هزینه طراحی انواع سایت (های) پزشکی و تجاری / طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند. وب سایت های اینترنتی را می توان از جهات مختلف طیقه بندی کرد. طراحی سایت پزشکی، دندانپزشکی، تجهیزات پزشکی، مراکز بهداشتی و درمانی، داروخانه‌ها و سایت‌های مشاوره بهداشت و سلامت و اطلاعات درمانی و سلامتطراحی سایت خــــــبری طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی سایت شرکـــتی ، طراحی ســایت شخــصی ، طراحی سایت وردپرس ، طراحی سایت جوملا ، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت هوشمند / طراحی سایت – برند سازی با بالاترین کیفیت و ضمانت به خدمات طراحی سایت,ساخت سایت,طراحی سایت وردپرس ,سئو سایت,تبلیغات حرفه ای می پردازد / طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت هوشمند. با بهره گیری از تکنیک های هوش تجاری سود کسب و کار خود را افزایش دهید./ ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، مدیریت شبکه های اجتماعی، میزبانی وب و ثبت دامنه./ طراحی سایت یکی از کارآمدترین و کم هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی و افزایش فروش است./ طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای با قوی ترین نمونه کارها / طراحی سایت حرفه ای با شرکت طراحی سایت و قیمت طراحی سایت مناسب. شرکت طراحي سايت مبنا حرفه ای در طراحی سایت , بهینه سازی سایت می باشد. / طراحی سایت های حرفه ای با رعایت اصول سئو و تجربه کاربری را با تیم طراحی وب سایت / طراحی سايت حرفه ای در اولين و باسابقه ترين شرکت طراحی وب سايت ايران ... وب سایت های تجاری ، وب سایت های تجارت الکترونیک ، وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های کاربردی ، وب سایت های تفریحی ، وب سایت های شبکه اجتماعی ، وب سایت های علمی ،

طراحی سایت پزشکی و پزشکان / طراحی سایت

طراحی سایت پزشکان. طراحی سایت پزشکی با صدها نمونه وب سایت پزشک - طراحی قالب اختصاصی وب سایت پزشکی. نمونه سایت های پزشکی - طراحی سایت پزشکی - سایت پزشکی آنلاین - نمونه وب سایت های شخصی - وب سایت های بیمارستانی - وب سایت پزشک - وبسایت پزشک - اسم سایت پزشکی
 

سئو و بهینه سازی وب سایت صفحه اول گوگل
✔ بهینه سازی کد ها
✔ تنظیمات وب مستر و آنالیکتیک
✔ تولید محتوا (قرارداد پشتیبانی ماهانه) وب سایت و شبکه های اجتماعی

طراحی وب سایت
وب سایت شرکتی (معرفی شرکت ، خدمات و محصولات)
وب سایت فروشگاهی (معرفی محصول + فروش اینترنتی به صورت پرداخت در محل و یا پرداخت آنلاین با امکانات بی نظیر)
✔ وب سایت شخصی و خبری

هاست و دامنه یکساله رایگان / طراحی سایت فروشگاهی / طراحی سایت تفریحی / طراحی سایت برای شرکت
طراحی سایت برای بنگاه اقتصادی / طراحی سایت برای صرافی / طراحی سایت هتل / طراحی سایت آژانس املاک
طراحی سایت مدرسه / طراحی سایت گردشگری / طراحی سایت رستوران / طراحی سایت خدمات مجالس
طراحی سایت پرسش و پاسخ / طراحی سایت آتلیه عکاسی / طراحی سایت مجله / ساخت سایت حرفه ای
طراحی سایت انتشارات / طراحی سایت شرکت مهندسی / طراحی سایت دفتر مهندسی / طراحی سایت پتروشیمی
طراحی سایت آگهی / طراحی سایت نسخه موبایل / طراحی سایت مواد غذایی / طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت دانلود / طراحی سایت موسسه زیبایی / افزایش رتبه سایت


برای ارتباط جهت سفارش طراحی سایت و خدمات شبکه های اجتماعی و بهینه سازی سایت به صورت شبانه روزی می توانید با شماره   تماس بگیرید.⚜تبلیغات گوگل ادوردز با تعرفه پایین
✔ تعرفه پایین
✔ ارائه گزارش کلیک ها

⚜ بروزرسانی سایت ، پشتیبانی سایت و تولید محتوا
✔ بروز رسانی ظاهر و امکانات وب سایت
✔ تولید محتوای سایت
✔طراحی تصاویر گرافیکی ، آیکون ها و تیزر تبلیغاتی

⚜ میزبانی سایت ( ثبت دامنه سایت و هاست )
✔ ثبت دامنه های ir و com و سایر دامنه ها مالکیت و دسترسی کامل به پنل مدیریت دامنه...
✔ هاست آلمان و ایران با پنل مدیریت

 

مقدمه :

برندها و برندسازی، ارزشی را به مشتری برای برند قائل است می سازند . زیرا تلاش و خطر خریدن چیزها را کاهش میدهند. بنابراین به تامین کنندگان انگیزه ای میدهند که کیفیت و نواوری سرمایه گذاری کنند .هزینه طراحی سایت میتواند به برند بودن محصولات کمک کنند . برندسازی میتوانند تجربه مشتری را از نظر زیبایی شناختی و روان شناسی افزایش دهد. امروزه نسبت به ده یا بیست سال گذشته علاقه بسیاری به برندها ایجاد و اهمیت آنها تشخیص داده شده است ، اما هنوز در بسیاری از موضوعات ناآگاهی و سوبرداشت وجود دارد .

واژه brand (برند) یک واژه به زبان اسکاندیناوی است . که در زمان انسان های اولیه از طریق داغ گذاشتن روی حیوانات اهلی مالکیت خود را نشان می داده و بعدها از نیز با گسترش خریدارن از برندها برای متمایز کردن گاوهای کشاورزان از یکدیگر استفاده کرده است . نشان کشاورزی که به خاطر کیفیت حیواناتش حیواناتش از شهرت خاصی برخوردار بود خواهان بشتری داشت . بنابراین برندها به عنوان راهنمایی برای انتخاب تثبیت شدند نقشی که تا امروز بدون تغییر باقی مانده است .

نظام تجاری بسیار پیشرفته و دقیقی که مردم غرب اروپا را در یک وابستگی دو طرفه به یکدیگر متصل کرده بود به تنریج متلاشی شد و استفاده از برندها به طور محدود و تنها در مقیاس محلی ادامه یافت .

امروزه بیشتر مهارت های بازاریابی و برندسازی به ایجاد ارزشی ویژه برای محصولاتی مربوط است که ویژگی ها ، قیمت گذاری توزیع و دسترسی انها ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارد . نام ها و لوگوها در طراحی سایت و رنگ های قدرتمند و قابل تشخیص نشان دهنده وعده سازندگان انهاست که انتظارات مصرف کنندگان براورده خواهد شد و هر چقدر هم که انها موشکاف باشند این اتفاق خواهد افتاد .

برندها به مصرف کننده اجازه میدهند تا با اطمینان خرید کنند و در میان تنوع حیرت اوری انتخاب ها نقشه راهی برای انها فراهم میسازند . نام برند تعرفه و شیوه پرداخت از جمله مواردی هستند که برای یک انتخاب اگاهانه لازم است و از انجا که تعرفه و شیوه های پرداخت در شرکتهایی که با یکدیگر در رقابتند مشابه است برند و درک مصرف کنندگان از جذابیت های نهفته ان است که در نهایت تصمیم گیری در خرید را هدایت می کند

قدرت واقعی برندهای موفق این است که انتظاارت خریداران خود را بروارده ساخته و نشان میدهند که به وعده خود عمل کرده اند و سایت و  طراحی وب سایت و ارایه خدمات وب سایت و تجارت انلاین از طریق اینترنت  میتوان به عنوان پلی مهم برای معرفی محصولات برند استفاده شود . این موضوع قراردادی است میان فروشنده و خریدار که اگر فروشنده در معامله طرف خریدار را بگیرد و به این کار ادامه دهد خریدار راضی خواهد بود . در غیر این صورت خریدار در اینده به جای دیگری خواهد اندیشید .

اهمیت اقتصادی برند ها

بدون شک تمام شواهد اقتصادی از اهمیت برند سخن گفته اند . اگر طراحی سایت در برندسازی اینقدر آشکارا قدرتمند است و تعریف و منفعت موجود در مورد برندها هر نوعی از تجارت و سازمانها را در بر میگیرد . سوال این است که چرا هر تجارت و سازمانی نمیخواهد منابع ساختار و پاسخگویی مالی خود را روی این دارایی تمرکز کند. وضوح تمرکزی که وجود یک برند قدرتمند به سازمانها میدهد . همیشه کارامدی اثربخشی و برتری رقابتی بیشتری به تمام کارها میبخشد .

یکی دیگر از دلایلی که برندسازی گاهی در دستور کار شرکتها نقشی محوری ندارد به اصطلاحات مربوط میشود . اصطلاح " برند " اکنون در تمام جنبه های جامعه نفوذ کرده و میتواند به سادگی برای خیریه ها به کار گرفته شود .

امروزه استفاده از سایت در معرفی خدمات جز روشهای مهم شده است .

برندها باید به طور مداوم نواوری داشته باشند تا جذابیت خود را حفظ کنند . شاید بسیاری از نوراوری ها جزئی باشند و به سختی بتوان انها را مطرح کرد . اما بعضی از مانند کیفیت بهتر محصولات بهداشتی ، راه های اسان تر برای بهره بردن از خدمات به طور مشخص اثراتی مثبت روی جامعه دارند . نواوری و بازاریابی یکی از عوامل طراحی سایت میباشد در نتیجه به لطف خدمات طراحی سایت ، شرکتها محصولات را برند میکنند و به جامعه معرفی میکنند .

بدون برند ، شرکتها خطر نواوری را نمیپذیرند . زیرا نمیتوانند با تلاشها و سرمایه گذاری به محصولات و خدمات جدید فکر کنند . بنابراین نمی توانند از مزایای نواوری بهره مند شوند . به هر حال با استفاده از یک برند قدرتمند شرکتها میتوانند نواوری و خطر کنند زیرا میتوانند روی مشتریانی حساب کنند که میخواهند یک محصول جدید را امتحان کنند . چون قبلا به ان برند اعتماد کرده اند . برند ژیلت می تواند انواع مختلفی از تیغ های پیشرفته و گران را تولید کند . زیرا مصرف کنندگان اعتماد براورده می کنند .

این گونه است که برندها می توانند از نظر اجتماعی نواوری داشته باشند اما چرا باید این کار را کرد ؟ میل به حفاظت و افزایش اعتبار شرکتها را به چنین کاری وا میدارد .

برندهای ریشه دار میخواهند با محصولات و خدماتی که روی موضوعات روز تاثیر زیادی خواهد گذاشت توجه مصرف کنندگان را جلب کنند.

برندهای پیشتاز به طور مداوم ارتباط خود را با گروهی از مشتریان هدف حفظ میکنند و تضمین می دهند که دارای وجوه تمایز مشخصی هستند . انها اعتبار خود را از طریق افزایش اعتماد و وفاداری مشتریان حفظ می کنند .

به هر حال حتی برندهای بزرگ نیز ممکن است کمتر از حد انتظار سود ببرند حتی برند های که زمانی موفق بوده اند امکان دارد راه خود را گم کنند . در بیشتر موارد دلیل روشن است اما خیلی دیر تشخیص داده میشود .

برای ساختن یک برند هیچ فرمول جادویی وجود ندارد با این وجود این برندها که شور و حال خود را از دست میدهند باید گذشته خود را با زمان حال مقایسه کنند و با در نظر گرفتن سه چیز به اینده بنگرند :

ارتباط ، تمایز و اعتبار

به محض اینکه یک برند تماس خود را با مشتری از دست بدهد یا مخاطب بالقوه جدید را ندید بگیرد ، ارتباطش قطع میشود . برندهای موفق خواسته ها و نیازهای سهاومداران خود را میدانند و پیشنهادهای خود را طوری مطرح میسازند که ارتباطشان حفظ شود. تمایز یکی از مهمترین اجزای برندسازی موفق است . و با توجه به اینکه برندها و وعده ها و اعتماد مبتنی هستند باید معتبر باشند . مشتریان به شرکتها این حق را میدهند که نیازهای انها را براورده سازند

برندها دارایی های مهمی هستند . بزرگترین برندها با این چشم انداز ایجاد میشوند . که داریی هایی هستند با پتانسیل ارزنده بودن و زمانی که این پتانسیل بالفعل میشود . برندهای بزرگ به عنوان دارایی های ارزنده مدیریت شده و بزرگ تر میشوند . هر کسی که مسدول ایجاد و مدیریت برند است باید طبق دو اصل راهنما عمل کند: مدیریت پویایی برند به عنوان دارایی و نفوذ همیشگی ارزش برند به عنوان نیروی راهنما

طراحی اپلیکیشن

 

قیمت طراحی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

طراحی سایت و سئو رایگان با تبلیغات در گوگل
مجری و پارتنر رسمی گوگل در خدمات تبلیغات در گوگل به صورت مستقیم و بی واسطه ( google adwords)

همانطور که میدانید داشتن یک وب سایت به تنهایی برای بازار وسیع و گستره امروز کافی نیست

زمانی که شما وب سایت را طراحی میکنید نیاز به معرفی دارید و بهترین جا برای شما لینک یک گوگل است

خدمات ما شامل :

1. دامنه کام و هاست رایگان
2.طراحی سایت رایگان
3.سئو on page رایگان

هزینه این پکیج شامل :

1 : یک ماه لینک یک گوگل
2: دامنه و هاست رایگان (com , org . net )
3: طراحی سایت رایگان

هزینه پرداختی شما » 1.400.000 هزار تومان ( یک میلیون و 400 هزار تومان )

معادل 100 دلار 14 هزار تومانی اما با 25 دلار هدیه 125 دلار با پرداخت 1.400.000

دامنه و هاست معادل 300 هزار تومان سال اول رایگان

طراحی لندینگ پیج ادورز رایگان سئو شده مناسب گوگل

طراحی سایت حرفه ای و ریسپانسیو
تولید محتوا
هاست و دامنه ی اختصاصی
ایمیل اختصاصی
طراحی منحصر به فرد
طراحی متناسب با انواع صفحه نمایش ها (ریسپانسیو)
معرفی سایت به موتور های جستجو گر مثل گوگل
تولید محتوا کاملا سئو شده

صفحه اول گوگل جایگاه سایت شماست
***سئوسایت = افزایش بازدید = افزایش فروش
***صفحه اول گوگل تضمینی
***مشاوره رایگان بصورت تلفنی یا حضوری

*** طراحی انواع سایت و اپلیکیشن ***

*** طراحی سایت شرکتی ***
باامکانات(تعداد صفحات و گالری تصاویر نامحدود،سیستم پشیتبانی آنلاین،صد درصد مطابق با الگوریتم های گوگل،امکان اتصال به تلگرام و اینستاگرام،مدیریت آسان وفارسی،ریسپانسیو(واکنشگرا و ....)

*** طراحی سایت فروشگاهی ***
با امکانات (سیستم پرداخت آنلاین متصل به حساب مدیر فروشگاه،تعداد محصولات و دسته بندی و صفحات نامحدود ،سیستم حسابداری پیشرفته،تعریف بن تخفیف ،امکان فروش ویژه ،امکان تعریف محصولات با مشخصات کامل (توضیحات،عکس ،گالری تصاویر محصول،ابعاد ،وزن) ،امکان انتشار ویدیو در وبسایت ،صد درصد مطابق با الگوریتم های گوگل ، مدیریت آسان و فارسی،ریساپنسیو (واکنشگرا)،امکان اتصال به تلگرام و اینستاگرام و ....)

طراحی سایت حرفه ای و ریسپانسیو متناسب با نیاز شما با امکانات باور نکردنی و قیمت مناسب
✔️ هاست و دامنه ی اختصاصی ir
✔️ ایمیل اختصاصی
✔️ طراحی منحصر به فرد
✔️ طراحی متناسب با انواع صفحه نمایش ها (ریسپانسیو)
✔️ معرفی سایت به موتور های جستجو گر مثل گوگل
✔️ امکان عضویت!!
✔️ گواهینامه ssl برای https
✔️ امنیت فوق العاده‌
و...
شروع قیمت ها از 350 هزار تومان!


 

طراحی سایت چیست؟


✳ طراحی سایت
طراحی لوگو
✳ سئو - بهینه سازی وب سایت
✳ تولید محتوا
✳ تبلیغات گوگل
✳ ایمیل مارکتینگ ( ارسال ایمیل انبوه )
✳ دیجیتال مارکتینگ
هاست و دامنه
✳ تولید حرفه ای و تخصصی محتوا


چگونه یک وب سایت طراحی کنیم؟

برند سازی :

بزرگترین برند ها یک راهبرد برند برتر دارند که به شکلی کامل و درست اجرا شده است . انها اغلب در سبد برند موجودند که به شکلی پویا مدیریت میشود . آنها برای اینکه چگونه رقبا را از سر راه بردارند . یک راهبرد رشد شفاف دارند و زمانی که این راهبرد جواب داد ، اثرات آن میتواند بسیار قابل توجه باشد .

هفت درسی که میتوان از ایجاد بهترین برندهای جهانی اموخت چنین است :

* به طور جدی برند را به عنوان یک دارایی تجاری مدیریت کنید

* برند را از منظر و نگرش مشتری بسازند

* برای تاثیر گذاشتن روی تصمیم گیری داده های کافی جمع آوری و به قدر لازم تحلیل کنید

* استقرار برند را به عنوان یک اصل سازمانی مرکزی به کار برید .

*برای هدایت استقرار برند و نواوری از راهبرد سبد برند استفاده کنید

*به واسطه اموزش انگیزش و دخالت دادن فرایند جذب سهامداران را به راه بیاندازید .

*برای مدیریت ئشد از ردیابی مبنی بر ارزش استفاده کنید . یعنی اندازه گیری هایی را که فعالیت های مدیریتی از تولید محصول گرفته تا فروش و سوداوری را به هم پیوند میزند مشخص کنید تا به جای یک بخش از رنجیره از طریق زنجیره حوادث ارزش افرینان اصلی را تعیین کنید .

مزیت وبزی نسبت به سایر روش های راه اندازی سایت (مثل وردپرس و سایرین) چی هست؟

وبزی سه مزیت اصلی داره:

۱) قابلیت تغییر و طراحی صفر تا صد سایت: اینطوری بگم تمام نمونه کارها و قالب های وبزی بدون کدنویسی و توسط محیط طراحی خود وبزی هست. شما می تونید هر چیزی مثل متن، عکس، گالری و … رو به صفحه اضافه کنید. آزادانه اون را با اندازه دلخواه در هر جایی قرار بدید. دقیقا میشه فتوشاپ که ساده تر هست و خروجی اش به جای عکس یک سایت حرفه ای هست.

۲) پنل مدیریت بسیار ساده: در مورد سادگی بحث تجربه کاربری هست. مثلا در فروشگاه قیمت با کاما جدا میشه هنگام وارد کرد، برای تنظیم مشخصات محصول و گزینه هایی مثل  رنگ بندی نیاز نیست ده ها صفحه مختلف باز کنید و همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در صفحه محصول تعریف میشه

۳) سرعت بسیار بالای سایتی که تولید میشه: به دلیل ساختار بهینه وبزی هست که البته هر سایتی رو باز کنید داخل وبزی این مورد کاملا ملموس هست و البته از طریق تولبار الکسا میشه سرعت کلی باز شدن سایت در کامپیوتر کاربران رو مشاهده کرد. طبق توضیحات آلکسا سایت های ساخته شده با وبزی خیلی سریع هستند و از نود درصد سایت ها سریعتر هستند

البته مزایای دیگری هم داره مثل سئو خوب و … که در این موارد منحصر نیستیم و سیستم های دیگری مثل وردپرس هم سئو خوبی دارند.

یکی از مشکلات وردپرس، سخت بودن تغییرات است. قالب های وردپرس هر کدوم گزینه های محدودی برای تغییر بخش هایی از سایت دارند، ولی قالبهای وردپرس رابط کاربری پیچیده ای دارند و پیدا کردن نحوه تغییر کار سختی هست. از طرفی وردپرس مشکل پرفورمنس داره. میشه گفت از همون ابتدای کار اذیت میکنه و با رشد کسب و کار و افزایش افزونه ها مشکل خیلی بزرگتر میشه، از طرفی افزونه ها وردپرس توسط افراد مختلف با دانش مختلف نوشته شده و تعداد زیادی از افزونه‌هاش مشکل امنیتی دارند، ولی به هر حال وردپرس کلی افزونه داره که مزیت وردپرس محسوب میشه. اگر کسی دنبال این باشه سایتی با عملکرد خاص داشته باشه و  بخواهد با هزینه کم اون سایت رو داشته باشه مطمئنا وردپرس گزینه خوبی هست.

در زمینه بازاریابی و معرفی وبزی، بیشتر از چه راه کارهایی استفاده کردین؟ (آنلاین یا آفلاین؟)

ما بیشتر از طریق مشتری هامون به مشتری های جدید معرفی میشیم. البته در کنارش از گوگل هم مشتری جدید می گیریم. یکی از بهترین روش های تبلیغات ورودی ارگانیک از گوگل هست. ما روی این مورد تمرکز ویژه داریم تا روی کلمات گسترده ای بتوانیم از گوگل ورودی بگیریم.

بیشتر کاربران وبزی از چه طریقی با شما آشنا میشن؟

بیشترین تعداد “کاربران معرفی شده” هستند.

میدونم که توی بحث آنلاین مارکتینگ داری رپورتاژ آگهی انجام میدی (همراه با خنده؛ چون خودم برات انجام میدم). یه توضیحی میدی که با چه هدفی رپورتاژ رو انجام میدی و تا بازخوردش چطور بوده؟

با هدف معرفی بیشتر سایت و سئو ریپورتاژ میدیم. تا به اینجای کار هنوز نتونستسم به بازدهی بالایی از طریق معرفی با ریپورتاژ برسیم.

در حال حاضر چند تا کاربر داری؟ پیش بینی ت برای ۶ ماه یا ۱ سال آینده چند تا کاربر هست؟

در حال حاضر ۱۳۷۰۴ نفر عضو وبزی شدند. احتمالا تا یک سال اینده به ۵۰ هزار کاربر می رسیم.

توی بحث مدیریت ارتباط با مشتری به چه شکلی عمل می کنید؟

برای مدیریت مشتری ما از ترکیب یک CRM داخلی و ترلو و دیگر ابزارها استفاده می‌کنیم.

وضعیت وبزی توی بازار به چه شکله؟ چه رقبایی دارید؟ استراتژی تون برای رقابت با اونها چی هست؟ (بیشتر منظورم داخلی ها هستن)

رقبا ایرانی وبزی پرتال، رایو، پوپش، سازیتو، کاموا، یوتاب وب هستند. تعداد رقبا زیاد هست ولی ما سه مزیت کلیدی غیر عادلانه (منظور از مزیت کلیدی غیر عادلانه این هست که هیچ سیستم دیگری در ایران چنین مزیتی رو نداره و برای رسیدن به این مزیت نیاز به زمان و هزینه زیادی هست) داریم که بالاتر توضیح دادم. البته همواره احتمال جلو زدن رقبا یا پیدا شدن رقبای جدید هم هست. برای رقابت با رقبا ما یک استراتژی خدمات رسانی عالی به مشتری تدارک دیدیم.

برای وبزی تنها چیزی که مهم هست تعداد مشتری های راضی هست و تمام تلاش خودمون رو می کنیم تا فرای انتظار مشتریان عمل کنیم. خوشبختانه تا به اینجا هیچ مشتری ناراضی ای نداشتیم و همین عامل باعث شده مشتریان ما رو به بقیه معرفی کنند.

نگاهت با بازارهای جهانی چطوره؟ برنامه ای برای ورود به بازار جهانی دارید؟

وبزی از ابتدا با هدف بازار جهانی به وجود اومده و ما همواره در مراحل توسعه بازار جهانی رو مد نظر داشتیم. البته در حال حاضر کاری برای بازار جهانی انجام ندادیم. ابتدا نیاز هست بازار داخلی رو به صورت کامل بدست بیاریم تا بعد بتونیم به سمت بازار خارجی بریم.

تا حالا دنبال سرمایه گذار هم بودی برای وبزی یا نه؟

بله وبزی دنبال سرمایه گذار بوده ولی فعلا این موضوع رو کنسل کردم چون در حال حاضر وبزی مشکلی از نظر مالی نداره و هر ماه شاهد رشد خوبی هست.

انواع سایت های پزشکی - تجاری :

ایجاد خط مشی برای برند

همیشه بخشی از این کار به جا و درست است . اما باید مطمن شوید که خط مشی به وجود امده کاملا شفاف و اثرگذار است زیرا بدون شفافیت مراحلی که در ادامه ذکر میشود . انجام نخواهد شد

استقرار برند : چطور میتوانید برند خود را با شفافیت و دقت مستقر کنید ؟

نام گذاری برند : انتخاب نامی متمایز برای برند که تداعی های عاطفی درستی ایجاد کند

معماری برند : برند یا برندهای فرعی چطور باید با هم کار کنند تا پیشنهاد را منتقل سازند ؟

هویت برند : برند چگونه می تواند به بهترین شکل از نظر تصویری و کلامی نشان داده شود ؟

با حسابرسی موقعیت فعلی و شفافیت ایجاد شده در مورد استقرار برند و ارزشها می توانید تجربه جدیدی طراحی کنید که به طور پیوسته برند را به مشتریان هدف عرضع سازد . همان ابعادی که در حسابرسی تجربه مشتری مد نظر بود در طراحی تجربه مشتری نیز مورد توجه قرار گیرد .

-پیشنهاد .برند به مشتریان هدف چه وعده خاصی میتواند بدهد که برای ان برتری رقابتی ایجاد کند ؟

-مردم تحقق وعده های برند در هر نقطه ای که سازمان با مصرف کننده تعامل دارد ، سازمان چطور باید رفتار کنند؟

روندها : برای قادر ساختن کارکنان برای نشان دادن چنین رفتاری چه روندهایی باید بهبود یابد

محصولات .برای برجسته ساختن یا نشان دادن ارزشهای برند محصولات چگونه باید بهبود یابند ؟

هویت تصویری در طراحی سایت یکی از اجزای برندسازی است ، بخشی که به وضوح می بینید . این یک بخش مهم است زیرا انچه که میبینید بیشتر از انچه به شما گفته میشود .

هویت تصویری در طراحی سایت از اجزای گرافیکی تشکیل شده که با هم نظامی برای تشخیص و نمایاندن برند فراهم میسازند . اجزای اصلی هویت تصویری برند در طراحی وب سایت حرفه ای میتواند انواع مختلفی داشته باشد :

-لوگوها

-نمادها

-رنگها

-فونتها

اغلب شرکتها در طراحی سایت شان برای نشان دادن هویت برند جهانی قدرتمند خود از طراحی تصویری مدل برای جذاب و متمایز و به طور قابل توجهی منسجم است .

هویت کلامی در طراحی سایت

عناصر اصلی هویت کلامی میخواهد زبان یک برند را متمایز سازد این عناصر میتواند شامل موارد زیر باشد

-نام

-یک نظام نام گذاری برای محصولات

-عنوان فرعی یا شعار تبلیغاتی

-اصول خوش اوایی

ترکیب عناصر کلامی و تصویری راهی است برای اینکه برند واقعا خوب کار کند . هر شرکت محصول یا خدماتی اگر نتواند نشان دهد درباره چیست و چرا متفاوت است پیشرفت چندانی نخواهد داشت . نشان دادن این موضوع به معنای ان است که ورای شیوه ای که نام ها ایجاد و استفاده میشوند در ساخت لوگوها و نمادها کاربرد رنگ ها، تصویر عکس الگو مدل و استفاده از زبان هدفی وجود داشته باشد .

نفش طراحی سایت در ساختن یک برند قدرتمند

برندهای بزرگ برند خود را به شکلی برتر مستقر میسازند و این کار به طور پیوسته برای مخاطبان هدف انها انجام میشود . استقرار برند در برندهای خوب یا در حدی خیره کننده انجام میشود یا تلاش میشود در سطحی درخشان باشد . انها هم در استقرار برند بهترین هستند و هم در بازار به بهترین شکل عمل می کنند . در برندهای بزرگ طراحی سایت ، قدرت استقرار برند اصلی ، سازمان را به جنب و جوش می اورد .

یک استقرار برند قدرتمند ، معتبر ، مطرح و متمایز است . و رقابت پذیری سازمان را افزایش می دهد . اما برای داشتن تاثیری محسوس باید به درستی و به شکلی واضح و پیوسته اجرا شود . طراحی سایت حرفه ای نقش بسیار مهمی در استقرار برند در ذهن مردم و بازار دارای قلمرو است . یک استقرار قدرتمند نشان میدهد که چرا مشتری باید یک برند خاض را به جای سایر برندها انتخاب کند .

چگونه یک سایت در روند استقرار برند تاثیر گذار است ؟

روند استقرار سایت مستلزم ترکیبی از مهارت های تحلیلی ، خلاقانه و راهبردی است . ابزار و فنون تحلیلی مورد نیازند تا یک بنیان داده محور بنا کنند که تصمیمات در مورد قلمرو موضوعی استقرار را هدایت کند و دوام بخشد .

چگونه یک سایت در عملکرد تجاری تاثیر گذار است ؟

داشتن یک سایت میتواند در  برندها باید نسبت به راهبرد تجاری اندازه گیری شود . این موضوع کمک میکند تا بهتر بدانیم که چگونه برند میتواند به موثرترین و کارامدترین شکل تجات را هدایت کند.

متریک های تجاری در طراحی یک سایت برای شرکت :

رشد درامد / کارایی روند / سوداوری / ارزیابی برند : میتواند با به کار بردن شیوه های تجاری که درامدهای مرتبط با برند را مشخص می کند اندازه گیری شود . این ارزیابی با قوای رقابتی برند در بازار و حفظ ان درامدها در پنج سال اینده ارتباط دارد .

این برند یک راهنمای شناخت محلی انلاین جدید را راه اندازی کرد . مهمانان می توانند به محض ورود به اتاق و پیش از انکه سفر واقعی خود را اغاز کرده باشند

ارتباطات از طریق طراحی سایت

استقرار برند جدید از طریق یک سایت و طراحی یک سایت منتقل میشود .

نام سایت ( در طراحی سایت ) نشانه یک استقرار قدرتمند ، انتخاب نام مناسب چه برای ارائه برندی جدید و چه برای تغییر نام برند موجود است . یک نام میتواند تنها یک یا دو چیز درباره برند شما بگوید ، اینکه چه کارکردی دارد یا با توجه به هویت و ارزش هایس به چه چیز میماند .

 

 

هزینه طراحی سایت / لیست قیمیت سایت و تعرفه طراحی سایت با توجه به نیاز مشتریان توسط طراحی سایت

طراحی سایت معمولی ------------------------------قیمت 200 هزار تومان تا 500 هزار تومان

طراحی سایت حرفه ای-----------------------------قیمت 500 تا 1 میلیون

طراحی سایت تجاری ----------------------------قیمت 1 میلیون تا دو میلیون

طراحی سایت پزشکی ----------------------------دو میلیون

هزینه طراحی انواع سایت میتواند مختلف باشد . که بر اساس نوع سایت میتواند بر اساس هزینه کد نویسی ان و یا بر اساس نوع سرور مورد استفاده در سایت متغییر باشد . هزینه یک سرور معمولی برای مدت اجاره یک ساله چیزی برابر یک میلیون تومان میباشد . هزینه طراحی سایت معمولی بنا بر اپشن های مختلف مثل طراحی پوسته سایت و طرح گرافیکی به طور جداگونه میشود 200 هزار تومن . وب سایت کوچک / 390 هزار تومان / سال / برای آنکه خودتان را به مخاطب‌ها معرفی کنید. / آدرس اینترنتی ir. رایگان
ایجاد 15 صفحه متنوع / ایجاد 100 محصول فروشگاهی / ساخت فرم‌ و اتصال به درگاه پرداخت / بازاریابی محتوایی و وبلاگ نویسی / 1 ایمیل اختصاصی / پشتیبانی 24 ساعته 7 روز تست رایگان / وب سایت استاندارد
690 هزار تومان / سال
برای آنکه سایتی کامل و به روز داشته باشید.
آدرس اینترنتی ir. رایگان
ایجاد 50 صفحه متنوع
ایجاد 10 محصول فروشگاهی
ساخت فرم‌های مختلف اتصال به درگاه
بازاریابی محتوایی و وبلاگ نویسی
2 ایمیل اختصاصی
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز تست رایگان
وب سایت تجاری
1.2 میلیون تومان / سال
برای آنکه به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.
آدرس اینترنتی ir. رایگان
ایجاد 100 صفحه متنوع
ایجاد 100 محصول فروشگاهی
بازاریابی محتوایی و وبلاگ نویسی
ساخت فرم‌ و اتصال به درگاه پرداخت
10 ایمیل اختصاصی
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز تست رایگان
وب سایت بزرگ
1.9 میلون تومان / سال
برای آنکه حضوری جدی در اینترنت داشته باشید.

آدرس اینترنتی ir. و com. رایگان

ایجاد نامحدود صفحه متنوع

ایجاد نامحدود محصول فروشگاهی

بازاریابی محتوایی و وبلاگ نویسی

ساخت فرم‌ و اتصال به درگاه پرداخت

20 ایمیل اختصاصی

پشتیبانی 24 ساعته / نکته دیگری که که بر قیمت گذاری از طرف برخی شرکت های طراحی سایت موثر است، میزان بودجه و اهتمام کارفرما به طراحی سایت است. گاهی یک استارتاپ کوچک با هزینه ای محدود درخواست سفارش طراحی سایت میکند. گاهی نیز یک برند تجاری بزرگ برای طراحی وبسایتش هزینه زیادی را کنار میگذارد. البته لزوما هزینه بیشتر مساوی با طراحی بهتر نیست. شرکت هایی مانند وبسیما همواره حداقل هایی را برای ارائه هزینه طراحی وبسایت در نظر دارند، اما ممکن است بنا به بودجه کارفرما برخی امکانات از سایت حذف یا به آن اضافه شود تا رضایت طرفین در این عقد قرارداد جلب شود.
تعرفه طراحی سایت | هزینه طراحی سایت اختصاصی | قیمت طراحی سایت فروشگاهی | تعرفه طراحی سایت شرکتی | هزینه طراحی وب سایت چقدر است ؟
واقعیت این است که قبل از اگاهی از قیمت طراحی سایت خود نیاز است بدانید چه چیزی از وب سایت خود میخواهید چه انتظاارتی دارید و چگونه قصد دارید این انتظارات را براورده کنید بهتر این است که با توجه به محدوده تعرفه های طراحی وب سایت – بودجه خود را نیز مشخص کنید . واقعیت این است که شما هیچگاه به اندازه ما در مورد انواع وب سایت ، نحوه عملکرد انها مشکلات و مزایای هر یک از روش های طراحی سایت اطلاعات و اگاهی ندارید .
البته بسیاری از شرکتها هستند که همچنان از متدهای قدیمی برای طراحی سایت های خود استفاده میکنند و تنها از استفاده از یک ظاهر و پوسته زیبا سعی می کنند وب سایت طراحی شده را نیز حرفه ای و بروز جلوه دهند .
استافده از این روش ممکن است قیمت طراحی سایت شما مقداری افزایش دهد اما مزایای بیشمار طراحی سایت asp.net و بویژه استفاده از الگوی پیشرفته mvc سرعت بالا امکانات فوق العاده جهت گسترده شدن هزینه نگهداری و اپدیت راحت تر و ... کاملا شما را قانع خواهد نمود .
-    تضمین امنیت وب سایت از طرف مایکروسافت
-    سرعت بالای وب سایت طراحی شده
-    کنترل کامل بروی html از طریق mvc
-    تبدیل وب سایت به قطعات بسیار کوچک که سرعت بروزرسانی ان را چندین برابر میکند
-    امکان اتصال وب سایت به انواع نرم افزارهای داخلی و اپلیکیش های موبایل

وب سایت های شخصی / این وب سایت ها که به وبسایت های presentation نیز معروف هستند بیش از 90 وب سایت های طراحی شده در وب را تشکیل میدهد . این مدل سایت ها یک سایت های داینامیک محسوب میشوند که بنا به درخواست صاحب وب سایت و همچنین نوع کسب و کار و ویژگی های مختلفی میتواند داشته باشد و جوابگئی تمام نیازهای بخش بسیار زیادی از مشاغل و فعالیت ها از جمله پزشکان و کلینیک ها / شرکتهای مهندسی / طراحی دکوراسیون / شرکت های خدماتی / شرکتهای تجاری بین المللی / وکلا / اموزشگاه ها میباشد .
طراحی سایت اختصاصی asp.net
بهینه سازی سایت و سئو onpage
طراحی سایت کاملا responsive و سازگار با موبایل و تبلت
طراحی صفحه های گروه های خدمات / مقالات
امکان اضافه نمودن تعداد بی شمار صفحه و منو در وب سایت
قابلیت اتصال وب سایت با سامانه پیام کوتاه
یک سال پشتیبانی و هزینه هاست رایگان
البته این ها تنها بخشی از ده ها ویژگی این وب سایت محسوب میشود .
نوبت دهی انلاین برای پزشکان و کلینیک ها
فیلتر پیشرفته محصولات و خدمات برای وب سایت تجاری
اضافه نمودن زبان دوم یا سوم به وب سایت
طراحی فروم ( پرسش و پاسخ کاربران در سایت طراحی سایت آژانس مسافرتی / قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی / طراحی سایت آژانس هوایی / طراحی سایت گردشگری / طراحی سایت آژانس هواپیمایی / 
طراحی سایت حرفه ای با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های وب و سئو ، طراحی و راه اندازی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، اداری، ساخت اپلیکیشن های وب و موبایل
طراحی سایت و طراحی وب سایت کسب و کار خود را با اعتماد به شرکت طراحی سایت  بسپارید طراحی وب خلاقانه و مدرن در انتظار شماست
طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی،حرفه ای،شرکتی، فروشگاهی با جدیدترین متد روز دنیا و پشتیبانی رایگان یکساله
طراحی سایت های حرفه ای با رعایت اصول سئو و تجربه کاربری را با تیم طراحی وب سایت
طراحی سایت وردپرس تخصص اصلی ماست. یک وبسایت حرفه ای، کاملا ریسپانسیو همراه با آموزش حضوری ادمین سایت و پشتیبانی رایگان تحویل بگیرید.
وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که ساخت وب سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است
طراحی سایت حرفه ای با شرکت طراحی سایت و قیمت طراحی سایت مناسب. شرکت طراحي سايت حرفه ای در طراحی سایت , بهینه سازی سایت می باشد
نقش برند شرکت در طراحی سایت

برند شرکت باید برای شرکای مختلف نقش های مختلفی دارد . به طور کلی دو نقش وجود دارد:

طراحی سایت سبب میشود برند شرکت باید محوریت مشتری و احساس تعهد نسبت به حساسیت های او را تقویت کند . این میتواند شامل مواردی چون توسعه محمصولات جدید ، پژوهش و توسعه و پیشرفت هایی در پیشنهاد محصول یا خدمات باشد .

بزرگترین برندها یک راهبرد برند برتر دارند ( طراحی سایت میتواند کمک شان کند )  که به شکلی کامل و درست اجرا شده است . انها اغلب در سبد برند موجودند که به شکلی پویا مدیریت میشوند . در برندهای تجاری ( طراحی سایت های تجاری ) میتواند برای اینکه چگونه رقبا را از سر راه بردارند یک راهبرند رشد شفاف دارند و زمانی که این راهبرد جواب داد اثرات ان می تواند بسیار قابل توجه باشد .

هفت درسی که میتوان از ایجاد بهترین برندهای تجاری جهانی اموخت :

به طور جدی برند را به عنوان یک دارایی تجاری مدیریت کنید

برند را از منظر و نگرش مشتری بسازند

برای تاثیر گذاشتن روی تصمیم گیری داده های کافی جمع اوری و به قدر لازم تحلیل کنید

استقرار برند را به عنوان یک اصل سازمانی مرکزی به کار برید

برای مدیریت استقرار برند و نواوری از راهبرد سبد برند استفاده کنید.

به واسطه آموزش انگیزش و دخالت دادن فرایند جذب سهامداران را به راه بیاندازید

برای مدیریت رشد از ردیابی مبنی بر ارزش استفاده کنید .بررسی نحوه طراحی سایت پزشکی و طراحی اپلیکیشن پزشکی آنلاین

انواع طراحی سایت فروشگاهی -شرکتی-شخصی-اموزشی-وبلاگی و غیره با جدیدترین متد کدنویسی روز دنیا با سئو داخلی قوی و همچنین یکسال پشتیبانی رایگان +پیاده سازی پلن های مد نظر شما +شروع قیمت ها از 190 تا 1 میلیون تومان نقد و اقساط /

طراحی و راه اندازی صفر تا صد سایت دلخواه شما در زمینه های مختلف:
-شرکتی
-شخصی
-فروشگاهی
-پزشکی
-مشاوره ای
-حقوقی
-معماری
-خبری

×پشتیبانی فنی رایگان×

 سئو و بهینه سازی وب با حرفه ای ترین متد روز
 افزایش سرعت وب سایت شما بر اساس gt-metrix
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره از ساعت۱۰ صبح الی ۸ شب تماس بگیرید.

طراحی سایت داینامیک شرکتی ، فروشگاهی شخصی ،خبری ، اختصاصی و ....
***تسویه بعد از رضایت و تایید کارفرما!!!

**هدیه شرکت به مشتریان عزیز :
1-ساخت پیج بیزینسی اینستاگرام و جذب فالوور هدف
2-ساخت اکانت گوگل ادوردز با 20 دلار شارژ اولیه
3-هاست و دامنه

*پشتیبانی همیشگی!!!!
* آموزش رایگان نحوه اداره سایت و ارائه فایل های آموزشی
* گرافیک اختصاصی
* سئو شده و مطابق با استانداردهای گوگل
* سرعت load بالا ، امنیت بالا
* طراحی واکنشگرا(نمایش اختصاصی در موبایل، تبلت و...)

مشاور همراه:
تلفن شرکت در تهران برای طراحی سایت قسمت فروش و پشتیبانی : -021

آوردن کلمات شما به صفحه اول گوگل کاملا تضمینی**
*دریافت 80% هزینه بعد از رسیدن کلمه به صفحه اول
*ضمانت بازگشت وجه!!!
*قیمت های منصفانه و رقابتی - کافیست قیمت های ما را با دیگران مقایسه کنید.
- مشاوره رایگان
با ما تماس بگیرید و کسب و کار خود را متحول کنید.

ارائه خدمات طراحی سایت و تبلیغات گوگل
=========================================
طراحی سایت همراه با هاست و دامنه و اموزش از500 هزار تومان
=پکیج های تبلیغات در گوگل قیمت ها به ریال می باشد
یک ماهه روزانه با دو کلمه کلیدی
800,000/mo
اکانت گوگل ادوردز مبلغ 550 هزار تومان تضمینی برای یکماه با دو کلمه کلیدی از 8 صبح تا 18 بعدازظهر کل روزهای کاری.
==========================================
= یک ماهه شبانه روز با دو کلمه کلیدی
8,000,000/ریال
تبلیغ در گوگل یک ماهه شبانه روز
با دو کلمه کلید به صورت تضمینی صفحه اول گوگل
تبلیغات در گوگل روزانه با 4 کلمه کلیدی
12,000,000/ریال
تبلیغات در گوگل با 4 کلمه کلیدی روزانه از 8 صیح تا 6 بعدظهر کل روزهای کاری یکماه تضمینی
========================================
تبلیغ یک ماهه شبانه روزبا 4 کلمه کلیدی
16,000,000/mo

تبلیغ در گوگل یک ماهه شبانه روز
با چهار کلمه کلید به صورت تضمینی صفحه اول گوگل
تبلیغ یکماه در گوگل با 6 کلمه کلیدی
 طراحی سایت استاتیک ویژه معرفی
از 385،000 تومان/ تحویل 1 روزه
* طراحی سایت داینامیک برای اصناف
از 950،000 تومان / تحویل 5 روزه
* ارائه اپلیکیشن اندروید و ios
اپلیکیشن webview/hybrid/native
انتشار اپلیکیشن در بازار و سیب اپ
از 185،000 تومان / تحویل از 1 روز
*سئو تضمینی، پشتیبانی و بهبود وب سایت، محتواگذاری حرفه ای
از 1،000،000 تومان / تحویل 30 روزه
*تبلیغات گوگل ادوردز با مهندسی پیشرفته لغات
از 520،000 تومان / تحویل 1 ساعته
*** ارائه پکیج ویژه استارت اپ شامل وب سایت+ اپلیکیشن+ تبلیغات ***
** قیمت طراحی سایت (انتخاب قالب حرفه ای + سئو + هاست)
» سه ماهه: ۳۰ هزار تومان
» یکساله: ۱۰۰ هزار تومان
» زمان تحویل ۲۴ ساعت
--
** قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی (انتخاب قالب حرفه ای + سئو + هاست)
» سه ماهه: ۴۰ هزار تومان
» یکساله: ۱۲۰ هزار تومان
» زمان تحویل ۲۴ ساعت
--
+ انتخاب قالب های حرفه ای برای تمامی اصناف با قیمت ذکر شده و افزودن امکانات بیشتر...
+ آموزش حضوری پنل مدیریت سایت و فروشگاه اینترنتی برای تهران و کرج.
+ آموزش ویدیویی پنل مدیریت جامع و کامل پروژه محور، برای مدیریت سایت و فروشگاه اینترنتی.
--
# سفارش آنلاین طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی همراه با دامنه (نام اینترنتی) و امکانات مکمل...
--
»» برای مشاهده قالب ها، گفتگوی آنلاین و سفارش بر روی لینک سایت (ایتروز) در این صفحه کلیک نماید و یا کلمه ایتروز را در گوگل جستجو، به قسمت فارسی مراجعه و از قسمت منو » خدمات » وردپرس را انتخاب نماید.
// هر روز از 9 الی 24 به غیر از روزهای تعطیل پاسخگوی سوالات شما هستیم.

طراحی انواع سایت (شرکتی،فروشگاهی،تجاری،چند زبانه،شخصی و...) / سئو و بهینه سازی / افزایش فالور واقعی اینستاگرام /دیجیتال مارکتینگ
ادمین شبکه ی اجتماعی / تولید محتوای منحصر به فرد / مدیریت تبلیغات / طراحی و برنامه نویسی سایت شخصی / طراحی رزوراسیون آنلاین
طراحی سایت خود را به ما سپرده و با خیال آسوده به کسب درآمد از طریق اینرنت باشید.
✔✔ هیچ ارزانی بی علت نیست!!! ✔✔
تمامی وب سایت ها با یک سال پشتیبانی ارائه میشوند.

میتوان گفت یکی از مهمترین عوامل در طراحی سایت را می توان به سئو کردن و بهینه سازی سایت اشاره کرد که سئو کردن خودش نیازمند محتوا سازی منحصر به فرد است و تولید محتوا نقش بسیار مهمی در سئو کردن سایت دارد . برای این منظور ادمین سایت می تواند در تهیه محتوا نقش بسیار مهمی داشته باشد .

مساله تولید محتوا برای همه انواع سایت ها صدق میکند. فناوری بازاریابی و عرضه رسانه دستخوش تغییرات قابل توجهی بوده و در حال تکامل است .فروش انلاین از طریق سایت   پیشرفت در فناوری به ایجاد نظام هایی برای جمع اوری و استفاده از اطلاعات درباره مشتریان منجر شد که نسل قبلی فعالان بازار خواب ان را هم نمیدید .

براي طراحی سایت فروشگاهی می توانید قالب اورجینال مورد نظرتان را از بین قالب ها انتخاب کنید. با پرداخت هزینه بسیار کم صاحب یک وب سایت کامل (قالب + هاست) شوید, قیمت طراحی سایت. طراحی سایت شرکتی. طراحی فروشگاه اینترنتی. طراحی سایت حرفه ای.
طراحی سایت شرکت وب با تیم حرفه ای کد نویسی در ارائه خدمات طراحی اختصاصی. سفارش طراحی سایت حرفه ای زمانبدی دقیق تحویل به همراه آموزش حضوری ، پشتیبانی...
پنل مدیریتی اختصاصی جامع،جدیدترین متدهای طراحی،بهترین خدمات پشتیبانی. مجرب ترین تیم طراحی سایت،تسویه با تأیید کارفرما،دارای بیشترین نمونه کار موفق.

فقط طرحی که دوست دارید را انتخاب کنید، تا 2 ساعت بعدش سایتتان آماده است!. به سرعت آنلاین شوید. ارزان. مطمئن. سریع.

طراحى سايت  با ١٨ سال سابقه فعاليت، حرفه اى ترین شركت طراحى سايت. مجرى... تعرفه طراحی سایت های اختصاصی، سایت ساز و طراحی سایت با هزینه مناسب و طراحی انواع سایت ها توسط طراحی سایت

طراحی سایت به خاطر احتیاج در بازاریابی رسانه های کوچک عالی هستند . بازاریاب های سنتی به ندرت از روش های بازاریابی مانند جمع اوری عقاید و نامه های سخصی کارت پستال . اگاه باشید که هر روز تعداد طراحان سایت زیاد تر میشود و توجه دقیق به رسانه ها شما را از وجود انها اگاه میکند ضمن ان که ان ها با کارهایشان به شما اموزش میدهند .

تسهیلات ای میل سریعترین روش در میان تمام ارتباطات است / فکس ، خدمات سریع تری نسبت به نامه به شما می دهد

تابلوی اعلانات کامپیوتری شما را قادر میسازد بر روی مخاطبان متمرکز شوید. کاملترین بانک شماره ها و پنل پیامک.خرید آنلاین و فوری سامانه پیامک. ارسال به لیست سیاه. دائمی، بدون تاریخ انقضاء. پشتیبانی شیفت شب. کمترین تعرفه پیامک. ارسال به شماره های مسدودی. بالاترین کیفیت ارسال. مادام العمر.


قواعد و اصول طراحی سایت

برای اینکه بتوانید ترافیک سایت خود را افزایش داده و کسب کار خود را رونق بخشید باید این نکات را در طراحی وب سایت خود رعایت کنید. پس به نکات زیر دقت کرده و قبل از صرف هزینه برای رفع مشکلات بعد از طراحی سایت، آن ها را در فرآیند طراحی وب سایت خود پیاده کنید تا هم در زمان و هم در وقت صرفه جویی کرده باشید.

اصول طراحی سایت

گرافیک
١) در این مورد باید بگوییم که "کوچک فکر کنید" یعنی حدود ١۰ تا ١٢ کیلو بایت برای هر تصویر. سعی کنید در طراحی وب سایت خود از تصاویر کم حجم و کوچک استفاده کنید تا سرعت لود شدن صفحه پایین نیاید. تصاویر بزرگ، یکی از اصلی ترین دلایل پایین آمدن سرعت لود شدن صفحه است. سرعت پایین لود شدن صفحه، یعنی هدر دادن زمان بازدیدکننده، که مسلماً هر بازدیدکننده ای می خواهد در کوتاه ترین زمان ممکن به آن چه نیاز دارد دست پیدا کند. پس نتیجه آن ترک وب سایت شما توسط بازدید کننده خواهد بود.

٢) همیشه از گرافیک هایی استفاده کنید که با محتوای شما تناسب و هماهنگی داشته باشد. از تصاویر و گرافیک هایی استفاده کنید که به متون، محتوا، مطالب و زمینه کاری شما مرتبط باشد. تصاویر و گرافیک های طراحی شده، از عناصری هستند که طراحی سایت شما را تشکیل می دهند و می توانند محتوای شما را به خوبی شرح داده و به نمایش در بیاورند، که این به تفهیم و درک بهتر محتوا و مطالب داخل سایت، بسیار کمک می کند.

٣) از تصاویر متحرک، چشمک زن و متغیر استفاده نکنید. و یا تا حد امکان از آنها بسیار کم استفاده کنید. مطالعات متعددی که در سال های اخیر انجام شده، نشان می دهد که تصاویر چشمک زن در طراحی وب سایت برای بازدیدکنندگان آزار دهنده و مزاحم هستند. در حقیقت طبق مطالعاتی که رو یک گروه از مرورگرها انجام شد، مشاهده شد که بسیاری از آنها برای این که بتوانند بقیه مطالب و محتوای داخل سایت را بخوانند، به طور خودکار و فیزیکی از نشان دادن و یا حتی باز کردن این تصاویر موجود در طراحی سایت، صرف نظر می کنند.
فونت
۴) در طراحی وب سایت خود برای هدینگ ها از فونت Serif و برای متون داخل سایت از Sans-Serif استفاده کنید. فونت های Sans-Serif برای مطالعه متون در صفحات اینترنت بسیار راحت تر از فونت های دیگر هستند.

۵) اندازه فونت ها را محدود کنید. یکی از بهترین راه ها برای این که نشان دهید که طراحی سایت شما بسیار ابتدایی انجام شده، آن است که اندازه فونت های متون داخل سایت را مکرراً عوض کنید. البته این غیر ممکن نیست، شما می توانید از هزاران اندازه فونت استفاده کنید. اما استفاده از ٢ و یا حداکثر ٣ سایز مختلف فونت و محدود کردن اندازه متون سایت به آن سایز ها، خواندن مطالب سایت را آسوده تر و طراحی وب سایت شما را حرفه ای تر نشان می دهد.
تبلیغات
۶) بر روی تبلیغات داخل سایت و تعداد آن ها کنترل داشته باشید. بازدیدکنندگان شما برای دیدن تبلیغات به سایت شما نمی آیند. آن ها برای محتوای سایت شما می آیند. اگر تبلیغات داخل سایت سرتاسر محتوا را بپوشاند، بازدیدکنندگان بدون تلف کردن وقت، از سایت شما خارج می شوند. البته بسیار مهم است که از وب سایت خود کسب درآمد کنید، اما اگر تبلیغات بیش از حد سایت شما، بازدیدکنندگان را از آن دور کند، شما پول خود را نیز از دست خواهید داد.

٧) همان گونه که با تصاویر داخل سایت برخورد می کنید، با تبلیغات برخورد کنید.

تمامی تبلیغات داخل سایت را کوچک، بدون چشمک زدن و یا تحرک قرار دهید و تبلیغاتی را در سایت قرار دهید که با محتوای شما مرتبط باشد. این که می توانید در داخل سایت خود تبلیغات کنید، کاملاً واضح و روشن است. اما به این معنا نیست که حتماً باید در طراحی وب سایت خود، تبلیغ قرار دهید. تنها در صورتی که محتوای شما برای بازدیدکنندگان و خوانندگان جذاب باشد و با چیزی که آن ها می خواهند ارتباط داشته باشد، آن گاه بر روی تبلیغات کلیک خواهند کرد.
خوانندگان را در نظر داشته باشید
٨) صفحات وب سایت خود را در مرورگرهای متفاوت امتحان کنید. طراحی سایت که فقط بر روی مدرن ترین مرورگر کار کرده و به نمایش در آید، آزار دهنده خواهد بود. زیرا هر کسی نمی تواند وب سایت شما را مشاهده کند. و این به شدت ترافیک سایت شما را کاهش می دهد و بازدیدکنندگان را دفع خواهد کرد. طراحی وب سایت خود را طوری انجام دهید که عموم مردم بتوانند آن را ببینند.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader