بهترین جراح زیبایی , عواملی که بر هزینه جراحی زیبایی صورت تاثیر می گذارد

قیمت Facelift بسته به نوع پزشک و حتی منطقه متفاوت است. هزینه متوسط چهره سازی حدود 6000 دلار است، از جمله بیهوشی، تجویز یا تست های آماده سازی. قیمت های جامع چهره سازی شامل این هزینه ها، علاوه بر هزینه های جراحی است. اگر شما در معرض ابتلا به ریتی دیکتومی هستید، باید تمام هزینه ها را با جراح خود در میان بگذارید.

 

میانگین قیمت برای جراح زیبایی صورت  که در بالا ذکر شد، می تواند به طور قابل توجهی از بیمار به بیمار متفاوت باشد. هنگامی که پزشکان و بیماران تعیین می کنند که مجموع نهایی برای چهره سازی، چندین ملاحظات در نظر گرفته شده است. این شامل :

نوع چهره سازی: انواع مختلفی از چهره سازی وجود دارد، طراحی شده است که به نشانه های خاصی از پیر شدن و بهبود ظاهر ویژگی های چهره هدف. به طور معمول، چهره سازی کامل سنتی بیش از یک مینی و یا چهره دراز و نشیمن هزینه خواهد کرد، زیرا این روش ها سریعتر و در برش های کوچکتر قرار می گیرند.

نوع بیهوشی: بیماران می توانند بین بیهوشی عمومی  انتخاب کنند و معمولا آرامسازی کامل، بیش از بیهوشی محلی هزینه می کند. علاوه بر این، متخصصین بیهوشی هزینه های مختلفی را می پردازند.

تکنیک ها: روش های پیشرفته مانند چهره های  جراح زیبایی ممکن است هزینه ای بالاتری نسبت به روش های سنتی داشته باشند.

درمان های اضافی: بسیاری از بیماران درمان های چهره را با سایر روش های جراحی ترکیب می کنند تا نتیجه های جامعتری پیدا کنند. مهم است که به یاد داشته باشید که این هزینه های اضافی در برآورد اولیه درمان نمی شود.

مهارت و اعتبار جراح: پزشکان با احترام با آموزش پیشرفته اغلب بیشتر از همکاران کم تجربه خود هزینه می کنند. با این وجود، بسیاری از بیماران احساس می کنند که هزینه اضافی یک هزینه کوچک برای پرداختن به آرامش ذهن و نتایج عالی جراحی است.

محل سکونت: درست همانطور که هزینه زندگی تغییر می کند بسته به جایی که یک فرد زندگی می کند، بنابراین، هزینه جراحی زیبایی نیز همین طور است. هزینه های Facelift معمولا در مناطق بزرگ شهری بالاتر است.

تأمین مالی 

Facelifts روش های انتخابی هستند و بنابراین بیمه نیستند. با این وجود، بسیاری از جراحان گزینه های
جراحی زیبایی را برای پوشش هزینه های جراحی صورت، از جمله هزینه های جراحی ارائه می دهند. در مشاوره اولیه خود، بیماران باید از پزشکان خود در مورد گزینه های بازپرداخت در دسترس استفاده کنند. اکثر پزشکان پول نقد، چک و کارت اعتباری دریافت می کنند. بسیاری از تمرینکنندگان در صورت پرداخت هزینه به طور کامل، تخفیف های قابل توجهی را پیشنهاد می کنند. علاوه بر این، بیماران باید در مورد برنامه های بازپرداخت تعقیب کنند. بعضی از پزشکان گزینه های مناسب مالی و یا حتی بدون بهره را برای کسانی که اعتبار تایید شده را ارائه می دهند.

وقتی بیماران گزینه های مالی خود را بررسی می کنند، آنها همچنین باید در مورد گزینه های تامین مالی خارجی بیاموزند. گزینه های تامین مالی پزشکی، که از طریق چنین شرکت هایی در دسترس هستند، به طور خاص برای مراحل انتخابی، از جمله چهره سازی، طراحی شده اند. این شرکت و ارائه دهندگان مشابه نرخ های ثابت ثابت را ارائه می دهند و برخی از بیماران می توانند حتی اگر برای مدت زمان مشخصی در معرض پرداخت خود قرار می گیرند، حتی بدون مالیات را دریافت می کنند. سایر بیماران وام های بانکی را دریافت می کنند و یا از گزینه های تامین مالی مشابهی استفاده می کنند تا گزینه های مناسب و مقرون به صرفه را در اختیار داشته باشند.

چگونه یک جراح را انتخاب کنید

در صورت انتخاب پزشک، بیماران فیزیکی باید بسیار جسمی باشند. انتخاب یک متخصص بی قاعده یا غیر مناسب می تواند منجر به نتایج نامطلوب لوازم آرایشی، عوارض جراحی و هزینه های قابل توجهی شود. چندین عامل مهم وجود دارد که بیماران هنگام تصمیم گیری در مورد جراح باید در نظر داشته باشند.

قبل از هر چیز، بیماران باید بیاموزند که آیا دکتر توسط هیئت مدیره جراحی پلاستیک آمریکا تایید شده است. پزشکانی که این گواهینامه ندارند باید در نظر گرفته شوند. یک جراح نیز باید توسط هیئت پزشکی دولتی تأیید شود. اگرچه لازم نیست، عضویت در انجمن های دیگر می تواند نشانه های خوبی باشد که پزشک در این زمینه بسیار آموزش دیده و محترم است. این سازمانها ممکن است شامل موارد زیر باشند:

تجربه

البته، بیمار نیز برای انتخاب یک دکتر که دارای آموزش تخصصی و تجربه فراوان است، بسیار حیاتی است. مهم است که به دنبال یک پزشک باشید که به عنوان یک جراح پلاستیک صورت، به جای یک «جراح زیبایی»، تماس بگیرد. " به طور قانونی، پزشکانی که برخی از انواع طب لوازم آرایشی را تمرین می کنند، می توانند به عنوان جراحان زیبایی به خودشان مراجعه کنند، حتی اگر در جراحی پیشرفته نباشند. علاوه بر این، اگر بیماران یک نوع خاص از چهره سازی را می خواهند یا اگر به یک تکنیک خاص علاقمند باشند، باید یک متخصص با تجربه در این مناطق خاص را جستجو کنند.

شهرت جراح زیبایی

هنگام جستجو برای یک دکتر، همیشه یک توصیه خوب برای توصیه است. یک پزشک عمومی اغلب می تواند یک شخص عالی برای شروع باشد. اگر یک بیمار خانواده یا دوستان داشته باشد که تحت جراحی پلاستیک قرار گرفته اند، ممکن است آنها نیز بتوانند یک دکتر خوب را توصیه کنند. هیات های پزشکی  مجبورند این اطلاعات را به صورت عمومی منتشر کنند. در بعضی از نقاط، بیماران ممکن است قادر به مشاهده این سوابق آنلاین باشند، اما در کشورهای دیگر، ممکن است مجبور شوند از طریق ایمیل آنها را درخواست کنند.

جراحی گذشته

اکثر پزشکان گالری تصاویر قبل و بعد از دیدن بیماران بالقوه را دارند. افراد باید این عکس ها را دقیقا بررسی کنند و از خودشان بپرسند که دوست دارند چه چیزی را ببینند. اگر نتایج به نظر غیر طبیعی یا اگر تعداد تصاویر زیاد باشد، آنها باید یک تمرینکننده دیگری را انتخاب کنند. بیماران نیز باید محتاط باشند زیرا آنها این تصاویر را بررسی می کنند. آنها باید ببینند که آیا تصاویر به خوبی روشن شده و از زوایای مختلف گرفته شده اند. کیفیت تصویر ضعیف ممکن است پنهان کردن نتایج نامطلوب جراحی باشد.

امکانات

البته، شهرت و صدور گواهینامه دکتر ضروری است، اما برای بیماران نیز در مورد جایی که جراحی آنها انجام می شود، به همان اندازه اهمیت دارد. هر جراحی هایی که در بیمارستان انجام نمی شود باید در یک مرکز که توسط انجمن های آمریکایی اعتبار بخشی مراکز جراحی آمبولی تأیید شده است، رخ دهد. برای دریافت اعتبارنامه، یک مرکز باید استانداردهای ایمنی عالی و جراحی را حفظ کند.

امتیازات بیمارستان

اگر پزشک در یک مرکز جراحی سرپایی معتبر کار کند، بیماران نیز باید اطمینان حاصل کنند که پزشک در بیمارستان محلی مجوز می گیرد. اول، این اطمینان می دهد که در صورت بعید بودن عوارض جراحی، مراقبت اورژانس وجود خواهد داشت. علاوه بر این، پزشکان باید از استانداردهای ایمنی و اخلاقی دقیق برای دستیابی به این امتیازات برخوردار باشند. بنابراین، هنگامی که بیمار چنین جراح را انتخاب می کند، می توانند مطمئن باشند که در دستان خوب هستند.

 

در حالی که نتایج ایمنی و زیبایی قطعا مهمترین ملاحظات است، بیماران نیز باید با جراحان پلاستیکی خود احساس راحتی کنند. تصمیم گیری در مورد چهره سازی بسیار شخصی است و بیماران باید یک دکتر را انتخاب کنند که به حفظ حریم خصوصی و اهداف زیبایی آن احترام می گذارد. در مشاوره اولیه، پزشکان باید از بیماران در مورد نتایجی که امیدوارند به آن دست یابند و روش دقیق که در آن علاقه مند هستند، از بیماران درخواست کنند. اگر یک پزشک به نظر نرسد که جراحی را برای رسیدن به اهداف بیمار انجام دهد، این نشان می دهد که او ممکن است انتخاب مطلوب نباشد. علاوه بر این، پزشک هرگز نباید یک بیمار را تحت فشار قرار دهد تا جراحی بیشتری انجام دهد، در حالی که او واقعا نیاز دارد یا می خواهد.

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /