بهترین جراح پولیپ بینی

هزینه عمل پولیپ بینی در بیمارستان دولتی ، پولیپ بینی به علت داشتن ساپورت های ماژور و مینور قبل از عمل استحکام های لازمه را دارد . ولی بعد از عمل جراحی پولیپ بینی قسمت زیادی از این ساپورتها بریده میشود . محل اتصال تیغه بینی به استخوان کف در بعضی موارد بریده میشود که بلافاصله باید بازسازی شود . برش روی غضروف llcکه همان غضروف تشکیل دهنده سوراخ بینی است و نحوه اتصال قسمتهای مختلف آن در حین عمل دستکاری میشود . در ضمن رباط های چسبانده غضروف ها در کف بینی در عمل جراحی باز بریده میشود .

هزینه عمل پولیپ بینی در بیمارستان دولتی

به گزارش سایت جراحان برتر ، برای اینکه پولیپ بینی بعد از عمل جراحی پولیپ بینی ، به حالت قبل برنگردد . غضروف مورد نیازی را از تیغه  پولیپ بینی به دست میاوریم این غضروف را طوری ناحیه تیپ پولیپ بینی وصل مینماییم که نوک بینی در موضعیت و زاویه مناسب قرار گیرد و طول و برجستگی مناسب ایجاد شود و سپس این غضروف را که ابتدا از انتهای تیغه بینی به دست آماده بود . در سمت قدام به تیغه بینی دوخته میشود . بدین وسیله  پولیپ بینی بعد از عمل به هیچ عنوان افتادگی ندارد . و اگر بیمار بعد از عمل احساس سفتی بنماید نتیجه این تکنیک است . طبیعتا بینی که نوک آن یفت میباشد نباید دست کاری شود و طی دوره چسب کاری چسب uشکل چسبیده شده به انتهای بینی نیازی نیست و یا اگر بیمار تمایل دارد این چسب را استفاده نماید لازم است که بیمار یاداوری شود که این چسب را محکم استفاده ننماید . با استفاده septal extention graft ( SEG) احتمال افتادگی بینی به صفر میرسد که من از این تکنیک استفاده می کنم . استفاده از این روش در بیمارانی که بینی گوشتی دارند بسیار مناسب میباشد .

آیا مشاوره عمل جراحی پولیپ بینی شما رایگان است؟

آیا حتما باید عمل انحراف بینی را انجام دهم؟

آیا می توان عمل زیبایی سینه و صورت و پولیپ بینی را همزمان انجام داد؟

چند روز می بایست تامپول را در پولیپ بینی خود قرار دهم؟

برای جراحی زیبایی بینی بهتر است نزد جراح پلاستیک رفت یا گوش وحلق و بینی ؟

آیا امکان عمل زیبایی بینی همراه با سینوزیت وجود دارد؟
ازبیهوشی میترسم آیا راهی هست که بدون بیهوشی عمل زیبایی بینی داشته باشم؟
چه فصلی برای عمل پولیپ بینی مناسبتر است؟
در تابستان به علت عرق سوز شدن پوست زیر بینی باید چسب ها هر چسب ها هر چند روز یک و سریع تر از فصل های دیگر تعویض شود . بغیر از مورد فوق مشکل خاصی در فصل تابستان ایجاد نمیشود .در فصل بهار و پاییز که هوا نه بسیار گرم و نه بسیار سرد است مناسب برای جراحی بینی است . در فصل زمستان به علت سرماخوردگی باید احتیاطات لازم باید انجام شود . استفاده از اسپری های جلوگیری کننده از ویروس سرماخوردگی مثل colda maris spray در این فصول مناسب است .
افرادیکه بیماری صرع و ms دارند می توانند عمل کنند؟

بیمارس صرع و ام اس یکی از بیماری های نورولوژیک محصوب میشود مانعی برای عمل جراحی بینی نمیباشد . در مورد بیماری ام اس همانطور که میدانید بیماری حالت خاموشی و عود به طور مرتب در سیل خود دارد یعنی بیماری که با دارو کنترل شده است ممکن است در اثر استرس و یا فشار روحی بیماری اش برگشت پیدا کند که ان موقع نیز با مصرف دارو کنترل خواهد شد .
در هر شکل بیماران باید قبل از عمل بینی با مصرف دارو تحت نظر بودن دکتر مغز و اعصاب بیماری خود را کنترل کرده و در مرحله خاموشی باشد درمورد بیماری سرع نیز تا زمانی که دارو برای کنترل حملات تشنج استفاده شود منعی برای بیهوشی ندارد در این مورد نیز بیمار بهتر است نامه کتبی در مورد کنترل بیماری خود به از دکتر مغز و اعصاب بیاورد .

رینوپلاستی در بیماران پوست کلفت. مبحث بینی گوشتی 1
بیمارانی که بینی گوشتی که ضخامت پوست به علت بی پتروفی سباسه داشته باشند از نوع رژیم غذایی استفاده از رتین و گاهی نیز درمان ایزو تریتنوئین سود خواهند برد . بیماران با پوست کلفت که درب زخمی داشته باشند به مرور زمان در عرض چند سال به علت فریم زیری که حین عمل تقویت میشود تبدیل به درب نازک خواهد شد . در بیمارنی که تیپ بد شکل دارند که این بدشکلی ناشی از چربی زیادی بین پوست و غضروف های دام باشند . با برداشت این چربی ها اصلاح خواهد شد . قدم مهم در عمل رینوپلاستی بهینه در بینی های گوشتی از بین بردن و حذف کردن هر گونه فضای مرده بین پوست و غضروف ها است . گاهی ناحیه سوپر تیپ لازم است با یک استیج به فریم زیری دوخته شود . استفاده ایزو تریتنوئین در بیماری که فعالیت سباسه آنها زیاد است باید با نظارت یک هماتولوژیست انجام شود . اگر بیماران این دارو قبل از عمل مصرف کنند باعث ایجاد گوشت اضافه در محل برشها خواهد شد . توصیه میشود جراحی تا 6 ماه بعد از قطع ایزو تریتنوئین انجام شود . استفاده از لیزر یا درم سابی یا پوست سابی در بیماران گوشتی به علت وجود غدد سباسه مفید است در این بیماران نیز باید این تکنیک ها یکسال بعد از درمان راکوتان انجام شود . پس بهتر است درمان لیزر قبل از راکوتال صورت گیرد .
برای برداشتن چربی های زیر پوستی برش نهایی گولوملا به روش عمل openتوصیه میشود . در برداشتن چربی های زیر درم در افراد سیگاری قهار باید احتیاط کرد . قدم مهم و به دست اوردن نتیجه موفقیت امیز در بیماران با پوست ضخیم ( بینی گوشتی ) ساختن فریم غضروفی محکم در این بیماران است . استفاده از اسپلیدر گرفت. و همچنین تقویت کرورای خارجی به استفاده از غضروف اسپر اوت در ناحیه گلوملا که بین دو تا دام گذاشته میشود به همین منظور است . وقتی تیپ بینی به سمت بالا Rotate میشود استفاده از نخ نایلن 5صفر برای ثابت کردن مدیال کرورا و انتهای تیغه بینی مانع از برگشت تیپ بینی به علت سنگینی پوست خواهد شد . هر گونه فضای اضافی بین پوست و بافت غضروف باید جلوگیری شود . و بافت نرم پوست باید در غضروف استخوان قرار گیرد .

در موقع زدن بخیه سوپلاتیک به ناحیه زیپ باید احتیاط به عمل اورد که محکم زده نشود در غیر این صورت باعث نیکروز پوست خواهد شد . در بیمارانی که ناحیه سوپراتیو آنها بعد از عمل حالت پری پیدا میکند . هر 6 هفته باید امپول تریام سینیون رقیق تزریق گردد. و بینی باید حداقل به مدت 30 تا 60 روز در این ناحیه چسب کاری انجام شود .

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.