هزینه تزریق چربی به صورت | تزریق چربی به واژن ، دنبال یه جراح و متخصص خوب واسه تزریق چربی هستی ؟

تزریق چربی به واژن هم مد زنان باربی شد . امروزه استفاده از تزریق چربی در قسمت های مختلف بدن قابل انجام است . به طوری که حتی در ناحیه تناسلی زنان ( واژن ) نیز قابل انجام هست . خیلی از زنان برای حجیم کردن صورت و ناحیه گونه و پیشانی و گردن و حتی بدن و سینه و پستان خود اقدام به تزریق چربی می کنند . اما قابل توجه هست که تزریق چربی در واژن هم امروزه به جدیدترین روش تزریق چربی و استفاده از آن تبدیل شده است . حال در ادامه توضیح خواهیم داد که تزریق چربی در صورت و ناحیه تناسلی زنان (واژن ) چگونه است

 تزریق چربی به صورت و واژن . همچنین به عنوان پیوند چربی یا تزریق چربی شناخته شده است. یک روش پیوند چربی از ناحیه هایی که چربی بیش از حد مانند ران بیرونی دارد، چربی را جابجا می کند و آن را به ناحیه هایی که ممکن است فاقد حجم باشد مانند چهره، دست، سینه یا باسن شما تزریق کند. این روش بی خطر، طولانی مدت، تحمل پذیر است ...

تزریق ژل به واژن , پروتز واژن , هزینه پروتز واژن با تزریق ژل : جز روش های که برای جوان سازی و روشن سازی واژن گفته شده است. تزریق ژل به واژن یکی از پرکاربرد ترین روشهای جوانسازی واژن ، است که این روش تزریق ژل به اندام تناسلی خانم ها انجام می شود. تزریق ژل برای از بین بردن پیری و کهولت پوست و یا از بین بردن افتادگی های پوست استفاده میشود و روش انجام آن، تزریق مواد به زیر پوست در نواحی که دچار این مشکلات است می باشد.

از این روش در نواحی مختلفی مانند لب ها ، گونه ها، اطراف چشم و ناحیه تناسلی برای جوانسازی واژن استفاده میشود. در این روش جوان سازی واژن عمل تزریق ژل برای از بین بردن پیری و کهولت پوست و یا از بین بردن افتادگی های پوست استفاده میشود و روش انجام آن، تزریق مواد به زیر پوست در نواحی که دچار این مشکلات است می باشد و معمولا تزریق به قسمت لابیا ماژور انجام می شود بر اساس نتایجی مطلوبی که خانم ها از این تزریق ژل گرفته اند روز به روز طرفداران این روش جوان سازی واژن اضافه می شود.

مزایای تزریق ژل به لابیا

از مهم ترین مزیت هایی که برای انجام دادن این تزریق ژل در واژن است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون احساس درد
 • بدون نیاز به بستری
 • انجام فعالیت های روزمره
 • بدون انجام جراحی و برش
 • گرفتن نتیجه سریع بلافاصله بعد از تمرین
 • بی حسی موضعی
 • تزریق در زمان کم در ۲۰ دقیقه

همه این شرایط خوب باعث شده است تا این روش را میان روش های دیگر برتر و مورد رضایت تر قرار گرفته شود. به گونه این که امروزه بیشترین متقاضی برای زیبایی واژن انجام این روش است.

فواید انجام تزریق ژل به واژن :

 • برطرف شدن مشکل افتادگی واژن
 • رفع چین و چروک پوست واژن
 • حجم دار کردن لبه های واژن
 • سفت شدن پوست واژن
 • تنگ شدن دهانه واژن
 • کمک به درمان آتروفی (کاهش بافت عضله) واژن
 • تغییر اندازه لابیای واژن

چه کسانی کاندیدای پروتز واژن هستند؟

سوالی که اینجا پیش می آید این است که چه کسانی داوطلب انجام این پروتز هستند خب جواب کاملا مشخص است معمولا خانم هایی که احساس می کنند واژنشان نیاز به ترمیم داشته و پوستشان دچار افتادگی و یا چروک شده است برای ترمیم لب های کوچک و بزرگ واژن و برای خلاصی از این وضعیت می توانند برای انجام این روش و تزریق ژل به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. این سه مورد اولویت اول انتخاب تزریق ژل به واژن است
خانم های مسنی که ناحیه تناسلی آنها با افتادگی، پیری پوست و از بین رفتن لابیای واژن مواجه شده اند
خانم هایی که لابیای آنها کوچک و لاغرتر از حد معمول است
خانم هایی که بر اثر عارضه های ارثی و ژنتیکی، ظاهر لابیای آنها نرمال نباشد.

چه افرادی نباید به واژن خود ژل تزریق کنند؟
همانطور که تزریق ژل برای بسیاری از خانم ها انجام می گیرد ولی باید توجه داشت که این مسئله برای همه خانم ها صورت نمی گیرد و خانم هایی که مشکلات خاصی از قبیل مواردی که در زیر برایتان می گوییم مشمول انجام این تزریق نمی باشند:
*خانم هایی که مشکلات آلرژی دارند و دچار آلرژی و آسم هستند
*خانم های باردار و شیرده
*بیماران قلبی و سابقه داشتن سکته قلبی یا مغزی

*خانم هایی که مبتلا به دیابت هستند و انسولین مصرف می کنند
*خانم هایی که سابقه لخته شدن خون دارند
*خانم هایی که به بیماری خاص، مبتلا هستند
*خانم هایی که دارو های خاص مصرف می کنند
*کسانی که عفونت واژن دارند
*خانم هایی که در ناحیه تناسلی خودشان دچار زگیلی تناسلی هستند
*افرادی که به ژل حساسیت دارند
*افرادی که دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند

 

حتی امروزه استفاده از این تکنیک در ناحیه تناسلی زنان ( واژن ) نیز قابل اجرا هست . به طوری که تزریق چربی به واژن جز محبوب ترین روش ها برای حجم تر کردن واژن استفاده میشود .

هنگامی که به تزریق چربی توجه شود

     اگر مناطق چهره ای دارید که به نظر می رسد سفت و سخت است
     اگر بخواهید تصحیح دائمی بیشتری از آنچه که توسط پرکننده های موقت ارائه می شود، بخواهید
     اگر بخواهید بدن خود را بهبود ببخشید، زخم ها را مرور کنید، ریزش های بدن را پر کنید و دست ها و صورت خود را جوان کنید
     برای استفاده در بازسازی سینه، بی نظمیهای کانتور را پر کنید یا علائم واضح از ایمپلنت های پستان را پنهان کنید

ملاحظات

مزایا

     چربی اتولوگ (از بدن خود)، به عنوان مخلوط با پرکننده های پوست، جایگزین "مانند مانند،" کاهش احتمال واکنش های آلرژیک به مواد خارجی است.
     نتایج انتقال چربی طبیعی، طولانی مدت و ایمن هستند.
     انتقال چربی یک روش غیر تهاجمی برای رسیدن به جوانسازی صورت است.

مضرات

     زمان لازم برای آماده سازی بافت چربی قبل از انتقال آن، در مقایسه با پرکننده های پوستی است که بسته بندی می شوند.
     اگر چه طولانی تر از پرکننده های پوستی، انتقال چربی بیشتر است.
     برای تقویت، شما ممکن است جلسات متعدد برای رسیدن به اندازه سینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این در حالی است که با توجه به انتقال چربی، وزن و وزنی بالاتری دارد. اگر می خواهید بر روی آنچه منحصر به شما است تمرکز کنید، لطفا با جراح زیبایی شناسی خود تماس بگیرید.

آیا شما یک نامزد خوب برای تزریق چربی هستید؟

هدف از تزریق چربی، افزایش یا پر کردن مناطق کمبود حجم است. مناطق به طور معمول جوش و یا تزریق، شامل دست، صورت (از جمله لب)، افسردگی در پوست (پس از لیپوساکشن و زخم) و پستان و باسن (برای افزایش). البته، شما باید سایت های اهدا کننده را از چربی دریافت کنید. مهم است که شما هیچ مشکلی در گردش نداشته باشید، یا از یک وضعیت پزشکی یا سیگار کشیدن.

تزریق چربی صورت: اگر چروک صورت دارید مانند خط های خنده، خطوط لبخند و کوله پشتی، چربی را از شکم، ران و سایر نقاط خود بردارید و به صورت خود تزریق کنید. جراح پلاستیک شما حتی می تواند از چربی پیوند شده استفاده کند تا خطوط بین بینی و دهان را کاهش دهد، افسردگی های پوستی یا اصطکاک را اصلاح کند و چین و چروک های پیشانی را کم کند.

تقویت پستان: اگر شما تمایل به افزایش اندکی در اندازه سینه داشته باشید، شما یک کاندیدا خوب برای پیوند چربی به پستان هستید، اما سینه های خود را باید در حال حاضر دارای شکل خوب و پوست خوب است. اگر پوست ضعیف دارید، سینه های شما را تضعیف کرده یا مایل به افزایش قابل توجهی در اندازه سینه، تقویت سینه با انتقال چربی برای شما نیست. مشکل فقط با استفاده از چربی برای تقویت سینه بستگی به حجم زیادی چربی دارد که قابل پیش بینی باشد.

ایمپلنت سینه به علاوه پیوند چربی: اگر در طول عمل ایمپلنت به پستان نیاز به بهینه سازی داشته باشد، پیوند چربی می تواند مفید باشد. اگر پس از اعمال تحريک پستان با ايمپلنت اختلالات سيني باقي مانده را داشته باشيد، ناهنجاري ها را مي توان با چربي پر کرد تا يک شکل صاف و شکل مطلوب ايجاد شود.

 

 

بازسازی پستان با پیوند چربی: اگر نقص های سینه بعد از لامپکتومی را برای سرطان پستان دنبال کنید، پیوند چربی یک روش موثر برای پر کردن این نقایص است. پیوند چربی همچنین گزینه ای برای بازسازی کامل سینه پس از ماستکتومی است. با این حال، برای رسیدن به حجم کافی سینه، این معمولا یک فرایند چند مرحله ای است که نیاز به حداقل دو تا چهار پروتکل پیوند چربی دارد.

تقویت باطله با پیوند چربی: بسیاری از افرادی که مایلتر از باسن بالایی و گرد هستند، یک "آسانسور بالغ برزیلی" را انتخاب می کنند که از انتقال چربی برای تهیه یك قوزك كوچك بدون استفاده از ایمپلنت استفاده می كند. لیپوساکشن به طور معمول در هر دو منطقه مجاور استفاده می شود و چربی های اتولوگ را تزریق می کند.

جوان سازی دست با تزریق چربی: پیوند چربی به دست شما برای اضافه کردن حجم، "پرورش" مناطق چروکیده، پوشش عروق و تاندون های زیرین و بهبود کیفیت پوست شما در طول زمان موثر است.

اگر شما در بهداشت عمومی خوب هستید، نگرش مثبت و انتظارات واقع بینانه داشته باشید، به احتمال زیاد، یک نامزد مناسب برای این روش است.

اطلاعات روش تفصیلی

چطور روش انتقال چربی انجام می شود؟

چربی از یک قسمت بدن خود برداشت می شود، شسته شده و تمیز می شود و سپس با سوزن های مخصوص طراحی شده در مناطقی که نیاز به تقویت دارند، به دقت تزریق می شود. ممکن است لازم باشد که چندین بار پروسه پیوند چربی را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر تکرار کنید. پیوند چربی را می توان به عنوان فرآیند سه مرحله توضیح داد: (1) برداشت (2) تصفیه و انتقال و (3) قرار دادن.

برداشت: شما و جراح خود یک سایت را برای حذف چربی انتخاب می کنید و آن را با یک بی حس کننده موضعی تزریق می کنید. سپس جراح شما یک برش کوچک در منطقه را برای حذف چربی ایجاد می کند و با استفاده از یک تکنیک استریل، یک کانول متصل به یک سرنگ را به دقت استخراج چربی (لیپوساکشن) وارد کنید.

خالص سازی و انتقال: هنگامی که مقدار کافی چربی از ناحیه اهدا کننده به دست می آید، جراح شما آن را پردازش می کند تا سلول های چربی را برای انتقال به سرنگ های کوچک که برای تزریق چربی استفاده می شود، پردازش کنند. خالص سازی ممکن است نیاز به استفاده از یک سانتریفیوژ برای چرخاندن چربی یا فرایند تصفیه برای حذف ناخالصی ها باشد.

محل قرار گیری: منطقه مورد نظر برای دریافت پیوند خواهد شد و سپس آماده خواهد شد. جراح شما یک سوزن یا کانول را به نقطه برش سایت اضافه می کند. سوزن تزریق معمولا در داخل و خارج از مناطق به چندین بار افزایش یافته است. هر بار که سوزن یا کانول خارج می شود، یک خط از بسته های بافت چربی به دقت در هواپیما بافت طبیعی قرار می گیرد. این روند تا زمانی که اصلاحی مورد نظر به دست نیامده است تکرار می شود، ایجاد یک شبکه از چربی پیوند شده. بعضی از جراحان ماساژ مناطق مجاور را توصیه می کنند تا یک رضایت بخش ایجاد شود. دیگران ترجیح می دهند به روش قرار دادن برای تکیه بر خطوط مناسب استفاده کنند. جراح همچنین ممکن است یک پانسمان یا باند را روی منطقه پیوند قرار دهد.

هدف جراح پلاستیک زیبایی شناسی و کل کارکنان این است که به شما در دستیابی به نتایج زیبا ترین و طبیعی ترین نتایج و همچنین به دست آوردن تجربه جراحی خود به آسانی و راحت باشید.

 

گزینه های من چیست؟

چربی خود را می توان برای تغییر شکل بدن خود، اصلاح زخم ها، پر کردن افسردگی ایجاد شده توسط لیپوساکشن یا عمل جراحی سرطان و جوان سازی دست و صورت خود استفاده کنید. مکان های مشترک برای به دست آوردن چربی شامل شکم و بال ها (دسته های عشق)، سوزن خلفی و روده ها و ران ها است. گزینه های جراح پلاستیک شما با شما بحث می کنند عبارتند از:

     کدام مناطق از انتقال چربی بهره مند خواهند شد؟
     کدام مناطق برای حذف چربی بهترین هستند؟
     آیا هر روش دیگر مناسب است؟

چربی می تواند از مناطق مانند ران و باسن برداشت شود.
     سپس چربی را به لب (در تصویر) و جاهای دیگر روی صورت تزریق می کنیم.

 

 

چطور برش چربی و زخم ها چطوره؟

اسکار تنها شما ممکن است از لیپوساکشن ناشی شود که برای حذف چربی از محل اهداء استفاده می شود.

     از آنجا که برش های لیپوساکشن کوچک هستند، زخم ها نیز کوچک هستند و در مناطق پنهان قرار می گیرند. گاهی اوقات بسته به مکان ذخیره های چربی بدن شما، برش ها نمی توانند پنهان شوند.
     مقدار یا درجه زخم بستگی به روش جراح و گرایش های ژنتیکی شما دارد.
     بیشترین آسیب لیپوساکشن ها محو می شوند و در طول زمان به سختی قابل تشخیص هستند. زخم های قابل مشاهده بیشتر احتمال می دهند هنگام استفاده از کانول های لیپوساکشن بزرگ و در بیمارانی که پوست تیره پوست دارند.
     دو نوع از علائم وجود دارد که می توانند بر روی پوست پس از لیپوساکشن باقی بمانند. یکی اسکار واقعی است، و دیگری به عنوان دیشرومی، یک نقطه تاریک (hyperpigmented) و یا نور (hypopigmented) در پوست شناخته شده است.

انتخاب جراح
یک جراح را انتخاب کنید که می توانید اعتماد کنید

مهم است که جراح خود را بر اساس:

     آموزش و پرورش، آموزش و صدور گواهینامه
     تجربه با پیوند چربی
     سطح راحتی شما با او

اعضای انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی تجربه و واجد شرایط برای انجام روش زیبایی شناختی شما هستند. یاد بگیرید چگونه جراح را انتخاب کنید.

پس از پیدا کردن یک جراح پلاستیک تایید شده در هیئت مدیره در منطقه خود که در انجام انتقال چربی با تجربه است، شما نیاز به قرار ملاقات دفتر برای مشاوره خود را. به طور کلی، به دلیل ماهیت عمیق مشاوره، هزینهی مربوط به بازدید اولیه که بعضی اوقات از قیمت این روش کاسته میشود وجود دارد.

انتصاب اولیه مشاوره شما

در طول مشورت اولیه شما، شما فرصتی برای بحث در مورد آنچه شما می خواهید برای رسیدن به آن. جراح شما به عنوان یک کاندیدا برای پیوند چربی ارزیابی می کند و چگونگی پیوند چربی می تواند برای شما انجام دهد. هنگامی که جراح اهداف خود را درک می کند، ممکن است مراحل اضافی یا مرتبط را پیشنهاد کند. مهم است که در طول مشورت کاملا صادق باشیم. چندین عکس از خود را در یک عصر زودتر بیاورید آنها ممکن است به عنوان مرجع خوب برای بحث در مورد اهداف خود خدمت کنند. ایده خوبی است که به طور کامل آماده پاسخ دادن به این سوالات باشد:

    
آیا شما شرایط پزشکی یا آلرژی دارویی دارید؟ آیا شما برای هر شرایط پزشکی درمان می شوید؟
    
آیا جراحی قبلی دارید؟
    
داروهای فعلی شما و مکمل های گیاهی و گیاهی چیست؟
    
مصرف فعلی شما در مصرف الکل، دخانیات و داروهای تفریحی چیست؟
    
تاریخچه خود را با هر روش زیبایی غیرمخرب؟
    
چه نتیجه ای از جراحی انتظار دارید؟ انگیزه اصلی شما در انتقال چربی چیست؟

جراح شما نیز ممکن است:

    
از شما بخواهید به یک آینه نگاه کنید و دقیقا همان چیزی را که می خواهید بهبود پیدا کنید مشخص کنید.
    
گرفتن عکس برای سابقه پزشکی خود، اندازه گیری چهره خود و استفاده از تصویربرداری کامپیوتری برای نشان دادن پیشرفت هایی که می توانید انتظار داشته باشید.
    
وضعیت سلامتی خود را، از جمله شرایط موجود در زمینه سلامتی یا عوامل خطر، ارزیابی کنید.
    
کشش پوست شما را ارزیابی کنید.
    
گزینه های خود را بررسی کنید و یک دوره درمان را توصیه کنید.
    
در مورد نتایج احتمالی، از جمله خطرات یا عوارض احتمالی صحبت کنید.
    
نوع بیهوشی مورد استفاده را مورد بحث قرار دهید.

طرح درمان شما

بر اساس اهداف، ویژگی های فیزیکی و سال های آموزش و تجربه جراح، جراح شما توصیه ها و اطلاعات را با شما به اشتراک می گذارد، از جمله:

     یک رویکرد به روش شما، از جمله نوع روش یا ترکیبی از رویه ها.
     نتایجی که می توانید پیش بینی کنید.
     سرمایه گذاری مالی شما برای این روش.
     خطرات و عوارض مرتبط با آن.
     گزینه های بیهوشی و محل جراحی.
     برای آماده شدن برای جراحی لازم است.
     آنچه شما انتظار دارید پس از جراحی تجربه کنید.
     دکتر همچنین قبل و بعد از عکس موارد مشابه با شما تقسیم خواهد کرد و به هر سوالی پاسخ خواهد داد، بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه و هوشمندانه را بیابید.

سوالاتی که از جراح پلاستیک زیبایی شما می پرسند

برای فهرستی کلی از سوالاتی که از جراحتان در مورد پیش زمینه خود میپرسید، برای کسب اطلاعات در مورد ایمنی جراحی پلاستیک و برنامه ریزی روش خود، از Toolkit برنامه ریزی بازدید کنید.

ما این سؤالات را به شما کمک کردیم:

    
تصمیم گیری آگاهانه و هوشمندانه در مورد روش خود را.
    
تأیید کنید که جراح راست برای عمل شما وجود دارد.
    
مشاوره اولیه خود را به عنوان پاداش به عنوان امکان پذیر کنید.
    
درک گزینه های خود، نتایج بالقوه و خطرات.

مهم است که شما در عمل جراحی خود فعالانه عمل کنید، بنابراین لطفا از این لیست سوالات به عنوان نقطه شروع برای مشاوره اولیه خود استفاده کنید.

    
من یک کاندید خوب برای پیوند چربی هستم؟
    
آیا نتایج من به دنبال منطقی و واقعی است؟
    
آیا قبل از و بعد از عکس، می توانید به این روش مراجعه کنید؟
    
چگونه بسیاری از روش های پیوند چربی شما انجام شده است، و در چه نقاط بدن؟
    
جراحی پیوند چربی من کجاست و چه مدت طول خواهد کشید؟
    
آیا اسرار من دیده می شود؟
    
چه نوع بیهوشی برای من توصیه می کنید؟
    
هزینه های مربوط به روش من چیست؟
    
برای دستیابی به بهترین نتایج از من چه انتظاری دارید؟
    
چه مدت از دوره بهبودی می توانم انتظار داشته باشم و چه زمانی می توانم فعالیت های عادی را از سر بگیرم؟
    
خطرات و عوارض مربوط به روش من چیست؟
    
گزینه های من چه هستند اگر نتیجه آرایشی از روش پیوند چربی من با اهداف ما موافقت نکند؟

آماده شدن برای روش شما
چگونه می توانم برای پروسه انتقال چربی آماده کنم؟

جراح شما دستورالعمل های قبل از عمل را ارائه می دهد، به سوالات احتمالی شما پاسخ می دهد، یک سابقه پزشکی دقیق و یک معاینه فیزیکی برای تعیین تناسب اندام شما برای این روش ارائه می دهد.

    
جراح شما ممکن است عکسهای قبل از پروسه را بگذارد.
    
صرف نظر از نوع جراحی که باید انجام شود، هیدراتاسیون قبل و بعد از جراحی برای بهبود ایمنی و بهترین نتایج بسیار مهم است.

پیش از عمل شما جراح شما از شما خواهش می کند:

    
حداقل سی شش هفته قبل از این که سیگار نکشید، از خوردن ضایعات زخم و زخم شدن جلوگیری کنید.
    
اجتناب از مصرف آسپیرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs: Advil، Motrin، Aleve) و رژیم های ویتامین / هومیوپاتی که می تواند خونریزی را افزایش دهد.
    
صرف نظر از نوع روش انجام شده، هیدراته شدن قبل و بعد برای بازیابی ایمن بسیار مهم است.
    
ترتیب دادن کسی که بعد از جراحی به خانه برسد و برای حداقل بیست و چهار ساعت اول با شما بماند، مگر اینکه شما و جراح خود در سایر گزینه های بعد از عمل جراحی تصمیم گیری کرده اید. (مراجعه کنید به مراقبت بعد از عمل و بازیابی).

چطوری در روز انتقال چربی انتظار دارم؟

روش پیوند چربی شما ممکن است در یک بیمارستان معتبر، یک مرکز آزمایشی آزاد یا یک مجموعه جراحی مبتنی بر دفتر انجام شود.

    
طول درمان شما بستگی به میزان چربی و تعداد لیپوساکشنها دارد. بدیهی است که برای پر کردن صورت نیاز به چربی کمتری دارید تا سینه ها یا باسن های خود را افزایش دهید.
    
داروها را برای شما فراهم می سازد تا شما را به آسانی امکان پذیر سازد. اغلب بیهوشی موضعی و آرام سازی وریدی برای بیماران تحت انتقال چربی استفاده می شود، اگرچه بیهوشی عمومی گاهی اوقات مطلوب است.
    
برای ایمنی شما در طول عملیات، مانیتورهای مختلف برای بررسی قلب، فشار خون، ضربان قلب و مقدار اکسیژن موجود در خون استفاده می شود.
    
جراح پلاستیک شما، قبل از انجام پیوند چربی، برنامه جراحی را که با شما درگیر شده است، دنبال خواهد کرد. هنگامی که این روش آغاز شده است، ممکن است تصمیم بگیرد تکنیک های مختلف را ترکیب کند یا تکنیک را برای اطمینان از بهترین نتیجه تغییر دهد. مهم این است که احساس راحتی کنید و به تصمیم پزشک خود اطمینان داشته باشید.
    
پس از عمل شما، شما را به یک منطقه بازیابی، که در آن شما همچنان از نزدیک تحت نظارت است. شما ممکن است در محل لیپوساکشن خود یک لباس فشرده سازی برای کمک به "کوچک کردن" پوست داشته باشید. بسیاری از بیماران اعلام می کنند که این ناحیه احساس درد می کند، مثل اینکه تمرین شدید انجام شود.
    
احتمالا مجاز خواهد بود پس از یک دوره مشاهده کوتاه، به خانه بروم، مگر اینکه شما و جراح پلاستیک خود برنامه های دیگر خود را برای بهبود فوری بعد از عمل آماده کرده باشید.

پس از درمان و بازیابی

از پزشک خود بپرسید که چه مدت طول خواهد کشید تا بتوانید به سطح عادی فعالیت خود بازگردید و به دنبال این روش کار کنید. پس از جراحی، شما و مراقب شما دستورالعمل های دقیق در مورد مراقبت پس از عمل جراحی، از جمله اطلاعات مربوط به:

    
تخلیه، اگر آنها قرار داده شده است
    
عالئم طبیعی شما تجربه خواهد کرد
    
هر علائم بالقوه عوارض

گزینه هایی برای مکان های بازیابی کوتاه مدت در Aftercare and Recovery (Toolkit برنامه ریزی) را ببینید.

چگونه بلافاصله بعد از انتقال چربی نگاه و احساس خواهم کرد؟
جراح پلاستیک شما به شما توصیه می کند که چگونه به سایت هایی که از چربی استخراج شده اند مراقبت کنید. بازیابی از تزریق چربی متغیر است و ادراک از آن بهبود بسیار متغیر است. در اینجا برخی از اطلاعات بازیابی عمومی مربوط به تزریق چربی صورت است:

    
تورم و کبودی در طول هفته اول قابل توجه است و شما آماده نیست که دیگران را به صورت اجتماعی یا حرفه ای ببینید.
    
در هفته دوم کبودی حل می شود، اما شما همچنان تورم خواهید داشت.
    
در اغلب موارد بین روزهای هفتم و دهم پیشرفت چشمگیری وجود دارد اما هنوز ممکن است آماده نباشید به طور عمومی. اکثر افرادی که از زمان کار بسیار کم هستند، یک هفته از هم جدا می شوند، از جمله دو تعطیلات آخر هفته. کسانی که می توانند دو هفته یا بیشتر را در اختیار داشته باشند، حتی بهتر از بازگشت به کار هستند.
    
هفته سوم شما شروع به شبیه به خودتان خواهید کرد. استفاده دقیق از آرایش می تواند در تسخیر هر گونه نشانه های باقی مانده از تورم و یا کبودی مفید باشد.
    
هنگامی که تورم از بین می رود، شما قادر به درک تغییرات خواهید بود، اما تورم ظریف ممکن است برای هفته ها ادامه یابد.

چه مدت طول خواهد کشید؟

شما می توانید مناطق که چربی منتقل شده به نظر می رسد به نظر می رسد نرم تر و کامل تر، به شما ظاهر تجدید و جوان سازی شده را انتظار می رود. شما حتی ممکن است بهبود در بافت پوست را مشاهده کنید.

    
بقای چربی و طول عمر نتایج به مهارت های جراح، چگونگی برداشت چربی و تمیز کردن و نحوه و جایی که تزریق می شود بستگی دارد. برای انجام موفقیت آمیز، پیوند چربی نیاز به یک جراح با مهارت های بسیار توسعه یافته بر اساس تجربه و دانش تکنیک است.
    
یک فرآیند به نام پیوند میکرو فت، اگر چه کار فشرده است، بهترین راه برای اطمینان از این است که بیشترین درصد چربی پیوند شود.
    
هنگامی که با موفقیت انجام شد، چربی تزریقی خون جدیدی را از بدن شما ایجاد می کند و غذای مورد نیاز برای زنده ماندن را دریافت می کند. وقتی این اتفاق می افتد، نتایج می توانند و اغلب دائمی باشند با این حال، ممکن است یک درصد از چربی وجود داشته باشد که نمی تواند انجام شود، به همین دلیل مراحل لمس گاهی لازم است.

حفظ ارتباط با جراح زیبایی شناسی خود را
برای ایمنی و همچنین نتیجه زیباترین و سالم، مهم است که به دفتر جراح پلاستیک خود برای ارزیابی پیگیری در زمان های تجویزی و هر زمان که سؤالی درباره بهبود شیمیدرمانی و نتایج خود دارید، بازگردید.

هزینه های مرتبط

هزینه روش پیوند چربی از دکتر به دکتر متفاوت است، از یک منطقه جغرافیایی به دیگری و با تکنیک پیوند چربی انجام می شود.

میانگین هزینه های پزشکی در هر روش را ببینید.

این اعداد تنها در سال گذشته هزینه های پزشک / جراح را بازتاب می کنند و هزینه های مربوط به امکانات جراحی، بیهوشی، آزمایشات پزشکی، تجویز، پوشاک جراحی یا سایر هزینه های متفرقه مربوط به انتقال چربی را شامل نمی شود.
از آنجا که پیوند چربی جراحی انتخابی است، بیمه این هزینه ها را پوشش نمی دهد. بسیاری از جراحان برنامه های بیمارستانی را ارائه می دهند تا روش را مقرون به صرفه تر کنند.

جراح خود را بر اساس کیفیت، آموزش و تجربه - بدون هزینه انتخاب کنید.

ببینید که چرا اعضای ASAPS به طور گسترده ای برای حمایت از بالاترین استانداردهای در منطقه جراحی پلاستیک زیبایی شناخته شده اند، با مشاهده اعتبارات، آموزش و گواهینامه های اولیه خود.

محدودیت ها و خطرات

خوشبختانه عوارض قابل توجهی از پیوند چربی کم است. این روش معمولا بدون هیچ گونه مشکلی انجام می شود.

خطرات و عوارض احتمالی جراحی موضوعی است که باید در طول مشاوره خود بحث کنید. خطرات در اکثر جراحی ها مشابه هستند. برخی از عوارض احتمالی در همه جراحی ها عبارتند از:

    
واکنش جانبی به بیهوشی
    
هماتوم یا سرووم (تجمع خون یا مایع زیر پوستی که ممکن است نیاز به حذف داشته باشد)
    
عفونت
    
تغییر در احساس
    
روسری
    
عکس العمل های آلرژیتیک
    
آسیب به سازه های زیرین
    
نتایج نامطلوب که ممکن است نیاز به رویه های اضافی داشته باشد

با توجه به توصیه ها و دستورالعمل های جراح پلاستیک معتبر هیئت مدیره خود، قبل و بعد از انتقال چربی شما می توانید به حداقل رساندن خطرات خاصی کمک کنید.
سوالات به تازگی سوالات
چگونه می توان انتقال بیش از حد چربی را اصلاح کرد؟

انتقال چربی در زیر چشمانم و پایین افتادن چشم. من آن را 8 ماه پیش انجام دادم. من با سطح پوست نامنظم به نظر غیر طبیعی و تورم من را ترک کرد. چطور ...

من انتقال چربی اضافی را انجام نخواهم داد. من یکی دیگر از جراحان پلاستیک که متخصص جراحی اورژانال است، می گوییم. اضافه کردن چربی ...
چربی چربی می تواند از معده برای سینه یا باسن گرفته شود؟

من در مورد 5'7 "و 185 پوند است. من در مورد روش پیوند چربی کنجکاو هستم؛ زیرا وزن کمتری در معده کمرنگ دارم که دوست دارم مسطح شود ...

از شرح شما، شما برای پیوند چربی مناسب است. لیپوساکشن استاندارد ...
من می خواهم از چربی شکمم برای افزایش اندازه سینه ام استفاده کنم، این امکان وجود دارد؟

من دو بچه دارم شکم من بزرگ است و من سینه های بسیار کوچک دارم (36A). آیا امکان استفاده از چربی برداشت شده از شکم من برای افزایش ...

استفاده از چربی های خود برای افزایش سینه به طور گسترده ای پذیرفته شده است. شکم یک منطقه اهدا کننده عالی برای انتقال چربی است، داشتن ...
آیا می توانم چربی از معده من در سینه من قرار بگیرد؟

تمام زندگی من با این واقعیت زندگی می کنم که یکی از سینه هایم بزرگتر از دیگری است. حالا که من 48 ساله هستم و همه به جنوب رفته اند، من ...

تقویت سینه با چربی - البته شما می توانید چربی را از معده به سینه قرار دهید. افزایش چربی در پستان یک روش قابل قبول است ...

 

زنانی که در ناحیه تناسلی دچار لاغری مفرد هستند می توانند از روش تزریق چربی به واژن / یا تزریق ژل به واژن استفاده کنند . تزریق چربی از روشهای معمول در عمل پزشکی هست و در سایر نقاط بدن ( صورت ، لب ، گونه ، دست و پا و سینه و پستان و سایر اجزا دیگر بدن قابل استفاده است ) اما در جدیدترین روش تزریق چربی میتوان به تزریق چربی به ناحیه تناسلی زنان و یا واژن نام برد. که در این روش به تزریق کردن چربی باعث حجیم تر شدن و بزرگ تر شدن واژن میشود .

یکی از خدمات ویژه ای که اخیرا در کلینیک زنان انجام میشود تززیق چربی به واژن است به منظور جوان سازی و درمان افتادگی و رفع چین و چروک در محدوده ناحیه تناسلی زنان انجام میشود . تزریق چربی به واژن یکی از جدیدترین روشهای زیبایی زنان میباشد که چربی طبیعی به شخص منتقل میشود. البته استفاده از تزریق ژل برای عمل جراحی زیبایی واژن نیز مورد بحث قرار گرفته و نتایج خوبی در این خصوص گزارش شده است .

همانطور که میدانید مهبل یا واژن در بخش درونی دستگاه تناسلی زنان است . و نقطه جی نقش اساسی در روابط جنسی دارد . واژن یک عضو حساس در بدن زنان است . که شبیه یک لوله عضلانی است . طول واژن 8 تا 12 سانتی متر است که در طول رابطه جنسی یا زایمان گسترش می یابد .

نکته مهم این است که ظاهر و اندام تناسلی زنان میتواند در شکل ، اندازه ، رنگ ، بافت و ظاهر کلی هر زن با یکدیگر متفاوت باشد.

گاهی برخی از زنان ممکن است از درد ناحیه واژن احساس کنند یا ممکن است از گلن تا گردن رحم را در برمیگیرد.

شایع ترین علت درد واژن عفونت واژن است .ترشحات واژن میتواند انواع مختلفی داشته باشد که توصیه میشود تمام تغییرات طبیعی و غیرطبیعی در ترشحات واژن را اطلاع حاصل شود . اگر ترشحات زیاد باشد باید به جراح مراجعه کنید .

جراحی زیبایی واژن و عمل لابیاپلاستی می تواند جزء تحریک کنندهای رابطه جنسی میباشد . مشکل واژن می تواند مانند سایر اعضا بدن در سن و سال تاثیر داشته باشد و در سنین میانسالگی شروع به شل شدن ، کاهش حجم ، خستگی و عدم لطافت لازم باشد. زیبایی واژن ناشی از افزایش جریان خون در این ناحیه است .اگر فعالیت جنسی نداشته باشد خون کمتری در این ناحیه جریان پیدان میکند و کم کم از حجم و طراوت واژن کاسته میشود .

بعضی از فعالیت ها و ورزشها منجر به ایجاد اصطکاک و کشش مداوم ناحیه واژن میشود . اگر زیبایی واژینال برایتان مهم است بهتر است ورزشهای مناسب تری انتخاب کنید .

در یائسگی بدن با تغییراتی مواجه میشود مثل مشکلات ادراری و بیماریهای قلبی و عروقی و تغییر ژنتیک بدن .سن یائسگی در زنان متفاوت است و دارای رنج مختلفی است در دوره ای از بدن زنان با کاهش هورمون استروژن و پروژسترون مواجه است و در شکل واژن تاثیر بدی دارد و این موضوع میتواند باعث ناراحتی زنان شود .

ماندگاری جراحی زیبایی واژن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما با روش های درمانی امروزه انجام میشود مدت طولانی است در اولین جلسه تغییرات زیبایی واژن قابل مشاهده است . که هر چه زمان جراحی بگذرد نتایج بیشتر و بهتر ظاهر میگردد . نتایج عمل زیبایی زنان بسیار خوب ارزیابی شده است .بر اثر این جراحی بافت واژن تقویت شده و در نتیجه در ناحیه واژن تغییراتی نظیر سفت شدن واژن و ضخیم تر شدن بافت رخ میدهد .

خشکی واژن میتواند شامل مواردی نظیر (سوزش و خارش واژن ، ترشخ واژینال ، سوزش هنگام ادرار کردن ، دفع ادرار ناقص ، خوریزی خفیف بعد از نزدیکی ، کاهش لطافت و نرمی واژن ) .

پرسش و پاسخ جراحی زیبایی واژن.

انجام عمل لابیا در میزان لذت بردن از رابطه ی جنسی چه تاثیری میگذارد ؟

شخصی که دارای لابیاهای کوچکتری میباشد از رابطه ی جنسی بیشتر از شخصی که دارای لابیاهای بزرگتر است لذت میبرد .

پس میتوان گفت که لابیا کوچک هم از نظر ظاهری بسیار زیباتر از لابیا بزرگ می باشد و هم لذت مقاربت جنسی را چند برابر میکند.

آزمایش قبل از لیزر واژن و جراحی زیبایی واژن به چه طریق هست ؟

برای انجام لیزر واژن و جراحی زیبایی واژن نیاز به ازمایش خاصی نیست مگر در مواقعی که جراح زنان تشخیص بدهد شخص از نظر سلامت جسمی نیاز به ازمایش خاصی هست که در این صورت طبق صلاحدید جراح باید ازمایش مورد نظر را شخص بدهد . مخصوصا در اشخاص که هپاتیت دارند و یا بیماری های مقاربتی و یا زگیل تناسلی دارند که معمولا جراح زنان آزمایش پاپ اسمیر می نویسد .

آیا باردارى پس از لیزر واژن منعى ندارد؟

انجام لیزر واژینال و لیزر زیبایی واژن چون به صورت سرپایی هست منع خاصی ندارد . در این صورت اگر شخص اقدام به بارداری هم بکند مشکل خاصی برایش به وجود نمی آید .

آیا   همراه با انجام سزارین ، عمل لابیاپلاستی یا  عمل  زیبایی واژن انجام دارد؟

بستگی به نظر شخص دارد . اگر بدن شخص و توان فیزیکی شخص کشش انجام عمل لابیاپلاستی را داشته باشد . میتواند انجام بدهد و مشکلی ندارد . و در این خصوص نیز باید جراح زنان مربوطه نظرش را اعلام کند .

لیزر واژن بر روابط زناشویی چه تاثیری دارند؟ قطعا تاثیر مثبت دارد چرا که این لیزر زیبایی واژن طوری طراحی شده است که بر شکل واژن تاثیر مثبت میگذارد . البته باید لیزر در طی فواصل زمانی مشخص و مطابق با دستور جراح زنان انجام شود . درباره مسائل زناشویی در این سایت صحبت کرده ایم و بیشتر این موضوع از نظر روحی باید شخص قوی تر باشد . البته شکل فیزیکی و نرمی و لطافت واژن و خوشگل کردن واژن هم در میل شهوت زن و حتی مرد هم تاثیر دارد . این موضوع که ثابت شده هست که شکل مناسب واژن در کیفیت رابطه جنسی تاثیر میگذارد .

چگونه میتوان مشکلات جنسی خانم ها را درمان کرد ؟؟؟

علم و تکنولوژی در عصر حاضر بیانگر این نکته مهم است که اختلال جنسی خانمها با روشها و شیوه های نوین قابل درمان است . لذا علاوه بر دستگاه و تجهیزات تخصصی ، جهت درمان مشکلات جنسی خانم ها یک تیم شامل پزشکان ، بیمار ، و درمانگرهای آموزش دیده مورد نیاز است

بیشتر مشکلات جنسی ، با رفع مشکلات روحی روانی و یا یک سری اختلالات فیزیکی قابل درمان است .

ایا مشکلات جنسی خانم ها قابل درمان است ؟؟

معمولا خوشبختانه مشکلات جنسی به راحتی قابل درمان است . اختلالات خفیف که مربوط به استرس ، ترس و یا اضطراب میباشد به راحتی با مشاوره و افزایش اطلاعات بیمار و همسرش قابل درمان میباشد .

این تغییرات می تواند به علت کاهش ترشحات واژن و حس جنسی باشد . که این تغییرات مربوط به تغییرات هورمونی که به دنبال از دست دادن رحم می باشد . همانطوری که اعصاب و عروق خونی که جهت فعالیت جنسی مورد نیاز است ممکن است حین جراحی اسیب دیده باشد .

ساختار ورودی واژن 2.5 تا 5 سانت اول واژن بیشترین پایانه های عصبی را دارد و دریافت کننده ای است که بیشترین لذت را میبرد.

هشت نقطه حساس بدن زنان : کلیتوریس ، سینه ها ، لاله های گوش ، گردن و شکاف باسن

موثرترین راه پیشگیری از سرطان رحم استفاده از واکسن گارداسیل در دختران برای پیشگیری از ویروس hpv است .

برطرف کردن تیرگی پوست واژن : با استفاده از لیزر جوان سازی واژن می توان لبه های تیره و شل شده ناحیه تناسلی ، پوست واژن و اطراف آن و کشاله ران را تا چند درجه روشن تر کرد.

شستشوی مدام لب های واژن غیر ضروری است . کانال واژن حفره ای است روی هم خوابیده است که بعد از ازدواج طول و قطرش با آلت تناسلی همسر تطابق پیدا کند .

یکی از دلایل نازایی به علت خشکی رحم ( واژن ) است . در این محیط منی خشک شده و اسپرم ماتوزوئیدها نمی توانند به پیشروی خود ادامه دهند لذا میمیرند و نازایی بوجود می آید .

درد هنگام رابطه جنسی میتواند ناشی از تنگی دهانه واژن ، نوع واژن ، عفونت ، خشکی دهانه واژن ، گرفتگی عضلات میباشد .

کیفیت رابطه جنسی در دوران شیردهی چگونه است ؟

سعی کنید موقعی که سینه هایتان خالی است ( بعد از شیردهی ) نزدیکی داشته باشید.

در صورت وجود خشکی واژن از ژل مخصوص واژن در هنگام نزدیکی استفاده کنید .

درمان نکردن عفونت واژن می تواند باعث مسدود شدن با ایجاد چسبندگی در رحم و تخمدان و نازایی گردد .

عواملی که سبب ترشح غیرطبیعی از واژن میشود ( دیابت ، حاملگی ، عفونت ، دوش واژینال ، عفونت ، انتی بیوتیکها ، اسپری های پاک کننده ناحیه تناسلی )

سوال مهمی پیش می آید که آیا تزریق ژل به ناحیه تناسلی انجام بدهیم یا نه ؟

اطلاعات دقیق در این موضوع را از کجا میشود تهیه کرد ؟ میزان ماندگاری تزریق ژل به واژن چقدر است ؟ اگر تزریق ژل به واژن توسط متخصص مجرب و جراح زنان باتجربه انجام نشود مشکلات زیادی میتواند برای فرد به وجود بیاورد .

مراقبت های قبل و بعد تزریق ژل به واژن ، به چه شکل هست ؟

اگر قصد انجام تزریق ژل  به واژن  را دارید قبل از انجام آن باید تحقیق کنید گه کدام برند ژل برای شما مناسب تر و بهتر است و بایستی بیشتر درباره عوارض و مراقبت های بعد از تزریق ژل به واژن بدانید .

بدن انسان از یک ماده مشترک تشکیل شده است به اسم اسید هیالورونیک .این ماده در بین تمام نقاط بدن وجود دارد . این ماده بین کلاژن و الاستین است و آب را در پوست ذخیره کرده و حجم پوست را حفظ می کند . و میزان چین خوردگی و فرورفتگی پوست واژن را به طور قابل توجهی کم میکند .بسیاری از جراحان توصیه می کنند که تزریق ژل دائمی به هیچ عنوان استفاده نشود . ممکن است مشکلات جدی به سطح پوست واژن و یا سایر قسمت های بدن وارد کند . همچنین ممکن است برخی از افراد دچار تورم و عفونت در ناحیه تناسلی شوند

مدت تاثیر ژل  در افراد مختلف فرق دارد ، ممکن است دوام و مدت آن بین 6 ماه تا 2 سال متغیر باشد .

بعد از تزریق ژل به واژن نباید تا چند روز به محل آب بزنید ، احتمال تورم ، کبودی ، قرمزی در محل تزریق وجود دارد .

ممنوعیت در تزریق ژل به واژن :

زنان باردار

افرادی که سابقه بیماری خود ایمنی دارند .

افراد دیابت

افراد بیماران قلبی

 

با توجه به بافت بدن و افزایش سن میزان اسید هیالورونیک موجود در سطح پوست بدن کاهش می یابد و در نهایت به چین و چروک تبدیل میشود .

کاری که تزریق ژل در سطح ناحیه تناسلی می کند این است که جایگزین اسید هیالورونیک طبیعی میشود . و ظاهر پوست واژن را آبدار و تازه میکند .

علت محبوبیت تزریق ژل به واژن را میتوان به شکل دهی و فرم دهی مناسب نام برد . در واقع این ماده به طور طبیعی در بدن انسان شکل میگیرد و این سبب بهبود در رطوبت و کیفیت پوست شود . بسیاری از جراحان معتقدند که ژل ها دارای کلاژن بوده و پس از مدتی جذب پوست بدن میشود ولی یک نوع دیگر از ژل ها حاوی ترکیبات اکرانیک است و خاصیت گلوله شدن دارد و جذب پوست نمیشوند .

چه کسانی تمایل به استفاده از تزریق ژل به واژن را دارند ؟

هر کسی میتواند از این متد استفاده کند ولی افرادی که در ناحیه دچار شل شدن بافت واژن شده اند و یا عمیق شدن چین و چروک و خطوط واژن و می خواهند لابیاهای بزرگتر و پرتر داشته باشند . این روش بهترین روش است .

اکیدا توصیه میشوند قبل از استفاده از هر نوع ژل برای ناحیه تناسلی از سایت بهترین جراح زیبایی مشورت بگیرید . تزریق ژل کاربردهای زیادی در علم پزشکی دارد و اغلب برای افزایش حجم صورت با تزریق ژل انجام میشود .

تجربیات بیمارانی که از تزریق چربی به واژن و یا تزریق ژل به واژن استفاده کرده اند :

دختری 23 ساله که برای رفع خطوط و چروک شدگی ناحیه واژن به جراح زنان مراجعه کرده است . این دختر درباره مشکلات جنسی خود اینگونه بیان کرده بود که از رابطه جنسی خودم ناراضی هستم و احساس میکنم لذت نمیبرم خیلی زود خسته میشم و احساس میکنم شکل ظاهری واژنم نامناسب است . اطراف پوست واژنم خشک و بدحالت هست ، نمیدونستم چه کاری باید بکنم ، خیلی دنبال یک جراح زیبایی زنان خوب گشتم . تا اینکه با این سایت معرفی بهترین جراح زیبایی آشنا شدم . و تکنیک های مختلفی به من پیشنهاد شد از جمله تزریق چربی به واژن و تزریق ژل به واژن . و من استفاده کردم و از لحاظ جسمی و روحی بهتر شدم .

 

 

 

 

 

 

مقاله تخصصی تزریق چربی به واژن

تغییرات سنی در زنان باعث از بین رفتن شادابی و طراوت ناحیه تناسلی میشود . این موضوع ارتباط مستقیمی با اعتماد به نفس خانمها دارد و اثرات بدی در رابطه جنسی نیز دارد .تزریق چربی به لابیاماژور منجر به تغییراتی در واژن ، رفع چین و چروک واژن و چاق شدن واژن میشود . خیلی از مردها واژن تپل و چاق را دوست دارند. این موضوع در روابط جنسی نیز کمک بسیار زیادی می کند .

مزایای تزریق چربی :

عوارض بسیار کمتر دارد . هزینه اش مناسب است . صد در صد طبیعی است . روشن شدن پوست واژن . افزایش میل جنسی

امکان زایمان طبیعی پس از استفاده از این روش . عدم احتیاج به بیهوشی

کاربرد تزریق چربی به واژن : یکی از بهترین و جدیدترین متد زیبا کردن واژن در دنیاست . این عمل در بیمارستان فوق تخصصی با پیشرفته ترین دستگاه موجود انجام میشود . زیبا و روشن کردن واژن – رفع چین و لیفت واژن تغییر سایز و حجیم کردن لابیا ماژور

روشن سازی واژن – سفت کردن پوست واژن – درمان خشکی واژن – تقارن کردن شکل واژن

عمل تزریق چربی برای چه کسانی خوب است ؟؟

محدودیت خاصی ندارد هر کسی میتواند انجام بدهد . افرادی که بر اثر زایمان ، ناحیه تناسلی زشت و بدفرمی دارند

افرادی که دارای لابیا نامتقارن و نامتناسب هستند

افرادی که میخواهند واژن حجیم تر داشته باشند

آمادگی لازم برای تزریق چربی

معاینه اولیه – انجام آزمایشات تخصصی – در صورت عفونت در ناحیه واژن و دهانه رحم باید عفونت به طور کامل درمان شود

 • بیماری خاص داشته باشد باید اول درمان شود .- ترک سیگار و سایر داروها – محل تزریق چربی به واژن در ناحیه تناسلی باید پاک و تمیز باشد .

 

مراحل انتقال چربی :

1- برداشتن چربی : برداشتن چربی اضافی از خود شخص صورت میگیرد . این سلول ها چربی از بخش اهدا کننده با یک سوزن نمونه بردار زیر پوستی یا یک لوله مخصوص کانولا برداشته میشود و این فرایند به صورت طراحی شده که حداقل آسیب به سلول های چربی دارد میشود .

انتقال چربی میتواند دو مشکل را به طور همزمان برطرف کند . در این حالت چربی از نقاطی از بدن برداشته میشود که سطح تمرکز چربی در آن زیاد است .

2- جدا کردن سلول های چربی : هنگامی که به مقدار کافی چربی پوست از بافت اهدا کننده گرفته شد ، چربی با سرعت بسیار زیاد در سانتریفیوژ چرخیده شده تا به این ترتیب بتوان سلول های چربی را از ناخالصی ها و مایع اطراف آن جدا کند

3- تزریق مجدد سلول چربی : انتقال چربی با تزریق مجدد سلول های چربی به بافت های هدف بر روی واژن کامل می شود .

در این زمان ، پزشک قبلا محل های نیازمند تزریق چربی واژن را مشخص کرده و سعی میکند با تزریق مقدار چربی مناسب موارد اشکال را اصلاح کرده یا یک ظاهر جدید برای بیمار ایجاد کند .

در این مرحله با استفاده از یک سرنگ مخصوص زیر پوستی ، پزشک سلول های چربی را در محل مورد نیاز پوست تزریق میکند تا به این ترتیب بتوان به نتایج دلخواه پس از تزریق چربی است پیدا کرد.

هزینه و قیمت تزریق چربی به واژن : بستگی به فاکتورهای مثل مقدار چربی انتقال یافته و مورد نیاز بیمار و مقدار اصلاح انجام شده بر روی بافت های چربی دارد .

درمان از طریق انتقال چربی و هزینه تزریق چربی به واژن کمتر از برخی از سایر درمان های حجیم دهنده و چاق شدن واژن است . هزینه جوان سازی واژن با توجه به میزان نیاز چربی و تعداد واحد تزریق محاسبه میگردد . تزریق چربی به واژن یک روش ایمن و بی خطر برای افرادی است که میخواهند عمل حجیم سازی و جوان سازی واژن را در نواحی مختلف استفاده کنند .

تزریق چربی به واژن یک روش جوان سازی ایمن و ماندگاری طولانی ، نتایج و اثرات چشمگیر است.

لیزر زیبایی واژن جدیدترین روش کشیدن پوست واژن

جوان بودن و نداشتن چین و چروک از پایه های زیبایی محسوب میشود . الیاف کلاژن و الاستین در اثر گذشت زمان و سن باعث چین و چروک و شل شدگی میشود .

روشهای متعددی تاکنون در جهت رفع چین و چروک و شل شدگی پوست واژن مورد استفاده قرار گرفته است .

که بهترین روش آن را میتوان جراحی لیفتینگ واژن نام برد افرادی که تمایل دارند همیشه جوان بمانند بعد از 30 سالگی شروع به شل شدن پوست واژن خود می شوند . اصولا شل شدگی و افتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی بیشتر میدهد .

در افرادی که افرادی که افتادگی واژن زیاد دارند و تمایل به انجام عمل جراحی لیفت واژن ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه عمل زیبایی لابیاپلاستی انجام بدهد . تزریق چربی جدیدترین و موثرترین روش لیفت و جوان سازی واژن میباشد

نتایج و اثرات ترکیبی جراحی زیبایی واژن

 • لیفت واژن
 • رفع افتادگی واژن
 • رفع چروک های کناره های خارجی واژن
 • کم کردن عمق خطوط چروک خوردگی واژن
 • رفع افتادگی رحم
 • سفت و محکم شدن پوست واژن

 

بیشتر امار طلاق ها بر اساس امار بر مشکلات جنسی است . ترمیم واژن ( عمل پرینورافی ) برای خانم هایی که دارای گشادی و افتادگی در دهانه رحم (واژن ) شده اند .

عمل ترمیم واژن علاوه بر زیبا سازی واژن تقویت عضلات لگن و رفع افتادگی رحم را برطرف میکند . و دهانه واژن را تنگ تر میکند .

عوامل ترمیم واژن : زایمان طبیعی

مشاوره قبل از عمل ترمیم واژن

بیمار می بایستی تمام نیازهای خود را دقیقا از جراح زنان خود بخواهد و وضعیت جسمی و انتظارات خود را از عمل ترمیم واژن بیان کند

افتادگی لبه واژن : افتادگی لبه های واژن نه تنها باعث زشتی اندام تناسلی زنان است بلکه رابطه جنسی را ضعیف می کند .

 

لیفت واژن با نخ جز پرطرفدارترین جراحی زنان است با این حال مناسب ترین راه برای دستیابی به بهترین فرم را میتوان از روش جراحی لیفت واژن با نخ بهره گرفت .

با افزایش سن و تعدد زایمان میتوان بدحالتی واژن را به شکل اولیه بازگردانید عضلات واژن میتوانند با استفاده از نخ های همگرایی که حالت دو طرفه دارند به بهترین نحو به داخل کشیده شده و شکل زیباتری به واژن ببخشد . این اقدام به شکل سرپایی و سبک نیز قابل انجام است . عمل لیفت واژن امکان بازگشت آن را به فرم اولیه و متناسب شدن بخش های ورودی این عضو را فراهم کرد . نخ های استاندارد حالت مطلوب را به ارمغان می اورند .

چیزی که باعث عفونت زنان میشود ؟؟ ادرار کردن قبل از رابطه جنسی یکی از بزرگترین اشتباهات رایج زنان است که باعث به وجود آمدن عفونت ناحیه تناسلی میشود .

برای سلامت واژن چه باید کرد ؟؟

واکسن HPV – عدم استفاده از صابون ، اسپری یا نوار بهداشتی – تمرینات کگل – معاینات پزشکی منظم

ماساژ دادن ناحیه اطراف واژن بالا بردن میزان گردش خون در پاها باعث تحریک پذیری بیشتر جنسی ارگاسم واژینال راحت تر و رفع خستگی در انها میشود .

آیا میدانستید در هنگام رابطه جنسی علاوه بر آلت تناسلی و سینه ها بخش داخلی بینی متورم میشود ؟ دلیل این امر افزایش گردن خون در بدن هنگام برقراری رابطه است .

از کجا بفهمیم خانمم پریود شده ؟؟ خشم شدید ، احساس غم ناگهانی ، گریه شدید ، احساس طرد شدگی ، درد و خستگی ، احساس تنهایی

افراط در رابطه جنسی برای زنان بی خطر است ، رابطه جنسی باعث سفت شدن عضلات شکم و باسن و بهبود ساختار قامتی در زنان میگردد . مشروط بر اینکه از بیماری مقاربتی و حاملگی ناخواسته خبری نباشد .

در زمان عادت ماهانه دهانه رحم به طور کامل باز میباشد . رابطه جنسی در این زمان میتواند باعث عفونتهای شدید رحمی و در صورت تکرار عدم قدرت باروری زن در آینده را به همراه داشته باشد .

عده ای چون رطوبت منجر به رشد قارچ ناحیه تناسلی میشود با سشوار اقدام به خشک کردن ناحیه تناسلی میکنند که این غلط است . خشک کردن با دستمال کاغذی نرم و آرامی کافیست .

حقایقی درباره واژن : واژن ها حالت اسیدی دارد و در واقع P.H طبیعی آن باید بین 3.8 تا 4.5 باشد که تقریبا همتراز با یک گوچه فرنگی است کمی حالت اسیدی کمک زیادی به واژن میکند تا تعادل ترشحات واژن را حفظ کند .برای همین زمانی که از محصولات بهداشت زنانه استفاده می کنید ، باید مراقب باشید که استاندارد باشند ، چون غیر این صورت تعادل واژن را از بین میبرد . التهاب ناخواسته و مشکل زاد ایجاد میکنند جالب است بدانید که کلیتوریس فقط یک عملکرد دارد و آن هم تامین لذت جنسی است .

این بخش از بدن زنانه حساسیت خیلی زیادی دارد . و تعداد عصبی که در هر میلی متر آن وجود دارد . بیشتر از همه اندام بدن است بدن است . به نظر متخصصان تقویت عضله های واژن از طریق ورزش هایی که عضلات کف لگن را تقویت می کنند یا تمرین های میتوانند فرایند ارگاسم و کیفیت ارگاسم را در بین خانم ها بهتر کند .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طول واژن خانم ها فقط 10 سانتی متر میباشد . بنابراین 10 سانتی متر طول آلت تناسلی مردانه برای ارضای جنسی زن کافی است.

اگر عفونت دارید از رابطه جنسی پرهیز کنید زیرا رابطه جنسی باعث افزایش عفونت میشود . هیچوقت با کسانی که مبتلا به عفونت هستند رابطه برقرار نکنید .

چگونه میتوانیم از خروج باد واژن هنگام رابطه جنسی جلوگیری کنم ؟؟

متاسفانه قادر به چنین کاری نیستید . این مساله یکی از پدیده های طبیعی است که ما هیچ کنترلی بر آن نداریم . خروج باد هنگام رابطه جنسی به خاطر به دام افتادن هوا در واژن است که در طول یا پس از مقاربت رخ میدهد .

اضطراب در زنان میتواند باعث شود که واژن سفت شود . و ریلکس بودن و لذت بودن از رابطه جنسی دشوار شود و به ارگاسم رسیدن بسیار سخت است.

 

خشکی واژن موجب میشود بارداری رخ ندهد ؟ منظور از خشکی رحم نبون مخاط کافی در دهانه رحم است . ممکن هست باعث مشکلات نازایی بشود . اما این مشکلات قابل درمان است . برخی از خانم های که دچار خشکی واژن هستند . هنگام برقراری ذوابز جنسی از  ژل مخصوص واژن استفاده می کنند . استفاده از لوبریکاتور واژینال امکان بارداری را کاهش میدهد . خشکی واژن می تواند نشان دهنده وجود مشکلات مهمی مانند عدم تخمک گذری باشد .به ویژه اگر پریود نامنظم و عدم وقوع خونریزی ماهیانه همراه باشد

خانومی 30 ساله هستم که حدود 8 ماه هست ازدواج کردم و تقریبا دو ماه هست که توانستم با همسرم رابطه داشته باشم چند سالی هست که عفونت دارم و سه بار هم دکتر رفتم البته در زمان مجردی اما متاسفانه درمان نشد. برای درمان عفونت واژن چه کار میشود انجام داد ؟؟

در خانمها تجمع اعصاب جنسی در 1 سانت اول واژن قرار گرفته پس هنگام دخول فرقی بین الت 7 با 17 سانتی نیست .

سلام  . من مجردم هستم و 23 ساله مدتی هست هر ماه بعد از تمام شدن پریودم نواحی اطراف واژن ام خارش دارم . و این خارش تقریبا ده روز از روز آخر پریودم هست و تا ماه بعد خارش ندارم

افتادگی رحم چیست ؟

گاهی اوقات بدلیل مشکلاتی که برای ماهیچه ها و رباط های پرینه به وجود می اید رحم مثانه و رکتوم دچار افتادگی میشوند .  تقریبا 15 درصد زنان با این مشکل روبرو هستند . و اکثر در سن یائسگی به آن دچار می باشند . بارداری و زایمان طبیعی و طولان و سخت ، درشتی نوزاد و دوقلوزایی از جمله دلایل افتادگی رحم است . در واقع جنس بافت ها در این میان بسیار مهم است . در صورتی که خانم مبتلا در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی کند یا خود بخواهد به کمک عمل جراحی میتوان افتادگی رحم را برطرف کرد.

 

اگر نتیجه جراحی واژن برای من رضایت بخش نبود چه کاری انجام بدهم ؟؟

متاسفانه عمل زیبایی واژن علارغم بهترین تلاش ها برای دکترهای زیبایی زنان ، در بعضی مورد یک بیمار ممکن است از نتیجه جراحی زیبایی واژن دکتر خود ناراضی باشند . این اتفاق می تواند علل مختلفی داشته باشد . از جمله خطای جراحی یا انتظارات غیر واقع بینانه از طرف بیمار

 

اگر شکل جراحی زیبایی واژن در ماه های اول شکل ایده الی که مد نظر داشته اند نگرفته است . بیماران نباید وحشت زده بشوند . زیرا نتیجه نهایی جراحی میتواند تا یک سال تغییر یابد . اگر بیمار حتی پس از اینکه واژن شکل نهایی خودش را گرفت . از نتیجه جراحی ناراضی بود ، گزینه های برای اصلاح و درمان وجود دارد . بسته به میزان تغییرات که نیاز است جراح ممکن است تغییر شکل بدون جراحی ترمیمی باشد. جراحی ترمیمی را به شما پیشنهاد می کند .

مزایای سلامتی .

جراحی واژن علاوه بر داشتن مزایای زیبایی میتواند مشکلات مربوط با سلامت را نیز اصلاح کند. بهبود مشکلات ظاهری واژن و اصلاح نقص مادر زادی

کیفیت زندگی جراحی زیبایی واژن علاوه بر مزایای فیزیکی دارای مزایای روانی نیز باشد .

اشخاصی که از سایز و شکل واژن خود ناراضی هستند معمولا ظاهرشان احساس خجالت می کنند .و ممکن است از اعتماد به نفس پایین رنج ببرند

با این حال بسیاری از بیماران پس از انجام جراحی زیبایی واژن افزایش محسوس ای در اعتماد به نفس خود را گزارش کرده اند . این ویژگی به تنهایی میتواند یک دلیل بزرگ برای انتخاب جراحی زیبایی واژن باشد .

به حداقل رساندن ریسک ها : قدم اول انتخاب جراح واجد شرایط انتخاب یک جراح زیبایی واژن برجسته که استانداردهای ایمنی مناسب را حفظ کند . میتواند احتمال ایجاد عفونت ، ایجاد حفره و عوارض را کاهش دهد .

قدم دوم : بیماران باید دستورالعمل از جراحی و دستورالعمل ها فقط برای کاهش ناراحتی استفاده نمیشود . بلکه روند بهبود شما را سرعت بخشیده و سلامت بیمار را حفظ می کنند .

قدم نهایی: افراد باید ارتباط خود را با دکترشان در طول این فرایند حفظ کنند.

آنها باید تا آنجایی که ممکن است در مورد اهداف درمان ، همچنین در مورد سابقه ای پزشکی ، داروها مصرفی ، عادت کشیدن سیگار ، و نگرانی مرتبط خود به خود صادق باشند..

تزریق چربی به لابیا در مرکز جوان سازی واژن

بسیاری از زنان از طریق انتقال بافت اتولوگ (تزریق چربی لابیا ) به دنبال افزایش لک های عمیق می گردند؛ زیرا می خواهند با افزایش اندازه، افزایش شکل، اصلاح نامتقارن و بهبود استحکام، خطوط بزرگ لک های عمیق خود را بهبود بخشند. زنان اغلب با چاقی و حاملگی از تعریق و آویزان شدن لب های عمیق برخوردار می شوند. آنها ممکن است فقط با یک بزرگتر یا بیشتر از دیگران به خوبی رشد کرده باشند. هر دو سناریو کاملا رایج هستند.

 

 

نحوه تزریق ژل و چربی به اندام تناسلی و لابیا چگونه است ؟؟

به طور معمول بر اساس یک سرپایی انجام می شود، انتقال چربی اتولوگ به لک های عمیق می تواند در ارتباط با یک عمل لابیاپلاستی همراه با کاهش مونواگرافی لگن یا برداشتن گوه داخلی لگن بزرگ انجام شود.

در طی این جراحی، مخلوطی از بی حس کننده موضعی و آدرنالین به نام مایع خنک کننده ساخته شده است. این مایع از طریق نقاط دسترسی کوچک به محل مورد نظر وارد می شود. این کمک می کند که منطقه درمان شده را خراشیده و خونریزی را کنترل کند.

سپس چربی از طریق یک دستگاه لوله ای خالی به نام یک کانول شسته می شود و برای تزریق مجدد به لبهای بزرگ آماده می شود.

چربی از روش لیپوساکشن  و یا لیپواتیک جمع آوری می شود (می تواند از مونس پوبیس، ران داخلی یا جاهای دیگر بدن باشد که شما می خواهید ضخیم شده)، پردازش شده و شسته شده، و سپس در یک سرنگ قرار داده شده است. این سرنگ به یک کانول ناف کوچک و نازک متصل شده است که سپس برای تزریق چربی به لک لک های عمیق به چسباندن آن به عقب و ارائه یک نگاه جوان و افزایش یافته است.

لطفا به ما اطلاع دهید اگر به این روش علاقه مند به لابراتوار یا به عنوان مستقل هستید. ما همچنین از پرکننده های مصنوعی بی نظیر مانند Juvederm و Restylane ارائه می دهیم که می تواند به راحتی لب های بیرونی را نیز بپوشاند و بدون جراحی برنامه ریزی شود.

مطلب ویژه : بیشترین و مهمترین کاربرد تزریق چربی به واژن به منظور زیبایی دستگاه تناسلی انجام میشود .

معمولا افرادی که دارای سن بالا هستند به دلیل افزایش سن امکان دارد در قسمت هایی لب های خارجی دستگاه تناسلی چربی از دست بدهند و این دسته عزیزان میتوانند با تزریق چربی علاوه بر زیبایی باعث جوان سازی دستگاه تناسلی شان شوند . جوان سازی ناحیه تناسلی بعد از زایمان و یا کاهش وزن و بالا رفتن سن کار دشواری این ناحیه برای بسیار از خانم ها حائز اهمیت بوده و در بسیاری از موارد افتادگی پوست این ناحیه آزاردگی خاطر و بروز مشکلات جنسی میشود . به کمک لیپوماتیک می توان مقداری چربی از بدن بیرون کشید و چربی های اضافه را در ناحیه تناسلی ایجاد خواهد شد .

 

 

بهترین جراح زیبایی , زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی بعد از تزریق ژل به مدت 10 تا 15 سال ماندگار خواهد بود و امکان تزریق مجدد چربی در آن وجود نخواهد داشت .

بعد از جراحی مسلما درد به سراغ شما خواهد آمد . که شما می توانند می   از مسکن ها استفاده کنید تا بتواند این دردها را کنترل کنید .

به هیچ عنوان فعالیت های سنگین انجام ندهید . وقتی بعد از گذشت سه روز فعالیت های عادی و روزمره خود را از سر بگیرید .

تا یک تا دو ماه مقاربت جنسی شما باید قطع شود .

واژن با افطایش سن دچار شل شدن ، کوچک شدن ، چروکیده و غیر قرینگی میشود ، کوچک شدن واژن ، چروکیده و غیر قرینگی میشود . معمولا برای لابیا مشکلات نامتقارنی و بد شکل دارند .

کسانی که با زایمان طبیعی به افتادگی لب های واژن مبتلا شده اند جراحی لابیاپلاستی بسیار موثر واقع میشود . بعد از انجام لابیاپلاستی باید استراحت مطلق در روزهای اول رعایت شود . و مقاربت جنسی تا یک ماه صورت نگیرید ..

عفونت مجاری ادرار : عفونت و تحریک مجاری تناسلی ، عوارض جانبی داروها ، تضعیف مثانه ، ضعیف بودن عضلات مجراری ادرار ، فعالیت بیش از اندازه عضلات سیستم عصبی و عدم تحریک

مراحل عمل تزریق چربی به واژن - جراحان برتر

در عمل تزریق چربی به واژن ،چربی از قسمتی از بدن شما برداشته می شود.این کار با دستگاه های بسیار پیشرفته ای صورت میگیرد .شسته شده و خالص سازی می شود و سپس با احتیاط از طریق سوزن های با دقت طراحی شده به نواحی نیازمند افزایش حجم تزریق می شود. در کل عمل تزریق چربی را می توان در ۳ مرحله خلاصه کرد که با هم آنها را مرور خواهیم کرد.

 

مرحله اول عمل تزریق چربی به واژن  – برداشتن چربی از محل دهنده :

شما و جراحتان محلی را که قرار است چربی از آنجا برداشته شود قبل از عمل مشخص می نمایید و سپس آن ناحیه با محلول بی حسی موضعی پر خواهد شد.

سپس جراحتان یک برش کوچک در آن ناحیه برای برداشت چربی ایجاد می کند و با استفاده از روش استریل یک لوله را که به یک سرنگ متصل است وارد ناحیه می کند تا مثل لیپوساکشن ولی با فشار منفی کمتر چربی رقیق شده با محلول بی حسی خارج شود.

مرحله دوم عمل تزریق چربی – جداسازی و خالص سازی بافت بدست آمده:

به محض اینکه چربی کافی از محل دهنده بدست آمد،جراحتان آن را طی مراحلی آماده می کند تا در سرنگ های کوچکی که برای استفاده در تزریق چربی کاربرد دارد قرار داده و آماده تزریق نماید.خالص سازی چربی معمولا بوسیله دستگاهی بوسیله سانتریفیوژانجام می شود که باعث جدا شدن چربی خالص از سرم و خون و سایر مواد موجود در نمونه اولیه شود.

مرحله سوم عمل تزریق چربی – قرار دادن چربی در محل مورد نظر:

سپس ناحیه ای که باید چربی آماده شده در آن تزریق شود،آماده می شود.جراحتان یک سوزن یا لوله(کانولا)را به برش کوچکی که در ناحیه گیرنده چربی ایجاد شده است وارد می کند.

سوزن تزریق به دفعات در محلی که باید افزایش حجم یابد وارد و خارج می شودو هر بار که سوزن یا لوله تزریق بیرون کشیده می شود در مسیر خارج شدن مقداری چربی تزریق می شود و سپس در دفعه بعد عمق و یا جهت تزریق تغییر داده شده و مجدداه این روند تکرار می شود.

این مراحل تا زمانیکه شکل و میزان لازم و مورد نظر بدست آید ادامه می یابد.

برخی از جراحان به ماساژ بعد از تزریق برای پخش شدن و صاف شدن چربی در ناحیه مورد نظرمعتقدند در حالیکه گروه دیگری تنها به دقت بیشتر در تزریق بسنده می نمایند.

در نهایت جراح ممکن است که یک پانسمان یا بانداژ را در روی ناحیه گرافت شده قرار دهد.

 

 

 

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /