تزریق چربی جدیدترین روش جراحی زیبایی سینه

بهترین جراح زیبایی , تزریق چربی به سینه ، جراحی زیبایی سینه با افزایش چربی ناخواسته از یک ناحیه بدن شما و انتقال آن به سینه هایتان، می توانید افزایش پستان را انجام دهید. اما آیا این روش "دو برای یک"، روش بهبود طبیعی خیلی خوب است که درست باشد؟

براساس آمار اخیر انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، سال دوم سال جاری، ارتقاء پستان، محبوب ترین روش زیبایی شناسی کشور است که در سال گذشته 290،467 بیمار انتخاب سینه ها را از طریق جراحی افزایش دادند.

همان آمار همچنین نشان می دهد افزایش محبوبیت پیوند چربی، یک روش که در آن چربی از یک منطقه از بدن گرفته شده و انتقال به دیگری است. افزایش پستان از طریق انتقال چربی در سال 2016 به میزان 72 درصد افزایش یافت.

ایده گرفتن چربی از ناحیه ای که در آن بیش از حد وجود دارد و استفاده از آن برای افزایش حجم سینه، به طرز چشمگیری چشمگیر بسیاری از زنان است. اما آیا این روش "دو برای یک"، روش بهبود طبیعی خیلی خوب است که درست باشد؟

چگونه افزایش پستان طبیعی انجام می شود

انتقال چربی انتقال افزایش دهنده پستان، به طور فنی به عنوان ماموپلاستی تقویت کننده با استفاده از انتقال اتانول چربی شناخته می شود، از لیپوساکشن برای حذف چربی از یک قسمت از بدن شما - به طور مثال شکم، ران یا بال ها (دسته های عشق) استفاده می کند و آن را به سینه های خود تزریق می کند.

در اینجا این است که چگونه کار می کند. اول، جراح پلاستیک یک سایت دهنده را انتخاب می کند. سپس چربی با استفاده از یک روش لیپوساکشن خاص که از تخریب سلول های چربی زنده جلوگیری می کند، استخراج می شود. پس از پردازش چربی و مایع شسته شده به چربی خالص، جراح با استفاده از دستگاهی به نام کانولا، صدها دقیقه از قطره های چربی فرد را به محل سینه تزریق می کند.

این روش برای جلوگیری از خونریزی عروق کوچک در نزدیکی بافت استفاده می شود و به نوبه خود سلول های چربی منتقل شده را از بین می برد. از طریق این فرآیند، چربی به طور طبیعی در ماتریس چربی بافت چربی (چربی) قرار می گیرد و در نتیجه سینه های بزرگتر می شود.

نامزدهای ایده آل

انتقال چربی می تواند یک گزینه مناسب برای زنان است که نتایج طبیعی را ترجیح می دهند در مقایسه با داشتن ایمپلنت در سینه خود. اما برای هر زن مناسب نیست.

"کاندیداهای ایده آل برای افزایش غلظت پستان، افرادی هستند که تمایلی به افزایش اندکی در اندازه سینه و بدون نیاز به سزارین دارند و افرادی که چربی کافی در مناطق اهدا کننده دارند، می گوید:" الیسس اسکپرییدیس، MD، مدیر جراحی پلاستیک در Scarpidis زیبایی شناسی در نیویورک "بیماران جوانتر که سیگار نمی کشند و اغلب در دوران سالم زندگی می کنند، نتایج بهتر و سازگارتر دارند."

سلامت بیمار و وزن نسبی نیز عوامل مهمی هستند. "من همچنین ترجیح می دهم با بیماران سالم تر کار کنم زیرا آنها به سادگی بهبود می یابند از بیماران که با مصرف مواد غذایی خود سیگاری یا سیگاری نیستند"، می گوید: "گرگوری A. بوفورد MD، FACS، یک جراح پلاستیک تاییدیه هیئت مدیره و نویسنده دو کتاب ها، "زیبایی و کسب و کار" و "خوردن، نوشیدن، شفا: هنر و علم تغذیه جراحی".

و کیفیت چربی یک عامل حیاتی است. لئونارد گروسمن، جراح پلاستیک جراحی نیویورک می گوید: "بیمار که دارای چربی خوب در مقادیر کافی برای تولید یک نتیجه مطلوب (اندازه) یک بیمار ایده آل است." او همچنین اشاره می کند که کاندیداهای خوب می دانند که بیش از یک روش ممکن است ضروری باشد.

آیا «طبیعی» بهتر از ایمپلنت است؟

افزایش پستان طبیعی دارای مزایای بالقوه ای است. یکی این واقعیت است که هیچ ماده مصنوعی را شامل نمی شود. اگر شما ایده استفاده از چربی خود را از شکم یا ناحیه دیگری به جای یک ایمپلنت سیلیکون دوست دارید، تقویت طبیعی پستان ممکن است برای شما مناسب باشد. همچنین در نظر گرفته شده است که احساس طبیعی تر از سیلیکون و محلول شور که با آن ایمپلنت پستان پر شده است.

علاوه بر این، با استفاده از چربی های خود برای تقویت پستان خود، برخی از عوارض احتمالی ایمپلنت های پستان را از بین می برد، Scarpidis می گوید. این شامل انقباض کپسولی (تشکیل یک کپسول در اطراف ایمپلنت پستان است که گاهی اوقات قابل مشاهده و دردناک است)، نازک شدن، عفونت ایمپلنت، و شکستگی یا شکستگی ایمپلنت، در میان دیگران. علاوه بر این، Scarpidis می گوید: "سلول های چربی سلول های زنده هستند که پروتئین های زیادی تولید می کنند که بافت پوست، قابلیت تغذیه پوست و سلامت کلی پوست را بهبود می بخشد."

در سال های اخیر اقدامات بزرگی صورت گرفته است تا به حداقل رساندن آسیب های ناشی از تقویت پستان، از قبیل قرار دادن برش ها در مکان های مخفی. با توجه به افزایش پستان طبیعی، لازم نیست نگران این باشید زیرا بر اساس گراسمن هر زخم تقریبا نامرئی برای چشم غیرتجاری است. او همچنین اشاره می کند که بیماران نباید نگران شکستن ایمپلنت یا جایگزینی ایمپلنت باشند.

و در حالیکه ایمپلنت های امروز در بسیاری از شکل ها و اندازه ها وجود دارد، افزایش از طریق انتقال چربی باعث انعطاف پذیری بیشتر می شود. مقدار و محل چربی برای خواسته ها و نیازهای فرد بیمار مناسب است.

آخرین باری نه چندان مهم این است که این روش به بیماران اجازه می دهد که چربی را از مناطق بدن بی نیاز کنند.

آیا انتقال چربی با ایمپلنت همراه است؟

در یک کلمه، بله اکثر جراحان پلاستیک معتقدند که ترکیب انتقال چربی با ایمپلنت های پستان، در برخی موارد گزینه خوبی است. در این موارد، ایمپلنت به طور معمول زیر عضله قرار می گیرد (قرار دادن بخش بندی).

چرا می خواهید این دو را ترکیب کنید؟ "هنگامی که در ترکیب با یک ایمپلنت پستان استفاده می شود، چربی اغلب به عنوان یک عامل کنترور عمل می کند تا بتواند به طور کلی شکل و شکل کلی پستان را کنترل کند و می تواند به طور موثر شکاف ها و حجم هایی را که ایمپلنت ندارد، پر کند".

بسیاری از جراحان پلاستیک این گزینه ایده آل برای بیماران نازکی است که نیاز به برخی از مناطق پر شده است، مانند قطب بالایی (منطقه سینه بالای ایمپلنت). گریگوری م. Fedele، MD، FACS، یک جراح پلاستیک تاییدیه هیئت مدیره که در ساحلوود، OH اداره می شود، می گوید: "ایمپلنت اجازه می دهد تا حجم بالایی داشته باشد و چربی اجازه می دهد که صورتهای نرمتر در بیماران با بافت بافت چربی زیر پوستی (چربی) باشد." اضافه کردن چربی همچنین می تواند ایمپلنت طبیعی تر ظاهر شود یا در صورت لزوم برای تاثیر گذاردن شکل پستان استفاده شود.

به گفته Gurmander Singh Kohli، MD، FACS، یک جراح پلاستیک تایید شده در هیئت مدیره در Melrose، MA، می تواند بعد از این واقعیت انتقال چربی را نیز پس از واقعیت استفاده می شود - یعنی برای بیماران که در حال حاضر با افزایش ایمپلنت افزایش یافته اند. نمونه هایی از جمله بیماران که پس از روش اولیه با عدم تقارن باقی مانده اند، کسانی که بافت آنها با پیری و افرادی که دارای نقایص ایمپلنت هستند قابل مشاهده است. Kohli می گوید: "[رسیدگی به این نگرانی ها با پیوند چربی] روش بسیار ساده ای است و نتایج بسیار قابل پیش بینی است."

با این حال، برخی از جراحان باور ندارند که ترکیب انتقال چربی با ایمپلنت های پستان، اولین گزینه خوب است. Scarpidis می گوید: "اگر بیمار علاقه مند به تقویت ایمپلنت باشد، تقریبا هر اندازه می تواند با ایمپلنت به دست آید." هنگامی که یک بیمار تحت عمل جراحی ایمپلنت قرار گرفت، انتقال چربی گزینه خوبی برای بهبود نامتقارن و همچنین مناطق خاص سینه مانند شکاف و همچنین افزایش سینه در آینده است.

خیلی خوب است که درست باشد؟

نه واقعا، اما چیزهای زیادی وجود دارد که یک بیمار بالقوه قبل از انتخاب به «طبیعی بودن» باید در نظر بگیرد. به عنوان مثال، در میان جراحان پلاستیک، با توجه به قابلیت اطمینان انتقال چربی و پیش بینی نتایج تکنیکال، نظرات مختلفی وجود دارد. Fedele می گوید: "تقریبا 50-65٪ از پیوند چربی دائمی خواهد بود، اما این می تواند متفاوت باشد و ممکن است که عدم تقارن چربی نابود شود و ممکن است نیازی به تجدید نظر در چاق شدن وجود نداشته باشد."

این به خاطر بخش بزرگی از این واقعیت است که تزریق چربی به سینه شامل انتقال سلول های چربی زنده می شود. هنگامی که این سلول ها به سینه منتقل می شوند، باید برای تأمین بقای آنها خون مجددا احیا شود. "بیش از حد بسیاری از سلول های چربی بیش از حد از عروق خونی منتقل شده است، در نتیجه برخی از سلول های چربی دریافت دسترسی کافی به عروق خونی. در این موارد، آنها توسط بدن دوباره جذب می شوند، زیرا آنها کمبود ویتامین ها، مواد مغذی و اکسیژن لازم برای زنده ماندن دارند "، Scarpidis می گوید.

علاوه بر این، اختلاف در تعداد سلول های خونی بین سینه های راست و چپ می تواند میزان بقای متفاوت سلول های چربی را منتقل کند. "این می تواند نتایج و تقارن را تحت تاثیر قرار دهد."

نتایج انتقال چربی به سینه بستگی زیادی به قابلیت زندگی سلول های چربی هر بیمار دارد. همچنین مهم است بدانیم که سلولهای چربی منتقل شده به سینه همچنان مانند سلول های چربی عمل می کنند - افزایش وزن باعث افزایش آنها می شود و کاهش وزن باعث کاهش آن می شود.

سایر عوامل موثر بر زنده ماندن سلول چربی در جراحی انتقال چربی، بر اساس Scarpidis:

     تکنیک برداشت
     تکنیک تزریق
     دوره تزریق شده
     آناتومی بیمار
     ظرفیت شفا بیمار
     عدم تقارن بین سینه بیمار

او همچنین یادآور می شود که روند پیری متوقف نمی شود؛ شکل سینه ها همچنان تغییر می کند، آنها از بین می روند، و شما ممکن است در آینده نیاز به روال اضافی داشته باشید.

نتایج حاصل از تقویت پستان مبتنی بر ایمپلنت در مقایسه با نوزادان غیر قابل پیش بینی قابل پیش بینی است، در حالیکه سینه های بیمار بدون خطر دوباره جذب یا وابستگی آناتومی رگ های خونی قرار می گیرد.

گراسمن اضافه می کند که تقویت سینه با پیوند چربی نیز گران تر است. و یک روش واحد ممکن است قادر به تولید افزایش قابل توجهی نباشد. او همچنین اشاره می کند که باید چربی مناسب برای انجام این روش برای تولید نتایج دائمی استفاده شود؛ چربی استفاده شده برای انتقال نباید به رژیم غذایی یا ورزش پاسخ دهد.

گراسمن همچنین معتقد است که هر "عدم مصرف" چربی - به عنوان مثال، برخی از چربی ها که از بدن خارج می شوند و جذب بدن می شوند، تنها با تکنیک نامناسب و استفاده از نوع غلط چربی اتفاق می افتد. او می گوید: "اگر یکی از قوانین ساده پیوند چربی را دنبال کند، از دست دادن چربی بسیار متقارن است ... دانش و مهارت جراح از اهمیت اساسی برخوردار است."

این مربوط به هر روش جراحی است. هنگامی که شما ثابت کرده اید که شما یک کاندید مناسب هستید، تجربه و مهارت جراح شما اهمیت دارد.

یک سوال در رابطه با درمان لوازم آرایشی دارید؟ با بیش از 2000 پزشک پاسخ و شمارش، انجمن Zvivel بهترین مکان برای کسب نظرات متخصص حرفه ای است.

صدها سوال در حال حاضر پاسخ داده شده است:
آیا  جراحی زیبایی سینه جراحی اصلی است؟
19 پاسخ دکتر
ضایعات پوستی از افزایش سینه چقدر بد است؟
17 پاسخ دکتر
چربی بیش از حد چانه من
17 پاسخ دکتر
زمان بازیابی از جراحی زیبایی سینه
15 دکتر پاسخ می دهد
چقدر افزایش پستان معمولا هزینه دارد؟
13 پاسخ دکتر
آیا باید قبل از   جراحی زیبایی سینه  به ماموگرام مراجعه کنم؟
13 پاسخ دکتر
چرا تقویت پستان آندوسکوپی بیشتر شایع نیست؟


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /