هزینه تزریق چربی به صورت | تزریق چربی به واژن ، دنبال یه جراح و متخصص خوب واسه تزریق چربی هستی ؟

تزریق چربی به واژن هم مد زنان باربی شد . امروزه استفاده از تزریق چربی در قسمت های مختلف بدن قابل انجام است . به طوری که حتی در ناحیه تناسلی زنان ( واژن ) نیز قابل انجام هست . خیلی از زنان برای حجیم کردن صورت و ناحیه گونه و پیشانی و گردن و حتی بدن و سینه و پستان خود اقدام به تزریق چربی می کنند . اما قابل توجه هست که تزریق چربی در واژن هم امروزه به جدیدترین روش تزریق چربی و استفاده از آن تبدیل شده است . حال در ادامه توضیح خواهیم داد که تزریق چربی در صورت و ناحیه تناسلی زنان (واژن ) چگونه است

 تزریق چربی به صورت و واژن . همچنین به عنوان پیوند چربی یا تزریق چربی شناخته شده است. یک روش پیوند چربی از ناحیه هایی که چربی بیش از حد مانند ران بیرونی دارد، چربی را جابجا می کند و آن را به ناحیه هایی که ممکن است فاقد حجم باشد مانند چهره، دست، سینه یا باسن شما تزریق کند. این روش بی خطر، طولانی مدت، تحمل پذیر است ...

http://jarahanbartar.ir/1/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

تزریق ژل به واژن , پروتز واژن , هزینه پروتز واژن با تزریق ژل : جز روش های که برای جوان سازی و روشن سازی واژن گفته شده است. تزریق ژل به واژن یکی از پرکاربرد ترین روشهای جوانسازی واژن ، است که این روش تزریق ژل به اندام تناسلی خانم ها انجام می شود. تزریق ژل برای از بین بردن پیری و کهولت پوست و یا از بین بردن افتادگی های پوست استفاده میشود و روش انجام آن، تزریق مواد به زیر پوست در نواحی که دچار این مشکلات است می باشد.

از این روش در نواحی مختلفی مانند لب ها ، گونه ها، اطراف چشم و ناحیه تناسلی برای جوانسازی واژن استفاده میشود. در این روش جوان سازی واژن عمل تزریق ژل برای از بین بردن پیری و کهولت پوست و یا از بین بردن افتادگی های پوست استفاده میشود و روش انجام آن، تزریق مواد به زیر پوست در نواحی که دچار این مشکلات است می باشد و معمولا تزریق به قسمت لابیا ماژور انجام می شود بر اساس نتایجی مطلوبی که خانم ها از این تزریق ژل گرفته اند روز به روز طرفداران این روش جوان سازی واژن اضافه می شود.

مزایای تزریق ژل به لابیا

از مهم ترین مزیت هایی که برای انجام دادن این تزریق ژل در واژن است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون احساس درد
 • بدون نیاز به بستری
 • انجام فعالیت های روزمره
 • بدون انجام جراحی و برش
 • گرفتن نتیجه سریع بلافاصله بعد از تمرین
 • بی حسی موضعی
 • تزریق در زمان کم در ۲۰ دقیقه

همه این شرایط خوب باعث شده است تا این روش را میان روش های دیگر برتر و مورد رضایت تر قرار گرفته شود. به گونه این که امروزه بیشترین متقاضی برای زیبایی واژن انجام این روش است.

فواید انجام تزریق ژل به واژن :

 • برطرف شدن مشکل افتادگی واژن
 • رفع چین و چروک پوست واژن
 • حجم دار کردن لبه های واژن
 • سفت شدن پوست واژن
 • تنگ شدن دهانه واژن
 • کمک به درمان آتروفی (کاهش بافت عضله) واژن
 • تغییر اندازه لابیای واژن

چه کسانی کاندیدای پروتز واژن هستند؟

سوالی که اینجا پیش می آید این است که چه کسانی داوطلب انجام این پروتز هستند خب جواب کاملا مشخص است معمولا خانم هایی که احساس می کنند واژنشان نیاز به ترمیم داشته و پوستشان دچار افتادگی و یا چروک شده است برای ترمیم لب های کوچک و بزرگ واژن و برای خلاصی از این وضعیت می توانند برای انجام این روش و تزریق ژل به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. این سه مورد اولویت اول انتخاب تزریق ژل به واژن است
خانم های مسنی که ناحیه تناسلی آنها با افتادگی، پیری پوست و از بین رفتن لابیای واژن مواجه شده اند
خانم هایی که لابیای آنها کوچک و لاغرتر از حد معمول است
خانم هایی که بر اثر عارضه های ارثی و ژنتیکی، ظاهر لابیای آنها نرمال نباشد.

چه افرادی نباید به واژن خود ژل تزریق کنند؟
همانطور که تزریق ژل برای بسیاری از خانم ها انجام می گیرد ولی باید توجه داشت که این مسئله برای همه خانم ها صورت نمی گیرد و خانم هایی که مشکلات خاصی از قبیل مواردی که در زیر برایتان می گوییم مشمول انجام این تزریق نمی باشند:
*خانم هایی که مشکلات آلرژی دارند و دچار آلرژی و آسم هستند
*خانم های باردار و شیرده
*بیماران قلبی و سابقه داشتن سکته قلبی یا مغزی

*خانم هایی که مبتلا به دیابت هستند و انسولین مصرف می کنند
*خانم هایی که سابقه لخته شدن خون دارند
*خانم هایی که به بیماری خاص، مبتلا هستند
*خانم هایی که دارو های خاص مصرف می کنند
*کسانی که عفونت واژن دارند
*خانم هایی که در ناحیه تناسلی خودشان دچار زگیلی تناسلی هستند
*افرادی که به ژل حساسیت دارند
*افرادی که دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند

حتی امروزه استفاده از این تکنیک در ناحیه تناسلی زنان ( واژن ) نیز قابل اجرا هست . به طوری که تزریق چربی به واژن جز محبوب ترین روش ها برای حجم تر کردن واژن استفاده میشود .

هنگامی که به تزریق چربی توجه شود

آمادگی لازم برای تزریق چربی

معاینه اولیه – انجام آزمایشات تخصصی – در صورت عفونت در ناحیه واژن و دهانه رحم باید عفونت به طور کامل درمان شود

 • بیماری خاص داشته باشد باید اول درمان شود .- ترک سیگار و سایر داروها – محل تزریق چربی به واژن در ناحیه تناسلی باید پاک و تمیز باشد .

 

مراحل انتقال چربی :

1- برداشتن چربی : برداشتن چربی اضافی از خود شخص صورت میگیرد . این سلول ها چربی از بخش اهدا کننده با یک سوزن نمونه بردار زیر پوستی یا یک لوله مخصوص کانولا برداشته میشود و این فرایند به صورت طراحی شده که حداقل آسیب به سلول های چربی دارد میشود .

انتقال چربی میتواند دو مشکل را به طور همزمان برطرف کند . در این حالت چربی از نقاطی از بدن برداشته میشود که سطح تمرکز چربی در آن زیاد است .

2- جدا کردن سلول های چربی : هنگامی که به مقدار کافی چربی پوست از بافت اهدا کننده گرفته شد ، چربی با سرعت بسیار زیاد در سانتریفیوژ چرخیده شده تا به این ترتیب بتوان سلول های چربی را از ناخالصی ها و مایع اطراف آن جدا کند

3- تزریق مجدد سلول چربی : انتقال چربی با تزریق مجدد سلول های چربی به بافت های هدف بر روی واژن کامل می شود .

در این زمان ، پزشک قبلا محل های نیازمند تزریق چربی واژن را مشخص کرده و سعی میکند با تزریق مقدار چربی مناسب موارد اشکال را اصلاح کرده یا یک ظاهر جدید برای بیمار ایجاد کند .

در این مرحله با استفاده از یک سرنگ مخصوص زیر پوستی ، پزشک سلول های چربی را در محل مورد نیاز پوست تزریق میکند تا به این ترتیب بتوان به نتایج دلخواه پس از تزریق چربی است پیدا کرد.

هزینه و قیمت تزریق چربی به واژن : بستگی به فاکتورهای مثل مقدار چربی انتقال یافته و مورد نیاز بیمار و مقدار اصلاح انجام شده بر روی بافت های چربی دارد .

درمان از طریق انتقال چربی و هزینه تزریق چربی به واژن کمتر از برخی از سایر درمان های حجیم دهنده و چاق شدن واژن است . هزینه جوان سازی واژن با توجه به میزان نیاز چربی و تعداد واحد تزریق محاسبه میگردد . تزریق چربی به واژن یک روش ایمن و بی خطر برای افرادی است که میخواهند عمل حجیم سازی و جوان سازی واژن را در نواحی مختلف استفاده کنند .

تزریق چربی به واژن یک روش جوان سازی ایمن و ماندگاری طولانی ، نتایج و اثرات چشمگیر است.

لیزر زیبایی واژن جدیدترین روش کشیدن پوست واژن

جوان بودن و نداشتن چین و چروک از پایه های زیبایی محسوب میشود . الیاف کلاژن و الاستین در اثر گذشت زمان و سن باعث چین و چروک و شل شدگی میشود .

روشهای متعددی تاکنون در جهت رفع چین و چروک و شل شدگی پوست واژن مورد استفاده قرار گرفته است .

که بهترین روش آن را میتوان جراحی لیفتینگ واژن نام برد افرادی که تمایل دارند همیشه جوان بمانند بعد از 30 سالگی شروع به شل شدن پوست واژن خود می شوند . اصولا شل شدگی و افتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی بیشتر میدهد .

در افرادی که افرادی که افتادگی واژن زیاد دارند و تمایل به انجام عمل جراحی لیفت واژن ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه عمل زیبایی لابیاپلاستی انجام بدهد . تزریق چربی جدیدترین و موثرترین روش لیفت و جوان سازی واژن میباشد

نتایج و اثرات ترکیبی جراحی زیبایی واژن

 • لیفت واژن
 • رفع افتادگی واژن
 • رفع چروک های کناره های خارجی واژن
 • کم کردن عمق خطوط چروک خوردگی واژن
 • رفع افتادگی رحم
 • سفت و محکم شدن پوست واژن

 

بیشتر امار طلاق ها بر اساس امار بر مشکلات جنسی است . ترمیم واژن ( عمل پرینورافی ) برای خانم هایی که دارای گشادی و افتادگی در دهانه رحم (واژن ) شده اند .

عمل ترمیم واژن علاوه بر زیبا سازی واژن تقویت عضلات لگن و رفع افتادگی رحم را برطرف میکند . و دهانه واژن را تنگ تر میکند .

عوامل ترمیم واژن : زایمان طبیعی

مشاوره قبل از عمل ترمیم واژن

بیمار می بایستی تمام نیازهای خود را دقیقا از جراح زنان خود بخواهد و وضعیت جسمی و انتظارات خود را از عمل ترمیم واژن بیان کند

افتادگی لبه واژن : افتادگی لبه های واژن نه تنها باعث زشتی اندام تناسلی زنان است بلکه رابطه جنسی را ضعیف می کند .

 

لیفت واژن با نخ جز پرطرفدارترین جراحی زنان است با این حال مناسب ترین راه برای دستیابی به بهترین فرم را میتوان از روش جراحی لیفت واژن با نخ بهره گرفت .

با افزایش سن و تعدد زایمان میتوان بدحالتی واژن را به شکل اولیه بازگردانید عضلات واژن میتوانند با استفاده از نخ های همگرایی که حالت دو طرفه دارند به بهترین نحو به داخل کشیده شده و شکل زیباتری به واژن ببخشد . این اقدام به شکل سرپایی و سبک نیز قابل انجام است . عمل لیفت واژن امکان بازگشت آن را به فرم اولیه و متناسب شدن بخش های ورودی این عضو را فراهم کرد . نخ های استاندارد حالت مطلوب را به ارمغان می اورند .

چیزی که باعث عفونت زنان میشود ؟؟ ادرار کردن قبل از رابطه جنسی یکی از بزرگترین اشتباهات رایج زنان است که باعث به وجود آمدن عفونت ناحیه تناسلی میشود .

برای سلامت واژن چه باید کرد ؟؟

واکسن HPV – عدم استفاده از صابون ، اسپری یا نوار بهداشتی – تمرینات کگل – معاینات پزشکی منظم

ماساژ دادن ناحیه اطراف واژن بالا بردن میزان گردش خون در پاها باعث تحریک پذیری بیشتر جنسی ارگاسم واژینال راحت تر و رفع خستگی در انها میشود .

آیا میدانستید در هنگام رابطه جنسی علاوه بر آلت تناسلی و سینه ها بخش داخلی بینی متورم میشود ؟ دلیل این امر افزایش گردن خون در بدن هنگام برقراری رابطه است .

از کجا بفهمیم خانمم پریود شده ؟؟ خشم شدید ، احساس غم ناگهانی ، گریه شدید ، احساس طرد شدگی ، درد و خستگی ، احساس تنهایی

افراط در رابطه جنسی برای زنان بی خطر است ، رابطه جنسی باعث سفت شدن عضلات شکم و باسن و بهبود ساختار قامتی در زنان میگردد . مشروط بر اینکه از بیماری مقاربتی و حاملگی ناخواسته خبری نباشد .

در زمان عادت ماهانه دهانه رحم به طور کامل باز میباشد . رابطه جنسی در این زمان میتواند باعث عفونتهای شدید رحمی و در صورت تکرار عدم قدرت باروری زن در آینده را به همراه داشته باشد .

عده ای چون رطوبت منجر به رشد قارچ ناحیه تناسلی میشود با سشوار اقدام به خشک کردن ناحیه تناسلی میکنند که این غلط است . خشک کردن با دستمال کاغذی نرم و آرامی کافیست .

حقایقی درباره واژن : واژن ها حالت اسیدی دارد و در واقع P.H طبیعی آن باید بین 3.8 تا 4.5 باشد که تقریبا همتراز با یک گوچه فرنگی است کمی حالت اسیدی کمک زیادی به واژن میکند تا تعادل ترشحات واژن را حفظ کند .برای همین زمانی که از محصولات بهداشت زنانه استفاده می کنید ، باید مراقب باشید که استاندارد باشند ، چون غیر این صورت تعادل واژن را از بین میبرد . التهاب ناخواسته و مشکل زاد ایجاد میکنند جالب است بدانید که کلیتوریس فقط یک عملکرد دارد و آن هم تامین لذت جنسی است .

این بخش از بدن زنانه حساسیت خیلی زیادی دارد . و تعداد عصبی که در هر میلی متر آن وجود دارد . بیشتر از همه اندام بدن است بدن است . به نظر متخصصان تقویت عضله های واژن از طریق ورزش هایی که عضلات کف لگن را تقویت می کنند یا تمرین های میتوانند فرایند ارگاسم و کیفیت ارگاسم را در بین خانم ها بهتر کند .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طول واژن خانم ها فقط 10 سانتی متر میباشد . بنابراین 10 سانتی متر طول آلت تناسلی مردانه برای ارضای جنسی زن کافی است.

اگر عفونت دارید از رابطه جنسی پرهیز کنید زیرا رابطه جنسی باعث افزایش عفونت میشود . هیچوقت با کسانی که مبتلا به عفونت هستند رابطه برقرار نکنید .

چگونه میتوانیم از خروج باد واژن هنگام رابطه جنسی جلوگیری کنم ؟؟

متاسفانه قادر به چنین کاری نیستید . این مساله یکی از پدیده های طبیعی است که ما هیچ کنترلی بر آن نداریم . خروج باد هنگام رابطه جنسی به خاطر به دام افتادن هوا در واژن است که در طول یا پس از مقاربت رخ میدهد .

اضطراب در زنان میتواند باعث شود که واژن سفت شود . و ریلکس بودن و لذت بودن از رابطه جنسی دشوار شود و به ارگاسم رسیدن بسیار سخت است.

 

خشکی واژن موجب میشود بارداری رخ ندهد ؟ منظور از خشکی رحم نبون مخاط کافی در دهانه رحم است . ممکن هست باعث مشکلات نازایی بشود . اما این مشکلات قابل درمان است . برخی از خانم های که دچار خشکی واژن هستند . هنگام برقراری ذوابز جنسی از  ژل مخصوص واژن استفاده می کنند . استفاده از لوبریکاتور واژینال امکان بارداری را کاهش میدهد . خشکی واژن می تواند نشان دهنده وجود مشکلات مهمی مانند عدم تخمک گذری باشد .به ویژه اگر پریود نامنظم و عدم وقوع خونریزی ماهیانه همراه باشد

خانومی 30 ساله هستم که حدود 8 ماه هست ازدواج کردم و تقریبا دو ماه هست که توانستم با همسرم رابطه داشته باشم چند سالی هست که عفونت دارم و سه بار هم دکتر رفتم البته در زمان مجردی اما متاسفانه درمان نشد. برای درمان عفونت واژن چه کار میشود انجام داد ؟؟

در خانمها تجمع اعصاب جنسی در 1 سانت اول واژن قرار گرفته پس هنگام دخول فرقی بین الت 7 با 17 سانتی نیست .

سلام  . من مجردم هستم و 23 ساله مدتی هست هر ماه بعد از تمام شدن پریودم نواحی اطراف واژن ام خارش دارم . و این خارش تقریبا ده روز از روز آخر پریودم هست و تا ماه بعد خارش ندارم

افتادگی رحم چیست ؟

گاهی اوقات بدلیل مشکلاتی که برای ماهیچه ها و رباط های پرینه به وجود می اید رحم مثانه و رکتوم دچار افتادگی میشوند .  تقریبا 15 درصد زنان با این مشکل روبرو هستند . و اکثر در سن یائسگی به آن دچار می باشند . بارداری و زایمان طبیعی و طولان و سخت ، درشتی نوزاد و دوقلوزایی از جمله دلایل افتادگی رحم است . در واقع جنس بافت ها در این میان بسیار مهم است . در صورتی که خانم مبتلا در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی کند یا خود بخواهد به کمک عمل جراحی میتوان افتادگی رحم را برطرف کرد.

 

اگر نتیجه جراحی واژن برای من رضایت بخش نبود چه کاری انجام بدهم ؟؟

متاسفانه عمل زیبایی واژن علارغم بهترین تلاش ها برای دکترهای زیبایی زنان ، در بعضی مورد یک بیمار ممکن است از نتیجه جراحی زیبایی واژن دکتر خود ناراضی باشند . این اتفاق می تواند علل مختلفی داشته باشد . از جمله خطای جراحی یا انتظارات غیر واقع بینانه از طرف بیمار

 

اگر شکل جراحی زیبایی واژن در ماه های اول شکل ایده الی که مد نظر داشته اند نگرفته است . بیماران نباید وحشت زده بشوند . زیرا نتیجه نهایی جراحی میتواند تا یک سال تغییر یابد . اگر بیمار حتی پس از اینکه واژن شکل نهایی خودش را گرفت . از نتیجه جراحی ناراضی بود ، گزینه های برای اصلاح و درمان وجود دارد . بسته به میزان تغییرات که نیاز است جراح ممکن است تغییر شکل بدون جراحی ترمیمی باشد. جراحی ترمیمی را به شما پیشنهاد می کند .

مزایای سلامتی .

جراحی واژن علاوه بر داشتن مزایای زیبایی میتواند مشکلات مربوط با سلامت را نیز اصلاح کند. بهبود مشکلات ظاهری واژن و اصلاح نقص مادر زادی

کیفیت زندگی جراحی زیبایی واژن علاوه بر مزایای فیزیکی دارای مزایای روانی نیز باشد .

اشخاصی که از سایز و شکل واژن خود ناراضی هستند معمولا ظاهرشان احساس خجالت می کنند .و ممکن است از اعتماد به نفس پایین رنج ببرند

با این حال بسیاری از بیماران پس از انجام جراحی زیبایی واژن افزایش محسوس ای در اعتماد به نفس خود را گزارش کرده اند . این ویژگی به تنهایی میتواند یک دلیل بزرگ برای انتخاب جراحی زیبایی واژن باشد .

به حداقل رساندن ریسک ها : قدم اول انتخاب جراح واجد شرایط انتخاب یک جراح زیبایی واژن برجسته که استانداردهای ایمنی مناسب را حفظ کند . میتواند احتمال ایجاد عفونت ، ایجاد حفره و عوارض را کاهش دهد .

قدم دوم : بیماران باید دستورالعمل از جراحی و دستورالعمل ها فقط برای کاهش ناراحتی استفاده نمیشود . بلکه روند بهبود شما را سرعت بخشیده و سلامت بیمار را حفظ می کنند .

قدم نهایی: افراد باید ارتباط خود را با دکترشان در طول این فرایند حفظ کنند.

آنها باید تا آنجایی که ممکن است در مورد اهداف درمان ، همچنین در مورد سابقه ای پزشکی ، داروها مصرفی ، عادت کشیدن سیگار ، و نگرانی مرتبط خود به خود صادق باشند..

تزریق چربی به لابیا در مرکز جوان سازی واژن

بسیاری از زنان از طریق انتقال بافت اتولوگ (تزریق چربی لابیا ) به دنبال افزایش لک های عمیق می گردند؛ زیرا می خواهند با افزایش اندازه، افزایش شکل، اصلاح نامتقارن و بهبود استحکام، خطوط بزرگ لک های عمیق خود را بهبود بخشند. زنان اغلب با چاقی و حاملگی از تعریق و آویزان شدن لب های عمیق برخوردار می شوند. آنها ممکن است فقط با یک بزرگتر یا بیشتر از دیگران به خوبی رشد کرده باشند. هر دو سناریو کاملا رایج هستند.

 

 

نحوه تزریق ژل و چربی به اندام تناسلی و لابیا چگونه است ؟؟

به طور معمول بر اساس یک سرپایی انجام می شود، انتقال چربی اتولوگ به لک های عمیق می تواند در ارتباط با یک عمل لابیاپلاستی همراه با کاهش مونواگرافی لگن یا برداشتن گوه داخلی لگن بزرگ انجام شود.

در طی این جراحی، مخلوطی از بی حس کننده موضعی و آدرنالین به نام مایع خنک کننده ساخته شده است. این مایع از طریق نقاط دسترسی کوچک به محل مورد نظر وارد می شود. این کمک می کند که منطقه درمان شده را خراشیده و خونریزی را کنترل کند.

سپس چربی از طریق یک دستگاه لوله ای خالی به نام یک کانول شسته می شود و برای تزریق مجدد به لبهای بزرگ آماده می شود.

چربی از روش لیپوساکشن  و یا لیپواتیک جمع آوری می شود (می تواند از مونس پوبیس، ران داخلی یا جاهای دیگر بدن باشد که شما می خواهید ضخیم شده)، پردازش شده و شسته شده، و سپس در یک سرنگ قرار داده شده است. این سرنگ به یک کانول ناف کوچک و نازک متصل شده است که سپس برای تزریق چربی به لک لک های عمیق به چسباندن آن به عقب و ارائه یک نگاه جوان و افزایش یافته است.

لطفا به ما اطلاع دهید اگر به این روش علاقه مند به لابراتوار یا به عنوان مستقل هستید. ما همچنین از پرکننده های مصنوعی بی نظیر مانند Juvederm و Restylane ارائه می دهیم که می تواند به راحتی لب های بیرونی را نیز بپوشاند و بدون جراحی برنامه ریزی شود.

مطلب ویژه : بیشترین و مهمترین کاربرد تزریق چربی به واژن به منظور زیبایی دستگاه تناسلی انجام میشود .

معمولا افرادی که دارای سن بالا هستند به دلیل افزایش سن امکان دارد در قسمت هایی لب های خارجی دستگاه تناسلی چربی از دست بدهند و این دسته عزیزان میتوانند با تزریق چربی علاوه بر زیبایی باعث جوان سازی دستگاه تناسلی شان شوند . جوان سازی ناحیه تناسلی بعد از زایمان و یا کاهش وزن و بالا رفتن سن کار دشواری این ناحیه برای بسیار از خانم ها حائز اهمیت بوده و در بسیاری از موارد افتادگی پوست این ناحیه آزاردگی خاطر و بروز مشکلات جنسی میشود . به کمک لیپوماتیک می توان مقداری چربی از بدن بیرون کشید و چربی های اضافه را در ناحیه تناسلی ایجاد خواهد شد .

 

بهترین جراح زیبایی , زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی بعد از تزریق ژل به مدت 10 تا 15 سال ماندگار خواهد بود و امکان تزریق مجدد چربی در آن وجود نخواهد داشت .

بعد از جراحی مسلما درد به سراغ شما خواهد آمد . که شما می توانند می   از مسکن ها استفاده کنید تا بتواند این دردها را کنترل کنید .

به هیچ عنوان فعالیت های سنگین انجام ندهید . وقتی بعد از گذشت سه روز فعالیت های عادی و روزمره خود را از سر بگیرید .

تا یک تا دو ماه مقاربت جنسی شما باید قطع شود .

واژن با افطایش سن دچار شل شدن ، کوچک شدن ، چروکیده و غیر قرینگی میشود ، کوچک شدن واژن ، چروکیده و غیر قرینگی میشود . معمولا برای لابیا مشکلات نامتقارنی و بد شکل دارند .

کسانی که با زایمان طبیعی به افتادگی لب های واژن مبتلا شده اند جراحی لابیاپلاستی بسیار موثر واقع میشود . بعد از انجام لابیاپلاستی باید استراحت مطلق در روزهای اول رعایت شود . و مقاربت جنسی تا یک ماه صورت نگیرید ..

عفونت مجاری ادرار : عفونت و تحریک مجاری تناسلی ، عوارض جانبی داروها ، تضعیف مثانه ، ضعیف بودن عضلات مجراری ادرار ، فعالیت بیش از اندازه عضلات سیستم عصبی و عدم تحریک

مراحل عمل تزریق چربی به واژن - جراحان برتر

در عمل تزریق چربی به واژن ،چربی از قسمتی از بدن شما برداشته می شود.این کار با دستگاه های بسیار پیشرفته ای صورت میگیرد .شسته شده و خالص سازی می شود و سپس با احتیاط از طریق سوزن های با دقت طراحی شده به نواحی نیازمند افزایش حجم تزریق می شود. در کل عمل تزریق چربی را می توان در ۳ مرحله خلاصه کرد که با هم آنها را مرور خواهیم کرد.

 

مرحله اول عمل تزریق چربی به واژن  – برداشتن چربی از محل دهنده :

شما و جراحتان محلی را که قرار است چربی از آنجا برداشته شود قبل از عمل مشخص می نمایید و سپس آن ناحیه با محلول بی حسی موضعی پر خواهد شد.

سپس جراحتان یک برش کوچک در آن ناحیه برای برداشت چربی ایجاد می کند و با استفاده از روش استریل یک لوله را که به یک سرنگ متصل است وارد ناحیه می کند تا مثل لیپوساکشن ولی با فشار منفی کمتر چربی رقیق شده با محلول بی حسی خارج شود.

مرحله دوم عمل تزریق چربی – جداسازی و خالص سازی بافت بدست آمده:

به محض اینکه چربی کافی از محل دهنده بدست آمد،جراحتان آن را طی مراحلی آماده می کند تا در سرنگ های کوچکی که برای استفاده در تزریق چربی کاربرد دارد قرار داده و آماده تزریق نماید.خالص سازی چربی معمولا بوسیله دستگاهی بوسیله سانتریفیوژانجام می شود که باعث جدا شدن چربی خالص از سرم و خون و سایر مواد موجود در نمونه اولیه شود.

مرحله سوم عمل تزریق چربی – قرار دادن چربی در محل مورد نظر:

سپس ناحیه ای که باید چربی آماده شده در آن تزریق شود،آماده می شود.جراحتان یک سوزن یا لوله(کانولا)را به برش کوچکی که در ناحیه گیرنده چربی ایجاد شده است وارد می کند.

سوزن تزریق به دفعات در محلی که باید افزایش حجم یابد وارد و خارج می شودو هر بار که سوزن یا لوله تزریق بیرون کشیده می شود در مسیر خارج شدن مقداری چربی تزریق می شود و سپس در دفعه بعد عمق و یا جهت تزریق تغییر داده شده و مجدداه این روند تکرار می شود.

این مراحل تا زمانیکه شکل و میزان لازم و مورد نظر بدست آید ادامه می یابد.

برخی از جراحان به ماساژ بعد از تزریق برای پخش شدن و صاف شدن چربی در ناحیه مورد نظرمعتقدند در حالیکه گروه دیگری تنها به دقت بیشتر در تزریق بسنده می نمایند.

در نهایت جراح ممکن است که یک پانسمان یا بانداژ را در روی ناحیه گرافت شده قرار دهد.

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /