سفید کردن واژن با لیزر

بهترین جراح وایتنینگ واژن ، در حال حاضر سفید کننده واژن در Englewood، NJ ارائه می شود

زمانی بود که سفید کردن واژن (همچنین به عنوان “بلیچینگ تناسلی” یا “بلیچینگ واژن” نیز شناخته می شود) برای هنرمندان صنعت سرگرمی بزرگسالان محفوظ بود. در حال حاضر، تا حد زیادی به لطف توجه افراد مشهور، سفید کردن واژن شروع به ورود جسورانه خود به زیتگیست کرده است و محبوبیت زنان از هر طبقه‌ای را به دست آورده است.

وایتنینگ

مانند هر روش پزشکی مربوط به ناحیه‌ای به حساسیت واژن، سفید کردن واژن می‌تواند یک فرآیند فوق‌العاده ظریف باشد. بسیار مهم است که هرگز در خارج از ایمن ترین و بهداشتی ترین شرایط در مراقبت از یک متخصص پزشکی آموزش دیده اقدام به سفید کردن واژن نکنید. خوشبختانه برای زنان در منطقه Englewood، NJ، Better U Medical Spa سفید کردن واژن کارآمد، بدون درد و مهمتر از همه بی خطر است.

بهترین جراح وایتنینگ واژن

خطرات سفید کردن واژن در منزل

بسیاری از کرم‌های سفیدکننده واژن در خانه شامل عامل شیمیایی مضر هیدروکینون می‌شوند، یک ماده سرطان‌زا که می‌تواند باعث بسیاری از مشکلات سلامتی از جمله سرطان رحم شود. سفید کننده های خانگی واژن نیز اغلب منجر به درد و سوزش و در موارد بدتر، زخم و عفونت می شوند.

و بر خلاف سفید کردن واژن در Englewood، NJ’s Better U Medical Spa، درمان‌های سفیدکننده واژن در خانه کرم بی‌حس‌کننده را ارائه نمی‌کنند و در نتیجه فرآیند دردناکی را به وجود می‌آورند که هرگز در دستان متخصص پزشکی آموزش دیده تجربه نمی‌کنید.

چرا سفید کننده واژن( وایتنینگ ) Med Spa انجام دهید؟

تیره شدن پوست اطراف فرج (از جمله لابیا و کلیتوریس) یک نتیجه کاملا طبیعی از تغییرات هورمونی است که با بلوغ همراه است. اما اگر این تفاوت رنگدانه به منبع ناامنی تبدیل شده باشد، سفید کردن واژن می تواند راه حلی را ارائه دهد.

هنگامی که بدن دوزهای بیشتری از استروژن و تستوسترون تولید می کند، ملانین نیز افزایش می یابد که می تواند در نواحی از جمله نوک سینه ها، آلت تناسلی، مقعد و لابیا متمرکز شود.

و با بالا رفتن سن افراد، نواحی صمیمی او تمایل به تیره شدن و بافت بیشتر دارند. اما در محیط پزشکی مجاز Englewood، NJ’s Better U Medical Spa، این فرآیند را می توان از طریق سفید کردن واژن با لیزر معکوس کرد و باعث می شود ناحیه صمیمی شما نرم تر و صورتی تر از همیشه به نظر برسد. یکی از مؤلفه‌های محبوب ترند «تغییر مادر»، سفید کردن واژن با لیزر، فرج به‌طور محسوسی سبک‌تر، صاف‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد.

سفید کردن واژن با لیزر

اگرچه هدف از وایتینگ واژینال لیزری خلاص شدن از شر رنگدانه های تیره است، اما در واقع از هیچ “سفید کننده” یا مواد شیمیایی سفید کننده مشابه استفاده نمی شود. لیزر برای حذف دائمی رنگدانه های تیره و تحریک کلاژن استفاده می شود و ظاهری صاف و جوان به درمان می بخشد.

روش بدون درد معمولا کمتر از نیم ساعت طول می کشد و نتایج قابل مشاهده پس از اولین درمان شما مشاهده می شود.

در آبگرم Englewood، NJ med ما، سفید کردن واژن با لیزر را می‌توان همراه با سایر درمان‌های زیبایی و جوان‌سازی واژن انجام داد و به بیماران اعتماد به نفسی را که برای صمیمی‌ترین لحظات زندگی می‌خواهند، ارائه داد. سایر درمان‌های زیبایی و سلامت جنسی زنانه که ارائه می‌کنیم عبارتند از: جوان‌سازی واژن FemiLift، لیزر موهای زائد، و O Shot.

بهترین جراح وایتنینگ واژن

سفید کردن واژن – Englewood، NJ

خواه از رنگ ناحیه بیکینی خود ناراضی هستید یا فقط به دنبال افزایش اعتماد به نفس هستید، با دکتر هتال گور، OBGYN دارای مجوز و گواهی Better U Medical Spa برنامه ریزی کنید تا ببینید آیا سفید کردن واژن با لیزر مناسب است یا خیر. شما.

بیماران ما سفید کردن واژن با لیزر را دوست دارند زیرا نتایج عالی را ارائه می دهد و غیر جراحی، بدون درد است و هیچ زمان از کار افتادگی ندارد.

امروز با مطب پزشکی انگلوود، نیوجرسی ما تماس بگیرید و یک قرار ملاقات تعیین کنید تا ببینید سفید کردن واژن با لیزر چه کاری می تواند برای شما انجام دهد!

 وایتنینگ

بهترین جراح وایتنینگ واژن

بهترین جراح وایتنینگ واژن

بهترین جراح وایتنینگ واژن

بهترین جراح وایتنینگ واژن
بهترین جراح وایتنینگ واژن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.