هزینه تزریق چربی به صورت / حقن الدهون / تكلفة ضخ الدهون / تزریق چربی به واژن چقدر میباشد

تزریق چربی به صورت و سایر قیمت هابی بدن مثل گونه ، لب ، پا ، باسن ، مچ پا ، پیشانی، سینه ناحیه تناسلی زنان (واژن) قابل انجام است . همچنین به عنوان پیوند چربی ...حقن الدهون / تكلفة ضخ الدهون /

معرفی بهترین مرکز تزریق چربی

فوق تخصص زیبایی از انگلستان و المان

تهران - شیراز 

 

 

برای نوبت دهی موبایل فوق را انتخاب کنید .

چربی خود بیمار از ناحیه کنار ران پا  یا  شکم  توسط دستگاه بادی جت آلمانی
بدون هیچ گونه درد و خونریزی گرفته میشود .

مدت زمان عمل : حدود یکساعت

مدت زمان بستری بودن در کلینیک: بیمار بلافاصله بعد از تزریق چربی مرخص است.

بیهوشی: این عمل تحت بیحسی موضعی انجام می شود و کاملا بدون درد است.
 
مدت زمان بهبودی : بطور معمول بیمار از روز سوم بعداز تزریق چربی می تواند به سرکار خود باز گردد. هر چه چربی بیشتری تزریق گردد , تورم حاصله بیشتر خواهد بود.

دفعات ترمیم : بطور معمول یکبار شارژ کافی هست و این شارژ در طول سال اول به طور رایگان�������� برای شما عزیزان انجام میشود.

ماندگاری : بسته به شرایط استریلیتی عمل و تکنیک گرفتن و تزریق چربی متغیر است. اگر چربی با تکنیک درست تزریق شود و 3 ماه بعد از تزریق باقی ماند آن چربی دائمی خواهد بود.

وقتی اماده شدید تا گزینه هایتان برای تزریق چربی را بشناسید باید اطلاعات لازم در مورد روش هایش را به دست بیاورید .

از کجا شروع کنیم ؟ برای هزینه تزریق چربی چگونه باید اطلاعات کسب کنیم؟

باید دقیق و مشخص کنید که چرا میخواهید تزریق چربی کنید ؟ نباید انتظار داشت که تزریق چربی زندگی تان را زیر و رو میکند . درست است که در موارد بازسازی برای ترمیم پوست و احیای جنبه هایی که بر اثر تروما ، بیماری مادرزادی اسیب دیده اید ممکن است تغییری چشمگیری در ظاهر و عملکرد انها به وجود اید .

هزینه های که باید بپردازید بستگی به نوع کاری هست که میخواهید انجام دهید . دستمزد پزشکتان برای تزریق چربی مهم است . ریز هزینه های  تزریق چربی بر اساس دستمزد جراح ، هزینه مرکز جراحی ، هزینه های ابزارهای خاص پزشکی به دقت به شما اطلاع داده میشود . لازم باشد که هزینه آزمایشهای قبل از تزریق چربی را هم بپردازید .

اغلب پزشکان هزینه ویزیتهای بعدی را هم در هزینه جراحی می گنجانند . با این حال باید به طور مشخص سوال کنید که ایا این ویزیتها را هم در همان هزینه جراحی گنجانده است یا نه

اگر میخواهید که در واحدهای ریکاوری خاص پس از عمل دوره نقاهت را بگذارنید . ریز این هزینه هم باید به اطلاع تان برسد . این هزینه همه چیز را در برمیگیرد . از اتاق و تخت گرفته تا مراقبتهای اولیه . تسهیلات . تجهیزات.

موارد استفاده تزریق چربی:

به غیر از برطرف کردن، چین و چروک های عمیق می توان از این روش در سایر بخش های دیگر جوانسازی از جمله:

    پر کردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه وزیر چشم
    برجسته سازی لب ها , گونه ها ,چانه
    برجسته سازی لب های واژن
    بزرگ کردن سینه ها و بازسازی سینه
    جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست
    پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها


    بهبود برخی اسکارها برای مثال اسکار آکنه
    حجم دادن به صورت در موارد اتروفی نیمه صورت
    گونه های فرو رفته و خطوط صورت پر کردن
    تزریق چربی در نواحی از صورت که حرکت زیادی ندارند ماندگاری خوبی دارد همانند خطوط زیر چشم و گونه های فرو رفته وخالی ولی استفاده از چربی برای پر کردن لب ها مناسب و موفقیت آمیز نیست.
    همچنین چربی جهت پر کردن فرورفتگی های دست در دوران پیری در نواحی بین استخوانی کاربرد دارد.
    تزریق چربی جهت برجسته سازی در ناحیه سینه توصیه نمی شود زیرا بعدها تشخیص سرطان سینه را با مشکل مواجه می کند.
    تزریق چربی در مطب یا کلینیک بدون نیاز به بستری و به صورت سرپایی انجام می شود.مورد استفاده قرار می گیرد.
چه مناطقی برای برداشت چربی مناسب هستند؟

بهترین محل‌هایی که می‌توان چربی را برداشت کرد در افراد مختلف متفاوت است و منطقه‌ای مناسب است که چربی آن با رژیم غذایی کم نمی‌شود .عموما بهترین مناطق قسمت خارجی ران و باسن هستند. اما به طور کلی  تقریبا از چربی زیر پوست در هرنقطه ای از بدن میتوان بدین منظوراستفاده کرد ولی نواحی پهلو ها ،رانها، کنار زانو وزیر شکم معمولا چربی مقاومتری دارد. آیا با یک‌بار تزریق چربیمی توان به نتایج مطلوب رسید؟

کلا تزریق چربی باید 4-2 بار تکرار شود تا نتایج کاملا مطلوبی ایجاد کند، برخی پزشکان هربار از چربی تازه کشیده شده استفاده می کنند، برخی نیز چربی را فریز کرده و ماه‌های بعد تزریق می‌کنند.

چرا این روش جزو پرطرفدارترین روش پرکنندگی است؟

چون این چربی از بدن خود فرد گرفته می شود، احتمال بروز واکنش آلرژیک وجود ندارد و بروز مشکل پس زدگی بسیار کم است. همچنین دوام و ماندگاری این روش از سایر فیلرهای دیگر بیشتر است. همچنین امکان جابجایی ویا حرکت در زیر پوست ندارد.
دوره نقاهت چقدر است و عوارضی به همراه دارد؟

دور نقاهت آن معمولا 2 هفته می باشد که در این 1تا 2 هفته تورم در ناحیه تزریق شده وجود دارد . عوارض تزریق چربی نادر است، گاه تجمع کوچکی از چربی اتفاق می‌افتد که عموما برطرف می‌شود، از عوارض دیگر ادم، کبودی، نامنظمی و ایجاد کیست است.
بعداز تزریق چربی  این نکات را جدی بگیرید!

توصیه های پس از تزریق چربی

    پس از تزریق از ماساژ و هرگونه دستکاری ناحیه  و استفاده بیش از حد از عضلات صورت خودداری کنید تا مانع از حرکت چربی تزریق شده شوید.
    جهت کاهش التهاب ناحیه از کمپرس یخ برای 24-48 ساعت استفاده نمایید.
    1هفته پس از تزریق جهت چک ناحیه دهنده و ناحیه دریافت کننده چربی توسط پزشکتان مراجعه نمایید.
    6-8 هفته پس از تزریق مجدادا توسط پزشک ویزیت شوید زیرا در این زمان تورم ناحیه از بین رفته و نتایج اولیه تزریق قابل رویت اند.
    درصورتی که نتیجه دلخواه  رویت نشود پس از 3 ماه از اولین تزریق میتوان تزریق مجدد جهت ایجاد نتیجه دلخواه انجام داد.


برای جلوگیری از بروز عفونت، نیاز است زیر نظر پزشک برای مدت چند روز از آنتی بیوتیک استفاده شود. همچنین بعد از تزریق چربی نباید چند روز به محل تزریق دست زده شود چرا که ممکن است چربی تکان بخورد. همچنین توصیه میشود که از وارد کردن فشار زیاد به محل تزریق به مدت 7 تا10 روز ونیز ازفعالیت سنگین، ورزش شدید و خم شدن تا چند هفته پرهیز کند. به علاوه در سه هفته ی اوّل تزریق، از قرار گرفتن طولانی مدت در آفتاب، استفاده از فضاهای گرم (سونای خشک و بخار) و حمام های طولانی مدت شدیدا بپرهیزید.

به طور کلی توصیه می شود از روش تزریق چربی در سنین بالاتر استفاده شود. حتی افرادی که صورت لاغری دارند و قصددارند با این روش تا حدودی این مشکل خود را برطرف کنند توصیه می شود در سنین پایین از انجام این کار پرهیز کنید. درست است که چربی از بدن خود فرد برداشته می شود و احتمال بروز آلرژی در این روش بسیار کاهش پیدا می کند اما بهتر است سن تزریق با پزشک معالج چک شود. یکی دیگر از مزیت های این روش این است که دوام چربی از فیلرهای هیالورو نیک اسید بیشتر است. همچنین چون بدون بیهوشی انجام می شود می تواند یکی از روش های جوانسازی با کمترین عارضه های احتمالی باشد. در آخر بهتر است بدانید که گاهی اوقات برای حصول نتایج ماندگارتر نیاز به چند جلسه تزریق چربی داریم. در بعضی از بیماران اثرات تزریق چربی برای مدت یک سال یا بیشتر باقی می ماند اما معمولا چربی به آهستگی توسط بدن جذب می شود.

میزان ماندگاری چربی چقدر است؟

میزان بقا و ماندگاری سلول چربی پیوندی هنوز مشخص نشده است.
در چند ماه اول بدن شما 65 % چربی تزریق شده را جذب می کند و اغلب 35% چربی در ناحیه تزریق میماند تجربه نشان داده است میزان ماندگاری چربی به تکنیک تهیه و فراهم آوری چربی و تکنیک تزریق بستگی دارد امروزه روش های جدیدی برای افزایش بقای چربی ابداع شده اند.
برای افزایش ماندگاری تزرریق 3-4 مرتبه تمدید تزریق عرض 6 ماه تا 1 سال انجام می شود.

تزریق چربی ناحيه تناسلي زنان بدون بیهوشی با دستگاه بادی جت  ����

��������با بالا رفتن سن چربی های بدن شروع به آب شدن می کنند. در خانم ها به دلیل بالا رفتن سن و یا افتادگی پوست قسمت لب های خارجی، زیبایی واژن خود را از دست می دهند بنابراین به دنبال راهی برای بدست آوردن دوباره زیبایی واژن خود می باشند.
همچنین جوانسازی واژن در برخی دیگر از خانم ها که زایمان داشته اند و این امر موجب از بین رفتن زیبایی واژن آنها و به وجود آمدن مشکلات جنسی و ناراحتی برای آنها شده است، انجام می شود.
در این شرایط ذکر شده بهترین روش برای بازگشت زیبایی از دست رفته  تزریق چربي يا ژل به واژن  می باشد. با تزریق چربي می توانید تا ١٠ الي ١٥ سال جوانتر شده و از زیبایی واژن خود لذت ببرید.


سوالات متداول درباره هایفوتراپی
(جوانسازی و کشیدن پوست صورت و گردن)

 
1) مزیت لیفت با روش هایفوتراپی نسبت به سایر روش ها چیست؟

 
در هایفوتراپی لیفت بدون نیاز به جراحی است و از امواج اولتراسوند (به جای تیغ جراحی) استفاده می شود. فرد پس از انجام هایفو می تواند بلافاصله در محیط کار حاضر شود زیرا نیاز به  نقاهت ندارد و حداقل درد و حداکثر اثر بخشی را دارد.

 
2) روش کار و تاثیر گذاری هایفو جهت جوانسازی صورت وگردن چگونه است؟

 
در این روش امواج اولتراسوند از طریق پروپ هایی مخصوص به اعماق پوست فرستاده می شود و با ایجاد نواحی گرمایی دقیقا بر روی عضله (عمقی ترین قسمت پوست) کلاژن سازی فعال می شود.

 
3) اثر و نتیجه این روش را کی مشاهده می کنید؟

 
پس از انجام هایفو فرد احساس سفتی و مختصر بالا رفتن پوست ناحیه درمان شده می کند ولی اثر واقعی از 3-6 ماه پس از عمل دیده می شود. و اثرات لیفتینگ حداقل تا 1 سال ادامه دارد.

 
قرن جوانسازی بدون جراحی (لیفتینگ با نخ)

 
4) این روش چقدر زمان می برد؟

 
لیفتینگ با هایفو در ناحیه صورت نیازمند 20 -40 دقیقه زمان است.
 
5) ایا جنسیت و یا میزان سن در در جوابگویی تاثیر دارد؟

 
جنسیت در تاثیر پذیری هایفو اثری ندارد اما بایستی سن فرد بیش از 32 سال باشد.
 
6) اقدامات قبل و بعد از هایفو تراپی چیست؟

 
قبل از هایفوتراپی نیاز به کار خاصی نیست (جز در موارد خاص مختصری بی حسی موضعی کفایت می کند) پس از هایفو تراپی فرد نبایستی پوست را گرم کند و بهتر است از ترکیبات خوراکی فعال کننده کلاژن سازی استفاده کند.
 

 
قرن جوانسازی بدون جراحی (لیفتینگ با نخ)

 

 
7) آیا هایفو عوارض و یا خطری دارد؟

 
هایفو در صورتی که در مطب پزشک متخصص انجام شود و درجات به درستی تنظیم شوند هیچگونه عارضه ای نخواهد داشت.
 
8) هایفو مناسب چه افرادی نمی باشد؟

 

    در افرادی که دارای دیابت پیشرفته هستند
    وجود پروتز فلزی در ناحیه درمان
    وجود عفونت فعال در ناحیه درمان
    خانم باردار
    افراد زیر 30 سال

 
9) ماندگاری این روش چقدر است؟

 
ماندگاری هایفو حداقل 1 سال می باشد.

 

 
قرن جوانسازی بدون جراحی (لیفتینگ با نخ)

 

 
10) آیا بعد از این روش نیاز به  استراحت و یا بستری می باشد؟

 
پس از انجام هایفو نیازی به بستری یا استراحت در منزل نبوده و فرد سریعا به فعالیت های روزمره باز می گردد.
 
11) آیا این روش برای هر نوع پوستی ( تیره، روشن و ...) مناسب است؟

 
هایفو برای انواع پوست روشن تا تیره مناسب است.
 
12) هایفو چه کاربردهایی دارد و مناسب کدام نواحی بدن است؟

 
هایفو جهت جوان سازی و لیفتینگ پوست صورت ، گردن ، دکلته و بازوها و ... کاربرد دارد.

 
قرن جوانسازی بدون جراحی (لیفتینگ با نخ)
 
13) فاصله زمانی میان تزریق ژل و بوتاکس با هایفو تراپی به چه صورت است؟

 
بلافاصله پس از هر هایفو تراپی می توان از بوتاکس استفاده کرد ولی پس از تزریق بوتاکس یا ژل نبایستی تا 1 ماه هایفو انجام شود.
 
14) آیا بعد از روش هایفو محدودیتی در استفاده از کرم های آرایشی و بهداشتی وجود دارد؟

 
بعد از استفاده از هایفو محدودیتی در استفاده از کرم های آرایشی وجود ندارد.
 
15) هایفو را در چه مراکزی انجام دهیم ؟

 
هایفو بایستی در مطب تخصصی پوست و مو تحت نظر پزشک متخصص انجام شود.

 
سوالات متداول درباره لیفتینگ با نخ
 

 

 
قرن جوانسازی بدون جراحی (لیفتینگ با نخ)

 
1) مزیت لیفت با نخ نسبت به سایر روش ها چیست؟

 
روشی بسیار کم تهاجم است که به پزشک اجازه می دهد با تکنیک هنرمندانه پوستتان را فقط در 30 دقیقه بالا بکشد (لیفت کند)

 
2) روش تاثیر گذاری لیفت با نخ در جوانسازی چگونه است؟

 
در نقاط معینی از پوست سوراخ های کوچکی ایجاد شده سوزن بسیار ظریف و همراه نخ لیفتینگ وارد بافت می شود و قسمت انتهایی نخ در نواحی بافت گیر افتاده و به صورت قلاب پوست را بالا می کشد.
 
3) چند نوع نخ برای این روش وجود دارد و تفاوت آن ها در چیست؟

 
دو نوع نخ برای این کار وجود دارد:

     Aptos
     counter  

که یکی به شکل یک جهته عمل لیفتینگ را انجام می دهد و دیگری به صورت دو جهته تفاوت در شکل نخ ها و طراحی آن هاست.

 
4) این روش مناسب برای چه افرادی می باشد؟

 
این روش برای افرادی که نیاز به لیفتینگ مختصر دارند و نشانه های پیری اندکی در چهره شان پدیدار شده مناسب است (سن 35 سال به بالا) یا افرادی که جراحی لیفتینگ تهاجمی انجام داده اند ولی هنوز مختصری افتادگی در پوست دارند و افرادی که تمایل به لیفت ابرو دارند.
 
5) اثر و نتیجه این روش را کی مشاهده می کنید و ماندگاری آن چقدر است؟

 
بلافاصله پس از انجام عمل لیفتینگ برای فرد قابل مشاهده است.
ماندگاری این روش تا 1 سال است ولی پس از جذب نخ همچنان کلاژن سازی تا مدتی ادامه دارد.
 
6) آیا بعد از لیفت با نخ محدودیتی در استفاده از کرم های آرایشی و بهداشتی وجود دارد؟

 
چند روز بعد از لیفت با نخ می توان کرم های جوان سازی و آرایشی را شروع کرد.

 

عندما تكون مستعدًا لمعرفة خياراتك لحقن الدهون ، يجب أن تحصل على المعلومات التي تحتاجها حول طرقك.

من أين تبدأ؟ كيف نحصل على معلومات حول تناول الدهون؟

عليك أن تكون حذرا حول لماذا تريد حقن الدهون؟ لا يجب أن تتوقع أن تؤثر حقن الدهون على حياتك. صحيح أنه في حالات إعادة البناء لإصلاح الجلد واستعادة الجوانب الصادمة للأمراض الخلقية ، قد يكون هناك تغيير كبير في مظهرها ووظائفها.

تعتمد التكاليف التي يجب عليك دفعها على نوع العمل الذي تريد القيام به. راتب الطبيب الخاص بك هو مهم لحقن الدهون. كمية صغيرة من حقن الدهون على أساس أجور الجراح ، وتكلفة المركز الجراحي ، وسيتم إبلاغ تكلفة الأجهزة الطبية الخاصة بعناية. تحتاج إلى دفع تكلفة الاختبارات قبل حقن الدهون.

معظم الأطباء يشملون تكلفة الزيارات المستقبلية على حساب الجراحة. ومع ذلك ، يجب أن تسأل تحديدًا ما إذا كانت هذه الزيارات مضمنة بنفس تكلفة الجراحة.

إذا كنت ترغب في استعادة المستردات في وحدات الاسترداد بعد العملية. هذه الرسوم يجب أن تدفع لك. يكلف كل شيء. من الغرفة والسرير إلى الرعاية الأولية. المرفق. المعدات.

استخدامات حقن الدهون:

بصرف النظر عن إزالة التجاعيد العميقة ، يمكن تجديد هذه الطريقة في أجزاء أخرى من الجسم ، بما في ذلك:

    ملء وجوه نحيف نحيلة مثل عين السكرتير
    تجميل الشفاه والخدود والذقن
    الشفة المهبلية تسليط الضوء
    تكبير الثدي وإعادة بناء الثدي
    تجديد اليدين والتخفيض الواضح للأوعية تحت الجلد
    ملء ندبة أو ندوب وحروق مستنفدة
تحسين بعض الندوب على سبيل المثال ندوب حب الشباب
    تدليك الوجه الوجه
    الأنواع المسقطة وخطوط تعبئة الوجه
    
    يستخدم الدهون أيضا لملء الفجوات في اليد أثناء الشيخوخة في مناطق ما بين الفقرات.
    لا ينصح شفط الدهون لتعزيز الثدي لأنها سوف تتسبب في نهاية المطاف في تشخيص سرطان الثدي.
    حقن الدهون في العيادة أو العيادة دون الحاجة للقبول والعيادة الخارجية.يستخدم.
ما هي المناطق المناسبة لإزالة الدهون؟

هل من الممكن تحقيق نتائج مثالية مع الكربوهيدرات التي تم حقنها مرة واحدة؟لماذا هذه الطريقة هي طريقة التعبئة الأكثر شعبية؟

لأن هذه الدهون مأخوذة من جسمك ، لا يوجد خطر من الحساسية ، وحدوث تخلف منخفض جداً. أيضا ، فإن المتانة والمتانة من هذه الطريقة هي أكثر من غيرها من الملفات الأخرى. كما أنه من غير الممكن التحرك أو التحرك تحت الجلد.
ما مقدار ما يتم استرداده وما هي التكاليف؟

تستغرق فترة النقاهة عادة أسبوعين ، حيث يحدث انتفاخ في المنطقة المحقونة خلال أسبوع إلى أسبوعين.
خذ هذه النقاط على محمل الجد بعد حقن الدهون!

نصيحة بعد حقن الدهون

    بعد الحقن ، تجنب استخدام التدليك وأي تلاعب بالمنطقة والاستخدام المفرط لعضلات الوجه لمنع حركة الدهون المحقونة.
    للحد من التهاب المنطقة ، استخدم ضغط الثلج لمدة 24-48 ساعة.
    استشر طبيبك لمدة أسبوع واحد بعد الحقن للتحقق من المنطقة ومنطقة المتلقي الدهون.
    بعد 6-8 أسابيع من الحقن ، قم بزيارة الطبيب بسبب فقد منطقة التورم ونتائج الحقن الأولية مرئية.
    إذا لم يتم رؤية النتيجة المرجوة ، بعد 3 أشهر من الحقن الأول ، يمكنك إعادة الحقن لتحقيق النتيجة المرجوة.


مطلوبة المضادات الحيوية لبضعة أيام لمنع ظهور العدوى. أيضا ، بعد حقن الدهون ، لا ينبغي أن يؤخذ إلى موقع الحقن لبضعة أيام لأن الدهون قد تهز. ومن المستحسن أيضًا تجنب الاضطرار إلى الضغط على الحقن لمدة تتراوح من 7 إلى 10 أيام وممارسة التمارين الرياضية الشاقة ، لتجنب الرياضات المتطرفة والانحناء لبضعة أسابيع. بالإضافة إلى ذلك ، في الأسابيع الثلاثة الأولى من الحقن ، تجنب التعرض لفترات طويلة لأشعة الشمس ، وتجنب البقع الساخنة (الجافة والبخارية) والحمامات طويلة الأمد.

بشكل عام ، يوصى باستخدام طريقة حقن دهنية في سن أكبر. حتى أولئك الذين لديهم وجه رقيق والذين ينوون معالجة هذه المشكلة إلى حد ما يُنصحون بتجنب القيام بذلك في سن مبكرة. ميزة أخرى من هذه الطريقة هي أن المتانة الدهون من المدونين حمض الهيالورونيك أعلى. أيضا ، لأنها تتم دون تخدير ، يمكن أن يكون واحدا من طرق التجديد مع أقل المضاعفات المحتملة. في النهاية ، من الأفضل أن نعرف أنه في بعض الأحيان للحصول على نتائج أكثر دواما ، نحن بحاجة إلى بعض الحقن الدهنية. في بعض المرضى ، تستمر آثار حقن الدهون لمدة سنة واحدة أو أكثر ، ولكن عادة ما يتم امتصاص الدهون ببطء من قبل الجسم.

كم من الدهون يدوم؟

لم يتم بعد تحديد معدل بقاء وبقاء خلايا نقل الدم.
في الأشهر القليلة الأولى جسمك 65٪ من الدهون حقن تمتص ومحتوى الدهون في كثير من الأحيان 35٪ في منطقة حقن يبقى أثبتت التجربة أن بقاء تقنية الدهون توفير الدهون وحقن تقنية يعتمد اليوم، وتقنيات جديدة لزيادة البقاء على قيد الحياة لقد اخترع الدهون.
لزيادة متانة التسريب ، يتم تمديد 3-4 حقن من 6 أشهر إلى سنة واحدة.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader