جراحی پلاستیک برای شکم: تصحیح معده، تصحیح شکم یا لیپوساکشن؟

بهترین جراح زیبایی ,در جراحی زیبایی شکم ،  پوست در اطراف شکم یا شکم شما ممکن است به دلایل مختلف شروع به سفت شدن یا کشش کند. با اصلاح معده - همچنین تصحیح شکم، شکم یا آبودینوپلاستی نامیده می شود - جراح می تواند شکم تیره را اصلاح کند. نتیجه بدین معنی است که شما شکل زیبای خیره کننده خود را دوباره به دست می آورید و می توانید لباس های خود را یکبار دیگر جا بگذارید.

به خوبی برای روشهای اصلاح زیبایی شناختی شکمی شناخته شده است. به همین دلیل است که این درمانها در 5 روش برتر و معمول ما انجام می شود.

جراح ممکن است بسته به میزان شکسته شدن شکم و دیوار شکم، انتخاب کند:

     لیپوساکشن (سفت کردن اختیاری عضلات شکمی)
     مینی ابدومینوپلاستی
     شکم پرانرژی کامل
     Fleur-de-lis tummy tuck
     آسانسور بدن پایین

لیپوساکشن - لیپوساکشن

لیپوساکلت کردن معده و شکم:

اگر شما دارای پوست الاستیک خوب، اما چربی زیر پوستی بیش از حد هستید، لیپوساکشن - لیپوساکلت کردن معده و شکم کافی است. این یک روش ساده است که هیچ زخم های قابل مشاهده را به وجود نمی آورد و نتایج سریع و دائمی به شما می دهد.

لیپوساکشن + سفت کردن عضلات شکمی:

اگر پوست دارای الاستیک خوب، عضلات شکم و چربی اضافی دارید، می توانید لیپوساکشن را همراه با سفت کردن عضلات شکم به روش زیر انجام دهید.

مینی ابدومینوپلاستی

اگر فقط پوست بیش از حد در معرض کمبود معده (بین ناخن و پوبیس) داشته باشید، یک مچ پا کوچکتر گزینه مناسب است. با یک مچ پا کوچک، عضلات شکمی شکم نیز می توانند تنگ شوند. یک مچ پا ممکن است به صورت سرپایی تحت آرام بخش داخل وریدی انجام شود. پس از این روش شما در یکی از اتاق های بیمارستانی ما استراحت می کنید. همین شب می توانید به خانه یا هتل خود برسید.

جراحی زیبایی شکم: کدام درمان مناسب برای من است؟

لیپوساکشن، سفت کردن عضلات معده و مچ پا را می توان به صورت سرپایی انجام داد. این به این معنی است که صبح شما برای درمان خود به   میروید. بعد از عمل، بقیه روز در  در یکی از اتاق های بیمار ما صرف می شود. همان شب شما مناسب و به اندازه کافی به بازگشت به خانه و یا به هتل خود.

اگر دچار کم کاری تیروئید هستید، در کلینتون در یک شب اقامت خواهید داشت. هر روش آرام سازی پوست بسیار فردی است و برای دستیابی به نتایج زیبا و دائمی، ارزیابی دقیق لازم است. در طول مشاوره جراح تعیین خواهد کرد که بهترین روش برای شما و دقیقا همان چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /