مشاوره خصوصی رایگان پروتز سینه

به هر دلیلی، تصمیم به جراحی پروتز سینه  یک فرد شخصی است. در مرکز جراحی پلاستیک مرکزی اوهایو، ما خوشحال خواهیم بود که در طول یک مشاوره خصوصی با شما در مورد گزینه های شما صحبت کنیم.

بهترین جراح زیبایی , تقویت پستان یک روش زیبایی است که برای افزایش و افزایش اندازه و شکل سینه های زن طراحی شده است. بسیاری از زنان در Columbus، اوهایو، از تغییرات پستان در ایمپلنت ها استفاده می کنند، به منظور جلوگیری از اثرات حاملگی و پرستاری، و یا به منظور بهبود بخشیدن به شکل آنها که همیشه احساس ناراحتی می کنند.

چند گزینه مختلف برش برای زنان با توجه به افزایش سینه در کلمبوس، اوهایو، در دسترس است. دکتر لیچتن ترجیح می دهد تا با تقویت پستان با ایمپلنت هایی که از طریق پوست طبیعی پوست زیر پستان قرار گرفته اند، روبرو شوند. در تجربه خود، این برش "inframammary" باعث می شود بهترین قرار گرفتن در معرض قرار دادن ایمپلنت با حداقل زخم در یک موقعیت نامناسب.

"شگفت انگیز دکتر / نتایج شگفت انگیز - کلمبوس، OH
نام دکتر Lichten به شدت توصیه شده از یک دوست که همچنین افزایش پستان دارد و بهترین نتایج جراحی، کارکنان و حرفه ای بودن کل دفتر را دارد. از آنجا که دوست من "دکتر" لیچتن را "خیلی" تحریک کرد، من حتی به یک دکتر دیگر نگاه نکردم و وقتی او را دیدم، می دانستم که او دکترم است. من فقط می خواهم بگویم که دکتر لایتن و کارکنان او درمان شگفت انگیزی داشتند. من بسیار عصبی بودم و کارکنان و دکتر لیچتن خیلی حرفه ای بودند و من احساس راحتی می کردم. این روند سریع بود و در عرض یک ماه در یک عمل جراحی، با افزایش سینه. فرایند شفا دادن دقیقا همان چیزی بود که برای من توضیح داد. من برخی سوالات داشتم، فقط جراحی کردم و کارکنان خیلی سریع به من جواب دادند. من 6 هفته پس از عمل جراحی نیستم و باید بگویم که من در کار افسانه ای که دکتر لیچتن انجام داده است شگفت زده شده ام. من خیلی با بدنم خیلی خوشحالم و همه چیز راجع به جراحی انجام شده را دوست دارم. من معمولا 5 ستاره را نمی دهم، اما من بهترین نتایج مطلق را دارم که می توانم تصور کنم. من برای بازگشت به دکتر Lichten برای هر روشی در آینده خواهم رفت. "

روش

در طول جراحی، یک ایمپلنت ژل نمک یا سیلیکون در پشت بافت پستان قرار داده می شود تا بزرگنمایی و بهبود کلی را ایجاد کند. اکثریت بیماران تصمیم می گیرند ایمپلنت های خود را پشت سر عضلات قفسه سینه قرار دهند، اما برای زنان خاص ممکن است در قرار دادن ایمپلنت ها در بالای عضلات مزایایی داشته باشد.

برای ایمپلنت های واقعی استفاده می شود، ما معمولا از ایمپلنت های صاف و پائین پستان استفاده می کنیم. این ها برای بیمارانی که دارای پارگی و میزان عوارض کمتر از ایمپلنت های بافت یا آناتومیک هستند، ظاهری طبیعی دارند. ایمپلنت سیلیکون FDA برای بسیاری از جراحی های پستان تایید شده است و می تواند برای افزایش سن زنان 22 ساله و بالاتر استفاده شود. دکتر لیچتن با استفاده از هر دو ایمپلنت سالین و سیلیکون راحت است - عامل تصمیم گیری معمولا ترجیح بیمار است.

"من با همه چیزهایی که انجام دادم بسیار خوشحالم. من اعتماد به نفس و تخصصم را دارم و خوشحالم که انجام دادم من عالی نگاه میکنم از شوهر من بپرس! ما یک دکتر فوق لیسانس در این شهر کوچکی از لنکستر داریم! »- گواهینامه بیمار مبتلا به آبودینوپلاستی و افزایش پستان

وقتی به ارتقاء پستان می آید، هر زن می خواهد بداند چه نوع ایمپلنت را انتخاب می کند. متأسفانه، بسیاری از زنان در چگونگی بزرگ شدن ایمپلنت (چندین سی سی آن پر می شوند) پیچیده می شوند، نه تمرکز بر انتخاب ایمپلنت مناسب برای چارچوب بدنشان. در جراحی پلاستیک مرکزی اوهایو، ما با انتخاب کاشت ایمپلنت براساس چارچوب بدن و اهداف خود، وقت صرف می کنیم. ما از نمایه ایمپلنت ها و اندازه ها استفاده می کنیم تا ایمپلنت های شما را انتخاب کنیم. نتیجه نهایی افزایش سینه یک خط سینه انحصاری و نسبت بدن به بدن است.

سوالات متداول

چقدر   پروتز سینه افزایش می یابد؟
در تمرینات من، میانگین هزینه برای تقویت ایمپلنت سالین 5000 دلار است، سیلیکون گرد و غبار، 5800 دلار و تقریبا 6700 دلار برای ایمپلنت های سیلیکون پایدار است. این هزینه ها شامل همه مراحل پیگیری برای بررسی ایمپلنت ها می باشد.

هزینه جراحی زیبایی پروتز سینه شامل بخش های متعدد است :

هزینه های جراح 

هزینه های بیهوشی

هزینه امکانات و هزینه های خود ایمپلنت وجود دارد.

اگر قیمت های خرید مقایسه شده است، مطمئن شوید هزینه تمام هزینه های آن را دریافت می کنید.

تفاوت بین سالین و سیلیکون چیست؟ کدامیک بهتر است؟
تصمیم گیری بین سالین و سیلیکون یک انتخاب شخصی برای هر بیمار است. من با هر دو نوع ایمپلنت موفق بوده ام.

ایمپلنت سالین ارزان تر است و می تواند از طریق یک برش کمی کوچکتر قرار گیرد. علاوه بر این، از آنجا که ایمپلنت های شور در پیش گرفتگی نیستند، من توانایی تنظیم اندازه اپیده را در طول عمل جراحی دارم. این برای بیماران با عدم تقارن قابل توجه مفید است، زیرا من می توانم تفاوت های اندازه را در اتاق عمل در طول عمل جراحی بدون نیاز به حدس زدم.

ایمپلنت سیلیکون به نظر می رسد، عمل می کند و طبیعی تر می شود. از آنجا که من از دستگاه خاصی به نام کانال کلر استفاده می کنم، برش فقط ½ سانتی متر بزرگتر از ایمپلنت های سالین است. ایمپلنت های سیلیکون در 30 سال گذشته به شدت پیشرفت کرده اند.

سیلیکون پایدار فرم (گاهی اوقات به نام ایمپلنت خرس خرس) جدیدترین نسل از ایمپلنت سیلیکون می تواند نتیجه طبیعی تر را برای زنان شروع کند با بافت پستان بسیار کم. نتایج اولیه در این ایمپلنت ها نشان می دهد که میزان شکستگی و انقباض کپسولی کمی کمتر از سایر ایمپلنت ها است.

من نمونه هایی از انواع ایمپلنت ها را در دفاتر خود دارم، بنابراین می توانید تفاوت ها را برای خودتان ببینید و احساس کنید. علاوه بر این، من برخی از ایمپلنت های سیلیکون 30 ساله را در دفتر دارم. هنگامی که این ایمپلنت ها را می بینید و احساس می کنید، پیشرفت های تکنولوژی بلافاصله آشکار خواهد شد.

ایمپلنت سیلیکون ایمن است؟
در سال 1992، FDA سیب سیلیکون را از بازار برای استفاده از لوازم آرایشی استفاده کرد. آنها برای زنان که در آن زمان نیاز به بازسازی سرطان پستان را داشتند، در دسترس بودند. در سال 2006، FDA تصمیم گرفت که ایمپلنت های سیلیکون ایمن باشند و آنها را برای استفاده عمومی برای زنان بالای 22 سال به بازار بازگرداند. اکثریت مطالعات و تحقیقات روی سیلیکون در آن زمان تایید می کنند که ایمپلنت های سیلیکونی هیچگونه خطر بیشتری برای ایمپلنت سالین

برای برخی از بیماران سابقه ایمپلنت سیلیکون نگرانی است. من از شما دعوت میکنم که از خودت تحقیق کنی نظر من، با این حال، بر اساس تحقیق و آموزش من، که از نظر علمی، ایمپلنت های سیلیکونی سینه هیچ گونه خطر اضافی اضافی را ایجاد نمی کند.

چه مدت طول می کشد implants؟
میزان پارگی یک ایمپلنت سالین حدود 1٪ در سال است که در 10 سال به 10٪ می رسد. بنابراین، از نظر آماری، 1 در 5 زن با ایمپلنت سالینی (از آنجا که هر خانم دارای 2 سینه) در مدت 10 سال برای جایگزینی یک ایمپلنت شکسته ضروری است.

برای صاف و ایمپلنت سیلیکون دور، تعداد نیاز به جراحی دوم به 17 سال می رسد.

مطالعات اولیه در فرم پایدار نشان می دهد 2٪ در 6 سال.

چگونه می توانم بدانم اگر ایمپلنت شکسته شود؟
برای ایمپلنت های سالین، شما یک کاهش قابل توجه از سینه، اغلب در طی یک دوره بسیار کوتاه، متوجه خواهید شد. به طور معمول، ما سعی می کنیم تا بیماران را در اسرع وقت ببینیم و از کپسول و جیب سینه جلوگیری کنیم. علاوه بر این، نگرانی های اجتماعی باعث می شود تا بیماران ما سریعا اقدام کنند.

برای بیماران مبتلا به ایمپلنت سیلیکون، اغلب زنان تغییر زیادی با یک زلزله متوجه نمی شوند، اگر چه بعضی از آنها تفاوت و تفاوت ظریف را می بینند یا احساس می کنند. اغلب موارد، ایمپلنت سیلیکون شکسته شده توسط MRI تشخیص داده می شود یا گاهی اوقات بر روی یک ماموگرافی قرار می گیرد. اگر مشخص شود که ایمپلنت سیلیکون پاره شده است، FDA توصیه می کند که آن را حذف یا جایگزین کنید. پس از سال اول، من تشویق می کنم و توصیه می کنم که بیماران امپدست پستان من هر ساله مرا ببینند و من می توانم وضعیت ایمپلنت آنها را بررسی کنم.

contracture کپسول چیست؟
انقباض کپسولی شایع ترین عارضه جراحی ایمپلنت پستان است. این اتفاق می افتد به این دلیل که بدن می بیند که ایمپلنت به عنوان بدن خارجی ایجاد می شود و کپسول در اطراف آن شکل می گیرد. برای اکثریت قریب به اتفاق، کپسول نرم است. گاهی اوقات، کپسول سخت می شود، که می تواند منجر به درد یا تحریف ایمپلنت شود. اگر این اتفاق می افتد، ممکن است نیاز به جراحی اضافی برای برداشتن کپسول داشته باشد، احتمالا تغییرات ایمپلنت را تغییر داده یا آنها را به جیب جدید تغییر دهید. خوشبختانه، این نادر است. علاوه بر این، میزان جراحی حتی زمانی که جراح ایمپلنت را در زیر عضله قرار می دهد (همانطور که من انجام می شود) حتی کمتر است و حتی کمتر از آن با ایمپلنت های پایدار فرم جدید.

خرابی / بازیابی من چیست؟
شما می توانید 1-2 روز از داروهای درد و درد متوسط ​​را انتظار داشته باشید. در عرض 1-2 هفته، شما به تدریج به فعالیت عادی برمیگردید، اما با برخی محدودیتها در بلند کردن و ورزش. در عرض 1-2 ماه، شما باید قادر به بازگشت کامل به فعالیت بدون محدودیت باشد. البته این اعداد فقط یک راهنمای هستند. هر بیمار جراحی را تجربه می کند و به شیوه خود به فعالیت باز می گردد. من به شما دستورالعمل های خاصی برای شیوه زندگی و بازیابی شما داده می شود.

چگونه ایمپلنت های سینه بر روی گرفتن یک ماموگرام تأثیر می گذارند؟ آیا ماموگرام می تواند شکستگی ایمپلنت را ایجاد کند؟
شما کاملا می توانید و باید بعد از افزایش سینه ماموگرافی کنید. وقتي قرار ملاقات خود را در اختيار ما قرار ميدهيد، قبل از شروع به گرفتن تصاوير، ماموگرافي را بشناسيد. او چهار نمایش را به جای دو حرکت و ایمپلنت سینه را به طرف با فشرده سازی کمتر می برد.

چگونه می توانم بدانم آیا جراح من مجاز به انجام جراحی من است؟
هیچکس نمیتواند نتایج شما را تضمین کند با این وجود، می توانید مطمئن شوید که جراح شما آموزش مناسب را با تایید اینکه هیئت مدیره هیئت مدیره جراحی آمریکایی تایید شده است. اگر چه بسیاری از پزشکان ادعا می کنند که هیئت مدیره گواهی شده اند، شما باید تخصص خود را تأیید کنید. علاوه بر این، اگر جراح شما عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS) باشد، می توانید راحت شوید. ASPS تایید آموزش و پرورش پس زمینه جراحان پلاستیک را تایید می کند. علاوه بر این، آنها اطمینان حاصل می کنند که دکتر در آخرین پیشرفت های پزشکی و تحقیقات خود را حفظ می کند.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد ایمپلنت های پستان و افزایش سینه، درخواست مشاوره با دکتر Lichten و شما 25 دلار هزینه مشاوره خود را دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید با شماره تلفن   (کلمبوس) تماس بگیرید تا برنامه سفر خود را به مرکز جراحی پلاستیک اوهایو مرکزی، ما منتظر ملاقات با شما باشیم.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /