هزینه پروتز سینه متفاوت است بسته به نوع، که ممکن است بر انتخاب شما تأثیر بگذارد.

در عین حال هزینه 245 تا 390 دلار برای پروتز سینه سیلیکون را پرداخت می کند. ، فرم سینه چسبنده است که به طور مستقیم به سینه هزینه 130 $ - 265 $. پروتز سینه "فرم تماس" هزینه 400-550 دلار است.

بهترین جراح زیبایی , هزینه پروتز سینه بسته به نوع متفاوت است. میانگین هزینه یک پروتز سینه سیلیکون از قبل ساخته شده حدود 400 دلار است در حالی که یک فرم پستان جایگزین ممکن است حدود 70 دلار هزینه داشته باشد. پروتز سفارشی یک گزینه بسیار گران قیمت است - ممکن است بیش از 5000 دلار هزینه داشته باشد.

پروتز سینه بین 130 تا 400 دلار هزینه دارد. آنها معمولا هر دو سال یک بار جایگزین می شوند. هزینه پروتز را می توان از طریق Medicare ادعا کرد. شما می توانید درخواست هر پروتز جدید را هر دو سال یک بار. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پرونده های بازپرداخت پروتز سینه خارجی پیدا کنید ...

پروتز یا فرم پستان. ... اگر تصمیمی بگیرید که بازسازی سینه برای شما مناسب نیست اما هنوز هم می خواهید شکل سینه ای داشته باشید، پروتز، همچنین به نام شکل سینه ای نامیده می شود، می تواند به شما کمک کند که به صورت متعادل نگاه کنید ... قیمت ها از 100 تا 500 دلار برای کیفیت بالا محصولات (اندازه یک عامل هزینه نیست)، و آنها از 2 تا 5 سال گذشته است.

آیا باید پروتز سینه من را بپردازم؟ بیماران NHS مجبور نیستند پروتز خود را پرداخت کنند. همه پروتزهای سبک در NHS موجود نخواهد بود. اگر بیمار خصوصی هستید، بررسی کنید که آیا طرح سلامت شخصی شما مصارف پروتز را پوشش می دهد. اگر مجبور باشید پروتز خود را پرداخت کنید مجبور نیستید از مالیات بر ارزش افزوده ...

هزینه فرم پروتز سینه  متفاوت است بسته به نوع، که ممکن است بر انتخاب شما تأثیر بگذارد. اطلاعات در مورد هزینه پستان سیلیکون و سایر فرمها و برس ها را بدانید.

 

پروتز سینه سیلیکون در وزن بسیار سنگین تر و طبیعی تر است. بعضی از آنها حتی مجسمه هایی برای افزودن یک نوک پستان هستند، حتی واقع گرایی را نیز افزایش می دهند. هزینه یک پروتز سیلیکون بالاتر از پد فوم است، بنابراین شما باید با دقت نیازهای خود را برای انتخاب نوع مناسب مواد مورد نیاز داشته باشید.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /