این هدف به دنبال باز شدن ظاهر داشتن یک سینه می باشد.

بسیاری از زنان پس از داشتن یک ماستکتومی و یا تصمیم گیری در مورد پروتز سینه (شکل سینه) تصمیم می گیرند یا ممکن است توصیه شوند که فورا جراحی بازسازی پستان را انجام ندهند. بعضی از زنان ممکن است عدم تقارن قابل توجهی را پس از عمل جراحی پستان حفظ کنند و ممکن است نیاز به یک پروتز جزئی برای بازگرداندن یک ظاهر متعادل داشته باشند.

چه پروتزهای پستان خارجی وجود دارد؟

پروتز (جراحی زیبایی سینه )  موقت یک جیب پارچه پر از مواد نرم و کرکی است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حالی که زخم شما بهبود می یابد و تا زمانی که شما آماده ایم برای پروتز دائمی.

پروتز دائمی یک فرم سیلیکونی است که در جیب شما در سینه بند ماستکتومی قرار می گیرد. پروتز به طور خاص برای شبیه شدن به شکل و وزن سینه دیگر یا پس از دو طرفه ماستکتومی، متناسب با اندازه و فرم بدن شماست. پروتزهای فوم سبک وزن نیز در دسترس هستند.

نوک سینه سیلیکون قابل استفاده و پروتز برای لباس شنا همچنین در دسترس هستند.

پروتز همچنین ممکن است از فوم ساخته شده باشد و یا ممکن است برای مواقعی که میخواهید پروتزهای کامل وزن خود را بپوشانید، از آنها استفاده کنید.

چقدر هزینه دارند؟

وزارت بهداشت در حال حاضر پس از عمل جراحی برای سرطان سینه یك یك پروتز و سایر محصولات مرتبط با آن (مانند سینه های ماساككتومی و لباس شنا) را فراهم می كند. برای کسب اطلاعات بیشتر، از پروتز وزارت بهداشت و درمان و سوانح موقت بازدید کنید.

هزینه های زیر را پوشش می دهد:

پروتزهای پستان یا فرم پستان (ممکن است شامل فرم های استاندارد پستان، فرم شنا، پرکننده کف، پروتزهای پوسته و پوسته لومپکتومی)

بستن سینه برای نگهداری پروتز سینه

سینه های جراحی و تغییر سینه های طبیعی یا لباس شنا برای نگهداری پروتز

پروتزهای نوک پستان

هنگامی که پروتز خود و / یا برس های ویژه را انتخاب کرده اید، عرضه کننده یا فروشنده شما ادعا می کند که HealthPac برای شما است، یا اگر شما ترجیح می دهید، خودتان آن را انجام دهید. اگر هزینه محصولات شما بیش از حد مجاز یارانه باشد، باید تعادل را پرداخت کنید. عرضه کننده یا فروشنده شما کالاهای خود را دریافت می کنید و این ایده خوبی است که آنها را در جایی امن قرار دهید تا بتوانید یارانه خود را پیگیری کنید و بدانید زمانی که واجد شرایط درخواست مجدد هستید.

 

برخی از تحقیقات در مورد بهترین مکان برای رفتن. متخصص به شما چیزی را می دهد که قرار است به مدت چندین سال یک قسمت صمیمی از شخص شما باشد. نگران نباشید یا به چیزی که شما با آن خوشحال نباشید.

 

من تا قبل از 3 سالگی یک پروتز داشتم و سازنده کاملا دوست داشتنی بود. بسیار مراقب و درک. شما حتی نمی دانید که من پروتز داشته ام. حتی یک پستان طبیعی را از بیرون احساس می کند. در همه جا ناراحت نباشید.

اولین کسی بود که بسیار عجله کرد که اولین بار به خصوص دشوار بود. دوم من به زودی به پایان می رسد و در حال حاضر من یک متفکر دوست داشتنی است که در حال حاضر شروع به صحبت در مورد چه خواهد بود بهترین گزینه برای من.

نکته مفید - هنگامی که شما پروتز خود را با شرکت بیمه خود چک کنید که اگر آن را آسیب ببیند، آن را پوشش می دهد. من سعی می کنم که بالای اجاق گاز را ببندم و معدن را آسیب برسانم - بیمه شده برای آن و سینه بند!

سوالاتی که پس از جراحی بپرسید:

آیا باید پروتز سینه را بپوشم؟

چه پروتز سینه  براي من بهتر است؟

چه موقع می توانم فرم پستان پوش کنم؟

چگونه پروتز را پوشانده یا پوشانده ام بر لنفودرم تاثیر می گذارد؟

اگر فرم پستان را بیش از حد سنگین پیدا کنم یا مشکلات دیگری داشته باشم، چه؟

چه مدت می تواند برای پروتز استفاده شود؟

آیا نیاز به خرید سینه های ماستکتومی دارد یا می توانم از موارد منظم استفاده کنم؟


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /