لیپوست و لیپوماتیک را تنها چند مرکز مجهز و فوق تخصصی دستگاه را دارند

لیپوماتیک یک روش نوین و کار آمد برای از بین بردن چربی هایی است که به راحتی نمی توانید آن ها را از بین ببرید. البته تکنولوژی لیپوست هم میشود استفاده کرد . پیکر تراشی با استفاده از دستگاه لیپوست ساخت شرکت مولر آلمان، روشی دقیق و نوین برای جراحی زیبایی لاغری می باشد. این روش نوین به دلیل داشتن مزایای بسیار نسبت به دستگاه های مشابه، طی سال های اخیر جایگزین بسیاری از روش های دیگر لاغری شده است.

 

 

لیپوست نام یکی از دستگاه های نوین لاغری و نسل جدید دستگاه لیپوماتیک می باشد که توانایی شگرفی در تخلیه چربی های موضعی از بدن دارد .این تکنولوژی مدرن ترین و بهترین روش پیکرتراشی در سال 2016 میلادی معرفی شده است .شما می توانید با استفاده از این دستگاه تناسب اندام و زیبایی را تجربه کنید .این دستگاه دارای مجوز های لازم از سازمان غذا و داروی آمریکا و همچنین وزارت بهداشت می باشد .این دستگاه با دارا بودن تمامی مزایای دستگاه بادی جت به علت قدرتمند تر بودن نسبت به این دستگاه در تخلیه حجم عظیمی از چربی ها نوین ترین روش درمان چاقی شناخته شده است .
    دستگاه لیپوست  مجهز به ابزار دقیق و ظریفی است که امکان یک جراحی با خونریزی بسیار کم و در مواردی بدون خونریزی را فراهم می کند.
    هندپیس دستگاه دارای وزن متعادل، شکل استاندارد و مناسب دست انسان می باشد و همچنین لرزش آن بسیار کم است در نتیجه پزشک می تواند بدون نیاز به اعمال نیرو یا فشار زیاد به آن، ساعت ها با دقت بالا و بدون خستگی کار کند.
    چربی های خارج شده از بدن بیمار سالم و زنده هستند( هیچ آسیبی به غشا سلولی آنها وارد نشده ) و پزشک می تواند آن ها را به هر قسمت بیمار که لازم باشد مانند گونه، سینه، باسن، پشت دست و … تزریق کند.
    عملکرد دستگاه لیپوست / لیپوماتیک ملایم بوده و جراحی همگنی را به وجود می آورد.
    دستگاه ساخت کشور آلمان و دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا  می باشد.
    عملکرد دستگاه لیپوست/ لیپوماتیک  به گونه ای است که با استفاده از تزریق و استفاده همزمان از سیستم ساکشن و ویبریشن، بافت چربی زنده را از موضع مشخصی بیرون می کشد.

مکانیسم عملکرد دستگاه لیپوست به چه صورت می باشد ؟

برای لاغری لیپوست از تکنیکی خاص و منحصر بفرد پیروی می کند .تکنیک T.L.A در زمان تزریق و تکنیک وایبرشن با کمک حرکات رفت و برگشت میکروسکوپی سبب تخلیه چربی از ناحیه تحت درمان می شود .این مکانیسم سبب می شود چربی ها به صورت همگن از ناحیه مورد نظر جدا شود و از گلوله شدن چربی ها در منطقه تحت درمان جلوگیری می شود .این تکنیک همانند روش لیپوماتیک می تواند چربی ها را به صورت زنده از بدن استخراج کرده و امکان تزریق مجدد چربی به سایر نقاط بدنتان بدون نیاز به شست و شو و سانتریفیوژ جهت حجیم سازی را برایتان میسر سازد .
لیپوست در تهران و شیراز
استفاده از لیپوست جهت تخلیه چربی ها چه مزایایی را به همراه دارد؟

به طور کلی دستگاه لیپوست درد و تورم کمتری نسبت به لیپوماتیک دارد . خطر خونریزی ندارد . خطر امبولی ندارد . لیفت پوست بهتری انجام میشود .

    برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن
    عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
    عدم نیاز به بیهوشی
    کارایی آسان و مفید
    تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان
    استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن
    امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار
    تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration
    کاملا ایمن و بدون عارضه
    دارای درد بسیار کم


هزینه لیپوست چگونه محاسبه می شود؟

هزینه لیپوست بر اساس وسعت منطقه تحت درمان ،حجم چربی های تخلیه شده و دستمزد جراح و سایر هزینه های بیمارستانی محاسبه می شود .لازم به ذکر است بدانید فریب تبلیغات مراکز درمانی که ادعا می کنند با کمترین هزینه لیپوست را انجام می دهند نخورید .این مراکز این روش را در مطب انجام می دهند که کاملا خطرناک و اشتباه می باشد .لیپوست باید در بیمارستان های مجهز و با حضور پزشکان بیهوشی و زیبایی متخصص و متبحر انجام شود .بنابراین به خاطر کاهش هزینه لیپوست این عمل را توسط افراد غیر متخصص و در مطب شخصی انجام ندهید .

لیپوست در شیراز و تهران
از این دستگاه می توان برای تخلیه چربی از چه مناطقی استفاده کرد؟

    سینه
    ران
    شکم
    پهلو
    بازو
    باسن


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader