پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه یا فرم سینه یک سینه مصنوعی است که پس از آنکه جراحی سینه تغییر یا حذف می شود، پستان استفاده می شود. این که آیا از دست دادن پستان دائمی یا موقت است یا خیر، یک فرم سینه می تواند برای شبیه سازی شکل های طبیعی و طبیعی بدن باشد. سینه های کامل و سینه های جزئی که به عنوان عدسی شناخته می شوند، می توانند به منظور تعادل ظاهر بسته به نوع عمل جراحی، خریداری شوند. این فرمها در مواد مختلف (معمولا سیلیکون، فوم یا فیبر فیبر) می آیند و می توانند در داخل یک سینه بند یا به چسب مخصوص چسبیده شوند.

چرا من نیاز به پروتز سینه دارم؟

بسیاری از زنان که برای سرطان سینه درمان شده اند، مانند جراحی لوپکتومی، ماستکتومی اصلاح شده یا ساده، و یا ماستکتومی رادیکال عمل کرده اند.
پروتز سینه سیلیکون وزن و شبیه سازی سینه طبیعی است. یکی از مزایای آن این است که به بدن شما کمک می کند دوباره متقارن و در تعادل باقی بماند. هنگامی که بدن پس از عمل جراحی این نوع از تعادل خارج می شود، دیگر مشکلات اسکلتی عضلانی می تواند رشد کند. مشکلات برگشتی، گردن و شانه معمول است و همچنین تمایل به یک شانه به پایین رفتن و به سمت پایین در حالی که دیگر بالا می رود. زنان همچنین اغلب گزارش می دهند که سینه بند سینه و یا حرکت می کند در صورتی که هیچ سویه وزن سینه در یک طرف سینه بند وجود ندارد.

مزایای داشتن پروتز سینه چیست؟

استفاده از پروتز سینه یک انتخاب شخصی است. بسیاری از زنان می خواهند یکی را بپوشند، زیرا آنها می خواهند لباس های مشابهی را که قبل از عمل جراحی پوشانده اند، بپوشند و می خواهند به صورت متقارن نگاه کنند. مزایای دیگری برای داشتن پروتز سینه وجود دارد.

     شما را گرم می کند
     از قفسه سینه و زخم ها محافظت می کند
     کمک می کند موقعیت خود را متعادل کنید
     نگه داشتن سینه بند خود را از تغییر یا سوار شدن
     کمک به جلوگیری از مشکلات با انحنای ستون فقرات، کاهش شانه و درد عضلانی در گردن و عقب

سینه بند ماستکتومی چیست؟

سینه بند ماستکتومی یک سینه بند ویژه با جیب است تا پروتز سینه را نگه دارد. سینه های بسیار جذابی وجود دارد که در رنگ های مختلف (سفید، عاج، سیاه، قرمز و برهنه / بژ) وجود دارد که می تواند در زمان پروتز نصب شود. محصولات جدید همیشه در دسترس (در اشکال مختلف، وزن، و غیره) در دسترس است، بنابراین ایده خوبی برای دیدن Shine است تا ببینید که آیا پیشرفت هایی از زمان آخرین اتصالات شما وجود داشته است.

چقدر زود پس از جراحی می توان از یک فرم سینه استفاده کرد؟

شما باید همیشه با پزشک خود در مورد زمانی که به جایی که فرم سینه دارید، مشورت کنید. این بستگی به جراحی و بهبودی آن برای هر زن دارد. اکثر زنان قادر به پوشیدن یک پروتز (فرم سینه) در عرض دو تا هشت هفته بعد از جراحی هستند، زمانی که دیگر زخم های باز یا بخیه وجود ندارد. Camisoles که دارای پروتز های نرم قابل اتصال می توانند بلافاصله بعد از عمل جراحی تا جایی که جراحی بهبود می یابد.

چگونه می توانم این محصولات را خریداری کنم؟

Shine یک فروشگاه تخصصی سرطان است که مناسب پروتزهای سینه و سینه های سینه و خدمات دیگر را فراهم می کند. بر خلاف برخی از لباس زیر زنانه و یا فروشگاه های بزرگ، ما به نیازهای زنان مبتلا به سرطان پستان نیاز دارد. بسیاری از مارک های مختلف پروتز وجود دارد. مهمترین نکته این است که پیدا کردن یک راحت و متناسب با بدن شما باشد. متخصصان معتبر متخصص پروتز سینه به سینه بند و پروتز مناسب خواهند بود. شما ممکن است یک قرار ملاقات برای اتصالات خود را برنامه ریزی کنید. اتصالات اول معمولا یک ساعت طول می کشد.

آیا Shine پروتزها را بر روی اینترنت می فروشد؟

شاین پروتز را از طریق اینترنت به فروش نمی گذارد، زیرا معتقدیم این محصولات باید توسط یک متخصص تایید شده مناسب باشد. بدن هر زن متفاوت است. اکثر زنان فقط یک پروتز نیاز دارند و هدف این است که نگاه سینه دیگر را پیدا کند و چیزی را که راحت است پیدا کند. متخصصان متخصص صدها بدن مختلف را مشاهده کرده اند، محصولاتی را که در دسترس هستند می دانند و می توانند زنانی را با بهترین مشخصات حرفه ای ارائه دهند. گاهی اوقات بیش از یک گزینه وجود دارد و واقعا نمی توان بدون آن تلاش کرد. ما متوجه شده ایم که حتی در بهترین شرایط، جایی که بیماران وارد فروشگاه می شوند، ممکن است برای برخی از بیماران دشوار باشد. ما شما را تشویق می کنیم محل هایی را پیدا کنید که دارای پروتز و متخصصین گواهی باشند که واقعا درمورد مشکل اتصالات بدانند. خرید یک پروتز سینه مانند خرید چیزهای دیگر نیست و دانش شخص کمک می کند تا شما بتوانید تفاوت زیادی در آنچه که شما خریداری می کنید و احساساتتان را تغییر دهید.

چگونه این محصولات پرداخت می شود؟

شما می توانید خرید مارک پروتز سینه خود را خریداری کنید. با این حال، قبل از انجام این کار، بیمه پزشکی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آیا قیمت ها را پوشش خواهند داد، چه وقت پروتز را جایگزین خواهند کرد و چه نوع مجوز لازم است.

  مهم این است که شما می دانید پوشش شما قبل از اتصالات شما است.
از آنجا که پروتز طیف گسترده ای از قیمت ها را دارد، ایده خوبی است که تا حد امکان از پیش تعیین شده باشد. شما باید نقش مهمی در تعیین اینکه چه چیزی توسط گروه بیمه یا گروه پزشکی شما مجاز است، انجام دهید تا بتوانید بهترین ارزش و همچنین مناسب ترین و راحتی را دریافت کنید.

Shine نیاز به پرداخت کامل دارد ما خوشحالیم که به شما در پرداخت صورتحساب حسن نیت کمک می کند. این به ما اجازه می دهد ادعای خود را از طرف شما ارسال نماید تا بازپرداخت به طور مستقیم به شما برسد.

چقدر هزینه سینه (پروتز) یا سینه بند ماسکوتیک چقدر است؟

انواع مختلفی از گونه های پستان وجود دارد و قیمت ها متفاوت هستند. فرم پستان با قیمت بالا، کیفیت خوب یا مناسب را نمی دهد. اتصالات مناسب در فروشگاه ما بهترین راه برای پیدا کردن مناسب مناسب است که با بودجه شما منطبق است. در اینجا طیف وسیعی از قیمت هایی که می توانید انتظار داشته باشید:

     پروتز سیلیکون 245 دلار - 390 دلار
     پروتز غیر سیلیکون 150 تا 200 دلار
     فرم صورت حساب 90 دلار - 150 دلار
     فرم تماس با 400 دلار - 550 دلار
     محصولات جراحی پستی 40 تا 98 دلار است
     Mastectomy Bras $ 36 - $ 98

چرا خرید محصولات در Shine به دیگر بازماندگان سرطان کمک می کند؟

درخشش، نتیجه مراقبت از مرکز مراقبت از بیمار و خانواده SCCA است. درخشندگی پاسخ SCCA به درخواست شما برای خدمات بیمار بیشتر است. از برنامه های بیمار بهره مند شوید.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /