سوالات متداول برای کاشت ابرو

چه کسی برای جراحی پیوند ابرو گزینه مناسبی است؟ عمل جراحی پیوند ابرو را به هر کسی که ابروهایش به علت اصلاح بیش از اندازه ، جای زخم و یا بیماری تیروئید کم پشت و نازک شده است پیشنهاد میکنیم

بهترین جراح زیبایی , این عمل جراحی چگونه انجام میشود ؟
در این روش هر کدام از ابروها به صورت جدا گانه طراحی میشود تا با ویژگی ها و حالت خاص صورت بیمار هماهنگ باشد ، و البته با توجه به ترجیهات شخصی بیمار جراح پیوند ابرو و علاوه بر این به ضخامت مناسب ، شکل قوس ، طول ابرو و فاصله بین آن ها هم توجه میکند .
جراح با استفاده از روش پیوند واحد فولیکولار Fut یا برداشت واحد فولیکولار  Fue گرافت های اهدا کننده را از قسمت پشت سر میگیرند . سپس برش های ریزی روی ناحیه دریافت کننده ایجاد میشود و جراح گرافت های اهدایی را در آن برش ها جایگزین میکند.
در طول فرایند عمل جراحی ، بیمار میتوانند از آغاز تا پایان بیدار و هشیار باشد .
با این وجود ممکن است قبل از انجام جراحی یک داروی آرام بخش  به شما داده شود . دیگر نیازی به تزریق داخل وریدی ۱۷ وجود ندارد .
 
-شکل ابرو پیش از جراحی چگونه تعیین میشود ؟
اکثر بیماران عکسی از چهره شخص مشهوری که میخواهند ابروی آن ها را داشته باشند با خود به مطب پزشک میبرند ، یا آنکه  عکس هایی از دوران جوانی شان به پزشک نشان میدهند تا حالت قبلی ابرو ها را نشان دهند . با این حال ، علاوه بر توجه به هر آن چه که بیمار در اختیار پزشک قرار میدهد ، جراح تناسب و هماهنگی مدل و شکل ابرو با ویژگی های صورت بیمار کشیده میشود و بیمار تایید میکند که آیا آن را دوست دارد یا خیر .


 
-دوران نقاهت بعد از جراحی پیوند ابرو چقدر طول میکشد ؟
در واقع جراحی پیوند ابرو دوران نقاهتی طولانی ندارد ، اما شما باید به اندازه کافی استراحت کنید تا تورم ناشی از عمل از بین برود . ممکن است یک یا دو روز طول بکشد ، و حتی امکان دارد شاهد خراش های روی ناحیه ی جراحی شده باشید . خارش و احساس سوزش خفیف نیز ممکن است وجود داشته باشد ، اما به احتمال زیاد موقت است و به راحتی با لوسیون موضعی قابل درمان خواهد بود .

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /