هزینه جراحی پروتز باسن | تزریق چربی به باسن| پروتز باسن

آیا تزریق چربی از پهلو به باسن امکان پذیر است؟ چربی ساکشن شده از پهلو در چه صورتی قابل استفاده است؟ تزریق چربی به باسن چه عوارضی دارد؟ | فرم دهی باسن با ...

بهترین جراح زیبایی , با تشکر از بقیه معروف با نام هایی مانند کارداشیان، مینا، لوپز و بنیسای مونورس، زوج های مضطرب در حال افزایش هستند. و در حالی که بسیاری از زنان در تلاش برای دستیابی به شلوغی کامل با ضربه زدن به ورزشگاه تلاش می کنند، شمار زیادی از دیگران به دفاتر پزشکان خود می روند.

در سال های اخیر تقاضا برای یک روش خاص به سرعت فوق العاده سریع افزایش یافته است و در سال های 2015 تا 2016 26٪ تکان دهنده است. این روش  تقویت قوسی و یا پروتز باسن،  باسن  برزیلی یا BBL است.

تاریخچه مختصری از تقویت بافت باسن با روش پروتز باسن

در طول 20 سال گذشته، BBL، گاهی اوقات نیز "انتقال چربی به بافتی" یا "پروتز باسن برزیلی" نامیده شده است، بسیار محبوب شده است و از یک روش نسبتا ناشناخته به یکی از محبوب ترین مواد آرایشی اصلی گزینه ها. اما همیشه اینطور نبود.

در واقع، پروتز باسن  و تزریق بوتاکس به طور کلی قبل از سال 2000 بسیار نادر بود، زیرا انجمن جراحان پلاستیک آمریکا حتی به دنبال آن نبودند. پس چه تغییری کردی؟

این همه با ایمپلنت های پستان آغاز شد.

اگر چه ایده افزایش سینه ها با نوعی از ایمپلنت از دهه 1890 تا کنون بوده است، با استفاده از تکنیک مشابه برای تغییر نحوه نگاه به باسن در نشریات پزشکی تا سال 1969 نشان نداد. در واقع، این تلاش های اولیه برای تقویت باسن همان ایمپلنت های مورد استفاده برای تقویت سینه را استفاده کرد.

ناامید کننده است، نتایج به دست آمده بسیار دلخواه است. پزشکان به یک ایمپلنت ملتحمه جدید و بهبود یافته تبدیل شده اند، به طور خاص برای قرار دادن بین پوست و لایه عضلانی خارج از حد طراحی شده است. این پروتزها نتیجه های بیشتری را به دست آورد، اما نه به میزان زیادی، و بسیاری از بیماران را ناامید کرد.

مدت کوتاهی پس از آن، جراحان متوجه شدند که این بیت آناتومی انسان بیشتر از یک لایه ی عضلانی است. جراح پژیج آرژانتینی دکتر. خوزه رابلز اولین کسی بود که سعی کرد ایمپلنت را بین دو لایه عضله قرار دهد، نه به طور مستقیم زیر پوست.

این روش به عنوان "گلوتوپلاستی زیر جلدی شناخته شده" شناخته شده بود و بسیار موثرتر از روش ارتقا دهنده لب که قبل از آن بود. اما هنوز هم کامل نبود و جراحان با استفاده از تکنیک های تقویت قوسی ادامه دادند.

توسعه موفقیت آمیز بعدی به شکل یک مکان بهبود یافته دیگر برای ایمپلنتها - "ایمپلنت عضلانی" به جای جراحی عضلانی - همانند یک گلوتوپلاستی زیر جلدی است. ایمپلنت عضلانی داخل لایه عضلات قرار دارد، فقط به سطح نزدیکتر و به ثبات بیشتری می رسد و یک نگاه کلی بهتر.

متأسفانه، در حالی که این روش هنوز برای کاشت های بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد، بیشتر مصنوعی مصنوعی به سادگی برای استفاده در چنین بخش پویا، قابل حرکت نیستند. این محدودیت ها در نهایت جراحان زیبایی ایالات متحده آمریکا را به دنبال ساخت تکنیک های جدید با استفاده از انتقال چربی به ارمغان آورد.

در اوایل دهه 90، با پیشرفت تکنیک های لیپوساکشن، جراح برزیل، دکتر ایو پیتوانوی، روش جدیدی را برای افزایش پروتز باسن برزیلی کشید - با استفاده از چربی گرفته شده از قسمت دیگری از بدن (روش شناخته شده به عنوان "انتقال اتولوگ خوکی") به با موفقیت شکل گرفت و بالابرها را بلند کرد، او ایجاد کرد که در حال حاضر به عنوان پروتز باسن برزیلی اشاره شده است.

نحوه انجام این روش

لیپوساکشن برزیل با استفاده از لیپوساکشن برای حذف ناخواسته، چربی اضافی، معمولا از نزدیک و اطراف باسن است. شایعترین اهداکنندگان چربی، معده، ران داخلی و کمر عقب هستند - کسانی که "دسته های دوست داشتنی" را دچار مشکل می کنند.

البته، اینها تنها مناطقی نیستند که چربی را می توان مصرف کرد، اما آنها تمایل دارند جایی که چربی فراوان باشد. بعضی اوقات چربی ها حتی می توانند از 3 مکان جداگانه گرفته شوند تا اطمینان حاصل شود که برای انتقال مناسب است.

مهم نیست که از آن گرفته شده است، معمولا به صورت جفتی انجام می شود، یکی در هر طرف بدن شما. این به شما کمک می کند که نگاهی متقارن در طول فرآیند داشته باشید.

هنگامی که کافی است چربی برداشته شود، آن را پاک می شود. سپس چربی دوباره به داخل باسن های خود تزریق می شود و توسط جراح شما به طرز ماهرانه ای تغییر می یابد.

در واقع،پروتز باسن برزیلی در واقع یک عمل جراحی دو مرحله ای است:

مرحله 1: لیپوساکشن

در طی اولین بخش از این روش، چربی از طریق بدن شما از طریق لیپوساکشن گرفته می شود. از آنجا که مناطقی از چربی بیش از حد و ناخواسته برای این بخش جراحی هدف قرار می گیرند، BBL جایزه ای برای بهبود شکل و ظاهر کلی بدن، نه فقط افزایش باسن شما است.

چند برش کوچک برای دسترسی جراحان به فروشگاه های چربی که لیپوساکشن انجام می شود، انجام می شود. در اکثر موارد این کار در اطراف کمر انجام می شود و به شما یک شکل شیک تر و شیک تر تبدیل می کند. هنگامی که چربی حذف شده است، آن را برای حذف ناخالصی ها و دیگر بافت ها و مایعات پردازش می شود.

مرحله 2: انتقال چربی

بخش دوم فرآیند بالتکلی برزیلی شامل تعدادی تزریق چربی خالص خود را به پشت باسن خود می کند. جراح شما کل منطقه را مجذوب خود می کند، پروتز باسن خود را بزرگتر، گرد و سنگین تر می کند.

کلیه روشها معمولا حداقل 2 ساعت طول می کشد، اما اگر به دنبال تغییرات چشمگیرتری هستید، باید چند ساعت دیگر آن را انتظار داشته باشید. این فریم زمان می تواند توسط بسیاری از چیزهای مختلف تحت تاثیر قرار گیرد، از جمله موارد زیر است:

    
جراح فردی شما
    
چربی باید برداشته شود
    
چقدر طول می کشد تا فرایند تمیز کردن چربی قبل از تزریق دوباره تزریق شود
    
محدوده ی بینی خود را تنظیم کنید

هنگامی که این فرآیند تمام شود، احتمالا تورم و کبود شدن را تجربه خواهید کرد که به مدت چند هفته ادامه خواهد داشت. هر درد یا ناراحتی بعد از جراحی با داروهای تجویزی کنترل می شود.

بعضی از نتایج BBL فوری هستند، اما مهم است که به یاد داشته باشید که پشت خود بزرگترین عمل جراحی است و احتمالا در طی دوره بهبودی شما کمی کاهش خواهد یافت. این طبیعی است. نتایج نهایی شما و اندازه لبهای جدید شما کاملا پس از حدود 3 ماه بهبود و بهبود خواهد بود.

بالابر بالایی برزیل نتایجی را ارائه می دهد که به نظر می رسد کاملا طبیعی است (بر خلاف ایمپلنت های دمبل سیلیکون، که بعضی اوقات می تواند قابل مشاهده یا لمس باشد)، هیچ تاثیری در حرکت به هیچ وجه ندارد و خطر صفر واکنش های آلرژیک - به این دلیل است که چربی های خود استفاده می شود لب خود را تقویت کنید

در طی چند دهه گذشته، این تکنیک همچنان محبوبیت خود را افزایش داده است، تبدیل شدن به یک روش مبهم، غیر معمول و شدید، به یک جراحی نسبتا کوتاه سرپایی با یک مرحله بهبود قابل ملاحظه ای سریع است.

مزایا و مزایای BBL

بالتک بالایی برزیلی روش منحصربهفردی است، چرا که در حالی که هدفش این است که پشت وروی خود را به اندازه و متناسب تر جذب کند، این واقعیت که از چربی بدن خود استفاده میکند، تعدادی از مزایای اضافه شده را ارائه میدهد.

از آنجایی که چربی که در نهایت به قسمت پایین بدن شما منتقل می شود از مناطق دیگری از بدن شما گرفته می شود، این یک راه حل ایده آل برای افرادی است که سعی کرده اند و موفق به خلاص شدن از دست دسته های عشقی و یا چربی بیش از حد در مناطق دیگر بدن خود می شوند. و از آنجایی که این فقط بخشی از شما است که تزریق می شود، نمی توانید یک واکنش آلرژیک داشته باشید و یا پیوند را رد کنید.

البته، مهم این است که در نظر داشته باشید که برای دستیابی به نتایج مورد نظر به سلولهای چربی احتیاج خواهید داشت. افرادی که چربی کافی ندارند باید ایمپلنت را در نظر بگیرند یا وزن اضافی مورد نیاز را بدست آورند.

این ها بعضی از مزایای اصلی که جراحی BBL انجام می دهد:

    
حجم بهبود یافته یا بازسازی شده به باسن
    
بالابر قسمت پایین باسن
    
شکل کلی و شکل بدن بهتر است
    
کاهش سلولیت
    
لباس به نظر می رسد و مناسب تر است
    
نسبت بدن بهبود یافته است
    
اعتماد به نفس بیشتر در ظاهر فیزیکی

بسیار قابل برنامه ریزی

یکی از بزرگترین اشکالات ایمپلنت ها این است که آنها در اندازه های مختلف و حجم قرار می گیرند. اساسا، شما با انتخاب اندازه لبهای جدید خود بر اساس اندازه ایمپلنت در دسترس است.

BBL ارائه می دهد بسیار بیشتر از نظر کنترل شکل دقیق و اندازه derriere جدید خود را. از آنجایی که چربی شما، پس از برداشتن، تمیز کردن و آماده تزریق، جراح می تواند با دقت مقدار تزریق شده را کنترل کند، فقط به اندازه کافی استفاده می شود تا بتواند کامل و شفاف را که می خواهید، دقیقا همان جایی که می خواهید آن را در نظر بگیرید.

در واقع، این روش به طور کامل به اهداف منحصر به فرد شما قابل تنظیم است، بنابراین شما می توانید منحنی های که می خواهید، بدون نیاز به اندازه گیری و شکل "استاندارد" تنظیم کنید.

نتایج طولانی مدت

دوره بهبود برای روش BBL می تواند چندین ماه طول بکشد، اما در مقایسه با نتایج طولانی مدت، بسیار کوتاه است. همانطور که چربی تنظیم می شود و اتصالات به خون خون بدن شما را جابجا می کند، نتایج کامل خود را نشان می دهد.

هنگامی که شما به طور کامل بازیابی، شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از پروتز باسن جدید خود را برای سال های آینده. در واقع، بسیاری از بیماران متوجه شده اند که با یک شیوه زندگی سالم، نتایج آنها دائمی است. با این حال، پیری و هر گونه نوسانات وزن به تدریج هزینه های خود را می کنند.

پروتز باسن به روش برزیل یک روش چند منظوره است که می تواند در بسیاری از انواع مختلف بدن مورد استفاده قرار گیرد. به گفته این، معیارهای خاصی وجود دارد که نامزد مناسب برای این نوع خاص از آسانسور را می سازد.

به طور کلی، نامزدها برای BBL بزرگسالان بین 18 تا 50 سال هستند که در سلامت هستند. گرچه چربی اضافی برای انجام این روش مناسب است، بیمار ایده آل نباید بیش از 30 پوند وزن بیش از حد خود را داشته باشد.

همانطور که با هر روش زیبایی، مهم است که شما انتظارات واقع بینانه داشته باشید. قبل از تصمیم گیری بر روی BBL، اطمینان حاصل کنید که شما به طور کامل روش را درک کرده و نتایجی را که می توانید انتظار داشته باشید.

شکل دهانتان را قبل از این روش می توانید بر موفقیت روش خود تاثیر بگذارید. در حقیقت، 4 شکل قورباغه عمومی وجود دارد:

     یک شکل
     شکل V
     شکل مربع
     شکل گرد

شکل V، که با حجم بسیار بیشتری در بالای باسن ها از پایین مشخص می شود، سخت ترین شکل برای اصلاح است. هر سه شکل دیگر را راحت تر می توان حل کرد، در حالی که ایده آل ها دارای یخ پوشیده شده است. یک لبخند کوچکی که کمرنگ می شود، نشان می دهد که جراحان به عنوان "بینی" نامیده می شوند، همچنین خوب است، زیرا چربی ها می توانند حرکت کنند و تغییر شکل دهند. حشره که آن را خیلی تخت می تواند بهبود یابد، اما می تواند شکل بسیار سخت تر باشد.

تنگی و انعطاف پذیری پوست نقش مهمی نیز ایفا می کند. پوستی که بیش از حد تنگ است، می تواند در واقع از انتقال چربی به لب جلوگیری کند، در حالی که پوستی که بیش از حد سست است، می تواند باعث برداشتن و شکل دادن به مشکل شود. در حالت ایده آل، شما باید فقط کمی از ریزش پوست، با تن خوب و بدون افتادگی.

نامزدان غیر ایده

متاسفانه، پروتز باسن برزیلی برای همه نیست. در بیشتر موارد، چند کیلو چربی از بدن خارج می شود و تمیز می شود. پس از تمیز کردن، معمولا چربی کمتری وجود دارد که هنوز برای انتقال مفید است. به طور کلی، فقط یک پوند یا دو چربی لیپوساکشن در واقع دوباره به پشت شما تزریق می شود.

این بدان معنی است که هر فردی که دارای قاب ضخیم و چربی کافی در سمت، معده و یا ران است، نامزد نامطلوب برای BBL است. برای اینکه یک کاندیدا خوب باشید، ضروری است که این چند پوند اضافی برای انتقال داشته باشید. برخی از جراحان حتی بیماران را که بیش از حد نازک هستند تشویق می کنند و نمیتوانند ایمپلنت ها وزن کمتری دریافت کنند.

البته بیش از حد اضافه وزن نیز می تواند یک کاندیدای ضعیف را ایجاد کند. لیپوساکشن، که نیمه اول این عمل را تشکیل می دهد، به عنوان یک روش کاهش وزن طراحی نشده است. این بدان معناست که نمیتوان حجم زیادی چربی اضافی را اداره کرد. بنابراین، شما باید 25 تا 30 پوند وزن ایده آل خود را داشته باشید تا حتی برای این قسمت از BBL واجد شرایط باشید.

هر روش که شامل لیپوساکشن نیز شامل حذف مقدار مناسبی از خون و سایر مایعات بدن است. خونریزی کمی و ریزش مو طبیعی است و انتظار می رود. به همین دلیل، هر کسی که دچار اختلال خونریزی یا دیابت باشد، کاندیدای ضعیف خواهد بود. به همین ترتیب، اگر مصرف دارو یا مکمل هایی را که خون شما را نازک می کند، از شما خواسته می شود چند هفته قبل از انجام این روش برای متوقف ساختن بدن خود آماده شوید.

10 نکته برای کمک به آمادگی برای پروتز باسن  برزیلی آماده شوید

    
اولین کاری که باید انجام دهید هنگام آماده شدن برای پروتز باسن برزیلی، ایجاد مشاوره با یک جراح پلاستیک است. این فرصتی عالی برای شما برای رسیدگی به هر گونه نگرانی شما در مورد روش، امکانات جراحی و کارکنان است.
    
یک رژیم غذایی سالم را بپذیرید هیدراتاسیون مناسب و تغذیه می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند، بدن شما را قوی نگه دارد و آماده برای انجام و بهبود است.
    
سطح استرس خود را تحت کنترل نگه دارید. فعالیت هایی مانند یوگا، تمرینات تنفسی و مدیتیشن، راه های فوق العاده ای برای کاهش استرس هایی است که ممکن است احساس کنید که برای BBL آماده هستید. در حقیقت، اینها شیوه های عالی برای کار در بازیابی شما نیز هستند.
    
دریافت مواد غذایی و دیگر خرید خانه ضروری، و همچنین هر گونه فشار دادن "به روز" از راه در روز قبل از عمل جراحی. شما نمی خواهید در حال اجرا باشید تا بعدا به اجرا در می آید. اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه شما به طور کامل ذخیره شده است، و هر گونه مسئولیت های خانوادگی دیگر پیش از زمان مراقبت می شود.
    
حدود 2 هفته قبل از عمل جراحی شما باید تمام داروها و مکمل هایی را که به عنوان ترمیم کننده های خون کار می کنند، متوقف کنید. این شامل آسپرین، Advil، Motrin، وارفارین، Coumadin، Plavix، و قرص های رژیم غذایی است.
    
حدود یک هفته یا بیشتر قبل از اینکه پرونده شما تجویز شده باشد. در حال حاضر، قبل از روز بزرگ، وقت آن است که آنها را در داروخانه محلی خود پر کنید. شما نمی خواهید صبر کنید تا بعدا آنها را پر کنند اطمینان حاصل کنید که آنها را در روز جراحی خود ببرید.
    
برخی از داروهای تجویز شده ممکن است عوارض جانبی ناراحت کننده ای داشته باشند یعنی یبوست. چند روز قبل از عمل جراحی، می توانید از نوشیدن آب لیمو یا مصرف مدفوع مدفوع شروع کنید تا از این جنبه ناتوانی در بهبودی کمک بگیرید.
    
چند روز قبل از BBL شما باید از محل های کمک کننده و تزریق با صابون ضد باکتریایی شستشو دهید. اطمینان حاصل کنید که با یک عمل خراشیدگی قوی برای چند دقیقه، حداقل دو بار در روز برای اطمینان حاصل کنید که برای روز عمل جراحی خوب و تمیز است. این به حفظ خطر ابتلا به عفونت کمک می کند.
    
لباس های شیک و راحت را در روز جراحی خود بپوشانید. به احتمال زیاد بعد از این روش درد و ناراحت کننده خواهد بود، بنابراین با تلاش برای مجبور کردن بدن تورم به لباس های تنگ، بدتر نمی شود.
    
در طول آماده سازی خود با دکتر خود تماس بگیرید. شما احتمالا چند سوال دارید پس از مشاوره خود به ذهن خود وارد کنید و جراح شما باید به منابع خود بروید.

جدول زمانی بازیابی: هفته به هفته

برای بسیاری از مردم با توجه به این روش، نگرانی اصلی آنها چیزی است که انتظار می رود بعد از عمل جراحی BBL. بازیابی پس از BBL می تواند 6 تا 8 هفته یا حتی طولانی تر باشد، بسته به جزئیات روش شما.

هفته ها 1 و 2

در طی چند هفته اول بازیابی شما، مهم است که در طول زمان بیش از چندین دقیقه نشستن نداشته باشید. نشستن به طور مستقیم بر روی پیوند چربی جدید شما می تواند به آنها آسیب برساند و منجر به نتایج ضعیف یا عوارض قابل پیشگیری می شود.

در حقیقت، نشستن یک فشار باورنکردنی بر پشت شما قرار می دهد؛ تا 400 پوند در هر اینچ مربع در مکان های خاص، بدون در نظر گرفتن وزن واقعی خود. این فشار شدید به طور موثر قطع جریان خون را به پیوند چربی بهبود می بخشد، زیرا رگ های خونی جدید که آن را با مواد مغذی زندگی می کنند، شکننده و راحت بسته هستند.

اگر به طور مطلق باید مدت زمان بیشتری را بگذرانید، به طور مرتب تغییر مکان دهید و از یک بالشتک نرم و نرم در زیر رانهای خود استفاده کنید. شما حتی ممکن است یک بالشتک پزشکی "شیرینی پزی" را در نظر بگیرید. به همین دلیل، سعی کنید در معده یا سمت خود بخوابید.

در طول این دو هفته اول، برخی تورم و ناراحتی جزئی طبیعی هستند. شما باید قادر به کنترل هر گونه درد با ایبوپروفن یا نسخه های خود باشید. مطمئن باشید که فقط به این داروها برای کنترل دردتان احتیاج دارید. داروهایی مانند آسپرین یا Advil می تواند خون شما را نابود کند، که می تواند عوارض جانبی عروق خونی جدیدی که در انتقال چربی ایجاد می کند، ایجاد کند.

با توجه به دستورالعمل پزشک خود، لباس خود را فشرده کنید. این باعث می شود تا تورم به حداقل برسد، در عین حال جلوگیری از ایجاد مایع خطرناک زیر پوست. به یاد داشته باشید، تورم می تواند حدود 6 تا 8 هفته یا بیشتر طول بکشد.

ورزش سبک بخش مهمی از بهبود زودرس شماست. شما باید برای مدت زمان طولانی خودتان را اجتناب کنید، اما باید به زودی به محض اینکه بتوانید احساس راحتی کنید، شروع به پیاده روی کنید. گرفتن و حرکت در اطراف حتی برای یک زمان کوتاه می تواند به جلوگیری از لخته شدن خون در پاها کمک کند.

پروتز باسن شما ممکن است بیش از حد بزرگ باشد، اما به دلیل تورم و تزریق چربی (برای جبران کاهش چربی) طبیعی است.

هفته 3

بسیاری از مردم در هفته سوم بازیابی خود قادر به بازگشت به کار هستند، تا زمانی که کار آنها نیازی به مدت طولانی برای نشستن ندارند. بنابراین، اگر شما میز کار دارید، بهتر است که در خانه بمانید.

تقریبا در این زمان در بازیابی شما، اگر احساس می کنید به آن می توانید فعالیت های قلبی عروقی نور را به روش معمول خود اضافه کنید. برای پیاده روی، با استفاده از ماشین بیضوی یا تمرین سبک وزن، بیاموزید. تا زمانی که از تمرینات خاصی که بطور اختصاصی برای بقیه شما هدف قرار می گیرد جلوگیری کنید، بهبود وضعیت شما نباید با افزایش سطح فعالیت شما در این زمان تأثیر منفی داشته باشد.

هفته ها 4 و 5

آه، در نهایت شما می توانید بنشینید! اما شما هنوز هم باید توجه داشته باشید که شما در حال نشستن هستید، و چه مدت در آنجا باقی می ماند. هر جلسه نشست های طولانی باید روی یک کفی نرم خوب انجام شود. شما همچنین می توانید تمرینات دشوار و شدید را به روال خود اضافه کنید. سعی کنید دوچرخه سواری - با صندلی به خوبی چسبیده، البته. شنا یکی دیگر از گزینه های تناسب اندام است که در این نقطه امن خواهد بود.

با این حال، با وجود اینکه قادر به تمرین کمی بیشتر آزادانه است، هنوز هم بهتر است اگر شما همچنان به استراحت و خواب خود را در معده تا آنجا که می توانید.

هفته ها 6 تا 8

بعضی اوقات در طول این دوره، بسته به بازسازی منحصر به فرد شما، احتمالا در نهایت به اندازه کافی بهبود پیدا خواهید کرد تا بیشتر به فعالیت های عادی خود بازگردید. سلولهای چربی منتقل شده شما باید ثابت و به اندازه کافی قوی برای مقابله با استرس زندگی روزمره باشد. این شامل تمرینات شدیدتر چربی سوزی، مانند دویدن است. ورزشکاران، از جمله "جنگجویان آخر هفته" پاره وقت، قادر خواهند بود دوباره به تیم خود بازگردند و از یک بازی مجدد در ورزش های بی نظیر مثل فوتبال یا بیس بال لذت ببرند.

یک کلمه در تغییر وزن پس از بازیابی

برای شما مهم است که انتخاب های سالم زندگی خود را در آماده سازی برایپروتز باسن برزیلی ، از جمله تغذیه مناسب و هیدراتاسیون، و همچنین سطح خوبی از فعالیت های جسمی، حفظ شود.

هنگامی که از روش کامل شفا می گیرید، چربی هایی که به عقب منتقل شده اند همانند چربی در بقیه بدن شما عمل می کنند. همانطور که وزن شما تغییر می کند، باسن های مجسمه شما به طور نسبی تغییر می کنند.

به همین دلیل است که نمی توان فهمید چرا یکی از رایج ترین پرسش های مربوط به BBL مربوط به کاهش وزن پس از عمل است. اگر عمل جراحی توسط یک متخصص و با تجربه انجام شود، شکل پایه ای از شکل جدید شما باید از طریق هر گونه زیان یا زیان های عادی و عادی حفظ شود.

به گفته این، بهترین راه برای اطمینان از این که نتایج BBL خود را برای سالها به خوبی پیش می رود، مراقبت از خود با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم است.

Brazilian Butt Lift Recovery: 10 Important Instructions

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /