تایتنینگ 1

تایتنینگ 1


بهترین جراح تایتنینگ واژن

بهترین جراح تایتنینگ واژن ،تایتنینگ ،در نتیجه افزایش سن و به ویژه پس از زایمان، بسیاری از زنان متوجه می شوند که عضلات واژن آنها ضعیف و کشیده شده است. این می تواند باعث شود که رابطه جنسی برای زن و شریک زندگی او کمتر لذت بخش باشد. واژینوپلاستی می تواند به شما کمک کند تا با سفت کردن ماهیچه های واژن، لذت جنسی را در زندگی عاشقانه خود به دست آورید.

بهترین جراح تایتنینگ واژن
تایتنینگ 1

اگر این روش مهم جراحی زیبایی را در نظر دارید، لطفاً پیوندهای سمت چپ را بررسی کنید تا بیشتر بدانید. اگر سؤال بیشتری در مورد اینکه آیا تنگ کردن واژن برای شما مناسب است یا خیر، لطفاً با ما تماس بگیرید info@theplasticsurgeryclinic.com تا یک مشاوره رایگان و محرمانه با دکتر لیست یا دکتر احمد تنظیم کنید.
تنگ کردن واژن چیست؟

شما تحت بیهوشی عمومی یا آرامبخش موضعی قرار خواهید گرفت. عمل جراحی معمولا کمتر از یک ساعت طول می کشد. جراحان پلاستیک تورنتو دکتر لیست، دکتر احمد یا دکتر آستین برش های کوچکی در داخل ناحیه واژن ایجاد می کنند تا ماهیچه های شل را به هم بپیوندند و آنها را کوتاه کنند. دهانه واژن نیز سفت خواهد شد. سپس تمام برش ها با نخ های قابل حل بسته می شوند. این تضمین می‌کند که بیماران سفت کننده واژن در تورنتو و میسیساگا مجبور نباشند در کلینیک حضور یابند تا بخیه‌ها در تاریخ بعدی برداشته شوند.
بهترین کاندیداها برای تنگ کردن واژن

کاربردهای تایتنینگ
کاربردهای تایتنینگ

بهترین کاندیداهای واژینوپلاستی زنانی هستند که دریافته اند که رابطه جنسی به دلیل کشش ماهیچه های واژن کمتر لذت بخش شده است. زنانی که در حال حاضر باردار هستند یا در تلاش برای باردار شدن هستند کاندیدای مناسبی برای این جراحی نیستند.
آماده شدن برای سفت کردن واژن

در کلینیک جراحی پلاستیک، ما درک می کنیم که بحث در مورد واژینوپلاستی دشوار است. دکتر لیست، دکتر احمد و دکتر آستین نگرانی های شما را جدی خواهند گرفت و همانطور که با همه بیماران تنگ کننده واژن خود رفتار می کنیم، با مهربانی، ملاحظه و وقار با شما رفتار خواهند کرد. اگر با یک پرستار زن احساس راحتی بیشتری می کنید، ما با کمال میل اطمینان حاصل می کنیم که در طول مشاوره شما حضور داشته باشد.

دستورالعمل های کامل در مورد نحوه آماده شدن برای جراحی واژینوپلاستی به شما داده می شود و نیاز به معاینه زنان و تست بارداری دارید.
ریکاوری سفت کردن واژن

پس از جراحی باید به آرامی ناحیه مورد نظر را با آب و صابون به طور منظم بشویید. به مدت 4-2 هفته تورم و کبودی خفیف وجود خواهد داشت. ممکن است حدود یک هفته بعد از جراحی مقداری درد وجود داشته باشد، اما به طور کلی درد بسیار کمی با این عمل وجود دارد. نسخه ای برای داروهای ضد درد و آنتی بیوتیک ها برای همه بیماران تورنتو واژینوپلاستی ما قبل از جراحی برای کمک به درد و جلوگیری از هرگونه عفونت داده می شود.

شما باید به مدت 6 هفته از هر گونه قرار دادن واژینال از جمله آمیزش و تامپون خودداری کنید. این به برش ها اجازه می دهد تا به طور کامل بهبود یافته و از هر گونه باز شدن مجدد جلوگیری شود. همچنین باید از بلند کردن اجسام سنگین و تحرک بیش از حد در حین مدفوع خودداری کنید زیرا ممکن است بر بهبودی شما تأثیر منفی بگذارد. بخیه ها خود به خود حل می شوند و بیرون می آیند.

شما باید بتوانید یک هفته پس از جراحی به سر کار خود بازگردید و یک برنامه ورزشی سبک را از سر بگیرید. به مدت 4-6 هفته از بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش های شدید خودداری کنید.
خطرات و عوارض تنگ کردن واژن

هر عملی دارای خطرات و عوارض احتمالی است. خوشبختانه اکثریت قریب به اتفاق بیمارانی که تحت عمل جراحی واژینوپلاستی قرار می‌گیرند هیچ مشکلی با عمل جراحی خود ندارند و از نتایج آن بسیار راضی هستند. خطرات نادر هستند اما در صورت وقوع ممکن است نیاز به داروهای اضافی یا حتی جراحی باشد. چنین خطراتی شامل عفونت، خونریزی، زخم، درد در هنگام مقاربت و تغییر شکل است. جراحی می تواند منجر به مقاربتی دردناک شود. با این حال، اکثر بیماران سفت کننده واژن ما هرگز این خطرات را تجربه نمی کنند.

لطفاً در نظر داشته باشید که در کلینیک جراحی پلاستیک، ما هر گونه مشکلی را برطرف می کنیم یا هر عارضه ای را به صورت رایگان درمان می کنیم. اگر نتیجه رضایت‌بخشی نداشتید و فکر می‌کنیم جراحی اضافی به حل مشکل کمک می‌کند، ما جراحی را رایگان انجام می‌دهیم.
گالری عکس تنگ کننده واژن

بلافاصله بعد از واژینوپلاستی متوجه تفاوت خواهید شد. کانال واژن باید خیلی سفت تر باشد. پس از بهبودی کامل، حدود شش هفته پس از جراحی، مقاربت باید برای شما و همسرتان بسیار لذت بخش تر باشد.

برای مشاهده نتایج طیف گسترده ای از روش ها از گالری عکس ما دیدن کنید.

تعدادی از زنان در کنار عمل لابیاپلاستی نیاز به عمل های تکمیلی زیبایی واژن نیز دارد، مثل ( هزینه جراحی لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ،عمل تنگی واژن ، پرینورافی ، تزریق ژل به واژن  ،خشکی واژن ،  رفع تیرگی یا سفید کردن واژن ) که در حالت ترکیبی، هزینه ها یک تا یک و نیم میلیون کاهش می‌یابد.

هزینه سفت کردن واژن

سفت کردن واژن می تواند یک جراحی استرس زا برای زنان باشد تا از نظر روحی و روانی برای آن آماده شوند، اما پاداش حاصل از آن می تواند تغییر زندگی باشد. ما می‌خواهیم به شما در رسیدن به هدفتان کمک کنیم، به همین دلیل است که ما مشاوره‌های رایگان و گزینه‌های تامین مالی در دسترس داریم تا به شما کمک کنیم از آنچه هستید بهترین استفاده را ببرید. سفت کردن واژن معمولاً تحت پوشش مراقبت‌های بهداشتی استانی یا مزایای شرکتی قرار نمی‌گیرد، اما در مشاوره رایگان شما، جراحان پلاستیک متخصص ما جزئیات جراحی را با شما شرح می‌دهند و برآورد دقیقی از هزینه را به شما ارائه می‌دهند. هر فرد متفاوت است، بنابراین هر عمل جراحی متفاوت است، و به همین دلیل است که ما هزینه یکسانی برای این روش نداریم.

  تایتنینگ  

بهترین جراح تایتنینگ واژن

بهترین جراح تایتنینگ واژن

بهترین جراح تایتنینگ واژن

بهترین جراح تایتنینگ واژن
بهترین جراح تایتنینگ واژن

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.