سلبریتی های سینما زیر تیغ جراحی زیبایی بینی

20 مدل جراحی زیبایی بینی سلبریتی که باورتان نمیشود .

جای تعجب نیست که رینوپلاستی یا جراحی بینی، یک روش بسیار محبوب است، با توجه به اینکه بینی ما یکی از برجسته ترین ویژگی های صورت ماست. هنگامی که دوست ندارید چطور به نظر میرسد، می توانید احساسات خود را بسیار آگاهانه بدست آورید و مخفی کردن آن واقعا گزینه ای نیست. گاهی اوقات مردم با شکل یا اندازه بینی متولد می شوند و گاهی اوقات، پیری یا آسیب زدن باعث ایجاد تغییرات ناخواسته در ظاهر آن می شود. شغل بینی می تواند نتایج قابل ملاحظه ای را ارائه دهد که به همان اندازه ظریف یا چشمگیر است که شما می خواهید. این روش می تواند با تغییر اندازه، شکل یا موقعیت بینی شما باعث تعادل شما شود. به علاوه، با رفع مسائل ساختاری، شما قادر خواهید بود به راحتی نفس بکشید و به راحتی بخوابید. این حتی اشاره به افزایش اعتماد به نفس بزرگ است که با دوست داشتن آنچه در آینه دیده می شود. ما می دانیم که ایده جراحی می تواند تهدید آمیز باشد و برخی افراد نمی دانند کجا شروع شوند. برای کمک، ما لیستی از 10 سوال رایج را که از بیماران رینوپلاستی ما در هوستون دریافت می کنیم به شما ارائه می دهیم تا حقایق جراحی مهم بینی را بدست آورید.

1. آیا پزشکان می توانند عمل جراحی را انجام دهند؟ اگر چنین است، مجوز و اعطای اعتبار بدن چیست؟

این یک سوال است که ما دوست داریم در عمل جراحی لوازم آرایشی هوستون ما بشنویم. این نشان می دهد که بیمار تکالیف خود را انجام داده است. ایمنی بسیار مهم است. جراحی بینی ممکن است در بیمارستان یا دفتر انجام شود. اگر در دفتر جراح انجام شود، مرکز جراحی باید مجوز بگیرد. هنر جراحی برتر از سوی انجمن اعتباربخشی مراقبت بهداشتی آمبولانس (AAAHC) تأیید شده است. این بدان معنی است که ما استانداردهای سختگیرانه AAAHC را برای مراقبت ایمنی و مراقبت از بیمار حفظ می کنیم و ما در خود ارزیابی، بررسی همکارانه و آموزش به طور پیوسته بهبود می یابیم. تسهیلات جراحی ما حداقل سه بار به طور کلی بررسی های انجام شده توسط محققان AAHC انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنیم که استانداردها را حفظ می کنیم. سایر ادارات دولتی مسئولیت تأمین اعتبار مراکز جراحی شامل کمیته مشترک اعتباربخشی سازمان های بهداشتی (JACHO) و انجمن آمریکایی اعتبار بخشی خدمات جراحی آمبولانس (AAAASF) می باشد.

من یک کاندید خوب برای جراحی بینی هستم؟

برای تعیین اینکه آیا رینوپلاستی بهترین اقدام برای نیازهای شما است، شما باید یک مشاور جراح زیبایی داشته باشید. این بستگی به بیمار فردی، سلامتی و بینی دارد. در حالی که بیماران سنین مختلف مشاغل بینی دارند، معمولا سعی می کنیم صبر کنیم تا بینی و چهره رشد کنند و نتایج پایدار باشند. اگر بینی شما نسبت به چهره شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، آن کج یا نامتقارن است؛ مشکلات ساختاری وجود دارد که بر تنفس شما تاثیر می گذارد و باعث تراکم می شود. شما یک کوه پشتی دارید (یک ضربه بر روی پل بینی) نوک بینی خیلی بزرگ است، پوسیدگی یا بیش از حد بالا؛ شما دچار آسیب شده اید و میخواهید بینی خود را به چگونگی پیش از آن بازگردانید بینی شما به شدت در حال زایمان است و یا فقط با چگونگی برخورد بینی خود با رضایت شما موافق نیستید، می توانید از رینوپلاستی استفاده کنید.

3. چه روش جراحی برای من توصیه می کنید؟

انواع متعددی از جراحی بینی و روش های جراحی وجود دارد. رویکرد دقیق ما به بینی شما بستگی دارد، میزان جراحی مورد نیاز و اهداف شما برای این روش. به طور معمول، دکتر یونگ از تکنیک باز یا روش بسته با یا بدون پیوند استفاده می کند. با رینوپلاستی باز، برش در پوست ایجاد می شود که بینی ها را جدا می کند. در رینوپلاستی بسته، برش ها درون بینی قرار می گیرند، به طوری که آنها به هیچ وجه قابل مشاهده نیستند. تغییر شکل بینی از طریق بازسازی، کاهش یا تقویت استخوان و غضروف پایه به دست می آید. اگر عرض بینی بیش از حد گسترده باشد، ممکن است تصمیم بگیریم استخوان های بینی را باریک کنیم. اگر نوک خیلی بزرگ است، می توانیم غضروف را به صورت کوچکتر بچرخانیم. در سمت چپ معادله، وقتی که مناطق بینی خیلی کوچک هستند، می توانیم از غضروف یا پیوند های نرم بافتی استفاده کنیم تا بتوان آنها را برای تعادل بهتر صورت به کار برد. ما همچنین می توانیم ساختار حمایت از بینی را تغییر دهیم تا زاویه بینی را تغییر دهیم.

4. چه نتیجه ای می توانم از جراحی بینی انتظار داشته باشم؟

شما همیشه باید هر جراح احتمالی را بپرسید تا قبل و بعد از عکس، به ویژه بیماران مبتلا به یک موضوع مشابه با شما، به شما رینوپلاستی خود را نشان دهد. این به شما کمک خواهد کرد که تعیین کنید آیا تمرین مناسب است یا نه. در حالی که نتایج متفاوت است بسته به آنچه که ما در حال تلاش برای اصلاح و آنچه بیمار مایل به از عمل جراحی است، در اینجا برخی از عمل جراحی بینی ما قبل و بعد از تصاویر به شما یک ایده کلی از آنچه شما می توانید انتظار:

5. روند بازسازی جراحی بینی چطور است؟

یکی از بزرگترین اسطوره های رینوپلاستی این است که بسیار دردناک است. اکثر بیماران هیچ درد جدی را گزارش نمی دهند و به جای آن احساس ناراحتی خفیفی را تجربه می کنند که در صورت لزوم می تواند با داروهای درد درمانی مورد استفاده قرار گیرد. احتمالا برخی از کبودی و تورم وجود دارد و شما چند روز به صورت بینی پریدگی خواهید داشت که به دلیل افزایش تورم بهتر می شود. یک هفته بعد از جراحی یک اسپلینت به منظور حفظ شکل جدید بینی خود و به حداقل رساندن تورم استفاده کنید. دکتر یونگ در زمان بازدید بعد از عمل شما را از بین می برد.

6. خطرات و عوارض احتمالی چیست؟

تقریبا تمام بیماران برخی از کبودی و تورم دارند. ما از اسپلیت ها برای کنترل تورم استفاده می کنیم و فشرده های سرد را توصیه می کنیم، نگه داشتن سر خود را برای چند روز اول پس از روش و افزایش فعالیت های شدید تا زمانی که شما به جلو بروید. خطرات جدی عبارتند از:

عفونت
     عوارض ناشی از بیهوشی
     عدم تقارن
     خون ریزی

در حالی که بیهوشی همیشه خطر را به خطر می اندازد، با انتخاب بیهوشی موضعی و آرام سازی به جای بیهوشی عمومی در صورت لزوم، می تواند خطر را کاهش دهد. ما یک بیهوشی بسیار متخصص برای هر روش داریم که بیهوشی به درستی و با خیال راحت انجام می شود. ما همچنین با استانداردهای ایمنی سختگیرانه AAAHC و تمامی پروتکل های لازم برای جلوگیری از عفونت پیروی می کنیم. شما ممکن است از آنتی بیوتیک های پیشگیرانه پس از عمل خود استفاده کنید. خونریزی را می توان با دنبال کردن دستورالعمل های پس از عمل و اجتناب از فعالیت های شدید قبل از اینکه پاک شود. رفتن با یک جراح که مهارت فنی را با توجه به تناسب و زیبایی شناختی ترکیب می کند، مانند دکتر یونگ، اطمینان می دهد که بینی شما متقارن است و با بقیه چهره شما سازگار است.

7. گزینه های من اگر نتایج من راضی نیستم؟

اکثر رینوپلاستی ها حدود یک سال طول می کشد تا نتایج نهایی دیده شوند. در این زمان صبور باشید زیرا پوست، غضروف و عضلات تکامل یافته است. بیماران ما از جراحان دیگر برای بازنگری رینوپلاستی به ما مراجعه کرده بودند، زیرا آنها واقعا ناراضی بودند که بینی خود بیش از یک سال پس از عمل جراحی اولیه آنها را دید. مرور امکان پذیر است در موارد دیگر، آوردن ویژگی های صورت خود را به هماهنگی می تواند ظاهر شما را برای رفتن ایجاد کنید. این می تواند به معنای ترکیب جراحی بینی با روش دیگری مانند ایمپلنت های صورت باشد. دکتر یونگ خود را در قبال صادقانه بودن با بیماران در مورد نتایجی که می توانند پیش از آن انتظار داشته باشند، تاکید می کنند و انتظارات واقعی دارند و بینی آنها طبیعی و متناسب است. این یک راه کلیدی برای اطمینان از اینکه شما از نتایج خوشحال هستید.

8. هنگامی که باید نتیجه نهایی رینوپلاستی را ببینم؟

یکی دیگر از افسانه های رایج در مورد مشاغل بینی این است که به محض این که تورم پایین می آید، با نام جدید خود آشنا خواهید شد. همانطور که قبلا ذکر شد، حدود یک سال طول می کشد تا نتیجه نهایی بدست آید زیرا غضروف، پوست و عضلات در طول این دوره بهبودی تکامل یافته اند. در حالی که البته وقتی که تورم تخلیه می شود پیشرفت بزرگی خواهید دید، شما باید چیزی را به دنبال داشته باشید تا بدانید که ظاهر در طول زمان بهبود خواهد یافت.

9. وقتی می توانم فعالیت عادی را از سر بگیرم؟

در اوایل دوره پس از عمل، در حالی که شما در حال بهبود است، می خواهید از دست زدن به بینی خود جلوگیری کنید. ما به شما اجازه می دانیم زمانی که می توانید شروع به لمس کردن و ماساژ بینی خود کنید. برای چند روز اول، نگه داشتن سر خود را بالا و نسبتا هنوز به سرعت بهبود می یابند. اکثر بیماران می توانند به دو هفته بعد از عمل جراحی با فعالیت های محدود (مانند دوچرخه سواری، مقاربت، یوگا، دوشیدن) دوباره به ورزش و حرکت سبک تر بروند. قبل از انجام هر کاری که بیش از حد شدید باشد و یا فعالیت هایی که می توانید در مواجهه با ورزش ها، از جمله والیبال، بسکتبال، فوتبال و غیره، ضربه بزنید، به مدت شش هفته پس از تمرین صبر کنید.

10. چگونه بینی را بازسازی میکنید؟

دکتر یونگ پس از برش و دسترسی به استخوان و غضروف زیرشاخه می تواند ساختار بینی را تغییر شکل دهد. او معمولا بینی را با استفاده از غضروف خود بیمار، که بیشتر از سپتوم است، بازسازی می کند. اگر غضروف در سپتوم قبلا گرفته شده باشد، می تواند از غضروف گوش (گوش) یا حتی یک پیوند رباط استفاده کند، اگر برای بازسازی نیاز به غضروف زیادی داشته باشد.

امیدوارم بتوانیم به تمام سئوالات رینوپلاستی پاسخ دهیم. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر و یا پیدا کردن اگر شما یک نامزد برای عمل جراحی بینی در هوستون است، برنامه مشاوره در هنر جراحی برتر. هنگامی که دکتر یونگ فرصتی برای بررسی شما و بحث در مورد نگرانی ها و اهداف خود داشته باشد، می تواند به شما یک تصویر واضح از چیزی را که می توانید هر مرحله از راه را انتظار داشته باشید شامل هزینه هزینه جراحی بینی و روش کار بهترین برای نیازهای شما. امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین چهره خود را به جلو ببرید.

نام او به طور جداگانه بین قفسه ی همه ی آن دسته از هزاران دلاری است که در آن قرار دارد اما او یک طراح مد نیست. شماره تلفن او در کتاب های آدرس خانه ساحلی ساحلی ظاهر می شود، اما او کارگردان فیلم نیست. با این حال، توبی میر هنوز یکی از مردان مورد علاقه هالیوود است. او یک جراح پلاستیک است. تصحیح: او جراح پلاستیک ستاره است. . .

توبی مایر، جراح ستاره ها می گوید: "هر کس در هالیوود جراحی داشته است. در یک نگاه او می تواند بگوید که چه کسی خراب شده و چسبیده است - اما چگونه می تواند چنین باشد؟ لوری ترنر او را در شیوه زندگی غنی و معروف مورد آزمایش قرار می دهد


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /