تفاوت بین یک جراح خیلی خوب و یک جراح بزرگ،

همه چیزهایی که من برای کریسمس میخواهم بیکینی است - تفاوت بین یک جراح خیلی خوب و یک جراح بزرگ،

بهترین جراح زیبایی , Shae 36 ساله است و دارای سه بچه 8 تا 12 ساله است. آنها همه بچه های بزرگ بودند - بیش از 4 کیلوگرم (هر 9 کیلوگرم)! - و شو در وزن 108 کیلوگرم وقتی جوانتر بود، وزن کرد. با برخی کارهای سخت او موفق به افتادن به 70kg، اما مهم نیست که چقدر سخت تلاش کرد، او فقط می تواند مقدار زیادی از پوست overhang راه رفتن. او سعی کرد آموزش شخصی، رژیم غذایی ... او احساس کرد که او همه چیز را انجام داده است. Shae هرگز از بیکینی نترسید، "من هرگز بدنش را برای آن ندیدم"، او معتقد بود و با اعتماد به نفسش کمتر و کمتر می شد، تصمیم گرفت کافی باشد. وقت آن رسیده بود تا جراحی پلاستیک انجام دهد.

شای تصمیم گرفت تا دو جراح ببیند او با اولین جراحش که برای او تجربه خوبی نبود، رزرو کرد. "او به طور بالقوه بیشترین (بی احترامی) شخصی بود که من در زندگی خودم را دیدم. او پوست من را در اطراف بدن خیلی سخت کرد که من علامت قرمز داشتم. او گفت: من هرگز، هرگز خوشحال نخواهم شد و هرگز باریک نخواهم بود و من نیاز به بیش از یک عمل جراحی دارم. او گفت من نیاز به یک بالش کامل بدن دارم. من پرسیدم که آیا فقط می توانم کمکی به آن داشته باشم اما او گفت: "نه، بر شما کار نخواهد کرد." او گفت: "شما باید تمام این پوست ها و چربی ها را از بین ببرید." او گفت: پس از عمل جراحی، نمی توانم راه رفتن را در طبقه بالا بگذارم، نمی توانم خودم را به توالت ببرم من باید همه اینها را سازماندهی کنم من از او دور شدم احساس "چرا مضطرب؟" او فقط به من گفت چقدر چربی بود و چیزی که من می توانم انجام دهم این است که مرا خوشحال کند. این وحشتناک بود. "

ارزش یک نظر دوم و یک جراح پلاستیک خوب است که بیماران را با احترام رفتار می کند

پس از کمی از اولین مشاوره بسیار ناخوشایند خود را بهبود بخشید، شای تصمیمی گرفت که او نیز ممکن است به جراح دوم منتقل شود، که دکتر کریگ روبینشتاین از جراحی زیبایی زنان در Hawthorn، برای نظر دوم، رفت. "من از دکتر دیگری با من گزارش دادم. دقیقهیی که دکتر روبنشتاین را دیدم هیچ مشکلی نبود. او با من صحبت کرد مثل اینکه منظور من چیزی بود و آنچه که گفتم مهم بود. من به او گفتم که جراح دیگر گفته است. دکتر روبنشتاین به من گفت که هیچ راهی برای ارتقاء کامل بدن به من وجود ندارد زیرا من به آن نیازی ندارم! او گفت: "یک تکه تیره، کمی لیپو، و آن را خوب است.

"من به خانه رفتم و با شوهرم صحبت کردم و می خواست با کریگ ملاقات کند. بنابراین شوهر من وارد شد و ما هر دو با کریگ ملاقات کردیم، و شوهرم گفت "کتاب آن را در"!

Shae گفت که او نیز با تلفن مشاور Donna از CSFW صحبت کرده است. او می گوید که دونا شخص پشتیبانی کننده اش بود و بدون او ممکن است او اعتماد به نفس نداشته باشد که با روش انجام شود. از دانا درباره درد درگیر و چیزهای دیگر که او نگران آن بود پرسیدند. Shae می گوید پرستار کریگ کیت نیز شگفت انگیز بود. "من نمی توانم بگویم چند بار که وارد شدم او را دیدم، با او صحبت کنید، زیرا هنوز فرصتی بود که من از این عمل جراحی خارج کنم. من در ذهنم داشتم که اولین دکتر این را گفته بود، پس چگونه دکتر روبنشتاین بهتر از من می شود، وقتی دیگر کسی آنقدر شایسته بود که نمی توانست؟ »

بنابراین روز جراحی شعیده شد. او می گوید هنوز آماده است تا راه برود. "من فکر نکردم که من می توانم آن را انجام دهم - پول بسیار زیادی است! تعطیلات خانوادگی وجود دارد ... من از خانواده ام بسیار دور شده ام؛ زیرا به نظر من فکر نمی کردم ارزشش را داشته باشم.

"کریگ وارد شد و من سنگین شده بود. او وقت خود را گرفت و از من پرسید که چرا عصبی بودم. او دوباره از طریق کل پروسه دوباره صحبت کرد و آن چه را که انجام می داد، پس از آن انسانی بیرون آمد و با من صحبت کرد - همه فقط به ذهنم خطور کردند. من همچنین فرزندانم را آنجا داشتم، بنابراین مجبور شدم سعی کنم وانمود کنم که ترسیدم - این آسان بود. من هیچوقت تظاهر نمی کنم! "

بنابراین  عمل جراحی زیبایی سینه  داشت. او گفت که او بیدار شد و احساس خوبی کرد شوهرش آنجا بود و از او خواسته بود تا نگاهی به او بکند زیرا او نمیتواند. "او گفت: آن را عالی نگاه کرد!" Shae به ما می گوید او تا به حال یک ایده در ذهن او در مورد چقدر بد بود که قرار بود و برای او این بود. او حتی فشار پمپ اندون خود را نداشت (زیرا که به آن نیاز نداشت). او حتی برای اولین شب در توالت رفت.

شعی می گوید چیزی که چالش بود، درک چیزی "بدون خم شدن" بود (جراحان بعد از عمل جراحی دستورالعمل های صریح برای کمک به درمان را ارائه می دهند). اگر چه او حتی موفق به حمام روز بعد از جراحی شد. "این سخت بود و من خیلی ضعیف شدم، اما من فقط آن را انجام دادم و از آنجا، فقط به خوبی بهبود یافتم.

"از پرستار پرسیدم که یک عکس از من بگیرد. من کبود شدم اما تحول شگفت انگیز بود. من به عکس نگاه کردم و فکر کردم که من نیستم. گریه کردم. این کل شوک بود. کریگ هر روز در بیمارستان بود. کیت همچنین پرستار / وزیر امور خارجه کریگ نیز با من تماس گرفت و با من صحبت کرد. او عالی بود - من فقط می توانستم با او درباره اینکه چگونه احساس کردم صحبت کردم. او به من گفت، من شگفت زده شدم و نمی توانستم باور کنم که چقدر من ایستاده بودم یا چقدر خوب بودم. "

Shae می گوید که تقریبا تمام داروها از روز دوم بود. او پانداول را به دلیل اینکه او گفته بود که آن را برداشته است. "وقتی آنها یک اندون را به من دادند، تقریبا از پشت سقف رفتم تا آنها را به ترامادول تغییر دهم. من روزی را ترک کردم که ترامادول داشت - فقط برای گرفتن من در ماشین. من به یاد دارم که در اطراف بیمارستان راه می رفتم و کریگ را دیدم. او باید از بیماران دیگر یا چیز دیگری بازدید کند. من پله ها را دیدم و در پشت ذهنم فکر کردم که نمی توانم آنجا بروم. بنابراین من آنها را به هر حال انجام دادم و آنها نسیم بودند. من کریگ را پیش گرفتم و گفت: "من نمی توانم باور کنم که شما ایستاده اید."

شای در شش روز در بیمارستان بود. او می گوید که او می تواند پس از دو سال به خانه برسد اما می خواهد مراقبت خود را به درستی انجام دهد، بنابراین او در آنجا ماند. هنگامی که برای رسیدن به ماشین برای راندن خانه از بیمارستان، شای می گوید، کمی تلاش بود اما زمانی که او کار کرد چگونه این کار را انجام دادم. او می گوید 20 گام به درب جلو او، سپس 30 چیز به اتاق خواب او نیز خوب بود! شوهرش روز بعد از ورود او به بیمارستان از کارخانه رفت. "او به من کمک می کند تا دوش بگیرد، و سپس او را به طبقه پایین می برد و سپس من در آن قسمت از خانه باقی می ماند تا زمانی که برگشتم. ما شام می خوریم و پس از آن به آنجا می رفتم تا زمانی که او به من کمک کرد تا به عقب برگردم.

قبل و بعد از "هنگامی که من 1 هفته پیگیری من (روز بعد از من در خانه از بیمارستان) بود، آنها نمی توانستند باور کنند که چگونه من شفا بود و به سرعت. اگر من در مورد چیزی که من پیام Kate می دانستم مطمئن نیستم. او شگفت انگیز است او شخص دوست داشتنی ترین است. هیچ چیز درام نیست - او فقط وجود دارد - شما می توانید او را ایمیل کنید، تلفن او، هر چیزی. او فقط زیباترین فرد است. "

Shae به ما می گوید که شش ماه پس از آن او احساس شگفت انگیز است. "هر بار که به کریگ و تیم او میروم، نقطهیی را برای فراخوانی عکسهای پیشین من میبینم و نمیتوانم این را باور کنم. من اولین جفت بیکینی را برای کریسمس خریدم که من در آن فرسوده شده ام و هرگز قبلا چنین کاری انجام نداده ام. اگر کسی به من بپرسد که آیا باید خودشان را انجام دهد، نمی فهمم و می گویم «بله!»، زیرا راه آن را که احساس می کنید شگفت انگیز است. من توسط یک تیم جراحی بزرگ - دونا، کیت و کریگ احاطه شد ...

"من اکنون از زمان عمل جراحت خودم را از دست داده ام - اگر کسی به طور جدی به آن فکر می کند، به کریگ بروید و ببینید کریگ او را می بیند، همه چیز برای شما ساخته شده است - ذهن شما تنظیم شده است - او آن را آسان می کند. من فکر نمی کنم چنین کلماتی وجود داشته باشد: "شما نمی توانید این کار را انجام دهید" - زیرا شما می توانید. "

ما فکر می کنیم همه شما موافق هستید که شئ به نظر می رسد به سادگی زرق و برق دار و نتایج خود را شگفت انگیز است. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید یا دکتر کریگ روبنشتاین فوق العاده است، وبلاگهای زیر را بررسی کنید.

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /