لیست قیمت های جراحی زیبایی شکم و پهلو / هزینه لیپوماتیک شکم / هزینه ساکشن شکم / عمل ابدومینوپلاستی

هزینه جراحی زیبایی شکم و پهلو ،هزینه لیپوماتیک شکم ، هزینه ساکشن شکم ،عمل ابدومینوپلاستی ، هزینه جراحی شکم ،انواع جراحی زیبایی و لاغری - ابدومینوپلاستی ،هزینه عمل لیپوماتیک . جراحی شکم .هزینه جراحی شکم . فیلم جراحی شکم . عکس جراحی شکم . هزینه جراحی شکم و پهلو . عمل جراحی شکم برای لاغری . جراحی شکم با لیزر . تخفیف جراحی شکم . پیکر تراشی لیپوماتیک و روش لاغری مدرن غیغب بدون جراحی باز و رفع تمام چربی های شکم پهلو ، پیکر تراشی جراحی زیبایی شکم عمل جراحی است که برای لاغر شدن شکم و پهلو استفاده می شود . این مقاله ارائه دهنده ی موضوعات پیکرتراشی با لیزر لیپولیز می باشد . هزینه لیپوماتیک (پیکرتراشی). لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش حجم چربی را نیز شامل میشود .

    لیست قیمت های جراحی زیبایی شکم و پهلو بین 7 میلیون الی 9 میلیون تومان میباشد
 هزینه لیپوماتیک شکم بین 8 میلیون الی 10 میلیون تومان میباشد
  هزینه ساکشن شکم بین 4 الی 6 میلیون تومان میباشد  
هزینه عمل ابدومینوپلاستی بین 20 میلیون الی 25 میلیون تومان میباشد
هزینه جراحی شکم به قیمت 4 میلیون تا 6 میلیون میباشد / هزینه ساکشن شکم 3 میلیون تومان میباشد /
هزینه جراحی شکم ده میلیون تومان / هزینه لیفت شکم بدون جراحی شش میلیون تومان/ هزینه لیپوماتیک در بیمارستان عرفان دوازده میلیون تومان / هزینه لیزر چربی شکم چهار میلیون تومان / هزینه آبدومینوپلاستی هشت میلیون تومان
/ هزینه لیپوماتیک شکم پهلو هر ناحیه 2 و نیم میلیون میباشد / هزینه جراحی زیبایی شکم و پهلو 3 میلیون تومان  ،هزینه لیپوماتیک شکم با هزینه مرکز جراحی 4 میلیون تومان ، هزینه ساکشن شکم  2 و نیم میلیون تومان،عمل ابدومینوپلاستی با هزینه مرکز جراحی محدود 10 میلیون تومان ، هزینه جراحی شکم با هزینه مرکز جراحی 3 میلیون تومان

مشاوره رایگان واتس آپ از طریق شماره موبایل زیر میباشد :

09195505900

قیمت و هزینه لیپوماتیک / به روش لاغری لیپوماتیک: پنج تا هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
قیمت و هزینه لیپوماتیک / لیپوماتیک غبغب: دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا سه میلیون تومان

روشهای مختلفی برای جراحی شکم وجود دارد . از جمله میتوان به لیپوماتیک شکم ، لیپولیز و ابدومینوپلاستی اشاره کرد
در اصول جذابیت میتوان گفت که داشتن شکم مناسب و خوش فرم نقش بسیار مهمی در زیبایی اندام دارد چرا که هر طرف شخص نگاه کنید شکم آن شخص در چشم بیننده هست .
درمان شلی شکم بعد از زایمان به چه صورت خواهد بود . چگونه  شلی پوست شکم و درمان شلی پوست شکم و رفع شلی پوست شکم و از بین بردن شلی پوست شکم به چه صورت خواهد بود .
از کجا باید شروع کنیم
برای مقدمه باید چند نکته مهم را مد نظر داشت که برای انجام جراحی زیبایی شکم چه کار باید کرد .شخصی که تصمیم به عمل زیبایی شکم دارد  اول باید مشاوره کند . و به تخصص پزشک و مهارت جراح پی ببرد . همچنین باید میزان تجهیزات بیمارستان یا کلینیک را نیز مورد بررسی قرار بدهد . که این میتوان برای جراحی زیبایی شکم اعتماد کرد یا نه ؟؟؟
خیلی از افراد هستند که برای جراحی زیبایی شکم به مراکزی میروند و این مراکز فاقد صلاحیت لازم برای این مدل جراحی ها هستند . که این خود جای سوال هست .
بعد از انجام مشاوره جراحی زیبایی شکم و تایید صلاحیت پزشک  شخص تصمیم به این میگیرد که آیا جراحی را انجام بدهد یا خیر .
که در ادامه به شرح هر یک میپردازیم .
لاغری شکم و پهلو : لاغری و تناسب اندام و البته داشتن بدنی خوش فرم خواسته همه خانم ها و آقایان در همه سنین است  اینکه چربی های اضافه در شکم و پهلوها وجود نداشته باشد به بدن فرم زیبایی خواهد داد البته دستیابی به یک شکم تخت و پهلوهای بدون چربی به همین راحتی هم نبوده و خیلی از افراد به وسیله ورزش به این دست پیدا نمی کنند و به همین دلیل به جراحی زیبایی شکم روی می آورند . وجود چربی اضافی در اطراف کمر و شکم  که باعث اضافه وزن هم می شود ضمن اینکه ظاهر ناخوشایندی دارد
روش‌های مختلفی برای  جراحی شکم وجود دارد. نوع روش کوچک کردن شکم ، شکل و محل شل‌شدگی شکم تعیین می‌شود. عمل جراحی شکم  یکی از محبوب‌ترین روشهای عمل جراحی زیبایی موجود است. جراحی زیبایی شکم بهبود چشمگیری را در تناسب اندام شما  ایجاد می‌کند. جراح زیبایی، به پشتوانه سال‌ها تجربه و تسلط بر دانش روز و تکنیک‌های پیشرفته در بهبود شکل و ظاهر شکم به کمک بانوان و آقایان می‌آیند. متخصص در عمل‌های تخصصی جراحی شکم دانش روز و تکنولوژی پیشرفته جراحی زیبایی شکم را با هم درمی‌آمیزند تا بیماران از نتایج زیبا برای بعد از عمل خود شکل رضایت بخشی داشته باشند .
با طبقات ساختار شکم بیشتر آشنا شوید,:در اول اگر مایلید ساختار ماهیچه های شکم را برایتان توضیح دهیم .آشنایی با ساختار عضلانی شکم و حرکات شکمی. به طور کلی چهار عضله مهم در شکم وجود دارد که باید در برنامه‌های تمرینی به آن توجه کرد. علاوه بر آگاهی نسبت به این عضلات باید از تاثیری که عضلات کمر و ران روی لگن و قسمت تحتانی ستون مهره ها دارند نیز آگاه باشید زیرا این عضلات تاثیر زیادی در تمرین های شما دارند.
شاید گفتن این مطلب کمی برایتان عجیب به نظر برسد اما باید بدانید برخی افراد هستند که به طور بالقوه ، عضله شش تکه شکم و یا همان سیکس پک را نداشته و معمولا ۴ و یا۵ تکه عضلانی در قاب شکمشان دارند و اما تعداد اندک شماری هم هستند که بیشتر از ۶ قلوه عضلانی و حتی ۸ تکه در دیواره میان تنشان دارا می باشند.
دومین بخش عضلات شکم ، آبلیکوئیس (پهلو) می باشد. این ماهیچه از ۲ قسمت مورب داخلی و مورب خارجی که تنه را با لگن اتصال می دهد ساخته شده است. در کل عضلات مورب شکمی ماهیچه های بطنی را فشرده و مسئول خم نمودن و چرخش تنه خواهند بود.
سومین قسمت عضله میان تنه که عمیق ترین ماهیچه دیواره شکم می باشد عضله ترانس ورس ( متقاطع ) می باشد. این عضلات متقاطع در زیر ماهیچه بطنی رکتاس و پهلو واقع شده است.
بخش پایانی عضلات شکم Guadratus Iumborum نام داردکه در گود ترین عضله طرفین ناحیه تحتانی ستون فقرات واقع شده و از پشت دیواره شکم برای حرکت کمک می گیرد.
حالا که با نام آناتومی عضلات شکم آشنا شدید به نظر می رسد که خیلی عمیق تر حرکات مختص به این بخش با فرم های متعدد برایتان جا بیافتد.
گر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد از دست دادن وزن قبل از عمل جراحی در نظر بگیرید، در روز 6 سپتامبر در رویداد ویژه "وزن کاهش چهره" در پوست نارگیل روغنی و ضد پیری در ناحیه ساحل غربی (ملبورن) شرکت کنید.

عمل جراحی آبدومینوپلاستی  - اصطلاح پزشکی برای این روش - عملیاتی است که شکم را با شستشوی بیش از حد پوست و چربی و سفت کردن ماهیچه های دیواره شکم انجام می دهد.

برای برخی از دلایل تعدادی از افراد ممکن است آرامش بخش باشد. این دلایل می توانند شامل اثرات حاملگی، پیری و یا کاهش شدید وزن باشند. هر کدام از این ها باعث می شود که پوست در ناحیه شکم ضعیف شود و انعطاف پذیری آن را از دست بدهد، پوست اضافی را خیس و ناخوشایند نگاه می دارد.
چرا آبدومینوپلاستی   ؟
با توجه به افزایش چاقی در میان جمعیت، تعداد افرادی که در ابتدا وزن زیادی را به دست آورده اند، افزایش یافته است و پس از آن این وزن را از دست می دهد و پوست را از بین می برد. این پوست فشرده به منظور رسیدن به یک نتیجه رضایت بخش، نیاز به یک چرک تیره دارد. چربی شکم طراحی شده است تا دیوار عضلانی و پوست را به گونه ای تقویت کند که شما به راحتی به آن متصل می شوید. همانطور که با هر روش، بهترین و مطمئن ترین نتایج به دست آمده در صورتی که بیمار در محدوده وزن سالم خود است.
عمل جراحی زیبایی شکم  بسیار رایج است و در سراسر جهان انجام می شود. همچنین به طور فزاینده ای برای ترکیب جراحی زیبایی بینی با عمل جراحی دیگری مانند لیپوساکشن یا عمل جراحی سینه و یا پروتز سینه می باشد. بسیاری از مردان نیز تحت درمان قرار دارند. دوباره، اغلب همراه با سایر جراحی ها مانند کاشت پستان یا روش های کاهش سینه انجام می شود.
جراحی  آبدومینوپلاستی    به طور تقریبی دو ساعت طول می کشد و تحت یک بیهوشی عمومی کامل می شود. این یک روش منطقی جدی است و نیاز به تحقیق و بررسی دارد. به طور کلی شما می توانید انتظار داشته باشید که در مدت دو یا سه شب در بیمارستان بمانید و حداقل 10 روز در خانه بمانید. قبل از این روش جراح مشاوره را درخواست خواهد کرد، جایی که جراح به ناحیه شکمی شما نگاه می کند و مناطق را با یک قلم مشخص می کند و پوست را از بین می برد. جراح پلاستیک نیز از جایی که زخم ها برای آماده شدن شما آماده می شود، عبور می کنند. در این مشاوره، شما تصمیم می گیرید کدام مناطق شکم نیاز به کار بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند و از طریق چگونگی برداشتن پوست به منظور دستیابی به نتایج مطلوب برسند.
پس از ورود به کلینیک و قبل از انجام این کار، شما باید یک آزمایش خون و برخی از آزمایش های منظم دیگر برای اطمینان از اینکه شما یک بیهوشی عمومی داشته باشید. سپس جراح دوباره از طریق این روش دوباره به کار خود ادامه می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما باید آنچه را که باید انجام شود، روشن و خوشحال کنید. سپس جراح با شما تمام خطراتی را که ممکن است در معرض بیهوشی عمومی قرار گیرد، با شما بحث کند.
هنگامی که زیر بیهوشی قرار می گیرید، جراح بر روی شکم، از یک ران به سمت دیگر برای برداشتن پوست بیش از حد بریزید. عضله زیر پوست نیز با بخیه های دائمی که قابل مشاهده نیست، تعمیر می شود. دلیل اصلاح عضله زیر پوست، ایجاد یک پایه ای از انعطاف پذیری عضلات بازو برای پوست است. سپس جراح در طول خط برش اصلی سوزانده و پوست اضافی را برداشته است.

Q. آیا بعد از جراحی زیبایی شکم  تورم وجود دارد؟
A. بله، کاملا طبیعی است که پس از جراحی بعضی از تورم را تجربه کنید. این نشانه ای از بدن است که در تلاش است تا خود را درمان کند. این می تواند پس از عمل جراحی را مبهم کند، به نظر می رسد که کمر درد کمی تغییر کرده است. طی یک دوره کوتاه مدت، تورم پایین می آید و شما می توانید مزایای استفاده از آن را مشاهده کنید.
Q. چقدر طول می کشد تا tummy تلقی شود؟
A. چربی شکم برای چندین سال به طول خواهد انجامید. با این حال، اگر باردار شوید یا اضافه وزن بیش از حد داشته باشید، این می تواند سبب شود که پوست دوباره بچرخد و به همین دلیل یکی دیگر از چربی های شکمی را نیاز دارد. با این حال، اگر این اتفاق نیفتد، اثرات تیرگی ملایم نسبتا دائمی است.
Q. چقدر باید کار کنم؟
الف. روند بهبود نسبت به فرد است، اما معمولا زمان لازم برای برداشتن کار بین دو تا سه هفته طول خواهد کشید. با این حال، برای برخی افراد فرآیند بهبودی می تواند با برخی از بیماران که نیاز به بیش از یک ماه از کار دارند، طولانی تر شود.
جراحی زیبایی شکم چه هزینه ای دارد؟ چربی شکم چقدر است؟
همانند تقریبا هر جراحی پلاستیک، هزینه بستگی به جراح و بیمارستان شما را انتخاب می کند. این نیز می تواند بسته به تعداد ساعت هایی که جراح بینی عمل جراحی خاص شما را پیش بینی می کند متفاوت باشد. اطمینان حاصل کنید که از جراح خود بپرسید اگر برآورد هزینه آن شامل اقامت در بیمارستان، بیهوشی و هر قرار قبل و بعد از جراحی و مراقبت باشد.


شکم برامده را چطور اصلاح می کنند؟
صاف کردن شکم که به آن ابدومینوپلاستی هم میگویند . فرم ناحیه شکم را تغییر میدهد تا ظاهر ان صاف تر و شکیل تر شود . در عمل صاف کردن شکم فقط یک برامدگی اصلاح نمیشود . در مواردی که انحنای پهلوها از بین رفته یا گوشت پهلوها روی شکم افتاده با عمل صاف کردن شکم ظاهری صاف تر و تراشیده تر پیدا می کنید . عمل صاف کردن شکم جایگزین اندام ورزیده یا کاهش وزن نمیشود . این عمل پوست اضافی در شکم را محکم تر کرد .
میزان کمی چربی هم با این عمل از بدن خارج میکنند.
شرایط مناسب برای درمان به روش آبدومینوپلاستی عبارت اند از :
-    ناحیه پایین یا میانی شکم باشد
-    کل شکم را در بر گیرد
-    کل شکم را در بر گیرد و تا پشت ادامه یابد .
با عمل صاف کردن شکم ، علاوه بر اصلاح پوست و چربی اضافه در ناحیه شکم میتوان عارضه ای موسوم به جداشدگی عضله شکمی را نیز برطرف کرد که عبارت است از جدا شدن عضله راست جداره شکم که به ویژه در برخی از زنان پس از بارداری رخ میدهد .
عارضه های که با عمل صاف کردن شکم برطرف میشوند از لحاظ شدت و ضعف متفاوت اند و بنابراین براحی حصول نتایج مطلوب باید روشهای متفاوتی در مورد آنها به کار رود. زمانی که روشهایی پیکرتراشی چربی به تنهایی میتوان به نتایج خوبی دست یافت
در عمل واقعی صاف کردن شکم ، پوست اضافی ناحیه شکم برطرف میشود و برای این کار باید پوست را برید و برداشت تا شکم صاف تر و شکیل تر شود . هر کس که در نظر دارد عمل صاف کردن شکم را انجام دهد باید با جراح پلاستیک و زیبایی شکم که دارای بورد تخصصی است ملاقات کند . تا بفهمد دقیقا با چه روشهایی میتوان به بهترین نتایج ممکن برسد .
لیست جدیدترین قیمت های جراحی زیبایی شکم  و هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو متفاوت است و از 5 میلیون شروع میشود . هزینه بیمارستان برای عمل جراحی و زیبایی شکم 2 میلیون تومان است . و هزینه جراح و متخصص شکم برای گرفتن حق الزحمه 2 میلیون تومان است .
کاندیدهای مناسب برای عمل زیبایی شکم
کسانی که پوست شکم اضافی دارند وزنشان ثابت است و چاق نیستند . اینها افرادی هستند که هدفهای واقع بینانه دارند مشکلات جسمانی که مانع التیام درست زخم باشد ندارند ، مثل مرض قند یا برخی از اختلالات خود ایمنی . اگر مشکلی دارید که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد ، حتما ترتیبی بدهید که جراح پلاستیک و پزشک معالجتان با یکدیگر تبادل نظر کنند
*********** صاف کردن شکم // آبدومینوپلاستی این تصویری است که نقاش کشیده است و نتیجه عمل روی بیمار واقعی نشان نمیدهد . نتیجه عمل ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد . ******
زنانی که قصد دارند در اینده باردار شوند خوب است که عمل صاف کردن شکم خود را به تعویق بیندازند . عمل صاف کردن شکم در بارداری اختلال ایجاد نمیکند با این همه تنایج مثبتی که از عمل نصیبتان شده است به دنبال بارداری تا حد زیادی از دست میرود .
نحوه عمل صاف کردن شکم
با بریدن و برداشتن شکم پوست اضافی ( و گاه برداشتن چربی) با زدن برش جراحی انجام میدهند . به طور معمول برشهای جراحی برای صاف کردن شکم بالای استخوان عانه زده میشود /
ممکن است این برشها بسیار کوتاه و در حد چند سانتی متر باشند یا از برجستگی استخوان لگن تا برجستگی دیگر در طرف دیگر ادامه یابند. طول و محل این برشها ارتباط مستقیم با اناتومی بدن شما و میزان اصلاح لازم دارد . دور ناف هم برشی زده میشود . جز در موارد بالا کشیدن حداقلی که در آن پوست اضافه و شلی شکم است و به ترمیم عضله نیازی نیست.

از طریق روش جدید برای پیکرتراشی شکم و پهلو به این شکل است که با برش دادن ، پوست و چربی زیر جلدی را از روی عضلات زیرین تا دنده و جناغ سینه آزاد میشود پس از خارج کردن چربیهای اضافی و اصلاحات داخلی پوست را به سمت برش پایی میکشند . عمل صاف کردن شکم ( جراحی زیبایی شکم ) عمل صاف کردن شکم با بیهوشی عمومی انجام میشود ماندن یک شب در بیمارستان یا مراکز مخصوص ریکاوری بسته به حجم جراحی لازم توصیه میشود . در اغلب موارد میتوان عمل صاف کردن شکم را در مطب ، مراکز جراحی معتبر یا اتاق عمل بیمارستان انجام داد. در 24 تا 48 ساعت اول پس از به هوش امدن بسته به حجم جراح(ی) تان حتما باید بزرگسالی مسئول و هوشیار یا یکی از اعضای خانواده یا یک فرد حرفه ای در تمام مدت کنارتان باشد
در اغلب موارد جراح پلاستیکتان به شما توصیه میکند یک تا دو هفته پس از جراحی هنگام ایستادن بدنتان را کاملا صاف نکنید
در عمل زیبایی شکم ممکن است با تغییر سن و یا نوسانات وزن تغییر کند . تغذیه سالم و ورزش منظم نتایج این جراحی را تقویت خواهند کرد .
تعداد عمل های جراحی شکم در سال 2003 در امریکا بیش از 101 هزار مورد بوده است از این تعداد 6 درصد بیماران مرد بودند و میزان انجام این عمل و درصد بیماران مرد در طی سالهای اخیر منظما رو به افزایش است .
چگونه میتوان بدنی شل و آویزان را اصلاح کرد ؟
کشیدن پوست بدن عمل جراحی است که برای اصلاح پوست بدشکل و اویزان اضافی و چربی زیر ان در هر نقطه از بالاتنه و دست و پا انجام میشود . ( عمل صاف کردن شکم هم یکی از روشهای جراحی برای بالا کشیدن است که در ناحیه شکم انجام میشود ).
نحوه عمل پیکرتراشی برای بازو (ها)
کشیدن پوست بازو ، مثل هر عمل جراحی دیگری برای زیباسازی بدن باید فقط توسط جراح پلاستیک دارای مدرک تخصصی است صورت بگیرید در برخی از موارد ممکن است همراه با عمل کشیدن پوست بازو از روشهای پیکرتراشی چربی هم برای برداشتن مقادیر زیاد چربی موضعی در ناحیه بازو شود.
در این عمل باید برشی روی بازو زد که معمولا از انحنای زیر بغل شروع میشود و به بیرون و پایین تا داخل بازو ادامه یابد . طول و اندازه و محل برش بستگی به میزان اصلاحی دارد که برای رسیدن به یک بازوی صاف و یکدست لازم است . در مواردی که اصلاح محدودتری لازم است ممکن است برش را در ناحیه زیر بغل و یا برش کوچک تر در امتداد داخل بازو بزنند . از طریق  این برش ، بافتهای شل و آویزان زیری را تغییر میدهند و محکم میکنند و بافتهای اضافی را برمیدارند . با بخیه های دایمی عمیق فرم جدید این بافتهای عمقی تر را سر جای خود محکم میکنند . سپس پوست را به داخل بازو میکشند و پوست اضافی را با دقت می چینند و برشهای خارجی را بخیه میزنند .  

هر گاه جراحی بازو به تنهایی انجام شود عملی است سرپایی که با بیحسی موضعی همراه با داروهای خواب اور یا تحت بیهوشی عمومی در مطب جراح پلاستیک شکم و پهلو در یک مرکز جراحی یا در اتاق عمل بیمارستان انجام شود . به احتمال زیاد بازوهایتان بسیار خشک و دردناک خواهد بود و ممکن است متورم هم باشد . نتایج عمل کشیدن پوست بازو ( لیفت بازو ) برای اصلاح بازوان شل و با پوست کیسه دار و آویزان نتایجی بسیار رضایت بخش و بی خطر است . وضعیت فیزیکی ماهیچه سه سر بازو چندان ربطی به وضعیت پوست بازو که با عمل درست میشوند ندارد .
عمل فرم دهی به شکم و پهلو و باسن پس از کاهش وزن را باید جراح پلاستیک انجام دهد که دارای بورد تخصصی و تجربه عمل پیکرتراشی چربی و روشهای فرم دهی به بدن با جراحی باشد .
عارضه هایی که با عمل فرم دهی پس از کاهش شدید وزن اصلاح میشوند عبارت اند از : در ابتدا با افزایش وزن سلول های چربی بزرگ تر میشوند و در نتیجه پوست را کش میدهند. با کاهش وزن بعدی ، سلولهای چرب جمع میشوند اما پوستی که به شدت کش امده است شاید نتواند با فرم تازه بدن که کوچکت تر شده است منطبق شود . نتیجه پوست شل و آویزان اضافی است در ناحیه پستان ، زیر بغل و بازو ، در پهلو ها و شکم و در رانها باسن کفلها و کشاله ران . درعمل کشیدن پوست بافت تکیه گاه زیرین اصلاح و پوست اضافی برداشته میشود  .
///
جراحی پلاستیک برای تغییر ساختار صورت بیش از همه شامل تغییر شکل ، زاویه ، و ابعاد صورت ، بینی و گوشهاست . برخی از عملهای جراحی صورت عمل زیبایی هستند . یعنی برای بهتر کردن ظاهر شما انجام میشوند . باقی عملها ماهیت بازسازی و ترمیم دارند و عبارت اند از جراحی پس از برداشتن تومور ، پس از تروما و ترمیم ناهنجاری های مادرزادی ./ کاندید های مناسب این رده از جراحی صورت شامل کودکان نوجوانان و بزرگسالان میشوند.
//
تزریق چربی، تزریق چربی صورت | تزریق چربی به باسن، تزریق چربی به سینه

تزریق چربی، تزریق چربی صورت، تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به دست، تزریق چربی به زیر چشم

تزریق چربی به باسن، تزریق چربی به سینه، تزریق چربی صورت، تزریق چربی باسن، تزریق چربی سینه

تزریق چربی صورت  ۲٫۵۰۰

تزریق چربی باسن ۵٫۰۰۰٫۰۰۰

تزریق چربی به سینه ۵٫۰۰۰٫۰۰۰

 

نحوه انجام روش لیپوماتیک
دراین روش تخریب چربی فیزیکی می باشد
از تکنیک های قدیمی مانند حرارت و اشعه برای تخریب سلول های چربی استفاده نمی شود
در روش لیپوماتیک حرکات لرزشی کانولا به شکل آزاد در آمده و سپس چربی ها را تدریجی بدون درد و خون ریزی از بدن استخراج می نمایند
تخلیه چربی به وسیله این روش مشکل ایمنی که در روش های سنتی وجود داشت را رفع نموده است
با توجه به روش کار سیستم ایمنی فعال می باشد
از بافت های بدن نظیر اعصاب، رگ های خونی، ماهیچه ها محافظت می کند.
به دلیل عدم استفاده از لیزر در این روش فیبروز در نواحی بافت زیر پوست بسیار اندک می باشد،

به همین علت برای شکم بانوانی که تاکنون زایمان نداشته اند استفاده از این روش مناسب می باشد .
روش عمل لیپوماتیک به شکل شگفت انگیزی پوست را سفت می کند و سلولیت بدن را رفع می نماید،
به دلیل اینکه آسیبی به سلول های چربی وارد نمی نماید چربی استخراج شده را میتوان به طور همزمان
به گونه، چروک های پوستی، لب، پشت دست ، صورت و سینه و… تزریق نمود .

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو
انجمن جراحان امریکا و انجمن پلاستیک زیبایی امریکا برای حفظ استاندارهای بالای ایمنی بیماران جراحی پلاستیک از اول 2002 انجام عمل جراحی توسط کلیه اعضای خود در بیمارستان یا مراکز معتبر اجباری کنند لیپوساکشن شکم دارای خطر های جراحی در وهله اول همان خطراتی است که در هر عمل جراحی وجود دارد : خونریزی ، عفونت ، امبولی ریه ، عوارض مربوط به بیهوشی و عوارض غیر منتظره متخصص به هر روش ،
هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با توجه به نوع کیفیت خدمات میتوان متفاوت باشد . حداقل هزینه برای این عمل  7 میلیون است
معاینه کامل و آزمایشهای قبل از جراحی چه ضرورتی دارد ؟
-    شمارش گلبول ، شیمی خون ، ازمایشهای انعقاد خون ،
-    آزمایش بارداری
-    رادیولوژی و نوار مغزی پس از سنی معین ، یا در صورتی که بیمار  سابقه بیماری قلبی یا ریوی داشته باشد.

با کیفیت ترین و بهترین  مرکز فوق تخصصی لیپوماتیک در شیراز  و پیکر تراشی در شیراز –   ابدومینوپلاستی.  

بهترین جراحان زیبایی شکم در شیراز
جراحی زیبایی شکم در شیراز
بهترین جراح زیبایی شکم در شیراز
هزینه جراحی شکم و پهلو
انتخاب جراحی واجد شرایط و مرکز جراحی معتبر دارای پروانه احتمال بروز عوارض بعدی را برای شما کاهش میدهد. اما خود شما به عنوان بیمار تعداتی دارید . تعهدات می تواند شامل مراحل زیر باشد .
با صداقت و به طور کامل هر نوع بیماری یا عارضه پزشکی مزمن یا خفیف را اعلام کنید
با صداقت کامل سبک زندگی خود را مثل استعمال دخانیات و مصرف الکل استفاده از داروهای تجویزی و سایر داروها استفاده از ویتامینها و مکمل های گیاهی را اعلام کنید .
کاندیدهای مناسب برای جراحی پلاستیک کسی است که از میل باطنی خود انگیزه میگیرد . انتظارات واقع بینانه دارد و وضع جسمانی خوبی دارد . باید با دقت به دستورات جراح شکم خود عمل کند و هر وقت چه قبل و چه بعد از جراحی دچار عوارض جسمانی شدید بلافاصله با پزشکتان تماس بگیرید .
چطور میتوانم محل عمل جراحی خود را انتخاب کنم ؟؟؟
در کل جراح پلاستیک شکم شما قاعدتا جایی را برای جراحی ترجیح میدهد . اگر حق انتخاب با شما باشد و از لحاظ ایمنی هم تفاوتی نکند ان وقت حتما هزینه ای ان دو محل را با هم مقایسه کنید.
معمولا در مورد نقاهت گزینه های بیشتری در اختیارتان خواهد بود . در اغلب موارد میتوانید در خانه یا در هتل به کمک یک دوست عضوی از خانواده یا استخدام فردی حرفه ای به راحتی دوره نقاهت را بگذرانید .
جراح (ی) شکم  در شیراز  شما ممکن است مرکزی برای مراقبتهای پس از عمل را که به نظرش مطمئن و به صرفه است به شما توصیه کند . در چنین محلی میتوانید زیر نظر پرستاران راحت و خلوت دوره نقاهت را بگذرانید خوب است درباره خدمات جراحی شکم در شیراز و انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در شیراز و هزینه های ان پرس و جو کنید.

پس از عمل پیکرتراشی چربی ممکن است تغییراتی کوچک در بدن شما رخ دهد . ممکن است فقط بخواهید کیسه چربی دور نافتان را بردارید . یا اینکه اندامی لاغر و متناسب دارید مگر لوله های چربی دور شکم و کمرتان که مایلید انها را بتراشید . در مورد دیگر شاید بخواهید عمل پیکرتراشی چربی گسترده تری انجام دهید و نتایجش ممکن است بسیار چشمگیر باشد . زنان جوان لاغر با رانهای بسیار گوشتالو و نامتناسب ممکن است بعد از عمل شلوارهایی 2 تا 3 سایز بپوشد . در هر حال شکل جدید بدنتان در پی عمل پیکرتراشی ممکن است سبب شود تا بیشتر مراقل تناسب اندام خود باشید و فعالیت جسمانی خود را بیشتر کنید .
آیا همیشه از پیکرتراشی چربی در شکم به روش تورمی استفاده میشود ؟
روش تورمی چندین برتری بر پیکرتراشی چربی سنتی دارد که سبب شده به استاندارد جاری برای عمل پیکرتراشی چربی تبدیل شود . در پیکرتراشی چربی به روش تورمی یک جراح متخصص پوست امریکایی ان را ابداع کرد .  
کسانی که حجم چربی زیادی در ناحیه شکم و پهلو دارند آیا میتوانن از جراحی شکم استفاده کنند ؟
پیکرتراشی چربی در حجم زیاد یعنی خارج کردن بیش از 5 لیتر چربی و مایع در یک جلسه .در چنین عملی احتمال بروز عدم تعادل شدید مایعات و الکترولیتهای بدن و ایجاد ارتیمی احتمال بروز عدم تعادل شدید مایعات و الکترولیتهای بدن و ایجاد آرتیمی یا شوک بالا میرود . بسیاری از بیماران میتوانند عمل پیکرتراشی چربی در حجم زیاد را تحت مراقبت جراحی با ایمنی و موفقیت انجام دهند . شاید لازم باشد که بیمار شب را در بیمارستان بماند و یا در مرکزی مجهز و خاص ریکاوری بماند که در ان وضعیت بیمار زیر نظر گرفته میشود . گرچه جایگزین کردن مایعات از دست رفته در هر شکلی از پیکرتراشی چربی برای سلامت بیمار ضروری است، تزریق مایع بیش از حد بیمار مخاطرات خود را دارد . حتما مراقب باشید که جراحتان دارای دانشنامه بورد تخصصی جراحی پلاستی شکم را داشته باشد . همچنین اگر قرار باشد  پیکرتراشی شکم و پهلو در حجم بالایی انجام شود او احتیاتهای لازم برای این عمل را به طور مشخص و دقیق رعایت کند
مزایای لیپوست :
جدیدترین سیستم تخلیه چربی و متد لاغری در دنیا
تکنولوژی شرکت آلمان
تاییدیه FDAامریکا و CE اروپا
دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت
تزریق اتوماتیک تامسنت و پخش همگن محلول
(300 میلی لیتر در دقیقه )
تنظیم دمای محلول با دمای بدن بیمار
مکش میکروسکوپی و ترکیب با وایبرشن
(3000 تا 5000 در دقیقه )
تخلیه چربی به صورت کاملا یکنواخت از طریق حرکت رفت و برگشتی کانولا در راستای محور X
کارایی بسیار ارام و روان به دلایل الکتریکی بودن دستگاه
وزن پایین هندپیس و طراحی اناتومیک
قابلیت اتصال به دستگاه جهت استخراج چربی قابل انتقال


چطور میتوانم جلو چین و چروک را بگیرم یا چین و چروکهایم را برطرف کنم ؟ بوتاکس نام تجاری دارویی است که از پروتئینها طبیعی از سم بوتولینیوم تیپ  A گرفته است . بوتاکس آرایشی گونه ای است از این دارو که برچسب و کاربرد زیبایی دارد .
از بوتاکس برای کاهش چینهای خنده گوشه های چشم چینهای افقی پیشانی و نوارهای عمودی روی گردن استفاده کنند .
برخی از دست اندرکاران از بوتاکس برای شکل دادن به ظاهر بخش میانی صورت و ناحیه ( از کناره بینی تا گوشه های دهان ) استفاده میکنند . ماده ای به نام دیسپوت هم منتظر تایید غذا و داروی امریکاست .
بوتاکس به طور اخص تاثیرت زیر را دارد :
صاف کردن چینها و شیارهای صورت که با حالاتی که صورت به خود میگیرد معلوم میشوند .
برگرداندن توازن در موارد عدم تقارن در صورت که وقتی پیش می ایند که عضلات صورت به یک اندازه عمل نکنند یا بخشی از آنها اصلا فعال نباشد .
بوتاکس را در موارد لازم فقط جراحان پلاستیک ، جراحان پلاستیک صورت ، متخصصان پوست و در برخی از موارد جراحان پلاستیک چشمی انجام میدهند که دارای دانشنامه بورد تخصصی باشند و در زمینه دوره های خاص دیده باشند . اما به هنگام انتخاب متخصص فقط داشتن دانشنامه بورد تخصصی کافی نیست و موارد زیر به همین اندازه اهمیت دارد :
•    داشتن مدارکی دال بر گذراندن دوره اموزشی رسمی در بوتاکس درمانی یک انجمن پزشکی معتبر
•    معاینه کامل اناتومی و ساختمان عضلات صورت صورت پیش از تصمیم گیری در موارد و میزان بوتاکس
•    ارائه تمامی اطلاعات مربوط به بوتاکس و گرفتن رضایتنامه آگاهانه
•    گرفتن سابقه پزشکی شما از جمله اختلالات عصبی و الرژی
بوتاکس را اگر متخصصی کارازموده تزریق کند بی خطر است مراقب اگهی های بازرگانی باشید که وعده درمان ارزان و تخفیف های کلان میدهند .  گاه پیش میاید که محلولهای بسیار رقیق بوتاکس رابه شما تزریق میکند . که نتایج مطلوب ندارد . یا دقت نمیکنند و بوتاکس به نقاط تزریق میکند که نتایج مطلوب را ندارد .
فرم دهی به بدن چیست ؟
یعنی جراحی پلاستیک شکم که شکل ظاهری بدن را اصلاح میکند یا تغییر میدهد . در این شیوه ها معمولا
-    چربی اضافی را از بدن خارج میکنند
-    پوست اضافی و بافتهای اضافی دیگر را بر میدارند
-    بخشهای کوچک بدن را بزرگ میکنند .
عملهای فرم دهی به بدن برای ایجاد تناسب اندام بیشتر طراحی شده اند . در برخی از موارد شیوه های فرم دهی به بدن در حد بهبود ظاهر بدن باقی نمیمانند . برای مثال با کوچک کردن شکم میتوان عارضه جدا شدن عضله شکم را که دیاستاز نامیده میشود اصلاح کرد . و هر چند اغلب ما میخواهیم لاغرتر و تراشیده تر به نظر بیاییم ، هستند کسانی که میخواهند با گذاشتن پروتزهایی که حجم بخشهایی خاصی از اندامشان را بیشتر میکنند بدن خود را برجسته تر کنند .
برجسته کردن بخشهایی از بدن در کشورهای اروپایی و امریکای لاتین رواج بیشتری دارد ، اما در ایالات متحد هم کم کم دارد مورد توجه قرار میگیرد .
فرم دهی به بدن با جراحی شکم
با تکنیکهای گوناگون جراحی برای نیل به یکی از اهداف زیر در بدن فرم می دهند :
•    خارج کردن چربی با مکش
•    برداشتن پوست / یا چربی به صورت مستقیم
•    تغییر وضعیت عضله
•    بزرگ کردن با استفاده از پروتز
•    بزرگ کردن با استفاده از بافتهای بدن به خود
با جراحی به بدن فرم داده میشود. هیچ روش غیر جراحی تایید شده ای نیست که بتوان با ان همان نتایج رسید . که با فرم دهی به بدن میتوان به انها دست یافت .
ورزش منظم عضلات را محکم و ورزیده میکند و بر حجم عضلات می افزاید با رژیم و ورزش میتوان وزن خود را کم کرد .در نتیجه ورزش و کاهش وزن ممکن است شکل اندام شما تغییر کند . اما هر قدر هم ورزش کنید یا رژیم بگیرید نمیتوانید پوست شل شده ای را که در نتیجه کاهش شدید وزن یا بالا رفتن سن ایجاد میشود درست کنید .
فقط روشهای فرم دهی شناخته شده ای که در دوران رزیدنسی ، فلوشیپ و دوره های و دوره های تکمیلی آموزش پزشکی اموخته می شوند .
•    لیپوساکشن : برای خارج کردن چربی ، با استفاده از تکنیک تورمی یا با کمک اولتراسون
•    درمان بافت اضافی پستان مردان
•    کوچک کردن شکم برای بهبود شکم  و تغییر وضعیت عضلات شکم یا ترمیم آنها
•    کشیدن پوست بدن ، برای کاهش پوست ، بافتها و چربی اضافی بدن و بستن با بافتهای باقیمانده
•    جراحی پلاستیک بازو برای تغییر شکل بازوهای اویزان و شل
•    برجسته سازی که در ان با استفاده از پروتز یا چربی انحنا ، خطوط ، اندازه کفلها ، ساق و رانها افزایش می یابد .
•    ترکیبی از روشهای بالا برای اصلاح ظاهر بدن ، به ویژه پس از کاهش شدید وزن 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader