هزینه تزریق چربی به صورت | تزریق ژل | بوتاکس | لیفت صورت با هایفو

تزریق چربی به صورت و سایر قیمت هابی بدن مثل گونه ، لب ، پا ، باسن ، مچ پا ، پیشانی، تزریق چربی بهتر است یا ژل؟هزینه تزریق ژل ، عوارض تزریق ژل و تزریق ژل لب و ژل گونه و صورت و ماندگاری ژل صورت تزریق ژل یا چربی، کدام بهتر است؟

 

معرفی بهترین مرکز تزریق چربی

فوق تخصص زیبایی از انگلستان و المان

تهران - شیراز - رشت

سایت جراحان برتر

نوبت دهی : 09035150839

برای نوبت دهی موبایل فوق را انتخاب کنید .

وقتی اماده شدید تا گزینه هایتان برای تزریق چربی را بشناسید باید اطلاعات لازم در مورد روش هایش را به دست بیاورید .

از کجا شروع کنیم ؟ برای هزینه تزریق چربی چگونه باید اطلاعات کسب کنیم؟

باید دقیق و مشخص کنید که چرا میخواهید تزریق چربی کنید ؟ نباید انتظار داشت که تزریق چربی زندگی تان را زیر و رو میکند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم پوست و احیای جنبه هایی که بر اثر تروما ، بیماری مادرزادی اسیب دیده اید ممکن است تغییری چشمگیری در ظاهر و عملکرد انها به وجود اید .

هزینه های که باید بپردازید بستگی به نوع کاری هست که میخواهید انجام دهید . دستمزد پزشکتان برای تزریق چربی مهم است . ریز هزینه های  تزریق چربی بر اساس دستمزد جراح ، هزینه مرکز جراحی ، هزینه های ابزارهای خاص پزشکی به دقت به شما اطلاع داده میشود . لازم باشد که هزینه آزمایشهای قبل از تزریق چربی را هم بپردازید .

اغلب پزشکان هزینه ویزیتهای بعدی را هم در هزینه جراحی می گنجانند . با این حال باید به طور مشخص سوال کنید که ایا این ویزیتها را هم در همان هزینه جراحی گنجانده است یا نه

اگر میخواهید که در واحدهای ریکاوری خاص پس از عمل دوره نقاهت را بگذارنید . ریز این هزینه هم باید به اطلاع تان برسد . این هزینه همه چیز را در برمیگیرد . از اتاق و تخت گرفته تا مراقبتهای اولیه . تسهیلات . تجهیزات.

موارد استفاده تزریق چربی:

به غیر از برطرف کردن، چین و چروک های عمیق می توان از این روش در سایر بخش های دیگر جوانسازی از جمله:

    پر کردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه وزیر چشم
    برجسته سازی لب ها , گونه ها ,چانه
    برجسته سازی لب های واژن
    بزرگ کردن سینه ها و بازسازی سینه
    جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست
    پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها


    بهبود برخی اسکارها برای مثال اسکار آکنه
    حجم دادن به صورت در موارد اتروفی نیمه صورت
    گونه های فرو رفته و خطوط صورت پر کردن
    تزریق چربی در نواحی از صورت که حرکت زیادی ندارند ماندگاری خوبی دارد همانند خطوط زیر چشم و گونه های فرو رفته وخالی ولی استفاده از چربی برای پر کردن لب ها مناسب و موفقیت آمیز نیست.
    همچنین چربی جهت پر کردن فرورفتگی های دست در دوران پیری در نواحی بین استخوانی کاربرد دارد.
    تزریق چربی جهت برجسته سازی در ناحیه سینه توصیه نمی شود زیرا بعدها تشخیص سرطان سینه را با مشکل مواجه می کند.
    تزریق چربی در مطب یا کلینیک بدون نیاز به بستری و به صورت سرپایی انجام می شود.مورد استفاده قرار می گیرد.
چه مناطقی برای برداشت چربی مناسب هستند؟

بهترین محل‌هایی که می‌توان چربی را برداشت کرد در افراد مختلف متفاوت است و منطقه‌ای مناسب است که چربی آن با رژیم غذایی کم نمی‌شود .عموما بهترین مناطق قسمت خارجی ران و باسن هستند. اما به طور کلی  تقریبا از چربی زیر پوست در هرنقطه ای از بدن میتوان بدین منظوراستفاده کرد ولی نواحی پهلو ها ،رانها، کنار زانو وزیر شکم معمولا چربی مقاومتری دارد. آیا با یک‌بار تزریق چربیمی توان به نتایج مطلوب رسید؟

کلا تزریق چربی باید 4-2 بار تکرار شود تا نتایج کاملا مطلوبی ایجاد کند، برخی پزشکان هربار از چربی تازه کشیده شده استفاده می کنند، برخی نیز چربی را فریز کرده و ماه‌های بعد تزریق می‌کنند.

چرا این روش جزو پرطرفدارترین روش پرکنندگی است؟

چون این چربی از بدن خود فرد گرفته می شود، احتمال بروز واکنش آلرژیک وجود ندارد و بروز مشکل پس زدگی بسیار کم است. همچنین دوام و ماندگاری این روش از سایر فیلرهای دیگر بیشتر است. همچنین امکان جابجایی ویا حرکت در زیر پوست ندارد.
دوره نقاهت چقدر است و عوارضی به همراه دارد؟

دور نقاهت آن معمولا 2 هفته می باشد که در این 1تا 2 هفته تورم در ناحیه تزریق شده وجود دارد . عوارض تزریق چربی نادر است، گاه تجمع کوچکی از چربی اتفاق می‌افتد که عموما برطرف می‌شود، از عوارض دیگر ادم، کبودی، نامنظمی و ایجاد کیست است.
بعداز تزریق چربی  این نکات را جدی بگیرید!

توصیه های پس از تزریق چربی

    پس از تزریق از ماساژ و هرگونه دستکاری ناحیه  و استفاده بیش از حد از عضلات صورت خودداری کنید تا مانع از حرکت چربی تزریق شده شوید.
    جهت کاهش التهاب ناحیه از کمپرس یخ برای 24-48 ساعت استفاده نمایید.
    1هفته پس از تزریق جهت چک ناحیه دهنده و ناحیه دریافت کننده چربی توسط پزشکتان مراجعه نمایید.
    6-8 هفته پس از تزریق مجدادا توسط پزشک ویزیت شوید زیرا در این زمان تورم ناحیه از بین رفته و نتایج اولیه تزریق قابل رویت اند.
    درصورتی که نتیجه دلخواه  رویت نشود پس از 3 ماه از اولین تزریق میتوان تزریق مجدد جهت ایجاد نتیجه دلخواه انجام داد.


برای جلوگیری از بروز عفونت، نیاز است زیر نظر پزشک برای مدت چند روز از آنتی بیوتیک استفاده شود. همچنین بعد از تزریق چربی نباید چند روز به محل تزریق دست زده شود چرا که ممکن است چربی تکان بخورد. همچنین توصیه میشود که از وارد کردن فشار زیاد به محل تزریق به مدت 7 تا10 روز ونیز ازفعالیت سنگین، ورزش شدید و خم شدن تا چند هفته پرهیز کند. به علاوه در سه هفته ی اوّل تزریق، از قرار گرفتن طولانی مدت در آفتاب، استفاده از فضاهای گرم (سونای خشک و بخار) و حمام های طولانی مدت شدیدا بپرهیزید.

به طور کلی توصیه می شود از روش تزریق چربی در سنین بالاتر استفاده شود. حتی افرادی که صورت لاغری دارند و قصددارند با این روش تا حدودی این مشکل خود را برطرف کنند توصیه می شود در سنین پایین از انجام این کار پرهیز کنید. درست است که چربی از بدن خود فرد برداشته می شود و احتمال بروز آلرژی در این روش بسیار کاهش پیدا می کند اما بهتر است سن تزریق با پزشک معالج چک شود. یکی دیگر از مزیت های این روش این است که دوام چربی از فیلرهای هیالورو نیک اسید بیشتر است. همچنین چون بدون بیهوشی انجام می شود می تواند یکی از روش های جوانسازی با کمترین عارضه های احتمالی باشد. در آخر بهتر است بدانید که گاهی اوقات برای حصول نتایج ماندگارتر نیاز به چند جلسه تزریق چربی داریم. در بعضی از بیماران اثرات تزریق چربی برای مدت یک سال یا بیشتر باقی می ماند اما معمولا چربی به آهستگی توسط بدن جذب می شود.

میزان ماندگاری چربی چقدر است؟

میزان بقا و ماندگاری سلول چربی پیوندی هنوز مشخص نشده است.
در چند ماه اول بدن شما 65 % چربی تزریق شده را جذب می کند و اغلب 35% چربی در ناحیه تزریق میماند تجربه نشان داده است میزان ماندگاری چربی به تکنیک تهیه و فراهم آوری چربی و تکنیک تزریق بستگی دارد امروزه روش های جدیدی برای افزایش بقای چربی ابداع شده اند.
برای افزایش ماندگاری تزرریق 3-4 مرتبه تمدید تزریق عرض 6 ماه تا 1 سال انجام می شود.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader