بهترین جراح پولیپ بینی

 متخصصان جراحی بینی گوشتی در تهران هستند که تا به امروز بیش از 3000 عمل جراحی بینی گوشتی را انجام داده اند. بیماران رینوپلاستی آنها می توانند این واقعیت را تأیید کنند که تغییرات کوچک در بینی می تواند پیشرفت های زیادی ایجاد کند.

بهترین جراح بینی گوشتی

تعداد کمی از جراحان پلاستیک در جهان می توانند با آموزش و تجربه گسترده دکتر Mustoe در انجام جراحی بینی برابری کنند. او علاوه بر اینکه یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد است، در رشته گوش و حلق و بینی نیز گواهینامه دارد. دکتر سینو همچنین آموزش های گسترده ای در زمینه جراحی بینی دارد و در حین آموزش در شهر نیویورک با برخی از پرکارترین جراحان زیبایی بینی در کشور همکاری نزدیک داشته است. تخصص دکتر Mustoe و دکتر Sinno آنها را قادر می سازد تا نتایج ظریف جراحی بینی را به دست آورند که کاملاً “شفاف” است، به این معنی که هیچ کس نباید بتواند بگوید که شما جراحی پلاستیک کرده اید. سال‌ها تحقیق و تجربه به نوآوری‌های جراحی منجر شده است که نتایج قابل پیش‌بینی و ظاهری طبیعی به دست می‌آورد که ظاهر شما را بهبود می‌بخشد و در عین حال شخصیت بینی شما را حفظ می‌کند. علاوه بر این، بیماران بهبودی کوتاه‌تر و راحت‌تری را در نتیجه تکنیک‌های نوآورانه دکتر ماستو و دکتر سینو تجربه می‌کنند.

دکتر Mustoe و دکتر Sinno از طریق تحقیقات و تجربه گسترده چندین نوآوری را ایجاد کرده اند که به یک روش و نتیجه بهتر جراحی بینی کمک می کند، که مشخصه آنها عبارتند از:

نتایج طبیعی و قابل پیش بینی گوشتی
استفاده از بی حسی موضعی همراه با آرامبخش
بهبودی کوتاه‌تر و راحت‌تر
حداقل کبودی

رینوپلاستی چیست؟

چه برای بهبود زیبایی یا عملکردی انجام شود، رینوپلاستی – که به آن جراحی بینی یا “عمل بینی” نیز گفته می شود – شامل ایجاد تغییراتی در چارچوب داخلی بینی است. دکتر Mustoe یا دکتر Sinno این تغییرات را با دقت انجام می دهند تا ظاهر بینی را بهتر کنند. آنها همچنین ممکن است مشکلات عملکردی مانند انحراف سپتوم، مشکلات سینوسی یا سایر مشکلات تنفسی را اصلاح کنند. پزشک جزئیات روش شما را در طول مشاوره توضیح خواهد داد.

بهترین جراح بینی گوشتی
هزینه عمل بینی گوشتی (رینوپلاستی) در شیکاگو چقدر است؟

هزینه جراحی بینی در شیکاگو می تواند بین 2000 تا 15000 دلار باشد. عوامل متعددی بر هزینه هر عمل جراحی زیبایی تأثیر می‌گذارند و دامنه آن می‌تواند نسبتاً گسترده باشد. این امر به ویژه در مورد جراحی زیبایی بینی صدق می کند، که یکی از پیچیده ترین روش های انجام شده توسط جراحان پلاستیک محسوب می شود. هزینه های جراحی زیبایی نیز بسته به موقعیت جغرافیایی عمل متفاوت است. عواملی مانند تجربه و سطح تخصص جراح پلاستیک، این که آیا این عمل یک جراحی بینی اولیه است یا یک جراحی تجدید نظر، و وسعت جراحی همگی بر هزینه نهایی تأثیر می‌گذارند. به عنوان مثال، یک رینوپلاستی کامل هزینه بیشتری نسبت به روشی دارد که فقط نوک بینی را شامل می شود.

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

ما پس از مشاوره شما یک قیمت دقیق ارائه می دهیم، بنابراین شما دقیقاً می دانید که در قیمت جراحی چه چیزی گنجانده شده است.

آیا جراحی بینی من “بسته” یا “باز” خواهد بود؟

برش جراحی بینی Dr. Mustoe و دکتر Sinno با قرار دادن برش هایی در داخل سوراخ های بینی (رینوپلاستی بسته) یا از طریق یک برش کوچک در قسمت زیرین بینی (رینوپلاستی باز) به آناتومی داخلی بینی دسترسی پیدا می کنند. رویکردی که جراح شما استفاده می کند به مسائلی که اصلاح می شوند بستگی دارد. رویکرد باز امکان تغییر در شکل چارچوب داخلی حامی بینی را در حالی که استحکام آن را حفظ می‌کند، امکان پذیر می‌سازد، که امکان تصحیح بدشکلی را بدون ترس از فروپاشی آینده یا نیشگون گرفتن بینی در طول دوره بهبودی فراهم می‌کند. جراحان ما تقریباً همیشه نوک بینی را با استفاده از روش باز انجام می دهند. به طور کلی، اگر تغییرات در ظاهر نوک بیشتر از جزئی باشد، آنها رویکرد باز را ترجیح می دهند.

“کار بینی” ظریف

با استفاده از تکنیک‌های جراحی دقیق دکتر Mustoe و دکتر Sinno می‌توانند غضروف و استخوان را تغییر شکل دهند و در عین حال نیاز به پیوند و تغییرات ساختاری عمده را کاهش دهند. آن‌ها می‌توانند اندازه یک بینی بزرگ را بدون ایجاد ظاهری تغییر یافته از طریق جراحی با استفاده از تکنیکی که دکتر Mustoe برای کنترل دقیق شکل و برآمدگی نوک ایجاد کرده است، کاهش دهند. بدون تغییرات شدید در ظاهر منحصر به فرد بیمار، دکتر Mustoe و دکتر Sinno بینی زیبا تری ایجاد می کنند که به طور طبیعی سایر ویژگی های صورت آنها را افزایش می دهد.

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی
بهترین جراح بینی گوشتی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.