هنگامی که لیپوساکشن اولتراسونیک را انجام می دهید

لیپوساکشن سونوگرافی توسط هر دو زن و مرد که مایل به خلاص شدن از چربی های اضافی هستند و برای خود و دیگر افراد جذاب تر است استفاده می شود. بدن انسان حاوی بخش های مشکوک خاصی است که حتی با داشتن زندگی فعال، رژیم غذایی سالم و تمرین شدید، حتی ممکن است باریک نیز باشد. دقیقا در چنین مواردی، لیپوساکشن اغلب در نظر گرفته می شود.

بهترین جراح زیبایی , برای بسیاری از مردان و زنان، لیپوساکشن اولتراسونیک بهترین راه حل برای از بین بردن چربی اضافی است که خود را در معرض خطر قرار می دهند. مناطق معمولی که چربی آنها از بین می رود شامل چانه دو، شکم، باسن، ران و همچنین سایر قسمت های بدن است. لیپوساکشن التراسونیک می تواند به مبارزه با سلولیت در مبارزه با آن کمک کند.

لیپوساکشن هدف حذف بافت چربی اضافی است و به عنوان سلول های چربی در واقع از بدن خارج می شود، اثر آن دائمی است. به همین دلیل توصیه می شود که لیپوساکشن به طور مکرر انجام شود، همانطور که در مورد برخی از روش های غیر تهاجمی است. لیپوساکشن سونوگرافی برای درمان اضافه وزن یا چاقی نیست.

چگونه لیپوساکشن اولتراسونیک انجام می شود و چه مدت طول می کشد؟

لیپوساکشن سونوگرافی از بافت چربی اضافی از رسوبات زیر پوستی حذف می کند. چربی از قسمت های مورد نظر بدن با استفاده از یک کانول مخصوص با قطر 3 تا 5 میلیمتر جذب می شود. کانول به وسیله دستگاه خلاء متصل شده و به همین طریق تمام چربی های اضافی از محل هدف حذف می شوند. همانطور که سلولهای چربی در بزرگسالان چند برابر نیستند و تنها می توانند اندازه آنها را افزایش دهند، کاهش تعداد آنها باعث تأثیر دائمی لیپوساکشن می شود.

قبل از عمل، بیماران باید قوانین خاصی را رعایت کنند. سه هفته قبل از مداخله، استفاده از داروهایی که بر لخته شدن خون تاثیر می گذارد مناسب نیست. از نیمه شب قبل از توصیه به خوردن، نوشیدن و دود کردن توصیه می شود اگر یک بیماری التهابی پوست، آکنه، اگزما، قارچ پوست یا شرایط نامطلوب کلی رخ دهد، باید به تعویق افتاد.

این روش بسیار پیچیده نیست. ناحیه ای که چربی باید برداشته شود با یک راه حل که در فضا گسترش می یابد تزریق می شود. سلول ها توسط امواج فراصوتی شکسته می شوند. لیپوساکشن التراسونیک ملایم به بدن انسان است، زیرا اولتراسوند تنها سلول های چربی را مختل می کند - دیگر ساختارهای زیر جلدی باقی می مانند.

این یکی از دلایلی است که چرا لیپوساکشن اولتراسونیک بسیار محبوب است. مردم معمولا از مناطق مشکوک چربی گرفته اند. این اغلب شامل چانه و چانه دو طرفه، بازوها، زیر بغل (هنگام عرق کردن بیش از حد)، چرک، شکم، باسن، ران، زانو، گوساله، مچ پا. درمان همچنین نتایج خوبی را نیز با پوستی که کمی شل شده است، به دست می آورد. مدت زمان این روش بستگی به اندازه محل درمان شده و حجم چربی شسته شده دارد. لیپوساکشن معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

بازیافت پس از لیپوساکشن اولتراسونیک

همانند روش خود، احیاء پس از آن به طور خاص مورد نیاز نیست. کبودی یا تورم ممکن است رخ دهد، با این حال، آنها خیلی زود ناپدید می شوند. بعضی توصیه های اساسی باید پس از لیپوساکشن اولتراسونیک دنبال شود.

بیماران معمولا لباس زیر و یا کمربند الاستیک را می پوشند؛ در طی پنج روز اول، استراحت آرام توصیه می شود، بدون فعالیت شدید، تنفس کافی و آرامش مکرر. از روز ششم، فعالیت های طبیعی می تواند به تدریج از سر گرفته شود. نتایج مداخله بعد از 4 تا 6 هفته کاملا قابل مشاهده است، در حالیکه بیماران دیگر هیچ محدودیتی ندارند.

چگونه برای جلوگیری از عوارض بعد از لیپوساکشن اولتراسونیک

عوارض جانبی با لیپوساکشن بسیار نادر است. همانطور که لیپوساکشن اولتراسونیک بافت های زیر پوستی را به جز سلول های چربی اشباع می کند، به بدن انسان بسیار ملایم است. با این حال، هر فرد به شیوه ای متفاوت به درمان پاسخ می دهد، به همین دلیل است که ممکن است تورم، پوسته پوسته، ناهمواری یا تغییرات رنگی رخ دهد.

به ندرت، ممکن است کبودی پس از ورود کانولا باقی بماند، یا ممکن است عفونت و یا ترومبوز رخ دهد. با آماده سازی مناسب برای مداخله و انتخاب یک جراح با تجربه، باید از عوارض جلوگیری شود.

روش هایی که می توان با لیپوساکشن اولتراسونیک انجام داد

روشهای زیر میتوانند همراه با لیپوساکشن اولتراسونیک، با استفاده از بستههای تخفیف ما:

     جراحی بینی (blepharoplasty)
     جراحی بینی (رینوپلاستی)
     جراحی صورت (facelift)
     جراحی Earlobe
     جراحی پستان
     شکم پرانرژی

لیپوساکشن اولتراسونیک را می توان با بیشتر روش های زیبایی ترکیب کرد.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /