لیزر موهای زائد در بهترین مراکز تخصصی لیزر در تهران

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست ؟ تخفیف های ۴۰٪ تا ۹۰٪ لیزر موهای زائد در تهران را از سایت بخواهید.لیست ، هزینه و قیمت لیزر مو های زائد کل بدن. اگر در جستجوی روش‌های از بین بردن مو‌های زائد هستید، احتمالاً تمام گزینه‌های موجود را بررسی کرده‌اید و بدون شک پس از تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اید که لیزر مو‌های زائد بهترین گزینه برای شما است. لیزر الکساندریت یکی از معروف‌ترین انواع لیزر برای لیزر مو‌های زائد است. علاوه بر رفع مو‌های زائد، از لیزر الکس در پاک کردن تاتو، رفع لکه‌های پوستی و درمان قرمزی پوست نیز استفاده می‌شود. برای از بین بردن موهای زائد گزینه لیزر را انتخاب کرده اید. قبل از رفتن به سراغ لیزر موهای زائد صورت و بدن نکاتی مهم وجد دارد که باید بدانید تا بعد از “لیزر موهای امروزه یکی از دغدغه های مهم آقایان و بانوان رفع موهای زائد به صورت دائمی می باشد، این افراد بهتر است برای این امر از لیزر موهای زائد استفاده کنند.

 

لیزر الکساندرایت کندلا طول موج ۷۵۵ نانومتری داشته و با توجه به موارد ذیل می‌تواند ایمنی و نتایج مطلوب را تضمین نماید:

  • جذب موثرتر ملانین در مقایسه با سایر دستگاه‌های لیزر مانند دایود. جذب انرژی لیزر توسط ملانین در پوست باعث می‌شود تا انرژی به حالت بهتری منتقل شود و فولیکول‌های مو هم بهتر نابود شوند و در نتیجه ریزش مو صورت گیرد.
  • لیزر الکساندرایت کندلا اثر بخشی بیشتری در رفع مو‌های نازک و روشن دارد، ولی رفع همین مو‌ها برای لیزر دایود غیر ممکن بوده و یا در طی جلسات بیشتر و طولانی‌تری صورت میگیرد.
  • لیزر الکساندرایت کندلا دارای یک سیستم خنک کننده است که به منظور کاهش درد و سوزش ناشی از لیزر بروی دستگاه تعبیه شده است. با استفاده از این دستگاه، بیشتر مراجعین نیازی به استعمال کرم‌های موضعی و بی حس کننده ندارند، ولی در صورتی که فرد در طی جلسات لیزر درمانی درد داشته باشد، ژل‌های مخصوص برای کاهش آن به کاربرده می‌شوند.
  • اسپری سیروژن سیستم خنک کننده پویا لیزر الکساندرایت، بهترین دستگاه خنک کننده‌ای است که امروزه به کار برده می‌شود و تضمین خوبی برای لیزر بدون درد است.
  • همچنین لیزر الکساندرایت کندلا به گونه‌ای طراحی شده است که کاربری را آسان کرده و به فرد اجازه میدهد تا کنترل بهتری بر دستگاه داشته باشد؛ بنابراین نتایج نهایی بهبود یافته و اثر بخشی و ایمنی جلسات درمانی نیز ارتقا پیدا می‌کند.

در روش لیزر موی زائد از انرژی لیزر برای از بین بردن مو‌های زائد و کاهش رشد آن‌ها استفاده می‌شود. لیزر‌های مختلفی برای بهبود نتایج و کاهش دائمی رشد مو در مناطق مو‌های زائد بدن وجود دارد. در کلینیک تخصصی زیبایی گلچهره فرمانیه، متخصصان ما ترکیبی از لیزر‌های مختلف با مناسب‌ترین طول موج را برای افزایش موفقیت درمان و حذف دائمی مو‌های زائد مورد استفاده قرار می‌دهند.

لیزر برداشتن مو یا لیزر رفع موهای زائد دستگاهی است که فرایند از بین بردن مو‌های ناخواسته یا موهای زائد را با استفاده از قرار گرفتن در معرض پالس لیزر نور انجام ...

لیزر موهای زائد بدن، صورت، زیر بغل، بیکینی، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی - آدرس مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران

آیا لیزر موهای زائد روی باروری و غدد لنفاوی تاثیر می گذارد؟ خیر. لیزری که در ناحیه بیکینی یا زیر بغل انجام می‌شود هیچ ارتباطی با اجزای داخلی بدن مثل تخمدان یا بافت سینه ندارد و هیچ آثار بدی نمی‌گذارد. این مسئله در جهان مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده است که میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و شاید در حد چند میلی‌متر است بنابراین اصلا به بافت‌های زیری نمی‌رسد که بخواهد مشکلی ایجاد کند. انرژی لیزر به صورت گرما آزاد می‌شود و گرما در عمق بافت نفوذ نمی‌کند بلکه فقط تا قسمت‌های سطحی از پوست نفوذ می‌کند

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا چگونه کار می‌کند؟
این دستگاه برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتری از سنگی به نام الکسا استفاده می‌کند. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج و انرژی آن است. این طول موج در دستگاه لیزر تأثیر گذارترین طول موج برای از بین بردن موهای زائد است. البته همان طور که گفتیم دستگاه‌های لیزر زیادی در دنیا وجود دارند، اما هر دستگاهی توانایی تولید این طول موج را ندارد. این دستگاه در هر ثانیه ۵ شات می‌زند و همین ویژگی آن را پر سرعت‌ترین دستگاه لیزر کرده است.

هر چه سنگ جواهری که در دستگاه به کار می‌رود طول موج دقیق‌تری تولید کند، قیمت دستگاه بیشتر می‌شود. کمپانی کندلا تنها شرکتی است که از با کیفیت‌ترین سنگ جواهر الکسا در دستگاه‌های خود استفاده می‌کند .رفع موهای زائد بوسیله لیزر،یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که در ایالت متحده آمریکا انجام می شود و دومین جراحی بعد از جراحی جوان سازی و رفع چین وچروک پوست و سیاهی زیر بغل ناشی از مو می باشد.

لیزر درمانی در واقع به این صورت کار می‌کند که موادی به نام ملانین را در پوست مورد هدف قرار می‌دهد.

ملانین مسئول ایجاد رنگ در مو می‌باشد. یعنی هر چه ملانین بیشتری در مو وجود داشته باشد، رنگ مو نیز تیره‌تر می‌گردد.

البته ملانین مسئولیت دیگری نیز بر عهده دارد و آن رنگین کردن پوست می‌باشد. یعنی ملانین در پوست نیز وجود دارد و رنگ پوست ما در واقع حاصل تجمع ملانین در آن می‌باشد.

این ملانین‌ها، ملانین پوستی نامیده می‌شوند. هر چه تجمع ملانین پوستی بیشتر باشد، رنگ پوست نیز تیره‌تر به نظر می‌رسد.

بنابراین می‌توان گفت کسانی که پوست‌های تیره از درجه 4 تا 6 در مقیاس فیتزپاتریک دارند، بیش‌ترین مقدار تراکم ملانین را در پوست خود تجربه می‌کنند.
زمانی که یک فرد مقدار زیادی ملانین پوستی داشته باشد، جذب انرژی در پوست نیز در آن بیشتر خواهد بود چرا که این ملانین‌ها هستند که انرژی لیزر را به خود جذب می‌کنند


اشعه لیزر با قدرت بالا به پیاز مو آن ها را از بین می برد. پیگمنت های موجود در مو اشعه را جذب می کند و موها را درون پیاز مو از بین میبرد.تنوع لیزرها و منابع نوری آن ها می تواند برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد.

درمان لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث کاهش دائمی و طولانی مدت موهای می شود.

لیزر می تواند موهای زائد بدن و صورت را حذف کند و برای همه رنگ و نوع پوست قابل استفاده می باشد.

پرهیز از آفتاب و سولار، استفاده از کرم ضد آفتاب، پرهیز از تمرین های بدنی تا 24 ساعت، اجتناب از کرم های لایه بردار و تریتنوئین، عدم دستکاری مناطق لیزر شده
• اجتناب از بند انداختن و اپیلاسیون و الکترولیز (فقط موهای خود را شِیو کنید)
• استفاده از اسپری های آب رسان و ترمیم کننده در مورد پوست های خشک و شکننده
• استفاده از ژیلت در جهت رویش مو، جهت جلوگیری از ایجاد فولیکولیت و التهاب ریشه مو
• از بین رفتن 70% الی 80% از موهای مناطق مورد نظر پس از لیزر، پاسخگویی ایده آل و منطقی به این پروسه است، و در برخی موارد کرکی شدن موها و ضعیف شدن ریشه خود نوعی پاسخ به درمان می باشد
• پرهیز از آرایش، مصرف کرم، ژل، دئودرانت و ... 24 تا 48 ساعت پس از لیزر
• پرهیز از دوش آب گرم، سونا، حمام آفتاب و ... 24 تا 48 ساعت پس از لیزر
• در بعضی افراد بسته به نوع پوست و ضخامت مو و رنگ پوست و ... ممکن است تعداد جلسات بیشتری جهت لیزر نیاز باشد
• استفاده از کرم بی حسی موضعی بیشتر از 20 الی 30 دقیقه باعث نازک شدن پوست و ایجاد التهاب و تاول بعد از لیزر میشود و تاکیدا استفاده نشود
• در صورت عدم رعایت فواصل مشخص شده توسط کارشناسان، بین جلسات لیزر، پروسه پاسخ دهی کامل و مناسب نخواهد بود
• استفاده از کرم، لوازم آرایشی، دئودرانت، ضد آفتاب، لوسیون و ... روی پوست قبل از لیزر، احتمال التهاب و سوختگی را بالا می برد و اکیدا ممنوع است
• برخی تداخلات هورمونی، کیست تخمدان، نامنظمی عادت ماهانه، بروز موی مردانه روی صورت و چانه، چاقی ناحیه شکم و چهلو، نیاز به بررسی هورمونی دارد و ممکن است پروسه پاسخ دهی را به تعویق بیاندازد
• در صورت بروز عوارض ظرف یکی دو روز تماس گرفته و به پزشک مراجعه کنید
• یک کرم ترمیم کننده و مرطوب کننده مناسب برای استفاده پس از لیزر تهیه نمایید
• یک عدد اسپری آبرسان حتما بعد از لیزر به مناطق لیزر شده اسپری شود

كلينيك ليزر. كلينيك فوق تخصصي ليزر پوست و موي بيمارستان فوق تخصصي پوست . معرفي كلينيك ليزر. علم درماتولوژي در عصر حاضر به تكنولوژي هاي پيشرفته‌اي درزمينه ليزر دست‌يافته ... از ارديبهشت ماه ۹۶ تخفيف هاي ويژه ليزر موي زائد اندام ها در كلينيك ليزر بيمارستان با موثرترين و پيشرفته ترين دستگاه هاي ليزر.

بسیاری از افراد برای از بین بردن موهای زائد از لیزر استفاده می کنند اما نمی دانند که بهترین مرکز و بهترین پزشک برای لیزر موهای زائد کدام است.  در این مقاله به کاربردهای لیزر اشاره می کند و همچنین چند مرکز لیزر موهای زائد در تهران را به شما عزیزان معرفی می کند. مراکز تخصصی لیزر موهای زائد جهت درمان موهای زائد بدن کم نیستند ...

لیزر موهای زائد، بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران با تخفیف های 90% در قیمت ها، همه مراکز در صورت نیاز دارای مجوزهای قانونی هستند.

لیزر موهای زائد , لیزر موی زائد , قیمت لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , کلینیک لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر , قیمت لیزر مو , کلینیک تخصصی لیزر مو.

 بهترین مرکز لیزر مو های زائد در تهران , بهترین کلینیک لیزرمو در تهران , مزکر لیزر مو در تهران , بهترین کلینیک لیزر مو در غرب تهران و شمال تهران , برترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران : امروزه یکی از روشهای نوین و بسیار کار آمد برای رفع و از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر می باشد . پیشرفت علم لیزر در ...

 این مرکز مجهز به انواع لیزر های پیشرفته مخصوص. ۱/ لیزر موههای زائد ، لیزر موههای صورت، لیزر موههای بدن ( اندام،تنه،کشاله ران،ژنیتال،زیربغل ). سه نوع دستگاه بسیار مجهز و جز پیشرفته ترین لیزر های دنیا در مرکز لیزر مرزدارات خریداری ونصب شده ، لذا در مرکز لیزر گیشا برای درمان موهای زائد صورت یا بدن از ...

لیزر موهای زائد

ما میدانیم شما لایق بهترین هستین

بهترین دستگاه الکساندرایت 2018 امریکا از کمپانی اپوچی و کوترا کمپانی کوترا

دارای بهترین و جدیدترین تکنولوژی در بین دستگاه های الکساندرایت

کاملا بدون بازگشت

لیفت صورت با هایفو فقط در یک جلسه

بلفاروپلاستی پلک فقط در یک جلسه

تزریق ژل و بوتاکس با استفاده از بهترین مواد و کمترین قیمت

دستگاه ار اف برای جوانسازی و لیفت صورت

از بین بردن سیاهی دور چشم و ترک های پوستی

مفتخریم با بیش از 100000 پرونده موفق در امر لیزر موهای زائد

لیزر الکساندرایت کندلا طول موج ۷۵۵ نانومتری داشته و با توجه به موارد ذیل می‌تواند ایمنی و نتایج مطلوب را تضمین نماید:

  • جذب موثرتر ملانین در مقایسه با سایر دستگاه‌های لیزر مانند دایود. جذب انرژی لیزر توسط ملانین در پوست باعث می‌شود تا انرژی به حالت بهتری منتقل شود و فولیکول‌های مو هم بهتر نابود شوند و در نتیجه ریزش مو صورت گیرد.
  • لیزر الکساندرایت کندلا اثر بخشی بیشتری در رفع مو‌های نازک و روشن دارد، ولی رفع همین مو‌ها برای لیزر دایود غیر ممکن بوده و یا در طی جلسات بیشتر و طولانی‌تری صورت میگیرد.
  • لیزر الکساندرایت کندلا دارای یک سیستم خنک کننده است که به منظور کاهش درد و سوزش ناشی از لیزر بروی دستگاه تعبیه شده است. با استفاده از این دستگاه، بیشتر مراجعین نیازی به استعمال کرم‌های موضعی و بی حس کننده ندارند، ولی در صورتی که فرد در طی جلسات لیزر درمانی درد داشته باشد، ژل‌های مخصوص برای کاهش آن به کاربرده می‌شوند.
  • اسپری سیروژن سیستم خنک کننده پویا لیزر الکساندرایت، بهترین دستگاه خنک کننده‌ای است که امروزه به کار برده می‌شود و تضمین خوبی برای لیزر بدون درد است.
  • همچنین لیزر الکساندرایت کندلا به گونه‌ای طراحی شده است که کاربری را آسان کرده و به فرد اجازه میدهد تا کنترل بهتری بر دستگاه داشته باشد؛ بنابراین نتایج نهایی بهبود یافته و اثر بخشی و ایمنی جلسات درمانی نیز ارتقا پیدا می‌کند.

در روش لیزر موی زائد از انرژی لیزر برای از بین بردن مو‌های زائد و کاهش رشد آن‌ها استفاده می‌شود. لیزر‌های مختلفی برای بهبود نتایج و کاهش دائمی رشد مو در مناطق مو‌های زائد بدن وجود دارد. در کلینیک تخصصی زیبایی گلچهره فرمانیه، متخصصان ما ترکیبی از لیزر‌های مختلف با مناسب‌ترین طول موج را برای افزایش موفقیت درمان و حذف دائمی مو‌های زائد مورد استفاده قرار می‌دهند.

لیزر برداشتن مو یا لیزر رفع موهای زائد دستگاهی است که فرایند از بین بردن مو‌های ناخواسته یا موهای زائد را با استفاده از قرار گرفتن در معرض پالس لیزر نور انجام ...

لیزر موهای زائد بدن، صورت، زیر بغل، بیکینی، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی - آدرس مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران

آیا لیزر موهای زائد روی باروری و غدد لنفاوی تاثیر می گذارد؟ خیر. لیزری که در ناحیه بیکینی یا زیر بغل انجام می‌شود هیچ ارتباطی با اجزای داخلی بدن مثل تخمدان یا بافت سینه ندارد و هیچ آثار بدی نمی‌گذارد. این مسئله در جهان مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده است که میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و شاید در حد چند میلی‌متر است بنابراین اصلا به بافت‌های زیری نمی‌رسد که بخواهد مشکلی ایجاد کند. انرژی لیزر به صورت گرما آزاد می‌شود و گرما در عمق بافت نفوذ نمی‌کند بلکه فقط تا قسمت‌های سطحی از پوست نفوذ می‌کند

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا چگونه کار می‌کند؟
این دستگاه برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتری از سنگی به نام الکسا استفاده می‌کند. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج و انرژی آن است. این طول موج در دستگاه لیزر تأثیر گذارترین طول موج برای از بین بردن موهای زائد است. البته همان طور که گفتیم دستگاه‌های لیزر زیادی در دنیا وجود دارند، اما هر دستگاهی توانایی تولید این طول موج را ندارد. این دستگاه در هر ثانیه ۵ شات می‌زند و همین ویژگی آن را پر سرعت‌ترین دستگاه لیزر کرده است.

هر چه سنگ جواهری که در دستگاه به کار می‌رود طول موج دقیق‌تری تولید کند، قیمت دستگاه بیشتر می‌شود. کمپانی کندلا تنها شرکتی است که از با کیفیت‌ترین سنگ جواهر الکسا در دستگاه‌های خود استفاده می‌کند .رفع موهای زائد بوسیله لیزر،یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که در ایالت متحده آمریکا انجام می شود و دومین جراحی بعد از جراحی جوان سازی و رفع چین وچروک پوست و سیاهی زیر بغل ناشی از مو می باشد.

لیزر درمانی در واقع به این صورت کار می‌کند که موادی به نام ملانین را در پوست مورد هدف قرار می‌دهد.

ملانین مسئول ایجاد رنگ در مو می‌باشد. یعنی هر چه ملانین بیشتری در مو وجود داشته باشد، رنگ مو نیز تیره‌تر می‌گردد.

البته ملانین مسئولیت دیگری نیز بر عهده دارد و آن رنگین کردن پوست می‌باشد. یعنی ملانین در پوست نیز وجود دارد و رنگ پوست ما در واقع حاصل تجمع ملانین در آن می‌باشد.

این ملانین‌ها، ملانین پوستی نامیده می‌شوند. هر چه تجمع ملانین پوستی بیشتر باشد، رنگ پوست نیز تیره‌تر به نظر می‌رسد.

بنابراین می‌توان گفت کسانی که پوست‌های تیره از درجه 4 تا 6 در مقیاس فیتزپاتریک دارند، بیش‌ترین مقدار تراکم ملانین را در پوست خود تجربه می‌کنند.
زمانی که یک فرد مقدار زیادی ملانین پوستی داشته باشد، جذب انرژی در پوست نیز در آن بیشتر خواهد بود چرا که این ملانین‌ها هستند که انرژی لیزر را به خود جذب می‌کنند


اشعه لیزر با قدرت بالا به پیاز مو آن ها را از بین می برد. پیگمنت های موجود در مو اشعه را جذب می کند و موها را درون پیاز مو از بین میبرد.تنوع لیزرها و منابع نوری آن ها می تواند برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد.

درمان لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث کاهش دائمی و طولانی مدت موهای می شود.

لیزر می تواند موهای زائد بدن و صورت را حذف کند و برای همه رنگ و نوع پوست قابل استفاده می باشد.

پرهیز از آفتاب و سولار، استفاده از کرم ضد آفتاب، پرهیز از تمرین های بدنی تا 24 ساعت، اجتناب از کرم های لایه بردار و تریتنوئین، عدم دستکاری مناطق لیزر شده
• اجتناب از بند انداختن و اپیلاسیون و الکترولیز (فقط موهای خود را شِیو کنید)
• استفاده از اسپری های آب رسان و ترمیم کننده در مورد پوست های خشک و شکننده
• استفاده از ژیلت در جهت رویش مو، جهت جلوگیری از ایجاد فولیکولیت و التهاب ریشه مو
• از بین رفتن 70% الی 80% از موهای مناطق مورد نظر پس از لیزر، پاسخگویی ایده آل و منطقی به این پروسه است، و در برخی موارد کرکی شدن موها و ضعیف شدن ریشه خود نوعی پاسخ به درمان می باشد
• پرهیز از آرایش، مصرف کرم، ژل، دئودرانت و ... 24 تا 48 ساعت پس از لیزر
• پرهیز از دوش آب گرم، سونا، حمام آفتاب و ... 24 تا 48 ساعت پس از لیزر
• در بعضی افراد بسته به نوع پوست و ضخامت مو و رنگ پوست و ... ممکن است تعداد جلسات بیشتری جهت لیزر نیاز باشد
• استفاده از کرم بی حسی موضعی بیشتر از 20 الی 30 دقیقه باعث نازک شدن پوست و ایجاد التهاب و تاول بعد از لیزر میشود و تاکیدا استفاده نشود
• در صورت عدم رعایت فواصل مشخص شده توسط کارشناسان، بین جلسات لیزر، پروسه پاسخ دهی کامل و مناسب نخواهد بود
• استفاده از کرم، لوازم آرایشی، دئودرانت، ضد آفتاب، لوسیون و ... روی پوست قبل از لیزر، احتمال التهاب و سوختگی را بالا می برد و اکیدا ممنوع است
• برخی تداخلات هورمونی، کیست تخمدان، نامنظمی عادت ماهانه، بروز موی مردانه روی صورت و چانه، چاقی ناحیه شکم و چهلو، نیاز به بررسی هورمونی دارد و ممکن است پروسه پاسخ دهی را به تعویق بیاندازد
• در صورت بروز عوارض ظرف یکی دو روز تماس گرفته و به پزشک مراجعه کنید
• یک کرم ترمیم کننده و مرطوب کننده مناسب برای استفاده پس از لیزر تهیه نمایید
• یک عدد اسپری آبرسان حتما بعد از لیزر به مناطق لیزر شده اسپری شود

یکی از پیشرفته ترین دستگاهای لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد می باشد . یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج (Pulse Duration) و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو و پوست می باشد . لیزر الکساندرایت از نوع لیزرهای جامد است که دارای طول موج 755 نانومتر و در محدوده نور مرئی می باشد. با توجه به جذب بالای ملانین در این طول موج کاربرد ویژه آن، از بین بردن موهای زائد است. تمام روش های حذف موی مبتنی بر نور با استفاده از یک طول موج نور که رنگدانه را هدف قرار می دهد، کار می کنند. فولیکول های مو این انرژی نور را جذب می کنند که به وسیله رنگدانه های تیره موجود در موها تبدیل به انرژِی حرارتی می شود.

درست شبیه به یک تی شرت سیاه است که گرما را در یک روز گرم جذب می کند در حالی که یک تی شرت سفید رنگ گرما را پس می زند و شما را خنک می کند . طی جلساتی در عرض دو تا سه ماه ، گرما فولیکول مو را از بین می برد و از رشد موهای جدید جلوگیری می کند.امروزه لیزر موهای زائد اندام تناسلی به یکی از پر طرفدارترین روش های رفع موهای زائد ناحیه تناسلی تبدیل شده است. تا کنون برای موهای ناحیه اندام تناسلی و آلت تناسلی در زنان و مردان نقش فیزیولوژیک خاصی شناسایی نشده است

اصولا لیزرموهای زائد هیچگونه عارضه دراز مدت نظیر نازائی، سرطان، کاهش باروری و نظائر آن ندارد
حتی موهای زائد اندام تناسلی می تواند در کیفیت روابط جنسی ، سوزش و خارش، تیرگی ناحیه تناسلی ، جوش در ناحیه تناسلی ، افزایش شانس عفونت های قارچی و انگلی نظیر شپشک عانه و افزایش شانس تکثیر زگیل تناسلی ، زخم و خراش و خونریزی ناشی از تراشیدن با تیغ گردد.

لذا لیزر به عنوان بهترین روش از بین بردن موهای زائد اندام تناسلی است.

���� ترکیب  دو تکنولوژی برتر ( هایفو + FRF  ) :

جوانسازی  کامل پوست ✴️ از سطح تا عمق پوست  که هم با هایفو تراپی باعث لیفت  کامل در اعماق پوست و هم با FRF  ( ار . اف . فرکشنال ) باعث رفع شلی و چروک پوست در سطح می شود.

✅ این ترکیب شامل ( 1 جلسه هایفو و 4 جلسه FRF  ماهیانه ) است.
✅ که به طور سرپایی انجام میشود
✅  بلافاصله فرد میتواند در محیط کار خود حاضر شود .
✅ بدون عارضه و درد
✅ بالاترین درصد رضایت متقاضی

���� این جوانسازی شامل :

✴️  لیفتینگ کامل صورت ( بدون جراحی )
✴️  جوانسازی کامل ( از سطح تا عمق پوست )
✴️  لیفت ابرو و رفع غبغب ( بدون جراحی )
✴️  سفت شدن پوست و رفع چروک
✴️  کلاژن سازی طبیعی برای پوست

✅ لیزرالکساندریت ( ساخت كشور آمريكا )  درحال حاضر جديدترين و بي رغيب ترين دستگاه ليزر دنياست كه همچنين موثرترین برای رفع دائمي  موهای زائد و ( مناسب براي تيپ پوستي ايراني ) است .


✅ مزاياي ليزر الكس ( آمريكايي ) :

���� كمترين جلسات ( كوتاهترين زمان )
���� بدون درد ( بدون عارضه )
���� داراي تاييده وزارت بهداشت
���� داراي تاييديه FDA آمريكا
���� بالاترين درصد رضايتمندي ( ٩٠ ٪‏ رضايتمندي )


����مزاياي ليزر در كلينيك سيب سرخ :

✅ زير نظرپزشكان متخصص پوست و مو
✅ محيطي كاملا استريل
✅ داراي بيشترين پرونده موفق درانجام ليزر در كل كشور
✅ شرايط ويژه و تخفيفات شگفت انگيز ( تا ٩٠ ٪‏ تخفيف ) ‼️


توجه کنید ‼️

جهت اطلاع از سایر ( تخفیف های بی نظیر) ����

لیزر موهای زائد در چندجلسه انجام می‌شود؟

علت اين موضوع ، چرخه رشد مو در انسان است. به عبارت دیگر؛ هر تار مو، سه مرحله تکاملی را طى مى‌كند:

١- مرحله رشد يا آناژن ٢- مرحله انتقالی با كاتاژن ٣- مرحله استراحت يا تلوژن .

ليزر فقط روى موهايى كه در مرحله رشد يا آناژن هستند، مؤثر بوده و روى موهايى كه در مراحل كاتاژن و تلوژن باشند، بى تأثير است،به همين علت يكى ازعوامل مؤثر در اثربخشى ليزر، تعداد موهاى درمرحله آناژن ناحيه اى است كه ليزر مى‌شود.

چرا دستگاه لیزر الکساندرایت برای لیزر انتخاب کنیم؟
مناسب برای پوست های حساس
تاثیر پذیری حتی در جلسه ی اول
دستگاه کاملا بدون درد و سوختگی
اثرگذاری حتی روی موهای کرکی
سیستم خنک کنندگی 2 زمانه

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /