در طول مشاوره رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی ) شما آماده بحث در موارد زیر خواهید شد

جراحی بینی ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی بینی در ترکیه ، جراحی زیبایی بینی با لیزر ، جراحی زیبایی بینی های گوشتی ، جراحی زیبایی بینی با کمترین هزینه ، جراحی زیبایی بینی استخوانی ، جراحی زیبایی بینی در مشهد ، جراحی زیبایی بینی در تبریز ، جراحی زیبایی بینی آقایان ، جراحی زیبایی بینی در اصفهان ، جراحي زيبايي بيني ، جراحي زيبايي بيني هاي گوشتي

اهداف جراحی زیبایی بینی شما، با توجه به ظاهر و تنفس

شرایط پزشکی، آلرژی های دارویی و درمان های قبلی

داروهای جاری، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، دخانیات و مصرف مواد مخدر

جراحی های قبلی

جراح رینوپلاستی ( جراحی زیبایی بینی )  شما همچنین ممکن است:

وضعیت سلامت عمومی و وضعیت سلامت پیش از ازدواج یا عوامل خطر را ارزیابی کنید

گزینه های موجود برای تغییر شکل بینی

چهره خود را بررسی و اندازه گیری کنید

عکس بگیر

گزینه های عمل جراحی بینی را بپرسید

یک دوره درمان را توصیه کنید

بحث در مورد نتایج احتمالی جراحی بینی و هرگونه خطری یا عوارض احتمالی را در نظر بگیرید

مشاوره زمان است که از سوالات جراح پلاستیک خود سوال کنید. برای کمک، ما یک چک لیست از سوالات را برای جراح رینوپلاستی خود که شما می توانید با مشاوره خود را بپرسید آماده کرده ایم.

بسیار مهم است که تمام جنبه های عمل رینوپلاستی خود را درک کنید. طبیعی است که احساس اضطراب کنید، این که آیا هیجان به نظر پیش بینی شده جدید یا کمی استرس قبل از عمل است. در مورد این احساسات با جراح پلاستیک خود نگران نباشید

مقدمه: عمل جراحی زیبایی بینی در دو دههی اخیر جزء محبوبترین و شایعترین اعمال جراحی زیبایی صورت، در دنیا و ایران بوده است . متخصص جراحی زیبایی بینی ماهر و با تجربه هر چه که زمان بیشتر می گذرد افراد بیشتر به سمت جراحی زیبایی سوق داده می شوند آیا عمل بینی استخوانی با لیزر امکان پذیر است؟

 جراحی بینی چیست - مرجع کامل اطلاعات جراحی بینی و هر آنچه شما باید در باره عمل بینی بدانید - چرا عمل بینی انجام می دهیم؟ جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ). دستورات بعد عمل جراحی زیبایی بینی که فرد برای به دست آوردن نتیجه ایده آل و خوب بهتر است آن ها را رعایت کند.

هزینه عمل بینی چقدر است؟  اگر می خواهید جراحی بینی کنید، دکتر نداف به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند. رینوپلاستی چکار می کند؟

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران ، جراح بینی گوشتی ،عمل زیبایی بینی نوعی عمل جراحی زیبایی است که برای ترمیم و اصلاح عیوب ظاهری بینی و زیباسازی آن انجام می‌شود.

جراحی زیبایی بینی : در معرض در مرکز صورت صورت انسان و  قسمت بدن ما صورت است که بینی در مرکز آن واقع شده است . هزینه عمل زیبایی بینی ، قیمت عمل زیبایی بینی ، هزینه عمل زیبایی بینی، جراح بینی تهران

رینوپلاستی یا جراحی بینی برای زیباسازی ظاهر بینی و یا بهبود عملکرد بینی و یا برطرف ساختن نواقص بینی انجام میشود.

جراحی بینی یا رینوپلاستی بسته به افراد مختلف ، میتواند منجر به کوچک یا بزرگ شدن اندازه بینی ، تغییر شکل بینی ، پهن تر یا باریک تر شدن نوک بینی و یا تغییر ارتفاع یا طول بینی منجر گردد.

تفاوت رینو پلاستی سنتی و رینو پلاستی مدرن چیست ؟

در رینو پلاستی سنتی فقط کوچک شدن و ظاهر بینی مد نظر بود و به همین علت  بینی از لحاظ کاربردی دچار مشکل می شد . در این نو ع جراحی ، قسمت زیادی از غضروف ها برداشته و استخوان ها به شدت خورد می شدند اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی ،اعتقاد بر این است که غضروف ها را می توان با بخیه زدن و شکل دادن ، هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ عملکردی بهبود داد .

. مراقبت از خود پس از عمل جراحی (زیبایی) بینی ، همانند آماده سازی برای آن مهم است.

ممکن است فکر کنید که این یک کار آسان و آرام است، اما نوع ضرب و شتم بینی شما در طی این روش قطعا جدی است. به همین دلیل است که مراقبت های پس از عمل موثر بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که بینی جدید شما در کوتاه ترین زمان ممکن به سلامتی باز می گردد تا بتوانید به فعالیت های روزمره روزانه خود بازگردید. اگر تصمیم گرفتید ویژگی های خود را با یک مجموعه جدید از بینی افزایش دهید، در اینجا برخی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید و بعد از انجام جراحی بینی بینی اجتناب کنید.

بینی جدید و استخوان بینی آن معمولا به مدت شش هفته به طور کامل شفا می یابند. بنابراین در طول این دوره، باید احتیاط بیشتری انجام دهید و مراقب باشید تا مطمئن شوید که هیچ چیز با آن اشتباه نیست.

1. فعالیت سنگین ممنوع :

رفتن به ورزشگاه و ورزش باید حداقل دو هفته پس از عمل اجتناب شود. به غیر از بلند کردن وزن سنگین، تمرینات هوازی، دویدن، پیاده روی و پیاده روی حتی با شدت بالا، فعالیت هایی نیز باید برگزار شود. این همچنین شامل خم شدن، کشیدن، هل دادن یا فعالیتی است که به شما فشار وارد می کند و تلاش می کند. شما می توانید به بهترین حالت پس از هفته سوم به رژیم ورزشی منظم خود بازگردید. اطمینان حاصل کنید که شما در انجام این فعالیت ها سهولت بیشتری را دنبال می کنید و در سه هفته پس از آن، عملکرد خود را به تدریج افزایش دهید یا افزایش دهید.

همچنین، برای شش هفته اول باید شنا کنید. اول از همه، بازیگران که روی بینی شما قرار می گیرند باید تا زمانی که حذف می شوند خشک شوند. تماس با ورزش مانند بسکتبال و والیبال نیز باید از 4 تا 6 ماه به دلیل علت بسیار واضح که شما نمی خواهید بینی خود را تحت تاثیر توپ تندرست قرار دهید، خودداری کنید.

این ممکن است ناخوشایند، اما متاسفانه، فعالیت های جنسی نیز باید در سه هفته اول به حداقل برسد. با این حال، شما را تشویق می کند که به آرامی راه بروید تا از لخته شدن خون جلوگیری شود.

2.تنفس نکشیدن از راه بینی

شما باید از دمیدن یا خراب کردن بینی خود اجتناب کنید. بافت بینی در سه هفته اول پس از جراحی بسیار حساس است و بیش از حد این فعالیت می تواند آن را بیشتر تحریک کند. تا آنجا که امکان دارد، سعی کنید از طریق دهان خود در طی دوره بهبودی نفس بکشید. در حال حاضر، چه باید بکنید زمانی که شما نیاز به عطسه احساس می کنید؟ هنگام عطسه کردن دهان خود را باز کنید این باعث می شود تا فشار دهانتان در مقایسه با بستن دهان شما کاهش یابد.

3. شنا کردن ممنوع   
این ممکن است ناخوشایند باشد اما این به این معنی است که شما هنوز هم می توانید حمام بگیرید. فقط مطمئن شوید که شما ریخته گری بر روی بینی خود را. دوش گرفتن ممکن است آن را با آب کم کند. بازیگران باید تمام وقت خشک شوند. نگران نباشید زیرا معمولا پس از 5 روز از عمل جراحی، معمولا بازنده می شوند. اما البته، بدون شستن صورت خود، یک هفته می روید، درست است؟ شما هنوز هم می توانید این کار را انجام دهید. شما می توانید از پارچه های مرطوب برای تمیز کردن صورت خود استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که بینی خشک شده است.

4. در داخل بینی خود را با یک نکته Q پاک کنید

به طور معمول، بینی شما برای دو روز اول بعد از جراحی خونریزی ایجاد می کند. همچنین تخلیه بینی ممکن است در دو هفته اول رخ دهد. بنابراین وقتی این اتفاق می افتد، بینی شما ممکن است مسدود شود. بهتر است که شما در اطراف ناحیه بینی خود با Q-Tip یا بافت به آن تمیز ندهید. جراح شما به شما دستورالعمل های پس از مراقبت را ارائه می دهد که شامل تمیز کردن بینی است که باید دنبال کنید.
5. نوشیدن الکل را متوقف کنید

موارد خاصی وجود دارد که پیش از انجام جراحی زیبایی بینی توصیه می شود که حتی بعد از جراحی تا زمانی که بینی جدید شما به طور کامل شفا داده شود باید انجام دهید. یکی از این ها توقف نوشیدن مشروبات الکلی است. این به شدت از بین می رود زیرا الکل می تواند اثرات نامطلوب هنگام مصرف داروهای خاصی که پزشک شما ممکن است تجویز کند. الکل همچنین خون را کاهش می دهد و خطر خونریزی بیش از حد را افزایش می دهد. بهتر است در طی دو هفته اول نوشیدن دوام بیاورید.

با این حال، چیزی که باید انجام دهید این است که خودتان را با آب نگه دارید. این عادت را حتی پس از دوره بهبودی حفظ کنید. آب واقعا می تواند شگفتی برای سلامتی شما باشد.

6 . سیگار کشیدن ممنوع

همان چیز برای سیگار کشیدن است. بهتر است از دو تا سه هفته اول این کار را انجام دهیم. سیگار کشیدن می تواند روند بهبود را تاخیر دهد. گرفتن یک کار بینی حتی می تواند یک انگیزه بزرگ برای جلوگیری از سیگار کشیدن در دسترس نباشد.
 

7.رژیم غذایی را حفظ کنید

این ممکن است کمی عجیب و غریب باشد اما قطعا می تواند به بهبودی کمک کند. بهتر است که غذا بخورید که نیاز به کم کردن تلاش در جویدن دارد. بنابراین، مدتی استراحت کنید و ماهی را بخورید. این نیز یک راه خوب برای شما برای سعی در مواد غذایی مختلف است که شما ممکن است سعی کرده ام قبل از.

به یاد داشته باشید که غذای سالم را بخورید. این می تواند به بهبود سریعتر کمک کند. و بهانه ای برای نوشیدن وعده های غذایی خود را نمی دهید، زیرا اکثر داروهایی که برای شما تجویز می شوند، بهتر است با غذا مصرف شود.

8. تی شرت را نپوشید

البته، البته. اجتناب از پوشیدن تی شرت برای دو هفته اول. کشیدن لباس های روی سر شما ممکن است به حس حساس بینی خود برسد. به جای آن یک پیراهن دکمه ای را بپوشانید تا از حرکت ناگهانی بینی جلوگیری شود.
9. برای نور مستقیم خورشید قرار ندهید

پس از جراحی زیبایی بینی ، بهتر است که روی یک کرم ضد آفتاب طیف وسیعی قرار دهید تا از نو شدن بینی خود محافظت کنید. بینی جدید شما حساس است و در معرض نور مستقیم خورشید ممکن است تغییر رنگ دائمی داشته باشد.
10. نتایج را با دیگران مقایسه نکنید

می دانید که همه ما به طور طبیعی با بینی های مختلف متولد شده ایم. بنابراین، به دنبال آن است که هیچ بینی جدید پس از یک کار بینی دقیقا همان فردی که در کنار شما باشد. یک جراح عالی می داند که گرفتن بینی در مورد کمال نیست و یا کپی کردن بینی از مشهور مورد علاقه خود را، اما بینی خود را بهبود می بخشد و آن را با تمام ویژگی های صورت خود را تعادل است. بنابراین نتیجه خود را با دیگر افراد مقایسه نکنید.

مهم است که شما به طور واضح در طول مشاوره خود با جراح خود صحبت کنید که انتظارات واقعی شما در مورد توصیه های پزشک شما باز است. پزشکان ماهر به شما نشان می دهند که چگونه با یک بینی جدید از طریق تصویربرداری دیجیتال نگاه کنید.
11. در هر فعالیتی که نیازمند قضاوت است، عضو نیست

این فقط در دو روز اول بعد از جراحی کاربرد دارد. اثرات بیهوشی و آسیب دیدگی در بینی در طی عمل جراحی ممکن است بر قضاوت شما تأثیر بگذارد. بنابراین بهتر است از تصمیم گیری های انتقادی جلوگیری شود. این خصوصا برای کسانی که به عنوان تصمیم گیرنده در یک شرکت کار می کنند، قابل اجرا است. برای دو روز اول آن را خاموش کنید و بعد از دو روز تصمیم بگیرید.
12. نادیده نگیرید اگر احساس کنید چیزی اشتباه است

گرفتن رینوپلاستی می تواند عوارض جسمی خود را جبران کند. شما کبودی و تورم جزئی، خونریزی یا تهوع خواهید داشت. تمام این اثرات را می توان با داروها و دستورالعمل های پس از مراقبت از دکتر مورد خطاب قرار داد. اما، اگر احساس کنید چیزی است که در حال بهبود است، نادیده بگیرید.

دریغ نکنید برای بازدید از دکتر خود و بحث در مورد آنچه شما در حال تجربه است. در حالیکه یک جراح ماهر انجام جراحی زیبایی عوارض جدی بسیار نادر است، هنوز ممکن است رخ دهد. بنابراین، هنگامی که غریزه خود را به شما می گوید چیزی اشتباه است، به دکتر خود نزدیک شوید.

با توجه به این موارد، شانس خود را برای دستیابی به یک روند بهبود سالم و بهبودی افزایش می دهد. اگر موارد خاصی وجود دارد که شما می خواهید با پزشک خود روشن کنید، در طول مشاوره خود با او بحث کنید. همچنین پس از انجام عمل رینوپلاستی، از مراجعه به چندین مورد نیاز خواهید بود، پس مطمئن شوید که دکتر خود را از شفا و شرایط خود به روز نگه دارید. این کار باعث می شود تا دکتر شما در مورد چگونگی مقابله با آن و ارائه توصیه های خود در صورتی که چیزی اشتباه باشد، را حفظ کند.

با استفاده از این اطلاعات، شما در حال حاضر آماده است تا تصمیم خود را برای گرفتن کار بینی که خواستید انجام دهید. شما در حال حاضر بهتر با اطلاعات مناسب در مورد چیزهایی که باید اجتناب کنید مجهز شوید تا اطمینان حاصل کنید که یک بینی جدید سالم و زیبا داشته باشید.

بینی خود را با متخصص متخصص در جراحی زیبایی زیبایی بهبود دهید. دکتر جراح زیبایی بینی شما را در مورد نحوه به طور کامل پس از عمل شما بهبود خواهد داد. اکنون مشاوره رایگان خود را رزرو کنید


You will need the Adobe Reader to view and print these documents. Get Adobe ReaderAmerican Academy of Orthopaedic Surgeons American Association of Hip and Knee Surgeons Orthopaedic Trauma Association CASEY HIP & KNEE International Congress for Joint Reconstruction Alpha Omega Alpha American Joint Replacement registry American Board OF ORTHOPAEDIC SURGERY DC Orthopaedic Surgery /