هزینه طراحی انواع سایت (های) پزشکی و تجاری/ سایت پزشکان

طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند. وب سایت های اینترنتی را می توان از جهات مختلف طیقه بندی کرد. از جنبه کارکرد کلی سایت می توان سایت ها را به دسته های : وب سایت های تجاری ، وب سایت های تجارت الکترونیک ، وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های کاربردی ، وب سایت های تفریحی ، وب سایت های شبکه اجتماعی ، وب سایت های علمی و ... دسته بندی نمود ولی سایت ها را می توان از جنبه های فنی نیز طبقه بندی کرد ، مانند سایت های دینامیک ، سایت های استاتیک و ... ، همچنین یک سایت اینترنتی را می توان از لحاظ نسل نیز دسته بندی کرد ، مثلا سایت های وب یا وب 1 ، سایت های وب 2 و یا وب سایت های وب 3 ، البته سایت های اینترنتی ، از جوانب دیگری نیز قابل تقسیم بندی هستند ، اما کمتر به این دسته ها شناخته می شوند!

طراحی سایت پزشکی و پزشکان

مقدمه :

برندها و برندسازی، ارزشی را به مشتری برای برند قائل است می سازند . زیرا تلاش و خطر خریدن چیزها را کاهش میدهند. بنابراین به تامین کنندگان انگیزه ای میدهند که کیفیت و نواوری سرمایه گذاری کنند . طراحی سایت میتواند به برند بودن محصولات کمک کنند . برندسازی میتوانند تجربه مشتری را از نظر زیبایی شناختی و روان شناسی افزایش دهد. امروزه نسبت به ده یا بیست سال گذشته علاقه بسیاری به برندها ایجاد و اهمیت آنها تشخیص داده شده است ، اما هنوز در بسیاری از موضوعات ناآگاهی و سوبرداشت وجود دارد .

واژه brand (برند) یک واژه به زبان اسکاندیناوی است . که در زمان انسان های اولیه از طریق داغ گذاشتن روی حیوانات اهلی مالکیت خود را نشان می داده و بعدها از نیز با گسترش خریدارن از برندها برای متمایز کردن گاوهای کشاورزان از یکدیگر استفاده کرده است . نشان کشاورزی که به خاطر کیفیت حیواناتش حیواناتش از شهرت خاصی برخوردار بود خواهان بشتری داشت . بنابراین برندها به عنوان راهنمایی برای انتخاب تثبیت شدند نقشی که تا امروز بدون تغییر باقی مانده است .

نظام تجاری بسیار پیشرفته و دقیقی که مردم غرب اروپا را در یک وابستگی دو طرفه به یکدیگر متصل کرده بود به تنریج متلاشی شد و استفاده از برندها به طور محدود و تنها در مقیاس محلی ادامه یافت .

امروزه بیشتر مهارت های بازاریابی و برندسازی به ایجاد ارزشی ویژه برای محصولاتی مربوط است که ویژگی ها ، قیمت گذاری توزیع و دسترسی انها ارتباط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارد . نام ها و لوگوها در طراحی سایت و رنگ های قدرتمند و قابل تشخیص نشان دهنده وعده سازندگان انهاست که انتظارات مصرف کنندگان براورده خواهد شد و هر چقدر هم که انها موشکاف باشند این اتفاق خواهد افتاد .

برندها به مصرف کننده اجازه میدهند تا با اطمینان خرید کنند و در میان تنوع حیرت اوری انتخاب ها نقشه راهی برای انها فراهم میسازند . نام برند تعرفه و شیوه پرداخت از جمله مواردی هستند که برای یک انتخاب اگاهانه لازم است و از انجا که تعرفه و شیوه های پرداخت در شرکتهایی که با یکدیگر در رقابتند مشابه است برند و درک مصرف کنندگان از جذابیت های نهفته ان است که در نهایت تصمیم گیری در خرید را هدایت می کند

قدرت واقعی برندهای موفق این است که انتظاارت خریداران خود را بروارده ساخته و نشان میدهند که به وعده خود عمل کرده اند و سایت و  طراحی وب سایت و ارایه خدمات وب سایت و تجارت انلاین از طریق اینترنت  میتوان به عنوان پلی مهم برای معرفی محصولات برند استفاده شود . این موضوع قراردادی است میان فروشنده و خریدار که اگر فروشنده در معامله طرف خریدار را بگیرد و به این کار ادامه دهد خریدار راضی خواهد بود . در غیر این صورت خریدار در اینده به جای دیگری خواهد اندیشید .

اهمیت اقتصادی برند ها

بدون شک تمام شواهد اقتصادی از اهمیت برند سخن گفته اند . اگر طراحی سایت در برندسازی اینقدر آشکارا قدرتمند است و تعریف و منفعت موجود در مورد برندها هر نوعی از تجارت و سازمانها را در بر میگیرد . سوال این است که چرا هر تجارت و سازمانی نمیخواهد منابع ساختار و پاسخگویی مالی خود را روی این دارایی تمرکز کند. وضوح تمرکزی که وجود یک برند قدرتمند به سازمانها میدهد . همیشه کارامدی اثربخشی و برتری رقابتی بیشتری به تمام کارها میبخشد .

یکی دیگر از دلایلی که برندسازی گاهی در دستور کار شرکتها نقشی محوری ندارد به اصطلاحات مربوط میشود . اصطلاح " برند " اکنون در تمام جنبه های جامعه نفوذ کرده و میتواند به سادگی برای خیریه ها به کار گرفته شود .

امروزه استفاده از سایت در معرفی خدمات جز روشهای مهم شده است .

برندها باید به طور مداوم نواوری داشته باشند تا جذابیت خود را حفظ کنند . شاید بسیاری از نوراوری ها جزئی باشند و به سختی بتوان انها را مطرح کرد . اما بعضی از مانند کیفیت بهتر محصولات بهداشتی ، راه های اسان تر برای بهره بردن از خدمات به طور مشخص اثراتی مثبت روی جامعه دارند . نواوری و بازاریابی یکی از عوامل طراحی سایت میباشد در نتیجه به لطف خدمات طراحی سایت ، شرکتها محصولات را برند میکنند و به جامعه معرفی میکنند .

بدون برند ، شرکتها خطر نواوری را نمیپذیرند . زیرا نمیتوانند با تلاشها و سرمایه گذاری به محصولات و خدمات جدید فکر کنند . بنابراین نمی توانند از مزایای نواوری بهره مند شوند . به هر حال با استفاده از یک برند قدرتمند شرکتها میتوانند نواوری و خطر کنند زیرا میتوانند روی مشتریانی حساب کنند که میخواهند یک محصول جدید را امتحان کنند . چون قبلا به ان برند اعتماد کرده اند . برند ژیلت می تواند انواع مختلفی از تیغ های پیشرفته و گران را تولید کند . زیرا مصرف کنندگان اعتماد براورده می کنند .

این گونه است که برندها می توانند از نظر اجتماعی نواوری داشته باشند اما چرا باید این کار را کرد ؟ میل به حفاظت و افزایش اعتبار شرکتها را به چنین کاری وا میدارد .

برندهای ریشه دار میخواهند با محصولات و خدماتی که روی موضوعات روز تاثیر زیادی خواهد گذاشت توجه مصرف کنندگان را جلب کنند.

قیمت طراحی سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

طراحی سایت و سئو رایگان با تبلیغات در گوگل
مجری و پارتنر رسمی گوگل در خدمات تبلیغات در گوگل به صورت مستقیم و بی واسطه ( google adwords)

همانطور که میدانید داشتن یک وب سایت به تنهایی برای بازار وسیع و گستره امروز کافی نیست

زمانی که شما وب سایت را طراحی میکنید نیاز به معرفی دارید و بهترین جا برای شما لینک یک گوگل است

خدمات ما شامل :

1. دامنه کام و هاست رایگان
2.طراحی سایت رایگان
3.سئو on page رایگان

هزینه این پکیج شامل :

1 : یک ماه لینک یک گوگل
2: دامنه و هاست رایگان (com , org . net )
3: طراحی سایت رایگان

هزینه پرداختی شما » 1.400.000 هزار تومان ( یک میلیون و 400 هزار تومان )

معادل 100 دلار 14 هزار تومانی اما با 25 دلار هدیه 125 دلار با پرداخت 1.400.000

دامنه و هاست معادل 300 هزار تومان سال اول رایگان

طراحی لندینگ پیج ادورز رایگان سئو شده مناسب گوگل

طراحی سایت حرفه ای و ریسپانسیو
تولید محتوا
هاست و دامنه ی اختصاصی
ایمیل اختصاصی
طراحی منحصر به فرد
طراحی متناسب با انواع صفحه نمایش ها (ریسپانسیو)
معرفی سایت به موتور های جستجو گر مثل گوگل
تولید محتوا کاملا سئو شده

صفحه اول گوگل جایگاه سایت شماست
***سئوسایت = افزایش بازدید = افزایش فروش
***صفحه اول گوگل تضمینی
***مشاوره رایگان بصورت تلفنی یا حضوری

*** طراحی انواع سایت و اپلیکیشن ***

*** طراحی سایت شرکتی ***
باامکانات(تعداد صفحات و گالری تصاویر نامحدود،سیستم پشیتبانی آنلاین،صد درصد مطابق با الگوریتم های گوگل،امکان اتصال به تلگرام و اینستاگرام،مدیریت آسان وفارسی،ریسپانسیو(واکنشگرا و ....)

*** طراحی سایت فروشگاهی ***
با امکانات (سیستم پرداخت آنلاین متصل به حساب مدیر فروشگاه،تعداد محصولات و دسته بندی و صفحات نامحدود ،سیستم حسابداری پیشرفته،تعریف بن تخفیف ،امکان فروش ویژه ،امکان تعریف محصولات با مشخصات کامل (توضیحات،عکس ،گالری تصاویر محصول،ابعاد ،وزن) ،امکان انتشار ویدیو در وبسایت ،صد درصد مطابق با الگوریتم های گوگل ، مدیریت آسان و فارسی،ریساپنسیو (واکنشگرا)،امکان اتصال به تلگرام و اینستاگرام و ....)

طراحی سایت حرفه ای و ریسپانسیو متناسب با نیاز شما با امکانات باور نکردنی و قیمت مناسب
✔️ هاست و دامنه ی اختصاصی ir
✔️ ایمیل اختصاصی
✔️ طراحی منحصر به فرد
✔️ طراحی متناسب با انواع صفحه نمایش ها (ریسپانسیو)
✔️ معرفی سایت به موتور های جستجو گر مثل گوگل
✔️ امکان عضویت!!
✔️ گواهینامه ssl برای https
✔️ امنیت فوق العاده‌
و...
شروع قیمت ها از 350 هزار تومان!


 

طراحی سایت چیست؟


✳ طراحی سایت
✳ طراحی لوگو
✳ سئو - بهینه سازی وب سایت
✳ تولید محتوا
✳ تبلیغات گوگل
✳ ایمیل مارکتینگ ( ارسال ایمیل انبوه )
✳ دیجیتال مارکتینگ
✳ هاست و دامنه
✳ تولید حرفه ای و تخصصی محتوا


چگونه یک وب سایت طراحی کنیم؟

برند سازی :

 

انواع سایت های پزشکی - تجاری :


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader