بهترین جراح پولیپ بینی

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران ، اگر بخواهید به تنهایی این کار را انجام دهید، سفر به خارج از کشور برای جراحی بینی گوشتی  بدون دردسر نیست. اینجاست که ما وارد بازی می شویم آریا مدتور تمامی خدمات مورد نیاز شما برای جراحی بینی در ایران را در بسته های همه جانبه با قیمت مناسب ارائه می دهد. قیمت پکیج های جراحی بینی گوشتی با توجه به تجربه و مهارت پزشک، نوع هتل و سایر خدماتی که می خواهید دریافت کنید تعیین می شود.

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

بسته های رینوپلاستی ما عمدتاً بر اساس صلاحیت جراحان و همچنین بیمارستان/کلینیکی که جراحی در آن انجام می شود در 3 سطح طبقه بندی شده است.

رتبه جراحان ما با استفاده از معیارهای مختلفی اندازه گیری می شود، از جمله:

مهارت ها و تجربه عملی، بر اساس سال ها تجربه به عنوان جراح، تعداد جراحی های موفق، درصد رضایت بیمار و تخصص در جراحی بینی گوشتی ارزیابی شده است.
سوابق تحصیلی بر اساس سطح تحصیلات (با در نظر گرفتن تخصص ها و فوق تخصص ها)، رتبه در آزمون گواهینامه هیئت مدیره، محل تحصیل (رتبه بندی مؤسسه) و تعداد کنگره ها، کارگاه ها و دوره های شرکت کننده ارزیابی می شود.

جراحان با رتبه بالاتر، پزشکان برند ایرانی هستند که در شبکه های اجتماعی نیز فعال هستند.

* توجه داشته باشید که تمام پزشکان ما دارای گواهینامه بورد هستند و استانداردهای گروه پزشکی آریا مدتور را رعایت کرده اند.

آیا نمی دانید که این بسته ها در واقع چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد؟

این مستند منحصراً تولید شده یک تور پزشکی معمولی را نشان می دهد که ما برای گردشگران پزشکی خود ترتیب می دهیم. ویدیو را تماشا کنید تا درک درستی از خدماتی که به صورت بسته به گردشگران پزشکی خود ارائه می کنیم، به دست آورید. ( پرسش و پاسخ جراحی زیبایی بینی ) این فیلم مستند یک توریست پزشکی به نام سیسیلیا را به تصویر می‌کشد که از نروژ به ایران برای جراحی زیبایی بینی و همچنین جراحی زیبایی دندان از طریق ما سفر کرده است. از لحظه ورود او به فرودگاه تا زمان خروجش از ایران فیلمبرداری شده است.

برنامه دقیق شما پس از ورود به تهران

>> روز اول: ورود به فرودگاه: راهنمای ما از شما استقبال می کند، (چطور میتوان ظاهر بینی را بهتر کرد ) سپس تحویل گرفته و به هتل منتقل می شود. ورود به هتل؛ انتقال از هتل به کلینیک؛ مراجعه به پزشک؛ آزمایشات/تصاویر پیش از عملیات؛ انتقال از کلینیک به هتل

> روز 2: انتقال از هتل به بیمارستان. آماده سازی برای جراحی؛ مکالمه بین پزشک و بیمار، بررسی انتظارات؛ انجام عمل جراحی؛ بهبودی پس از عمل در بیمارستان؛ رعایت دستورات پزشک؛ انتقال به هتل

آیا ایران گزینه مناسبی برای جراحی بینی من است؟

ایران تمام نیازهای شما را برای یک جراحی زیبایی بینی ایمن و موثر دارد: جراحان با تجربه بالا، کلینیک ها و بیمارستان های مدرن و هزینه های مقرون به صرفه. ایران به دلیل انجام جراحی زیبایی بینی معروف است و از آن به عنوان “پایتخت جراحی بینی در جهان” یاد می شود. به علاوه، ایران کشوری بزرگ با فرهنگ و مردم بزرگ است. نگاهی به ویدیوهای گواهی بیماران رینوپلاستی ما که عمل بینی خود را در ایران انجام داده اند نشان می دهد که چرا ایران کشوری عالی برای جراحی بینی شما است.

قیمت  جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران آن چند است؟

بسته به هزینه های پزشک، بیمارستان و کلینیک و سایر عوامل، یک عمل بینی اولیه در ایران به طور متوسط چیزی بین ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار هزینه دارد. (لطفاً توجه داشته باشید که این فقط یک محدوده قیمت برای جراحی بینی در ایران است. با توجه به کیفیت خدمات ما و تخصص جراحان، قیمت های ما معمولاً نزدیک یا بالاتر از میانگین این محدوده است.)
جراحی بینی تجدیدنظر معمولاً گرانتر از عمل اولیه است. اینفوگرافیکی که در اینجا مشاهده می کنید میانگین هزینه های جراحی بینی در ایران را با سایر کشورها مقایسه می کند

چگونه می توانم با آریا مدتور جراحی بینی خود را ترتیب دهم؟

ابتدا باید درخواست خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی ما (فرم آنلاین، واتساپ، ایمیل و …) ارسال کنید. ما یک هماهنگ کننده و مشاور شخصی به شما اختصاص می دهیم که تمام مراحل را به صورت گام به گام راهنمایی می کند. در طول مکاتبه، ممکن است از شما خواسته شود که برای قیمت دقیق تر و انتخاب مناسب ترین جراح، عکس های بینی خود را ارسال کنید. در نهایت، پس از اینکه تصمیم به انجام یک سفر و انجام عمل جراحی گرفتید، ما تمام اقدامات را برای شما انجام خواهیم داد.

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران
بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در تهران

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.