هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن


هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان ،هزینه لیپوساکشن یکی از رایج ترین روش هایی است که برای حذف چربی از بدن استفاده می شود. این یک روش جراحی است که شامل استخراج بافت چربی با استفاده از یک ابزار مکش باریک به نام کانولا است.( هزینه جراحی شکم )  بسته به اندازه ناحیه درمان، این روش معمولاً یک یا دو ساعت طول می‌کشد و پس از آن چند روز بهبود می‌یابد.

لیپوساکشن به این دلیل محبوب است که فرد را از شر جیب های چربی سرسخت که ممکن است به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهد خلاص کند. با این حال، شایان ذکر است که لیپوساکشن یک جراحی  ( بهترین جراح ابدومینوپلاستی ) کاهش وزن نیست و محدودیتی برای مقدار سلول‌های چربی که می‌توان با خیال راحت استخراج کرد وجود دارد. برای بیمارانی که در حال حاضر به وزن ایده آل خود نزدیک شده اند ایده آل است.

هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان
هزینه لیپوساکشن

لیپوساکشن را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله سینه، ران، پشت و کمر انجام داد. با این حال، اکثر بیماران برای رسیدن به دور کمر باریک و باریک، لیپوساکشن روی معده را انتخاب می کنند. یکی از رایج ترین سوالاتی که افراد در مورد لیپوساکشن دارند، هزینه آن است. در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد هزینه لیپوساکشن معده ارائه شده است. (ویژه های فعلی ما را نیز بررسی کنید.)

هزینه لیپوساکشن روی شکم

در ایالات متحده هزینه تقریبی لیپوساکشن در قسمت فوقانی و تحتانی شکم از 3800 دلار در قسمت پایین شکم تا 8000 دلار در قسمت بالا و هزینه لیپوساکشن در قسمت پایین شکم از 2500 دلار تا 7500 دلار متغیر است. از آنجایی که هزینه لیپوساکشن بر اساس اندازه ناحیه درمان و مقدار بافتی که قرار است برداشته شود و همچنین با توجه به تجربه و تخصص جراح انجام دهنده متفاوت است، بهترین راه (در واقع تنها راه) برای دریافت دقیق است. هزینه عمل شما مراجعه به مطب برای مشاوره شخصی است. مشاوره های مجازی نیز می تواند برای برآورد هزینه های بسیار نزدیک انجام شود.

از لیپوساکشن ارزان خودداری کنید

وقتی صحبت از لیپوساکشن و سایر جراحی های زیبایی می شود، روش های ارزان تر معمولاً در دراز مدت گران تر هستند. این به این دلیل است که بیمارانی که جراحان زیبایی ارزان‌تری را انتخاب می‌کنند، ( عمل جراحی لیپوماتیک )اغلب نتایج بسیار نامطلوب یا واضحی دارند که باید آنها را با روش دیگری اصلاح یا ترمیم کنند. این متأسفانه بیشتر از آنچه که باید باشد رایج است. آموزش و تجربه در مورد یک روش برای ایمنی و نتایج بیمار بسیار مهم است.

برخی از مشکلات مرتبط با لیپوساکشن ارزان به شرح زیر است:

-نتایج کمی تا بدون مشاهده
-اصلاح بیش از حد منجر به ظاهری غیرطبیعی یا بد شکل می شود
– نتایج نامنظم که منجر به برجستگی های ناخوشایند روی پوست می شود
-اسکارهای بزرگ و نامناسب روی شکم
-خطر بالاتر عوارض و عفونت

جلوگیری از مشکلات لیپوساکشن

برای جلوگیری از این مشکلات یا نیاز به جراحی های تجدید نظر، ( لیپوست )  همیشه با یک جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره با سابقه بی عیب و نقص مشورت کنید. پرداخت بیشتر برای یک روش بسیار بهتر از ریسک تغییر شکل و هزینه های بیشتر برای اصلاح نتایج درمان قبلی است.

اطلاعات بیشتر درباره لیپوساکشن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیپوساکشن یا کانتورینگ بدن، لطفاً یک مشاوره با جراح زیبایی آموزش دیده، دارای گواهی هیئت مدیره و عضو انجمن جراحی لیپوساکشن آمریکا، دکتر رضا تیرگری، در آوالون لیپو و زیبایی برنامه ریزی کنید.

تجمع مایع در جدار شکم ، عفونت نکروز پوستی ، واکنش نسبت به نخ ها ، اسکارهای هیپرترفیک ، باقیماندن بافت چربی در ایپگاستر، ترومبوز وریدهای عمقی و عوارض ریوی ، عوارضی بالقوه خطرناک در ابدومینوپلاستی هستند.

میزان کلی بروز عوارض 11% گزارش شده است که از این میان نکروز پوستی با شیوع 8% شایعترین عارضه بوده است . ایجاد عوارض به دنبال ابدومینوپلاستی با جنس ، سن ، نژاد ، شاخص توده بدنی بیمار قبل از عمل و مهارت جراح مرتبط می باشد . از طرف دیگر وجود عوارض زودرسی نیز در بیماران تحت عمل ، مشاهده میباشد . در یک مطالعه ، 18% بیماران از عوارض زودرس رنج می برند . با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان استفاده از ابدومینوپلاستی و عوارض خطرناک این عمل و عدم انجام مطالعه ای جامع و مدون در مورد عوارض این عمل ، تحقیق در مورد عوارض شایع و انجام اقدامات پیشگیرانه جهت کاهش و حذف این عوارض ضروری به نظر می رسد .

هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان

هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان

هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان

هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان
هزینه لیپوساکشن، راهنمای قیمت و هزینه های پنهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.