بعد از جراحی زیبایی بینی چه انتظاری دارید ؟؟

 

بعد از جراحی زیبایی بینی چه انتظاری دارید ؟؟

خیلی مهم هست که بعد از عمل زیبایی بینی چه اقداماتی برای بهبود باید انجام بدهید .

در اولین روزهای بعد از عمل ، هر مریض نتایج مختلفی ممکن است داشته باشد .اما به طول معمول صورت شخص عمل شده و مخصوصا زیر چشم های شان کبود و قرمز خواهد بود .

برای این که زمان کمتری برای ناراحتی ایجاد شود، ممکن است برای متابولیسم تجویز شود. شما توصیه می شود فشردهای سرد را به ناحیه اطراف بینی (اما نه به داخل بینی) اعمال کنید. بعضی از جراحان همچنین توصیه های هومیوپاتی مانند و برملائین را توصیه می کنند که ممکن است تورم را کاهش دهد.

پس از عمل جراحی بینی، بیمار در معرض کبودی در اطراف بینی نیست،   در واقع، دکتر و جراح بینی   به خاطر توانایی او برای جلوگیری از کبودی در بیماران رینوپلاستی مشهور است. استفاده او از فن آوری  سه بعدی سازی اجازه می دهد تا او را به برش کوچکتر، که باعث کاهش کبودی و آسیب بافت، و همچنین زمان بازیابی.

در طی چند روز اول پس از جراحی زیبایی بینی، ممکن است تهوع دارید. احتمالا شما نیز با مشکل مواجه خواهید شد. شما نمیتوانید بینی خود را ضربه بزنید، اما دندانپزشکان (قبلا توسط جراح شما تایید شده) می توانند کمک کنند. ممکن است از شما خواسته شود که سرتان را بالا بیاورید و به پشت خود نیاز دارید. بسته بندی بینی که برای کاهش تورم استفاده می شود، حدود دو روز نیز حذف می شود.

همچنین توصیه می شود بعد از عمل زیبایی بینی از هر گونه فعالیتی که ممکن است بینی خود را در معرض آسیب قرار می دهد، بخصوص سفر و ورزش، اجتناب کنید. شما نمی توانید عینک بزنید.

در عرض 2-3 هفته در اغلب موارد، در انتهای روش، یک تکه کوچک محافظ روی بینی قرار می گیرد. این احتمالا در عرض شش یا هفت روز پس از این روش حذف خواهد شد. شما باید قبل از اینکه عینک های جدید را دوباره ببندید، چند هفته بعد از برداشتن شل شدن، صبر کنید. تورم همچنان ادامه دارد اما کمتر بیان می شود. شما هنوز هم باید بر روی پشت خود بخوابید. حدود 7 روز پس از عمل شما باید بتوانید به کار بازگردید. به شما آموزش داده خواهد شد که از ورزش تماس با ما جلوگیری شود.

پس از سه هفته در حالی که بسیاری از تورم از بین می رود، برخی از تورم ها به مدت چند ماه و یا حتی تا یک سال ادامه خواهد یافت.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /