کلیات جراحی زیبایی صورت

برای مردان و زنان که با ظاهر خود ناراضی هستند و یا علاقه مند به "تنظیم ساعت" هستند، روش های متعدد جراحی پلاستیک موجود است که می تواند به آنها کمک کند تا اهداف زیبایی خود را برآورده سازند. جراحی پلاستیک صورت می تواند همه چیز را از پالایش شکل بینی تا بلند کردن پوست شل و حذف چربی در زیر چانه برای بهبود شکل صورت انجام دهد. اگر از جراحی زیبایی صورت استفاده می کنید، با جراح پلاستیک ملاقات کنید و گزینه هایتان را بررسی کنید.

جراحی زیبایی صورت به طور کلی برای رسیدن به یکی از دو هدف تلاش شده است: به صورت ظاهری جوان تر و یا برای بهبود شکل و خطوط ویژگی های صورت مانند بینی، چشم ها، گونه ها، چانه، سوزن ها و گوش ها.

جراحی چروک، همچنین به عنوان یک بالشت پیشانی شناخته می شود، روش جراحی پلاستیکی صورت نسبتا ساده است که بر روی تیغه های کوهی، خطوط عمیق و چین و چروک در پیشانی قرار می گیرد. این روش می تواند به شما کمک کند که جوان تر و آرام تر به نظر برسید و می توانید ظاهر سینه های سر و گردن را از بین ببرید.

http://jarahanbartar.ir/rhinoplasty/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C%20%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA.jpg

افزایش چهره

تقویت چهره یک جراحی صورت جراحی زیبایی برای افرادی است که در جستجوی اصلاح صورت هستند. ایمپلنت های چشمی به شکل های مختلف و اندازه های مختلف می آیند و می توانند به شکل سفارشی برای تقویت ساختار ضعیف صورت یا مبارزه با اثرات پیری باشند.

تقویت چانه

جراحی فک و صورت ، چانه شامل قرار دادن یک ایمپلنت کوچک است که برای تقویت چانه استفاده می شود و یک نمایه قوی تر و یا ویژگی های چهره متعادل تر را ایجاد می کند. این روش اغلب بخشی از برنامه جراحی پلاستیکی صورت جامع است که شامل زیبایی بینی بینی است

جراحی گوش (Otoplasty)

جراحی گوش، که به عنوان گوش کردن یا otoplasty شناخته می شود، یک روش است که برای بزرگسالان و کودکان با گوش های پیشانی در دسترس است. این نوع جراحی پلاستیک صورت می تواند بسیاری از اضطراب اجتماعی که توسط افراد دارای گوش بیش از حد بزرگ یا پیشانی تجربه می شود را کاهش دهد و همچنین می تواند برای اصلاح گوش های تغییر شکل استفاده شود.

جراحی بینی

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی شامل حذف پوست و چربی بیش از حد در اطراف چشم است. جراحی بینی برای خنثی کردن ناحیه چشم و از بین بردن ظاهر "خسته" چشم های سالم طراحی شده است. این روش همچنین می تواند مشکلات عملکردی ناشی از پلک های بسیار ناچیز، از جمله اختلال بینایی را حل کند.

جراحی چهره

جراحی چهره صورت طراحی شده است تا از چین و چروک های صورت متوسط تا عمیق جلوگیری شود و علائم واضحتری از پیری را کاهش داده یا از بین ببرد، از جمله کاهش پوست صورت. این روش ایده آل برای مردان و زنان است که در مورد چروک های عمیق و مناطق مشکل در نزدیکی فک قرار دارند و دو سوم صورت را پایین می آورند.

جراحی لب

جراحی لب را می توان با استفاده از ایمپلنت های نرم و قابل انعطاف، یا پرکننده های پوستی آرایشی به دست آورد. هدف از رویه های تقویت لب برای ایجاد لب های پررنگ تر است که جوان تر به نظر می رسند.

رینوپلاستی (بینی بینی)

رینوپلاستی یا تغییر شکل بینی، یک عمل جراحی زیبایی صورت است که می تواند به ایجاد تعادل بهتر بین ویژگی های صورت کمک کند. جراحی پلاستیک بینی می تواند برای اهداف کاربردی انجام شود (به عنوان مثال، برای اصلاح یک جداره متخلخل) و یا برای اهداف زیبایی (به عنوان مثال، برای برخورد با ضربه بر روی پل بینی، بینی های گسترده، نوک پوزه دار یا "قلاب" بینی)

انتخاب جراح پلاستیک صورت

اگر از عمل جراحی زیبایی صورت استفاده می کنید، قبل از انتخاب دکتر که برای شما مناسب است، باید مطمئن شوید که مدارک تحصیلی، آموزش، و گواهی نامه های مختلف جراحان زیبایی و یا جراحان پلاستیکی صورت را بررسی کنید. در مورد آنچه که در جراحی پلاستیک دنبال می کنید بیشتر بدانید و با توجه به اینکه DocShop یک صفحه جراحی پلاستیک صورت را انتخاب می کند، چه سؤالی را باید از جراحان احتمالی پرسید؟

با جراح پلاستیک خود صحبت کنید

برای پیدا کردن اینکه آیا جراحی زیبایی صورت برای شما درست است، مهم است که با یک جراح پلاستیک با تجربه صحبت کنید. مرور از طریق صفحات آموزشی ما و استفاده از دایرکتوری آنلاین ما برای قرار دادن یک جراح و مقایسه جراحی پلاستیک و بازسازی صورت در منطقه شما.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /