بواسیر

کدام بیمارستان عمل لیزر بواسیر انجام میدهد ، سایت جراحان برتر ، شهرهای بزرگ مثل تهران به دلیل رواج بیشتر زندگی ماشینی، تعداد قابل توجهی از مبتلایان به بواسیر یا هموروئید را به خود اختصاص می دهند. بنابراین همواره تعداد زیادی از بیماران مبتلا به این عارضه به دنبال بهترین مراکز و کلینیک های عمل بواسیر یا هموروئید در تهران هستند.

بواسیر
بیماری بواسیر همان واریسی شدن و تورم رگ های ناحیه مقعد است که به دلیل ایجاد فشار در کانال رکتوم ایجاد می شود. دلیل حساسیت بالای ناحیه مقعد وجود تعداد زیادی از اعصاب و سیاهرگ ها در این ناحیه است. بنابراین باید از ایجاد هرگونه فشار مثل یبوست و زور زدن زیاد جلوگیری کنیم تا دچار آسیب دیدگی در این ناحیه و ابتلا به بیماری های نشیمنگاهی نشویم.
اما اگر به هموروئید مبتلا شده اید و علائمی مثل درد، خونریزی، بیرون زدگی و خارش و سوزش را تجربه می کنید باید در اولین فرصت برای درمان بیماری تان اقدام کنید. البته گاهی تنها نشانه هموروئید داخلی خونریزی است و بیمار علائم دیگری را احساس نمی‌کند.
اگر در جستجوی کلینیک یا بیمارستان های خوب برای درمان بواسیر خود هستید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. درمان قطعی هموروئید با جراحی و لیزر انجام می شود. اما مراکز جراحی و لیزر بواسیر در تهران کجاست؟

مزایای لیزر بواسیر یا هموروئید در کلینیک پایتخت

امروزه مراکز زیادی برای لیزر بواسیر در تهران وجود دارد اما نکته ای که باید به آن توجه شود، تخصص و تبحر پزشک در درمان است که برای نتیجه دلخواه باید خیلی به آن توجه شود. مزایای درمان با لیزر در کلینیک پایتخت شامل موارد زیر است:

  • استفاده ار بهترین و به روز ترین دستگاه های لیزر
  • مشاوره آنلاین و پیگیری وضعیت بیمار بعد از عمل
  • فضای کاملا آرام و بهداشتی
  • حضور کادری حرفه ای و دستیاران پزشک خانم برای راحتی بیماران خانم
  • یکی دیگر از مزایای این کلینیک ارائه مشاوره و تعیین وقت آنلاین است که از طریق واتساپ انجام می شود و برای صرفه جویی در وقت بیماران در نظر گرفته شده است.
  • توصیه می‌کنیم برای درمان بیماری‌تان به این مرکز مراجعه کنید تا بدون هیچ نگرانی نتیجه ای قطعی از درمان را شاهد باشید.

ارتباط با کلینیک پایتخت

برای تماس با مشاوران کلینیک و یا تعیین وقت می‌توانید از طریق شماره زیر با ما تماس بگیرید.

البته اگر نگران هزینه لیزر بواسیر یا سایر بیماریهای مقعدی هستید، ممکن است بیمه تکمیلی شما بخشی از این هزینه را پوشش دهد که اطلاعات دقیق تر را می‌توانید از مرکز بیمه خود دریافت کنید.
اما کلینیک ها و بیمارستان های دولتی مثل بیمارستان میلاد، امیر المومنین و غیره هم یکی دیگر از گزینه‌های شما برای درمان بواسیر است. شما می‌توانید در این مراکز دولتی و زیر نظر پزشکان متخصص جراحی خود را انجام دهید و هزینه کمتری پرداخت کنید.
اما به یاد داشته باشید که عمل جراحی به روشهای قدیمی، دوران نقاهت طولانی، درد و خونریزی و ریسک بازگشت مجدد بیماری را به دنبال دارد. در واقع نمی‌توان امکانات کلینیک های لیزر درمانی خصوصی را با مراکز دولتی مقایسه کرد.

مزایای درمان بواسیر در کلینیک نسبت به بیمارستان

  • بهترین اثربخشی : با انجام لیزر درمانی بواسیر در یک جلسه از بین می رود و خطر عود مجدد آن کمتر از ۲% تخمین زده میشود، در حالی که احتمال عود مجدد بیمار بعد از جراحی بیشتر از ۵۰% است.
  • صرفه جویی در زمان : برای انجام جراحی در بیمارستان باید چند ماهی را در نوبت بمانید، تاخیر در درمان می تواند وضعیت بیماری را وخیم تر کند. در حالی که نوبت دهی لیزر در کلینیک نوین به فاصله کمتر از یک هفته خواهد بود.
  • صرفه جویی در هزینه : درمان این بیماری در بیمارستان می تواند هزینه های شما را تا چند برابر افزایش دهد، زیرا برای انجام این جراحی باید هزینه های مربوط به دستمزد پزشک، بستری در بیمارستان، هزینه های داروی بیهوشی و متخصص بیهوشی، از کار افتادگی بعد از جراحی و …. را بپردازید. در حالی با لیزر درمانی این هزینه های اضافی و گزاف حذف میشود و شما فقط هزینه لیزر را پرداخت می کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.