هزینه یک عمل زیبایی بینی چقدر است؟

جراح-بینی

جراحی زیبایی بینی یا جراحی بینی که معمولا به عنوان یک "بینی" شناخته می شود شامل جراحان تغییر استخوان ها، غضروف و بافت در بینی می شود تا نسبت های آن را تغییر دهد و به نظر می رسد صورت شما را بهبود می بخشد.

فکر می کنید این روش اغلب برای اهداف آرایشی است، همچنین ممکن است لازم باشد که نقص در بینی را اصلاح کنید که نفس شما را مختل کند.

هنگامی که این کار به عنوان یک روش زیبایی انجام می شود، بعید است که بیمه درمانی شما یک کار بینی انجام دهد، بنابراین زمان صرف کردن هزینه های تحقیق را قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا جراحی گزینه مناسب برای شما است، پرداخت می کند.

هزینه عمل زیبایی بینی

طبق آمار منتشر شده توسط انجمن آمریکایی جراحان پلاستیک در سال 2014، هزینه میانگین جراحی بینی به ارزش 4694 دلار است. با این حال، این رقم شامل هزینه های دیگر، مانند بیهوشی و امکانات عملیاتی نیست، بنابراین کل قیمت می تواند از 5،000 تا 10،000 دلار باشد.

خرابی هزینه های رینوپلاستی:

     هزینه جراح حدود 3500 دلار است.
     هزینه بیهوشی 600 تا 1000 دلار.
     هزینه عملیات امکانات 700 تا 1100 دلار است.

هزینه های اضافی ممکن است شامل لباس های جراحی، آزمایش های پزشکی و داروهای تجویزی باشد.

جستجو RATE: صرفه جویی در برخی از کارهای لوازم آرایشی و بهداشتی؟ با بهره گیری از حساب های پول در بازار، با بهره گیری از پس اندازهای خود، سود بیشتری را به دست آورید.

عوامل موثر بر هزینه ها

عوامل متعددی وجود دارد که هزینه کلی یک کار بینی را تعیین می کند، از جمله:

     مهارت جراح: اکثر جراح بینی  تقاضای بالا هستند، و زمان خود را با حق بیمه می گیرند.
     نوع روش: پروسه های پیچیده طول می کشد و بنابراین هزینه بیشتری دارند.
     موقعیت جغرافیایی: همانطور که با هر سرویس، هزینه های جراحی پلاستیکی به طور قابل توجهی بین مناطق کشور متفاوت است، بنابراین جایی که جراح شما انتخاب می کند بر روی قیمت تاثیر می گذارد.

جراحی دوم

یکی از بزرگترین عوامل موثر بر هزینه کل اگر نیاز به عمل جراحی دوم دارید. از آنجا که بینی شما در طی عمل جراحت می کند، جراح ممکن است تصور اشتباه از شکل نهایی بینی شما را بگیرد. همانطور که تورم کاهش می یابد، ممکن است مشخص شود که یک عمل جراحی دوم برای دستیابی به نگاهی که می خواهید، لازم است. تقریبا 15 درصد از جراحی های رینوپلاستی به جراحی دوم نیاز دارند.

برای به حداقل رساندن خطر جراحی دوم نتیجه های مورد انتظار را نمی دهد، اطمینان حاصل شود که جراح از انتظارات شما آگاه است. تصاویر را از مجلات به عنوان یک ابزار بصری برشمارید.

بیمه سلامت

بیمه درمانی به ندرت جراحی زیبایی بینی  را پوشش می دهد، بنابراین اگر شما یک کار بینی دارید که فقط برای بهبود هماهنگی صورت شما باشد، معمولا برای روش خود از جیب خود هزینه می گیرید.

با این حال، بیمه برای پوشش رینوپلاستی برای حل اختلال تنفسی یا بازسازی بینی پس از یک ترومای شدید رایج است. برای بررسی اینکه آیا تحت پوشش هستید، با ارائه کننده بیمه خود چک کنید.

بدون بیمه؟ هدف صرفه جویی خود را امروز تنظیم کنید.

انتخاب یک جراح زیبایی

رینوپلاستی یکی از پیچیده ترین و دشوارترین نوع جراحی زیبایی و یا بازسازی است و اگر با روش انجام کار اشتباه باشد، یا نتیجه نهایی شما راضی نیستند، شواهد موجود در چهره شما برای دیدن همه افراد است.

به این دلایل، همیشه جالب است که جراح پلاستیک خود را بر اساس قیمت تنها انتخاب کنید. لازم به ذکر است که "شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید" و دلیل اصلی انتخاب جراح باید مهارت جراح باشد و نه هزینه آن.

وقت خود را برای تحقیق در مورد جراحان احتمالی، بررسی جراحان دیگر بیماران، توصیه های صریح و خواندن بررسی کنید. نگران نباشید قبل از ارتکاب به یک روش، مدارک مورد نیاز را بپرسید و در صورت امکان به دنبال جراحی باشید که به طور منظم مشاغل بینی و آموزش ویژه گوش، بینی و گلو را دنبال می کند.

نتیجه

شغل بینی یک نوع دشوار جراحی زیبایی و یا بازسازی است و برای پیدا کردن یک متخصص ماهر با استعداد جراحی و هنری به منظور ساختن کامل بینی خود هزینه می کند.

هنگامی که از متخصصان میپرسید "چقدر هزینه کار بینی چقدر است"، درک کنید که بهترین جراحان بالاترین هزینه را میپردازند و اگر کار بینی شما به طور کامل به دلایل زیبایی باشد، نمیتوانید به بیمه بهداشتی خود بپردازید تا این لایحه را بپردازید.

گزینه های خود را با دقت در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که با مهارت سطح جراح و میزان پیش پرداخت هزینه قبل از تصمیم نهایی، راحت هستید.

خوشبختانه بسیاری از جراحان، اگر بخواهند یک مبلغ پرداختی را پرداخت کنند، برنامه های پرداخت را ارائه می دهند. اگر کار بینی شما به دلایل پزشکی مانند مشکلات تنفسی حل شود، بیمه شما ممکن است هزینهای را پوشش دهد، بنابراین همیشه حامل بیمه خود را بررسی کنید.

مقایسه: هزینه های جراحی لوازم آرایشی خود را با پاداش کارت اعتباری پوشش دهید.

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /