جدیدترین روش جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه می تواند در یک بیمارستان، مرکز جراحی یا دفتر دکتر انجام شود. بیماران جراحی زیبایی سینه ممکن است مجبور شوند در بیمارستان (جراحی بستری) یک شبه بمانند و یا پس از آن (جراحی سرپایی) بتوانند به خانه برگردند. جراحی می تواند تحت بیهوشی موضعی انجام شود، جایی که بیمار بیدار می شود و تنها سینه برای مسدود کردن درد یا تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرد، جایی که دارو برای خواب بیمار داده می شود. اکثر زنان بیهوشی عمومی برای این جراحی دریافت می کنند. جراحی ایمپلنت سینه می تواند از یک تا چند ساعت بسته به روش و شرایط شخصی باشد.

بهترین جراح زیبایی , اگر عمل جراحی در یک بیمارستان انجام شود، طول مدت اقامت بیمار بستگی به نوع عمل جراحی، ایجاد عوارض بعد از عمل و سلامت عمومی شما خواهد داشت. طول اقامت بیمارستان نیز ممکن است بستگی به نوع پوشش بیمه شما را فراهم کند.

مشاوره جراحی زیبایی سینه
عکس پروتز سینه
بیمار زن با دکتر و پرستار صحبت می کند. قبل از جراحی زیبایی سینه ، باید با جراح خود مشورت کنید. آماده باشید که در مورد تجربه جراح، عمل جراحی و نتایج مورد انتظار خود سؤال کنید. FDA فهرستی از سوالاتی را ارائه کرده است که ممکن است به بحث شما کمک کند. جراح باید قادر به بحث در مورد اینکه آیا شما یک نامزد خوب برای ایمپلنت های پستان، نوع ایمپلنت های مختلف، گزینه های اندازه، شکل، بافت سطح، و قرار دادن بر اساس شرایط خاص خود، و همچنین خطرات و مزایای جراحی ایمپلنت است . جراح نیز باید قبل و بعد از تصاویر بیماران دیگر به شما کمک کند تا به شما در درک بهتر انتظارات و نتایج بالقوه جراحی کمک کند.

در طول مشاوره، شما باید در مورد تاریخچه پزشکی خود، از جمله هر گونه شرایط پزشکی یا آلرژیهای دارویی که ممکن است داشته باشید، صحبت کنید. شما همچنین باید هر جراحی قبلی ای که داشتید بخصوص به سینه و آنچه که در حال حاضر مصرف می کنید، از جمله مکمل ها، داروهای گیاهی و داروهای بدون نسخه (OTC) صحبت کنید.
اگر فکر می کنید ممکن است باردار باشید، جراح باید مهم باشد.

اگر تحت عمل جراحی ایمپلنت پستان برای بازسازی قرار گیرید، همچنین باید با جراح خود در مورد شرایط شخصی خود، از جمله درمان با شیمی درمانی و / یا پرتودرمانی، صحبت کنید، زیرا این می تواند بر خطرات ناشی از عوارض و ظاهر سینه بازسازی شده تاثیر بگذارد . جراح نیز باید درباره مقدار بافت پستان که بعد از جراحی و غربالگری در آینده برای شکستن پروتز سینه و سرطان سینه باقی می ماند صحبت کند.

در طول مشاوره مطمئن باشید از جراح بخواهید یک کپی از برچسب بیمار برای ایمپلنت پستان که وی قصد دارد از آن استفاده کند. شما حق دارید از این اطلاعات درخواست کنید، و انتظار می رود که پزشک شما آن را ارائه دهد. اطمینان حاصل کنید که برچسب بیمار به طور کامل قبل از عمل جراحی خوانده شود. این اطلاعات شما را برای اطلاعات مربوط به ایمپلنت های پستان فراهم می کند، از جمله نحوه مراقبت از آنها. اطمینان حاصل کنید که قبل از امضای آن، فرم رضایت آگاهانه را بخوانید و درک کنید.

تولید کنندگان ایمپلنت پستان در حال حاضر در حال انجام مطالعات بالینی برای ارزیابی انواع جدید ایمپلنت های پستان و درک تجربیات طولانی مدت زنان که ایمپلنت های سینه را دریافت می کنند. اگر شما علاقه مند به شرکت در یک مطالعه بالینی هستید، حتما از جراح خود بپرسید که چه گام های خاصی باید برداشته شود.

پیش از جراحی جراحی زیبایی سینه

جراح شما ممکن است از قبل از عمل جراحی برای تشخیص هرگونه اختلال پستان، از ماموگرافی یا اشعه ایکس پستان استفاده کند، بنابراین جراح دارای تصویر پیش از عمل جراحی بافت پستان است.

معمولا از شما خواسته می شود که بعد از نیمه شب شب قبل از عمل جراحی نکنید و یا نوشیدنی نکنید و بعد از جراحی، لباس های سست، از جمله یک سینه بند سست بدون بند را بپوشانید. اگر در همان روز به عنوان جراحی به خانه برسید، باید برای کسی که به خانه شما رانندگی می کند برنامه ریزی کنید.

جراح شما باید میزان جراحی را با شما در میان بگذارد، زمان تخمین زده شده و نحوه برنامه ریزی برای درد و حالت تهوع.

در طول جراحی زیبایی سینه

هنگامی که شما بیهوشی داده شده و اثر آن گرفته شده، جراح برش (برش) را در یکی از زمینه های زیر انجام می دهد:

     در زیر زیر پستان (inframammary)
     تحت بازو (transaxylary)
     در اطراف نوک پستان (periareolar)
     از طریق اسکار ماساکتومی (برای بازسازی)

برچسب تایید تایید شده توسط FDA هشدار جراح به قرار دادن ایمپلنت های پستان از طریق دکمه ی شکم (رویکرد پری بینی).

محل برش ممکن است تحت تاثیر قرار گرفتن زخم ها و نیز عوارضی باشد که ممکن است پس از جراحی تجربه کنید.

برش زیر سینه شایع ترین محل استفاده از آن است که جایی است که پوست به طور طبیعی برابر است. زخم شما با این نوع برش ممکن است کمی بیشتر قابل مشاهده باشد، به ویژه اگر شما جوان تر، نازک و هنوز فرزندان دارید.

قرار دادن ایمپلنت از طریق برش تحت بازو احتمالا نیاز به جراح شما برای استفاده از اندوسکوپ، یک ابزار با دوربین و سایر ابزار جراحی وارد شده به محل برش برای کمک به جراح جهت قرار دادن ایمپلنت در محل است. در حالی که احتمالا هیچ اسکن قابل مشاهده در اطراف سینه شما وجود نخواهد داشت، ممکن است در زیر دست بازوی شما وجود داشته باشد.

برش لبه نوک پستان (آرئولا) ممکن است سبب از دست رفتن یا تغییر احساس در نوک پستان شود.

جراح ایمپلنت را در زیر (زیرلندولار) یا زیر (ذاتالاژی) عضلات دیواره قفسه سینه قرار می دهد. اطمینان حاصل کنید که جوانب مثبت و منفی کاشت ایمپلنت قبل از جراحی را با جراح خود انتخاب کنید.

اگر شما ایمپلنت های پر شده با سیلیکون ژل را دریافت می کنید، در هنگام وارد شدن آنها با ژل سیلیکون پر می شود. اگر شما ایمپلنت های پر از نمک را دریافت کرده اید و ایمپلنت از قبل پر نشده است، جراح پوسته سیلیکون را وارد کنید و سپس ایمپلنت را به سطح مورد نظر با نمک پر کنید.

سپس برش با بخیه بسته می شود. جراح شما ممکن است قبل از بستن آن برای جلوگیری از انباشت سیال یا خون، در ناحیه شکم موقت قرار گیرد. کاتترها برای ارائه درد در محل برش نیز ممکن است قبل از بستن برش قرار داده شوند. تخلیه یا کاتتر در طی یک پیگیری پس از جراحی برداشته می شود.

بعد از جراحی زیبایی سینه

بعد از جراحی شما به ناحیه بهبودی منتقل می شوید. سینه های شما در گاز یا یک جراحی جراحی پیچیده می شود.

جراح شما باید پس از عمل جراحی (پس از عمل جراحی) روند بهبودی، عوارض احتمالی ممکن است و دوره بهبودی را توصیف کند. پس از عمل، همانطور که با هر جراحی، می توانید از درد، تورم، کبودی و حساسیت رنجی انتظار داشته باشید. این اثرات ممکن است یک ماه یا بیشتر طول بکشد، اما باید با گذشت زمان ناپدید شوند. روسری یک نتیجه طبیعی جراحی است. قبل از جراحی، از جراح خود بپرسید که محل، اندازه و ظاهر هر زخم احتمالی را توصیف کند. برای اکثر زنان، زخم ها در طول زمان به خطوط نازک محو می شوند. پوست شما تیره تر است، احتمالا زخم های برجسته تر هستند.

جراح شما ممکن است داروهای درد و تهوع را تجویز کند. اگر خونریزی، تب، گرما، قرمزی سینه یا سایر علائم عفونت را تجربه کنید، باید فورا این علائم را به جراح خود گزارش دهید. جراح شما باید درباره بهبود زخم و نحوه مراقبت از زخم خود به شما بگوید.

برای درمان اضطراب، ممکن است به یک سینه بند بعد از عمل، باند فشرده سازی یا سینه بند ببندید. در توصیه های جراح شما به احتمال زیاد قادر به بازگشت به کار در عرض یک تا دو هفته خواهید بود، اما شما باید از هر گونه فعالیت های شدید که می تواند پالس و فشار خون خود را حداقل دو هفته افزایش می دهد را اجتناب کنید.

از جراح خود بخواهید در مورد برنامه ای برای بازدیدهای پیگیری، محدودیت فعالیت های شما، اقدامات احتیاطی که باید انجام دهید، و زمانی که می توانید به فعالیت های عادی خود، از جمله ورزش، بازگردید. اگر شما دریافت ایمپلنت های پر شده با ژل سیلیکون دریافت کرده اید، FDA توصیه می کند که 3 سال پس از دریافت ایمپلنت و هر 2 سال بعد از آن، غربالگری MRI را برای پارگی خاموش انجام دهید.

برای گرفتن ماموگرام برای سرطان سینه ادامه دهید. اطمینان حاصل کنید که فردی که ماموگرام خود را به شما معرفی می کند، ایمپلنت سینه ای داشته باشد. ایمپلنت های پستان ممکن است دشوار باشد که بافت پستان را در ماموگرام های استاندارد ببینند، بنابراین ممکن است نیاز به استفاده از تکنیک های مختلف داشته باشند.

اگر شما در یک مطالعه بالینی ثبت نام کرده باشید، مطمئن شوید که از جراح بخواهید برای برنامه ای از امتحانات پیگیری که توسط برنامه مطالعه تعیین شده است، از شما بپرسد.

سوالات قبل از جراحی زیبایی سینه

هنگام انتخاب جراح برای روش ایمپلنت پستان، ممکن است بخواهید سالها تجربه، گواهینامه هیئت مدیره، پیگیری بیمار خود و سطح راحتی خود را با جراح در نظر بگیرید. اکثر روشهای ایمپلنت پستان توسط جراحان پلاستیکی و بازسازی شده توسط هیئت مدیره انجام می شود. سوالات زیر می توانند به بحث در مورد جراحت خود در مورد جراحی ایمپلنت پستان کمک کنند.

سوالات به ...
درباره جراحت شما

    
هر چند سال یک بار انجام می شود؟
    
چه مقدار از تمرین شما به افزایش سینه اختصاص داده شده است؟ برای بازسازی پستان
    
چه نوع ایمپلنت شما استفاده می کنید؟ سالین یا سیلیکون؟ تجربه خود را با هر کدام تجربه کنید؟
    
شایع ترین عارضه ای که با جراحی زیبایی سینه  مواجه می شوید چیست؟
    
میزان عادت های شما به طور کلی (contracture کپسول، عفونت و غیره) چیست؟
    
میزان بازپرداخت شما چیست؟
    
شایعترین نوع بازپرداخت شما چیست؟

درباره ایمپلنت های پستان و نتایج منتشره

    
شما برای ایمپلنت من توصیه ای به شکل، اندازه و بافت سطح دارید؟
    
چرا شما یک نوع ایمپلنت سینه را به دیگری توصیه می کنید؟ چرا این را برای من توصیه می کنید؟
    
چه مدت طول می کشد پستان من به پایان می رسد؟
    
چه سایت برش و قرار دادن شما برای من توصیه می کنید؟
    
آیا قبل و بعد از عکس ها می توانید برای هر روش نگاه کنید؟
    
انتظار میرود که چه نتایجی برای من منطقی باشد؟
    
چگونه ایمپلنت سینه احساس می شود؟ آیا پوست سینه من و یا احساس نوک پستان تغییر خواهد کرد؟
    
ریسک و عوارض مرتبط با داشتن ایمپلنت پستان چیست؟
    
اگر من یک سابقه خانوادگی سرطان سینه دارم، آیا هنوز می توانم ایمپلنت های پستان را برای افزایش استفاده کنم؟
    
چندین عملیات اضافی در ایمپلنت پستان من می توانم انتظار داشته باشم بیش از طول عمر من؟
    
چگونه می توانم بفهمم که آیا پروتز سینه من پاره شده است یا اگر با ایمپلنت های سینه من مشکلی داشته باشم؟
    
اگر میخواهم ایمپلنت را حذف کرده و جایگزین آن نکنم، چگونه سینه هایم را نگاه می کنم؟
    
چطور آسان یا دشوار است که ایمپلنت ها را حذف کنید؟
    
چقدر آسان است یا دشوار است که اندازه ایمپلنت ها را پس از قرار دادن ایمپلنت های پستان افزایش دهیم؟
    
چطور می توانم انتظار داشته باشم که سینه ها در طول زمان شبیه باشند؟ برای حفظ آنها باید چه کار کنم؟
    
چه نوع پیگیری اضافی نیاز دارم؟
    
پیامدهای طولانی مدت ایمپلنت های پستان چیست؟
    
سینه های من بعد از بارداری چطور است؟ پس از تغذیه با شیر مادر؟
    
آیا ایمپلنت پستان بر توانایی من برای تغذیه با شیر مادر تاثیر می گذارد؟
    
گزینه های من چه هستند اگر من با نتیجه ایمپلنت های سینه من ناراضی هستم؟
    
آیا هنوز می توانم ماموگرام با ایمپلنت های پستان را در جای خود قرار دهم؟
    
آیا ماموگرام پستان من را تجزیه می کند؟
    
چه روشهای متناوب یا محصولات در کنار پروتزهای پستان در دسترس هستند؟

درباره عملیات ایمپلنت پستان

    
چه مدت بعد از عمل جراحت دارم؟
    
زمان بازیابی مورد انتظار من چیست؟
    
آیا بعد از جراحی نیاز به کمک در منزل برای فعالیت های عادی وجود دارد و در مورد چقدر طول می کشد؟
    
مدت زمان انتظار دارید که عملیات من انجام شود؟
    
چه (اگر وجود داشته باشد) روش های ثانویه مرتبط با ارتقاء پستان / بازسازی سینه مورد نیاز است؟
    
چقدر احتمال دارد پس از جراحی عفونت ایجاد کنم؟
    
چقدر ریسک از بیهوشی وجود دارد؟
    
چه کاری می توانم برای کاهش خطر عوارض کوتاه مدت و بلند مدت انجام دهم؟
    
اسکار من کجاست؟

چیزهایی که قبل از شروع ایمپلنتهای پستان باید در نظر گرفت

قبل از تصمیم گیری برای جراحی ایمپلنت پستان، از جمله درک انتظارات و دلایل خود برای انجام عمل جراحی، چندین چیز مهم وجود دارد. در زیر برخی از چیزهایی که FDA فکر می کند شما باید قبل از انجام ارتقاء پستان، جراحی بازسازی و یا تجدید نظر در نظر بگیرند.

ایمپلنت سینه دستگاههای طول عمر نیست دیگر ایمپلنت های خود را بیشتر می کنید، بیشتر احتمال دارد که آنها را از بین ببرید.
    
هرچه دیگر ایمپلنت پستان دارید، بیشتر احتمال دارد که عوارض و پیامدهای ناخوشایندی را تجربه کنید.
    
شايع ترين عوارض و پيامدهاي ناگوار از جمله انسداد کپسولي، بازپروري و حذف ايمپلنت است. سایر عوارض عبارتند از: پارگی یا انقباض، چروکیده شدن، عدم تقارن، زخم، درد و عفونت در محل برش.
    
شما باید فرض کنید که شما نیاز به جراحی اضافی (reoperations) دارید.
    
بسیاری از تغییرات در پستان بعد از لانه گزینی ممکن است از نظر زیبایی نادر و غیر قابل برگشت باشد.
    
اگر ایمپلنت خود را برداشته، اما جایگزین نشده اید، ممکن است تغییرات در سینه های طبیعی خود مانند کمرنگ شدن، خارش، چین و چروک، از دست دادن بافت پستان یا سایر تغییرات لوازم آرایشی نامطلوب داشته باشید.
    
اگر ایمپلنت پستان دارید، باید سینه های خود را برای بقیه زندگی خود نظارت کنید. اگر متوجه تغییرات غریب در سینه های خود شوید، مجبور خواهید بود که دایمی را ببینید.
    
اگر شما دارای ایمپلنت های پستان پر شده با ژل سیلیکون هستید، شما باید معاینات دوره ای MRI را انجام دهید تا مشخص شود که پارگی هایی که باعث ایجاد علائم نمی شوند ("پارگی سکوت"). برای شناسایی زودهنگام پارگی سکوت، FDA توصیه می کند که زنان با ایمپلنت پر شده با ژل سیلیکون پر شده از MRI ​​3 سال پس از دریافت ایمپلنت جدید و هر 2 سال بعد از آن. غربالگری MRI برای شکستگی ایمپلنت گران است و ممکن است توسط بیمه شما پوشش داده نشود.
    
اگر شما دارای ایمپلنت پستان هستید، خطر ابتلا به سرطان نادر نوعی از سرطان را به نام لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک (BIA-ALCL) مرتبط با ایمپلنت پستان در بافت پستان اطراف ایمپلنت ایجاد می کند. BIA-ALCL سرطان سینه نیست. زنان مبتلا به BIA-ALCL ممکن است نیاز به جراحی، شیمی درمانی و / یا پرتودرمانی داشته باشند.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /