مشاوه سوزان درباره پروتز سینه - جراحی زیبایی سینه

قسمت اول داستان و مشاوره

بهترین جراح زیبایی , در سال 2000، سوزان، یک خانم 55 ساله که دارای 4 کودک شیرده بود ، تصمیم به انجام پروتز سینه ، با استفاده از ایمپلنت های سیلیکونی گرد که در زیر سینه ها قرار داشت بر روی عضله قرار داده شد. از سال 2011، او مبتلا به علائم مربوط به پرفرکت های کپسولی دو طرفه پیشرفته، شایع ترین عوارض مؤثر بر بیماران مبتلا به افزایش سینه است. در زمان ارجاع به جراحی پلاستیک شمال اروپا، او یک سینه بند 10 یورو را پوشید و آرزو داشت کوچکتر شود. سوزان از نتایج زیبایی شناختی سینه ها خوشحال است و نمونه خوبی از موفقیت حذف ایمپلنت با سینه می تواند با تخصص جراحی مناسب به دست آید.

عالی، خوب من امروز با سوزان هستم سوزان از بریزبن. و اخیرا، چند ماه پیش سوزان عمل جراحی و جراحی زیبایی سینه را انجام داد و ما امروز در مورد این روند کمی چت با او صحبت خواهیم کرد، تجربه او چطور بود، جراحش چطور بود، و اساسا چگونه او حس کرد. بنابراین سوزان خوش آمدید.

من واقعا ازتون ممنونم واقعا هیجان زده است که با شما درباره این صحبت کنید زیرا من یک دوست دختر دارم که اخیرا همین کار را انجام داده و او هم همینطور، به خوبی او فقط زندگی اش را تغییر داده است. بنابراین اساسا چند ماه پیش شما عمل جراحی را انجام دادید. آیا می توانید کمی به ما بگویید که چه چیزی شما را وادار می کرد، انگیزه شما برای انجام این عمل چیست؟

خوب این یک روند بسیار ترسناک بود زیرا من 18 سال قبل از آن ایمپلنت خود را گذاشته بودم و واقعا از آنها لذت بردم و به آنها عادت کردم، آنها بخشی از من بودند. اما متأسفانه، حدود شش سال پیش، من فکر می کنم احتمالا به این دلیل است که بدنم تغییر کرده است، من سالم تر می شوم و منوپوز را می گذرانم، بنابراین احساس می کنم بدنم ایمپلنت را رد کرده و من انقباضات کپسولی داشته ام.

بنابراین هر بار که بر روی میز ماساژ دروغ می گویید، اگر بلند شدم، درد در قفسه سینه من وجود داشت، بسیار، بسیار ناراحت کننده بود، وقتی که حتی در خواب بودم، صدمه می زدم، و من این مسائل اسرار آمیز را داشتم که من مشکوک به پرونده های من بوده است. به طوری که تصمیم سختی بود چون مثل من گفتم شما بسیار متصل شده اید و خیلی ترسناک است که برای شما جراحی انجام می دهد که چه کسی می تواند اعتماد کند.

خوب دقیقا و با ایمپلنت های شما، سال هاست که با آن ها مشکلی ندارید، و همه چیز به طور ناگهانی بدن شما فقط تصمیم گرفت، یا فکر می کنید که بدن شما فقط تصمیم گرفت که آنها دیگر نمی خواهند آنجا بمانند؟

این درست است. واقعا، واقعا چیز عجیب و غریب است، اما فکر می کنم زمانی که شما در جریان یائسگی قرار دارید، بدن شما یک لکه براق ایجاد می کند و هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنید، این چیزی است که فقط کمی عجیب است، احتمالا فقط آن را رد کرد، و همچنین من به اندازه کافی برای مقابله با.

بنابراین اجازه دهید فقط از این زخم ها خلاص شویم.

با عرض پوزش، بنابراین شما در واقع جراحی اگزتا داشتید، و من می دانستم که شما نیز دارای پستان پستان هستید، درست است؟

من انجام دادم، یک پستان بلند داشتم، چون نگران بودم که این طور به نظر می رسید، و من نیز در مورد زخم ها نگران بودم. یک چیز کلیدی وجود دارد که شما نگران آن هستید زمانی که یک نگرانی مثل من هستید. اما من مانند بسیاری از زنان نگران بودم، مخصوصا وقتی که به سینه هایش می رسید. من می خواستم که آنها هنوز خوب به نظر برسند و من آماده ام که ایمپلنت ها را به عقب برگردانم.

من هم در مورد آن فکر کردم و فکر کردم که اگر در 56 سالگی، اگر چیزی به اشتباه دوباره برسد، و می گویم که پنج سال دیگر از آن خارج می شود، یا 10 سال از آن، من نمی خواستم جلوی آن را بگیرم جراحی دیگری به عنوان یک فرد مسن تر. من فکر می کنم 56 به اندازه کافی بزرگ است تا با یک عمل جراحی روبرو شود، بنابراین تصمیم نهایی را گرفتم که سینه های کوچک من را خوشحال می کند، و کوچکتر هستند، اما منحصر به فرد هستند. آنها احتمالا بین یک فنجان B و C است، در حالی که مخالف دو D Slash E، که یک تغییر بزرگ و بزرگ است.

و این یک تنظیم ذهنی است، کاملا سازگاری ذهنی است. شما خود را در آینه می بینید و می رویم، "اوه خدای من". اما احساس خوبی است که آنها واقعی هستند، آنها من هستند و جراحی واقعا، واقعا خوب انجام شد. من یک نتیجه عالی داشتم و بنابراین من فوق العاده با آن خوشحال هستم.

عالیه. بنابراین من برای یک واقعیت دانستم، دوست دخترم وقتی که این کار را انجام داده بود، او احتمالا حدود هشت ماه پس از عمل زیبایی سینه  است و آنچه او به من گفت، او حدود یک هفته پیش در آنجا بود و او گفت: "نگاه کن، نگاه کن ... "او واقعا 59 سال دارد. من فکر می کنم او است. و او به من گفت: "نگاه کن، نگاه کن ..." او تا آنجا که نزدیک به 30 سال داشت، آن را داشت، و او به من گفت: "نگاه کن، من از دست دادن وزن دارم و هیچ کاری انجام نمی دهم متفاوت است. "

پایان قسمت اول/


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /