هزینه جراحی پروتز باسن | تزریق چربی به باسن| پروتز باسن

آیا تزریق چربی از پهلو به باسن امکان پذیر است؟ چربی ساکشن شده از پهلو در چه صورتی قابل استفاده است؟ تزریق چربی به باسن چه عوارضی دارد؟ | فرم دهی باسن با ...

بهترین جراح زیبایی , با تشکر از بقیه معروف با نام هایی مانند کارداشیان، مینا، لوپز و بنیسای مونورس، زوج های مضطرب در حال افزایش هستند. و در حالی که بسیاری از زنان در تلاش برای دستیابی به شلوغی کامل با ضربه زدن به ورزشگاه تلاش می کنند، شمار زیادی از دیگران به دفاتر پزشکان خود می روند.

در سال های اخیر تقاضا برای یک روش خاص به سرعت فوق العاده سریع افزایش یافته است و در سال های 2015 تا 2016 26٪ تکان دهنده است. این روش  تقویت قوسی و یا پروتز باسن،  باسن  برزیلی یا BBL است.

تاریخچه مختصری از تقویت بافت باسن با روش پروتز باسن

در طول 20 سال گذشته، BBL، گاهی اوقات نیز "انتقال چربی به بافتی" یا "پروتز باسن برزیلی" نامیده شده است، بسیار محبوب شده است و از یک روش نسبتا ناشناخته به یکی از محبوب ترین مواد آرایشی اصلی گزینه ها. اما همیشه اینطور نبود.

در واقع، پروتز باسن  و تزریق بوتاکس به طور کلی قبل از سال 2000 بسیار نادر بود، زیرا انجمن جراحان پلاستیک آمریکا حتی به دنبال آن نبودند. پس چه تغییری کردی؟