پس از پروتز سینه چه انتظار می رود؟

نوع عمل جراحی (زیبایی سینه ) پروتز سینه شما بر روی عوارض جانبی که تجربه می کنید تاثیر می گذارد. همه زنان این عوارض جانبی را تجربه نمی کنند، اما اکثر آنها یک اثر جانبی یا بیشتر دارند.

ظاهر پستان :

طبیعی است که احساسات عصبی هنگامی که باند ها برای اولین بار حذف می شوند. نگاهی به سینه بازسازی شده به عنوان کبودی و تورم کاهش می یابد. ممکن است برای ظهور یک بازسازی سینه با استفاده از فلپ بافت برای مدت طولانی طول بکشد.

اعتماد به نفس شما احتمالا تحت تأثیر قرار می گیرد، برای دیدن تصاویر بدن به منظور بهبود احساس تصویر بدنتان، تصویر بدن را ببینید.

مسکن درد

برای هر نوع عملیات، به شما کمک خواهد کرد تا دردسرهای خود را کاهش دهید. احتمالا لوله های کوچکی نیز در محل عمل قرار داده شده اند تا مایع بتواند از بین برود. اگر یک بازسازی فلپ داشته باشید، در ناحیه ای که عضله و سایر بافت ها گرفته شده است، و همچنین در ناحیه سینه، دچار درد خواهید شد.

مشکلات درمان

گاهی اوقات ممکن است مشکلات درمان در هفته اول یا بعد از پروتز سینه وجود داشته باشد. این می تواند به علت عفونت، فقدان خونریزی یا مشکلات ایمپلنت باشد.

هر عفونت باید برای کاهش عوارض بیشتر درمان شود. اگر ایمپلنت استفاده شده باشد ممکن است لازم باشد خارج شود. با این حال، ممکن است ایمپلنت جدیدی در تاریخ بعدی ایجاد شود.

خون ریزی

خون ممکن است در داخل یا زیر زخم ایجاد شود. این هماتوم نامیده می شود و باعث تورم و درد می شود.

سرووم

همه افراد به طور متفاوتی بهبود می یابند و ظاهر نهایی زخم از زنان تا زنان متفاوت است، حتی اگر عمل جراحی مشابه باشد. اغلب زخمها در ابتدا ظاهر ضخیم، قرمز دارند، اما معمولا بعد از حدود سه ماه محو می شوند.

گاهی اسکار ضخیم می شود و خارش و ناراحت کننده می شود. اجازه دهید جراح خود را بدانید اگر شما دیگر زخم های موجود، زخم نامنظم (گاهی اوقات به نام زخم های کلئوئید) نامیده می شود، زیرا ممکن است نشان دهد که شما مستعد ابتلا به این نوع زخم ها هستید. پرستار مراقبت از جراح یا مراقبت از پستان شما می تواند در مورد درمان ها برای کاهش ناراحتی توصیه کند. ممکن است بتوانید جراحی بیشتری انجام دهید تا ظاهر اسکار بهبود یابد.

بارداری

بازسازی پستان بر توانایی شما برای تبدیل شدن به باردار یا حمل یک کودک تاثیر نمی گذارد. اگر شما بازسازی فلپ TRAM داشته اید، مش در دیوار شکم در حین جراحی قرار می گیرد تا به کاهش خطر فتق در دوران بارداری کمک کند.

شیر دادن

شستشوی مجدد شیردهی امکان پذیر نخواهد بود.

اکثر زنان می توانند با سینه های دیگر خود با شیر مادر تغذیه کنند، اگرچه ممکن است دچار این مشکل در جراحی های کاهش این سینه باشد.

در مورد هر مشکلی که در مورد تغذیه با شیر مادر پس از یک بازسازی دارید با پرستار مراقبت از پستان یا مشاور تغذیه صحبت کنید.

 

 


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /