1

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران ، سایت جراحان برتر ، جراحان زیبایی شکم در ایران -لیپوساکشن قبل و بعد عکس – پروتز سینه – لیپوساکشن در ایران – جراحی رایتیدکتومی با قیمت مناسب – بهترین جراحان پروتز سینه – جراحی لیپوساکشن در ایران – لیفت گردن در ایران – جراحی پلاستیک در ایران – هزینه لیپوساکشن در ایران – فانتزی جراحی – جراحی پلاستیک و زیبایی ایران – هزینه در ایران 2020 – جراحی لیپوساکشن – جراحان ابدومینوپلاستی در ایران طبق گفته های بهترین جراح و متخصص پلاستیک تهران ، مادرانی که پس از طی نمودن دوران بارداری و کشیده شدن پوست شکم در این زمان میباشد.

 

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران

همچینی بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران را چگونه پیدا کنیم؟ … بهترین جراح زیبایی شکم در کنار بهترین متخصص بیهوشی، دستیار، پرستاران لیست بهترین پزشکان و آدرس و تلفن مطب فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی در شهر تهران به همراه نوبت دهی میباشد . جراحی های زیبایی / بهترین جراح شکم در تهران. مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه … فوق تخصص جراحی پلاستیک – عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران.

جراحی زیبایی شکم  در تهران

گاهی اوقات افراد با تلاش زیاد برای گرفتن رژیم های غذایی سخت یا ورزش های سنگین نمی توانند به نتیجه دلخواه برسند. از این رو به دنبال راه های دیگری برای رسیدن به فرم دلخواه خود هستند. ابدومینوپلاستی یکی از این تکنیک ها برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو و همچنین برداشتن پوست اضافی است.
این جراحی باید توسط پزشک مجرب و با تجربه بالا انجام شود، بنابراین در انتخاب بهترین جراح باید دقت زیادی داشته باشید. در اینجا لیستی از بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در ایران را به شما معرفی می کنیم:

ابدومینوپلاستی در ایران یکی از جراحی های زیبایی برای سفت کردن و تغییر شکل و اندازه شکم و پهلو می باشد. با این جراحی می توان چربی اضافی و افتادگی پوست شکم را به حالت اولیه بازگرداند.
متقاضیان این جراحی را انجام می دهند تا شکمی باریک تر، صاف تر و آرام تر در اطراف شکم و پهلوها داشته باشند.

 

جراحان ابدومینوپلاستی در ایران

هزینه ابدومینوپلاستی در ایران

ابدومینوپلاستی یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب کلینیک و جراح است. قیمت این جراحی با توجه به عواملی مانند هزینه دستمزد جراح، هزینه پرسنل اتاق عمل، وضعیت جسمانی بیمار، میزان چربی و سختی عمل جراحی و … بستگی به هزینه هر فرد دارد. پزشک در جلسه مشاوره و با معاینه حضوری بیمار، قیمت دقیق و نهایی جراحی ابدومینوپلاستی را برآورد می کند.
هزینه ابدومینوپلاستی در ایران چقدر است؟

قیمت ابدومینوپلاستی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد، این هزینه به نوع تکنیک جراحی، وضعیت و میزان چربی شکم بیمار، هزینه جراح و پرسنل اتاق عمل و همچنین هزینه های بعد از عمل مانند دارو بستگی دارد. .
ابدومینوپلاستی بسته به کامل بودن یا نیاز به جراحی بخشی از شکم و لگن می تواند هزینه های مختلفی داشته باشد. همچنین این تعیین هزینه جراحی پلاستیک شکم برای هر فرد جداگانه بوده و پس از معاینه صورت بیمار توسط جراح تعیین می شود.
هزینه ابدومینوپلاستی در ایران در سال 2022 از 1500 دلار شروع و تا 3000 دلار متغیر است.
همچنین قیمت های تعیین شده قیمت های تقریبی بوده و با توجه به وزن، قد و نوع عملیاتی که انجام می دهید (همراه با لیفت باشد یا خیر) به طور دقیق تعیین می شود.

چه زمانی باید به تامی تاک فکر کرد

اگر در ناحیه شکمتان شلی، کشیدگی یا پوست اضافی دارید که با رژیم غذایی یا ورزش بهبود نمی یابد.
اگر شکل شکم شما تحت تأثیر بارداری یا کاهش وزن شدید قرار گرفته است.
اگر احساس می کنید که شکم بیرون زده شما جذاب نیست.
اگر اعتمادبه‌نفس‌تان به‌واسطه کانتور معده‌تان خدشه‌دار شده است.

یک مشاوره شخصی با جراح پلاستیک زیبایی دارای گواهی هیئت مدیره بهترین گزینه را برای شما تعیین می کند. در اینجا چند رویکرد مختلف وجود دارد:

ابدومینوپلاستی کامل

علاوه بر برش در قسمت تحتانی شکم، روش سنتی شکم شامل برشی در اطراف ناف است. پوست اضافی برداشته می شود، ماهیچه ها سفت می شوند و ممکن است از لیپوساکشن برای کانتور شکم استفاده شود. این جراحی پوست را از بالای ناف تا ناحیه شرمگاهی که در اثر بارداری، سستی ژنتیکی یا چاقی آسیب دیده است، برمی‌دارد.

مینی ابدومینوپلاستی

یک برش منفرد در ناحیه شرمگاهی ایجاد می‌شود که تا حد امکان پایین قرار می‌گیرد و می‌تواند از چند اینچ تا کل دهانه شکم شما متغیر باشد. از طریق این برش، جراح پوست اضافی را از بین می برد، عضلات شل را سفت می کند و احتمالاً از لیپوساکشن برای اصلاح بیشتر ناحیه استفاده می کند. کاندیدای ایده آل برای مینی تاک شکم شلی و برآمدگی زیر ناف دارد. مینی تاک شکم معمولاً برای کسانی توصیه می شود که همیشه در فرم نسبتاً خوبی بوده اند اما نمی توانند با رژیم غذایی و ورزش به اهداف زیبایی شناختی خود برسند.

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران

فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران
فوق تخصص جراحی زیبایی شکم در تهران

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.