تاریخ پروتزهای سینه - مدل های مختلف جنس پروتز سینه

پروتز سینه جیب مایع است که در داخل پستان قرار می گیرد تا اندازه آن را افزایش دهد یا ظاهر آن را تنظیم کند. دو نوع اصلی وجود دارد که عبارتند از: شور (آب نمک) یا سیلیکون، یک ژل شفاف.

بهترین جراح زیبایی , (رویترز) - به دنبال نگاهی به تاریخ  پروتز سینه است. ژان کلود ماس، که شرکت پلی Implant Prothese (PIP) با تهیه سیلیکون های و مدل های مختلف جنس پروتز سینه پرداخته است .

1895 - جراح اتریشی-آلمانی Vincenzz Czerny، که به عنوان پدر جراحی پلاستیک شناخته می شود، بازسازی پستان را در یک زن در دانشگاه هایدلبرگ انجام می دهد.

1945 - پس از جنگ جهانی دوم در ژاپن، روسپی هایی که به سلیقه نظامی ارتش ایالات متحده غذا می خورند، سیلیکون صنعتی را مستقیما به سینه هایشان تزریق می کنند. آنها قبلا شیر بز و پارافین را مورد آزمایش قرار دادند.

1962 - توماس کرونین و فرانک جارو  پروتز سینه  سیلیکون را اختراع می کنند. تگزان تیمی جین لیندزی اولین زن برای انجام این روش می شود.

1976 - اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تنظیم کننده  پروتز سینه سیلیکون، آنها را تحت کنترل و استانداردهای عملکرد قرار می دهد.

1982 - FDA به دلیل «گزارشات حوادث ناگوار در ادبیات پزشکی» مکانهای سینه را در طبقه دقیق تر III طبقه قرار می دهد.

1991 - Jean-Claude Mas تاسیس Implant Prothese (PIP) در جنوب فرانسه واقع در نزدیکی تولن.

دسامبر 1991 - ماریان هاپکینز 7. 3 میلیون دلار از Dow Corning برای مسائل مربوط به سلامت مرتبط با ایمپلنت های شکسته خود برده است. تاکنون بیش از 130 پرونده دعوا علیه داو کورنینگ مطرح شده است.

ژانویه 1992 - FDA خواستار مهلت قانونی داوطلبانه برای استفاده از ایمپلنتهای ژل سیلیکون ژل تا زمانی که ایمنی بررسی شده باشد.

- چندین کشور از سرطان FDA از جمله آلمان، اسپانیا، فرانسه، اتریش و ایتالیا پیروی می کنند. ایمپلنت های پستان سالین تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

مارس 1992 - چندین تولید کننده عمده پزشکی از جمله Dow Corning، Bristol-Myers Squibb و Bioplasty از بازار ایمپلنت سیلیکون خارج شده اند.

آوریل 1992 - FDA توصیه می کند که ایمپلنت های سینه سیلیکون فقط برای بازسازی پس از جراحی یا برای اصلاح اصلاحات مادرزادی استفاده شود.

مه 1995 - در مواجهه با پرونده های عظیم، پرونده های داو کورنینگ برای فصل 11 ورشکستگی؛ دادخواست توسط پرونده متوقف شد.

1996 - PIP شروع به فروش ایمپلنت های پر از شور در ایالات متحده می کند، اما عدم موفقیت آن در سال 2000 از طرف FDA برای پیش فروش در بازار به منظور جلوگیری از فروش این ایمپلنت ها، قطع می شود.

2000 - فرانسه ممنوعیت ایمپلنت های سیلیکون را لغو می کند.

دسامبر 2000 - بریتانیا ممنوعیت اپیلاسیون هیدروژل PIP را از سال 1994 به 4000 زن داده است، پیدا کردن ارزیابی ایمنی زیستی تولید کننده در مورد محصول ناکافی است.

2006 - FDA محدودیت های خود را در ایمپلنت های سینه سیلیکون را پاکسازی می کند، آنها را برای استفاده از لوازم آرایشی در زنان در سن 22 سالگی پاک می کند.

کاشت پستان محبوب ترین نوع جراحی پلاستیک در ایالات متحده با 318،123 enhancements انجام شده است، 62 درصد از آنها استفاده از ایمپلنت دندان و ایمپلنت های سیلیکون.

مارس 2010 - تنظیم کننده بهداشت فرانسه، AFSSAPS، بازرسی از ستاد PIP را انجام می دهد. AFSSAPS دستور تخلیه ایمپلنت های سیلیکون پستان توسط PIP را از بازار صادر می کند. پرونده های PIP برای ورشکستگی

دسامبر 2011 - وزیر بهداشت فرانسه اعلام کرده است که 30،000 خانم فرانسوی با ایمپلنت PIP باید آنها را از بین ببرد و برای عملیات پرداخت می شود. ونزوئلا، آلمان و جمهوری چک نیز توصیه می کنند که ایمپلنت ها باید حذف شوند.

- انگلستان توصیه نمی کند که زنان ایمپلنت را از بین ببرند، اما می گوید سرویس بهداشت ملی ایمپلنت ها را برای بیمارانی که عمل جراحی زیبایی سینه را انجام داده اند، جایگزین می کند.


 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /