نظر کسانی که لیپوماتیک کردند

نظر کسانی که لیپوماتیک کردند


نظر کسانی که عمل جراحی لیپوماتیک انجام داده اند

فیلم عمل لیپوماتیک شکم و پهلو ، لیپوماتیک شکم چیست ، لیپوماتیک چیست ، لیپوماتیک هزینه ، نظر کسانی که عمل جراحی لیپوماتیک انجام داده اند منظور از لیپوماتیک چیست؟ افراد زیادی با هدف لاغری موضعی رو به سوی رژیم های سخت غذایی و داروهای شیمیایی می آورند ولی به نتیجه ایده آل خود نمی رسند.لیپوماتیک روش مناسبی ست برای لاغری موضعی که در کلینیک ها و توسط متخصصانی با تجربه و با مهارت انجام می شود.

برای اینکه بفهمید از نظر پزشک هم فرد چاقی محسوب می شوید یا نه، می توانید از اندازه گیری شاخص توده بدنی استفاده کنید تا مشخص بشود که آیا برای انجام لیپوماتیک، کاندید خوبی هستید یا خیر.

لیپوماتیک
لیپوماتیک

نظر بیماران در مورد لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک با ویبریشن و ضربه به سلول های چربی، آنها را از سایر بافت ها جدا می کند و بصورت امولسیون در می آورد و سپس با لوله کانولا، از بدن استخراج می کند. یکی از مزیت های مهم لیپوماتیک این است که تمام چربی های ناحیه مورد نظر از بدن خارج می شوند.

کدام اندام های بدن برای انجام لیپوماتیک مناسب می باشند؟

در برخی از نقاط بدن تجمع چربی بیشتر از سایر نقاط خواهد بود. در این زمان میتوان برای کاهش حجم چربی های این نواحی ، از پیکرتراشی استفاده نمود. اندام های زیر تحت لیپوماتیک قرار خواهند گرفت.

  1. غبغب
  2. پهلوها
  3. پشت گردن
  4. ناحیه پایینی بازوها
  5. سینه بانوان
  6. سینه آقایان
  7. رانهای خارجی
  8. باسن
  9. شکم

البته به غیر از این نواحی، نواحی دیگری از بدن مانند مچ پاها، قسمت فوقانی کمر و رانهای داخلی نیز میتوانند تحت پیکرتراشی قرار گیرند. منطقه تحت درمان برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت خواهد بود زیرا با توجه به آناتومی و سوخت و ساز بدن هر فرد، تجمع چربی در هر نقطه از بدن با نقطه دیگر متفاوت می باشد.

هنگامی که برای برداشتن و حذف چربی های اضافی خود به پزشک مراجعه می نمایید، وی بهترین نقطه برای دستیابی به اندام ایده آل را بازگو کرده و با تایید شما اقدام به لیپوماتیک آن ناحیه خواهد کرد.

نظر کسانی که لیپوماتیک کردند
نظر کسانی که لیپوماتیک کردند

چگونگی گذراندن دوران نقاهت لیپوماتیک

افرادی که عمل لیپوماتیک را انجام داده اند، لازم نیست که مدت زمان زیادی در بیمارستان و تحت مراقبت های ویژه باشند. پس از اتمام کار پزشک، می توانید به منزل روید و استراحت نمایید. اما تا چندین هفته انتظار هرگونه کبودی، درد و تورم را در ناحیه درمان شده داشته باشید.

ممکن است پزشک مربوطه برای کنترل تورم به شما توصیه هایی از قبیل پوشیدن لباس های فشرده و تنگ نماید. به تمامی دستورات پزشک با دقت عمل کنید تا نتیجه دلخواهتان را بگیرید.

همچنین برای جلوگیری از عفونت پزشک تعدادی آنتی بیوتیک تجویز می کند. آنها را مصرف نمایید و در صورت عدم مشاهده بهبودی، به پزشک خود اطلاع دهید.

بسیاری از افراد پس از چند روز استراحت خواهند توانست به محل کار خود بازگشته و شروع به فعالیت نمایند البته این استراحت برای انجام تمامی فعالیت های سنگین روزانه کافی نبوده و برای بازگشت به حالت عادی ، نیاز به 2 هفته استراحت و مراقبت بیشتر می باشد.

هدف از لیپوماتیک، کاهش وزن است یا کاهش سایز؟

لیپوماتیک با هدف کاهش سایز انجام می شود. بسیاری از بیماران به اشتباه فکر می کنند که کاهش وزن باید یکی از نتایج لیپوماتیک باشد ولی کاهش سایز فرآیند دشوارتری نسبت به کاهش وزن است. کاهش سایز به همراه رژیم غذایی مناسب، می تواند نتایج خوبی را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

معمولا برای کدام شاخص های توده بدنی می توان از لیپوماتیک برای استخراج چربی ها استفاده کرد؟

اندازه گیری شاخص توده بدنی یا  BMI روشی بسیار مفید برای فهمیدن وزن ایده آل است. معمولا اگر شاخص توده بدنی بین 35 تا 40 باشد، فرد خیلی چاقی محسوب می شوید و اگر بیشتر از این مقدار باشد هم بیش از حد چاق هستید.

معمولا برای شاخص های توده بدنی بالای 35 می توان از لیپوماتیک بمنظور لاغری موضعی استفاده کرد ولی در این زمینه، مشورت با پزشک هم می تواند فکر خوبی باشد.

مزایای لیپوماتیک چیست؟

یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی، لیپوماتیک بوده که نوعی درمان کم خطر برای از بین بردن چربی های اضافی بدن می باشد. در زیر به تعدادی از دلایل محبوبیت این روش درمانی اشاره شده است :

1- افزایش حس اعتماد به نفس

بسیاری از افراد از داشتن چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن از جمله شکم رنج برده و این امر موجب حس خیلی بد در افراد خواهد شد. پیکرتراشی و رسیدن به فرم دلخواه، می تواند در افزایش حس اعتماد به نفس افراد نقش مهمی ایفا نماید.

2- از بین برنده چربی های سرسخت

وجود چربی طی سالیان طولانی موجب شده که این چربی ها سفت شده و با رژیم های غذایی و یا انواع ورزش های موجود از بین نروند. در این زمان  لیپوماتیک کمک شایانی برای از بین رفتن چربی های سرسخت خواهد کرد.

3- فرم دهی هرچه بهتر اندام

گاهی شما دارای وزن ایده آل با توجه به قد خود هستید اما اشباع چربی در نقاطی از بدن موجب خواهد شد که از فرم و هیکل خود راضی نباشید. در این زمان با پیکرتراشی میتوانید از شر چربی های اضافی خلاص شده و به اندام مورد علاقه خود دست یابید.

4- کاهش تولید چربی در منطقه درمان شده

یکی از بهترین مزایای کانتور بدن، از بین بردن سلول های چربی خواهد بود. زیرا انجام lipomatic موجب نابودی سلولهای چربی در آن محل خواهد شد که در نتیجه آن احتمال بازگشت چربی به آن ناحیه کمتر می شود. البته شایان ذکر است که حفظ شرایط حال، مستلزم رژیم غذایی مناسب و ورزش خواهد بود.

5- تحریک کننده رشد و تولید کلاژن

کلاژن ماده است که خودبخود در بدن تولید خواهد شد اما با افزایش سن، تولید این ماده کمتر شده و در این زمان شاهد افزایش ایجاد چین و چروک بر پوست خواهید بود. تکنیک جدید لیزر لیپوماتیک موجب افزایش تولید کلاژن و در نتیجه آن افزایش حس شادابی و جوانی پوست خواهد شد.

6- بهبود سلامتی بدن

یکی از موادی که سلامت بدن انسان را تهدید می کند، تری گلیسیرید موجود در خون می باشد. انجام کانتورینگ بدن موجب کاهش چربی خون و در نتیجه تری گلیسیرید خواهد شد و طبق مطالعات انجام شده، متقاضیان lipomatic، شاهد تجربه کاهش 43 درصدی تری گلیسیرید خون خود شده اند. در نتیجه تا حد زیادی به بهبود چربی خون شما نیز کمک خواهد کرد.

عوارض لیپوماتیک ؟

در بین ” عوارض لیپوماتیک ” که اکثرا موقتی هستند، جمع شدن مایعات زیر پوست، احتمال عفونت، عدم قرینگی اندام ها، خونریزی در حین لیپوماتیک، جزو عوارض خطرناک محسوب می شوند.

معمولا  لیپوماتیک برای بیمارانی که مبتلا به بیمارهای قلبی- عروقی، فشار خون و دیابت هستند، می تواند بسیار خطرناک باشد و حتما باید قبل از انجام لیپوماتیک، با متخصص مشورت شود.

خروج خونابه ها از نقاطی که لوله کانولا وارد شده است، معمولا تا چند روز طول می کشد؟

خروج خونابه ها از بدن معمولا 2 تا 3 روز طول می کشد. البته باز هم بستگی به وضعیت بیمار دارد و در صورتی که بیمار بلافاصله بعد از لیپوماتیک، از گن استفاده کند، خونابه ها سریعتر از این نقاط خارج می شوند.

 برای لیپوماتیک به کدام کلینیک و متخصص مراجعه کنیم؟

برای انجام لیپوماتیک، باید به کلینیک پوست و مو با سابقه و به پزشک لیپوماتیک با تجربه مراجعه کنید که ” انتظارات بیمارن از بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران ” را پاسخگو باشد. مشاهده نمونه کارهای قبلی متخصص هم می تواند شما را نسبت به انتخابتان مطمئن تر کند.

” کلینیک تخصصی پوست و مو رز“، کلینیکی با سابقه در زمینه جراحی لیپوماتیک است که با دارا بودن متخصصانی با تجربه و با مهارت، آماده ارائه خدمات به بیماران است.

نظرات بیماران درباره عمل لیپوماتیک

سلام خانم دکتر عزیز، شما ۱۰ سال پیش شکم ام رو جراحی لیپوماتیک  کردین و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم، همسرم میخواد لیپوماتیک  جراحی کنه اما به دلیل یه سری مسائل حتما باید ظرف ۲ تا ۳ روز بعد از اینکه شما شکم اش چک میکنید باید جراحی بشه، میخواستم ببینم میشه از الان تاریخ ویزیتش و تاریخ جراحیش رو رزرو کنه؟خیلی واسم مهمه که شما لیپوماتیک  جراحی کنید، نمیتونم به دکترای دیگه اعتماد کنم، برای اواخر مرداد وقت ویزیت میخواد و ۲ تا ۳ روز بعدش تاریخ عمل لیپوماتیک  رو میخواد مثرزرو کنه، ممنون میشم پاسخ بدید

جواب :

با سلام  ، نظر لطف شماست ولی قبل از عمل لیپوماتیک  ،وضعیت لیپوماتیک   و شکم شان باید معاینه گردد.

با سلام خانم دکتر من ١٧سالمه و امسال قراره ١٨ بشم با چند تا دکتر مشورت کردم که شکم ام من انحراف داره (نه زیاد ولی روی تنفسم اثر میزاره) بعضی ها میگن عمل چاقی شکم لازم نیست فرقی نمیکنه تازه طاهرتم خراب میکنه! ولی خواستم باهاتون مشورت کنم آیا سنم واسه این عمل لیپوماتیک  آماده است؟ یا روی ظاهرم تفاوتی ایجاد میکنه ؟ مثلا  شکم ام بدتر بزرگ میشه؟ یا همون عمل زیبایی بینی کنم؟ تعریفتونو زیاد شنیده بودم تصمیم گرفتم با شما مشورت کنم

با سلام ، صرف داشتن چاقی درناحیه شکم موردی برای عمل جراحی نیست،مگر انکه عارضه ای ایجاد کند وباعث مشکل تنفسی یا انسداد روده گردد.باید مورد معاینه و در صورت لزوم انجام سی تی اسکن قرار بگیرید که تصمیم مقتضی برایتان گرفته شود.

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم تیپ لیپوماتیک  یه عمل سرپایى یعنى بیهوشى کامل نداره؟؟ و اینکه لیپوماتیک  چربی شکم اضافه که نمیشه فقط بخیه زده میشه و دیگه براى کوچک کردن پهلو هم جواب میده؟؟

با سلام ، تیپ لیپوماتیک  شکم  قسمتی از عمل لیپوماتیک   است که به ترمیم اشکالات جلو شکم اطلاق می شود.در ضمن در تیپ پلاستی هر کاری برای ترمیم لازم باشد انجام می شود اعم از بخیه و پیوند غضروف و …

سلام. من خارج از کشور زندگی میکنم. میخواستم بدونم از زمان ویزیت اولیه تا عمل و فالواپ بعدش چه مدت طول میکشه که باید ایران باشم؟ و اینکه لیپوماتیک  و جراحی لیپوماتیک  امکانش هست که در یک جلسه انجام شود؟ سپاس

.با سلام بله ممکن هست ولی حداقل باید 3هفته تشریف داشته باشید.

سلام خانم دکتر  .وققتون بخیر…میخواستم بدونم شما در کدوم بیمارستان دولتی هستید برای عمل؟

سلام عزیزم بیمارستان خصوصی هستیم برای عمل جراحی لیپوماتیک

با سلام من بابت جراحی لیپوماتیک خواستم بپرسم، شکم من خیلی افتاده است تنها مشکل من همینه میخواستم بدونم هزینه این عمل چطور هست من مشهد هستم وشاغل محدودیت دارم واسه ویزیت حضوری، چطور میشه ویزیت شد یا با دکتر صحبت کرد؟؟؟؟

جهت انجام جراحی لیپوماتیک و نیز  عمل لیپوماتیک خود جزئی از جراحی زیبایی شکم محسوب می شود و جهت معاینه و صحبت درباره ی نتیجه مورد انتظارتان باید با وقت قبلی به مطب خانم دکتر مراجعه بفرمائید

با سلام و خسته نباشید خدمت خانم دکتر،من نزدیک به ٤ ماه است که عمل لیپوماتیک انجام دادم،منتها نیمرخ سمت راست من یک قوس ملایمی داره بر عکس نیمرخ سمت چپ و کلا نیمرخ سمت راست زیباتر هستش،برای ایجاد تغییر در سمت چپ به نظر شما جراحی ترمیمی انجام بدم ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سلام ، حداقل یکسال ازعمل لیپوماتیک تان باید بگذرد تا بتوانیم قضاوت درستی داشته باشیم

سلام من تهران زندگی نمیکنم میخواستم بدونم إز وقتی که من به شما مراجعه کنم چقدر بعد وقت عمل لیپوماتیک رو میتونید به من بدید چون محدودیت دارم برأی موندن و خیلی زود دوست دارم کارم رو انجام بدم و برگردم أیا شما لایپو ساکشن هم هم زمان انجام میدهید؟ لطفا حدودی میشه هزینه ها رو هم به من بگید مرسی

با سلام برای انجام عمل لیپوماتیک برای بیمارانی که از شهرستان و راه دور تشریف میاورند اولویت قائلیم .برای لیپوساکشن همزمان باید معاینه شوید ،همه چیز در معاینه مشخص می شود.

سلام خسته نباشید اقای دکتر من بیشتر از ده ساله تصمیم به عمل لیپوماتیک دارم اما بشدت ادم ترسویی هستم و هیچوقت نتونستم تصمیم جدی برای عمل بگیرم و از طرفی فکر زیباتر کردن شکم ام هم رهام نمیکنه،بینیم مشکل انچنانی نداره اگرهم داره به صورتم میخوره اما جلوی شکم ام  پایین بود و متاسفانه احساس میکنم هرسال پایین تر میاد جلو شکم ام ،اوایل اینقدر پایین نبود شکم ام  من انیمیشن تیپ پلاستی رو دیدم ک با بی حسی موضعی انجام میشه و بنظرم کم درد و کم خطر اومد هرچند متوجه نشدم پوست شکم ام بالازده میشه مثل سایر عملهای لیپوماتیک یا خیر ایا میتونم با تیپ پلاستی شکم رو کم خطر و راحت درست کنم و اگه شکم رو بالا بکشم ایا حفره های شکم زیاد بزرگ نشون داده نمیشه و ارتفاع شکم نسبت ب صورتم زیاد؟! بی نهایت ممنون میشم با توجه ب مسافت هزار و اندی کیلومتری از تهران پاسخ بفرمایید که در مزاحل بعدی و در صورت مفید بودن این عمل لیپوماتیک  این مسافت رو طی کنم

تا ص سوم

 

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.