جراحی ابدومینوپلاستی

عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی ، جراحان برتر ،200 نمونه کار و عکسهای قبل و بعد از عمل ابدومینوپلاستی. بهترین نمونه تصاویر جراحی زیبایی شکم توسط فوق تخصص و بورد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی.ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، لیپوماتیک به منظور از بین بردن چربی و پوست های اضافی شکم انجام می شود.

جراحی ابدومینوپلاستی

تامی تاک – که به نام ابدومینوپلاستی – فیلم عمل جراحی ابدومینوپلاستی نیز شناخته می شود – یک عمل جراحی زیبایی برای بهبود شکل و ظاهر شکم است. در حین انجام عمل شکم، پوست و چربی اضافی از شکم برداشته می شود. (رضایت از عمل ابدومینوپلاستی ) بافت همبند در شکم (فاسیا) معمولاً با بخیه نیز سفت می شود

تفاوت بین شکم و ابدومینوپلاستی چیست؟
تامی تاک یا ابدومینوپلاستی نام‌های متفاوتی برای جراحی زیبایی یکسان برای برداشتن پوست اضافی، رسوبات چربی و بافت ماهیچه‌ای در ناحیه شکم هستند. تامی تاک یک نام غیر رسمی است در حالی که ابدومینوپلاستی نام علمی است.

آیا ابدومینوپلاستی بسیار دردناک است؟
بعد از عمل جراحی شکم کمی ناراحتی وجود خواهد داشت که بدترین ناراحتی در هفته اول تجربه می شود. در مقیاس 1-10، درد اغلب در حدود 6-7 برای چند روز اول تا یک هفته تخمین زده می شود، و در هفته دوم به حدود 3-4 کاهش می یابد. البته این به خود فرد بستگی دارد.

ریکاوری بعد از ابدومینوپلاستی چقدر طول می کشد؟
شش هفته بعد از عمل جراحی شکم

شش هفته طول می کشد تا بدن پس از جراحی زیبایی بهبود یابد. تورم ممکن است چند هفته طول بکشد، اما اکثر بیماران در عرض سه ماه یا کمتر به طور کامل بهبود می یابند. در این مرحله، شروع ورزش و از سرگیری فعالیت های عادی بی خطر است.

آیا ابدومینوپلاستی به کاهش وزن کمک می کند؟
ابدومینوپلاستی روشی برای کاهش وزن نیست. با این حال، بیماران پس از آن با برداشتن پوست و چربی اضافی مقداری وزن از دست خواهند داد. مقدار وزنی که بیمار پس از عمل جراحی شکم از دست می دهد، بسته به وسعت عمل متفاوت است.

زمان نقاهت اولیه شما حداقل به 2-3 هفته و برای چند روز نیاز دارد که استراحت کنید و استراحت داشته باشید. این برای کاهش جای زخم و جلوگیری از کبودی و تورم است. برخی از محدودیت ها بلافاصله پس از عمل جراحی شکم عبارتند از: در طول دوران نقاهت به هیچ وجه از بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید.

در طول هفته‌های ریکاوری شکم، می‌توانید اقدامات بیشتری را انجام دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن احساس طبیعی داشته باشید. فعالیت ها. اگر احساس خستگی می کنید، استراحت کنید.

درد، تورم و کبودی باید تقریباً بین سه تا چهار هفته پس از بهبودی از بین برود. در این مرحله احتمالاً به شما توصیه می شود که از پوشیدن …

چه مدت طول می کشد تا بعد از عمل زیبایی شکم به نظر برسید؟
معمولاً دو تا سه ماه طول می کشد تا نتایج را مشاهده کنید، بسته به روش تامی تاک انجام شده، میزان شلی پوست و وضعیت کلی سلامتی بیمار.

چه مدت بعد از عمل جراحی شکم دراز کشیده اید؟
اگر یک “مینی تامیک تاک” با برش کوچکتر دارید، احتمالاً بین یک تا سه هفته به خواب بالا نیاز خواهید داشت. از سوی دیگر، بیمارانی که تاک کامل شکم دارند، به حدود چهار هفته نیاز دارند، با شش هفته محدودیت هر گونه ورزش یا بلند کردن سنگین.

2 هفته بعد از عمل جراحی شکم چه اتفاقی می افتد؟
رژیم غذایی: بیماران در هفته دوم پس از جراحی آماده بازگشت به رژیم غذایی معمول خود خواهند بود، اما ایده خوبی است که در این هفته به محدود کردن سدیم ادامه دهید. عوارض جانبی: در این مرحله هنوز تورم در ناحیه درمان وجود دارد. با این حال، درد، کبودی و احساس سفتی شروع به محو شدن می کند.

تصاویر قبل و بعد از تامی تاک 360 از افرادی را ببینید که به رنه برک، دکترای پزشکی در بارینگتون، ایلینوی، برای درمان خود اعتماد داشتند.

عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی

عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی

عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی

عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی

عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی
عکسهای جراحی ابدومینوپلاستی

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.