پرسش کاربری - عذرمیخوام لیزر کل بدن بادستگاه الکساندرایت چقدره هزینه ش؟

ارزشمند ترین دستگاه لیزر موهای زائد در جهان ارزان ترین قیمت در سطح کشور کاملا واقعی به ما اعتماد کنید و جهت مراجعه و مشاوره تماس بگیرید

لیزر موهای زائد رایگان
آخرین تکنولوژی
بدون درد با سیستم DCD کولینگ منحصر بفرد امریکایی
فقط با دستگاه الکساندرایت کندلا ۲۰۱۷
تبلیغات ما واقعی ایست
صادقانه ترین خدمات در کشور

هدیه ویژه لیزر موهای زائد      افتتاحیه       هدیه ویژه
در ماه اول افتتحایه مرکز لیزر موهای زائد - هدیه و رایگان- به شما مراجعه کنندگان محترم تقدیم می گردد.
در نظر داشته باشید که این- هدیه رایگان -صرفا به مناسبت افتتاحیه مجموعه و به مدت یک ماه می باشد.


لازم به ذکر است که در تبلیغات کلینیک ها و مراکز  لیزر موهای زائد همیشه از جمله جدیدترین تکنولوژی الکساندرایت ۲۰۱۷ استفاده می شود که بیشتر باعث گمراهی مراجعه کننده می شود زیرا که برترین و موثر ترین تاثیر گذاری لیزر متعلق به دستگاه لیزر محصول شرکت کندلا می باشد که مراکز دیگه با گذاشتن عکس از این محصول و حتی بکار بردن نام آن و جملاتی نظایر آنچه طرح شد سعی در گمراه کردن مراجعه کننده دارند و اعلام اینکه محصول مورد استفاده آنان نیز از شرکت کندلا می باشد، پس بیشتر تحقیق کنید.
بعضی از این مراکز پا را نیز فراتر گذاشته و حتی اسم کندلا که برند این دستگاه می باشد را پرینت کرده و به بدنه دستگاه نصب می کنند که مراجعه کننده ای هم که در صدد تحقیق برآمده را نیز گمراه کنند. برای اطمینان از اینکه دستگاه مرکز حتما کندلا می باشد، شما می توانید مدرک یا سرتیفیکیتی که شرکت نماینده این دستگاه که شرکت پرتو درمان صمیمی هست را از مرکز مربوطه بخواهید.

اگر بدنبال انجام ليزر موهاي زائد هستيد و اطلاعات كامل و موثقي نداريد بهتر است قبل از انتخاب ليزر جهت جلوگيري از اتلاف وقت و هزينه و تحمل درد و عوارض پوستي به 5 نكته اصلي  دقت فرمائيد؛
1️⃣ مكانيسم ليزر؛ قويترين و موثرترين ليزر جهت كاهش موهاي زائد سيستم الكساندرايت است. الكساندرايت (الكس) برخلاف تصور عامه مردم برند دستگاه خاصي نيست و فقط به ليزرهاي با طول موج ٧٥٥ نانومتر اطلاق ميشود.

2️⃣ كمپاني سازنده دستگاه؛ در حال حاضر در ايران ليزر الكساندرايت از شركتهاي چيني و كره اي تا اروپايي و امريكايي موجود است. ❗️اما بدانید: کمپانیهای امریکایی هم دارای دستگاهای با کیفیت متفاوت و سال ساخت متفاوت هستند.
دستگاه های کمپانی "کندلا" مدل  gentlase pro معروفترين و با كيفيت ترين سيستمهاي ليزر الكساندرايت در دنيا هستند كه نتايجشان در حذف موهاي زائد از تمام دستگاه هاي مشابه ماندگارتر است از طرفي به علت دارا بودن  سیستم سرمایشی (DCD  COOLING) که انحصارأ مختص این کمپانی میباشد موجب شده كمترين ميزان درد هنگام درمان را داشته باشند. پس حتما قبل از انجام کار با دستگاههای آمریکایی حتما به برند Candela بر روی دستگاه دقت کنید.
3️⃣ نوع و كيفيت ارائه خدمات؛ خدمات مطلوب و با کیفیت را حتما از مراکز و مطب های معتبر و با حضور و نظارت پزشک متخصص پوست دریافت نمایید.

4️⃣ هزينه جلسات ليزر؛ ليزر در كل دنيا جزء خدمات لاكچري محسوب ميشود. قطعا منطقي نيست كه با قيمت نازل برايتان با دستگاه با كيفيت كار انجام شود. چراكه يا دستگاه اصل نيست و يا خدمات بي كيفيت ارائه ميشود.  بنابراين بهتر است به جاي قيمتهاي نازل  بدنبال قيمتهاي "متناسب" باشيد. �������� يادتان باشد كه هيچ ارزوني بي علت نيست.

5️⃣بدنبال تضمين و در باغ سبز نباشيد؛ الفاظي همچون حذف دائمی و تضمينی موهاي زائد و يا جلسات رايگان و ... جز سراب و وعده واهي هيچ نيست و معمولا مورد باور افراد ساده لوح قرار ميگيرد. اگر حتي مطالعه اندكي در مورد ليزر داشته باشيد خواهيد ديد كه بهترين روشها اغلب قادر به كاهش ٨٠ درصدي موها هستند كه آنهم در برخي نواحي بدن و يا صورت هر از گاهي نياز به شارژ مجدد دارد.

اميدواريم با در نظر گرفتن مطالب فوق بهترين و با كيفيت ترين انتخاب را داشته باشيد و از نتيجه معجزه آساي ليزر لذت ببريد


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /