هزینه عمل تنگ کردن واژن و تنگی واژن چقدر است ؟

لیزر یک تکنولوژی پیچیده است ، عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، هزينه عمل تنگ كردن واژن با ليزر ، تنگ كردن واژن با عمل جراحي ، تنگ كردن واژن با جراحی ، عمل تنگ کردن واژن ، تنگی واژن ، عکس عمل تنگ کردن واژن تنگ کردن واژن با لیزر / هزینه عمل تنگ کردن واژن با لیزر / عمل تنگی واژن - لیزر سفید کردن واژن - هزينه سفيد كردن واژن با ليزر - هزینه لیزر سفید کننده واژن - لیزر بلیچینگ واژن - هزینه لیزر برای رفع تیرگی واژن - هزینه لیزر واژن - هزینه لیزر روشن کننده واژن - هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر - فیلم لیزر واژن - عمل زیبایی واژن - عوارض عمل زیبایی واژن - هزینه عمل زیبایی واژن - مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن - عمل زیبایی واژن چیست ؟ انواع جراحی زیبایی واژن - عمل ترمیم واژن - هزینه عمل تنگی واژن

تنگ کردن واژن

بهترین روشهای برای تنگ کردن واژن وجود دارد که در ادامه به توضیح آن میپردازیم :

بگذارید صادقانه عرض کنیم هدف اصلی تنگ کردن واژن ، بهبود رابطه جنسی است . و همه زنان ترجیح میدهند تنگ کردن واژن به شکل دائمی باشد . هر چند میدانیم که رابطه جنسی باید اضول و قاعده خود را داشته باشد .

بعضی از بانوان نباید به فکر تنگ کردن واژن باشند : کسانی که زایمان های متعدد داشته اند – کسانی که دارای سن زیاد هستند.

برای نوبت دهی موبایل فوق را انتخاب کنید .(تماس همه روزه از 9 صبح الی 9 شب  )

نوبت دهی : 09058662656

درمان تنگی واژن و عدم دخول

رابطه جنسی برای زن و مرد بسیار مهم است بر همین اساس شکل و نوع رابطه جنسی نیز میتواند در بهبود روابط زناشویی مهم باشد . کیفیت رابطه جنسی به عوامل متعددی بستگی دارد . که در این میان میتوان به جراحی زیبایی واژن به عنوان یکی از عواملی که سبب افزایش اعتماد به نفس در زنان میشود نام برد . خیلی از خانمها از گشادی واژن خود رنج میبرند و به دنبال راهی برای رفع این مشکل هستند و برای رفع گشادی واژن اقدام به عمل تنگی واژن میکنند که این یا با جراحی اتفاق می افتد یا با لیزر تنگی واژن . یک سری از بانوان هم هستند که شکل واژن شان به خودی خود تنگ است و برای رفع این مشکل در رابطه جنسی از ژل های روان کننده استفاده می کنند.

شکل واژن در عواملی قابل تغییر است : مثل زایمان و یا عفونت و یا رابطه جنسی بیش از حد . شکل واژن به طور طبیعی و تحت هورمون های زنانه دچار تغییر میشود عواملی مثل عادت ماهیانه و سن یائسگی میتواند مهم ترین عامل باشد . بارداری میتواند در تغییر شکل واژن مهم باشد . تغییرات واژن زنان در طول زایمان میتواند به مانند افزایش ترشح ، تغییر شکل و یا فشار باشد .

عمل تنگ کردن واژن

 امروزه به چند روش انجام میشود که در ادامه به شرح آنها می پردازیم:

تنگ کردن واژن - عمل تنگی واژن با روشهای مختلفی صورت میگرد .
-    تنگ کردن واژن با لیزر
-    تنگ کردن واژن با نخ واژن
-    تنگ کردن با عمل جراحی
-    تنگ کردن واژن با عمل پرینورافی
اما امروزه افراد ترجیح میدهند با استفاده از لیزر واژینال ، عمل تنگ کردن واژن را انجام بدهند .

جراحی زیبایی واژن

با کمترین هزینه تنگ کردن واژن با لیزر و انجام عمل تنگی واژن و تنگ کردن واژن میتواند در یک جلسه و یا در چند جلسه توسط جراح و متخصص زنان صورت بگیرید . بدون نیاز به بستری شدن. بدون بروز عفونت میباشد . عمل تنگ کردن واژن نیازی به همراه ندارد .تنگ کردن واژن میتواند به چندین روش مختلف صورت بگیرید . روش جراحی تنگ کردن واژن و عمل تنگ کردن واژن با لیزر که جز جدیدترین روشهای تنگی واژن میباشد .

این عمل اگر با درد و سوزش همراه باشد میتوان از طریق کرم های مخصص و یا پماد های مخصوص جهت کاهش سوزش و درد بعد از لیزر استفاده کرد .

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی واژن بین 2 تا 3 میلیون

هزینه عمل جراحی واژن بین 2 و نیم تا 2 و نیم میلیون

هزینه جراحی زیبایی واژن بین 2  تا  3  و نیم میلیون
 

 هزینه عمل تنگ كردن واژن
 

هزینه عمل تنگ کردن واژن بین 3 و نیم تا 3 و نیم میلیون

هزینه لیفت واژن بین 1 و نیم تا 2 و نیم میلیون

 عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) چقدر طول می کشد؟

پیش از هرگونه عمل زیبایی واژن ، حتما یک جلسه مشاوره در کلینیک لازم است. در این جلسه، پزشک نحوه جراحی زیبایی واژن  را برای شما توضیح خواهد داد و به شما کمک می کند که بفهمید قبل از عمل، در حین جراحی واژن و پس از آن، باید چه انتظاراتی داشته باشید. بیشتر عمل های لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی بدون تزریق وریدی(IV therapy) انجام می شوند. زمان عمل حدودا یک ساعت است و شما میتوانید پس از عمل ( بعد از یک استراحت نیم ساعته ) به راحتی به خانه خود بازگردید.

عمل تنگ كردن واژن با لیزر

یکی از مجهزترین مراکز لیزر واژینال - عمل تنگی واژن  در تهران است که بسته به نوع خدمات هزینه های متفاوتی دارد . میخواهید عمل تنگی واژن را انجام بدهید درباره اش به تفصیل تحقیق کرده اید ، و مطمن باشید که فرد مناسب را برای انجام عمل تنگی واژن پیدا کرده اید . با این حال ، هزینه این عمل تنگی واژن و مراقبتهای حین عمل تنگی واژن برایتان خیلی گران است .

امروزه روش های نوین و جدیدی در درمان بیماری های زنان ابداع شده . که می توان به تکنولوژی لیزر تنگی واژن از آن نام برد .

لیزر تنگی واژن  در حوزه زیبایی پوست و رفع تیرگی واژن از دیرباز تا کنون عمومیت پیدا کرده است .

شاید درمانهای جایگزینی وجود داشته باشد که هزینه اش کمتر از آن درمانی باشد که پزشکتان به طور مشخص برای رسیدن شما به هدفهایتان توصیه میکند .
 

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر نی نی سایت

سایت نی نی سایت می تواند مرجع خوبی برای قیمت گذاری در لیزر واژینال و لیزر تنگی واژن باشد .

هزینه تنگ كردن واژن با نخ نی نی سایت

با توجه به وضعیت زندگی خانم ها و خاصیت ارتجاعی واژن که به مرور زمان با افزایش سن دچار افتادگی و شلی میگردد . بر آن شدیم که تکنیک جدید استفاده از نخ جهت بالا کشیدن نخ و پرینه را به شما معرفی کنیم .
موارد استفاده :
1- ترمیم ورودی واژن و جوان سازی
2- تنگ کردن واژن
3- بازسازی پرینه بعد از زایمان و اپیزیوتومی
4- ترمیم شل شدگی چروک خردگی پرینه
5- لیفت دستگاه تناسلی خارجی ( ولو)
روش های تاثیر نخ در تنگ کننده واژن
1- تاثیر مکانیکال که بسیار سریع است و باعث تنگی ولو یا فرج میشود .
2- تاثیر طولانی مدت که با تشکیل کلاژن و ایجاد فیبروز و افزایش خون رسانی باعث جوان سازی واژن میگردد
سیستم نخ : تکنیکی است که در گذشته جهت لیفت صورت و بدن استفاده میشود و در حال حاظر متد جدیدتر آن جهت لیفت پرینه و واژن استفاده استفاده میگردد . نخ ها قابل جذب بوده و اثر آن تا اخر عمر در پرینه در صورتیکه بیماران زایمان طبیعی نداشته باشد باقی می ماند.

هزینه عمل تنگی واژن

اغلب زنان نمیدانند که بیمه گر ها به موجب قانون موظف اند در صورتی که جراحی عمل تنگی واژن را پوشش بدهند . این قانون شامل عملهایی میشود که به تشخیص جراح پلاستیک شما برای رفع تیرگی واژن و جراحی زیبایی واژن صورت میگیرد .

ترمیم بخیه واژن

ترمیم واژن به چهار عامل مختلف بستگی دارد : خواست شخصی ، توصیه پزشک ، زمانبندی ، وضعیت عمومی سلامتی 

نتایج نهایی ترمیم واژن ممکن است یک سال بعد به طور کامل معلوم شود . اما حتی نتایج اولیه هم ممکن است مایه رضایت خاطر زیاد افرادی شود که به دنبال ایجاد هارمونی در شکل واژن خود بوده اند . نتایج ترمیم واژن دائمی است ، هر چند با بالا رفتن سن برخی از افراد ، ممکن است ظاهر واژن آنها تغییر کند .

عمل تنگی واژن

عمل تنگی واژن یک عمل زیبایی است که بیمه گر ها آن را تحت پوشش قرار نمی دهند . در مواردی که ناحیه واژن شل شده باشد و یا شخص دچار کیست تخمدان و یا ناراحتی در دستگاه تناسلی خود باشد که جنبه غیر از زیبایی داشته باشد میتوان شامل بیمه بود .

کاربرد لیزر تنگ کردن واژن

گاهی بی اختیاری ادرار ممکن است به علت استرس و یا فشار بر مثانه باشد . شل شدن عضلات واژن و نیز دیواره ی بین مثانه و واژن ، که با کاهش سطح استروژن اتفاق می افتد علت اصلی این اتفاق است .

مشکلات دستگاه تناسلی زنان

با قطع ترشح استروژن ، اتروفی و پیر شدن سیستم ادراری تناسلی نیز اغاز میگردد . در این زمان دیواره ای واژن به تدریج خاصیت الاسیته خود را از دست میدهد ، ضخیم شده و به نوعی کوتاه تر و دارای عرض کمتر میشود . این تغیررات باعث میشود تا مشکلاتی همچون بی اختیاری ادراری ، خشکی واژن ، تحریک و سوزش آن ایجاد گردد .

این شرایط جسمانی احتمال بروز عفونت های ادراری را نیز به شدت افزایش میدهد . تغییر در ترشحات واژن باعث میشود محیط حالت اسیدی پیدا کرده و عاملی برای بیشتر شدن عفونت های واژن و همچنین بی اختیاری ادرار گردد. عفونت های ادراری میتواند کاملا بدون علامت باشد اما اسیب خود را به دستگاه ادراری و خصوصا کلیه ها وارد نماید . بنابراین در مواردی همچون کدر شدن ادرار در یک مقطع زمانی یا تب های بی دلیل لازم است به احتمال عفونت های ادراری توجه کرد . آزمایشان دوره ای هم میتواند در کنترل و پیشگیری از عفونت های ادراری مقید واقع شود.

خطرات ناشی از جراحي واژن چیست؟


خطرات ناشی از جراحی واژن انسداد پلاستیک شامل خونریزی ، هماتوم ، عفونت و جای زخم است.

نسبت مزایایی لیزر تنگی واژن / لیزر سفیدی واژن به روشهای دیگر چیست ؟

سفید کردن واژن با لیزر را میتوان جز موثرترین و بهترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن دانست . این روش به صورت سرپایی و بدون درد است و در چندین جلسه قابل انجام است

لیفت واژن با نخ به چه نحو است ؟

پس از انکه زنان پا به سن شدند شکل و عضله واژن آنها دچار ضعف میشود . مضاف بر شلی واژن مشکلاتی مانند نارضایتی جنسی ، بی اختیاری ادرار ،عفونت های مکرر سبب میشود که این افراد به دنبال تنگ کردن واژن باشند .
تنگی واژن با نخ چون به صورت سرپایی است و یکی از روشهای جدید هست میتواند بسیار مفید باشد .
در عمل لیفتینگ واژن با نخ ، دهانه واژن لیفت داده میشود  و موجب تنگ تر شدن دهانه واژن میشود . و چون این بخیه زدن ها سبب میشود دهانه واژن به بالا کشیده شود این امر منجر به تغییر شکل واژن شده که به حالت جوانی بماند .

از چه نخ های برای تنگ کردن واژن استفاده میشود ؟
مزیت عمل تنگ کردن واژن با نخ چیست ؟
قبل از عمل لیفتینگ واژن با نخ چه توصیه هایی میشود ؟

گشادی واژن چیست ؟


واژن را میتوان به شکل  یک لوله عضلانی دانست  که اطرافش با بافت همبند پر شده است . پس اگر به دلایلی این بافت همبند یا عضلات آن شل شود حالتی که ایجاد میشود ، حس باز بودن ( به طور عامیانه گشادی واژن ) اتفاق می افتد .

ایجاد رابطه جنسی موفق نقش بسیار مهمی در بهبود رابطه جنسی دارد . مشکل گشادی واژن در زنان سبب میشود که هم مرد و هم زن نتوانند لذت کافی از رابطه ی جنسی خود را ببرند .

فیلم عمل زیبایی واژن با لیزر

بنا به شرایط جامعه امروزی و برخی محدودیت ها مشاهده فیلم عمل زیبایی واژن مقدور نمیباشد . و برای مشاهده فیلم جراحی زیبایی واژن باید به مطب مراجعه کنید
 

عوامل تیرگی واژن چیست ؟

عوامل تیرگی واژن را میتوان : افزایش سن - استفاده از ژیلت - ژنتیک ، لباس نامناسب .

روشهای رفع تیرگی واژن چیست ؟

استفاده از کرم های مناسب - استفاده از لیزر رفع تیرگی واژن - استفاده از موارد ترکیبی و شیمیایی .

 

سفید کردن واژن با لیزر از چه طریق انجام میشود ؟

سفید کردن واژن با لیزر از طریق دستگاه لیزر مونالیزا اتفاق می افتد . این دستگاه دارای تکنولوژی co2 است . و برای رفع تیرگی واژن ، روشن کردن دستگاه تناسلی استفاده میشود.


عمل زیبایی واژن نی نی سایت

 

 

 


تعداد جلسات لیزر سفیدی و تنگی واژن چند جلسه است ؟

 

جراحی زیبایی واژن در شیراز 

 

مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن

 

جراحی زیبایی واژن در تبریز

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader