هزینه جراحی زیبایی بینی | هزینه عمل بینی | هزینه جراحی بینی | هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی در تهران ,هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران ,هزینه عمل بینی در تهران , زیبایی بینی , عمل زیبایی بینی در تهران ،جراح بینی ، جراح بینی خوب در تهران ، عمل زیبایی بینی شکسته ، هزینه عمل بینی شکسته ، عمل بینی کج و شکسته ، بینی شکسته چه علائمی دارد، جا انداختن بینی شکسته فیلم عمل بینی شکسته ، شکستن استخوان بینی در عمل زیبایی ، فیلم عمل شکستگی بینی ، شکستگی بینی و عمل زیبایی ...بهترین جراح بینی خوب در تهران ، هزینه بینی نیمه گوشتی بین 7 میلیون تا 9 میلیون میباشد ،هزینه بینی غضروفی بین 7 میلیون تا 9 میلیون میباشد ،هزینه عمل بینی نیمه فانتزی بین 7 میلیون الی 9 میلیون میباشد. هزینه عمل بینی نیمه غضروفی بین 7 میلیون الی 9 میلیون میباشد

هزینه عمل بینی استخوانی سال 99

عمل بینی استخوانی نیاز به ظرافت بسیار، تجربه و مهارت پزشک متخصص دارد. این عمل با توجه به نوع بینی، ضخامت پوست فرد، درگیر بودن فرد با پولیپ بینی و … متفاوت است. در مرکز تهران بیوتی هزینه این عمل در سال 99 بین 6.5 تا 7 میلیون تومان است. در کل، شرایط این جراحی کاملا شخصی و بسته به نظر بیمار و پزشک جراح دارد. جهت دریافت مشاوره و ویزیت رایگان با مراجعه به صفحه تماس با ما، با مشاور متخصص ما تماس بگیرید.
هزینه عمل بینی گوشتی در سال 99

عمل بینی گوشتی از جراحی بینی استخوانی پر هزینه تر است و این امر به علت آن است که این عمل از دقت و پیچیدگی بیشتری نسبت به بینی استخوانی برخوردار است. عمل بینی گوشتی به علت وجود پوست ضخیم در ناحیه غضروف های بینی، از عمل استخوانی سخت تر است. هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی در مرکز جراحی دکتر تهران بیوتی بین 7 تا 7.5 میلیون تومان است. البته همواره توصیه به تماس و دریافت مشاوره رایگان از مشاور مرکز تهران بیوتی می‌باشد. در مرکز تهران بیوتی مشاوره تخصصی و هزینه ویزیت دکتر کاملا رایگان است. جهت ارائه مشاوره رایگان در مورد انواع خدمات جراحی، با ما تماس بگیرید.

هزینه دستمزد جراح بینی
هزینه های متخصصین محترم گوش و حلق و بینی برای عمل بینی بسیار متغیر میباشد و بستگی به فاکتورهای زیر دارد :
1-    مهارت و تجربه و سوابق جراح بینی : هر چه تجربه دکتر در عمل بینی بیشتر باشد ، درصد خطا کمتر میشود و پزشک آشنایی بیشتری با چالش های حین عمل بینی خواهد داشت .
2-    نوع بینی فرد : افرادی که بینی گوشتی و غضروفی دارند معمولا هزینه بیشتری در مقابل افرادی که بینی استخوانی دارند پرداخت میکنند . کسانی که برای ترمیم مجدد بینی خود میخواهند عمل زیبایی انجام دهند ، اگر جراحی توسط متخصص دیگری انجام شود ، امکان پرداخت هزینه بیشتری نسبت به عمل اول برای متقاضی وجود دارد .
3-    محل زندگی : به طور مثال هزینه عمل بینی در تهران با شهرستان های کوچک قابل مقایسه نیست . البته این نکته حائز اهمیت است که جراحان بینی به علت برخورداری از امکانات بهتر و بیشتر در شهرهای بزرگ در این شهرها اسکان دارند .

عکس اتلیه جراحی بینی: عکس آتلیه ای با عکس سی تی اکسن صورت و سینوس متفاوت میباشد ، به هیچ عنوان روتوش روی ان انجام نمیگردد تا دکتر بینی معالج با استفاده از وضوح عکس ، مشکلات بینی فرد را به طور مستقیم مشاهده کند . هزینه عکس اتلیه برای عیب یابی بینی بیمار به صورت مشخصی تعریف نشده است و بستگی به پزشک معالج دارد که چه تعرفه ای برای عکس اتلیه بیمار در نظر گرفته شده حدودا مابین 1000000 ریال تا 5000000 ریال میباشد .

لیست تعدادی از مراکز سی تی اسکن تهران جهت جراحی زیبایی بینی به شرح زیر میباشد :
-    مرکز پزشکی تهران : تهران ، میدان فاطمی ، خیابان جویبار ، کوچه میرهادی غربی ، پلاک 33
-    مرکز گامانایف : تهران ، خیابان ظفر ، جنب بیمارستان حضرت علی اصغر
-    مرکز بابک : تهران ، بلوار کشاورز ، خیابان دهکده ، خیابان رستاک ، پ 19
-    بنیاد خیریه کامرانی : تهران ، میدان انقلاب ، جنب شهر تماشا
-    بیمارستان دی : تهران ، خیابان ولیعصر ، نبش شهید عباسپور
-    مرکز توسکا : تهران خیابان دولت ، چهارراه دلبخواه ، پلاک 490
-    مرکز جام جهانی : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از ظفر ، نبش خیابان ناصری
آزمایش خون : به منظور کنترل کمبود آهن ، قند خون ، کم خونی ، HIV ، و... انجام میگردد . طبق تعرفه سال 1397 آزمایش های HIV-CBT-PT-PTT و هپاتیت بین 1000000 ریال الی 1500000 ریال میباشد .

نکته مهم : هزینه های اعلام شده بجز هزینه کلینیک میباشد . و هزینه کلینیک به این مبلغ ها اضافه میشود.

معمولا بیشترین دغدغه ذهنی هر فردی که قصد عمل بینی دارد ، هزینه های مرتبط با عمل بینی میباشد . به عنوان مثال فردی که دچار افسردگی شده است و میخواهد تغییری در صورت خود ایجاد کند ، یا فردی که با عمل بینی خود می خواهد اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره به دست بیاورد و یا فردی که از خر و پف شبانه و یا گرفتگی بینی رنج میبرد ، قطعا در گام اول ، ترس از نتیجه عمل و بدتر شدن اوضاع کنونی خود دارد و در گام بعدی به هزینه های عمل بینی فکر می کند . شایان ذکر است که در حال حاظر با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا میتوان نتیجه عمل بینی خود را قبل از عمل بینی به طور سه بعدی مشاهده کرد . در خصوص هزینه های عمل بینی این نکته صادق میباشد که هزینه های مرتبط با عمل بستگی به نوع مشکل فرد و دکتر منتخب دارد . اما به صورت کلی در سال 99 هزینه عمل بینی بین 5 میلیون تا 35 میلیون گزارش شده است . در مجموعه عمل جراحی بینی دکتر و متخصص بینی بین 9 میلیون الی 15 میلیون در نظر گرفته شده است .
هزینه جراحی بینی
هزینه های عمل بینی به بخش های زیر تقسیم میشود :
هزینه های قبل از عمل بینی
هزینه دستمزد جراح
هزینه متخصص بیهوشی
هزینه بیمارستان و یا کلینیک
هزینه مواد غذایی موثر در بهبودی بعد از عمل بینی
هزینه های قبل از عمل بینی
سی تی اسکن سینوس ها با استفاده از تجهیزات ویژه اشعه ایکس برای ارزیابی حفرهای سینوسی پارانازال ، فضاهای خالی و پر از هوا درون استخوان چهره اطراف حفره بینی میباشد . سی تی اسکن بدون درد ، غیر تهاجمی و دقیق میباشد ، همچنین مطمن ترین روش تصویربرداری برای بررسی سینوس های تحریک پذیر و بهترین روش تصویربرداری برای سینوزیت است .
طبق تعرفه ای سال 1397 هزینه سی تی اسکن صورت و سینوس بدون تزریق 1950000 الی 280000

سن مناسب برای هزینه جراحی زیبایی بینی

در جراحی بینی محدودیت سنی مشخصی وجود دارد و توصیه می‌شود قبل از سن تعیین شده این عمل انجام نشود چرا‌که می‌تواند مشکلاتی را برای افراد به همراه داشته باشد. سن عمل جراحی زیبایی در دختران از سن 15 سالگی ودر پسران از سن 17 سالگی به شرط رشد كامل جسمی وفكری وداشتن انگیزه كافی فرد امكان‌پذیر است.

چه کسانی نباید عمل جراحی انجام دهند؟

عمل جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در اطفال، افراد مسن و کسانی که بیماری‌هایی مانند سرطان، بیماری‌های خونی، عیوب انعقادی و امراض ناتوان‌کننده مزمن، عفونت‌های حاد، بیماری‌های روانی و قلبی شدید دارند، ممنوع است.

چه کسانی به جراحی بینی نیاز دارند؟

تقریبا 27 درصد به جراحی بینی نیاز دارند، البته به خود شخص بستگی دارد. مواردی مثل کجی ‌بینی، بزرگی یا قوز بینی، انحراف بینی، یا زائده‌ای در بینی داشته باشد.

هزینه جراحی استخوانی چقدر است؟

آیا هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی متفاوت است؟ بالاتر است یا پایین تر؟

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار هستند از جمله تغییراتی که نیاز است در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و …، با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند به طور دقیق نمی توان بیان کرد هزینه جراحی بینی استخوانی ( پوست نازک ولی غضروفها محکم ) چقدر است.

جراحی زیبایی بینی؛ قیمت سال ۹۹ و جدیدترین انواع آن


همین حالا جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط اقساط با ما تماس بگیرید.

دستمزد جراح بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به شرایط هر جراح متفاوت است. دستمزد های ارائه شده توسط جراحان مختلف، ممکن است با توجه به نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشند. این امر منصفانه است، چرا که عمل های پیچیده تر، به تخصص، مهارت و زمان بیشتری در اتاق عمل نیاز خواهند داشت.

جراحی بینی گوشتی

آیا هزینه عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی بیشتر است؟

این نوع بینی ها بدلیل داشتن غضروف های ضعیف و نازکتر و پوست با ضخامت بیشتر که در افراد با چربی بالاتر دیده میشود کمی تامل برانگیز است. در بینی های گوشتی چون با تقویت غضروف شکل داده می شوند میبایست توسط متخصص با تجربه حتما انجام شود که برگشت به حالت اول اتفاق نیفتد و قبل از هر گونه اقدامی مشاوره صورت پذیرد که البته می تواند کمی گرانتر هم برای داوطلب این عمل در بیاید. که حدودا بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان میباشد . باز هم باید تاکید کرد که هزینه تقریبی است.

آیا می توانم قسمتی از هزینه جراحی بینی را از بیمه گیرم؟

اگر قصد شما از انجام عمل جراحی بینی، اصلاح نحوه ی عملکرد آن و رفع نواقصی چون انحراف تیغه ی بینی و مشکلات تنفسی است، بیمه قسمتی از هزینه عمل بینی (و یا حتی همه ی آن) را پوشش خواهد داد. حتما قبل از انجام جراحی پلاستیک بینی، با شرکت بیمه ی خود هماهنگی های لازم را انجام دهید چرا که برخی از این شرکت ها نیاز به تایید قبل از انجام عمل بینی دارند.

جراحی بینی که تنها با هدف زیبایی انجام شود، معمولا توسط شرکت های بیمه پوشش داده نمی شوند.

به هر حال ثابت کردن این شرایط به موسسه بیمه می‌تواند دشوار باشد و اغلب لازم است این وضعیت مورد تایید کارشناسان بیمه قرار گیرد.

در اکثر موارد موسسات بیمه، هزینه صاف کردن تیغه بینی را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. به این عمل جراحی در اصطلاح سپتوپلاستی (septoplasty) گفته می‌شود. تایید وجود انحراف در تیغه بینی با معاینه آن توسط پزشک با استفاده از ابزارهای مخصوص امکان‌پذیر است.

جراحی زیبایی بینی؛ قیمت سال ۹۹ و جدیدترین انواع آن

نکات قبل از جراحی بینی

    آسپرین و داروهای مشابه آن مانند پروفن دست‌کم دو هفته پیش از عمل نباید مصرف شوند زیرا تمایل به خونریزی را افزایش می‌دهند.
    در صورت سرماخوردگی ویروسی لازم است عمل جراحی به مدت چند هفته به تعویق بیفتد.
    هدف هر عمل زیبایی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نه رسیدن به زیبایی کامل و مطلق.
    دو هفته قبل و بعد از عمل جراحی نباید سیگار کشید.
    8 ‌ساعت قبل از عمل نباید چیزی خورد.
    در صورت مصرف داروهای گیاهی باید با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه های قبل از جراحی شامل موارد زیر می باشد:

    سی تی اسکن
    آزمایش خون
    عکس آتلیه

جراحی زیبایی بینی؛ قیمت سال ۹۹ و جدیدترین انواع آن

نکات بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

    در 24 ساعت اول پس از عمل بینی بهتر است در جهت کاهش تورم دور چشم از کیسه یخ روی چشم‌ها استفاده شود.
    طی چند هفته پس از جراحی بینی برای بهتر شدن تنفس می‌توان روزانه در چند نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شست‌وشو داد.
    تا دو هفته پس از عمل زیبایی بینی سعی شود از تخلیه ترشحات بینی با فشار خودداری شود.
    رفتن به مسافرت بعد از 5 تا 7 روز بعد از عمل بلامانع است.
    در هفته‌های اول پس از عمل لازم است از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری شود.
    طی روزهای اول پس از عمل جراحی بینی از هرگونه ضربه به بینی باید پرهیز شود. به‌عنوان مثال هنگام خواب باید طاق باز خوابید.
    هنگام خوابیدن سعی شود نیم‌تنه بالاتر از پاها قرار گیرد تا ورم کمتری در ناحیه صورت ایجاد شود.
    در هفته‌های اول پس از عمل بینی لازم است از فعالیت‌های بدنی شدید و ورزش‌های سنگین اجتناب شود.
    از خوردن غذاهایی که به جویدن طولانی نیاز دارند در هفته‌های اول باید پرهیز شود.
    در هفته اول پس از عمل سعی شود عطسه با دهان باز انجام شود و از حرکات شدید صورت هنگام خنده و نیز از گریه اجتناب شود.
    شستن صورت یا حمام کردن به شرطی که پانسمان روی بینی خیس نشود بلامانع است.
    استفاده از لنزهای تماسی چشم و مواد آرایشی روز بعد از عمل بلامانع است.

جراحی زیبایی بینی؛ قیمت سال ۹۹ و جدیدترین انواع آن

و هزینه های بعد از عمل نیز شامل:

    ویزیت ماه اول، هر هفته
    ویزیت سال اول، هر سه ماه
    ویزیت سال دوم، هر ۶ ماه

هزینه عمل ترمیمی بیشتر از عمل بار اول است؟

گاهی نتیجه مورد نظر در جراحی بینی حاصل نمی شود و نیاز به جراحی مجدد است. در صورت نیاز به جراحی مجدد توصیه می شود حداقل یک سال بعد جراحی دوم انجام شود. معمولا هزینه جراحی ترمیمی از جراحی زیبایی بینی برای بار اول بیشتر است.

به گفته ی دکتر وحید دهقان - متخصص جراحی فک و صورت، عمل جراحی ترمیمی بینی طیف وسیعی دارد. اگر کار مختصر مانند برداشتن پره های بینی یا گذاشتن غضروف باشد و یا در مواردی که بخواهیم ترمیم را با استفاده از تزریق مایع یا ژل انجام دهیم، ترمیم به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود و هزینه بستگی به جراح و هزینه عمل جراحی اول می تواند از چند صد هزار تومان تا چند میلیون باشد، زیرا هزینه برای هر فرد متفاوت است. اما در رابطه با یک عمل جراحی ترمیمی کامل یعنی در مواقعی که در جراحی قبلی نقص واضحی وجود داشته باشد، باید یک عمل جراحی کامل انجام شود و معمولا هزینه بالای ۱۰ میلیون تومان است مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.

باید به این نکته توجه داشت که عمل دوم به علت چسبندگی عمل اول به خصوص غضروف که جراح را به برداشتن از غضروف گوش یا دنده و حتی غضروف اشعه دیده پیوندی ملزم می کند معمولا هزینه بیشتری نسبت به عمل اول دارد.

جراحی زیبایی بینی؛ قیمت سال ۹۹ و جدیدترین انواع آن

چرا بعد از عمل بینی هزینه اضافی بیشتر از توافق از من گرفته شد؟

گاهی در طول جراحی زیبایی بینی انجام عمل‌های دیگری نیز ضرورت می‌یابد که منجر به افزایش هزینه می‌شود. یکی از عمل‌های نسبتاً رایج اضافی شامل پیوند بافت از بخش دیگری از بدن می‌شود که موقعی ضرورت می‌یابد که بخواهید قسمتی از بینی‌تان را بزرگتر کنید یا تغییری چشمگیر در آن به وجود آورید. ضمناً جراح پرداخت هزینه‌های اضافی را برای انجام جراحی بینی به روش باز مطالبه خواهد کرد، چرا که این نوع جراحی زمان بیشتری می‌برد.

آیا هزینه جراحی زیبایی بینی با لیزر با سایر روش ها متفاوت است؟

از آنجایی که سازمان غذا و دارو عمل زیبایی بینی با لیزر را در طبقه ی عمل های غیرجراحی قرار داده است، این نوع عمل بینی تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد، چون به عنوان درمان پزشکی مسلم پنداشته نمی شود؛ بنابراین هزینه ی عمل برای بیمار اهمیتی دو چندان دارد چرا که خود به تنهایی ملزم به پرداخت آن است.

از جراح خود بخواهید تا هزینه دقیق عمل را به شما اعلام کند. رینوپلاستی با لیزر روشی غیر تهاجمی برای درمان آکنه و ترمیم پوست بینی است. این عمل که بیشتر پوست بینی را درمان می کند، برای تغییر فرم بینی مناسب نیست.

عمل جراحی بینی به چند روش صورت می‌پذیرد؟

برای عمل جراحی بینی دو روش کلی وجود دارد: روش بسته و روش باز. در روش بسته هیچ‌گونه برش جراحی از خارج بینی داده نمی‌شود و کلیه بر‌ش‌های جراحی از داخل بینی است، در نتیجه جای هیچ بخیه‌ای در ظاهر بینی نخواهیم داشت.

در روش باز، برش جراحی از روی پوست جلو بینی داده می‌شود. چه در روش باز و چه در روش بسته پس از انجام برش‌های جراحی پوست بینی از سطح استخوان‌ها و غضروف‌های بینی جدا می‌شود تا جراح بتواند تغییرات لازم را روی آن انجام دهد. سپس در صورت لزوم قوز بینی برداشته می‌شود و قسمت استخوانی بالای بینی تراشیده و باریک می‌شود.

پس از آن غضروف‌های نوک بینی نیز در صورت لزوم اصلاح می‌شوند، به نحوی که عیوب بینی برطرف شوند و بینی زیباتر شود و متناسب با شکل صورت شخص باشد. هر یک از این دو روش نکات مثبت و منفی خاص خود را دارد و در انتخاب هر یک از آن‌ها سلیقه و مهارت جراح و معیارهای متعددی دخالت دارد.

مزیت جراحی بینی به روش بسته:

    زمان عمل کوتاه‌تر است.
    برش پوستی‌ در ناحیه کلوملا را ندارد.
    تورم بعد از عمل کمتر است.

مزیت‌ جراحی بینی به روش باز:

    دید بهتر جراح
    توانایی برای انجام عمل در بینی‌‌های مشکل
    سهولت در گذاشتن گرافت‌های غضروفی و استخوانی یا پروتز‌ها

آیا نتیجه جراحی بینی مشخص است؟

قبل از عمل جراحی بینی نمی‌توان به‌طور دقیق اعلام کرد که بینی بعد از جراحی به چه شکل در خواهد آمد چرا‌که عوامل زیادی در این امر دخیل هستند. از‌جمله کیفیت پوست بینی یکی از فاکتور‌های اصلی تعیین‌کننده نتیجه نهایی عمل بینی است. غیر از پوست، تبحر و تجربه جراح هم می‌تواند در این زمینه دخیل باشد.

آیا دفعات انجام جراحی بینی محدودیت دارد؟

آیا دفعاتی که می‌توان اعمال جراحی بینی انجام داد،محدودیت دارد؟ پاسخ: خیر. اما مطمئنا هر چه بینی دفعات زیادتری عمل شود احتمال عارضه زیادتر خواهد داشت. اما این بدان معنا نیست که افراد در صورت وجود مشکل و اختلالات شدید عمل‌های بعدی را انجام ندهند، زیرا اگر عمل با دقت، با حوصله و تکنیک مناسب انجام شود، می‌تواند نتایج قبلی را بهبود دهد.

انواع مدل جراحی زیبایی بینی

عمل بینی طبیعی

اکثریت آقایان و نیز بسیاری از خانم ها این مدل بینی را می پسندند. منظور از بینی طبیعی این است که اشکالات ظاهری بینی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی، انحراف ظاهری، پهنای نوک بینی به نحوی وضع شوندکه بینی در عین حال که زیبا تر و شکیل تر می شود، ظاهری به اصطلاح “عملی” و “مصنوعی” پیدا نکند.

عمل بینی نیمه فانتزی

تقریبا نیمی از خانم های متقاضی عمل جراحی زیبایی بینی خواهان بینی نیمه فانتزی هستند.

منظور از بینی نیمه فانتزی مدلی است که ضمن حفظ تناسب سایز و شکل بینی با سایر اجزای صورت نوک بینی کمی از حالت طبیعی سربالاتر و قوس پشت بینی نیز کمی بیشتر باشد.

در این مدل پهنای بینی از روبرو و سایز سوراخ ها نیز کمی از حالت طبیعی باریکتر خواهد بود.

در این مدل نیز بینی ظاهر غیر طبیعی و “عملی” ندارد نوک بینی بیش از حد بالا نرفته و ظاهر به اصطلاح “خوکی” پیدا نمی شود و همچنین قوس پشت بینی به حالت “سرسره ای” تبدیل نمی شود.

هزینه بینی گوشتی  : این نوع بینی گوشتی بین 7 میلیون تا 10 میلیون میباشد
هزینه بینی سربالا:  این مدل بینی که به مدل بینی بینی سربالا میباشد بین 6 میلیون تا 8 میلیون میباشد
هزینه بینی رومی:   مدل بینی رومی بین 7 میلیون تا 9 میلیون میباشد
هزینه بینی عقابی:  منقار خمیده عقاب یا سر پرندگان شکارچی دارند که هزینه ان بین7 میلیون تا 9 میلیون میباشد
هزینه بینی یونانی:  بیش از اندازه صاف است.که هزینه آن بین 7 تا 9 میلیون میباشد
هزینه بینی نیمه گوشتی بین 7 میلیون تا 9 میلیون میباشد
هزینه بینی غضروفی بین 7 میلیون تا 9 میلیون میباشد 
هزینه عمل بینی نیمه فانتزی بین 7 میلیون الی 9 میلیون میباشد
هزینه عمل بینی نیمه غضروفی بین 7 میلیون الی 9 میلیون میباشد 

بينی گوشتی داری يا استخوانی ؟
می خوای بدونی چه مدل بينی بيشتر بهت مياد ؟
بينی فانتزی و عروسكی دوست داری يا طبيعی ؟ 

 

هزینه قبل از عمل جراحی بینی و بعد عمل زیبایی بینی

قبل از انجام عمل جراحی بینی هزینه هایی که نیاز است بپردازید به شرح زیر است:

۱) هزینه مشاوره عمل بینی( برخی از پزشکان برای مشاوره ویزیت دریافت می کنند.)

۲) آزمایش خون جهت جراحی زیبایی بینی

۳) عکس از عمل بینی ( برخی پزشکان در مطب از متقاضی عکس می گیرند و دیگر نیازی به این هزینه نیست)

۴) سی تی اسکن (در صورت انحراف بینی و مشکلات دیگر)
هزینه عمل استخوانی
هزینه بینی شامل هزینه دستمزد دکتر ، هزینه مرکز جراحی ، هزینه مواد مصرفی که از کیفیت خوبی برخوردار است و هزینه اداره مالیات میباشد .و هزینه دستیار و هزینه منشی و تبلیغات و نگه داری اعتبار سایت و اینستاگرام میباشد . که تقریبا شامل نصف هزینه دریافتی میشود .
بقیه دستمزد پزشک میباشد . که در بینی استخوانی این هزینه کلا 8 میلیون در نظر گرفته میشود که با توجه به تجربه بالای دکتر و سابقه 20 سال جراحی و بالای 3000 عمل جراحی بسیار مناسب میباشد . همکاران با سابقه بالای ده سال معمولا هزینه بالاتر از مبلغ دریافت مینمایند .
افر ویژه : برای دانشجویان محترم ، قشر کارمند و کارگر تا سقف یک میلیون تا پایان سال 98 در نظر گرفته میشود . لازم به ذکر است بیمارانی که انحراف تیغه بینی داشته باشند میتوانند تا سقف دو میلیون بعد از عمل از بیمه تکمیلی خود هزینه عمل بینی را دریافت کنند .
هزینه بینی گوشتی :
با توجه به تجربه بالایی اینجانب در زمینه بینی های گوشتی و رسیدن به نتیجه مطلوب که در فیلم ها و عکس های صفحه اینستاگرام قابل دیدن میباشد . Dr.badamchi

 هزینه عمل با هزینه کلینیک و وسایل کلا ده میلیون در نظر گرفته میشود که البته امکان دریافت هزینه به صورت 7 میلیون قبل از عمل و 3 میلیون دو ماه بعد از عمل وجود دارد .
بیمارانی که انحراف بینی داشته باشند میتوانند از مبالغ فوق 2 میلیون را از بیمه تکمیلی دریافت کنند .

ایا بیمه تکمیلی شامل جراحی بینی میشود ؟
بله ، چون اکثر افراد حداقل سابقه یک بار و حداقل چند بار ضربه به بینی را دارند . 90 درصد افراد درجاتی از انحراف بینی را دارند . مطب اینجانب مجهز به دستگاه اندوسکوپی میباشد و بیماران را در جلسه مشاوره مورد ارزیابی با اندوسکوپی قرار میدهیم و موارد انحراف بینی را به بیمار متذکر میشویم بعد از ان به بیمار توصیه میگردد که سی تی اسکن از بینی انجام دهد . در مواردی که بیمار علاوه بر بیمه های اولیه دارای بیمه تکمیلی از اداره و یا سازمان مربوطه میباشد می توانند تا سقف دو میلیون بعد از تایید اینجانب و با توجه به گزارش عکس سی تی اس از بیمه مربوطه بعد از عمل دریافت کنند .
در اعمال جراحی زیبایی بینی که همراه با انحراف تیغه بینی میباشد نیاز به اوردن معرفی در مرحله اول برای عمل جراحی بینی نیست .

 

 عمل جراحی بینی و بعد عمل زیبایی بینی

قبل از انجام عمل جراحی بینی هزینه هایی که نیاز است بپردازید به شرح زیر است:

۱) هزینه مشاوره عمل بینی( برخی از پزشکان برای مشاوره ویزیت دریافت می کنند.)

۲) آزمایش خون جهت جراحی زیبایی بینی

۳) عکس از عمل بینی ( برخی پزشکان در مطب از متقاضی عکس می گیرند و دیگر نیازی به این هزینه نیست)

۴) سی تی اسکن (در صورت انحراف بینی و مشکلات دیگر)

هزینه عمل بینی
بسیاری از افراد قیمت و هزینه عمل زیبایی بینی برایشان زیاد و چشمگیر است . ولی
از انجایی که بینی یکی از اجزای مرکزی در صورت هر فرد است و در زیبایی چهره بسیار حائز اهمیت است .بنابراین انتخاب جراح بینی و مرکز جراحی بسیار مهم است .

اگر بخش میانی صورتتان صاف ، تورفته یا بدون خطوط مشخص است میتوان با تقویت گونه یا زیرگونه که معمولا به همگی انها پروتز گونه میگویند وضع این بخش را بهبود بخشید .

جراحی پلاستیک برای تغییر ساختار صورت بینی بیش از همه شامل تغییر شکل ، زاویه و ابعاد صورت بینی و گوشهاست . برخی از عملهای جراحی صورت عمل زیبایی هستند یعنی برای بهتر کردن ظاهر شما انجام میشوند . باقی عملها ماهیت بازسازی و ترمیم دارند و عبارتند از جراحی پس از برداشتن تومور ، پس از تروما و ترمیم ناهنجاریهای مادرزادی ( مثل شکاف لب و کام ) کاندید های مناسب برای این رده از جراحی صورت شامل کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان می شود.

پروتزهای صورت فقط برای افزایش اندازه برخی از اجزای صورت به کار نمیروندو برخی از اجزای که خیلی برجسته اند وقتی که پروتزهای صورت ظاهر اجزای دیگر را تغییر میدهند با بقیه صورت تناسب پیدا می کنند . مثلا با گذاشتن پروتز چانه یا فرو رفتگی دو طرف ان میتوان صورتی با پیشانی بزرگ و پهن را متناسب تر کرد . چه از همان ابتدا خود میخواستید پروتز صورت بگذاریذ ، چه این عمل را جراحتان پیشنهاد کرده باشد ، حتما مطمئن شوید که پیش از انجام هر عملی برای تغییر ساختمان صورت خود تمامی جنبه ها و ابعد صورتتان را ارزیابی شده باشد .

چانه کوچک یا تو رفته یعنی چونه ای که از نیم رخ به صورت یکدست پیش نیامده و یا عقب تر از پیشانی یا بخش میانی صورت است . یا به نظر می رسد که در گردن گم می شود . با تقویت چانه یا منتوپلاستی با استفاده از پروتز میتوان اندازه چانه ، مقدار پیش امدگی ان نسبت به فک یا هر دو را افزایش داد . دست یافتن به هارمونی صورت و تناسب ان هدفهای فردی شما برای بهتر کردن چهرتان کلید انتخاب اندازه و شکل درست پروتز برای شما هستند .

خط نامشخص و محو چانه معمولا یعنی خط چانه ای که در گردن گم میشود . و از پایین گوش تا چانه زاویه و ابعاد مشخیص ندارد . بدون این خط مشخص ممکن است فرد در سنین خیلی پایین دچار فرورفتگی در دو طرف چانه بشود .

غالبا به پروتزهای فک پروتزهای تورفتگی دو طرف چانه میگویند ، چون سبب میشود ناحیه جلو فک پایین افزایش یابد .

این پروتزها در امتداد فک زیرین تا وسط ارواره در طول چانه ادامه می یابند . اگر این پروتزها برجستگی ای هم در ناحیه چانه داشته باشند . به انها فرورفتگی دو طرف چانه میگویند این پروتزها در ایجاد توازن در صورتی که دو سوم بالایی ان بسیار بزرگتر از یک سوم پایینی ان که خوب رشد نکرده است بسیار موثرند.

این پروتزها می توانند ویژگیهای موروثی مثل فک کوچک یا ضعیف را بهبود بخشند یا چهره ای را که در نتیجه از دست رفتن استخوان بر اثر بیماری یا از دست دادن دندان معیوب شده است بهبود بخشند .

برای گذاشتن پروتز فرورفتگی دو طرف چانه ، فرورفتگی دو طرف چانه ، یا چانه به تنهایی برش را در داخل دهان بین فک زیرین و لب بالایی یا در خارج درست زیر چانه میزنند .

انجمن جراحان پلاستیک امریکا کاهش چشمگیر عملهای تقویت چانه و بینی را در سالهای گذشته گزارش کردند. اولی به میزان 39 درصد از سال 2002 تا 2003 و دومی به میزان 29 درصد از 2001 تا 2002 .در سالهای پیش از ان تعداد عملهای تقویت بینی و چانه نسبتا ثابت بوده و به نزدیک به 30 هزار عمل بینی در سال رسید .

اگر مایلید که بدانید چه میزان از هزینه جراحی بینی را میتوانید بصورت اقساط و با چک مدت دار پرداخت کنید میتوانید با شماره مطب دکتر تماس بگیرید.

متقاضیان به دنبال جراحی بینی با قیمت مناسب و عمل بینی ارزان هستند و بیشتر افراد نگران هزینه جراحی بینی هستند باید متذکر شد که نتیجه جراحی بینی از هزینه ...

اگر من بخام فقط نوک بینی رو کوچک کنم فرقی در هزینه عمل داره؟ ... بینی را نزد شما انجام بدم اما مشکل هزینه دارم امکانش هست هزینه ی جراحی را به صورت اقساط بپردازم.

هزینه های جراحی بینی چه به صورت اقساطی و چه نقد شامل هزینه هایی مانند دستمزد جراح، داروها، متخصص بی هوشی، آیا عمل بینی اقساطی هم انجام می‌شود؟ به دلیل اینکه این عمل هزینه‌های زیادی را به افراد متقاضی این جراح بینی متحمل می‌کند، مراکز و کلینیک‌هایی هستند

بهترین جراح بینی در تهران + لیستی از دکترها و جراحان همراه آدرس، تلفن، مسیریابی و اینستاگرام. ... قیمت جراحی بینی در شیراز ( هزینه عمل بینی در شیراز 98 ). قیمت یا هزینه عمل بینی سال 98. جراحی بینی ... معمولا هرینه عمل جراحی بینی گوشتی بیشتر است.عمل بینی ... بهترین جراح بینی تهران یا ایران.  این لیست قیمت ها ، حدودی و قیمتهای عمل زیبایی برای هر پزشک با پزشک دیگر متفاوت است ... برای کامل شدن این صفحه در صورتی که از هزینه عمل جراحی های زیبایی پزشکان اطلاع دارید در قسمت ثبت دیدگاه درح نمایید ... جراحی بینی, ۱۱ میلیون . جراحی بینی , جراحی زیبایی بینی( رینوپلاستی ) , هزینه و قیمت جراحی زیبایی بینی در تهران , پزشک متخصص عمل بینی در تهران و غرب تهران.

 

در سال ۹۸ ممکن است شما جراحی را سراغ داشته باشید که با 5 میلیون بینی را جراحی می کند و یا جراحی که ۲۵ میلیون هزینه عمل بینی در نظر می گیرد.

زیبایی چیست ؟
این سوال بیش از اینکه یک سوال طبی باشد یک سوال فلسفی است . اگر چه عمل استتیک یا زیبایی شناسی به طور مشخص در قرن بیستم مورد توجه قرار گرفته است ولی افلاطون به تعریف مقوله زیبایی پرداخته است
و پاسخ هایی چون وجود تناسب در موضوع و توانایی ایجاد لذت و احساس مطبوع و ارامش و شادی در مخاطب برای تعریف زیبایی داده شد . هر چند خود این تعریف نیازمند توضیح بیشتری میباشد
نقش بینی در زیبایی چهره چیست ؟ و در چه کسانی عمل بینی تاثیر گذار است ؟
بینی زیبا دارایمشخصات هندسی نسبتا تعریف شده ای است که بیان جزییات تخصصی ان در این کتاب ممکن نیست ولی به طور خلاصه می توان گفت که بینی زشت تا حدی زیبادی مانع بروز زیبایی های صورت می گردد . یک بینی زیبا اگر چه به خودی خود هم میتواند جذاب باشد ولی بیش تر از ان باعث بارز شدن بقیه زیبایی های صورت میگردد و در صورتی که بقیه چهره فرد از زیبایی بی بهره باشد حتی یک بینی فوق العده زیبا هم نمی تواند تاثیر ایده الی برای وی ایجاد کند و بر عکس حتی یک بینی متوسط از نظر زیبایی می تواند در چهره ای که از بقیه جهات زیباست تاثیر فوق العده ای بگذارد . بنابراین کسانی از عم بینی نفع بیشتری می برند که قبل از عمل بقیه بقیه چهره شان بی عیب تر و بینی شان زشت تر بوده باشد البته به شرطی که عیوب بینی زشتشان قابل رفع باشد . یعنی قبل از عمل هر چقدر بقیه چهره زیباتر و بینی زشت تر باشد تاثیر عمل جراحی بینی بیشتر خواهد بود .البته به شرطی که عیوب بینی را بتوان برطرف کرد. و بر عکس هر چقدر بقیه چهره زشت تر و بینی کم اشکل تر باشد تاثیر عمل جراحی بینی کمتر نمود خواهد داشت که در این مواقع بهتر است قبل از عمل جراحی بینی به سایر اشکالات صورت پرداخته شود و در صورت امکان اعمال جراحی دیگری برای بقیه اجزای صورت به فرد پیشنهاد گردد . البته در موارد خاصی اصلاح بینی می تواند باعث بهتر شدن برخی عیوب صورت گردد مثلا در موارد مشخصی می تواند گونه های کوچک فرد را بزرگتر جلوه دهد و حتی در اصلاح فرم لب ها و نمای لثه ها تاثیر گذار باشد .
انگیزه های اعمال جراحی زیبایی چیست ؟

 

عمل جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی در تهران است و اگر توسط متخصصان با تجربه انجام شود می تواند علاوه بر زیبایی ظاهری بینی، سایر مشکلات پنهان مانند انحراف بینی و مشکلات تنفسی را نیز بر طرف کند.

برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، باید پارامترهای مختلفی از جمله سابقه علمی، تعداد عملهای جراحی، نحوه تعامل با بیمار در قبل و بعد از عمل و همینطور نتایج عملهای قبلی او را در نظر بگیریم.

خوشبختانه در تهران پزشکانی که همه این شرایط را داشته باشند به تعداد کافی وجود دارند. عمل جراحی بینی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین عملهای جراحی است و از آنجا که بینی تاثیر بسیار زیادی در آناتومی صورت دارد حتی یک عدم تقارن کوچک هم می تواند زیبایی کل صورت را تحت تاثیر قرار دهد.

https://wp02-media.cdn.ihealthspot.com/wp-content/uploads/sites/228/2018/08/03015450/iStock-887664852-1024x683.jpg

در گذشته تقریبا کار خاصی برای زیبایی چنین بینی هایی نمی شد انجام داد. زیرا اکثر تکنیک های قدیمی مبتنی بر تراش غضروف بود و از آنجا که بینی گوشتی غضروف ظریفی دارد پس از گذشت مدتی و با توجه به واکنش طبیعی بدن، بینی تغییر شکل داده و به سمت پایین کشیده شده و دچار افتادگی می شد و حتی بعضا بیمار دچار مشکلات تنفسی می شد.

اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنیک های جراحی، به جای برش غضروف، از روش تقویت غضروف استفاده می شود بدین صورت که قسمتی از غضروف از تیغه وسط بینی برداشته شده و به نوک بینی منتقل می‌شود تا از افتادگی بینی جلوگیری کند.

بنابراین افرادی که دارای بینی گوشتی هستند هم از این پس می توانند بدون هیچگونه نگرانی از عواقب احتمالی، بینی خود را عمل کنند.

عمل بینی در تهران و شیراز و مشهد چقدر هزینه دارد؟

عمل بینی در مشهد 3

عوامل مختلفی در تعیین قیمت عمل زیبایی بینی دخیل هستند ازجمله تخصص و تجربه جراح، نوع بینی بیمار (استخوانی، گوشتی) ، کلینیک یا بیمارستان محل بستری، مشکلات جانبی بیمار مانند انحراف بینی و غیره.

مجموعه این عوامل هزینه نهایی عمل را تعیین می کند. به عنوان مثال عمل بینی های گوشتی از آنجا که نیاز به تقویت غضروف و اعمال تخصصی بیشتری دارد هزینه بالاتری نسبت به بینی های استخوانی دارد.

با وجود اینکه مشهد جراحان زیبایی بسیار حاذقی دارد ولی خوشبختانه هزینه تمام شده عمل برای بیماران نسبت به سایر شهرها کمتر است و در برخی موارد تا ۵۰ درصد نسبت به تهران ارزان تر است.

در حال حاضر که در سال ۱۳۹۸ قرار داریم کمترین هزینه عمل بینی در مشهد حدود ۴ میلیون تومان و بیشترین مقدار آن حدود ۱۸ میلیون تومان است. همانطور که گفته شد عوامل مختلفی از جمله تجربه جراح و میزان سخت بودن عمل جراحی در تعیین این قیمت دخیل هستند.

 آیا جراحی بینی به صورت اقساط در تهران و شیراز و مشهد امکان پذیر است؟

به دلیل هزینه نسبتا بالایی که عمل زیبایی بینی به بیماران تحمیل می کند، بسیاری از آنها تمایل دارند که این هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنند.

تا چند سال پیش کلینیک ها و متخصصان زیبایی با علم به این موضوع روش های مختلف پرداختی را برای بیماران در نظر می گرفتند. اما در سالهای اخیر اکثر پزشکان زیبایی ترجیح می دهند هزینه ها را همان ابتدا و به صورت نقدی دریافت کنند. جهت دریافت راهنمایی بیشتر در این زمینه، لطفا اینجا کلیک کنید.

Image result for nose surgery

جراحی بینی در بیمارستان امام رضا مشهد

یکی از بیمارستانهایی که می توان عمل زیبایی بینی را در آنجا انجام داد بیمارستان امام رضا مشهد است و از آنجایی که این بیمارستان دولتی است طبعا برخی از هزینه ها مثل دستمزد متخصص بیهوشی، دستگاه ها و امکانات اتاق عمل و انجام آزمایشات پزشکی در آن ارزان تر است. ولی هزینه اصلی عمل که دستمزد جراح است معمولا با سایر بیمارستانها فرق چندانی ندارد.

البته از آنجا که این بیمارستان آموزشی می باشد شما می‌توانید درخواست عمل توسط رزیدنتها را بدهید که مسلما هزینه بسیار کمتری خواهد داشت. شما می توانید قبل از هر اقدامی از طریق پذیرش بیمارستان نام پزشکانی که در آن عمل انجام می دهند و همینطور هزینه های مرتبط با بیمارستان را جویا شوید.

 
    تعریف زیبایی بینی  چیست؟
    نقش بینی در زیبایی چهره چیست؟
    در چه کسانی عمل زیبایی بینی تاثیر گذار است؟
    سن مناسب عمل زیبایی بینی چه زمانی است؟
    تا چه سنی می‌توان اقدام به رینوپلاستی (عمل زیبایی بینی) نمود؟
    عوامل موثر در نتیجه عمل چیست؟
    آیا روش‌های عمل جراحی بینی متفاوت است؟
    آیا در صورت انسداد بینی به علت انحراف بینی، باید در دو مرحله عمل کرد؟
    توضیحاتی راجع به پولیپ بینی و مشکلات تنفسی
    آیا تنفس از بینی بعد از عمل زیبایی بینی بدتر می‌شود؟
    چه فصلی برای عمل بینی مناسب تر است؟
    عمل بینی چقدر طول می‌کشد و مدت بستری شدن چقدر است؟ آیا شب در بیمارستان می‌مانیم؟
    محل عمل جراحی بینی باید در کجا باشد؟
    آیا نیاز به عمل جراحی دوم یا روتوش می‌باشد؟
    چه بینی هایی نیاز به عمل زیبایی دارند؟
    توصیه های قبل از عمل چیست؟
    آیا بعد از عمل در بینی تامپون می‌گذارید؟ و یا بینی را گچ می‌گیرید؟
    پس از عمل بینی چه مدت استراحت لازم است و چه کارهایی را نباید کرد؟
    مراحل بهبودی عمل به چه صورت است و کی بینی به فرم نهایی خود می‌رسد؟
    اطلاعاتی راجع به سایر اعمال زیبایی صورت (به جز عمل بینی)
    آیا عمل زیبایی بینی می‌تواند کمک به اصلاح بقیه اجزای صورت نماید؟

 

بنابراین بهتر است قبل از انجام عمل، زمان کافی برای یافتن پزشکی با تبحر و تجربه کافی صرف کنیم.

قیمت تزریق ژل به بینی :هر سی سی ژل به بینی حدود ۶۵۰۰۰۰تومان است که بستگی به این دارد که لب شما چقدر ژل احتیاج داشته باشد.

قیمت تزریق ژل  به بینی در طول جلسه اول مشاوره مشخص میشود ، و می توان اطلاعات دقیق درباره قیمت  تزریق چربی و قیمت تزریق ژل و درمان  گونه گذاری را با توجه به اهداف زیبایی و جزئیات درمانی مورد نیاز بیمار دریافت کرد.

 اما در نظر داشته باشید که ژل‌های تزریقی در حدود ۶ ماه ماندگاری دارند و شما باید در هنگام محاسبه‌ی هزینه‌ها این موضوع را هم مدنظر قرار دهید. قیمت تزریق ژل هیالورونیک اسید بسته به میزان ژل تزریقی، در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. برآورد متوسط  قیمت تزریق چربی به بینی دشوار است، چرا که مورد هر بیمار با دیگری متفاوت است

با توجه به اینکه رینوپلاستی در تهران بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همینطور با توجه به بررسی دقیق انجام شده سوالات اصلی  مانند:

    شرایط جراحی زیبایی بینی در تهران
    مزایای جراحی زیبایی بینی در تهران
    مراحل قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران
    مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بینی در تهران
    عوارض جراحی زیبایی بینی در تهران
    هزینه جراحی بینی در تهران
    جراحی رفع قوز بینی در تهران
    جراحی زیبایی بینی مردان در تهران
    جراحی زیبایی بینی عروسکی در تهران
    جراحی زیبایی بینی استخوانی در تهران
    جراحی زیبایی بینی با لیزر در تهران
    جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران


در این بخش به پاسخگویی به برخی از این سوالات  درباره عمل بینی در تهران خواهیم پرداخت:
شرایط جراحی زیبایی بینی در تهران

افرادی که راغب انجام به جراحی زیبایی بینی در تهران هستند می بایست شرایط کافی برای انجام این چنین جراحی را داشته باشند تا بتوانند نتایج مناسبی از این جراحی دریافت کنند. بنابراین لازم است در این باره اطلاعات کافی داشته باشند یا قبل از جراحی زیبایی بینی با جراح بینی خود مشورت نمایند و تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند تیم مشاوره ما قبل از جراحی زیبایی در رابطه با شرایط لازم برای این جراحی تمامی اطلاعات لازم را در اختیار بیماران عزیز خود قرار می دهند .

قبل از انجام جراحی بینی باید سلامت جسمی فرد توسط پزشک تایید شود به گونه ای که فرد بیماری یا اختلال خاصی در حال یا گذشته نداشته باشد، زیرا ممکن است با وجود یک بیماری خاص اختلالی در حین عمل یا بعد از آن ایجاد شود .

    جراحی رفع قوز بینی
    علل انسداد تنفسی متعاقب عمل جراحی زیبایی بینی
    بالا بردن نوک بینی در جراحی زیبایی بینی
    مشکلات تنفسی بعد از جراحی زیبایی بینی
    اصطلاح بینی پینوکیویی

یکی دیگر از شرایط عمل جراحی زیبایی بینی در تهران داشتن سلامت روحی کافی می باشد، فردی که دارای وسواس فکری بوده و تصمیم به جراحی زیبایی بینی می گیرد نمی تواند انتظارات واقع بینانه و منطقی از این جراحی داشته باشد و در نتیجه از جراحی زیبایی بینی خود رضایت کافی را کسب نمی کند و تصمیم به جراحی مجدد بینی می گیرد که تکرار این امر باعث به خطر افتادن سلامتی وی می شود. در نتیجه داشتن سلامت روحی، از شرایط ضروری برای عمل بینی در تهران می باشد .

یکی از عواملی که می تواند در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار باشد نوع پوست بینی است، افرادی که پوست بینی خیلی ضخیم یا خیلی نازک دارند کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی بینی نمی باشند زیرا در پوست خیلی ضخیم، برخی از اقدامات جراح و ظریف کاری ها مشاهده نمی شود .

یکی از شرایط لازم برای جراحی زیبایی بینی در تهران نکشیدن سیگاراز دو هفته قبل از جراحی می باشد، افرادی که سیگاری هستند در صورتی که تا روز قبل از جراحی از کشیدن سیگار خودداری نکرده باشند انجام این جراحی به صلاح آن ها نمی باشد زیرا ممکن است در حین جراحی و بعد از آن با مشکلات عدیده ای برخورد کنند،  بنابرین الزامیست از دو هفته قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران باید از کشیدن سیگار خودداری شود تا شرایط لازم برای جراحی ایجاد شود .
مزایای جراحی زیبایی بینی در تهران

اگر تیغه ی بینی انحراف داشته باشد یا صرفاً از شکل بینی تان راضی نیستید، می توانید با رینوپلاستی نسبت به تغییر شکل آن اقدام کنید. حتماً می پرسید جراحی زیبایی بینی در تهران یعنی چه؟ رینوپلاستی همان عمل جراحی زیبایی پلاستیک بینی است که به اصلاح شکل بینی های گوشتی و استخوانی و… می پردازد. این اعمال جراحی که تحت بی حسی موضعی یا با بیهوشی عمومی انجام می شوند، باعث رفع ناهنجاری ها و شکل بینی می شوند.

 

    جراحی زیبایی بینی گوشتی
    جراحی زیبایی بینی در تهران
    جراحی زیبایی بینی عروسکی
    جراحی افتادگی نوک بینی
    مشکلات تنفسی بعد از جراحی زیبایی بینی

 
فرق بینی زیبا و نا زیبا چیست؟ و جراحی زیبایی بینی در تهران چه کمکی به ما می کند؟

بینی هر فرد باید با اصول و خصوصیات صورت هر فرد متناسب باشد . بنابراین شاید بینی روی صورت یک فرد زیبا باشد ولی همان بینی روی صورت فرد دیگر زشت و نازیبا باشد . جراح با مطالعه و محاسبات روی صورت بیمار و عکسها ، داده هایی بدست می آورد و نمای خاص بدست آمده از آن داده ها را اجرا میکند .
مراحل قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران
مراحل آمادگی برای جراحی بینی:

انتخاب یک پزشک ماهر و باتجربه.قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران با پزشکتان در رابطه با هدفتان از جراحی صحبت کنید. پزشک جراح سابقه پزشکی شما را مطالعه می کند و با سوالاتی در رابطه با داروهای مصرفی شما و سابقه های بیماریتان آن را تکمیل می کند. در مورد بیماران هموفیلی احتمال خونریزی بسیار زیاد است که در این صورت جراحی اصلاً مناسب نمی باشد.

جراح یک معاینه بالینی انجام می دهد. پوست اطراف بینی را بررسی می کند و ۱ سری آزمایش خون و سایر تست های آزمایشگاهی را برای شما تجویز می کند. شاید پزشک تشخیص دهد که یک عمل زیبایی همزمان نیز لازم باشد مثل عمل برجسته سازی چانه.

قبل از جراحی زیبایی بینی پزشک جراح یک سری عکس از زوایای مختلف بینی شما می گیرد که این امر به پزشک کمک می کند تا در حین عمل جراحی زیبایی بینی در تهران به عکس ها مراجعه کند. حتماً قبل از عمل جراحی زیبایی به پزشکتان در مورد داروهایی که مصرف می کنید توضیح دهید.

آزمایشات قبل از عمل جراحی: آزمایش خون قبل از عمل بینی ، FBS: قند خون ناشتا ، قبل از عمل بینی | محسن یگانه قبل از عمل بینی ، PT & PTT: کنترل مشکل انعقادی خون ، HIV ، HBsAg ، HCV Ab ، آزمایش تشخیص بارداری در بانوان

در صورتیکه از گرفتگی بینی رنج می برید یا دچار انحراف ظاهری بینی هستید (بینی به صورت ظاهری کج است) در صورت صلاح دید پزشک قبل از جراحی زیبایی بینی باید عکس های CT Scan از بینی و صورت تهیه نمایید. فیزیکی: ممکن است لازم باشد یک آزمایش فیزیکی عمومی توسط پزشک مراقبت‌های اولیه انجام شود.

نوار قلب: نوار قلب برای اندازه‌گیری سیگنال‌های الکتریکی که ریتم قلب را کنترل می‌کنند، انجام می‌شود. تست نوار قلب هرگونه بی‌نظمی در ضربان قلب و همچنین شواهدی از حملات قلبی گذشته را نشان می‌دهد.
مراقبت های قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران

حتماً از ۸ ساعت قبل از جراحی ( شب قبل از عمل بینی ) ناشتا باشید. یعنی هیچ چیز حتی آب نباید در طول این مدت مصرف شود .به عنوان مثال اگر شما ساعت ۸ صبح روز دوشنبه وقت جراحی بینی دارید باید از ساعت ۱۲ شب یکشنبه چیزی نخورید و ناشتا باشید. زیرا در هنگام بیهوشی اگر چیزی داخل معده باشد، ممکن است محتویات معده برگشت کرده و وارد مجرای تنفسی گردد. هرچند که وجود یک لوله پلاستیکی در نای شما در هنگام جراحی خطر این حادثه را پائین می آورد، اما اگر معده خالی نباشد باز هم احتمال خطر وجود دارد.

بهتر است در روز جراحی بینی لباسی بپوشید که از جلو دکمه داشته باشد و نیازی نباشد که آن را از سرتان خارج کنید.

قبل از مراجعه به بیمارستان یا کلینیک حتماً دوش بگیرید. آقایان بهتر است در صورت امکان صورت خود را اصلاح کنند. خانم ها باید لاک ناخن و یا ناخن مصنوعی نداشته باشند و با حداقل آرایش به بیمارستان مراجعه کنند. این کار به دلیل مسائل بهداشتی است. و کنترل کردن تغییر رنگ ناخن ها بعد از جراحی زیبایی بینی در تهران مهم می باشد که داشتن لاک یا ناخن مصنوعی مانع از این کار می شود. حداقل یک نفر همراه داشته باشید.

اگر سیگاری هستید، ۲ هفته قبل از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنید. البته هر چه زمان توقف سیگار کشیدن بیشتر باشد بهتر است. سیگار اکسیژن خون را کم کرده و احتمال مشکلات تنفسی در حین عمل را افزایش میدهد. یکی از مواردی که در حین عمل به دقت توسط دستگاه کنترل می شود و در نمایشگر نشان داده می شود میزان اکسیژن موجود در خون است.

از دو هفته قبل و تا دو هفته بعد از جراحی زیبایی بینی در تهران از مصرف مسکن هایی نظیر بروفن و آسپیرین خودداری نمائید زیرا مصرف این قرص ها موجب خونریزی در حین عمل شده و عمل جراحی بینی را با مشکل مواجه می کنند.

بعضی از داروهای گیاهی باعث می شوند که احتمال خونریزی بعد از عمل زیادتر شود . داروهای حاوی سیر ، جنسینگ ، زنجبیل و جینکو بیلبوا از این دسته هستند . همچنین ویتامین E و روغن ماهی هم می توانند باعث افزایش خونریزی شوند. موارد فوق باید ۲ هفته قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران و یک هفته بعد از عمل استفاده نشوند . عدم مصرف هرگونه الکل و مواد مخدر قبل از جراحی زیبایی بینی
مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بینی در تهران

پس از عمل، فرد باید در حالتی که سر بالاتر از بدن قرار گرفته، استراحت کند؛ این امر جهت کاهش خونریزی و تورم ضروری است. داشتن خونریزی خفیف و ترشحات مخاطی از بینی تا چند روز پس از جراحی زیبایی بینی در تهران طبیعی است.

بینی شما ممکن است به علت تورم یا قرار گرفتن پنبه‌هایی که حین جراحی زیبایی بینی در تهران درون آن گذاشته شده است، بزرگ به نظر برسد. در اغلب موارد، پانسمان روی بینی باید به مدت یک تا هفت روز پس از عمل باقی بماند. همچنین ممکن است پزشک به منظور حفاظت از بینی از نوار آتل یا گچ (Splint or Plaster Cast) استفاده کرده باشد که معمولاً حدود یک هفته روی بینی می‌ماند.

به منظور کاهش احتمال خونریزی و تورم ممکن است پزشک از شما بخواهد که تا چند هفته پس از جراحی زیبایی بینی در تهران موارد زیر را رعایت کنید:

از انجام فعالیت‌های شدید همچون ایروبیک و آهسته دویدن خودداری کنید.  شنا نکنید.  فین نکنید.  از خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن  یاد دارند، اجتناب کنید.  از تغییر حالت شدید چهره همچون لبخند زدن یا خندیدن خودداری نمایید.  به آرامی مسواک بزنید طوری که لب بالایی زیاد حرکت نکند.

لباس‌هایی بپوشید که از جلو باز می‌شوند. لباس‌های بسته را نباید از روی سر خود بکشید. علاوه بر این به مدت حداقل هشت هفته پس از جراحی، از قرار دادن عینک بر روی بینی اجتناب کنید. همچنین برای مدتی از قرار گرفتن بینی خود در معرض آفتاب جلوگیری کنید. اشعه خورشید ممکن است منجر به تغییر رنگ دائمی پوست روی بینی شود.

شما ممکن است نیاز به شستشوی بینی با آب نمک در هر چند ساعت داشته باشید تا به این ترتیب مطمئن شوید عوارضی در بینی شما پس از جراحی زیبایی بینی در تهران باقی نمی ماند. تا دو یا سه هفته پس از عمل ممکن است تورم موقت، تغییر رنگ پلک‌ها و بی‌حسی رخ دهد. بسته‌های یخ یا کمپرس سرد می‌تواند به کاهش تورم و کبودی اطراف چشم‌ها کمک کند.

به دلیل کُند بودن فرآیند بهبود‌ ممکن است نتیجۀ نهایی تا یک سال پس از عمل مشاهده نشود. بخیه هایی که اسپلینت بینی را نگه می دارند می توانند بین یک تا چند روز پس از عمل جراحی کشیده شوند. بخیه های دیگر بینی پس از مدت زمان مشخص بطور خود به خود حل (جذب) می شوند.

شما می توانید به صورت ایمن و بی خطر به سر کار خود در طول ۱ تا ۲ هفته پس از عمل جراحی باز گردید. در طول دوره درمان از انجام فعالیت های شدید همچون ورزش و بلند کردن اجسام سنگین برای مدت حداقل ۲ هفته پس از عمل جراحی اجتناب کنید.
عوارض جراحی زیبایی بینی در تهران

بینی زینی شکل: بینی زینی شکل از نخستین عوارض نادرست بینی جراحی زیبایی بینی در تهران  است. این عارضه در اثر برداشتن بیش از اندازه قوز استخوانی- یا غضروفی ( در نیمة پایینی بینی)- ایجاد می‌شود.

بدشکلی هشت­‌مانند: بدشکلی هشت ­مانند در فاصله هرم استخوانی و غضروفی را از عوارض دیگر جراحی زیبایی بینی در تهران است . شکاف عمیق اسکلت استخوانی و غضروفی بینی در اثر برداشتن بیش از اندازه بافت‌های حمایت کننده بینی حالتی ایجاد می‌کند که در آن، بینی از روبه­ رو مانند عدد هشت به ­نظر می­رسد.

فرورفتگی‌های پره‌های بینی [جراحی زیبایی سوراخ و پره های بینی پیشنهاد می شود.] : معمولاً این عارضه به دنبال برداشتن غضروف‌های پره‌های بینی برای جمع کردن نوک بینی روی می دهد.

پره وسطی تو کشیده شده بینی: در حالت طبیعی از نظر معیارهای زیبایی بینی، در نمای نیمرخ، پره وسطی بینی باید خود را در ورای پره‌های جانبی بینی نشان دهد. در صورت برداشتن غضروف‌های تیغه میانی، این پره به داخل بینی کشیده می شود. این حالت، نمودی غیرطبیعی از نیمرخ بینی به دست می دهد.

برداشته شدن پوست پره‌های بینی: در مواردی که قسمت زیادی از پره‌های بینی برداشته شود، به دلیل صاف شدن چین بین بینی و صورت، امکان دارد اثر بخیه‌ها بر روی پوست صورت نمایان شود،تنگی بیش از اندازه سوراخ‌های بینی موجب مشکلات تنفسی از راه بینی نیز خواهد شد.

بالا رفتن بیش از اندازه نوک بینی [جراحی افتادگی نوک بینی پیشنهاد می شود] و بینی خوکی: برداشتن بیش از اندازه بافت‌های غضروفی و پوست قسمت پایینی بینی، امکان دارد موجب بالا رفتن بیش از حد نوک بینی و در نتیجه، نمای بینی خوکی شکل ‌شود.

باریک شدن بیش از حد نوک بینی: نوک بینی از نظر اصول زیبایی، پهنایی متناسب با قسمت‌های بالایی دارد. در صورت باریک شدن بیش از حد نوک بینی، تناسب بین دو بخش بالایی و پایینی بینی و نیز پره ها به هم می­خورد و بخش بالایی و پره ها پهن­تر به نظر می‌رسند. معمولاً چنین حالتی مشکلات تنفسی را نیز به دنبال خواهد داشت.

گشاد شدن مویرگ‌های روی پوست بینی: ممکن است مویرگ­های روی پوست بینی، هم در بخش بالایی بینی و هم در قسمت نوک بینی گشاد شوند، در این حالت مویرگ‌های زیادی بر روی پوست نوک بینی نمایان می‌شوند.

از دست دادن پوست نوک بینی: از دست دادن پوست نوک بینی را از تأسف بارترین عارضه‌های جراحی بینی در تهران است.
هزینه جراحی بینی در تهران

از آنجاییکه جراحی زیبایی بینی در تهران رابطه مستقیم با نوع اعمال مورد نیاز بر روی بینی شما دارد پیشنهاد می کنیم با مشاوران ما در تهران تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را در زمینه هزینه جراحی بینی در تهران در اختیار شما قرار دهند.
جراحی رفع قوز بینی در تهران
بهترین روش برای جراحی رفع قوز بینی در تهران

افرادی که در بینی خود قوز دارند از حالت و فرم بینی خود ناراضی می باشند و اگر قصد انجام جراحی زیبایی بینی در تهران را نداشته باشند می توانند با انجام برخی روش های موقت مانند تزریق ژل و چربی تا حدودی قوز بینی را تحت پوشش قرار دهند اما همانطور که ذکر شد این روش ها همگی موقت می باشند و در مورد رفع قوز بینی چاره ساز نخواهند بود اما بهترین روش عمل قوز بینی چه روشی می باشد.
دلایل ایجاد قوز در بینی های استخوانی

قوز بینی یا به طور ارثی و مادرزادی در بینی ایجاد می گردد یا بر اثر ضربه بینی ایجاد خواهد شد ، اگر ضربه به بینی در قسمت غضروفی پایین بینی باشد قابل اصلاح و ترمیم می باشد اما اگر قوز در قسمت بالایی بینی ایجاد شده باشد به دلیل اینکه تغییر بینی بسیار مشکل خواهد بود باید در مورد آن جراحی رفع قوز بینی در تهران صورت گیرد.

 

 

گر چه روش هایی مانند تزریق ژل و چربی مشکل قوز بینی را به طور موقت رفع می نمایند اما در طولانی مدت و برای رفع مشکلات تنفسی حاصل از قوز بینی هیچ تاثیری ندارند بنابراین تنها روش از بین بردن قوز بینی و رفع مشکلات تنفسی حاصل از این قوز انجام جراحی می باشد که این جراحی یا به صورت باز و یا به صورت بسته انجام می گیرد.

در جراحی زیبایی بینی در تهران که به صورتبسته انجام می شود قوز بینی جراح یک برش در زیر پره بینی ایجاد می کند و به استخوان قوز بینی دسترسی پیدا خواهد کرد و آنها را تراش خواهد داد ، تراش قوز بینی در هر بیماری با توجه به اندازه قوز صورت می گیرد و از این طریق کانال های هوایی و تنفسی بینی نیز ترمیم می شوند سپس بینی آتل می گردد و پوست در جای خود ثابت می شود و از این طریق بینی فرم زیبا تری پیدا خواهد کرد و تنفس بیمار نیز عادی خواهد شد.
جراحی زیبایی بینی مردان در تهران

در عمل جراحی زیبایی بینی مردان در تهران باید عملکرد تنفسی حفظ شود چرا که آن ها فعالیت فیزیکی زیادی دارند. در مردان زاویه بینی و لب باید بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه باشد.بینی فانتزی و عروسکی در مردان باعث ظاهر نامناسب می شود.زاویه بینی و پیشانی در هنگام مشاهده از کنار باید حادتر باشد.مدت زمان بهبودی و رفع تورم در آقایان به دلیل داشتن پوست ضخیم بیشتر می باشد.

در جراحی بینی مردان باید خصوصیات بینی مردانه حفظ شود.در آقایان اختلالات شخصیتی نسبت به بانوان بیشتر می باشد به همین دلیل جراح بینی باید بعد از جراحی زیبایی بینی در تهران به مسائل روحی و روانی در آن ها توجه کند آقایانی که قصد جراحی بینی خود را دارند توجه کنند که به جراح بینی ای مراجعه کنند که سابقه جراحی بینی مردان را داشته باشد.

تمامی آزمایشات مورد نیاز برای عمل بینی را قبل از جراحی بینی انجام دهید.از ۸ ساعت قبل از جراحی بینی چیزی میل نکنید. آقایان پیش از مراجعه برای جراحی بینی ریش و سبیل خود را اصلاح کنند.دو هفته پیش از مراجعه برای جراحی بینی از استعمال دخانیات خودداری کنید. دو هفته قبل از جراحی زیبایی بینی در تهران از مصرف وارفامین و آسپرین خودداری کنید.

آقایان قبل از عمل رینوپلاستی انتظارات خود را به جراح بینی بگویند. در صورتی که بینی دچار شکستگی یا ضربه شده است، جراح بینی خود را مطلع کنید.جراح بینی قبل از جراحی باید سوالاتی را درباره افسردگی و وسواس از آقایان بپرسد و اگر در بیمار علائم آن وجود داشت از جراحی زیبایی بینی در تهران فرد اجتناب کند.
جراحی زیبایی بینی عروسکی در تهران

به جراحی زیبایی بینی در تهران عروسکی رینوپلاستی نیز گفته می شود. رینوپلاستی این امکان را به جراح می دهد که سایز و اندازه و موقعیت بینی را تنظیم کند و مقداری نوک بینی را بالا ببرد. در مورد زیبایی بینی و صورت استاندارد های جهانی وجود دارد. به عبارت دیگر با نزدیک تر شدن فرهنگ ها در اثر رسانه های جمعی فراگیر استاندارد های زیبایی هم حالت جهانی یافته است. استاندارد های زیبایی با تجزیه و تحلیل صورت زیباترین افراد به دست آمده است.

در مورد زیبایی بینی این استاندارد ها بر اساس شکل، اندازه و زوایای اجزای مختلف بینی نسبت به هم و نسبت به صورت مشخص شده است. نکته مهمی که در این رابطه باید ذکر کرد این است که استاندارد به صورت یک محدوده می باشد و به صورت یک عدد دقیق نیست.

بینی بارز ترین عضو صورت است که در ظاهر صورت تاثیر بسزایی دارد. برای واضح تر شدن مطلب مثالی می زنیم. زاویه بینی و لب در یک فرد زیبا حداقل باید ۹۰ درجه باشد ولی تا زاویه ۱۰۵ درجه هم زیبا محسوب می شود. تفاوت بینی طبیعی (ساده) و بینی عروسکی (فانتزی) در همین است. اگر جراح زاویه بینی و لب را در حد ۹۰ درجه ایجاد کند بینی حالت طبیعی تر می گیرد ولی اگر زاویه ۱۰۵ درجه ایجاد کند بینی حالت سر بالاتر و عروسکی تر به خودش می گیرد ولی هر دو حالت در محدوده استاندارد زیبایی قرار دارد. حال اگر زاویه بینی و لب بیشتر از ۱۰۵ درجه بشود از حالت استاندارد زیبایی خارج می شود و اصطلاحا به آن بینی خوکی می گویند.

اگر دارای بینی کوچک یا بسیار بزرگ هستید و بینی شما انحنای غیر طبیعی دارد می توانید با استفاده از جراحی زیبایی بینی در تهران عروسکی این مشکل را برطرف کنید.
جراحی زیبایی بینی استخوانی در تهران

بینی استخوانی در بسیاری از افراد جلوه ناخوشایندی به چهره آنها می دهد. تمایل به زیبایی از گذشته در بین افراد بوده است. امروزه مراجعه افراد به جراح زیبایی بینی بیش از سایر جراحان زیبایی است. در این مطلب قصد داریم به بررسی جراحی زیبایی بینی های استخوانی بپردازیم. جراحی زیبایی بینی در تهران بر روی این نوع بینی ها ممکن است با تغییرات چشمگیری همراه باشد.
مشخصات بینی استخوانی

بینی استخوانی ظاهر مشخصی دارد، معمولا این نوع بینی با یک قوز و بر آمدگی همراه است و اغلب دارای انحراف مختصری می باشد. قوز روی بینی استخوانی عموما ارثی بوده و بر اثر عومل ژنتیکی اتفاق می افتد و با رشد بیشتر غضروف روی بینی بر روی بینی قوز ایجاد می شود. البته آسیب هایی که در دوران نوجوانی ممکن است به بینی فرد وارد شود یکی از دلایل این امر است. این نوع بینی ها با عمل جراحی زیبایی بینی در تهران به راحتی حل خواهد شد. در این نوع عمل قوز روی بینی برداشته می شود و با این کار طول و عرض بینی و همچنین دیگر تناسبات بهبود خواهد یافت و زیبایی بینی به وجود خواهد آمد.
معاینه پیش از جراحی بینی استخوانی

قبل از عمل جراحی زیبایی بینی در تهران لازم است تا پزشک سابقه پزشکی بیمار را بررسی نماید. این سوابق شامل مواردی همچون معاینه‌ی مجراهای عبور هوا و انسدادها نیز می باشد و در صورتی که بیمار پیش از این جراحی زیبایی بینی در تهران انجام داده باشد و یا ضربه‌ای به بینی‌اش وارد شده باشد، در معاینه شرایط ویژه تری برای وی در نظر گرفته خواهد شد.

اگر بینی دچار صدمه شده باشد همراه داشتن تصاویر قبل از حادثه می تواند در تصمیم گیری در رابطه با جراحی تاثیر گذار باشد. همچنین ضخامت پوست نیز در نتیجه جراحی زیبایی بینی در تهران تاثیر گذار است.

معمولا پوست های نازک و صاف نتیجه ی مطلوب تری نسبت به پوست های ضخیم و دارای مشکلات پوستی خواهد داشت. همچنین مبتلایان به بیماری های پوستی نیز باید تا زمان درمان مشکلات جراحی بینی را به تعویق بیاندازند.
جراحی زیبایی بینی با لیزر در تهران

جراحی زیبایی بینی با لیزر روشی است که صحت علمی ندارد و برای جراحان بینی جنبه تبلیغاتی دارد و کاربرد لیزر در جراحی بینی به تایید نرسیده است. متقاضیان جراحی زیبایی بینی در تهران به دنبال راهی برای عمل بینی بدون جراحی یا داشتن جراحی بینی بدون بیهوشی هستند و تصور می کنند که عمل بینی با لیزر قابل انجام است.

در پاسخ باید گفت که لیزر در جراحی زیبایی بینی در تهران قابل استفاده نمی باشد به این خاطر که لیزر قادر نخواهد بود استخوان بینی را تراش داده و جابه جا نماید.
کاربرد لیزر در جراحی زیبایی بینی

تنها کاربرد لیزر که در مواردی در جراحی بینی با لیزر مورد استفاده قرار می گیرد برای برطرف کردن مشکلات سطحی پوست می باشد. مشکلات پوستی از قبیل :

رفع لک روی پوست بینی ، رفع جای اسکار جزئی برطرف کردن جوش یا آکنه روی بینی باید متذکر شد که علم پزشکی به آن میزان پیشرفت نکرده است که بتواند بدون جراحی زیبایی بینی در تهران قادر به برطرف کردن ایرادات استخوان و غضروف بینی با لیزر باشد.
جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران

بینی گوشتی اصطلاحی است که به بینی هایی که در قسمت نیمه پایینی بینی دارای پوستی ضخیم و چربی زا هستند است اطلاق می شود. انجام عمل زیبایی بینی گوشتی برای کسانی که از بزرگی بینی گوشتی و پهنشان رنج می برند، مناسب است. بینی های گوشتی باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در فرد می شوند و با کوچک کردن بینی گوشتی می توان زیبایی و اعتماد به نفس را به شخص بازگرداند. عمل بینی گوشتی نوعی عمل جراحی ترمیمی بینی است و در واقع شاخه ای از جراحی زیبایی بینی در تهران است و خطرات، مضرات و نیز فواید خود را دارد.
خصوصیات بینی گوشتی

برخی ار خصوصیات بینی های گوشتی عبارتند از :  غضروف های بزرگ و قطور پایینیِ کناری ، پوست ضخیم و چرب نوک بینی ، غضروف پهن و بزرگ جلوی بینی ، بافت همبند زیاد در زیر پوست ، بافت ضعیف غضروفی که معمولا حالت ارتجاعی دارد.
 

چطور میتوان ظاهر بینی را بهتر کرد ؟؟

بینی شما عضو مهمی است که امکان بو کردن ، چشیدن ، و نفس کشیدن درست را به شما میدهد . همچنین تعیین کننده ترین جز چهره انسان هم هست 

رینوپلاستی جراحی پلاستیک بینی برای اصلاح ظاهر و در اغلب موارد کارکرد بینی است . رینو از یونانی امده و به معنای بینی است 

پلاستی هم یعنی شکل دادن . با رینوپلاستی بینی تغییر شکل می یابد تا ظاهر و یا تنفس فرد بهتر شود .

 

آیا هزینه این عمل تحت پوشش بیمه قرار میگیرد ؟؟

وقتی جراحی بینی برای بهبود کارکرد تنفسی آن باشد ، گرفتن تاییدیه پیش از عمل بیمه گر در مورد پوشش هزینه ها لازم است . جراحی ترمیم بینی نیز ممکن است به منظور بازگردان ظاهری طبیعی تر به بینی ناقص شده بر اثر بیماری ، تروما ، یا نقص مادرزادی انجام شود 

مطب جراح به شما کمک می کند اسناد لازم را برای ارایه به بیمه گر و گرفتن تاییدیه پیش از جراحی تهیه کنید . هر جراحی ترمیمی بینی مستلزم معاینه دقیق ، اسناد مربوطه ، و روند جراحی مشخصی است تا بتوان از پوشش بیمه استفاده کرد

وقتی رینوپلاستی صرفا برای بهتر کردن ظاهر انجام شود . این عمل زیبایی است و هیچ پوشش بیمه ای به ان تعلق نمی گیرد 

بهتر کردن ظاهر بینی

جراحی بینی رایج ترین عمل جراحی است که به منظور ایجاد هارمونی در صورت روی ساختمان صورت انجام می شود . با رینوپلاستی زیبایی یکی از نتایج زیر یا تمامی آنها حاصل می شود :

  • اصلاح پل بینی – اصلاح قوز یا گرفتگی ، تغییر پل پهن یا باریک
  • اصلاح نوک بینی – کوچک کردن نوک برجسته / دگمه ای ، تغییر زاویه نوک یا بلند کردن نوکهای کوتاه
  • تغییر شکل سوراخهای بینی ، شامل کوچک کردن سوراخهای گشاد
  • اصلاح چندین ویژگی بینی شامل اندازه ، زاویه و انحناهای بینی در ارتباط و تناسب با سایر اجرا صورت

 

بیان هدفتان از جراحی بینی ممکن است بسیار ساده و گاه هم کاملا دشوار باشد . برقراری ارتباط کلامی با جراح پلاستیکتان کلید دستیابی به نتایج مطلوب است . اما حواستان باشد که پیش بینی دقیق نتایج جراحی بینی دشوار است .

 

استخوان ، غضروف ، و بافت نرم در محلی بسیار کوچک محصور شده اند . و نحوه التیام بافتها هم بعد از جراحی با هم تفاوت دارد

در برخی از موارد ، شاید لازم باشد برای برآورده شدن انتظارتان بیش از یک عمل انجام دهید .

 

رفع یک مشکل 

یکی از شایع ترین دلایل مشکلات تنفسی که به ساختار بینی مربوط میشود . انحراف تیغه میانی بینی است . این تیغه تکیه گاه اصلی دو طرف بینی است . تیغه ای انحراف دارد که قوز داشته باشد در رفته باشد . یا جابجا شده باشد 

این مساله ممکن است مانع عبور هوا از یک یا دو مجرای بینی شود . رفع این مشکل مستلزم برداشتن بخشی از تیغه و جابه جا کردن آن است . 

اگر ساختار تیغه دچار نقصی جدی باشد ، شاید پیوند زدن غضروف یا استخوان از نقاط دیگر بدن ضرورت پیدا کند . استخوان یا غضروفی که از پشت گوش یا دنده گرفته میشود . 

گاه برای بازسازی تیغه و رفع نقصهای جدی دیگر بینی به کار میرود گاه ممکن است در عمل بازسازی بینی از پیوند و زبانه بافت نرم استفاه شود .

که این بستگی به علت و میزان نقص دارد . در موارد بسیار ممکن است ترمیم نقصهای جدی به چندین عمل نیاز داشته باشد .

کاندیدهای مناسب

کاندیدهای عمل جراحی زیبایی بینی افراد سالمی هستند که رشد صورت آنها به پایان رسیده باشد ( به طور کلی افراد 16 سال به بالا ) 

جراحی ترمیمی بینی  را می توان به توصیه پزشک در هر سنی انجام داد . دامنه سنی آن بسیار وسیع است : ممکن است نوزادان به دلیل شکاف لب یا کام به عمل ترمیمی نیاز پیدا کنند . و بیماران کهنسال هم ممکن است به دنبال برداشتن تومور ناچار تحت عمل ترمیمی قرار گیرند 

نحوه عمل 

جراحی زیبایی بینی را معمولا به صورت سرپایی در مطب ، مرکز جراحی ، یا اتاق عمل بیمارستان انجام میدهند . معمولا این عمل با بیحسی موضعی همراه با داروهای خواب آور وریدی یا بیهوشی عمومی انجام میشود . 

این عمل را معمولا به صورت سرپایی در مطب ، مرکز جراحی ، یا اتاق عمل بیمارستان انجام میدهند . معمولا این عمل با بیحسی موضعی همراه با داروهی خواب آور وریدی یا بیهوشی عمومی انجام میشود 

این عمل زیبایی بینی را معمولا به یکی از دو روش زیر انجام می دهند ::

  • روش بسته که با دید مستقیم محدودتر و دسترسی محدودتر به ساختمان بینی برشهای جراحی را در داخل بینی می زنند.
  • عمل باز که در آن قاعده بینی برش داده میشود تا بافت نرم از بلند کنند و جراح بتواند به طور مستقیم ساختمان زیر آن را ببیند

 

ممکن است برای کوچک یا بزرگ کردن بخشهای گوناگون بینی ، غضروف و استخوان را ببرند ، بردارند . جابجا کنند یا پیوند بزنند.

 

ممکن است بافت نرم را هم کم و زیاد کند یا تغییر شکل دهند . بینی شما را ممکن است در حین جراحی < بشکنند> عبارت درست ترش استئوتومی است یا شکستن استخوان بینی در محل تعیین شده .

تمامی تغییراتی که در ساختمان بینی شما داده میشود به عنوان بخشی از سیر جراحی دقیقا برنامه ریزی است .

 

آنچه در انتظارم در جراحی پلاستیک بینی است .

 

پس از جراحی  پلاستیک بینی ، ممکن است بینی را پانسمان کنند تا ساختمان بینی در جریان التیام سر جای خود بماند . یا ممکن است در بینی شما درن بگذارند تا مایعات خارج کند و مجبود نباشید آنها را فرو دهید .

وقتی استخوانها را در حین عمل می شکنند ممکن است بینی را گچ بگیرند تا در روند التیام محکم سر جایش بماند . صورتتان کبود و متورم میشود . بخصوص در ناحیه زیر چشمها .

ممکن است علاوه بر این . در فک بالایی یا دندانها نیز احساس درد و ناراحتی کنید . در چند روز اول بهتر است غذاهایتان آبکی باشد

 

باید در روزهای پس از جراحی  پلاستیک بینی  انتظار درد داشته باشید . کمپرسهای سرد و دارو به کنترل و کم کردن ورم و درد و ناراحتیتان کمک می کند . مهم است که سرتان را بالا نگه دارید تا ورم و کبودی کمتر شود و مایعات بینی فرو ندهید .

در 48 ساعت اول پس از جراحی موادی از بینی شما خارج خواهد شد .

 

ممکن است غلیظ و خون الود باشد و شاید لازم باشد که پوشش پشت لبتان را زود به زود عوض کنید تا احساس تمیزی و راحتی کنید .

احتمال دارد روز اول پس از جراحی را در رختخواب یا روی کاناپه بمانید . اما زیر سرتان باید در تمام مدت در کنارتان باشد . همچنین لازم است کمی راه بروید در حالی که یک بزرگسال مسئول هم کنارتان هست . خم نشوید یا چیز سنگین بلند نکنید

معمولا درن ها را ظرف یک تا دو روز پس از جراحی خارج می کنند . ظرف یک هفته ، پانسمان و گچ را هم احتمالا برمیدارند.

 

و کم کم ورم و کبودی کاهش می یابد وقتی احساس آمادگی کردید میتوانید فعالیتهای عادی روزانه را از سر بگیرید اما تا زمانی که جراحتان اجازه نداده فعالیت بدنی شدید نکنید . هیچ فعالیتی که در آن خطر اسیب دیدن بینی تان هست انجام ندهید – بینی ممکن است به سادگی دوباره بشکند .

ظرف شش هفته ، بیشتر ورم و کبودی ها دیگر قابل رویت نخواهد بود ، مگر نوک بینی ، باید دست کم یک سال اول پس از جراحی کرم ضد افتاب بزنید . ساختمان بینی شما و بافتهای نرم روی آن دست کم یک سال وقت میخواهند تا در شکل نهایی خود تثبیت شوند.

یکی از شایع ترین دلایل مشکلات تنفسی که به ساختار بینی مربوط میشود انحراف تیغه میانی بینی است . این تیغه گاه اصلی دو طرف بینی است . تیغه ای انحراف دارد که قوز داشته باشد . در رفته باشد یا جابجا شده باشد .

بنا بر گزارش انجمن جراحان امریکا عمل تغییر شکل بینی بیشترین تعداد را در عملهای جراحی زیبایی بینی در سال 2003 به خود اختصاص داده است . و هر سال 357 هزار عمل جراحی پلاستیک بینی در امریکا انجام شد .

در همین بررسی عمل تغییر شل بینی بیشترین عمل جراحی پلاستیک زیبایی بود که روی مردان و زنان انجام میشود . در سال 2002 اکادمی جراحان ترمیمی پلاستیک صورت امریکا گزارش کرد که هر عضو این اکادمی به طور متوسط در هر سال 27 و در هر ماه 6 عمل جراحی بینی انجام داده است .

 

آنچه باید بدانید 

 

عوارض خاصی که ممکن است پس از جراحی بینی پیش بیایند عبارتند از احتمال خونریزی . علاوه بر این ، ممکن است عفونت هم ایجاد شود ، و اگر پیوند هم در بینی انجام شده باشد ممکن است این پیوند ها نگیرد . بافت اضافی جوشگاه و زایده های استخوانی نیز در محل شکسته شدن بینی ممکن است ایجاد شود . علاوه بر اینها در بینی شکسته ممکن است استخوانهای باشد که در می روند . حتی اگر در حین التیام خوب محکم و بسته شده باشند . همچون هر عمل جراحی دیگری که به بیهوشی نیاز دارد ، خطرهای خاص همراه با بیهوشی نیز در میان است .

 

نتایج جراحی بینی به اندازه بسیاری از جراحیهای دیگر قابل پیش بینی نیست هر چند ممکن است بتوان استخوان و غضروف را به خوبی شکل داد ، این شکل ممکن است با بافتهای نرم جفت و جور نشود . محدودیتهایی آناتومی خود شما اجازه انجام برخی از تغییرات را نمی دهد . برای نمونه اگر پوستی کلفت داشته باشید ، برای نمایان شدن شکل بینی به استخوان و غضروف بیشتری نیاز دارید تا کسی که پوستش نازک است . اگر پوست نازکی دارید هر انحنای غضروفی خود را نشان میدهد . حتما پیش از جراحی درباره هدفهای واقع بینانه خود مفصلا با جراحتان صحبت کنید .

نتیجه نهایی جراحی بینی ممکن است یک سال بعد به طور کامل معلوم شود . اما حتی نتایج اولیه هم ممکن است مایه رضایت خاطر زیاد افرادی شود که به دنبال ایجاد هارمونی در صورت خود یا اصلاح بینی برجسته یا نامتناسب با باقی اجزا صورت خود بوده اند . نتایج جراحی پلاستیک بینی دائمی است ، هر چند با بالا رفتن سن برخی از افراد ، ممکن است ظاهر بینی آنها تغییر کند ، از جمله تغییرات در غضروف و پایین افتادن نوک بینی .

جراحی پلاستیک زیبایی بینی ممکن است همراه با سایر عملهای جراحی روی ساختمان صورت ، عمدتا گذاشتن پروتز برای ایجاد هارمونی در صورت انجام شود . همچنین می توان این عمل را با عملهای جوان سازی صورت برای رفع نشانه های پیری انجام داد

این بینی شماست . انتظار نداشته باشید که عکس بینی ای را که خوشتان می اید برای جراح بیاورید و با جراحی پلاستیک بینی یکی مثل همین برایتان درست کند . ترکیب تمامی اجزای صورت با هم و نه بینی به تنهایی است . که چهره شما را می سازد . حتی اگر بینی شما را عینا شبیه تنهایی است که چهره شما را می سازد .حتی اگر بینی شما را عینا شبیه بینی ان عکس هم بکنند . باز شما شکل صاحب ان عکس نخواهید شد

اغلب وقتها ساختمان بینی شما و بافتهای نرم ان به گونه ای است که اجازه نمی دهد بینی شما را به شکلی که ممکن است دوست داشته باشید در اورند .

خلاصه انکه نمی شود این بینی را برایتان افرید حتما باید صریحا با جراحتان صحبت کنید و بفهمید که چه نتایجی را می توان به دست اورد و کدامها هم قابل حصول هستند .

اگر به فکر جراحی پلاستیک بینی افتادید و ویژگیهای نژادی و قومی خاصی دارید مثلا نژاد زرد اسیایی هستید یا اسپانیایی باید از جراحی تان بپرسید که آیا تجربه جراحی پلاستیک بینی روی افرادی از قوم یا نژاد شما را داشته است . جراحی پلاستیک بینی اقوام گوناگون به معنای تحمیل معیارهای جسمانی افراد سفید پوست نیست . جراح پلاستیک شما باید خواسته های فردی شما را براورده کند و تلاش کند ظاهری جذاب تر برای شما خلق کند که اگر مایل باشید ویژگی های قومی شما در ان حفظ شود .

بینی شاید برجسته ترین جز صورت و مرکزی ترین عضو ان باشد . اما کل ساختمان صورت است که به چهره شما در مجموع شکل میدهد . برای نیل به هارمونی در صورت ، ممکن است بتوان با استفاده از پروتز اندازه ، خطوط و زاویه های منطقه گونه ( زیر گونه و گونه ) یا چانه و فک را تغییر داد .
گذاشتن پروتز را میتوان هم به صورت یک عمل جداگانه و هم در ترکیبات گوناگون با جراحی پلاستیک بینی یا جراحی جوان سازی صورت انجام داد .

جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی بر روی بینی هایی که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم است، انجام می شود.
در جراحی بینی ، جراح بینی با حفظ عملکرد بینی فقط اقدام به رفع مشکلات آن می کند.
در جراحی بینی استخوانی چه مشکلاتی برطرف می شود؟
    قوز روی بینی برداشته می شود.
    انحراف بینی و کجی بینی از بینی می رود.
    افتادگی نوک بینی بهبود می یابد.
    بزرگی و کوچکی نوک بینی رفع می شود.
    سوراخ های نوک بینی کوچک می گردد.
 
جراحی بینی استخوانی :
بسیاری از افرادی که برای جراحی بینی مراجعه می کنند خواهان جراحی بینی فانتزی یا عروسکی ، جراحی بینی شبیه به یک عکس ، جراحی بینی طبیعی هستند که این مدل ها برای افرادی که بینی استخوانی دارند، مناسب می باشد.
در روز عمل جراحی بینی فرد بهتر است، ناشتا باشد، پس از بستری شدن بیمار او به اتاق عمل منتقل می شود و توسط متخصص بیهوشی ، بیهوش می گردد.

پس از آن جراح بینی با یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته اقدام به اصلاح ایرادات موجود در بینی می کند.

در حین جراحی بینی ، جراح بینی خوب انتظارات بیمار از جراحی زیبایی بینی را مد نظر قرار می دهد و پس از اتمام جراحی زیبایی بینی بیمار به بخش ریکاوری منتقل می شود و بعد از بهوش آمدن در بخش بستری می گردد.

در جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی ابتدا آزمایشاتی را برای فرد تجویز می کند.

عمل بینی استخوانی با لیزر :

امروزه شاهد تبلیغات زیادی در خصوص عمل بینی با لیزر هستیم باید گفت: هنوز علم پزشکی آن قدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر ساختار اسکلتی بینی را تغییر داد، لیزر فقط باعث شفاف تر شدن پوست بینی می شود.

 

جراحی بینی استخوانی

 
اقدامات قبل از جراحی بینی استخوانی به شرح ذیل می باشد:
    به مدت یک هفته قبل از جراحی زیبایی بینی از مصرف الکل و استعمال دخانیات جدا خودداری کنید.
    آزمایشاتی که جراحی بینی برای تان تجویز نموده است به طور کامل انجام داده و پیش از جراحی نتیجه آن را به جراح بینی نشان دهید.

    بیمار به مدت یک هفته قبل از جراحی بینی از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین خودداری کند.
  آقایان پیش از مراجعه ریش و سبیل خود را تراشیده و بانوان بدون آرایش صورت مراجعه کنند.
  شب قبل از عمل جراحی زیبایی بینی شام سبک میل کرده و به مدت 8 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید و ناشتا برای جراحی زیبایی بینی مراجعه کنید.
    
مراقبت های بعد از جراحی بینی که بیمار باید رعایت کند به شرح ذیل می باشد:

    بیمار بهتر است برای کاهش تورم بعد از جراحی بینی از کمپرس یخ استفاده کند.    بیمار باید مراقب باشد تا اسپلینت و چسب بینی خیس نشود.
    تا چند هفته از خم شدن و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کند.

    تغذیه بعد از جراحی بینی را رعایت کند.
    از مسواک نرم برای مسواک زدن استفاده نماید.
    دو هفته بعد از جراحی بینی از خوردن داروهای رقیق کننده خون اجتناب کند.
    از لباس هایی که از جلو یا عقب باز و بسته می شوند، بعد از جراحی بینی استفاده کنید.

 

جراحی بینی استخوانی

 
عوارض جراحی بینی استخوانی چیست ؟
تنها عوارض جراحی تورم ، کبودی ، آبریزش و گرفتگی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

در جلسه مشاوره اکثر افراد درباره عوارض جراحی زیبایی بینی می پرسند باید بگوییم که اگر برای انجام عمل جراحی بینی استخوانی به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت کنید دچار هیچ عارضه ای نخواهید شد.

هزینه جراحی بینی استخوانی چقدر می باشد؟
به این نکته توجه داشته باشید که بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکنید و ابتدا درباره او تحقیق کنید و نمونه کارهایش را مشاهده نماید.

هزینه عمل بینی استخوانی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه های متخصص بیهوشی، هزینه های بیمارستان و غیره تعیین می شود.

 جراحی زیبایی بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌هایی است که امروزه به‌خصوص در کشور ما انجام می‌شود. هزینه عمل بینی در ایران بسته به نوع بینی و منطقه جغرافیایی بین ۲ تا ۲۰ میلیون تومان متفاوت است. جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود.

عمل بینی ارزان

دوستم با یک و نیم میلیون بینی خود را عمل کرده و بسیار از نتیجه راضی است آیا می توانم به پزشک او اطمینان کنم؟

این ارزانی می تواند علل مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات عمل جراحی بینی با هزینه حتی یک میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی تهران توسط رزیدنت ها انجام می شود.

یکی دیگر از علل ارزانی هزینه جراحی زیبایی بینی آشنایی با کارمندان یا پزشکان برخی کلینیک هایی زیبایی است. این کافیست تا برای انجام جراحی زیبایی بینی خود فقط مبلغ ناچیزی بین یک تا دو میلیون تومان بپردازید؛ مبلغی که اگر از کارمندان آن مرکز باشید، به پرداخت هزینه های وسایل مورد استفاده در اتاق عمل و شیرینی پزشک محترم ختم می شود.

هزینه جراحی استخوانی چقدر است؟

آیا هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی متفاوت است؟ بالاتر است یا پایین تر؟

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار هستند از جمله تغییراتی که نیاز است در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و …، با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند به طور دقیق نمی توان بیان کرد هزینه جراحی بینی استخوانی ( پوست نازک ولی غضروفها محکم ) چقدر است .

دستمزد جراح بینی استخوانی ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به شرایط هر جراح متفاوت است. دستمزد های ارائه شده توسط جراحان مختلف، ممکن است با توجه به نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشند. این امر منصفانه است، چرا که عمل های پیچیده تر، به تخصص، مهارت و زمان بیشتری در اتاق عمل نیاز خواهند داشت.

جراحی بینی گوشتی

آیا هزینه عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی بیشتر است؟

این نوع بینی ها بدلیل داشتن غضروف های ضعیف و نازکتر و پوست با ضخامت بیشتر که در افراد با چربی بالاتر دیده میشود کمی تامل برانگیز است. در بینی های گوشتی چون با تقویت غضروف شکل داده می شوند میبایست توسط متخصص با تجربه حتما انجام شود که برگشت به حالت اول اتفاق نیفتد و قبل از هر گونه اقدامی مشاوره صورت پذیرد که البته می تواند کمی گرانتر هم برای داوطلب این عمل در بیاید. که حدودا بین ۴ تا ۷ میلیون تومان میباشد . باز هم باید تاکید کرد که هزینه تقریبی است.

از آنجایی که عمل بینی بسیار عمل حساسی است و در صورت عدم موفقیت عوارض جبران ناپذیری در پی دارد عمل های ارزان قیمت تحت نظر افراد بی تجربه توصیه نمی شود.
 عنوان سوال:
جراحی بینی
با سلام
حدود ۵ ماه و نیم هست بینی ام رو جراحی کردم,نوک بینی ام گرد شده و سفت نیست شل و کمی افتاده شده با اینکه چسب زدم همش و سعی کردم رعایت کنم.حالا ک ۶ ماه گذشته راهی نیست ک بهتر بشه ؟

 جراحی بینی استخوانی

یکی از محبوب ترین جراحی های که امروزه بسیار طرفدار دارد جراحی زیبایی بینی است ، روز به روز به تعداد کسانی که جراحی زیبایی بینی را انجام می دهند افزوده می شود .

معمولا اگر بخواهیم بینی ها را تقسیم بندی کنیم شامل موارد زیر می شود :

    جراحی بینی طبیعی
    جراحی بینی استخوانی
    جراحی بینی گوشتی
    جراحی بینی ترمیمی

در این مقاله قصد داریم شما را با ساختار بینی استخوانی و جراحی بینی استخوانی آشنا سازیم.
جراحی بینی استخوانی

هدف از انجام جراحی بینی استخوانی از بین بردن قوز روی بینی یا همان پل بینی است ، طبق آماری که منتشر شده است یکی از شایع ترین علت های جراحی زیبایی بینی برداشتن قوز پل بینی است ، قوز بینی دارای اندازه های مختلفی است ، معمولا روش جراحی بسته به قوز بینی متغیر است که کدام روش استفاده شود .

دکتر علی طاهری نیا یکی از جراحان موفق جراحی بینی است که نه تنها به جزئیات جراحی بینی دقت می کند بلکه سعی دارد در زمان جراحی زیبایی بینی مشکلاتی که ممکن است جراحان بی تجربه در زمان جراحی برای بینی شخص بوجود آورند را ایجاد ننماید .

ایشان دارای هزاران عمل موفق جراحی بینی هستند که بیمار نه تنها پس از جراحی بینی مشکلی ندارد از نتیجه جراحی خود نهایت رضایت را دارند .

جراحی بینی استخوانی
علت بینی استخوانی

اشخاصی که دارای بینی استخوانی هستند از ظاهر بینی خود راضی نمی باشند زیرا بینی آن ها نه تنها با سایر اجزای صورت دارای هماهنگی نیست بلکه سبب برهم زدن ظاهر زیبایی بینی آنها شده است .

علت ایجاد بینی استخوانی می تواند بر اثر مسائل ژنتیک و یا ارثی باشد ، در اثر این عامل استخوان و غضروف بینی بیش از حد رشد می کند ، در نتیجه روی بینی قوز ایجاد می شود .

در برخی از موارد وارد شدن آسیب به بینی در زمان کودکی یا نوجوانی می تواند سبب ایجاد قوز روی بینی شود ، هارمونی صورت در اثر ایجاد شدن قوز روی بینی از بین می رود که با جراحی بینی استخوانی می توان این مشکل را حل نمود .
درمان بینی های استخوانی

از روش های مختلفی می توان برای حذف برآمدگی بینی استخوانی استفاده کرد ،جراح بینی با استفاده از تکنیک های روز دنیا و انجام جراحی بینی استخوانی ، قوز و برآمدگی روی بینی را از بین می برد .
نتیجه جراحی بینی استخوانی

 بسته به درخواست بیمار از یک بینی که دارای برآمدگی و قوز است می توان یک بینی زیبا و فانتزی ایجاد کرد ، اما اگر بیمار درخواست یک بینی طبیعی را نیز داشته باشد ، می توان جراحی بینی استخوانی را با ظاهر بینی طبیعی انجام داد .

هدف اصلی در انجام جراحی بینی استخوانی نیز برقرار ساختن تناسب بین بینی و اجزای صورت است ، برخی از اشخاص نیازمند جراحی بینی استخوانی به شکل عروسکی هستند ، اما ممکن است برخی دیگر از اشخاص نیازمند بینی طبیعی باشند .

البته  جراح زیبایی بینی به اشخاصی که وسواس فکری دارند توصیه می کند که جراحی بینی استخوانی را انجام ندهند زیرا این اشخاص حتی اگر بهترین جراحی بینی برای آن ها انجام شود در نهایت از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی هستند .

مراقبت های پس از جراحی بینی استخوانی

پس از جراحی بینی استخوانی شخص باید در زمان استراحت دو بالش زیر سر قرار دهد ، قرار دادن دو بالش زیر سر سبب کاهش تورم بینی می شود .

شخص باید در هفته های اول پس از جراحی بینی از غذاهای نرم استفاده نماید ، نباید در هفته های اول غذاهای سخت استفاده کرد .

پس از برداشتن گچ بینی شخص باید چسب زدن به بینی را انجام دهد در هفته های اول پس از جراحی بینی نیاز است که شخص برای حالت بهتر بینی چسب زدن را حداقل به مدت سه ماه انجام دهد .

شخص باید از تماس با آفتاب و نور خورشید اجتناب نماید ، زیرا نور خورشید و آفتاب شدید تشدید تورم های روی بینی می شود .

شخص در هفته های اول باید از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و روزانه اجتناب نماید .

پس از جراحی بینی شخص مسکن های را که پزشک تجویز نموده است را باید به موقع مصرف نماید .

شخص باید در هفته های اول برای پیشگیری از گرفتگی بینی شست و شوی بینی را انجام دهد .

پس از جراحی بینی توصیه می شود که در هفته های اول آب میوه های تازه به خصوص آناناس استفاده نماید تا ورم بینی کاهش یابد .

پس از جراحی بینی شخص باید پس از استحمام بلافاصله چسب زدن به بینی را انجام دهد تا ورم ها و التهاب بینی سریع تر کاهش یابد .

نیاز است شخص پس از جراحی بینی در هفته های اول به مطب پزشک مراجعه نماید تا جراح بینی چسب زدن را انجام دهد .

پس از جراحی بینی باید از فین کردن پرهیز نمایید ، همچنین به دلیل وجود نیکوتین در سیگار باید از مصرف سیگار و دخانیات اجتناب نماید ، مصرف و استعمال سیگار و دخانیات سبب اختلال در روند بهبودی و ایجاد اختلال در روند بهبودی بینی می شود .

پس از جراحی زیبایی بینی نباید شخص به شکل خودسرانه بینی را ماساژ دهد بلکه در مواقعی که نیاز است جراح بینی این کار را انجام می دهد معمولا بینی های گوشتی که روند بهبودی آنها خوب نبوده است جراح بینی ماساژ بینی را برای کاهش ورم های بینی انجام میدهد .

تزریق آمپول به بینی نیز در اغلب موارد جهت بینی های گوشتی انجام می شود این کار نیز جهت کاهش تورم بینی است .

اینفوگرافیک جراحی بینی
ظاهر بینی استخوانی

افرادی که دارای بینی استخوانی یا اصطلاحا بینی غضروفی هستند، دارای پوست نازک و بینی غضروفی با ساختاری محکم هستند. این افراد اغلب از قوز روی بینی خود شاکی هستند. از این رو افرادی که:

    بر روی بینیشان قوز دارند.
    نوک بینی پهن و گردی دارند.
    سوراخ های بینی با هم تقارن ندارند.
    انحراف تیغه میانی بینی دارند.

بهترین گزینه برای انجام جراحی بینی استخوانی هستند.

در جراحی بینی استخوانی، جراح باید موارد زیر را در نظر بگیرد:

    فرم بینی
    میزان ضخامت بینی
    تغییر شکل تیغه میانی بینی
    برآمدگی و قوز بینی
    اندازه بینی

در طول جراحی بینی استخوانی، تمامی اقدامات و تغییرات بر روی استخوان و غضروف صورت می گیرد و پوست از طریق شکاف ها و برش هایی از غضروف جدا می شود. در نتیجه، در این جراحی میزان الاستیسیته و خاصیت ارتجاعی پوست بیمار بسیار اهمیت دارد، چرا که اقدامی بر روی پوست انجام نخواهد شد.
آیا امکان بازگشت بینی استخوانی وجود دارد؟

احتمال بازگشت بینی استخوانی بسیار کم است، اما این امر به میزان مهارت و دانش جراح بستگی دارد. زیرا کوچک ترین ناهمواری و یا تغییر شکل بر روی غضروف و پوست نازک این بیماران، به راحتی قابل رویت خواهد بود. از این رو، جراحی بینی استخوانی به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارد.

بیمارانی که بینی استخوانی دارند، بیشتر انتظار داشتن بینی زیبا، طبیعی و یا فانتزی را خواهند داشت. این نکته را نیز باید در نظر داشت که، انتخاب فرم بینی باید به گونه ای باشد که تناسب و هماهنگی بینی با سایر اجزای صورت حفظ شود. در طول جلسات مشاوره، جراح، بینی شما را از تمامی جهات و زوایا بررسی می کند و در نهایت تصمیم گرفته می شود که کدام نوع بینی برای شما مناسب تر خواهد بود.

جراحی بینی استخوانی تحت بیهوشی عمومی و یا موضعی انجام می گیرد و بیماران هیچ دردی را در زمان جراحی حس نخواهند کرد.

سوالات متداول جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی چگونه صورت می گیرد؟

معمولاً جراحی بینی با توجه به نوع درمان بیمار متفاوت است و پزشک از دو روش باز و بسته اقدام به جراحی زیبایی بینی می کند اگر قرار باشد بر روی بیمار اقدامات جزئی انجام شود پزشک از روش باز عمل می کند در غیر این صورت از روش جراحی به روش بسته انجام می دهد اگر جراحی برای برداشتن برآمدگی و قوز بینی باشد باید پزشک اقدام به سوهان کشیدن کند تا قوز بینی کاهش پیدا کند و بینی فرم زیبایی بگیرد.
آیا بعد از عمل بینی استخوانی امکان دارد بینی به حالت اولیه برگردد ؟

خیر ،توجه داشته باشید مراقبت بعد از جراحی بینی بسیار مهم و ضروری است و در صورتی که مراقبت ها انجام شود نگرانی وجود نخواهد داشت .
بعد از جراحی بینی استخوانی نیاز به رعایت مواد غذایی است ؟

بله شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر تغذیه بعد از جراحی بینی  که در این سایت وجود دارد را مطالعه کنید به طور کل بهتر است بعد از جراحی بینی از غذاهای نرم و آبکی استفاده کنید و از غذاهای تند و نمک دار خودداری کنید تا هر چه زودتر ورم و کبودی کاهش پیدا کند.
آیا بعد از عمل بینی استخوانی می توان به ورزش ادامه داد ؟

توصیه می شود بعد از جراحی بینی استخوانی خصوصاً تا یک ماه اول به هیچ عنوان فعالیت ورزشی خود را ادامه ندهید شما عزیزان می توانید بعد از یک ماه به آرامی نرمش کنید و بعد از 6 ماه فعالیت های ورزشی و سنگین خود را ادامه دهید.
ورم بینی تا چه زمانی طول می کشد تا کامل خوب شود ؟

شما با انجام مراقبت های بعد از عمل بینی می توانید به کاهش هر چه سریعتر کمک کنید شما می توانید با گذاشتن کمپرس یخ تا 24 ساعت اول به طور مرتب از کبودی جلوگیری کنید.
تفاوت بینی استخوانی وبینی گوشتی در چیست؟

ضخامت پوست تعیین کننده نوع بینی می باشد ، چنانچه پوست روی بینی نازک باشد و از تعداد زیادی غضروف تشکیل شده باشد، آن بینی استخوانی می باشد. اما اگر پوست روی بینی زیادتر از غضروف ها باشد، آن بینی گوشتی است. در بینی استخوانی نیمه بالایی بینی، دارای پوستی نازک تر از نیمه پایینی می باشد.

تفاوت بینی استخوانی با بینی گوشتی
خصوصیات بینی استخوانی با بینی گوشتی

بینی استخوانی به دلیل داشتن پوستی نازک، استخوان ها و آناتومی غضروفی آن به طور کامل مشخص می باشد، حتی جزئی ترین علائم از جمله، شکستگی لبه ها نیز در آن دیده می شود، چون پوست نازک تر است در نتیجه هیکل استخوانی و غضروف های مستحکم تری نسبت به بینی گوشتی دارد. اما بینی گوشتی به دلیل ضخیم و کلفت بودن پوست روی بینی؛ غضروف ها و استخوان های درونی آن قابل مشاهده نمی باشد و نوک بینی به صورت افتاده و پهن می باشد. گاهی مواقع جراح بینی نیز اختلافی در بینی گوشتی با بینی استخوانی نمی یابد، زیرا عامل تمایز بسیار محدود می باشد، اما با مراجعه به یک جراح بینی با تجربه و حاذق، متوجه وجه تمایز میان بینی گوشتی با بینی استخوانی در وهله اول می شود، که مهم ترین عامل تمایز را می توان در پوست و ضخامت ( اگر با دو سر انگشت سطح بینی را فشار دهید مقداری چربی از آن خارج می شود) و یا استخوان و غضروف (استخوان ها باعث ایجاد پوستی نازک روی بینی می شود) دانست.
انتخاب جراح بینی چگونه صورت می گیرد؟

باید گفت که انتخاب جراح بینی، از مهم ترین عامل در افراد برای دستیابی به نتیجه مطلوب می باشد که باید با دقت کافی صورت گیرد، زیرا در صورت عمل جراحی بینی نادرست امکان بازگشت بینی به حالت اولیه وجود دارد ، این مطلب برای جراحی بینی های گوشتی بسیار صدق می کند. در جراحی بینی استخوانی یا جراحی بینی گوشتی حتما باید به یک جراح با تجربه و ماهر مراجعه شود، تا به بررسی بینی از تمام جهات بپردازد.
نتیجه جراحی در بینی استخوانی با بینی گوشتی چگونه می باشد؟

همانطورکه گفته شد بینی استخوانی به دلیل داشتن استخوان بیشتر به تراشیدن یا ساییدن فراوان تر نیاز دارد، در بینی گوشتی فقط اقدام به برداشتن پوست ضخیم می نمایند. کیفیت جراحی در بینی گوشتی یاجراحی بینی استخوانی به نحوه عملکرد جراح  در طول جراحی بینی دارد، به همین دلیل یافتن جراح با تجربه کاری دشوار می باشد که نیاز به زمان دارد.

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص جراحی بینی با شماره ی زیر درمیان بگذارید :

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

سایر خدمات :

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی ترمیمی بینیمنتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر جراح بینی حاذق در غرب تهران
تفاوت بینی استخوانی با بینی گوشتی, جراحی بینی, جراحی بینی استخوانی, جراحی بینی گوشتی, مزایای جراحی بینی استخوانی, مزایای جراحی بینی گوشتی, نتیجه جراحی بینی استخوانی, نتیجه جراحی بینی گوشتی, ویژگی بینی استخوانی, ویژگی بینی گوشتی.

 

مراقبت های قبل از عمل بینی
 در صورتی که قبل از عمل بینی هرنوع داروی
مراقبت های قبل از عمل بینی

رقیق کننده ی خون مانند وارفارین،کلوپیدوگرل و آسپیرین مصرف می کنید باید 15 روز قبل از جراحی مصرف آن را قطع کنید و حتما با پزشک تجویز کننده دارو برای قطع آن مشورت کنید.
 در صورت مصرف سیگار و قلیان و سایر دخانیات به
مراقبت های قبل از عمل بینی

علت اثر وازوکنستریکنوری که دارند باید روز قبل از جراحی خودداری کنید.
 مشروبات الکلی باعث به هم خوردن بالانس انزیم های کبدی شما می شوند و
مراقبت های قبل ازعمل بینی

در نتیجه احتمال خونریز حین عمل و کبودی بعد از عمل را افزایش می دهند پس باید مصرف آن ها ماه قبل از عمل بینی قطع شود.
 یک روز قبل از عمل مایعات زیاد مصرف کنید.
 د ر روز عمل هیچ گونه شی خارجی را به همراه نداشته باشید کلیه ی زیورآلات خود را خارج کنید. در صورت داشتن هر جسم خارجی در بدن که نمی توانید خارج کنید مانند پرسینگ ، لنز، ارتودنسی و …حتما به پرستاران
مراقبت های قبل از عمل بینی

اطلاع دهید.
 اگر سابقه شکستگی بینی، جراحی قبلی بینی، تزریق ژل یا فیلر در بینی داشتید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 8 تا 12 ساعت قبل از عمل بینی خود از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.
 در روز عمل به هیچ وجه چیزی حتی آب نخورید.
مراقبت های قبل از عمل بینی

 حتما قبل از روز عمل سری به کلینیک یا بیمارستانی که قرار است بزنید تا نشانی آن را کاملا بلد باشید.
 برای خودتان کلاه و شال گردن و دستکش بافتنی بیاورید تا احیانان اگر قبل از عمل سردتان شد همراهتان
مراقبت های قبل از عمل بینی

شما را بپوشانید.
 15 روز قبل از عمل دارو هایی مانند استامینوفن و بروفن را استفاده نکنید.

به روز شده در تاریخ 7 شهریور 

ظاهر بینی گوشتی(بینی غضروفی) شبیه به بینی است که یک توپ در انتهای آن قرار دارد. این حالت دلایل زیادی دارد و نوع عمل جراحی بسته به علت زمینه ای آن مقداری متفاوت می باشد. ممکن است دلیل آن پوست یا غضروف و یا هر دوی آنها باشد که می توان با برداشتن یا اصلاح آنها، شکل بینی را تغییر داد. بینی گوشتی می تواند حتی با وجود داشتن چشم ها، لب ها و گونه هایی متناسب همچنان مورد توجه قرار بگیرد. تغییر شکل بینی گوشتی و کوچک کردن پره های بینی می تواند موجب بازیابی هماهنگی و توازن صورت و در نتیجه جذابیت یک صورت زیبا گردد.

آناتومی بینی و بینی گوشتی
نوک بینی عمدتاً از پوست، چربی زیر پوستی، غضروف، بافت همبند، خون و عروق لنفاوی، غدد چربی و مخاط تشکیل شده است. هر یک از این لایه های بافت می توانند در شکل گیری بینی گوشتی نقش داشته باشند؛ هر چند این حالت اغلب مرتبط با ضخامت پوست، چربی زیر پوستی و یا غضروف است. هر یک از این لایه ها می توانند دلیل ایجاد بینی گوشتی باشند.
غضروف های جانبی در قسمت پایین را می توان به طرف داخل (به طرف خط میانی)، خارج (دور از خط میانی) و رأس (نزدیک به بالای بینی) منحرف کرد.

انواع بینی گوشتی
سه نوع متفاوت از بینی های گوشتی وجود دارند:
۱- بینی گوشتی غضروفی: غضروف های جانبی و پایینی بزرگ، برجسته یا تغییر شکل داده. این حالت می تواند در بیماران با نژاد قفقازی یا یک نژاد خاص وجود داشته باشد. غضروف های جانبی در قسمت پایین محکم و پهن هستند و به شکلی می باشند که پوست بینی را به طرف بیرون فشار داده و نوک بینی را به صورت گرد و برجسته نشان می دهند.
۲- بینی گوشتی یاتروژنیک (ناشی از درمان) یا رینوپلاستی ترمیمی: یاتروژنیک به معنی نشأت گرفته از یک پزشک می باشد. به بطور دقیق تر به معنای اثر جانبی یا عوارض ناخواسته ی ناشی از درمان پزشکی است. این نوع بینی گوشتی در اثر یک مداخله ی جراحی در گذشته و معمولاً یک جراحی زیبایی بینی اولیه ایجاد می گردد.
۳- بینی گوشتی نژادی: در بیماران نژاد غیر قفقازی تفاوت های ساختاری واضحی وجود دارد که نیاز به انجام انواع روش های جراحی به منظور اصلاح بینی گوشتی را الزام آور می کند.
-ارتفاع پل بینی متفاوت و در بیماران نژادی معمولاً پایین تر است.
-پوست ضخیم تر و بافت فیبری چربی بیشتر در نوک بینی بیماران نژادی
-غضروف ضعیف و سست در نوک بینی بیماران نژادی
-در بیماران نژادی سوراخ های بینی گشادتر است.

قبل از جراحی بینی گوشتی و غضروفی
-عادت سیگار کشیدن را ترک کنید. سیگار کشیدن موجب به تاخیر افتادن بهبودی و آسیب به بافت اسکار داخل بینی می شود که هر دو عامل تحریک آمیز بوده و فرایند بهبودی را طولانی تر می کند.
-همچنین با دور ماندن از نور خورشید نیز می توان آسیب های احتمالی به پوست را به حداقل رساند.
-از مصرف دارو و مکمل های ویتامینی پرهیز شود.

اگر غضروف ها بیش از حد محدب باشند، بسته به استحکام غضروف های نوک بینی روشی مانند قرار دادن بخیه های متصل کننده ی قوس بینی را می توان به منظور صاف کردن غضروف های برجسته ی نوک بینی استفاده کرد.
بخیه های متصل کننده ی قوس بینی همانطور که از اسم آن پیداست شامل قرار دادن بخیه در بالا و پایین نوک بینی برای محکم بستن غضروف ها است. این امر منجر به تیزتر شدن نوک بینی می گردد. در برخی موارد (بسته به استحکام غضروف) این عمل غضروف های جانبی پایینی را نیز به طرف پایین می کشد تا به مسطح شدن آنها کمک کند. در نتیجه حالت گوشتی و گرد بودن نوک بینی کمتر می شود.

گرافت استرات (Strut) غضروف های جانبی پایینی
یک روش بسیار قوی برای اصلاح شکل نوک بینی و کاهش گوشتی بودن آن استفاده از گرافت های استرات (Strut) غضروف های جانبی پایینی است. جهت گیری غضروف جانبی پایینی نقش مهمی در چگونگی ظاهر و عملکرد نوک بینی ایفا میکند. اگر این غضروف ها محدب باشند بینی چاق تر و گوشتی تر است اما اگر بصورت مقعر باشند ظاهر بینی باریک خواهد بود. در حالت ایده آل غضروف های جانبی بصورت مستقیم و صاف هستند. توانایی برای تغییر شکل مناسب این غضروف ها جهت دستیابی به نتایج مناسب بعد از عمل رینوپلاستی بسیار مهم است.

هم پوشانی غضروف های جانبی پایینی
هم پوشانی غضروف های جانبی پایینی شامل برش دادن هر یک از غضروف ها از میان محور کوتاه آنها می باشد. سپس پوشش پوستی زیرین به اندازه ی چند میلی متر از این غضروف ها جدا شده و غضروف ها به روی هم کشیده می شوند. غضروف های جانبی پایینی با چند بخیه در جای خود محکم می شوند. این عمل نه تنها موجب کوتاه شدن غضروف جانبی بسیار بزرگ می شود بلکه با بخیه شدن آنها بر روی یکدیگر، مسطح تر نیز می گردند. اثر دیگر کوتاه شدن غضروف ها این است که افتادگی نوک بینی را نیز می توان از این طریق اصلاح کرد.

گوشتی بودن بینی بعضی بیماران به علت وجود پد فیبرو چربی در بین پوست و غضروف نوک بینی است. این حالت اغلب در بیماران با پوست ضخیم ایجاد می شود. این پد فیبر وچربی را می توان از طریق عمل رینوپلاستی برش داد و شکل بینی را اصلاح نمود. بیماری که در زیر نشان داده شده نمونه ی مناسبی از این عمل است.

مراقبت های پس از عمل رینوپلاستی
پس ازجراحی بینی گوشتی، خالی کردن بینی و عطسه کردن خطرناک می باشد. همچنین از آنجایی که بینی کمی دچار گرفتگی است غذا خوردن نیز دشوارتر می باشد. هر چند این وضعیت به تدریج بهبود پیدا می کند و با مراقبت مناسب دوره ی بهبودی کوتاه تر خواهد بود. به مدت یک هفته تا ده روز از یک آتل بر روی بینی استفاده می شود.
-سوراخ های بینی باید با اسپری های مناسب چرب شوند.
-از دویدن یا انجام ورزش های هوازی باید پرهیز شود.
-اجسام سنگین را نباید بلند کرد.
-نباید عینک های سنگین را مستقیم بر روی بینی قرار داد.
به مدت دو هفته باید تحمل داشت و اجازه داد که بینی بطور کامل بهبود پیدا کند.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه مراقبت های بعد از عمل بینی روی لینک کلیک کنید.

هزینه جراحی زیبایی بینی
هزینه های جراحی بینی بسته به عوامل متعددی متغیر است: مقدار کار مورد نیاز؛ آیا یک روش ترمیمی است؛ آیا نیاز به برداشت گرافت های اضافی است (از گوش یا دنده)؛ آیا جزء کاربردی (از لحاظ تنفسی) وجود دارد که بیمه آن را پوشش دهد؟ تجربه ی جراح عامل مهم دیگری می باشد زیرا جراحان زیبایی بینی با تجربه ی بالا نرخ بالاتری دارند و در واقع شما هزینه ی دستیابی به نتایج قابل اعتماد ناشی از این تجربه را می پردازید.
هر عمل جراحی با عوارض و حوادثی همراه است و فقط جراحی که عمل جراحی انجام نمی دهد دچار اشتباه و حادثه نمی شود.آگاهی مرتبط با عوارض احتمالی باید حتماً برای بیمار به صورت واضح و روشن توضیح داده شود، بنابراین می توان تصمیمی آگاهانه برای کاهش احتمال بروز این حوادث و درمان سریع عوارض احتمالی در حین عمل گرفت.در کل باید به بیمار دربارهعوارض عمل بینی گوشتی اطلاعات لازم داده شود.
برخی عوارض جراحی بینی گوشتی و غضروفی مربوط به بیهوشی است که در چهارچوب این بحث قرار نمیگیرد. واکنشهای آنافیلاکتیک برای بیهوشی های عمومی و موضعی در حوزه دانش و مهارت متخصص بیهوشی، جراح و کارکنان حاضر در حین عمل است.ممکن است در اثر یک عمل جراحی رینوپلاستی، از نتایج نهایی آن راضی نباشید. پس بنابراین بهتر است که به جای غصه خوردن، در فکر راه حلی برای این مشکل باشید. معمولاً جراحی ترمیمی بینی مشکل شما را حل می کند. ترمیم بینی در این روش طی یک عمل رینوپلاستی ثانوی انجام می شود که به روتوش (رتوش) بینی، می پردازد. قیمت و هزینه عمل ترمیمی بینی بستگی به جراح شما دارد.

 

عمل قوز بینی در تهران


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe Reader