وقتی مدلسازی پستان (جراحی زیبایی سینه ) انجام شد

بهترین جراح زیبایی , هر زن می خواهد سینه زیبایی داشته باشد. با این حال، شکل سینه ها می تواند به تدریج در طی دوره زندگی تغییر کند. این که آیا این تغییرات با زایمان و تغذیه با شیر مادر یا کاهش وزن قابل توجه است یا خیر، زنان با سینه های تیزهوش معمولا کمتر جذاب هستند. آنها اغلب از پیچیدگی ناقص رنج می برند و حتی رابطه جنسی با شریک زندگی خود را می توان تحت تأثیر قرار داد. در چنین شرایطی، راه حل را می توان با مدل سازی پستان فراهم کرد.

تغییر شکل پستان معمولا توسط کاهش وزن غده پستان ایجاد می شود. این باعث می شود پوستی بیش از حد در ناحیه مورد توجه قرار بگیرد که از آن غفلت می کند. غده باقی مانده روی دیواره قفسه سینه پایین میرود و این بدان معناست که سینه افتاده است. جراحی پستان یک مداخله بسیار موثر است که شکل اصلی سینه های تیره را بازیابی می کند. با تشکر از این روش، زنان می توانند سینه های تیز را با شکل جذاب به دست بیاورند که به آنها کمک می کند احساس زیبایی کنند.

چگونه مدل سازی سینه انجام می شود و چقدر طول می کشد؟

مدل سازی سینه  بر مبنای تغییرات آرئول ها، که بسیار کم است، به موقعیت نرمال خود و کاهش میزان پوست اضافی در اطراف و اطراف آن می پردازد. به این ترتیب، سینه ها افزایش می یابد و شکل کامل و کامل به دست می آورند. مدل سازی پستان یک مداخلات اغلب مورد نیاز در کلینیک ما است، زیرا بیماران تضمین کننده یک نتیجه عالی هستند.

قبل از مداخله، جراح به منظور انتخاب مناسب ترین روش، سینه های بیمار را بررسی می کند. اگر زن از کاهش قابل توجهی از حجم غده رنج می برد، پوست اضافی زیر آرئولا برای پر کردن سینه جدید شکل استفاده می شود. سینه با موادی که متعلق به بدن است فراهم می شود، بنابراین مدل سازی یک مداخله بسیار ملایم است. پس از عمل، پستان به نظر می رسد کامل تر و ظاهر جوان تر است.

با این حال، مدل سازی سینه  را می توان به روش های مختلف انجام داد. انتخاب روش خاص اساسا بر اساس شکل و اندازه سینه ها قبل از مداخله است. یک جراح با تجربه در مورد بهترین روش برای بیمار خاص تصمیم می گیرد تا نتایج مطلوب را به دست آورد. همچنين آسيب هايی که بعد از مداخله باقی می مانند بستگی به روش مداخله دارد.

پس از انواع خاصی از این روش، فقط زخم های دایره ای در اطراف آرئول باقی می مانند، که همچنین می تواند توسط یک زخم عمودی سمت راست به سمت دور کمر تکمیل شود. اغلب، زخمها شبیه یک حرف معکوس T هستند، با اسکار افقی زیر سینه خود، جایی که کاملا غیر قابل تشخیص است. هنگامی که حجم سینه کافی نیست، در طول مداخله، سینه ها را می توان با ایمپلنت های سیلیکون پر کرد. ما توصیه می کنیم هر روش دیگری از پر کردن سینه در مرحله بعد. بسته به دامنه آن، عملیات نیاز به 1.5 تا 2 ساعت دارد.

بازیابی پس از مدل سازی سینه

مدل سازی پستان به عنوان یک مداخله سختگیرانه به عنوان افزایش پستان یا عمل جراحی پلاستیک پستان به منظور کاهش سینه نیست. به همین دلیل است که پس از عمل جراحی معمولا هیچ عارضه ای ندارد و دشوار نیست.

اگر تخلیه ها در طی عملیات قرار داده شوند، پس از 24 تا 48 ساعت برداشته می شوند. بیماران کلینیک را بدون زهکشی ترک می کنند و با یک سینه بند الاستیک کار می کنند. بلافاصله پس از مداخله، بیمار معمولا احساس خوبی می کند و اغلب فعالیت های روزمره خود را در 2 هفته ادامه می دهد.

بیمار باید بین 17 تا 21 روز بعد از جراحی دوباره به کلینیک بازگردد، زمانی که نیاز به برداشتن ناخن های زیر پوستی غیر قابل جذب باشد. با این حال، ما اغلب از نخ های قابل جذب استفاده می کنیم، در این صورت اولین بازدید می تواند به مدت یک ماه از عمل انجام شود. پس از پیروی از توصیه های پزشک، کافی است. در طی 6 هفته پس از جراحی، یک سینه کششی بدون زیر پوشش باید پوشانده شود و حتی در شب نیز برداشته شود. برای تقریبا 4 هفته، بیماران اسکارهای خود را با پوشیدن چسبندگی کم آلرژی محافظت می کنند. برای 4 تا 6 هفته، آنها باید از فعالیتهای فیزیکی خواستار شوند.
چگونه برای جلوگیری از عوارض بعد از مدل سازی پستان

مدل سازی سینه  نسبتا ملایم به بدن انسان است، به همین دلیل عواقب مکرر نیست. بیماران نیازی به انجام هرگونه آمادگی خاص قبل از جراحی ندارند و فقط باید چندین قانون را دنبال کنند. از سه هفته قبل از عمل جراحی، آنها باید از مصرف داروهایی که بر لخته شدن خون تاثیر می گذارند متوقف شود. امتحان ماموگرافی و سونوگرافی، و احتمالا ماموگرافی نیز توصیه می شود.

از نیمه شب قبل از عمل، بیماران نباید بخورند، نوشیدن و دود کنند. استثناء بیماران تحت درمان پس از ناهار، که ممکن است یک صبحانه داشته باشند. یک قانون کلی اعمال می کند که خوردن و آشامیدن از 6 ساعت قبل از مداخله ممنوع است. پوست باید با هیچ کرمی درمان نشود، زیر بغل قبل از عمل باید سفت شود. مداخله نمی تواند انجام شود در صورتی که بیمار مبتلا به آکنه حاد، اگزما یا قارچ در ناحیه تناسلی است. قابل درک است که مداخله در صورت عدم رضایتمندی وضعیت سلامتی کل بیمار صورت پذیرد.

عوارض پس از جراحی نادر ممکن است شامل یک هماتوم یا عفونت زخم باشد. این می تواند به طور عمده با انتخاب جراح راست و موسسه تخصصی مناسب جلوگیری شود. در بیماران با توانایی بهبودی پایین تر، زخم پس از جراحی ممکن است هیپرتروفیک باشد که معمولا طی 12 تا 18 ماه به طور موقت و از بین می رود. در صورت استقامت، مراقبت های پزشکی بعدی ضروری است.

روش هایی که می توان با مدل سازی سینه انجام داد

همراه با مدل سازی سینه  ، بیماران کلینیک ما اغلب نیاز به درمان های دیگر دارند:

     جراحی پلاستیک بینی (blepharoplasty)
     لیپوساکشن قدرتمند کمک می کند
     دیگر روشهای کمتر سختگیرانه

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /