در طول مشاوره رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی ) شما آماده بحث در موارد ...

جراحی بینی ، عمل بینی ، جراحی بینی قیمت ، عمل جراحی بینی ، عمل زیبایی جراحی بینی ، عوارض جراحی بینی ، پرسش و پاسخ جراحی بینی ، مراقبت بعد از عمل بینی ، جراحی بینی با لیزر ، جراحی بینی با قیمت 5 میلیون ، معرفی بهترین جراحی بینی ، جراح بینی ، بینی عروسکی ، مدل بینی عروسکی ،

جراحی بینی را معمولا به صورت سرپایی در مطب ، مرکز جراحی یا اتاق عمل بیمارستان انجام میدهند .معمولا این عمل با بیحسی موضعی همراه با داروهای خواب اور وریدی یا بیهوشی عمومی انجام میشود .

این عمل بینی معمولا به یکی از دو روش زیر انجام میدهند:

روش بسته که با دید مستقیم محدودتر و دسترسی محدودتر به ساختمان بینی برشهای بینی در داخل بینی میزنند.

بنا به گزارش انجمن پلاستیک امریکا عمل تغییر شکل بینی بیشترین تعداد را در عملهای جراحی زیبایی در سال 2003 به خود اختصاص داده است .  و در این سال تقریبا 357 هزار عمل جراحی پلاستیک بینی در امریکا انجام شد. در همین بررسی عمل تغییر شکل بینی بیشترین عمل جراحی پلاستیک زیبایی بود که روی مردان انجام گرفته بود و در سال 2005 حدود 130 هزار مرد این عمل را انجام داده اند .

اکادمی جراحان ترمیمی پلاستیک بینی امریکا گزارش کرد که هر عضو این اکادمی به طور متوسط در هر سال 27 و در هر ماه 6 عمل جراحی بینی انجام داده است .

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی در کلینیک بین 5 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان است

هزینه عمل بینی طبیعی بین 5 میلیون تا 7 میلیون

هزینه عمل بینی گوشتی بین 5 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان است

هزینه عمل بینی استخوانی بین 5 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان است

نتیجه نهایی جراحی بینی ممکن است یک سال بعد به طور کامل معلوم شود . اما حتی نتایج اولیه هم ممکن است مایه رضایت خاطر زیاد افرادی شود که به دنبال ایجاد هارمونی در صورت خود یا اصلاح بینی برجسته یا نامتناسب با باقی اجزا صورت خود بوده اند .

نتایج جراحی پلاستیک بینی دائمی است . هر چند با بالارفتن سن برخی از افراد ممکن است ظاهر بینی انها تغییر کند از جمله تغییرات در غضروف و پایین افتادن نوک بینی

 

 

چطور میتوان ظاهر بینی را بهتر کرد ؟

بینی شما عضو مهمی است که امکان بو کردن چشیدن و نفس کشیدن درست را به شما می دهد . همچنین تعیین کننده ترین جز چهره انسان هم هست

رینوپلاستی جراحی پلاستیک بینی برای اصلاح ظاهر و در اغلب موارد کارکرد بینی است . رینو از یونانی امده و به معنای بینی است پلاستی هم یعنی شکل دادن . با رینوپلاستی بینی تغییر شکل می یابد تا ظاهر و تنفس فرد بهتر شود .

وقتی جراحی بینی برای بهبود کارکرد تنفسی ان باشد . تاییدیه پیش از عمل از بیمه گر در مورد پوشش هزینه ها لازم است . جراحی ترمیم بینی نیز ممکن است به منظور بازگردان ظاهری طبیعی تر به بینی ناقص شده بر اثر بیماری انجام شود . مطب جراح به شما کمک میکند تا جراحی بینی بهتری داشته باشید .

در مواردی که رینوپلاستی برای بهتر کردن ظاهر همزمان با جراحی بینی برای رفع مشکل تنفسی انجام شود . ممکن است بیمه ان بخش از هزینه های جراحی ، بیهوشی ، و سایر هزینه هایی را که مشخصا برای بخش ترمیمی جراحی صرف شده است تحت پوشش قرار دهد.

جراحی بینی رایج ترین عمل جراحی است که به منظور ایجاد هارمونی در صورت روی ساختمان صورت انجام میشود . با رینوپلاستی زیبایی یکی از نتایج زیر یا تمامی انها حاصل میشود :

اصلاح پل بینی : اصلاح قوز یا فرو رفتگی تغییر پل پهن یا باریک

اصلاح نوک بینی - کوچک کردن نوک برجسته

تغییر شکل سو

کاندید های عمل جراحی زیبایی بینی افراد سالمی هستند . که رشد صورت انها به پایان رسیده باشد . جراحی ترمیمی بینی را میتوان به توصیه پزشکدر هر سنی انجام داد . دامنه سنی ان بسیار وسیع است . جراحی بینی را معمولا به صورت سرپایی در مطب ، مرکز جراحی ، یا اتاق عمل بیمارستان انجام میدهند . معمولا این عمل با بیحسی موضعی همراه با داروهای خواب اور وریدی یا بیهوشی عمومی انجام میشود .

این عمل را معمولا به یکی از دو روش زیر انجام میدهند :

روش بسته با دید مستقیم محدودتر و دسترسی محدودتر به ساختمان بینی برشهای بینی در داخل بینی

عمل باز که در ان قاعده بینی برش داده میشود تا بافت نرم را بلند کند

ممکن است برای کوچک یا بزرگ کردن بخشهای گوناگون بینی غضروف و استخوان را ببرند . جا به جا کنند . یا پیوند بزنند .

پس از جراحی بینی ممکن است بینی را پانسمان کنند تا ساختمان بینی در جریان التیام سرجای خود بماند . یا ممکن است در بینی شما درن بگذارند تا مایعات را خارج کند و مجبور نباشید انها را فرو دهید . وقتی استخوانها را در حین عمل می شکنند ممکن است بین را گچ بگیرند تا در روند التیام محکم سرجایش بماند .

جراحی پلاستیک زیبایی بینی ممکن است همراه با سایر عملهای جراحی روی ساختمان صورت عمدتا گذاشتن پروتز برای ایجاد هارمونی در صورت انجام شود .

این بینی شماست . انتظار نداشته باشید که عکس بینی ای را که خوشتان میاید برای جراح بیاورید و با جراحی پلاستیک بینی یکی مثل همین برایتان درست کند. ترکیب تمامی اجزای صورت با هم - و نه بینی به تنهایی - است که چهره شما را میسازد . حتی اگر بینی شما را عینا شبیه بینی ان عکس هم بکنند. باز شما شکل صاحب ان عکس نخواهید شد .

اغلب وقتها ساختمان بینی شما و بافتهای نرم ان به گونه ای است که اجازه نمیدهد بینی شما را به شکلی که ممکن است دوست داشته باشید دراورند . خلاصه اینکه نمیشود این بینی را برایتان افرید حتما باید صریحا با جراحتان صحبت کنید و بفهیمد که چه نتایجی را میتوان به دست اورد و کدامها هم قابل حصول نیستند .