سوالات عمومی و کلی لیزر موهای زائد


هیچ دستگاه و تکنولوژی در لیزر موهای زائد باعث رفع موهای کرکی و خیلی روشن و سفید نمی شود پس تاثیر گذاری روی آن نواحی ندارد و توصیه می شود نواحی که دارای این چند دسته مو هستند را لیزر نکنید زیرا باعث شوک و تحریک موی شما می شود و حتی رشد بیشتری پیدا می کند.

 لیزر موهای زائد هیچگونه عوارضی ندارد و باعث به خطر افتادن سلامت و یا حتی مشکلات موضعی و هر گونه عوارض کوچک و بزرگ نمی شود.

 اینکه در گذشته یک یا چند جلسه لیزر انجام شده یا با دستگاه دیگری یا با تکنولوژی دیگری مثلا اس اچ آر یا دایود، منعی برای ادامه با دستگاه الکس کندلا مرکز ما ندارد و تاثیر و کارکرد کندلا در جای خود محفوظ است.

 محدوده سنی برای انجام لیزر بالای ۱۵ سال می باشد.

 در خصوص اینکه چند جلسه نیاز هست، بسته به مو و پوست شما متفاوت می باشد. اما توصیه شده تکنولوژی الکساندرایت ۶ جلسه به فواصل ۳۰ تا ۴۰ روز می باشد که بیشترین میزان بازدهی و اثر گذاری را دارد.


۱. آیا موهای زائد در بدن برای همیشه از بین می روند و تضمینی است؟

پاسخ: رفع دائمی و همیشگی موهای زائد و تضمینی یک شعار تبلیغاتی بیش نیست و از لحاظ علمی و تخصصی همچین موضوعی واقعیت ندارد. با انجام لیزر روی پوست برای رفع موهای زائد٬ اگر دستگاه موثر باشد و تنظیمات و انرژی آن متناسب با رنگ پوست و ضخامت مو و تیپ پوستی شما باشد و تعداد دفعات انجام لیزر را در فواصل مشخص و معین شده انجام دهید بیشت از ۸۰ درصد موهای شما از بین رفته و برای حفظ وضع موجود بنا به نوع رشد ذاتی موی شما حدودا هر یکسال باید جلسه لیزر را تجدید نمایید.

۲. فول بادی مرکز شما شامل چه نواحی میشود؟


پاسخ: در مرکز لیزر پیچک فول بادی یا تمام بدن دقیقا به معنای کلمه از بالای پیشانی تا نوک انگشتان پا یعنی تمامی بدن را شامل میشود.

۳. آیا قبل مراجعه باید مراقبت خاصی انجام بشود؟

پاسخ: مراقبت ویژه ای برای انجام لیزرموهای زائد نیاز نیست انجام بشود فقط مراجعین محترم بایست که به گونه با تیغ نواحی مورد نظر خودشون رو شیو یا اصلاح نمایند که زمانیکه در مرکز هستند برای انجام لیزر موهای نواحی مورد نظر در ابتدای رشد باشد و نوک مو بیرون زده باشد. نه کامل داخل پوست باشد نه تبدیل به مو شده باشد.


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /