لیفت سینه

هزینه لیفت سینه با لیزر ، سایت جراحان برتر ، هزینه لیفت سینه با لیزر چیست؟ هزینه عمل لیفت سینه تحت تاثیر عوامل متعدد بین 50 تا 70 میلیون تومان است. بهترین جراح لیفت سینه قیمت بالاتری را برای این عمل دریافت می کند. این سیستم لیزری نوآورانه از Fotona به پزشکان این امکان را می‌دهد تا پوست سینه‌ها را به‌طور غیرتهاجمی با لیفت و کوچک کردن پوست سفت کنند و در نتیجه بافت سینه را بدون جراحی بالا بکشند. لیفت سینه با لیزر یک روش ایمن و موثر است که می تواند به طور موثر علائم پیری در بافت سینه را کاهش دهد و در عین حال نتایجی را ایجاد کند که اندازه و شکل سینه ها را بهبود می بخشد. لیفت سینه با لیزر شامل استفاده از پرتوهای لیزر پرقدرت برای سفت کردن بافت سینه است. این روش با تابش مستقیم لیزر به سینه ها عمل می کند. گرمایش حرارتی ابتدا پوست سینه را سفت می کند، سپس بافت های داخلی سینه را سفت می کند.

هزینه لیفت سینه با لیزر

لیفت سینه با لیزر

قبل از مداخله لیزری برای لیفت سینه، جراحی تنها گزینه لیفت سینه بود. مانند بسیاری از عمل های جراحی، جراحی لیفت سینه نیازمند زمان استراحت، هزینه های بالا و جای زخم است که در سطح پوست سینه بسیار قابل مشاهده است. اکنون با روش لیفت سینه با لیزر Fotona می توان از جای زخم ناشی از روش های جراحی جلوگیری کرد.

لیفت سینه با لیزر مزایای زیادی نسبت به جراحی دارد زیرا غیر تهاجمی است، نیازی به استراحت ندارد و منجر به ایجاد اسکار بدون عمل روی سینه می شود.

بیمارانی که به لیفت سینه با لیزر علاقه دارند ممکن است سوالات جدیدی در مورد این درمان جدید در دنیای زیبایی شناختی روش های غیرتهاجمی اصلاح بدن داشته باشند. نگرانی های رایج برای بیماران شامل ایمنی درمان، درد همراه در طول درمان، مراقبت پس از عمل و اثربخشی کلی روش است.

جراح لیفت سینه

در زیر این سوالات متداول را با جزئیات بیشتری برای بیمارانی که علاقه مند به دریافت به روزترین و مرتبط ترین اطلاعات در مورد روش های لیفت سینه با لیزر با فوتونا هستند، مورد بحث قرار می دهیم.
آیا لیفت سینه نیاز به مراقبت بعد از عمل دارد؟

روش های بهترین جراح لیفت سینه با لیزر فوتونا نیازی به مراقبت پس از عمل ندارد. با این حال، برخی از بیماران ممکن است پوست خشکی را تجربه کنند که احساس سفت شدن دارد. این علائم پس از درمان‌های لیفت سینه با لیزر کاملاً طبیعی هستند و می‌توان از انرژی حرارتی تولید شده در ساختارهای پوستی نواحی تحت درمان انتظار داشت. بیماران ممکن است به طور مداوم سینه های خود را مرطوب کنند تا از خشکی سینه خود جلوگیری کنند.

آیا لیفت سینه با لیزر بی خطر است؟

لیفت سینه با لیزر با Fotona SP Dynamis در کاهش بی خطر افتادگی سینه و بافت اطراف آن موثر است. لیفت سینه با لیزر شامل یک فرآیند دو مرحله ای است که باعث سفت شدن سطحی و سفت شدن عمیق بافت سینه می شود. فناوری لیفت سینه با لیزر فوتونا شامل استفاده از Nd:YAG و اربیوم YAG برای لیفت و سفت کردن پوست اطراف بافت سینه به صورت غیر تهاجمی است.

عمل لیفت سینه با لیزر با تابش نور لیزر به بافت سینه برای القای حرارت حرارتی انجام می شود. لیزر اربیوم YAG (Er:YAG) در مرحله اول برای سفت کردن پوست به آرامی استفاده می شود، در حالی که در مرحله دوم لیزر Nd:YAG به طور حرارتی باعث گرم شدن بافت عمیق در ناحیه درمان می شود.

Nd:YAG یک لیزر غیر سایشی است که برای اهداف مختلف پزشکی و زیبایی استفاده می شود. Erbium YAG یک لیزر فرسوده بسیار کارآمد است که در سال 1997 توسط Health Canada و سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای درمان تبخیر سطحی مشابه با فناوری CO2 تأیید شد. اربیوم نسبت به CO2 کمتر تهاجمی است و زمان توقف کوتاه تری را برای درمان ها فراهم می کند، در حالی که نتایج قابل مقایسه ای را ایجاد می کند.
آیا درمان‌های لیفت سینه با لیزر دردناک هستند؟

درمان‌های لیفت سینه با لیزر می‌تواند باعث ایجاد ناراحتی خفیفی در برخی از بیماران در طول جلسات درمانی آنها شود. اکثر بیماران گزارش می دهند که درد بلافاصله پس از اتمام درمان از بین می رود. روش های لیفت سینه با لیزر فوتونا غیر تهاجمی هستند و به طور کلی به خوبی تحمل می شوند.

لیفت سینه با لیزر هیچگونه سوزش و عوارض جانبی برای سینه ها ایجاد نمی کند. ایمن است و خطر کمتری برای آسیب پوست، زخم، عفونت و سایر عوارضی که ممکن است در اثر عمل جراحی ایجاد شود، دارد.

گفتگو با پزشک خود بهترین گزینه برای کاهش هر گونه ناراحتی مرتبط با لیفت سینه با لیزر است. برخی از داروهای ضد درد شامل کرم بی حس کننده است که 40 دقیقه قبل از درمان استفاده می شود. داروهای ضد درد Tylenol یا Advil نیز می‌توانند به بیماران در دریافت یک تجربه درمانی راحت با لیزر کمک کنند. اپراتور لیزر شما به بهترین وجه می تواند داروهای درد را تعیین کند. بیماران ممکن است مقداری گرمای بعدی را در پوست ناحیه سینه تحت درمان تجربه کنند. تمام علائم مرتبط با لیفت سینه با لیزر فوتونا باید ظرف چند ساعت پس از درمان فروکش کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.