یک کار بینی متوسط چقدر است؟


براساس آمار سال 2018 انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، متوسط هزینه جراحی زیبایی بینی 5،350 دلار است. هزینه های جراحی زیبایی بینی می تواند بسیار متفاوت باشد. میانگین هزینه ای که در بالا به آنها اشاره شد ، تنها بخشی از کل هزینه است - این شامل بیهوشی ، اتاق عمل یا سایر هزینه عمل بینی های مرتبط نیست.

آیا بینی شغلی دردناک است؟
شما در بینی خود کمی درد خواهید داشت و ممکن است دچار سردرد شوید. ممکن است بینی شما خیس باشد و ممکن است برای مدت کوتاهی در تنفس شما مشکل داشته باشد. ممکن است پوست روی نوک بینی شما بی حسی باشد. با بازگشت احساس ممکن است احساس خارش یا تیراندازی داشته باشید.

شغل بینی چگونه کار می کند؟
جراحی زیبایی بینی ممکن است در داخل بینی شما یا از طریق یک برش کوچک خارجی (برش) در پایه بینی ، بین سوراخ بینی شما انجام شود. ... بعد از ایجاد این تغییرات ، جراح پوست و بافت بینی را به عقب قرار داده و برش ها را در بینی شما می بخشد.

آیا کار بینی می تواند صدای شما را تغییر دهد؟
بیمارانی که برای تغییر ظاهر بینی خود تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته اند ، ممکن است متوجه تغییر در صدای آنها نیز شوند. ... با این حال ، آنها معتقدند که بیمارانی که از نظر هزینه جراحی زیبایی بینی استفاده می کنند - به ویژه آنهایی که صدای خود را به صورت حرفه ای استفاده می کنند - باید از "تغییرات صدای احتمالی" آگاه باشند.

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader