هزینه ایمپلنت دندان و کاشت دندان - لمینت دندان - روکش دندان - عصب کشی دندان چگونه است ؟

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کاشت دندان - ایمپلنت اقساطی - لمینت دندان - روکش دندان - عصب کشی دندان- معاینه دندانپزشکی- جراح خوب برای دندانپزشکی دکتر خوب برای ایمپلنت دندان . هزینه ایمپلنت دندان - هزینه لمینت دندان - هزینه عصب کشی دندان - هزینه کاشت دندان خدمات ارایه شده عصب کشی و پر کردن دندان ۱و۲و۳ (۲۲۰هزار تومان) عصب کشی و پر کردن دندان ۴و ۵ ۲۸۰تا ۳۴۰هزار تومان دندان ۶ و۷ عصب کشی و پرکردن ۳۸۰تا ۴۵۰عصب کشی و پر کامپوزیت ونیر لامینت ایمپلنت روکشpmf۲۸۰ روکش زیرکونیا ۵۰۰تا ۵۵۰ جراحی دندان عقل نیمه نهفته و نهفته جرم گیری دو فک ۱۰۰ پروتز متحرک

 

 

 مقدمه :

شاید برای خیلی ها سوال شده که یک مرکز خوب دندان پزشکی چگونه است . و چطور میتوان یک مرکز خوب برای دندان پزشکی پیدا کرد .

خیلی ها از طریق اطرافیان این موضوع را پیگیری میکنند.اصلاح طرح لبخند ۱۴ فک بالا و پايين
برای مشاوره و نوبت گیری با ای دی تلگرام و یا ای دی اینستاگرام هماهنگ نمایید.

سؤالات متداول در مورد اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت

عصب کشی و پر کردن دندان ۱و۲و۳ (۲۲۰هزار تومان)
عصب کشی و پر کردن دندان ۴و ۵
۲۸۰تا ۳۴۰هزار تومان
دندان ۶ و۷ عصب کشی و پرکردن ۳۸۰تا ۴۵۰عصب کشی و پر
کامپوزیت ونیر
لامینت
ایمپلنت
روکشpmf۲۸۰
روکش زیرکونیا ۵۰۰تا ۵۵۰
جراحی دندان عقل نیمه نهفته و نهفته
جرم گیری دو فک ۱۰۰
پروتز متحرک

روکش دندان زیرکونیا(سرامیکی)
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
آیا انجام باندینگ دندان‌ها با درد همراه است؟

خیر، باندینگ کاملاً بدون درد است و از آنجایی که غالباً در این درمان بخش بسیار کوچکی از دندان برداشته می‌شود، از بی‌حسی نیز در این درمان استفاده نمی‌شود.

آیا باندینگ یک درمان بنیانی محسوب می‌شود؟

خیر. در حال حاضر باندینگ کامپوزیت شیوه‌ای بدون تغییر در دندانپزشکی است. بر خلاف ونیرهای سرامیکی، نصب این کامپوزیت‌ها در اکثر موارد با تغییرات بسیار اندکی در دندان همراه خواهد بود، حتی در برخی از موارد هیچ تغییری ایجاد نمی‌شود.

آیا کامپوزیت‌های مورد استفاده در باندینگ، از ظاهری طبیعی برخوردارند؟

بلی. باندینگ کامپوزیت‌ها، در صورتیکه توسط یک متخصص دندانپزشکی زیبایی که از مهارت لازم برای روکش کردن و فرم‌دهی به دندان‌ها برخوردار باشد، انجام شوند، مسلماً طبیعی‌ترین درمان زیبایی دندان خواهند بود. ایده‌ی خوبی است که از دندانپزشک خود بخواهید تصاویر قبل و بعد از عمل برخی از موارد قبلی خود را به شما نشان دهد، تا شما از حسن عملکرد او اطمینان حاصل نمایید.

آیا کامپوزیت‌های مورد استفاده در باندینگ، لکه‌دار یا بی رنگ می‌شوند؟

موادی که ما برای انجام باندینگ مورد استفاده قرار می‌دهیم از برند  Renamel Microfillشرکت Cosmedent تهیه می‌شوند که دارای رنگ و ساختاری مشابه دندان‌های شما هستند. این مواد از قابلیت صیقل‌پذیری و مقاومت خوبی برخوردارند. هر گونه لکه‌ی خارجی برروی این کامپوزیت‌ها، به سادگی و به کمک شیوه‌های معمول پاکسازی دندان قابل برداشتن خواهد بود.

آیا دندان‌هایی که تحت باندینگ قرار گرفته‌اند به مراقبت‌های بیشتری نیازمندند؟

محدودیت‌های اندکی وجود خواهند داشت. معمولاً توصیه می‌شود که از گاز زدن به اجسام سخت مانند تکه‌های یخ و شیرینی‌ها سفت خودداری کنید. از جویدن ناخن‌ها نیز باید اجتناب شود.

دوام این کامپوزیت‌ها چقدر خواهد بود؟

طول عمر این کامپوزیت‌ها به عوامل زیادی از جمله مواد مورد استفاده، تخصص دندانپزشک و میزان مراقبت فرد از دندان ترمیم شده‌ی خود بستگی دارد. مواد با کیفیتی که هم‌ اکنون برای عمل باندینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند، از دوامی ۱۰ تا ۱۵ ساله و حتی در برخی موارد بیشتر، برخوردار خواهند بود. نصب مجدد آن‌ها تنها در یک جلسه میسر خواهد بود.

آیا باندینگ کامپوزیت، درمانی هزینه‌بر محسوب می‌شود؟

هزینه‌ی انجام باندینگ، بسته به شیوه‌ی انجام آن، مواد مورد استفاده و تجربه‌ی پزشک‌ متخصص دندانپزشکی زیبایی، متفاوت خواهد بود. معمولاً باندینگ کامپوزیت، به عنوان درمانی بسیار کم‌هزینه در میان تمام درمان‌های زیبایی دندانی شناخته می‌شود.

انجام باندینگ به چه مقدار زمان نیاز خواهد داشت؟

اکثر روش‌های انجام درمان باندینگ معمولاً در طی یک جلسه‌ی درمانی انجام می‌شوند و بلافاصله پس از آن شما از لبخندی زیبا بهره‌مند خواهید شد. مدت این جلسه‌ی درمانی، با توجه به روش انجام درمان متفاوت خواهد بود.
 

خدمات ارایه شده دندان پزشکی در ماه رمضان
عصب کشی و پر کردن دندان ۱و۲و۳ (۲۲۰هزار تومان)
عصب کشی و پر کردن دندان ۴و ۵
۲۸۰تا ۳۴۰هزار تومان
دندان ۶ و۷ عصب کشی و پرکردن ۳۸۰تا ۴۵۰عصب کشی و پر
کامپوزیت ونیر
لامینت
ایمپلنت
روکشpmf۲۸۰
روکش زیرکونیا ۵۰۰تا ۵۵۰
جراحی دندان عقل نیمه نهفته و نهفته
جرم گیری دو فک ۱۰۰
پروتز متحرک
جهت ارتباط و وقت گیری با ما

اصلاح طرح لبخند 8 دندان فک بالا رنگ طبیعی به همراه لیفت لثه
برای مشاوره و نوبت گیری با ای دی تلگرام و یا ای دی اینستاگرام هماهنگ نمایید

ویزیت بیمار عزیزمون  بعد 6 ماه از  انجام ونییر کامپوزیت همانطور که میبینین هیچ گونه تغییر رنگی دیده نمیشود و لثه ها در سلامت کامل هستند
واین به علت مراقبت خوب بیمار هم میباشد

اجراي ایمپلنت فوری یا fresh socket براي تعيين وقت قبلي ايمپلنت لطفا با اي دي ما هماهنگ نماييد

همان بیمار، و همان دندانها، پس از یک جلسه بلیچینگ درمطب

����بدون هیچگونه تراش دندان ها،
���� بدون استفاده از کامپوزیت یا لمینیت برای تغییر رنگ دندانها
اضافه شدن دندان 4 در یک جلسه به روش اسید اچ بریج

قبل از اصلاح ناحيه بي دنداني ( دندان٤)

اجراي اصلاح طرح لبخند ٤دندان فك بالا  در يك جلسه همرنگ دندان به همراه  ليفت لثه
براي نوبت گيري در ليست انتظار هماهنگ كنيد
راه هاي تماس با ما

وارنیش فلوراید
فلورايد ماده ايست كه باعث استحكام دندانها در برابر پوسيدگي ميشود ، ميزاني فلورايد در آب آشاميدني و برخي مواد ديگر وجود دارد اما توصيه ميكنيم روزانه به دندانهايتان فلورايد برسانيد:

قبل از اجرای بیلیچینگ(سفید کردن دندان)

http://jarahanbartar.ir/dental/%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg

اصلاح ٨واحد دندان فك بالا و٨واحد دندان فك پايين با كامپوزيت رنگ طبيعيDA1 در يك جلسه

جای خالی دندان،تاثیر منفی برظاهرلبخند میگذارد و موجب اشکال درتماس بین فکی شده و  پوسیدگی را افزایش میدهد
����جای خالی با ایمپلنت،بریج،دندان مصنوعی یا پلاک زیبایی اصلاح میشود.

بلیچینگ یکی از روشهای است که سفیدی دندان ها را به دنبال دارد . انواع روش های بلیچینگ بصورت آفیس بلچینگ و بلچینگ خانگی بایستی زیر نظر دندانپزشک انجام شود . یکی از فاکتورهای موثر بر روی میزان موثر بودن و سفید شدن دندانها است .

در بلیچینگ دندان ماده ای به نام هیدروژن پر اکساید برای سفیدی دندانها استفاده میشود . این مواد بداخل مینا دندان نفوذ کرده و باعث سفید شدن دندانها میشود . برای بلیچینگ ابتدا بایستی دندانپزشک اقدام به برطرف کردن پوسیدگی های دندانی کند .

اگر میخواهید سفیدی دندان هایتان را در مدت بیشتری حفظ نمایید . باید حتما مراقبت های لازم بعد از بلیچینگ دندان را رعایت نمایید

 • در چند ساعت اول بعد از بلیچینگ دندان ، لثه های خود را با استفاده از آب گرم بشویید و جهت جلوگیری از ایجاد التهاب ، لثه ها را ماساژ دهید
 • به مدت 48 ساعت بعد از سفید کردن دندان از خوردن خوراکی هایی که رنگ دانه دارند باید اجتناب گردد . و سعی کنید از تماس آن ها با دندان جلوگیری نمایید . در صور برقراری تماس با دندان ها سریعا دندان ها را شستشو دهید .
 • از کشیدن سیگار ، مخصوصا قلیان و استعمال اجتناب نمایید .
 • سعی نمایید مصرف چای پررنگ و قهوه و نوشابه های رنگی و شکلات را کاهش دهید .
 • بهداشت دهان و دندان را حتما رعایت نمایید . سفید ماندن دندانها کاملا بستگی به رعایت بهداشت و رژیم غذایی فرد دارد
 • امکان دارد بعد از بلیچینگ دندان کمی حساسیت دندان ها ایجاد شود . که بعد از سپری کردن چند روز بهبود می یابد . میتوانید از خمیر دندان های ضد حساسیت استفاده نمایید .
 • از خوردن غذاهای سرد و اسیدی پرهیز نمایید.

بلیچینگ خانگی : روش بلیچینگ خانگی ، یکی از روشهای سفید کردن دندان هاست . در این روش دندان پزشک از دندان های شما قالب گیری میکند . تا برای شما وسیله اس به نام (تری بلیچینگ ) این وسیله به شکل دندان ها و شفاف است . باید ماده بلیچینگ را درون تری و در نواحی مربوط به هر دندان قرار داد و سپس تری را روی دندانها گذاشت .

 • نتایج حاصل از بلیچینگ ، دایمی و همیشگی نیست . و به طور معمول بعد از چندین ماه نیاز به تکرار دارد .
 • فرایند سفید شدن دندان ها نیاز به استفاده منظم و صحیح از ماده بلیچینک دارد . ممکن است در چند روز اول ، سفیدی دندان ها چندان محسوس نباشد ، ناامید نشوید و ادامه بدهید در چند روز آینده نتیجه آن را خواهید دید .
 • به طور معمول و در بیشتر افراد زمان لازم جهت سفید شدن دندان ها دو هفته است . هر چند ممکن است در بعضی افراد بسته به عامل بد رنگی دندان ، این مدت زمان بیشتر یا کمتر باشد .
 • ماده بلیچینگ به صورت سرنگ هایی قابل تزریق است . بعد از تزریق ماده در تری باید پیستون آن را کمی به عقب کشید تا ماده تحت فشار نشت نکند و به هدر نرود .
 • ماده بلیچینگ را در خارجی ترین قسمت تری در حفرات مربوط به دندان ها قرار دهید . این قسمت از تری نواحی قابل رویت دندان ها را پوشش میدهد .
 • بعد از قرار دادن تری در دهان ها را کمی فشار دهید تا ماده بهتر روی سطح پخش شود . اضافات پس زده را هم به کمک دستمال پاک کنید تا طعم آن باعث ناراحتی شما نشود .
 • بعد از استفاده ، تری را زیر آب سرد بشویید و در ظرف مخصوص نگهداری بگذارید . تری در جای خشک و خنک نگهداری شود .
 • بهترین زمان برای انجام بلیچینگ ، شب هنگام و در ساعات خواب است . بعد از زدن مسواک و کشیدن نخ دندان تری را آماده و استفاده کنید .
 • اگر استفاده شبانه از تری بلیچینگ برای شما آزار دهنده است با مشورت دندان پزشک خود میتوانید در طی روز از آن استفاده کنید

 

حساسیت دندانی

شایع ترین عارضه سفید کردن دندان ها حساسیت دندانی است که میتواند از یک حساسیت بسیار ضعیف تا درد بسیار تیز و آزار دهنده باشد . معمولا حساسیت دندانی پس از چند هفته برطرف شده و اسیب دائمی به دندان نمی رساند

درد و آسیب لثه

دومین اثر جانبی سفید کردن دندان درد لثه است

1- هیدروژن پراکساید میتواند منجر به سوزش شیمیایی داخل دهان شما شود . تا زمانی که هیدروژن پراکساید در دهان شما وجود دارد میتواند منجر به اسیب رسانی به لثه های شما شود

 

اگر طول ریشه دندان مناسب باشد، قابلیت نگهداری دارد
���� با درمان عصب و جراحی لثه وقرار دادن روکش،
قبل از کشیدن ریشه ها در مورد امکان درمان آن با یک دندانپزشک مشورت کنید

بریج (bridge) برای درمان بی دندانی ساخته می‌شود، به این صورت که با قرار گرفتن روی دندان های دو طرف ناحیه بی دندان، به شکل یک پل، قسمت بی دندانی را پر می‌کند.

اصلاح ناحیه بی دندانی با روش Acid H Bridge در یک جلسه

 

http://jarahanbartar.ir/dental/%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C%20%D9%85%D8%AF%D8%B1%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AC%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg
ارتباط با ما

 

خدمات