تایتنینگ واژن

تایتنینگ واژن، تنگ کردن واژن یکی از روشهای جدید است که به لذت جنسی کمک میکندعکس های عمل لابیاپلاستی / و خیلی از دختران و زنانی که به میل زیبایی جنسی خود اهمیت میدهند کاندید این عمل تنگی واژن هستند .//تزریق چربی به واژن / دنبال یه جراح زنان خوب برای تنگ کردن واژن هستم . پزشکی که تنگی واژن را به خوبی انجام بدهد . لذت جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که جدایی از بحث روحی و روانی شخص باید از لحاظ جسمانی هم زنان در امادگی به سر ببرد . تصور کنید شکل ظاهری واژن نامناسب و بدفرم است .//تایتنینگ// این بدشکلی واژن قطعا در روحیه زن و مرد تاثیر بدی میگذارد . حال تصور کنید شکل ظاهری واژن مناسب و زیبا است و دارای شلی واژن نیست // لابیاپلاستی //، در این حال قطعا به میل جنسی زن کمک میکند . به همین منظور جراح زنان اقدام به عمل تنگ کردن واژن میکنند به همراه عمل تنگی زیبایی واژن .// سوزش ادرار بعد از لابیاپلاستی /
تنگ کردن واژن : تنگ کردن واژن نوعی از جراحی زیبایی زنان میباشد که علاوه بر زیبایی ناحیه تناسلی فرد باعث بهبود روابط زناشویی میشود .
در رابطه جنسی لذت بردن و به ارگاسم رسیدن از مسائل مهمی است که مورد توجه طرفین میباشد ./تزریق چربی به واژن / با این جراحی این موارد بهبود می یابد.
پرینورافی یا تنگ کردن واژن عملی است که برای ترمیم پرینه بر روی بانوانی انجام میشود که دهانه واژنشان گشاد و شل شده است و این گشادی واژن به ضعف ساختارهای نگهدارنده لگن یا افتادگی رحم منجر شده است.// رفع تیرگی واژن //

 

پرینورافی حس را در زمان جسی کاهش نمیدهد / هزینه عمل لابیاپلاستی //، البته به شرطی که توسط جراح زنان مجرب انجام شود . عمل تنگ کردن واژن باعث میشود هر دو طرف رابطه لذت بیشتری از رابطه زناشویی ببرند.
عمل تنگ کردن واژن امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:// نخ واژینال // 
در مورد تنگی واژن باید گفت که واژن در افزایش سن دچار شلی و یا زشتی میشود //هودکتومی // .زایمان طبیعی نیز باعث افتادگی لب هیا واژن شده و نیاز به تنگ کردن واژن میباشند . عمل پرینورافی هم در جهت تنگ کردن واژن صورت میگیرد..// لابیاپلاستی قبل و بعد //

اکیدا توصیه میشود که کسانی که عمل تنگ کردن واژن انجام میدهند باید تا مدتی رابطه جنسی نداشته باشند. // عفونت واژینال // 
در عمل تنگ کردن واژن سطح داخلی اندام تناسلی واژن به هم نزدیک شده و همچنین شکل ظاهری واژن زیبا تر میشود .کسانی که این عمل را انجام داده اند میتواند زایمان طبیعی هم داشته باشند . اما ممکن هست به تنگی واژن شان ضربه وارد شود. یکی از مهم ترین موارد تنگی واژن ترمیم واژن این است که افراد ترس از درد بعد از عمل دارند . باید بدانند که درد این عمل بسیار ناچیز است و با خوردن مسکن برطرف میشود .// خشکی واژن // 
باید دقیق و مشخص بدانید که چرا می خواهید واژن خود را تنگ کنید . نباید انتظار داشته باشید جراحی پلاستیک زندگی شما را زیر و رو کند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم واژن و احیای جنبه های که بر اثر تروما ، بیماری و یا نقص مادرزادی آسیب دیده اند ممکن است تغییری چشمگیر در ظاهر و عملکرد آنها به وجود آید .
عمل زیبایی واژن جراحی است که بر روی لب های دستگاه تناسلی زنان و به صورت سرپایی در مطب ، کلینیک یا بیمارستان انجام میشود .
یک روش است که با بی حسی موضعی و کاملا بدون درد انجام میشود . عمل زیبایی واژن بدون بستری میباشد . و بانوانی که قصد زیبا تر کردن دستگاه تناسلی زنان و رفع افتادگی واژن و خوش فرم کردن شکل واژن میتوانند جراحی زیبایی واژن کنند . همچنین قرینه کردن و هم سایز کردن و مرتب کردن لبه ای واژن را نیز شامل میشود. جراحی زیبایی واژن در ناحیه خارجی واژن انجام میشود و ارتباطی با نواحی داخلی واژن و پرده بکارت ندارد . به همین دلیل دختران باکره نیز میتوانند این عمل را انجام دهند ، چرا که آسیب به پرده بکارت فقط از طریق رابطه جنسی و ورود جسمی به واژن انجام میشود .

تایتنینگ

تایتنینگ واژن

تایتنینگ واژن

تایتنینگ واژن

تایتنینگ واژن
تایتنینگ واژن

تایتنینگ واژن

 

1 تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.