هزینه لابیاپلاستی در کرج . (جوانسازی واژن)

بیمارانی که به دنبال بهبود ظاهر و احساس لابیا مینور هستند می توانند از لابیاپلاستی در جراحی زیبایی کوپلند بهره مند شوند. عمل پرینورافی . دکتر جفری کوپلند در این روش ظریف بسیار ماهر است و مراقبت های محترمانه، شخصی و با ملاحظه را به هر یک از بیماران خود ارائه می دهد.

لابیاپلاستی چیست؟
مزایای لابیاپلاستی
روش لابیاپلاستی
ریکاوری لابیاپلاستی
هزینه لابیاپلاستی
نتایج لابیاپلاستی
لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی که به عنوان جراحی کاهش لابیال نیز شناخته می شود، روشی است که به طور فزاینده ای محبوب است که برای کاهش و تغییر شکل لابیا مینورهای اضافی بزرگ (بافت اطراف دهانه واژن) طراحی شده است. در شرایط خاص، پوست زائد کلاهک کلیتورال نیز ممکن است برداشته شود. زایمان سخت، ژنتیک و سن از علل شایع این مشکل هستند.

مزایای لابیاپلاستی چیست؟

زنان با لابیای بزرگ اغلب ناراحتی جنسی را تجربه می‌کنند و لابیاپلاستی می‌تواند حس اعتماد به نفس و بهبود تصویری را برای آنها ایجاد کند. علاوه بر این، لابیا کوچک بزرگ می تواند در ورزش اختلال ایجاد کند و پوشیدن لباس های خاص می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. کاهش لب های کوچک می تواند فعالیت بدنی را لذت بخش تر و انتخاب لباس را آسان تر کند. اهداف و مزایای اضافی می تواند شامل موارد زیر باشد:

ترمیم لابیا مینور پاره شده یا کشیده
احیای ظاهر اندام تناسلی خارجی زن
ایجاد رابطه متناسب تری بین لب های کوچک و لب های بزرگ
بهبود بهداشت زنانه
افزایش توانایی پوشیدن لباس های تنگ راحت تر و مطمئن تر
افزایش لذت جنسی
تغییر مثبت شکل، اندازه و/یا تقارن لابیا مینور
کاهش بافت اضافی کلاهک کلیتورال که می تواند عملکرد را تغییر دهد
روش لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

در طول عمل لابیاپلاستی، جراح پلاستیک، جفری کوپلند، MD، بافت اضافی را با دقت برداشته و لابیا را تغییر می دهد. هر بیمار نیازها و اهداف منحصر به فرد خود را دارد، بنابراین تکنیک جراحی خاص مورد استفاده ممکن است متفاوت باشد. دو روش متداول استفاده از روش گوه ای و روش تراش حاشیه ای هستند. اگر روش گوه ای نشان داده شده باشد، بخش های مثلثی بافت برداشته می شود و لبه های باقی مانده دوباره به هم متصل می شوند تا ظاهری محکم تر و جوان تر ایجاد کنند. روش تراش شامل تغییر شکل لابیا با از بین بردن بافت اضافی در امتداد محیط بیرونی است. هر دو روش مزایا و معایبی دارند. دکتر کوپلند در طول مشاوره با شما به تفصیل در مورد این موارد صحبت خواهد کرد و می تواند تعیین کند که کدام رویکرد برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن مناسب است. جراحی ممکن است در مطب با بی حسی موضعی و آرامبخشی سبک انجام شود. معمولاً حدود یک ساعت یا کمتر طول می کشد تا این روش کامل شود

ریکاوری لابیاپلاستی چگونه است؟

بسته به مورد فردی شما، دکتر کوپلند دستورالعمل های خاصی را برای مراقبت های مناسب پس از جراحی به شما ارائه می دهد. به طور کلی، اکثر بیماران می توانند در عرض سه تا پنج روز به سر کار بازگردند و بیماران باید سه تا شش هفته پس از جراحی از فعالیت جنسی خودداری کنند. قرار دادن گهگاه کمپرس یخ در ناحیه درمان در چند روز اول پس از جراحی می تواند به کاهش تورم، کبودی و درد کمک کند. دکتر کوپلند همچنین ممکن است داروهای موضعی و/یا خوراکی تجویز کند که باید طبق دستور مصرف شوند تا خطر عفونت را به حداقل برسانند. علاوه بر این، هر گونه ناراحتی در حین بهبودی معمولاً در صورت نیاز با داروهای مسکن قابل کنترل است. به طور معمول، هنگامی که به طور کامل بهبود می یابد، برش ها به سختی قابل توجه هستند و نتایج طولانی مدت هستند. اکثر بیماران از نتیجه خود بسیار راضی هستند و از اعتماد به نفس و راحتی جدیدی که برای آنها فراهم می کند لذت می برند. در نهایت، برای اطمینان از نتایج موفقیت‌آمیز، رعایت دقیق تمام دستورالعمل‌های مراقبت پس از عمل و شرکت در تمام معاینات پس از عمل با دکتر کوپلند بسیار مهم است.

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

بسته به ویژگی های طرح جراحی شخصی شما، قیمت کلی لابیاپلاستی می تواند متفاوت باشد – با این حال، به طور متوسط، اکثر بیماران می توانند انتظار داشته باشند که حدود 3900 تا 4300 دلار بپردازند. هزینه نهایی کلی به چندین متغیر بستگی دارد، مانند پیچیدگی مورد، بیهوشی، داروها، آزمایشات قبل و بعد از عمل، دستمزد جراح و موارد دیگر. برای به دست آوردن تخمین شخصی تر از قیمت برای عمل لابیاپلاستی خود، لطفاً با دکتر کوپلند مشورت کنید. در مشاوره شما، دکتر کوپلند می تواند رویکرد جراحی را که می تواند به بهترین شکل نیازهای شما را برآورده کند، تعیین کند و یک پیشنهاد شخصی به شما ارائه دهد. برای کمک به قابل کنترل‌تر کردن هزینه لابیاپلاستی برای بیمارانمان، ما گزینه‌های تامین مالی را از طریق CareCredit® ارائه می‌کنیم و به بیماران واجد شرایط این امکان را می‌دهیم تا پرداخت‌های ماهانه را با بهره کم یا بدون بهره انجام دهند. اگر مایلید هزینه پروسه خود را تامین کنید، لطفاً به ما اطلاع دهید – کارکنان ما می توانند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند و به شما در درخواست کمک کنند.

 

لا تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.