هزینه تزریق چربی ، دنبال یه جراح و متخصص خوب واسه تزریق چربی هستی ؟

امروزه استفاده از تزریق چربی در قسمت های مختلف بدن قابل انجام است . به طوری که حتی در ناحیه تناسلی زنان ( واژن ) نیز قابل انجام هست . خیلی از زنان برای حجیم کردن صورت و ناحیه گونه و پیشانی و گردن و حتی بدن و سینه و پستان خود اقدام به تزریق چربی می کنند . اما قابل توجه هست که تزریق چربی در واژن هم امروزه به جدیدترین روش تزریق چربی و استفاده از آن تبدیل شده است . حال در ادامه توضیح خواهیم داد که تزریق چربی در صورت و ناحیه تناسلی زنان (واژن ) چگونه است

 تزریق چربی. همچنین به عنوان پیوند چربی یا تزریق چربی شناخته شده است. یک روش پیوند چربی از ناحیه هایی که چربی بیش از حد مانند ران بیرونی دارد، چربی را جابجا می کند و آن را به ناحیه هایی که ممکن است فاقد حجم باشد مانند چهره، دست، سینه یا باسن شما تزریق کند. این روش بی خطر، طولانی مدت، تحمل پذیر است ...

حتی امروزه استفاده از این تکنیک در ناحیه تناسلی زنان ( واژن ) نیز قابل اجرا هست . به طوری که تزریق چربی به واژن جز محبوب ترین روش ها برای حجم تر کردن واژن استفاده میشود .

هنگامی که به تزریق چربی توجه شود

     اگر مناطق چهره ای دارید که به نظر می رسد سفت و سخت است
     اگر بخواهید تصحیح دائمی بیشتری از آنچه که توسط پرکننده های موقت ارائه می شود، بخواهید
     اگر بخواهید بدن خود را بهبود ببخشید، زخم ها را مرور کنید، ریزش های بدن را پر کنید و دست ها و صورت خود را جوان کنید
     برای استفاده در بازسازی سینه، بی نظمیهای کانتور را پر کنید یا علائم واضح از ایمپلنت های پستان را پنهان کنید

http://jarahanbartar.ir/Fat-Injection/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C.jpg

ملاحظات

مزایا

     چربی اتولوگ (از بدن خود)، به عنوان مخلوط با پرکننده های پوست، جایگزین "مانند مانند،" کاهش احتمال واکنش های آلرژیک به مواد خارجی است.
     نتایج انتقال چربی طبیعی، طولانی مدت و ایمن هستند.
     انتقال چربی یک روش غیر تهاجمی برای رسیدن به جوانسازی صورت است.

مضرات

     زمان لازم برای آماده سازی بافت چربی قبل از انتقال آن، در مقایسه با پرکننده های پوستی است که بسته بندی می شوند.
     اگر چه طولانی تر از پرکننده های پوستی، انتقال چربی بیشتر است.
     برای تقویت، شما ممکن است جلسات متعدد برای رسیدن به اندازه سینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این در حالی است که با توجه به انتقال چربی، وزن و وزنی بالاتری دارد. اگر می خواهید بر روی آنچه منحصر به شما است تمرکز کنید، لطفا با جراح زیبایی شناسی خود تماس بگیرید.

آیا شما یک نامزد خوب برای تزریق چربی هستید؟

هدف از تزریق چربی، افزایش یا پر کردن مناطق کمبود حجم است. مناطق به طور معمول جوش و یا تزریق، شامل دست، صورت (از جمله لب)، افسردگی در پوست (پس از لیپوساکشن و زخم) و پستان و باسن (برای افزایش). البته، شما باید سایت های اهدا کننده را از چربی دریافت کنید. مهم است که شما هیچ مشکلی در گردش نداشته باشید، یا از یک وضعیت پزشکی یا سیگار کشیدن.

تزریق چربی صورت: اگر چروک صورت دارید مانند خط های خنده، خطوط لبخند و کوله پشتی، چربی را از شکم، ران و سایر نقاط خود بردارید و به صورت خود تزریق کنید. جراح پلاستیک شما حتی می تواند از چربی پیوند شده استفاده کند تا خطوط بین بینی و دهان را کاهش دهد، افسردگی های پوستی یا اصطکاک را اصلاح کند و چین و چروک های پیشانی را کم کند.

تقویت پستان: اگر شما تمایل به افزایش اندکی در اندازه سینه داشته باشید، شما یک کاندیدا خوب برای پیوند چربی به پستان هستید، اما سینه های خود را باید در حال حاضر دارای شکل خوب و پوست خوب است. اگر پوست ضعیف دارید، سینه های شما را تضعیف کرده یا مایل به افزایش قابل توجهی در اندازه سینه، تقویت سینه با انتقال چربی برای شما نیست. مشکل فقط با استفاده از چربی برای تقویت سینه بستگی به حجم زیادی چربی دارد که قابل پیش بینی باشد.

ایمپلنت سینه به علاوه پیوند چربی: اگر در طول عمل ایمپلنت به پستان نیاز به بهینه سازی داشته باشد، پیوند چربی می تواند مفید باشد. اگر پس از اعمال تحريک پستان با ايمپلنت اختلالات سيني باقي مانده را داشته باشيد، ناهنجاري ها را مي توان با چربي پر کرد تا يک شکل صاف و شکل مطلوب ايجاد شود.

http://jarahanbartar.ir/Fat-Injection/%D8%A7%DB%8C%D8%A7%20%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20%D8%AF%D8%A7%D8%A6%D9%85%DB%8C%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA.jpg

 

بازسازی پستان با پیوند چربی: اگر نقص های سینه بعد از لامپکتومی را برای سرطان پستان دنبال کنید، پیوند چربی یک روش موثر برای پر کردن این نقایص است. پیوند چربی همچنین گزینه ای برای بازسازی کامل سینه پس از ماستکتومی است. با این حال، برای رسیدن به حجم کافی سینه، این معمولا یک فرایند چند مرحله ای است که نیاز به حداقل دو تا چهار پروتکل پیوند چربی دارد.

تقویت باطله با پیوند چربی: بسیاری از افرادی که مایلتر از باسن بالایی و گرد هستند، یک "آسانسور بالغ برزیلی" را انتخاب می کنند که از انتقال چربی برای تهیه یك قوزك كوچك بدون استفاده از ایمپلنت استفاده می كند. لیپوساکشن به طور معمول در هر دو منطقه مجاور استفاده می شود و چربی های اتولوگ را تزریق می کند.

جوان سازی دست با تزریق چربی: پیوند چربی به دست شما برای اضافه کردن حجم، "پرورش" مناطق چروکیده، پوشش عروق و تاندون های زیرین و بهبود کیفیت پوست شما در طول زمان موثر است.

اگر شما در بهداشت عمومی خوب هستید، نگرش مثبت و انتظارات واقع بینانه داشته باشید، به احتمال زیاد، یک نامزد مناسب برای این روش است.

اطلاعات روش تفصیلی

چطور روش انتقال چربی انجام می شود؟

چربی از یک قسمت بدن خود برداشت می شود، شسته شده و تمیز می شود و سپس با سوزن های مخصوص طراحی شده در مناطقی که نیاز به تقویت دارند، به دقت تزریق می شود. ممکن است لازم باشد که چندین بار پروسه پیوند چربی را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر تکرار کنید. پیوند چربی را می توان به عنوان فرآیند سه مرحله توضیح داد: (1) برداشت (2) تصفیه و انتقال و (3) قرار دادن.

برداشت: شما و جراح خود یک سایت را برای حذف چربی انتخاب می کنید و آن را با یک بی حس کننده موضعی تزریق می کنید. سپس جراح شما یک برش کوچک در منطقه را برای حذف چربی ایجاد می کند و با استفاده از یک تکنیک استریل، یک کانول متصل به یک سرنگ را به دقت استخراج چربی (لیپوساکشن) وارد کنید.

خالص سازی و انتقال: هنگامی که مقدار کافی چربی از ناحیه اهدا کننده به دست می آید، جراح شما آن را پردازش می کند تا سلول های چربی را برای انتقال به سرنگ های کوچک که برای تزریق چربی استفاده می شود، پردازش کنند. خالص سازی ممکن است نیاز به استفاده از یک سانتریفیوژ برای چرخاندن چربی یا فرایند تصفیه برای حذف ناخالصی ها باشد.

محل قرار گیری: منطقه مورد نظر برای دریافت پیوند خواهد شد و سپس آماده خواهد شد. جراح شما یک سوزن یا کانول را به نقطه برش سایت اضافه می کند. سوزن تزریق معمولا در داخل و خارج از مناطق به چندین بار افزایش یافته است. هر بار که سوزن یا کانول خارج می شود، یک خط از بسته های بافت چربی به دقت در هواپیما بافت طبیعی قرار می گیرد. این روند تا زمانی که اصلاحی مورد نظر به دست نیامده است تکرار می شود، ایجاد یک شبکه از چربی پیوند شده. بعضی از جراحان ماساژ مناطق مجاور را توصیه می کنند تا یک رضایت بخش ایجاد شود. دیگران ترجیح می دهند به روش قرار دادن برای تکیه بر خطوط مناسب استفاده کنند. جراح همچنین ممکن است یک پانسمان یا باند را روی منطقه پیوند قرار دهد.

هدف جراح پلاستیک زیبایی شناسی و کل کارکنان این است که به شما در دستیابی به نتایج زیبا ترین و طبیعی ترین نتایج و همچنین به دست آوردن تجربه جراحی خود به آسانی و راحت باشید.

http://jarahanbartar.ir/Fat-Injection/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA.jpg

گزینه های من چیست؟

چربی خود را می توان برای تغییر شکل بدن خود، اصلاح زخم ها، پر کردن افسردگی ایجاد شده توسط لیپوساکشن یا عمل جراحی سرطان و جوان سازی دست و صورت خود استفاده کنید. مکان های مشترک برای به دست آوردن چربی شامل شکم و بال ها (دسته های عشق)، سوزن خلفی و روده ها و ران ها است. گزینه های جراح پلاستیک شما با شما بحث می کنند عبارتند از:

     کدام مناطق از انتقال چربی بهره مند خواهند شد؟
     کدام مناطق برای حذف چربی بهترین هستند؟
     آیا هر روش دیگر مناسب است؟

چربی می تواند از مناطق مانند ران و باسن برداشت شود.
     سپس چربی را به لب (در تصویر) و جاهای دیگر روی صورت تزریق می کنیم.

http://jarahanbartar.ir/Fat-Injection/%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C.jpg

http://jarahanbartar.ir/Fat-Injection/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA.jpg

چطور برش چربی و زخم ها چطوره؟

اسکار تنها شما ممکن است از لیپوساکشن ناشی شود که برای حذف چربی از محل اهداء استفاده می شود.

     از آنجا که برش های لیپوساکشن کوچک هستند، زخم ها نیز کوچک هستند و در مناطق پنهان قرار می گیرند. گاهی اوقات بسته به مکان ذخیره های چربی بدن شما، برش ها نمی توانند پنهان شوند.
     مقدار یا درجه زخم بستگی به روش جراح و گرایش های ژنتیکی شما دارد.
     بیشترین آسیب لیپوساکشن ها محو می شوند و در طول زمان به سختی قابل تشخیص هستند. زخم های قابل مشاهده بیشتر احتمال می دهند هنگام استفاده از کانول های لیپوساکشن بزرگ و در بیمارانی که پوست تیره پوست دارند.
     دو نوع از علائم وجود دارد که می توانند بر روی پوست پس از لیپوساکشن باقی بمانند. یکی اسکار واقعی است، و دیگری به عنوان دیشرومی، یک نقطه تاریک (hyperpigmented) و یا نور (hypopigmented) در پوست شناخته شده است.

انتخاب جراح
یک جراح را انتخاب کنید که می توانید اعتماد کنید

مهم است که جراح خود را بر اساس:

     آموزش و پرورش، آموزش و صدور گواهینامه
     تجربه با پیوند چربی
     سطح راحتی شما با او

اعضای انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی تجربه و واجد شرایط برای انجام روش زیبایی شناختی شما هستند. یاد بگیرید چگونه جراح را انتخاب کنید.

پس از پیدا کردن یک جراح پلاستیک تایید شده در هیئت مدیره در منطقه خود که در انجام انتقال چربی با تجربه است، شما نیاز به قرار ملاقات دفتر برای مشاوره خود را. به طور کلی، به دلیل ماهیت عمیق مشاوره، هزینهی مربوط به بازدید اولیه که بعضی اوقات از قیمت این روش کاسته میشود وجود دارد.

انتصاب اولیه مشاوره شما

در طول مشورت اولیه شما، شما فرصتی برای بحث در مورد آنچه شما می خواهید برای رسیدن به آن. جراح شما به عنوان یک کاندیدا برای پیوند چربی ارزیابی می کند و چگونگی پیوند چربی می تواند برای شما انجام دهد. هنگامی که جراح اهداف خود را درک می کند، ممکن است مراحل اضافی یا مرتبط را پیشنهاد کند. مهم است که در طول مشورت کاملا صادق باشیم. چندین عکس از خود را در یک عصر زودتر بیاورید آنها ممکن است به عنوان مرجع خوب برای بحث در مورد اهداف خود خدمت کنند. ایده خوبی است که به طور کامل آماده پاسخ دادن به این سوالات باشد:

    
آیا شما شرایط پزشکی یا آلرژی دارویی دارید؟ آیا شما برای هر شرایط پزشکی درمان می شوید؟
    
آیا جراحی قبلی دارید؟
    
داروهای فعلی شما و مکمل های گیاهی و گیاهی چیست؟
    
مصرف فعلی شما در مصرف الکل، دخانیات و داروهای تفریحی چیست؟
    
تاریخچه خود را با هر روش زیبایی غیرمخرب؟
    
چه نتیجه ای از جراحی انتظار دارید؟ انگیزه اصلی شما در انتقال چربی چیست؟

جراح شما نیز ممکن است:

    
از شما بخواهید به یک آینه نگاه کنید و دقیقا همان چیزی را که می خواهید بهبود پیدا کنید مشخص کنید.
    
گرفتن عکس برای سابقه پزشکی خود، اندازه گیری چهره خود و استفاده از تصویربرداری کامپیوتری برای نشان دادن پیشرفت هایی که می توانید انتظار داشته باشید.
    
وضعیت سلامتی خود را، از جمله شرایط موجود در زمینه سلامتی یا عوامل خطر، ارزیابی کنید.
    
کشش پوست شما را ارزیابی کنید.
    
گزینه های خود را بررسی کنید و یک دوره درمان را توصیه کنید.
    
در مورد نتایج احتمالی، از جمله خطرات یا عوارض احتمالی صحبت کنید.
    
نوع بیهوشی مورد استفاده را مورد بحث قرار دهید.

طرح درمان شما

بر اساس اهداف، ویژگی های فیزیکی و سال های آموزش و تجربه جراح، جراح شما توصیه ها و اطلاعات را با شما به اشتراک می گذارد، از جمله:

     یک رویکرد به روش شما، از جمله نوع روش یا ترکیبی از رویه ها.
     نتایجی که می توانید پیش بینی کنید.
     سرمایه گذاری مالی شما برای این روش.
     خطرات و عوارض مرتبط با آن.
     گزینه های بیهوشی و محل جراحی.
     برای آماده شدن برای جراحی لازم است.
     آنچه شما انتظار دارید پس از جراحی تجربه کنید.
     دکتر همچنین قبل و بعد از عکس موارد مشابه با شما تقسیم خواهد کرد و به هر سوالی پاسخ خواهد داد، بنابراین شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه و هوشمندانه را بیابید.

سوالاتی که از جراح پلاستیک زیبایی شما می پرسند

برای فهرستی کلی از سوالاتی که از جراحتان در مورد پیش زمینه خود میپرسید، برای کسب اطلاعات در مورد ایمنی جراحی پلاستیک و برنامه ریزی روش خود، از Toolkit برنامه ریزی بازدید کنید.

ما این سؤالات را به شما کمک کردیم:

    
تصمیم گیری آگاهانه و هوشمندانه در مورد روش خود را.
    
تأیید کنید که جراح راست برای عمل شما وجود دارد.
    
مشاوره اولیه خود را به عنوان پاداش به عنوان امکان پذیر کنید.
    
درک گزینه های خود، نتایج بالقوه و خطرات.

مهم است که شما در عمل جراحی خود فعالانه عمل کنید، بنابراین لطفا از این لیست سوالات به عنوان نقطه شروع برای مشاوره اولیه خود استفاده کنید.

    
من یک کاندید خوب برای پیوند چربی هستم؟
    
آیا نتایج من به دنبال منطقی و واقعی است؟
    
آیا قبل از و بعد از عکس، می توانید به این روش مراجعه کنید؟
    
چگونه بسیاری از روش های پیوند چربی شما انجام شده است، و در چه نقاط بدن؟
    
جراحی پیوند چربی من کجاست و چه مدت طول خواهد کشید؟
    
آیا اسرار من دیده می شود؟
    
چه نوع بیهوشی برای من توصیه می کنید؟
    
هزینه های مربوط به روش من چیست؟
    
برای دستیابی به بهترین نتایج از من چه انتظاری دارید؟
    
چه مدت از دوره بهبودی می توانم انتظار داشته باشم و چه زمانی می توانم فعالیت های عادی را از سر بگیرم؟
    
خطرات و عوارض مربوط به روش من چیست؟
    
گزینه های من چه هستند اگر نتیجه آرایشی از روش پیوند چربی من با اهداف ما موافقت نکند؟

آماده شدن برای روش شما
چگونه می توانم برای پروسه انتقال چربی آماده کنم؟

جراح شما دستورالعمل های قبل از عمل را ارائه می دهد، به سوالات احتمالی شما پاسخ می دهد، یک سابقه پزشکی دقیق و یک معاینه فیزیکی برای تعیین تناسب اندام شما برای این روش ارائه می دهد.

    
جراح شما ممکن است عکسهای قبل از پروسه را بگذارد.
    
صرف نظر از نوع جراحی که باید انجام شود، هیدراتاسیون قبل و بعد از جراحی برای بهبود ایمنی و بهترین نتایج بسیار مهم است.

پیش از عمل شما جراح شما از شما خواهش می کند:

    
حداقل سی شش هفته قبل از این که سیگار نکشید، از خوردن ضایعات زخم و زخم شدن جلوگیری کنید.
    
اجتناب از مصرف آسپیرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs: Advil، Motrin، Aleve) و رژیم های ویتامین / هومیوپاتی که می تواند خونریزی را افزایش دهد.
    
صرف نظر از نوع روش انجام شده، هیدراته شدن قبل و بعد برای بازیابی ایمن بسیار مهم است.
    
ترتیب دادن کسی که بعد از جراحی به خانه برسد و برای حداقل بیست و چهار ساعت اول با شما بماند، مگر اینکه شما و جراح خود در سایر گزینه های بعد از عمل جراحی تصمیم گیری کرده اید. (مراجعه کنید به مراقبت بعد از عمل و بازیابی).

چطوری در روز انتقال چربی انتظار دارم؟

روش پیوند چربی شما ممکن است در یک بیمارستان معتبر، یک مرکز آزمایشی آزاد یا یک مجموعه جراحی مبتنی بر دفتر انجام شود.

    
طول درمان شما بستگی به میزان چربی و تعداد لیپوساکشنها دارد. بدیهی است که برای پر کردن صورت نیاز به چربی کمتری دارید تا سینه ها یا باسن های خود را افزایش دهید.
    
داروها را برای شما فراهم می سازد تا شما را به آسانی امکان پذیر سازد. اغلب بیهوشی موضعی و آرام سازی وریدی برای بیماران تحت انتقال چربی استفاده می شود، اگرچه بیهوشی عمومی گاهی اوقات مطلوب است.
    
برای ایمنی شما در طول عملیات، مانیتورهای مختلف برای بررسی قلب، فشار خون، ضربان قلب و مقدار اکسیژن موجود در خون استفاده می شود.
    
جراح پلاستیک شما، قبل از انجام پیوند چربی، برنامه جراحی را که با شما درگیر شده است، دنبال خواهد کرد. هنگامی که این روش آغاز شده است، ممکن است تصمیم بگیرد تکنیک های مختلف را ترکیب کند یا تکنیک را برای اطمینان از بهترین نتیجه تغییر دهد. مهم این است که احساس راحتی کنید و به تصمیم پزشک خود اطمینان داشته باشید.
    
پس از عمل شما، شما را به یک منطقه بازیابی، که در آن شما همچنان از نزدیک تحت نظارت است. شما ممکن است در محل لیپوساکشن خود یک لباس فشرده سازی برای کمک به "کوچک کردن" پوست داشته باشید. بسیاری از بیماران اعلام می کنند که این ناحیه احساس درد می کند، مثل اینکه تمرین شدید انجام شود.
    
احتمالا مجاز خواهد بود پس از یک دوره مشاهده کوتاه، به خانه بروم، مگر اینکه شما و جراح پلاستیک خود برنامه های دیگر خود را برای بهبود فوری بعد از عمل آماده کرده باشید.

پس از درمان و بازیابی

از پزشک خود بپرسید که چه مدت طول خواهد کشید تا بتوانید به سطح عادی فعالیت خود بازگردید و به دنبال این روش کار کنید. پس از جراحی، شما و مراقب شما دستورالعمل های دقیق در مورد مراقبت پس از عمل جراحی، از جمله اطلاعات مربوط به:

    
تخلیه، اگر آنها قرار داده شده است
    
عالئم طبیعی شما تجربه خواهد کرد
    
هر علائم بالقوه عوارض

گزینه هایی برای مکان های بازیابی کوتاه مدت در Aftercare and Recovery (Toolkit برنامه ریزی) را ببینید.

چگونه بلافاصله بعد از انتقال چربی نگاه و احساس خواهم کرد؟
جراح پلاستیک شما به شما توصیه می کند که چگونه به سایت هایی که از چربی استخراج شده اند مراقبت کنید. بازیابی از تزریق چربی متغیر است و ادراک از آن بهبود بسیار متغیر است. در اینجا برخی از اطلاعات بازیابی عمومی مربوط به تزریق چربی صورت است:

    
تورم و کبودی در طول هفته اول قابل توجه است و شما آماده نیست که دیگران را به صورت اجتماعی یا حرفه ای ببینید.
    
در هفته دوم کبودی حل می شود، اما شما همچنان تورم خواهید داشت.
    
در اغلب موارد بین روزهای هفتم و دهم پیشرفت چشمگیری وجود دارد اما هنوز ممکن است آماده نباشید به طور عمومی. اکثر افرادی که از زمان کار بسیار کم هستند، یک هفته از هم جدا می شوند، از جمله دو تعطیلات آخر هفته. کسانی که می توانند دو هفته یا بیشتر را در اختیار داشته باشند، حتی بهتر از بازگشت به کار هستند.
    
هفته سوم شما شروع به شبیه به خودتان خواهید کرد. استفاده دقیق از آرایش می تواند در تسخیر هر گونه نشانه های باقی مانده از تورم و یا کبودی مفید باشد.
    
هنگامی که تورم از بین می رود، شما قادر به درک تغییرات خواهید بود، اما تورم ظریف ممکن است برای هفته ها ادامه یابد.

چه مدت طول خواهد کشید؟

شما می توانید مناطق که چربی منتقل شده به نظر می رسد به نظر می رسد نرم تر و کامل تر، به شما ظاهر تجدید و جوان سازی شده را انتظار می رود. شما حتی ممکن است بهبود در بافت پوست را مشاهده کنید.

    
بقای چربی و طول عمر نتایج به مهارت های جراح، چگونگی برداشت چربی و تمیز کردن و نحوه و جایی که تزریق می شود بستگی دارد. برای انجام موفقیت آمیز، پیوند چربی نیاز به یک جراح با مهارت های بسیار توسعه یافته بر اساس تجربه و دانش تکنیک است.
    
یک فرآیند به نام پیوند میکرو فت، اگر چه کار فشرده است، بهترین راه برای اطمینان از این است که بیشترین درصد چربی پیوند شود.
    
هنگامی که با موفقیت انجام شد، چربی تزریقی خون جدیدی را از بدن شما ایجاد می کند و غذای مورد نیاز برای زنده ماندن را دریافت می کند. وقتی این اتفاق می افتد، نتایج می توانند و اغلب دائمی باشند با این حال، ممکن است یک درصد از چربی وجود داشته باشد که نمی تواند انجام شود، به همین دلیل مراحل لمس گاهی لازم است.

حفظ ارتباط با جراح زیبایی شناسی خود را
برای ایمنی و همچنین نتیجه زیباترین و سالم، مهم است که به دفتر جراح پلاستیک خود برای ارزیابی پیگیری در زمان های تجویزی و هر زمان که سؤالی درباره بهبود شیمیدرمانی و نتایج خود دارید، بازگردید.

هزینه های مرتبط

هزینه روش پیوند چربی از دکتر به دکتر متفاوت است، از یک منطقه جغرافیایی به دیگری و با تکنیک پیوند چربی انجام می شود.

میانگین هزینه های پزشکی در هر روش را ببینید.

این اعداد تنها در سال گذشته هزینه های پزشک / جراح را بازتاب می کنند و هزینه های مربوط به امکانات جراحی، بیهوشی، آزمایشات پزشکی، تجویز، پوشاک جراحی یا سایر هزینه های متفرقه مربوط به انتقال چربی را شامل نمی شود.
از آنجا که پیوند چربی جراحی انتخابی است، بیمه این هزینه ها را پوشش نمی دهد. بسیاری از جراحان برنامه های بیمارستانی را ارائه می دهند تا روش را مقرون به صرفه تر کنند.

جراح خود را بر اساس کیفیت، آموزش و تجربه - بدون هزینه انتخاب کنید.

ببینید که چرا اعضای ASAPS به طور گسترده ای برای حمایت از بالاترین استانداردهای در منطقه جراحی پلاستیک زیبایی شناخته شده اند، با مشاهده اعتبارات، آموزش و گواهینامه های اولیه خود.

محدودیت ها و خطرات

خوشبختانه عوارض قابل توجهی از پیوند چربی کم است. این روش معمولا بدون هیچ گونه مشکلی انجام می شود.

خطرات و عوارض احتمالی جراحی موضوعی است که باید در طول مشاوره خود بحث کنید. خطرات در اکثر جراحی ها مشابه هستند. برخی از عوارض احتمالی در همه جراحی ها عبارتند از:

    
واکنش جانبی به بیهوشی
    
هماتوم یا سرووم (تجمع خون یا مایع زیر پوستی که ممکن است نیاز به حذف داشته باشد)
    
عفونت
    
تغییر در احساس
    
روسری
    
عکس العمل های آلرژیتیک
    
آسیب به سازه های زیرین
    
نتایج نامطلوب که ممکن است نیاز به رویه های اضافی داشته باشد

با توجه به توصیه ها و دستورالعمل های جراح پلاستیک معتبر هیئت مدیره خود، قبل و بعد از انتقال چربی شما می توانید به حداقل رساندن خطرات خاصی کمک کنید.
سوالات به تازگی سوالات
چگونه می توان انتقال بیش از حد چربی را اصلاح کرد؟

انتقال چربی در زیر چشمانم و پایین افتادن چشم. من آن را 8 ماه پیش انجام دادم. من با سطح پوست نامنظم به نظر غیر طبیعی و تورم من را ترک کرد. چطور ...

من انتقال چربی اضافی را انجام نخواهم داد. من یکی دیگر از جراحان پلاستیک که متخصص جراحی اورژانال است، می گوییم. اضافه کردن چربی ...
چربی چربی می تواند از معده برای سینه یا باسن گرفته شود؟

من در مورد 5'7 "و 185 پوند است. من در مورد روش پیوند چربی کنجکاو هستم؛ زیرا وزن کمتری در معده کمرنگ دارم که دوست دارم مسطح شود ...

از شرح شما، شما برای پیوند چربی مناسب است. لیپوساکشن استاندارد ...
من می خواهم از چربی شکمم برای افزایش اندازه سینه ام استفاده کنم، این امکان وجود دارد؟

من دو بچه دارم شکم من بزرگ است و من سینه های بسیار کوچک دارم (36A). آیا امکان استفاده از چربی برداشت شده از شکم من برای افزایش ...

استفاده از چربی های خود برای افزایش سینه به طور گسترده ای پذیرفته شده است. شکم یک منطقه اهدا کننده عالی برای انتقال چربی است، داشتن ...
آیا می توانم چربی از معده من در سینه من قرار بگیرد؟

تمام زندگی من با این واقعیت زندگی می کنم که یکی از سینه هایم بزرگتر از دیگری است. حالا که من 48 ساله هستم و همه به جنوب رفته اند، من ...

تقویت سینه با چربی - البته شما می توانید چربی را از معده به سینه قرار دهید. افزایش چربی در پستان یک روش قابل قبول است ...


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /