هزینه ایمپلنت دندان و کاشت دندان - لمینت دندان - روکش دندان - عصب کشی دندان

هزینه ایمپلنت دندان - هزینه لمینت دندان - هزینه عصب کشی دندان - هزینه کاشت دندان خدمات ارایه شده عصب کشی و پر کردن دندان ۱و۲و۳ (۲۲۰هزار تومان) عصب کشی و پر کردن ... ١)جرم گيري دو فك ١٠٠تومان به جاي١٨٤هزار تومان -عصب كشي و ترميم دندان نيش ٢٦٠هزار تومان به جاي ٣٠٠هزار تومان - عصب كشي و ترميم دندان٥ ٣٦٠هزارتومان به جاي ٤٥٠هزار تومان - كامپوزيت ونيير - ترميم بدون عصب كشي ١٢٠تا٢٠٠ - پذيرش بيمار در ابان ماه با وقت قبلي - وقت مشاوره دندانپزشکی روز سه شنبه و چهارشنبه و پنچشنبه - تخفيف كامپوزيت ونير يا لامينت كامپوزيتي(پذيرش محدود) ) ترميم و پر كردگي با همرنگ دندان - عصب كشي و پر كردن دندان ١و٢ هزینه اش 280 هزار تومان )جرم گيري دو فك١٥ )بيليچينگ دو فك ٧٠٠هزار تومان ٨) كشيدن دندان عقل )دياستوم دندام

افرهاي روزانه ما رو فقط و فقط در همان روز بهره مند خواهيد شد پس هر روز پيگير كانال باشيد

تخفيفات ويژه اين هفته براي اعضاي كانال

        سه شنبه ١٣اذر و چهارشنبه ١٤اذر
از الان نوبت خود را قطعي كنيد
١) عصب كشي و ترميم دندان ٤ ٣٦٠ هزار تومان به جاي٤٥٠هزار تومان  (فقط سه نفر)
٢)عصب كشي و ترميم دندان٦
٥٠٠ تومان به جاي ٦٧٠هزار تومان(فقط دو نفر)
٣) جرم گيري دو فك ١٠٠هزار تومان به جاي ١٨٤هزار تومان ( فقط روز شنبه)
٤) تخفيف ويژه كامپوزيت ونيير (فقط يك نفر)
٤)عصب كشي و ترميم دندان٣( دندان نيش)
٢٧٠ جاي ٣٤٠هزار  تومان
٥)تزريق بوتاكس(فقط چهارشنبه)
٦)ترميم بدون عصب كشي ١٢٠تا٢٠٠هزار تومان(فقط   سه شنبه)
 ٧)عصب كشي و پر كردن دندان ٢ ٢٥٠هزار تومان به جاي٣٢٠هزارتومان( فقط سه شنبه)
٨)پذيرش بيليچينگ دو فك
٩)كشيدن دندان عقل غير نهفته١١٢هزار تومان
١٠)جراحي دندان عقل نهفته
١١)لامينت دندان

شنبه ٢٦ابان

خدمات اين هفته

١)تخفيف كامپوزيت ونير يا لامينت كامپوزيتي(پذيرش محدود)

٢) ترميم و پر كردگي با همرنگ دندان

٣) عصب كشي و پر كردن دندان

٤)جرم گيري دو فك

٥) عصب كشي مجدد

٦)بيليچينگ دو فك

٧)روكش دندان

٨) كشيدن دندان عقل

٩)دياستوم دندان

تعرفه مطب مطابق تعرفه وزارت بهداشت سال٩٧

ارتباط با ما(پذيرش بسيار محدود)

������������لطفا براي احترام به خود و همكاران رعايت وقت تعيين شده را بفرماييد

طراحی خط لبخند چیست؟

به یقین یکی از جلوه های گویا و لطیف در انسان لبخند زیبا و دلنشین اوست. زیبایی لبخند، حاصل هماهنگی و هارمونی اجزاء صورت و شکل دندان هاست.

 

برای رسیدن به این هماهنگی شاید لازم باشد تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله دندانها و برجستگی دندانها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا حاصل آید. در واقع روابطی میان اجزای صورت، اندازه  هر عنصر، رنگ و شکل آنها در ترکیب با یکدیگر وجود دارد که رعایت تناسبات این روابط چهره را خواستنی و زیبا می کند.

 

یک دندانپزشک زیبایی باید این اجزاء و روابط بین آنها را بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمان های زیبایی را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد.

این درمان ها شامل بلیچینگ ، لمینت دندان ، کامپوزیت ونیر ، روکش های فول سرامیک و غیره است ، تا توسط آنها رنگ ، شکل ، فرم ، موقعیت و سایر موارد را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به بیمار هدیه بدهیم.

 

یک نکته دیگر در اصلاح طراح لبخند آن است که این درمان تنها در افرادی که دارای دندان های خراب ، شکسته ، نامرتب و تغییر رنگ یافته هستند ، انجام نمی شود بلکه در کسانی که دندان های خوب و سالمی دارند نیز گاهی با تغییراتی کوچک در فرم و یا سفید کردن دندان ها می توان تغییر مثبت چشمگیری را در ظاهر شخص ایجاد نمود.

سوالات رایج دندانپزشکی

 

 

١)��������چه چيز سبب بوي دهان مي شود ؟

بوي دهان در اثر عوامل مختلفي نظير بيمار ي لثه ،سيگار كشيدن ،عفونت دهان ،بهداشت ضعيف دهان ،مشكلات گوارشي ،دهان خشك و بعضي بيماريهاي سيستميك ايجاد مي شود. ابتدا بايد بطور دقيق بيمار معاينه شود تاعلت اصلي بوي دهان تشخيص داده شود وسپس اقدام به درمان كرد .

 

 

٢)��������چه قدر زمان مي برد تا من بتوانم بازسازي لبخند داشته باشم ؟

بستگي به اين دارد كه شما به چه روشي نياز داريد. اين ممكن است از حداقل يك ساعت (سفيد كردن ) تا 1الي2هفته براي ونير پرسلني وروكش به طول بينجامد . هر مورد متفاوت است وبراي تخمين زمان موردنياز احتياج به يك ارزيابي كامل وجود دارد .

 

٣) ��������چرا لثه هاي من موقع مسواك زدن خونريزي مي كند ؟

خونريزي لثه نتيجه التهاب آنها مي باشد. اين مسئله را مي توان با يك جرم گيري نزد دندانپزشك برطرف كرد اما ممكن است دال بر وجود بيماري لثه نيز باشد . يك ارزيابي ومعاينه كامل دهاني جهت تشخيص آن مورد نياز است .

 

٤) ��������آيا سفيد كردن دندانها به ميناي سطح آنها آسيب وارد ميكند ؟

خير – سفيد كردن هيچ آسيبي به دندانها وارد نمي كند. اين مواد منافذ سطح دندان را تميز مي كنند. اما مي توانند تا 24ساعت يك حساسيت موقت ايجاد كنند.

 

 

���� رابطه ارتودنسی دندان با پوسیدگی

 

���� در زمانی که براکت‌ها روی دندان‌هاست، محل مناسبی برای تجمع خرده‌های غذایی و باکتری‌ها به‌وجود می‌آید که ممکن است موجب ایجاد پوسیدگی در محل شود. پس باید در مورد خوردن خوراکی‌های شیرین دقت بیشتری به خرج داد و تا حد ممکن آنها را محدود کرد.

 

���� خوردن خوراکی‌های سفت و چسبناک هم ممکن است سبب شکسته یا کنده شدن سیم‌ها و براکت‌های ارتودنسی شود. پس در این زمان از جویدن یخ و آدامس‌های سفت، شکلات، تافی و میوه‌هایی مانند هویج خام و سیب درسته یا نان‌های سفت اجتناب کنید.

 

���� اگر براکت‌ها را به خوبی تمیز نکنید، لثه‌های ملتهب و خونین و بوی بد دهان و خطوط سفید رنگ پوسیدگی در اطراف براکت‌ها در انتظارتان خواهد بود. پس بعد از هر وعده‌ غذا باید دندان‌ها را به خوبی تمیز کرد و وقت بیشتری برای مسواک زدن صرف کرد.

 

���� اغلب توصیه می‌شود که کودکان همیشه مسواک کوچکی همراه داشته باشند تا بتوانند خارج از خانه هم دندان‌های خود را تمیز کنند. بعضی مسواک‌های مخصوص هم برای بیماران ارتودنسی ساخته شده است که تمیز کردن اطراف براکت‌ها را ساده‌تر می‌کند.

 

���� استفاده‌ روزانه از دهان‌شویه‌های حاوی فلوراید هم ضروری است تا احتمال بروز پوسیدگی کاهش یابد. نخ دندان را هم فراموش نکنید؛ زیرا استفاده از آن در حالی که براکت روی دندان نصب شده به طور قطع ساده نیست، اما با کمی حوصله و تکرار می‌توان این کار را انجام داد. نخ دندان‌های مخصوص هم در بازار موجود است که برای بیماران ارتودنسی ساخته شده و استفاده از آن در این دوران راحت‌تر است

خونریزی لثه، شایع‌ترین علامت بیماری‌های لثه بوده و خونریزی از لثه ممکن است خود به خود یا به دنبال تحریک غذا خوردن باشد. خونریزی ممکن است به دنبال میوه خوردن و مسواک زدن باشد. خارش لثه و درد مبهم در لثه از سایر نشانه‌های وجود بیماری لثه و نسوج نگهدارنده است. لثه متورم می‌تواند با کوچک‌ترین تحریک، دچار خونریزی شود. خونریزی اگر خود به خود باشد علل عمومی باید بررسی شود. به عنوان مثال ممکن است اشکال سیستم انعقادی خون، موجب خونریزی از لثه یا خونریزی از بینی شود.  مصرف برخی دارو‌ها هم ممکن است موجب خونریزی از لثه شود. توصیه می‌شود خونریزی از لثه‌ها را جدی گرفت و بررسی توسط متخصص انجام شود.

 عامل اصلی التهاب و خونریزی لثه و نسوج نگهدارنده دندان ، بیماری‌های میکروبی و بیماری عفونی مي باشد، براي درمان اين حالت، برداشتن جرم از روی دندان باید انجام شود، چون پلاک میکروبی می‌تواند روی جرم تشکیل شود.

 

 

���� دندانهای قدامی هر فرد طرح لبخند او را تشکیل می دهند.

 

���� فردی که دندانهای جلوی دهانش فاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت نامتقارن، کج و یا نا مرتب، شکسته و یا لب پریده، تیز یا دندانه دار یا صاف شده و کوتاه و یا زیاده از حد بلند یا کوتاه باشد، یا در هنگام خنده لثه او بیش از حد نمایان شود یا در لبه لثه ای دندانها لبه سیاه روکش یا پرکردگی مشخص و لثه پف کرده یا به رنگ آبی یا بنفش باشد می تواند با اصلاح این ‏نواقص ظاهری جذاب و لبخندی زیبا و اعتماد بنفس بیشتری را تجربه کند.

 

���� در واقع اصلاح طرح لبخند راهی است برای به دست آوردن اعتماد بنفس بیشتر.

پوسیدگی دندان در زمان ارتودنسی:

یکی از نگرانی‌هایی که در درمان ارتودنسی وجود دارد ایجاد پوسیدگی دندان و همچنین بیماری‌های لثه است. با بودن وسایل و براکت‌ها (نگين) ی ارتودنسی روی دندان‌ها ممکن است در زمان غذا خوردن قطعاتی به حاشیه آنها گیر کند که ممکن است جایگاه باکتر‌ی‌ها شود. به این ترتیب مسواک نزدن و استفاده نکردن مرتب از نخ دندان و برس بین براکت‌ها موجب بروز پوسیدگی‌ها و بیماری‌های لثه یا تغییر رنگ آنها خواهد شد.

یکی دیگر از نگرانی‌ها که ممکن است افراد را به خود مشغول کند، پوسیدگی زیر وسایل ارتودنسی است. اما این مشکل اصلاً وجود ندارد و باقی مانده غذاها فقط اطراف براکت‌ها جمع می‌شوند و رعایت نکردن بهداشت خطر پوسیدگی را در همین ناحیه به وجود می‌آورد.

 

آیا میتوانم یک ایمپلنت بکارم و آنرا به دندانهای طبیعی خودم ، متصل کنم تا در تعداد ایمپلنتها صرفه جویی شود ؟

پاسخ را می‌بینید.

هر دو ، لق خواهند شد .

اصلاح طرح لبخند ٨واحد كامپوزيت ونيير با كامپوزيت سراميكي براي مراجعه كننده  اروم تهرانيمون (  دندانهاي ٢و٤راست و ٤چپ روكش بوده كه در يك جلسه تغييررنگ انجام شد اصلاح دياستوم دندان ٢راست)

لیف لثه چیست؟

بسیاری از افراد از لبخند خود احساس رضایت نمی کنند. علت این امر نمایش بیش از حد لثه در هنگام لبخند زدن است. به این عارضه لبخند لثه ای گفته می شود. بسیاری از بیمارانی که از این حالت شکایت دارند، به دنبال راهی برای درمان آن هستند. بسیاری از آنها حتی از وجود راهی برای درمان خود خبر ندارند. لیفت لثه یکی از این روش هایی است که بافت اضافه روی دندان در آن برداشته می شود تا بیمار لبخندجذاب تری داشته باشد.

 

این درمان ممکن است برای بیمارانی که بافت لثه نامتقارن دارند نیز استفاده شود. در این شرایط از جراحی برای کانتورینگ بافت لثه و بهبود ظاهر لبخند بیمار استفاده می شود.

✅کامپوزیت ونیر یک روش دندانپزشکى زیبایی است که در آن لایه نازکى از مواد همرنگ دندان  روى سطح خارجى دندان قرار داده مى شود تا مشکلات ظاهرى دندان و عیوب دندان را اصلاح نماید.

سوال بسیار رایج دندان پزشکی

 

����چرا با وجود رعایت بهداشت دهانی،دندانهای  ما پوسیده می شوند ؟؟؟

 

پاسخ

پوسیدگی دندان یک مساله چند بعدی است.شکل دندان،رژیم غذایی،رعایت بهداشت ،بزاق، سیستم ایمنی بدن،  موقعیت قرار گرفتن دندان در دهان و ...... عواملی هستند که یک نفر دندانهایش سالم بوده یا پوسیده میشوند،

مسأله مهم اینست که فقط جنس دندان نکته تعیین کننده نیست.از این عوامل رعایت بهداشت و تغذیه ، دو مساله ای هستند که کنترل شان در دست ما است، و اگر این کنترل به درستی رعایت شوند،پوسیدگی مهار خواهد شد.هر چند بیماری هایی وجود دارند که جنس خود دندان در قسمت مینا یا عاج دچار مشکل است و در این موارد نیاز به اقدامات ویژه درمانی وجود دارد.مانند شکل زیر����

درنگي براي يادگيري (فاصله بین دندان ها) و درمان آن

دیاستم (فاصله بین دندان ها) چیست و چگونه آن را درمان کنم؟

 

به فضای خالی بین دو یا چند دندان، دیاستم می‌گویند که این مشکل در دو دندان قدامی فک بالا بیشتر شایع است. بسیاری از کودکان این فاصلۀ بین دندان‌ها را بعد از افتادن دندان‌های شیری تجربه می‌کنند، که در اکثر موارد این فاصله‌ها بعد از رویش دندان‌های دائمی، بسته می‌شوند.

 

گاهی دیاستم‌ها به دلیل سایز نامتناسب دندان، از دست دادن دندان، یا فرنوم لبی بزرگ (بافتی که از درون لب به سمت لثه گسترش یافته است، جایی که دو دندان قدامی فک بالا قرار دارند) شکل می‌گیرند، دلایل ثانویه شامل مشکلاتی از قبیل پروتروژن یا اورجت دندان‌ها می‌شوند.

گزینه‌های درمانی دیاستم (فاصله‌ی بین دندان‌ها)

 

زمانی که دندان‌پزشک شما دیاستم را تشخیص داد، طرح درمان شما نیز معلوم خواهد شد. که این طرح درمان ممکن است شامل موارد زیر باشد: – نگه‌داشتن دیاستم. – درمان ارتودنسی برای جابه‌جایی دندان‌ها و پرکردن فاصله. – استفاده از ونیرهای کامپوزیتی یا سرامیکی؛ لایه‌ای نازک از جنس کامپوزیت یا پرسلن، که به دندان متصل می‌شود. – کراون و بریج (پل دندانی) یا جایگزینی دندان با ایمپلنت (فقط در بزرگسالان). چنانچه شما فرنوم لبی بزرگی دارید، ممکن است به متخصص جراحی لثه برای مشاورۀ جراحی فرنوم (فرنکتومی) ارجاع داده شوید. این عمل شامل بریدن فرنوم و سپس جابه‌جایی آن برای انعطاف بیشتر است. اگر فرنکتومی بر روی کودک انجام پذیرد، فضای خالی دندانی ممکن است خودش بسته شود. و چنانچه بیمار یک نوجوان یا یک فرد بالغ باشد، بستن دیاستم، ممکن است نیاز به براکت‌های ارتودنسی داشته باشد.

یک مشاوره با دندان‌پزشکتان لازم است تا طرح درمان مناسب برای شما تعیین شود.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader