لیزر موهای زائد در بهترین مراکز تخصصی لیزر در تهران

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست ؟ تخفیف های ۴۰٪ تا ۹۰٪ لیزر موهای زائد در تهران را از سایت بخواهید.لیست ، هزینه و قیمت لیزر مو های زائد کل بدن. اگر در جستجوی ...لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت 2018 دارای FDA ...‎مرکز لیزر تخصصی رفع موهای زائد - لیزر موهای زائد - لیزر موی زائد - مزایای لیزر موهای زائد - چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟ لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد بیکینی هزینه لیزر موهای زائد صورت لیزر موهای زائد مردان فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد دستگاه “جنتل مکس پورو” ساخت کمپانی “کندلا” آمریکا است و آخرین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا برای از بین بردن و لیزر موهای زائد - لیزر الکساندرایت 2018 - است.

 
در این مرکز لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پورو ()  آمریکا  موثرترین لیزر موجود در بازار با هزینه فول بادی واقعی فقط ٣۵۰ تومان انجام میشه و این هزینه برای افرادی که اقدام به تهیه پکیج میکنن تا جلسه ای ٣۰۰ تومان کاهش پیدا می کند.

برای علاقه مندان به انجام هایفو هم مژده اینکه در این مرکز هزینه هایفو فول فیس با دستگاه اولترافورمر ٣ بهترین دستگاه هایفو موجود در ایران فقط ۱.۵ میلیون است، البته این قیمت فقط تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت.
برای مشاوره و گرفتن نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید؛

✅  لیزر الکساندرایت 2018 موثرترین لیزر موهای زائد موجود در بازار ایران که مناسب با پوست های شرقی طراحی شده و موثرترین نتیجه را در از بین بردن دائمی موهای زائد از جمله موهای کرکی داراست.ناگفته نماند بسیاری از مراجعین ما افرادی هستند که پیش از این پکیج های کامل با انواع دستگاه های لیزر از جمله دستگاه های الکساندرایت را تجربه کرده اند اما در نهایت اسکلپیون را به عنوان تنها راه خلاصی کامل از موهای زائد یافتند.

همچنین تنها لیزری محسوب میشود که هندپیس آن به صورت استاندارد باید با سلفون پوشیده شود و به این ترتیب هندپیس آن با پوست هیچ فردی تماس مستقیم نداشته و بهداشتی ترین دستگاه موجود محسوب می شود.

مرکز لیزر موهای زائد در حالی هزینه فول بادی واقعی با این دستگاه را ۲۵۰ هزار تومان در نظر گرفته که در مراكز مشابه برای لیزر با این دستگاه بین ۷۰۰ هزار تا یک میلیون تومان دریافت می شود.

با این حال شرایط فوق العاده فعلی فقط تا پایان آبان ادامه خواهد داشت و پس از افزایش ناگزیر قیمت ها از ابتدای آذر فقط افرادی که اقدام به تهیه پکیج تا پایان آبان نمودند می توانند از این شرایط استثنایی بهره کامل ببرند.