هر گونه مشاوره جراحی زیبایی سینه که برای هر کسی که ممکن است به دنبال یک عمل جراحی مشابه باشد را داشته باشید؟

بهترین جراح زیبایی ,بنابراین به سفر خود بازخواهید گشت، آیا چیزی است که شما به طور متفاوتی انجام داده اید یا هر گونه مشاوره جراحی زیبایی سینه که برای هر کسی که ممکن است به دنبال یک عمل جراحی مشابه باشد را داشته باشید؟ 

بنابراین، خانم ها، اگر این چیزی است که شما فکر می کنید که انجام داده اید و می خواهید برای پیدا کردن، و یا شما همیشه می توانید آن را آنلاین نگاه کنید، ما یک صفحه روش در عمل جراحی الاقتده است.
اگر می خواهید یک متخصص را پیدا کنید که می تواند به شما کمک کند، می توانید یک ایمیل به ما بفرستید. و اگر شما علاقه مند به سخنرانی در دفتر هستید، می توانید با آنها از طریق جراحی پلاستیک تماس بگیرید.

 

من فکر می کنم او فکر کرد که بدن او فقط به این دلیل بود که هر دو در واقع هر دو بودند، هر دو شکست خوردند و تا به حال حذف نشده بودند. او گفت: "بدن من فقط به نظر می رسد که فقط وزن خود را از دست می دهد." و چون او آن را داشت، چون آنها می لرزاند، باید سیلیکون را به بدنش منتقل کند و همه اینها.

بنابراین او گفت: یک بار او آنها را برداشته، و آنها به هر حال حذف شده اند، آنها حتی یک کل ایمپلنت برداشته نشده، او فقط به آرامی شروع به احساس بهتر، و او نیز تمام این چیزهای کوچک کمی که اتفاق می افتد که او نمیتوانست به هر چیزی دقیق بگوید، و در حال حاضر او چیزی شبیه به این اتفاق ندارد. بنابراین او از همان فکر شماست، فقط زمان آن بود که آنها بیرون بیایند.

بله، به همان اندازه که من گفتم، احساس بصری داشتم که با اپلتم همراه بود چیزی اشتباه بود. من به یک بار از Drs تلاش کرده بودم که آنچه را که علائم من است، بسازم. بنابراین درد کمر دست چپم داشتم و در دستم درد داشتم، در دست چپم. گاهی اوقات با دست چپ من یک مشت را پیچیدم. درد در پستان چپ من بیشتر است. درد زانو و آرنج من نیز درد و دل درد داشت.

موهای من خیلی کمرنگ شده بودند، مانند چند سالن آرایش مو، صد موی روز مناسب است، 400 تن مناسب نیست. و شما احساس می کنید که قصد رفتن به طاس را دارید که ترسناک است.

خوش شانس برای من، واقعا قبل از رفتن به عمل جراحی زیبایی سینه را انجام دادم چون کمی نگران بودم چیزی اشتباه بود. بنابراین من می خواستم اطمینان حاصل کنم که جراح من می دانست که چگونه ایمپلنت ها را به عنوان یک واحد کامل، کپسول و ایمپلنت حذف می کند. و او می دانست که چگونه این کار را انجام می دهد، پس هنگامی که آن را به بحران رسید، او قادر به انجام این عمل بود. و به این ترتیب چیزی بود که من اطمینان داشتم که می تواند اتفاق بیفتد، در صورتی که لازم باشد.

تنها چیزی که من آرزو می کنم این است که من آن را خیلی زود رفته بودم. از آنجا که بدنم وقتی که من در مورد آن فکر می کنم، در شش سال علائمی که برای من اتفاق افتاد، بدنم به نقطه ای رسید که من آن را درک می کردم، این بود که آدرنال های من خاموش می شدند، کلیه ها و کبد واقعا خاموش شد.

بنابراین اگر من فردی مثل خودم داشتم که اکنون به سراغ من می آید، "این دکتر می تواند این کار را انجام دهد، با او اطمینان داشته باشید، شما در دستان عالی هستید و شما واقعا در آغوش می گیرید و عشق خود را با نام تجاری جدید، سینه های کوچک که شما باید آن را یک زندگی جدید، آن را به شما جدید، و فقط برای آن بود. "من می خواهم برای آن را خیلی زود رفت، من خود را منحصر به فرد تشدید غم و اندوه رفتن از طریق بیمار شد و نگران آنچه که برای من اتفاق افتاد. و آره، بنابراین من فکر می کنم همه چیز، این نوع چیزهایی است که مصاحبه با افرادی که از آن گذشت، درخشان است، زیرا اگر شما به آن اطلاعات دسترسی داشته باشید می توانید تصمیم بگیرید. این یک تصمیم سخت است و تصمیم گیری های آگاهانه همیشه بهترین تصمیم است.

بله، کاملا، تصمیم بسیار سخت است. بنابراین هنگامی که شما تحقیق کردید که چه کسی بروید، چگونه جراح را انتخاب کردید که رفتید؟ اول از همه به ذکر است، پس چه کسی جراح شما بود؟

دکتر تنسلی جراح من، دکتر پاتریک تنسی بود. من به دنبال پیدا کردن دکتر تنسی بودم چون در ابتدا به جراح مراجعه کردم که ایمپلنتهایش را در بر داشت و او یک جراح مشهور شناخته شده در بریزبن بود و متاسفانه او این کار را انجام نداد و دکتر تنسلی را توصیه کرد. و بنابراین من رفتم و دکتر Tansley را دیدم، اما من نیز هستم ... من کسی نیستم که عجله داشته باشم و شمار زیادی از مردم را ببینم. من بیشتر احتمال دارد یک نفر را ببینم، از آنها بپرسید چه کاری انجام می دهند، اما بعد از آن به طور آنلاین تحقیق می کنید.

احساس فوق العاده ای دارم چیزی است که من فکر می کنم شما خود را فریب به فکر کردن ... مثل زمانی که ایمپلنت من همیشه بسیار سخت بود، و سپس من می خواهم به مردم هر گونه آغوش و یا هر چیز و آنها می خواهم بروید، خوب بچه های من می روند، "اوه خدای مادر من پستان شما خیلی سخت است. »و سپس فکر می کنم« وقتی مردم دیگر را محکوم می کنند، اوه، چون من یک دختر واقعی هستم، دخترم را دوست دارم و دوست ندارم، و من فکر می کنم، اوه مردم باید فکر کنند، اما آنها فقط این را نمی گویند. "

آرزو می کنم می توانم بگویم درست است، او یک جراح پلاستیک سینه و پروتز سینه  است. و در واقع جراح پلاستیک جراحی شده است که به عنوان یک جراح زیبایی در استرالیا تمرین می کند تا برای شما نیز مناسب باشد. بنابراین سوزان خیلی ممنونم

یک وبلاگ نویس جراحی پلاستیک است. او در مورد سلامتی، سلامتی و زیبایی پرشور است و کمی از کمک "از شیوه های آرایشی و زیبایی شگفت انگیز که امروزه در دسترس هستند را نمی فهمید. روزهای خود را با زنان و مردان می گذراند که به دنبال پیشنهاد و مشاوره در مورد روش هایی هستند که برای آنها در دسترس است. با برش از طریق زمین فروش و سر و صدا، پاسخ به پایین اطلاعات به طور کلی چیزی است که شما دریافت خواهید کرد.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /