داستان ابدومینوپلاستی نادیا - پس از داشتن دوقلوها!

داشتن بچه ها بدن ما را به آزمون به روش های بسیاری قرار می دهد. بسیاری از ما فقط تصور می کنیم که چطور می توان دو یا بیشتر بچه را حمل کرد، اما نادیا داستانش را درباره داشتن دوقلوها، به دست آوردن وزن، از دست دادن دوباره آن، و اینکه چرا او با داشتن دکتر کریگ روبینشتاین از جراحی زیبایی برای شکم در تهران . نتایج شگفت انگیز او الهام بخش دیگر مامانانی است که تغییرات وزن نامطلوب پس از بارداری را تجربه کرده اند. برای خواندن داستان خود در مورد تجربه خود اینجا را کلیک کنید تا ویدیو خود را در لینک زیر ببینید.

بهترین دکتر پروتز سینه , بخشی از موفقیت نادیا، معجزه به مهارت جراح او، دکتر کریگ روبینشتاین است، که تمرین خود را به جراحی زیبایی سینه و شکمی برای زنان انجام می دهد. تیم پشتیبانی در جراحی زیبایی زنان می گوید: "کار واقعی این است که بیمار قبل از جراحی خود عمل می کند،" زیرا از دست دادن وزن چیز آسان برای مامان های مشغول نیست. "

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد از دست دادن وزن قبل از عمل جراحی در نظر بگیرید، در روز 6 سپتامبر در رویداد ویژه "وزن کاهش چهره" در پوست نارگیل روغنی و ضد پیری در ناحیه ساحل غربی (ملبورن) شرکت کنید.

عمل جراحی آبدومینوپلاستی  - اصطلاح پزشکی برای این روش - عملیاتی است که شکم را با شستشوی بیش از حد پوست و چربی و سفت کردن ماهیچه های دیواره شکم انجام می دهد.

برای برخی از دلایل تعدادی از افراد ممکن است آرامش بخش باشد. این دلایل می توانند شامل اثرات حاملگی، پیری و یا کاهش شدید وزن باشند. هر کدام از این ها باعث می شود که پوست در ناحیه شکم ضعیف شود و انعطاف پذیری آن را از دست بدهد، پوست اضافی را خیس و ناخوشایند نگاه می دارد.

چرا  آبدومینوپلاستی   ؟

تون کردن بدن با استفاده از ورزش یک جزء معقول و ضروری از هر مجسمه سازی بدن و یا رژیم تناسب عمومی است. متأسفانه با این حال، اگر پوست بیش از حد و تضعیف شود، پس برای از بین بردن آن لازم است که به دنبال یک حرفه ای مانند جراح پلاستیک بروید. برای رسیدن به یک شکاف صاف، سفت و محکم شکم، نیاز به یک تورم شکمی یا آبودینوپلاستی لازم است.

با توجه به افزایش چاقی در میان جمعیت، تعداد افرادی که در ابتدا وزن زیادی را به دست آورده اند، افزایش یافته است و پس از آن این وزن را از دست می دهد و پوست را از بین می برد. این پوست فشرده به منظور رسیدن به یک نتیجه رضایت بخش، نیاز به یک چرک تیره دارد. چربی شکم طراحی شده است تا دیوار عضلانی و پوست را به گونه ای تقویت کند که شما به راحتی به آن متصل می شوید. همانطور که با هر روش، بهترین و مطمئن ترین نتایج به دست آمده در صورتی که بیمار در محدوده وزن سالم خود است.

عمل جراحی زیبایی بینی بسیار رایج است و در سراسر جهان انجام می شود. همچنین به طور فزاینده ای برای ترکیب جراحی زیبایی بینی با عمل جراحی دیگری مانند لیپوساکشن یا عمل جراحی سینه و یا پروتز سینه می باشد. بسیاری از مردان نیز تحت درمان قرار دارند. دوباره، اغلب همراه با سایر جراحی ها مانند کاشت پستان یا روش های کاهش سینه انجام می شود.

جراحی   آبدومینوپلاستی    به طور تقریبی دو ساعت طول می کشد و تحت یک بیهوشی عمومی کامل می شود. این یک روش منطقی جدی است و نیاز به تحقیق و بررسی دارد. به طور کلی شما می توانید انتظار داشته باشید که در مدت دو یا سه شب در بیمارستان بمانید و حداقل 10 روز در خانه بمانید. قبل از این روش جراح مشاوره را درخواست خواهد کرد، جایی که جراح به ناحیه شکمی شما نگاه می کند و مناطق را با یک قلم مشخص می کند و پوست را از بین می برد. جراح پلاستیک نیز از جایی که زخم ها برای آماده شدن شما آماده می شود، عبور می کنند. در این مشاوره، شما تصمیم می گیرید کدام مناطق شکم نیاز به کار بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند و از طریق چگونگی برداشتن پوست به منظور دستیابی به نتایج مطلوب برسند.

پس از ورود به کلینیک و قبل از انجام این کار، شما باید یک آزمایش خون و برخی از آزمایش های منظم دیگر برای اطمینان از اینکه شما یک بیهوشی عمومی داشته باشید. سپس جراح دوباره از طریق این روش دوباره به کار خود ادامه می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما باید آنچه را که باید انجام شود، روشن و خوشحال کنید. سپس جراح با شما تمام خطراتی را که ممکن است در معرض بیهوشی عمومی قرار گیرد، با شما بحث کند.

هنگامی که زیر بیهوشی قرار می گیرید، جراح بر روی شکم، از یک ران به سمت دیگر برای برداشتن پوست بیش از حد بریزید. عضله زیر پوست نیز با بخیه های دائمی که قابل مشاهده نیست، تعمیر می شود. دلیل اصلاح عضله زیر پوست، ایجاد یک پایه ای از انعطاف پذیری عضلات بازو برای پوست است. سپس جراح در طول خط برش اصلی سوزانده و پوست اضافی را برداشته است.

خطرات و عوارض

عموما جراحی روزمره در نظر گرفته می شود. تقریبا یک سوم بیماران که در طول عمل جراحی بیهوشی دریافت می کنند، «بیماری بیهوشی» یا حالت تهوع و استفراغ پس از عمل (POVN) را تجربه می کنند.

خطرات و عوارض مرتبط با تمام جراحی ها وجود دارد. همچنین در معرض یک بیهوشی عمومی قرار دارد و این می تواند شامل موارد زیر باشد: تنفس سرکوب شده، ترومبوز ورید عمقی (لخته شدن خون در پا)، لخته شدن خون در عوارض تنفسی ریه، مشکلات قلبی، نارسایی قلبی و حتی مرگ است.

خطرات و عوارض ناشی از جراحی زیبایی شکم  ممکن است شامل موارد زیر باشد:

عفونت یک خطر است که می تواند بر بیماران مبتلا به جراحی شکم تسکین داشته باشد. همچنین، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، اکثر بیماران مبتلا به کمخونی نیاز به تخلیه دارند تا بتوان از تشکیل یک سری از آن جلوگیری کرد که مجموعه ای از مایع اطراف زخم است که می تواند باعث درد و احتمالا عفونت شود.

هماتوم یکی دیگر از عوارض است که می تواند بعد از عمل جراحی ایجاد شود و می تواند باعث خونریزی شود. اکثریت کبودی پس از یک دوره زمانی آرام خواهد شد.

یکی دیگر از خطرات و عوارض جانبی درد است، زیرا جراحی بسیار تهاجمی است و این می تواند درد را ایجاد کند، جراح از مسکن های نسبی برای کمک استفاده می کند.

Q. آیا بعد از جراحی زیبایی شکم  تورم وجود دارد؟

A. بله، کاملا طبیعی است که پس از جراحی بعضی از تورم را تجربه کنید. این نشانه ای از بدن است که در تلاش است تا خود را درمان کند. این می تواند پس از عمل جراحی را مبهم کند، به نظر می رسد که کمر درد کمی تغییر کرده است. طی یک دوره کوتاه مدت، تورم پایین می آید و شما می توانید مزایای استفاده از آن را مشاهده کنید.
Q. چقدر طول می کشد تا tummy تلقی شود؟

A. چربی شکم برای چندین سال به طول خواهد انجامید. با این حال، اگر باردار شوید یا اضافه وزن بیش از حد داشته باشید، این می تواند سبب شود که پوست دوباره بچرخد و به همین دلیل یکی دیگر از چربی های شکمی را نیاز دارد. با این حال، اگر این اتفاق نیفتد، اثرات تیرگی ملایم نسبتا دائمی است.
Q. چقدر باید کار کنم؟

الف. روند بهبود نسبت به فرد است، اما معمولا زمان لازم برای برداشتن کار بین دو تا سه هفته طول خواهد کشید. با این حال، برای برخی افراد فرآیند بهبودی می تواند با برخی از بیماران که نیاز به بیش از یک ماه از کار دارند، طولانی تر شود.

جراحی زیبایی شکم  چه هزینه ای دارد؟ چربی شکم چقدر است؟

همانند تقریبا هر جراحی پلاستیک، هزینه بستگی به جراح و بیمارستان شما را انتخاب می کند. این نیز می تواند بسته به تعداد ساعت هایی که جراح بینی عمل جراحی خاص شما را پیش بینی می کند متفاوت باشد. اطمینان حاصل کنید که از جراح خود بپرسید اگر برآورد هزینه آن شامل اقامت در بیمارستان، بیهوشی و هر قرار قبل و بعد از جراحی و مراقبت باشد.

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /