لیپوست و لیپوماتیک را تنها چند مرکز مجهز و فوق تخصصی دستگاه لیپوست را دارند

امروزه پیکرتراشی و جراحی زیبایی شکم طرفدار بسیار زیادی دارد . لذا دستگاه جدید لیپوست که یک دستگاه بسیار خوب و قوی نیز هست مورد توجه بسیاری قرار گرفته است . هزینه لیپوماتیک،لیپوماتیک،لاغری های موضعی,روش های لاغری،تناسب اندام,هزینه لیپوماتیک،عمل جراحی لیپوماتیک لیپوست (جدیدترین روش پیکرتراشی ) = لیپوماتیک و بادی جت همه این روشها برای جراحی زیبایی شکم میباشد ببدون خونریزی بدون بستری و بیهوشی انجام لیپوست در بیمارستان بین المللی توسط پزشک فوق تخصص پلاستیک

،عمل لیپوماتیک,جراحی لیپوماتیک. دستگاه لیپوماتیک از پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاه های لیپولیز در جهان می باشد که توسط FDA تایید شده است، لیپولیز لیپوماتیک روشی مطمئن، موثر، بی خطر و دقیق است که در تمامی نواحی بدن قابل استفاده است. هزینه لیپوماتیک یکی از فاکتورهایی که افراد برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند هزینه لیپوماتیک می باشد هزینه مناسب لیپوماتیک.

گزینه های موجود برای پیکرتراشی ( لاغری) بسیار زیاد است . با توجه به اینکه 50 درصد از جمعیت ایران دچار چاقی هستند و عواملی مثل ژنتیک و تغذیه نامناسب و یا نداشتن فعالیت نامناسب میباشد .

http://jarahanbartar.ir/1/s18.jpg

لیپوماتیک یک روش نوین و کار آمد برای از بین بردن چربی هایی است که به راحتی نمی توانید آن ها را از بین ببرید. البته تکنولوژی لیپوست هم میشود استفاده کرد . ،معمولا با ورزش و یا رژیم های سخت هم نمی توان از شر چربی های انباشته شده در نواحی پهلو و یا زیر شکم خلاص شد. همیشه مقداری چربی موضعی در نواحی مشخصی وجود دارند که با از بین رفتن آن ها اندام شما تراشیده و زیبا خواهد شد .

لاغری با لیپوماتیک و یا لیپوست  یک معجزه ی باورنکردنی برای رسیدن به اندام ایده آل است . بسیاری از افراد که از داشتن شکم های بزرگ و یا پاهای حجیم و یا داشتن بازو های بزرگ و زشت و یا ران های قوی رنج می برند می توانند با استفاده از جراحی لیپوماتیک و یا لیپوماتیک به اندام ایده آل خود برشند، لیپوماتیک و لیپوست کم تهاجم و بی عارضه است و می تواند در طول تنها یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های بدن شما را کاهش دهد.

اغلب کسانی که دنبال لیپوست و یا لیپوماتیک هستند معمولا از ناحیه شکم و پهلو و یا ران و یا بازو دچار مشکل هستند . در چند سال اخیر حضور دستگاه لیپوماتیک خیلی از افراد را جذب خود کرده و بسیاری از افراد نیز از لیپوماتیک استفاده کرده اند . اما با گذشت زمان تنوع محصولات لاغری و جراحی زیبایی شکم بیشتر شد و حضور لیپوست در بین پزشکان نمایان شد .

در ادامه به معرفی دستگاه لیپوست : روش لیپوست را میتوان جزء جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل لیپولیز یا ساکشن و یا لیپولیزر است. نکته مهم در استفاده از لیپوست این است که کاهش سایز تا مدت ها بعد از عمل ادامه دارد. استفاده از دستگاه لیپوست برای کسانی که زایمان نداشته اند بهتر است و این سیستمی قابل اعتماد اثبات شده است که با روشی بی خطر و موثر و دقیق، این امکان را می دهد که حجمی از چربی های موضعی را بردارد.

جراحی زیبایی بدن که امروزه با عنوان لیپوماتیک (لیپوست )  یا پیکر تراشی شناخته می شود می تواند به صورت موضعی بافت چربی در نواحی شکم و پهلو و اعضای دیگر بدن را از بین ببرد . این روش کم تهاجم بوده و به هیچ عنوان اسیبی به بافت های مجاور وارد نمی کند .

بیشترین متقاضیان جراحی لیپوماتیک افرادی هستند که بعد از کاهش وزن تمایل به برداشتن چربی های قسمت هایی مانند پهلو، پشت ، بازو ، غبغب و .. را دارند .

البته لیپوماتیک برای افراد چاق نیز مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند میزان قابل توجهی از چربی های بدن را در طوبل تنها یک جلسه بیرون بکشد .

http://jarahanbartar.ir/1/s18.jpg

نوع استفاده و تکنولوژی لیپوست 

مدت زمان جراحی لیپوست و لیپوماتیک

مقایسه لیپوست با لیپوماتیک 

1. از ویژگی های لیپوماتیک و لیپوست  این است که نیاز به بستری ندارد .و شخص پس از انجام کار خود میتواند به منزل برود

2.احساس خستگی در شخص بسیار کمتر از روش لیپوساکشن هست.

3. جمع و لیفت پوست در این روش خوب است اما اگر شلی پوست خیلی زیاد بود باید شخص عمل جراحی کند .

معایب و عوارض لیپوماتیک :

1- زمان طولانی این روش

2.چون لیپوماتیک با ضربه زدن کار میکند پس خطر آمبولی هم وجود دارد .

3.خونریزی شدید در لیپوماتیک وجود دارد .

4.محدودیت استفاده در مکان های مختلف را دارد و فقط در 3 منطقه شکم، ران و بازو قابل استفاده است و در مناطق دیگر نباید استفاده شود

5.دوران نقاهت طولانی طوریکه مریض قبل از 5 روز نمی تواند رانندگی کند.

6.در ناحیه زانو و مناطق ظریف مثل غبغب قابل استفاده نیست

7.هیچ سیستم محافظتی برای پیشگیری از آسیب به عضلات، عروق و اعصاب ندارد و به همین دلیل است که میزان خونریزی بیمار شدید است.

8.درد بعد از عمل شدید است و در بیشتر موارد غیر قابل تحمل است به طوری که بیمار حداقل تا یک هفته نباید کار کند.

9.احتمال آسیب به احشا و پارگی زیاد است.

توصیه های لازم بعد از جراحی با لیپوماتیک یا لیپوست :

بعد از انجام لیپوماتیک و یا لیپوست ، شخص باید مراقبت هایی انجام بدهد تا بهبودی کامل حاصل شود .

1. بعد از انجام لیپوست و یا لیپوماتیک پوست شل شده باید تا چند هفته بعد از جراحی گن مخصوص استفاده کند.

2. خستگی ، کوفتگی ، خونریزی در لیپوماتیک زیاد هست به همین دلیل تا دو تا سه هفته طول میکشد تا شخص به حالت مطلوب برسد

3.

مراقبت های قبل و بعد لیپوست میپردازیم 

پرسش و پاسخ متداول درباره لیپوست و لیپوماتیک

بله، این روش بی خطر، راحت و غیر تهاجمی است که هیچ عارضه جانبی شناخته نشده است. انرژی اولتراسوند فقط لایه بافت چربی زیر پوست را هدف قرار می دهد و عروق خونی، اعصاب و بافت همبند را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

 

چقدر طول می کشد که روش لیپوست تخلیه بدن انجام شود؟

20-40 دقیقه هر منطقه توصیه می شود؛ ران ها (کیسه های زین)، شکم (دسته های عشق)، هیپ ها (بطری ها)، باسن، بازو بالا و غیره ... معمولا ما 20-30 دقیقه با سونوگرافی و سپس 10-20 دقیقه رادیو فرکانس را برای حدود یک ساعت از کل زمان صرف می کنیم.

http://jarahanbartar.ir/1/s18.jpg

  آیا مراقبت های ویژه قبل یا بعد از درمان وجود دارد؟

بدن همچنان به سلول های چربی مایع تبدیل می شود تا 72 ساعت پس از درمان، بنابراین مقدار زیادی آب باعث سرعت بخشیدن به فرآیند همراه با ارتعاشات، بشقاب، ماساژ لنفاوی، حمایت از تخلیه لنفاوی و پشتیبانی از کبد می شود.

2- به دلیل اینکه کبودی، خونریزی و کوفتگی با لیپوماتیک زیاد است و این کبودی حداقل تا 2 هفته طول می کشد به بیمار اطلاع داده شود که بیمار دچار استرس نشود.

3- به دلیل خونریزی شدید بیمار و احتمال افت شدید فشار خون، در اطاق عمل حتما  ست احیا و  کیسه های خون مطابق با گروه خونی بیمار از قبل مهیا باشد که در صورت نیاز بیمار, بلافاصله به بیمار خون تزریق شود.

4- به دلیل آسیب احتمالی به تخمدانها ناشی از ضربات شدید ویبریشن و هم چنین خونریزی شدید ناشی از استفاده از لیپوماتیک، جلو و عقب افتادن پریود امری شایع است. پس برای جلوگیری از استرس به بیمار، حتما بیمار از نامنظمی پریود بعد از عمل آگاه شود.

وقتی نتایج را ببینم؟

بلافاصله، این چیزی است که در مورد حفره اولتراسوند بزرگ است. شما ممکن است تا 2-3 اینچ بسوزید پس تنها یک زمان جلسه متفاوت است براساس نوع فرآیند مورد استفاده توسط تکنسین خود و اینکه آیا فقط سونوگرافی یا ترکیب با رادیوفرکوستیک است.

آیا به سلولیت کار می کند؟

بله، سونوگرافی فرکانس پایین و فرکانس رادیویی به طور کلی با تمرکز بر "اثر کاویتیشن" بر روی بافت چربی به طور کلی روی سلولیت کار می کند و باعث می شود که پوست بعد از آن (RF) سفت شود و از ترکیبات استفاده شود که به سلولیت کمک می کند.

چطور رادیواکتیو پوست را تکان می دهد؟

در مقایسه با سایر روش های سفت کننده پوست، تفاوت عمده ای برای نور و RF این است که اپیدرم یا لایه پوستی بیرونی به هیچ وجه آسیب نمی بینند، اما انرژی رادیویی یا انرژی نور باعث گرم شدن لایه های پوستی عمیق در طول درمان می شود. پاسخ بدن به بهبود طبیعی زخم بدن بدن باعث ایجاد تغییرات کلاژن در پوست می شود. یک سری از این درمان ها معمولا برای نتایج مطلوب انجام می شود.

مزایای دستگاه لیپوست نسبت به لیپوماتیک

 • دستگاه لیپوست از قدرت بیشتری نسبت به لیپوماتیک برخوردار است و این عمده ترین تفاوت لیپوست و لیپوماتیک می باشد.
 • در روش لیپوست مقدار بیشتری چربی نسبت به لیپوماتیک از بدن خارج می شود.
 • میزان درد و کبودی و تورم در لیپوست نسبت به لیپوماتیک کمتر می باشد.
 • در لیپوست لیفت پوست بهتر از لیپوماتیک انجام می گیرد.
 • یکی از مهمترین موضوعاتی که درون زیبایی باید به اين دقت کرد تناسب اندام می باشد. امروزه به دلیل شیوع افزایش وزن و چاقی روش های مختلفی برای تناسب اندام و لاغری مورد دسترس قرار می گیرد که یکی از اين ها لیپوست می باشد.

  ليپوست چیست؟

  ليپوست نسل جديد دستگاههای ليپوماتيک هست و تمامي مزاياي باديجت را دارد با اين تفاوت كه قدرت بيشتری از دستگاه باديجت پيدا كرده هست و براي بيماراني كه حجم چربی بيشتری دارند مناسب تر هست.

  مزايای دسترس از لیپوست

  ١.همانند بادي جت كاملا بي خطر بوده و هيچگونه عوارضي را براي زيبا جو همراه ندارد.

  ٢.كمترين ميزان درد و تورم درون اين روش وحود دارد.

  ٣.مانند باديجت چربي استخراج شده درون اين روش كاملا زنده و با كيفيت هست.

  http://jarahanbartar.ir/1/s18.jpg

   سوال های رایج درباره ليپوست

  ١.چه افرادي مناسب پيكرتراشي وتخليه چربي های موضعي هستند؟

  افرادي كه از چربي هاي اضافه درون ناحيه شكم و پهلوها و ران ها و پشت سوتين و بازوها رنج ميبرند ميتوانند از اين روشها دسترس كنند.

  ٢.اين روش ها چه ميزان امنيت و خطر دارد؟

  روش هاي بادي جت و ليپوست هيچگونه خطر و عارضه اي ندارد.ولي روشهاي قديميتر ( كه بعضا هنوز انجام ميشود)مانند ليپوساكشن سنتي يا ليزر ليپوليزها بعضا با خطراتي همراه بود ولي درون روشهاي جديد هيچگونه خطري بيماررا تهديد نميكند ولي دقت داشته باشيد كه تمامي اين عمل ها حتما درون اتاق عمل مجهز واستريل مركز جراحي يا بيمارستان انجام شود.و درون مطبها و كلينيكها ممنوع هست.

  ٣.آيا اين عمل ها احتياج به بيهوشي دارد؟

  خير عمل ها توسط بي حسي موضعي و درون برخي موارد مقداري خواب آوري و آراميخشي انجام ميگيرد.ولي هنگام عمل متخصص بيهوشي بر بالين بيمار حضور دارد ودر صورت درخواست خود بيمار(برخي زيبا جويان ترجيح مي دهند كاملا بيهوش باشند)امكانات وشرايط بيهوشي كاملا مهيا هست.

  مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها

  – زمان دسترس از گن مخصوص نسبت به دیگر روش ها بسیار کوتاه هست.

  – پوست به سرعت جمع می شود.

  – عمل جراحی لیپوماتیک با بی حسی موضعی و با کمک آرام بخش و خواب آورهای بخصوصی امکان پذیر هست.

  – ورم و ترشح ناشی از جراحی دراین روش بسیار مختصر هست.

  – درون لیپوماتیک خطر عفونت خیلی کمتر هست.

  – تاکنون خطر آمبولی چربی درون لیپوماتیک گفته نشده هست.

  – اسپاسم و خستگی ناشی از عمل جراحی، درون لیپوماتیک نسبت به دیگر روش های ساکشن بسیار کمتر هست و بنابراين از عمل نیازی به بستری نمی باشد.

  با این که جمع شدن پوست درون تکنیک لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها خیلی بهتر انجام می پذیرد. ولي، درون مواردی که شلی و افتادگی پوست بیش از حد باشد، لازم هست تا عمل جراحی انجام شود، ولي با تمام این تفاسیر، عمل جراحی بعد از جراحی لیپوماتیک نسبت به بیمارانی که چربی آنها با روش های دیگری تخلیه شده هست، عمل جراحی ساده تر و با برش کوچکتری انجام خواهد شد و درون اکثر موارد آبدومینوپلاستی که به درون آوردن ناف وتغییر محل ناف احتیاج هست، بعد از جراحی لیپوماتیک ، ناف را درون جای خودمی توان حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودی رفع نمود.

  لیپوست و لیپوساکشن چه تفاوت هایی دارند

  لیپوست یک دیگر از تکنیک های لیپوساکشن می باشد که با اعمال فشار  رسوبات چربی از زیر پوست به بیرون رانده شده و حذف خواهد شد ولي درون روش لیپوساکشن چربی ها توسط لیزر از بین می رفتند و امکان دسترس مجدد از چربی ها وجود نداشت .

  تفاوت لیپوست و لیپوماتیک درون چیست؟

  میزان چربی های تخلیه شده درون لیپوست به نسبت لیپوماتیک بیشتر بوده و عمده ترین تفاوت لیپوست و لیپوماتیک درون قدرتمندتر بودن دستگاه لیپوست می باشد .میزان درد ،کبودی ،تورم و ناهمواری های پوستی درون هنگام دسترس از این دستگاه به نسبت لیپوماتیک بسیار کمتر بوده و لیفت پوست بهتر انجام می شود.

 

 

لیپوست

 

 

لیپوماتیک چیست؟ لیپوماتیک نوین ترین روش برای لاغری موضعی است که می تواند بدون ایجاد بی هوشی و با بی حسی موضعی چربی های نواحی مختلف بدن را از بین ببرد ، این روش که به عنوان راهی دائمی برای از بین رفتن چربی ها ارائه شده است می تواند با تاثیر گذاری مستقیم بر اندام ها چاقی موضعی را بر طرف سازد ، لیپوماتیک بسیار ...

 
 

بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که دستگاه لیپوماتیک چیست و آیا در جراحی زیبایی شکم میتواند جایگزینی باشد.،و نحوه عمل کردن دستگاه لیپوماتیک چگونه است ؟؟ عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه برتری این روش نسبت به روشهای گذشته چیست . لیپوماتیک در حقیقت یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست می باشد. این روش یک روش غیر جراحی برای زیبایی شکم هست . تکنولوژی بکار گرفته شده در این ابزار بقدری دقیق و فوق العاده عمل می کند که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز می سازد. همچنین برتری این دستگاه بر لیزر لیپولیز هم در حین عمل برای جراح و هم در نتایج عمل برای بیمار کاملا مشهود می باشد.

بسیاری از خانم ها از ایجاد چین های پوستی و چربی اضافی  در ناحیه پشت و کمر و پهلو  ناراضی هستند . این چین ها به خصوص در لباس های تنگ منظره ی ناخوشایندی دارند. چین های پشت ممکن است خود بخود با مرور زمان و ایجاد افتادگی پوست پشت بر اثر چاق شدن یا برعکس،بر اثر کاهش وزن قابل توجه بوجود آیند.

 

روش لیپوماتیک یا لیپوساکشن بدون درد برای ایجاد لاغری موضعی ران، شکم، پهلو، سینه: نحوه انجام، مراقبت‌های بعد از عمل، کاندیدای مناسب، مزایا و هزینه, عوارض.

هزینه لیپوماتیک و قیمت خدمات لیپوماتیک به صورت حرفه ای توسط کلینیک در این بخش توضیح داده شده است و قیمت لیپوماتیک قرار گرفته است.

لیپوماتیک مشاوره لیپوماتیک . هزینه لیپوماتیک . عوارض لیپوماتیک . فیلم عمل لیپوماتیک . لیپوماتیک در تهران . فیلم لیپوماتیک . عکس ...

 بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که لیپوماتیک چیست، عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه برتری های این روش نسبت به روش های گذشته چیست. لیپوماتیک در حقیقت یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربی های موضعی زیر پوست می باشد. تکنولوژی بکار گرفته شده در ...

 در چهارچوب های زندگی اجتماعی تغییراتی زیادی حاصل شد؛ ایجاد یک طبقه اجتماعی جدید و مرفه و تکرار سبک زندگی غربی در جامعه و از سوی دیگر قرار گرفتن این طبقه در جایگاه الگو برای عموم اجتماعشبکه های ماهواره ای در دوره اصلاحات فعالیت دو چندانی را در خصوص تغییر سبک زندگی ایرانی  انجام دادند که بیشترین تاثیرات را در ساختار زندگی زناشویی از بالا رفتن سن ازدواج، کم کردن تعداد فرزند، عادی سازی روابط نامشروع تا نوع پوشش اجتماعی و حتی فیزیک بدنی گذاشت. در همین راستا توجه به ساختار بدنی و زیبایی جسمی بین زنان مد شده است . به طوری که برای شکم و فرم پهلوی نامناسب به رابطه عاطفی و حتی رابطه زناشویی لطمه زیادی وارد میکند .
این به طوری است که انجام لیپوماتیک و هزینه آن و یا سایر جراحی های زیبایی شکم مخاطب خاص خود را دارد . اینکه این عمل زیبایی شکم چه تبعاتی بر سلامتی بدن انسان میگذارد ، بماند.... اینکه جراح مناسب و معتر انتخاب شوند نیز مساله دیگری هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد .
انتخاب جراح مناسب و کار بلد شاید مهمترین مساله بعد از هزینه آن میباشد . سر همین این سایت معرفی بهترین جراح زیبایی
تمام سعی خود را میکند تا بهترین گزینه جراحی زیبایی شکم و یا لیپوماتیک را به شما عزیزان ارایه بدهد .

 

http://jarahanbartar.ir/1/s18.jpg

 

 

- انجام لیپوماتیک یک ناحیه شامل:

   - هر پهلو  -   

   - شکم  -

   - پشت کمر تا گردن هر طرف  -

   - پستان فرعی زیر بغل هر طرف 

   - هر ران 

   - هر بازو -

   - غبغب  -

- آخرین تکنیک پزشکی برای رهایی از چربی های اضافی

- بابرداشتن چربیهای اضافی در یک جلسه بدون جراحی تناسب اندام واقعی را به شما بر می گرداند

- برداشتن چربی های زائد در یک جلسه

- توسط پزشک متخصص بانوان 

- تاثیر چند برابر لیپولیزر و لیپو ساکشن

- تحت بی حسی موضعی بدون نیاز به بیهوشی

- بی خطر ترین روش حذف چربیهای زائد بدن و حذف چربیها به طور کامل بدون جراحی

- نتیجه ایده ال در یک جلسه

- افراد خیلی چاق  باید مشاوره بشوند

پرسش و پاسخ کاربران برای لیپوست و لیپوماتیک

سوال شماره 1 :

میخواستم در مورد ابدومینو پلاستی سوال کنم
من حدود 9 ماه پیش لیپوماتیک شکم و پهلو انجام دادم ...اما شکمم  شل شده البته تو حالت ایستاده  افتاده نیست کاملا تخته ....وقتی خم میشم حالت شلی داره میخواستم ببینم اگه بخوام لیپوست کنم هزینه اش چقدر میشه؟

کاربری درباره مزایای خیلی خوب لیپوست سوال کردن :

لیفت بسیار قوی

ماندگاری بسیار بالا

مزایای عمل لیپوماتیک

کبودی کمتر

ورم کمتر

دوره ریکاوری پس از عمل کوتاه تر

توانایی درمان همه نواحی بدن حتی ظریف

وارد شدن حداقل آسیب به بدن

پوست وضعیت بهتری پیدا میکند

دوره عمل کوتاه ، درد کمتر و ریکاوری سریعتر

در رابطه با تاثیر لیپوماتیک و احتمال برگشت آن سوالات زیادی مطرح شده است .

برای همین ذکر این نکته ضروری است روش لیپوماتیک میتواند یک ظاهر جدید برای بدن بیمار ایجاد می کند ، اما این شرایط به معنی نیست که نیازی به کنترل وزن نمیباشد . در حقیقت استفاده از یک رژیم غذایی سالم و متوازن و انجام فعالیت های ورزشی منظم بهترین روش برای اطمینان از دوام و ماندگاری این روش درمانی هستند

لیپوماتیک روش نوین ، آسان ، ایمن و موثر در مقایسه با سایر روشهای لیپوساکشن کلاسیک و لیزر لیپولیز است که امکان برداشت حجم بالای چربی از مناطق مختلف بدن را با کمترین آسیب بافتی میدهد .

لاغری با لیپوست و لیپوماتیک میتوانید چربی اضافی را از اضافی بدن همچون شکم و پهلو ، ران و بازو خارج کرد.

چاقی موضعی : چاق معضل دنیای امروزیست ، کم تحرکی در کنار مصرف کردن غذاهای چربی و ورزش نکردن عامل افزایش وزن و چاقی میشود که این موضوع در حالت روحی و روانی فرد تاثیر دارد .

بطوری که تمام فکر و ذهن شخص در طول روز متوجه این موضوع است که از اندام خود ناراضی هست

اکثر پزشکان به افراد چاق توصیه می کنند که رژیم مناسب غذایی را رعایت کنند و در کنار رژیم غذایی ، فرد به تحرک بیشتر و ورزش بپردازد

اما بعضی کاندیدهای لیپوست و یا لیپوماتیک دچار چاقی مفرد هستند که با رعایت کردن رژیم و یا تحریک بیشتر نیز این مشکل برطرف نمیشود لذا دستگاه لیپوماتیک به منظور بدست آوردن نتایج سریع تر و بدون بازگشت تکامل یافته اند . در تهایت در مورد آویزان بودن پوست و چربی شکم انجام جراحی ابدومینوپلاستی نتایج بهتری در پی دارد .

در همین راستا و در پی پیشرفت علم پزشکی و برای دستیابی به روشی که کمترین آسیب بافتی و مخاطرات را داشته باشد ، بی بازگشت باشد و بیمار سریعتر بهبود یابد جز اهداف جراحی زیبایی شکم در این شاخه پزشکی هستند

زمان استراحت و توصیه های مهم بعد از عمل لیپوماتیک و لیپوست

با انجام دادن پیکرتراشی که شامل استفاده از دستگاه لیپوماتیک یا به صورت نیاز لیپوست و یا انجام هر دو عمل ، عموما 99 درصد بیماران بعد از 3 الی 4 ساعت بعد از انجام عمل ترخیص می شوند مگر خود بیمار خود تمایل داشته باشد در مرکز جراحی بماند

طول مدت نقاهت دو الی سه هفته است . بیمار میتواند دو روز بعد حتی فردای این عمل به محیط کار برگردد راه برود و کارهای شخصی خود را انجام بدهد .

بستن گن محکم و مداوم از فاکتورهای بسیار مهم است

1- پوست زودتر میچسبد

2- ورم و التهاب ایجاد نمیشود

3- بیمار بعد از دو روز بعد می تواند استحمام کند

ولی بعد از استحمام باید ناحیه پیکرتراشی شده را کاملا خشک کند و بعد بپوشاند طی این دوران نقاهت یک روزدر میان ، بیمار به مدت 10 الی 15 دقیقه استحمام کند

و به دلیل اینکه مدت زمانی که گن میپوشد طولانی نباشد

سه چهار روز اول ترشحاتی از ناحیه پیکرتراشی شده خارج میگردد ، هر میزان این ترشحات بیشتر باشد بهتر است چرا که بیمار بیشتر سایر کم میکند و بیماران نباید از ترشحات زیاد بترسند


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /