جدیدترین روش جراحی زیبایی سینه

هزینه جراحي زيبايي سينه زنان ، هزينه عمل پروتز سينه ، پروتز سینه ، جراحی زیبایی سینه ، عوارض پروتز سینه عکس پروتز سینه پروتز سینه جراحی بزرگ کردن سینه,هزینه پروتز سینه,بهترین سن برای پروتز سینه,مزایای پروتز سینه ... جراح شما به طور کامل نیازهای شما را ارزیابی کرده و درمان جراحی را به شما پیشنهاد می دهد تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید. جراحی زیبایی سینه می تواند در یک بیمارستان، مرکز جراحی یا دفتر دکتر انجام شود. بیماران جراحی زیبایی سینه ممکن است مجبور شوند در بیمارستان (جراحی بستری) یک شبه بمانند و یا پس از آن (جراحی سرپایی) بتوانند به خانه برگردند. جراحی می تواند تحت بیهوشی موضعی انجام شود، جایی که بیمار بیدار می شود و تنها سینه برای مسدود کردن درد یا تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد، جایی که دارو برای خواب بیمار داده می شود. اکثر زنان بیهوشی عمومی برای این جراحی دریافت می کنند. جراحی ایمپلنت سینه می تواند از یک تا چند ساعت بسته به روش و شرایط شخصی باشد.

بهترین جراح زیبایی , اگر عمل جراحی در یک بیمارستان انجام شود، طول مدت اقامت بیمار بستگی به نوع عمل جراحی، ایجاد عوارض بعد از عمل و سلامت عمومی شما خواهد داشت. طول اقامت بیمارستان نیز ممکن است بستگی به نوع پوشش بیمه شما را فراهم کند.

هزینه جراحی زیبایی سینه بین 4 تا 6 میلیون تومان هزینه متوسط پروتز سینه است. هزینه میانگین این عمل در جهان حدود 5 هزار دلار است

مشاوره جراحی زیبایی سینه

بیمار زن با دکتر و پرستار صحبت می کند. قبل از جراحی زیبایی سینه ، باید با جراح خود مشورت کنید. آماده باشید که در مورد تجربه جراح، عمل جراحی و نتایج مورد انتظار خود سؤال کنید. FDA فهرستی از سوالاتی را ارائه کرده است که ممکن است به بحث شما کمک کند. جراح باید قادر به بحث در مورد اینکه آیا شما یک نامزد خوب برای ایمپلنت های پستان، نوع ایمپلنت های مختلف، گزینه های اندازه، شکل، بافت سطح، و قرار دادن بر اساس شرایط خاص خود، و همچنین خطرات و مزایای جراحی ایمپلنت است . جراح نیز باید قبل و بعد از تصاویر بیماران دیگر به شما کمک کند تا به شما در درک بهتر انتظارات و نتایج بالقوه جراحی کمک کند.

در طول مشاوره، شما باید در مورد تاریخچه پزشکی خود، از جمله هر گونه شرایط پزشکی یا آلرژیهای دارویی که ممکن است داشته باشید، صحبت کنید. شما همچنین باید هر جراحی قبلی ای که داشتید بخصوص به سینه و آنچه که در حال حاضر مصرف می کنید، از جمله مکمل ها، داروهای گیاهی و داروهای بدون نسخه (OTC) صحبت کنید.
اگر فکر می کنید ممکن است باردار باشید، جراح باید مهم باشد.

جراحی زیبایی سینه

اگر تحت عمل جراحی ایمپلنت پستان برای بازسازی قرار گیرید، همچنین باید با جراح خود در مورد شرایط شخصی خود، از جمله درمان با شیمی درمانی و / یا پرتودرمانی، صحبت کنید، زیرا این می تواند بر خطرات ناشی از عوارض و ظاهر سینه بازسازی شده تاثیر بگذارد . جراح نیز باید درباره مقدار بافت پستان که بعد از جراحی و غربالگری در آینده برای شکستن پروتز سینه و سرطان سینه باقی می ماند صحبت کند.

در طول مشاوره مطمئن باشید از جراح بخواهید یک کپی از برچسب بیمار برای ایمپلنت پستان که وی قصد دارد از آن استفاده کند. شما حق دارید از این اطلاعات درخواست کنید، و انتظار می رود که پزشک شما آن را ارائه دهد. اطمینان حاصل کنید که برچسب بیمار به طور کامل قبل از عمل جراحی خوانده شود. این اطلاعات شما را برای اطلاعات مربوط به ایمپلنت های پستان فراهم می کند، از جمله نحوه مراقبت از آنها. اطمینان حاصل کنید که قبل از امضای آن، فرم رضایت آگاهانه را بخوانید و درک کنید.

تولید کنندگان ایمپلنت پستان در حال حاضر در حال انجام مطالعات بالینی برای ارزیابی انواع جدید ایمپلنت های پستان و درک تجربیات طولانی مدت زنان که ایمپلنت های سینه را دریافت می کنند. اگر شما علاقه مند به شرکت در یک مطالعه بالینی هستید، حتما از جراح خود بپرسید که چه گام های خاصی باید برداشته شود.