جراحی زیبایی بینی طبیعی و جذاب تر، پس از جراحی زیبایی بینی (جراحی بینی) جراح نیاز به یک جراح با درک دقیق از تفاوت های ظریف جراحی صورت که از طریق تجربه و آموزش تخصصی به دست می آید

 جراحی زیبایی بینی  طبیعی و جذاب تر، پس از جراحی زیبایی بینی (جراحی بینی) جراح نیاز به یک جراح با درک دقیق از تفاوت های ظریف جراحی صورت که از طریق تجربه و آموزش تخصصی به دست می آید. دکتر گلدبرگ صلاحیت های منحصر به فرد در این زمینه دارد.

دکتر گولدبرگ به عنوان یک جراح پلاستیک و جراحی قوزک و فکری در زمینه جراحی بینی و صورت به طور تخصصی آموزش داده است. او یکی از تنها تعدادی از جراحان پلاستیک کانادایی است که تحت این آموزش های اضافی قرار گرفته اند.

علاوه بر سال هایی که عمل جراحی زیبایی صورت را انجام می دهد، مهارت های جراحی او شامل تجربیاتی است که هزاران عمل جراحی زیبایی صورت را انجام می دهد.

تعهد به مراقبت از بیماران - به عنوان یک مشاور مستقل پزشکی کالج پزشکان و جراحان انتاریو، متعهد به تضمین ایمنی بیماران است که اولویت اصلی در امکانات جراحی خصوصی است.
زمینه

دکتر گلدبرگ معتقد است که بینی، به عنوان ویژگی مرکزی صورت، نقش منحصر به فرد در کلیه زیبایی های صورت بازی می کند. تغییر ظریف بینی به بینی اغلب می تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

رینوپلاستی (جراحی بینی) روش جراحی برای تغییر شکل بینی است. این می تواند تغییرات در ظاهر و تعادل صورت ایجاد کند و همچنین می تواند تنفس را بهبود بخشد تا بتواند خواب بهتر و حتی عملکرد ورزشی را به وجود آورد. دکتر کوری گلدبرگ دارای تخصص و تجربه فراوان در انواع مختلف رینوپلاستی-باز، بسته، تجدید نظر و رینوفایما است.

در طول مشاوره، دکتر گلدبرگ گزینه هایی را که برای نیازهای خاص بیمار مناسب است مورد بحث قرار می دهد و جزئیات پروسه را توضیح می دهد تا بیمار کاملا از آنچه درگیر است و آنچه که انتظار می رود، آگاه باشد. او همچنین خطرات مرتبط با روش و روند بهبودی بینی را توضیح می دهد، از جمله برخورد با درد پس از عمل و تورم و همچنین اقداماتی که بیماران می توانند برای سرعت بخشیدن به روند بهبود، انجام دهند.

دکتر گولدبرگ به عنوان یک جراح پلاستیک و سر و گردن، برای ایجاد نسبت و تقارن، از طریق تصمیم گیری دقیق و برنامه ریزی جراحی، از جمله 3D Vectra تصویربرداری، به شما ارائه شبیه سازی عکس از نتایج پیش بینی شده شما آموزش دیده است.

 بهترین-جراح-بینی-تهران

برنامه ریزی جراحی رینوپلاستی

ایجاد چهره به عنوان جذاب به عنوان امکان پذیر است که یک فرد می تواند حس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد و بر چگونگی مشاهده فردی از جهان تاثیر بگذارد. با بینی که نقطه کانونی چهره است، جراحی بینی (به معنای پزشکی رینوپلاستی)، به طور فزاینده ای محبوب تر می شود. شغل بینی اغلب برای بهبود ظاهر لوازم آرایشی خود، و همچنین برای اصلاح مشکلات تنفسی و / یا آسیب رساندن به چهره ضروری است.

قبل از انجام رینوپلاستی، دو عامل باید وزن شوند.
بهترين-جراح-بيني-گوشتي-تهران
اولین نوع رینوپلاستی است که فرد برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود از بیشترین بهره مند است. یک رینوپلاستی بسته تقریبا یک برش نامرئی است که در داخل سوراخ بینی ساخته می شود. این باعث کاهش زمان زخم و بهبودی می شود و معمولا در مواردی که مقدار تغییر شکل مورد نیاز کوچک است استفاده می شود. یک رینوپلاستی باز برای روش های پیچیده تر مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از هر دو برش داخلی و خارجی به ساختار بافتی که بین بینی ها شناخته می شود، شناخته شده به عنوان کلوملا است.

عامل دوم در نظر گرفتن سن بیمار است. در حالی که بسیاری از جوانان مشتاق اصلاح آنچه که آنها به عنوان بینی ناخوشایند را تصحیح می کنند، ممکن است لازم باشد که اشعه ایکس برای تعیین اینکه آیا استخوان های فرد به بلوغ کامل رسیده اند یا نه.

عمل جراحی بینی  به طور معمول طول می کشد حدود سه ساعت و بیمار به همان روز روزی به خانه فرستاده می شود که از روی بینی محافظت می شود تا آن را درمان کند.
بهترین-سایت-معرفی-جراح-بینی
دارو برای کاهش درد و ناراحتی در طول دوره بهبود تجویز می شود. سوزن های حل شده برای برش های داخلی استفاده می شود تا نیازی به حذف آنها نباشد. برای برش خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر بسته بندی در سوراخ سوراخ قرار داده شده است تا خونریزی را کاهش دهد، معمولا در معاینه پس از جراحی معمولا دو روز پس از عمل جراحی انجام می شود. اسپری بینی معمولا برای کاهش تورم و کاهش تنفس و جلوگیری از عفونت تجویز می شود.

افرادی که تحت عمل بینی قرار دارند، اغلب نگران افزایش تورم بینی و ناحیه اطراف چشم هستند، اما این طبیعی است و در عرض دو هفته تقریبا 80٪ کاهش می یابد. در این زمان بیماران قادر به دیدن تغییر شکل بینی هستند. تورم باقی مانده در طول 9 تا 12 ماه ناپدید می شود زیرا بدن جذب مایع اضافی را که پس از یک عمل بینی طبیعی است جذب می کند.

رینوپلاستی که توسط جراح لوازم آرایشی واجد شرایط انجام می شود، یک روش ایمن است و بیمار قادر است فعالیت های طبیعی خود را در عرض یک یا دو روز ادامه دهد، اگر چه علائم فیزیکی واضح از انجام این روش برای چند روز دیگر قابل مشاهده است. در اغلب موارد یک روش تمام چیزی است که نیاز به دستیابی به ظاهر مورد نظر است و تنها تعداد کمی از همه بیماران ممکن است مجبور به انجام جراحی تجدید نظر برای دستیابی به بینی مورد نظر و یا اصلاح هرگونه مشکل ناشی از جراحی اولیه باشند.

هدف رینوپلاستی این است که بیمار را قادر نماید تا شکل ظاهری بینی خود را تغییر دهد. مزایای این روش بیش از چند روز ناراحتی درگیر است

 دکتر-جراح-بینی-خوب-در-تهران.

رینوپلاستی را باز کنید

رینوپلاستی باز رایج ترین روش جراحی بینی است. این عمل از طریق برش ها در داخل بینی انجام می شود و همچنین یک برش بیرونی 4 یا 5 میلیمتر بر روی سطح زیرسطحی منطقه باریک بین دو سوراخ بینی انجام می شود. این نوع رویکرد اجازه می دهد تا تجسم سازه های درگیر در طول عمل جراحی به منظور ایجاد تغییرات با توجه به برنامه است که شما را با دکتر گلدبرگ. روش جایگزین رینوپلاستی بسته است، اما این برای همه بیماران مناسب نیست و نیاز به بررسی دقیق بین شما و دکتر گلدبرگ دارد.

روش

این عمل اغلب تحت عمل بیهوشی عمومی به عنوان عمل جراحی یک روز انجام می شود. این عملیات حدود 3 ساعت طول می کشد و معمولا 2 ساعت بعد از عمل شما مجاز به رفتن به خانه می شوید. پس از خوابیدن برای پیشگیری از حساسیت اعصاب در طی روش، بیهوشی موضعی طولانی مدت تزریق می شود و این امر پس از جراحی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. شما همچنین داروهای وریدی را برای کاهش تورم و جلوگیری از تهوع پس از جراحی تزریق می کنید. پس از برش ها ساخته می شود و سازه های مربوطه تجسم می شوند، کاهش و تغییر غضروف و استخوان بینی طبق طرح بین شما و دکتر گلدبرگ انجام می شود. در پایان جراحی، سوزن های شکسته ای برای برش های داخلی استفاده می شود، 5 یا 6 نخ مینیاتوری غیر حل کننده در یک برش خارجی کوچک قرار می گیرند. بسته بندی گاهی در داخل بینی قرار می گیرد تا خونریزی را کاهش دهد. دکتر گلدبرگ با استفاده از یک نوع بسته بندی ثبت شده با لوله های تنفسی مجتمع، که به شما اجازه می دهد تا از طریق بینی خود نفس بکشید حتی در حالیکه بسته ها در جای خود قرار دارند. در نهایت، تقسیم پلاستیکی (ریخته گری) در بالای بینی قرار می گیرد تا از شکل دادن به عمل جراحی محافظت کند.

خطرات

خطرات کلی رینوپلاستی مانند کبودی، خونریزی، عفونت و خطرات ناشی از بیهوشی عمومی وجود دارد. خطرات کارکردی مانند کاهش راه هوایی بینی و خشکی در بینی وجود دارد. خطرات لوازم آرایشی شامل بی نظمی است که ممکن است تنها با لمس قابل مشاهده و یا احساس شود. ممکن است، هر چند غیر معمول، انحراف بدتر شود. تقریبا 15٪ از تمام بیماران بینی کار تحت جراحی بازنگری در برخی موارد انجام می شود. این ممکن است برای رفع ناهنجاری های جزئی مانند ضربه کوچک استخوان باشد که می تواند احساس شود یا به عنوان یک رینوپلاستی کامل تجدید نظر شود.

جایگزین، گزینه ها

برخی از ناهنجاری های جزئی بینی می توانند توسط Filler Products مورد توجه قرار گیرند، هر چند نقش آنها بسیار محدود است. هیچ جایگزینی غیر جراحی وجود ندارد. رینوپلاستی بسته برای برخی افراد گزینه ای است.
فواید

شغل بینی یک روش قابل اعتماد است که می تواند به طور چشمگیری ظاهر و تراز چهره شما را بهبود بخشد. با ارتباط خوب بین شما و دکتر گلدبرگ شما قادر به هدایت یک طرح شخصی برای جراحی هستید که اهداف شما را برآورده می کند و نیازهای شما را برآورده می کند. همچنین، این عملیات است که می تواند تا حد زیادی تنفس بینی شما را بهبود بخشد، بازگرداندن عملکرد و بهبود توانایی شما برای نفس کشیدن در هنگام خواب و در هنگام شرکت در ورزش.
رینوپلاستی بسته

رینوپلاستی بسته نیز به عنوان رینوپلاستی داخلی شناخته شده است، این نوع عمل از طریق برش ها فقط در داخل بینی انجام می شود، بدون زخم های خارجی. این تکنیک قادر به رفع بسیاری از مسائل رایج در جراحی رینوپلاستی است و بهترین انتخاب برای برخی افراد است. مزایای آن این است که هیچ اسکار خارجی ندارد و ممکن است موجب تورم کمتر شود، زیرا نیاز به کمترین تشنج و قرار گرفتن در معرض جراحی دارد. با این حال، این برای همه نیست و همه مشکلات را نمی توان با این رویکرد حل کرد. تصمیم گیری برای چگونگی استفاده از جراحی شما در بحث بین شما و دکتر گلدبرگ پس از اهداف و نیازهای شخصی شما ارزیابی می شود.

بازیافت از رینوپلاستی

عمل جراحی به طور معمول تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و بسته به نوع روش و شرایط خاص بیمار، برای تکمیل حدود سه ساعت طول می کشد. در بیشتر موارد، بیمار مجاز به بازگشت به خانه در همان روز، به طور معمول در عرض دو ساعت از کار بینی کامل است. از آنجایی که بعضی از پس از اثرات بیهوشی وجود خواهد داشت، بیمار به خانه خود نیاز به همراه دارد.

دکتر گلدبرگ داروهای متعددی را برای تضمین راحتی شما تجویز می کند. این داروها معمولا شامل Celecoxib و Percocet برای کنترل التهاب و درد، Ondansetron برای جلوگیری از ناراحتی معده و Lorazepam (Ativan) برای کمک به خواب اگر شما به آن نیاز دارید. شما بعد از عمل جراحی 2-3 روز پس از بررسی برای شما دیده می شود و بسته ها را از بینی خود برداشته اید (در صورت قرار دادن آنها). هنگامی که بسته ها برداشته شوند، اسپری بینی نیز تجویز می شود که تورم را کاهش می دهد، تنفس بینی را بهبود می بخشد، و برش های داخلی را تمیز می کند. تورم بینی و ناحیه اطراف چشم را شامل می شود و معمولا در 3 روز اول افزایش می یابد. سپس آن را به سرعت به بیش از 1 تا 2 هفته کاهش می دهد، در آن صورت شما می توانید بهبود در شکل بینی خود را ببینید. تقریبا 15-20٪ از تورم باقی می ماند و 9 تا 12 ماه طول می کشد تا از بین برود و بدن شما دوباره این مایع اضافی را جذب کند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به صفحه مراقبت استاندارد که به بیماران ما داده شده مراجعه کنید. دکتر گلدبرگ به دقت پروسه هر بیمار را با دقت بررسی می کند تا پروتئین تجویز طبیعی رینوپلاستی را با توجه به شرایط خاص و برای اطمینان از حداکثر راحتی و بهبود سریع بهبود بخشد.

در بیشتر موارد، بیمار می تواند در عرض دو یا سه هفته به فعالیت های عادی اجتماعی بازگردد و بدون نشانه های قابل توجهی از عمل جراحی زیبایی بینی انجام شود. بعد از حدود یک ماه، فعالیت های شدید می تواند ادامه یابد. دکتر گلدبرگ بیمار را با دقت در تمام اقدامات احتیاطی در طی دوره بهبودی بینی توضیح می دهد.
تجدید نظر رینوپلاستی

به طور کلی، حدود 15٪ از بیماران رینوپلاستی تصمیم به انجام برخی از جراحی تجدید نظر می کنند. این ممکن است به یک نگرانی جزئی مانند ضربه بر روی استخوان، نگرانی متوسط ​​مانند تنفس بینی محدود یا نگرانی عمده با نتایج نامطلوب رسیدگی کند. این عوارض به بهترین وجه اجتناب می شود، که می تواند با برقراری ارتباط خوب بین شما و دکتر شما انجام شود.

دکتر گلدبرگ بیماران زیادی را برای تجویز رینوپلاستی می بیند که قبلا توسط جراحان دیگری عمل کرده اند. بسیاری از افرادی که پس از عمل رینوپلاستی ناراضی هستند خیانت می کنند و ناامید می شوند که جراح آنها موفق به پاسخگویی به اهداف اولیه خود نشده اند و پس از آن اغلب به نگرانی های خود درمورد نتایج آن پاسخ نداده اند. بسیاری از جراحان به دلیل چالش بزرگی از تجویز رینوپلاستی در این بیماران اکراه دارند.

تجدید نظر رینوپلاستی یک چالش خاص است، زیرا بافت در اطراف بینی در داخل زخم دارد. همچنین، آناتومی عادی و روابط آناتومیک مختل می شود، و برنامه ریزی و عملیات به ویژه چالش برانگیز است. اغلب، گزارش اصلی عملیات در دسترس نیست یا ناکافی است که آنچه را در عملیات اولیه انجام می شود، مشخص کند.

انجام این عمل جراحی نیاز به مهارت و تجربه خاص دارد. دکتر گلدبرگ هر ساله چنین عملیاتی را انجام می دهد. تجدید نظر رینوپلاستی ممکن است از طریق روان اپوپلاستی باز یا روش رینوپلاستی بسته با توجه به نیازهای خاص بیمار انجام شود. دکتر گلدبرگ از ارائه این سرویس خوشحال است و بدون توجه به قضاوت و یا رزرو، به نگرانی های شما گوش می دهد.
گالری عکس گذشته از عمل جراحی زیبایی بینی / بینی


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /