سوالات داغ درباره جراحی زیبایی صورت ( قسمت اول)

جراحی Facelift، که به صورت بالینی شناخته می شود، یک روش برای کاهش ظاهر چین و چروک صورت و سایر علائم تابش آفتاب پیری است که هدف آن بهبود ظاهر کلی صورت و فک است. جراحی Facelift می تواند به معکوس کردن اثرات مضر زمان، استرس و قرار گرفتن در معرض عناصر کمک کند. برای انجام این روش، یک جراح پلاستیک صورت صورت می گیرد و عضلات زیر زمینه صورت را تسری می دهد تا ظاهر زیبایی بیشتری را جذب کند و ساختار صورت را جوان سازی کند. سپس او جیبهای چرب و پوستی را که می تواند به ظاهر سالم و خسته کننده کمک کند، حذف می کند.

یک جراح پلاستیک با تجربه و متخصص، این عمل را با چشم هنری و توجه فوق العاده ای به جزئیات انجام خواهد داد تا بیماران با زخم ناخوشایند و نتایج زیبا و زیبا به نظر برسند. علاوه بر چهره های سنتی کامل، چندین تنوع دیگر از این روش برای رفع نقاط خاصی از چهره وجود دارد. بسیاری از جراحان از تکنیک های پیشرفته، حداقل تهاجمی برای کم کردن ناراحتی و خرابی استفاده می کنند. Facelifts توسط بیمه پوشش نمی شود؛ با این حال، بسیاری از گزینه های تامین مالی عالی برای کمک به بیماران  هزینه هزینه جراحی پلاستیک وجود دارد. برای بیماران واجد شرایط، جراحی زیبایی صورت می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد، برای سال های آینده جوانتر و ظریف تر به نظر می رسد. یک مطالعه طولانیمدت پیگیری در سال 2014 نشان داد که پس از پیگیری متوسط ​​6/12 سال، 68.5 درصد از افراد بالغ چهره بهبودی خود را به عنوان بسیار خوب یا فراتر از انتظارات ارزیابی کرده اند و تعداد عدد نیز 10 یا بیشتر سال های بیشتری به ظاهر جوان خود اضافه شده است.

کاندیدهای مورد نظر برای جراحی پلاستیک بینی

جراحی Facelift می تواند یک راه موثر برای بهبود ظاهر و تقویت اعتماد به نفس باشد، اما برای همه اینها نیست. برخی از بیماران ممکن است متوجه شوند که می توانند اهداف آرایشی خود را با یک روش غیر تهاجمی مانند چرک شیمیایی یا میکرومتراسونیک به دست بیاورند. دیگران ممکن است با نتایج خود شادتر باشند، اگر جراحی چهره سازی را با روش های دیگر مانند لگن گردن و یا پیشانی پیشانی ترکیب کنند (همچنین به عنوان یک بالشتک صاف شناخته می شوند). بیمارانی که هر دو امکان و محدودیت عمل جراحی چهره سازی را درک می کنند، با نتایجشان بیشتر خوشحال می شوند.

من یک کاندید خوب برای جراحی چهره سازی هستم؟

بهترین نامزدهای چهره سازی انتظارات واقعی دارند و مایل هستند و می توانند دستورالعمل های قبل و بعد از عمل جراحان پلاستیکی خود را دنبال کنند. پس از مشاوره یک به یک، پزشک می تواند به بیمار توصیه کند که آیا او یک نامزد خوب برای چهره سازی است یا اینکه یک روش جایگزین ترجیح داده شود.

نامزدهای ایده آل برای عمل جراحی زیبایی چهره ویژگی های خاصی دارند. در زیر لیستی از عواملی است که می تواند بر فرد تاثیرگذار باشد:

     کشش پوست: یک کاندید خوب چهره سازی پوست دارای پوستی است که دارای انعطاف پذیری و انعطاف پذیری طبیعی خود است. این مهم است زیرا در طی این روش جراح پوست صورت را کاهش می دهد تا ظاهر چین و چروک را کاهش دهد. بهبودی موفقیت آمیز با نتایج مطلوب بستگی به داشتن پوستی دارد که بتواند با خطوط جدید و بهبود یافته خود مطابقت داشته باشد.

ساختار قوی استخوان: در حالت ایده آل، کاندیدای چهره سازی، یک ساختار استخوانی پایدار به دست می دهد که به حمایت و کمک به رضایت از نتایج کمک می کند. بیماران با ویژگی های متمایز کمتر می توانند از ایمپلنت های چهره به عنوان یک جایگزین یا اضافه کردن به چهره سازی بهره مند شوند.

انتظارات واقع گرایانه: یک کاندیدا باید نه تنها چگونگی دستیابی به چهره ها را درک کند، بلکه محدودیت های روش های جراحی صورت پلاستیکی. مشاوره با جراح پلاستیکی واجد شرایط می تواند به بیمار کمک کند تا اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری درست در مورد جراحی را بدست آورد.

پوست چرب بر روی صورت یا گردن: نامزد های Facelift معمولا میخواهند پوست اضافی از صورت یا گردن را از بین ببرند، سفت کردن پوست و کاهش چین و چروک صورت همزمان. جراح پوست را شسته در طول عمل.

جراحی Facelift فقط برای زنان نیست. مردان همچنین می توانند به ریت دیکتومی بروند تا نشانه های پیر شدن را پاک کنند و به جوان تر و جوان تر نگاه کنند. انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی (ASAPS) گزارش می دهد که طی یک دوره 5 ساله در سال 2010، افزایش چهره مردان برای 44 درصد افزایش یافته است. مراحل این روش برای هر دو جنس به طور معمول یکسان است و هر دو مردان و زنان می توانند از نتایج عالی زیبایی برخوردار شوند.

آیا محدودیت های سن برای جراحی چهره سازی وجود دارد؟

سن مهم ترین عامل تعیین کننده نامزدی جراحی چهره سازی نیست. استحکام پوست و سلامت کلی بر توانایی بیمار در انجام این روش تاثیر بیشتری دارند. اکثر بیماران مبتلا به rhytidectomy بین 40 تا 70 سال سن دارند. با این حال، افراد بالای 70 سال نیز می توانند از عمل جراحی بهره مند شوند. یک جراح پلاستیک معتبر میتواند بافت و شرایط پوست هر بیمار را برای ارزیابی قضاوتها و توصیههای مربوط به نامزدی ارزیابی کند.

Facelifts برای سالمندان

طبق نظر انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، افرادی که بیش از 50 سال سن دارند، به جراحی زیبایی کمک می کنند تا ظاهرشان بهبود یابد. سالمندان برای چهره سازی، چسباندن پوست لیزر، درمان بوتاکس و بلفاروپلاستی (جراحی پلک) قرار می گیرند. پزشک قبل از تصویب جراحی زیبایی، به شرایط خاص هر فرد، از جمله سن، توجه خواهد کرد. سالمندان تحت عمل جراحی باید بدانند که آنها 20 سال جوانتر نخواهند بود، اگر چه قطعا جوانتر خواهند شد.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /