خانمها با انجام پروتز سینه ، سینه های خود را بزرگتر و کامل تر کنند

بهترین جراح زیبایی , این مقاله فقط شامل ارتقاء پستان زیبایی است. این نوع انواع ایمپلنت های پستان موجود، روش های استفاده شده و عوارض احتمالی را مورد بحث قرار می دهد.زنان می توانند ایمپلنت های پستان را به دست بیاورند تا سینه های خود را بزرگتر و کامل تر کنند. این کار را می توان برای مقاصد بازسازی مانند بعد از ماستکتومی برای سرطان پستان یا به دلایل زیبایی انجام داد.

پروتز سینه  سالین و سیلیکون

دو نوع اساسی از ایمپلنت های پستان وجود دارد: ژل سالین و سیلیکون.

ایمپلنت های پر از سالین، پوسته های سیلیکونی پر از آب نمک استریل (سالین) است. بعضی از آنها از قبل پر شده و دیگران در طول عملیات ایمپلنت پر می شوند.

ایمپلنت های پر شده با ژل سیلیکون پوسته های سیلیکونی پر شده با یک ژل پلاستیکی (سیلیکون) هستند. اگر چه بسیاری از زنان می گویند که ایمپلنت های ژل سیلیکون بیشتر شبیه سینه های واقعی نسبت به سالین هستند، اما اگر آنها نشت کنند، بیشتر خطر می کنند.

هر دو نمک و سیلیکون در اندازه های مختلف می آیند و پوسته های صاف یا بافت دارند. هر کدام از جوانب مثبت و منفی خود را دارد، بنابراین مسئله اولویت است.

هزینه های پروتز سینه

هزینه پروتز سینه  بستگی به محل، دکتر و نوع ایمپلنت مورد استفاده دارد.

به طور معمول، عمل جراحی از 5000 تا 10،000 دلار متغیر است. از آنجایی که این یک روش زیبایی است، بیمه درمانی معمولا شامل افزایش پستان نمی شود.

چگونه روش ایمپلنت پستان انجام می شود

از آنجایی که سینه ها می توانند تا زمانی که یک زن به دیرباز نوجوانان یا اوایل دهه 20 می رسد، به رشد خود ادامه دهند، FDA الزام می کند که زنان حداقل 18 سال سن داشته باشند تا تقویت پستان را با ایمپلنت های پر از نمک سالم و حداقل 22 ساله برای دریافت ایمپلنت های سیلیکون.

هنگامیکه جراحتان را برداشتید، به دنبال فردی هستید که تجربه زیادی دارد. در صورت انتخاب جراح که حداقل پنج سال آموزش جراحی و حداقل دو سال تجربه در جراحی پلاستیک را انتخاب کرده اید، ممکن است بعدا عوارض کمتری داشته باشید.
http://jarahanbartar.ir/Breast-Prosthesis/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B2%20%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87.jpg
قبل از عمل پروتز سینه، شما با جراح خود برای ارزیابی پزشکی ملاقات خواهید کرد. شما می توانید در مورد آنچه که میخواهید صحبت کنید و از دکتر دریافت کنید. جراح شما ممکن است از شما بخواهد تا داروهای خاصی را چند روز یا چند هفته قبل از جراحی خود بپذیرید.

شما می توانید افزایش سینه را به عنوان یک روش سرپایی انجام دهید، یا ممکن است در یک شب در بیمارستان بمانید.

این روش یک تا دو ساعت طول می کشد. به احتمال زیاد به شما بیهوشی عمومی داده می شود، در طی آن "خواب" و بدون درد خواهید داشت.

جراح بر اساس سینه های خود، زیر دستان خود و یا در اطراف نوک پستان خود، بر اساس بدن شما، نوع ایمپلنت و چگونگی بزرگ شدن آن انجام می شود.

جراح پروتز سینه را به یک جیب بالا یا زیر عضله قفسه سینه شما می دهد. پس از ایمپلنت در جای خود، جراح قطع خواهد با بخیه یا نوار جراحی بسته است.

http://jarahanbartar.ir/Breast-Prosthesis/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B2%20%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87.jpg

 

مرقبتهای پس از پروتز سینه

سینه های شما بعد از جراحی با گاز مایع می شود. شما ممکن است لوله های زهکشی داشته باشید که در چند روز برداشته خواهد شد. شما ممکن است نیاز به جراحی زیبایی سینه در حالی که شما بهبود می بخشد.

 

http://jarahanbartar.ir/Breast-Prosthesis/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B2%20%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%88%20%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%AF%D9%87%DB%8C.jpg

چند روز پس از جراحی افزایش پستان شما باید آن را آسان کنید. به عنوان مثال، شما نباید هیچ بار سنگین را تا شش هفته پس از ایمپلنت خود ببرید.

داروهای ضد درد مانند استامینوفن ممکن است به کاهش ناراحتی کمک کنند. پزشک شما همچنین ممکن است داروهای ضد درد را برای شما تجویز کند.

احتمالا در ناحیه ای که جراحی انجام شده، تورم دارید. با گذشت زمان، تورم باید کاهش یابد و زخم ها محو خواهند شد.

عوارض احتمالی
http://jarahanbartar.ir/Breast-Prosthesis/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%20%D8%B9%D9%85%D9%84%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B2%20%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87.jpg
اگرچه این یک روش زیبایی سینه  است، جراحی ایمپلنت سینه ممکن است دارای خطرات باشد مانند:

     درد پستان
     تغییر در احساس در نوک پستان و پستان
     بافت ساق پا تشکیل و سخت شدن در ناحیه اطراف ایمپلنت
     روسری
     خون ریزی
     عفونت
     مشکل با اندازه یا شکل ایمپلنت (به عنوان مثال، سینه ممکن است متقارن باشد)

همچنین ایمپلنت ها می توانند پارگی و نشت کنند. اگر سالین پروتز را بکشاند، شور را با ایمن بدن جذب می کند. نشت سیلیکون ممکن است داخل پوسته ایمپلنت یا نشتی خارج از پوسته باشد. هنگامی که ایمپلنت سالین فرو می ریزد، آن را تخریب می کند. اما ایمپلنت های سیلیکون سینه ممکن است باعث ایجاد علائم واضح در هنگام شکستگی شوند. این پارگی سکوت نامیده می شود.

نگهداری

ایمپلنت های پستان برای طول عمر طراحی نشده اند. اگر عوارض دارید یا اگر اندازه و شکل سینه هایتان در طول زمان تغییر می کند، ممکن است لازم باشد ایمپلنت جایگزین شود.

زنان مبتلا به ایمپلنت های پر شده با ژل سیلیکون باید سه سال پس از جراحی ایمپلنت، یک اسکن مغناطیسی دریافت کنند و سپس MRI هر دو سال یکبار برای بررسی پارگی سکوت مورد نیاز است. اگر ایمپلنت شما پارگی شود، باید آنها را حذف یا جایگزین کنید.
http://jarahanbartar.ir/Breast-Prosthesis/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B2%20%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87.jpg
داشتن ایمپلنت های پستان می تواند باعث مشکل تر شدن ماموگرام شود، اما می تواند انجام شود. احتمال دارد پروتزهای پستان ممکن است احتمال ابتلا به سرطان پستان را افزایش دهد. ایمپلنت پستان ممکن است برای شما برای تغذیه با شیر مادر سخت تر شود.

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /